Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) fant0mi válasza roller (#34050) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha egy masik uzenetkuldo alkalmazast hasznalsz. A gyari az ilyen.

(#34052) roller válasza fant0mi (#34051) üzenetére


roller
csendes tag

Magával az alkalmazással nincs bajom, nem gond hogy ilyen. Viszont a kérdésem még továbbra is fent áll, lehet törölni azt a listát?

(#34053) fant0mi válasza roller (#34052) üzenetére


fant0mi
addikt

A tarcsazoban ha torlod az elozmenyeket, lehet kitorli onnan is (csak az sms alkalmazasbol biztos nem tudsz torolni). Probald ki. En nem fogom, kellenek az elomenyek.

(#34054) rosejbli válasza fant0mi (#34053) üzenetére


rosejbli
senior tag

Megmarad akkor is. Próbáltam még az üzenet alkalmazás cache törlést, de akkor is megmarad. Szerintem ezt nem igazán lehet törölni.

(#34055) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hello!

Néha beragad a telefonon a képernyő elforgatás, ez azt jelenti hogy ilyenkor semmi sem fordul el a kijelző és a kamerát illetve a képeket beleértve amiket lő. Ilyenkor az iránytű alkalmzás sem mutat semmit, csak az üres kört. Kapcsolópanelen hiába nyomogatom a gombot. Tapasztaltatok hasonlót?

Másik dolog hohy van aki használja a címkevarázs nevezetű appot? Mondjuk vett nfc címkét és tett az utójába tett a munkahelyre illetve az otthonába, és azokkal változtatja a telefon beállításait? Mert én úgy értelmezem hogy ez arra való lenne.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#34056) rosejbli válasza Snowy_owl (#34055) üzenetére


rosejbli
senior tag

A címkevarázzsal nfc tageket tudsz módosítani, illetve ha beolvasod, akkor végrehajtja azt az utasítást, amit adtál neki. Én pl a bluetooth kapcsolom vele be a gamepademen. Arra kell figyelni, hogy ha olcsó taget veszel, az valszeg csak 1 utasítást fog tudni végezni. Pl csak a bluetootht tudod bekapcsolni, de egy alkalmazást már nem tudsz egyszerre megnyittatni.
Nekem folyton be van kapcsolva az nfc, mivel paypassolni is szoktam és semmivel nem merül jobban, mintha ki lenne kapcsolva.

(#34057) peti85 válasza Snowy_owl (#34055) üzenetére


peti85
senior tag

Én a címkevarázst nem használom, de vannak programok a Play Áruházban amikkel mindenféle automatizálás kivitelezhető. Pl. ha BT-on csatlakozik a telefon az autó kihangosítójához, akkor elindítja a zenelejátszót, kapcsolja a Wifi-t, hotspotot,... De lehet akár GPS- pozícióhoz, vagy mondjuk csatlakoztatoott Wifi hálózathoz is kötni, hogy mikor mit csináljon. Jópofa dolog az NFC, én nagyon szeretem a mobillal fizetést, de ennek a címkés dolognak nem sok értelmét látom. Elvileg azt könnyítené meg, hogy ne kelljen mindig kézzel állítgatni az üzemmódokat. De ez csak félmegoldás, amíg a telefont elő kell vennem és oda kell érintenem valamihez. Ennyi erővel ugyan úgy át tudom állítani néma üzemmódra, vagy bekapcsolni a Wifit/BT-t.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#34058) Analytikind


Analytikind
csendes tag

Sziasztok,

próbáltam frissíteni az elérhető új EMUI verzióra, azonban a frissítés megállt olyan 50%-nál és újraindítás után a Huawei eRecovery menuben ragadtam. Wifin keresztül próbáltam letölteni a latest version-t azonban ez failed lesz. Próbáltam több wifin is letölteni.

3 opció elérhető:
- Download latest version and recovery ( ez zsákutca, nem tölti le a frissítést )
- Reboot
-Shutdown

Valaki járt már így? Mit tudok tenni?

Szerk:
ha a le hangerőt és power gombot használva bekapcsolom, egy másik recovery módba lép a telefonom, ahol felajánja, hogy nyissam meg a gépen a HiSuite appot, azonban a gép nem érzékeli a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#34059) Analytikind válasza Analytikind (#34058) üzenetére


Analytikind
csendes tag

Update: próbáltam visszállítani, viszont a program azt a választ adta, hogy ezt a készüléket nem támogatja a rendszervisszaállító :(

(#34060) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Hétfő délután bevittem a József körúti szervizbe a Honor 8-at az akku problémák miatt. 2-3 napot ígértek, tegnap délután már jött a mail, hogy mehetek érte. Gyakorlatilag mindent cseréltek benne. Mivel április közepéig szólt alapból a garancia, ezért rákérdeztem, mi változott garival kapcsolatban, azt mondta a hölgy, hogy fődarabra 2 év, egyéb komponensekre fél év jár még.
HiCare-ben megnéztem, 2019.03.01-ig írja a garancia érvényességet. Hogy van ez pontosan?

(#34061) Sanki válasza Analytikind (#34058) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Magától indult újra 50%-nál vagy Te indítottad újra?

(#34062) Sanki válasza Vesporigo (#34060) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha fődarab csere volt, akkor kaptál szerintem új IMEI-t is, azt nem nézted? Vagy ugyanaz maradt?

(#34063) Vesporigo válasza Sanki (#34062) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Igen, kaptam új IMEI-t is. Hol és mit kell néznem?

(#34064) Sanki válasza Vesporigo (#34063) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az új imei-re írja a március 1 garancia végét?

(#34065) Vesporigo válasza Sanki (#34064) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Nem tudom, melyik IMEI-re írja, mert HiCare-ben a Saját eszközök alatt csak a Készüléknév, Modell, Garancia érvényesség és egy vonalkód van.
Hol tudom megnézni, melyik IMEI-re írja a garanciát?

(#34066) Sanki válasza Vesporigo (#34065) üzenetére


Sanki
Topikgazda

(#34067) Vesporigo válasza Sanki (#34066) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Valamiért nálam nem működik itt a lekérdezés.
*#06# segítségével lekérdezem a Serial Numbert, majd beírom az oldalon az Enter device serial number részhez. Aztán beírom a verification code-ot, majd rányomok a search-re, és ezt írja ki minden alkalommal: No relevant information has been found. (Próbáltam már imei-t is beírni a serial number helyére, úgy sem sikerült.)

(#34068) Analytikind válasza Sanki (#34061) üzenetére


Analytikind
csendes tag

Lemerült. (mostanában szokása lemerülnie 50+ %-ról 0-ra.)

(#34069) Sanki válasza Vesporigo (#34067) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor a rendszerben még lehet nem futott végig a változás. De, ha a szervizben ezt mondták, akkor biztosan úgy is lesz. :K

(#34070) Sanki válasza Analytikind (#34068) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Garanciás még?
Ha igen, akkor a legegyszerűbb a szervizbe vinni és ezekre hivatkozni.

(#34071) Vesporigo válasza Sanki (#34069) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Köszönöm a segítséged! :R Majd pár nap múlva ránézek.

(#34072) Analytikind válasza Sanki (#34070) üzenetére


Analytikind
csendes tag

Sajnos nem. Most találtam egy ilyet:
https://huaweiszerviz.com/

Valaki javíttatott már velük szoftveres problémát? Esetleg ha hivatalos szervízbe viszem be, ilyen hibát mennyiért javíthatnak?

(#34073) Sanki válasza Analytikind (#34072) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Melyik romon voltál?

Utána olvasok, hogy ezzel mit lehet kezdeni.
A fenti szervizt nem ismerem.

(#34074) StaChys válasza Analytikind (#34072) üzenetére


StaChys
tag

Neked sajnos nem csak szoftveres, hanem hardveres problémád is van. Elérkezett szerintem nálad is az akkumulátor csere ideje. Elég sokan voltunk így, hogy 30-40-50% után hirtelen merülés, ami jó eséllyel az akku gyengülést jelzi. Ha még meg szeretnéd tartani a telefont, lehet érdemes lehet a szoftveres javítás mellett akkut is cserélni. Ha visszaolvasol, lehet elég 10-20 hozzászólást, ott lesz javaslat.

[ Szerkesztve ]

(#34075) Szkipi


Szkipi
tag

Szia.
Adott egy Honor 8 Premium (FRD-L19) amit leadtam szervizbe, aksi és fődarab csere volt.
Leadáskor már nekem a 8.0 volt rajta most pedig 7.0-val (B416) kaptam vissza és az istenért se tudom frissíteni, mindenhol azt írja, hogy ez a legfrissebb (telefonon, gépen).
Volna valami trükk a frissítésre?

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#34076) ANDROID??? válasza Szkipi (#34075) üzenetére


ANDROID???
addikt

Jobb oldalon kereső, inkább felfelé jobb oldalon. :K
Beírod amit szeretnél megtalálni és láss csodát, megtalálod a Routher szóra amit szeretnél. ;]

(#34077) Samus válasza StaChys (#34074) üzenetére


Samus
addikt

Simán tönkrement az akku. Nekem ugyanez volt. 60%, két fénykép, és már kapcsolt is ki. Úgy merült, mint fejsze a vízben, és látszólag pillanatok alatt feltöltődött.

Fél évig húztam vele, aztán felküldtem javításra. Igazából le sem akarom cserélni. Kaptam egy gyakorlatilag új telefont (még a fém keretet is cserélték). A Honor 9 nem jön be, a 10 sem, hátul sokkal jobban kézre áll, stabilabban fogható. Jópofa a notch, de ez az elöl lent lévő ujjlenyomat olvasó nagyon nem jön be. Az okosgomb is nagyon hiányozna, nem értem, miért nem erre mentek tovább, mimt az LG a G2 után anno.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34078) trebrona válasza ANDROID??? (#34076) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én nem találtam semmit... [link]

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#34079) #81733120 válasza trebrona (#34078) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én meg igen: [link] ;] :P

(#34080) trebrona válasza #81733120 (#34079) üzenetére


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#34081) #81733120 válasza trebrona (#34080) üzenetére


#81733120
törölt tag

Tudtam, hogy irónia, próbáltam iróniával válaszolni rá. :P

[ Szerkesztve ]

(#34082) StaChys válasza Samus (#34077) üzenetére


StaChys
tag

Így vagyok vele én is. Néztem az újabbakat, de valahogy nem állnak úgy kézre mint a 8-as.

(#34083) cozmo válasza StaChys (#34082) üzenetére


cozmo
őstag

És azt se feledjük, hogy a honor 8 az utolsó DSDA-val bíró honor telefon.

Nincs valemelyik rom bányásznak itt elfekvőben egy tutira nem mókolt eredeti érintetlen swype. apk installja. Ez a tetves swiftkey sírba visz. :(((

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#34084) grafnet válasza cozmo (#34083) üzenetére


grafnet
veterán

Mi az a DSDA?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#34085) Sanki válasza grafnet (#34084) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Dual Sim Dual Active. :K

(#34086) #81733120 válasza grafnet (#34084) üzenetére


#81733120
törölt tag

Aktív Dual SIM.

"A Dual Active technológia lehetővé teszi, hogy mindkét számon párhuzamosan fogadj hívásokat, vagy egyszerre használd a mobilnetet és telefonálhass.

Csak a Dual Active telefonok képesek arra, hogy amíg az egyik számon beszélsz, a másik számra érkező hívás is becsörögjön."

Szerk.: Sanki megelőzött. :D Törölhető a hsz. :K

[ Szerkesztve ]

(#34087) Samus válasza grafnet (#34084) üzenetére


Samus
addikt

Dual SIM, Dual Active. Mindkét SIM egyszerre aktív, hívás közben sem kapcsolja le a másikat a hálózatról. Én speciel sohasem használtam. Ahogy a Dual SIM funkciót sem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34088) cozmo válasza cozmo (#34083) üzenetére


cozmo
őstag

És megvan. Még tölthető direkt linken a swype!
Aki mint én, nem tud élni nélküle, az töltse gyorsan lefele.
[SWYPE ORIGINAL LAST

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#34089) Sanki válasza cozmo (#34088) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nálam a link nem jó.

(#34086) Roaming: maradhat. :K

[ Szerkesztve ]

(#34090) grafnet


grafnet
veterán

Köszi srácok!
Azért lehet nélküle élni. Bár - lehet - kicsit drágább nélküle. :D

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#34091) nrg_52 válasza Samus (#34087) üzenetére


nrg_52
addikt

+1, en inkabb 2 telefont hordok magammal, 1 magan 1 ceges.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#34092) fant0mi válasza Samus (#34087) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem hianyozna. Meg ha epp maganon fecsegek, kicsorog a ceges, tudom rogton felvenni. Meg megy a maganon a net, mikozben beszelek a cegesen.
A Honor 11 vajon dual active lesz, vagy leszoktak rola?

(#34093) nrg_52 válasza fant0mi (#34092) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerintem eselytelen.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#34094) konzi


konzi
aktív tag

Üdv fanok. Most váltottam honor 8 ra.
Ha megakadnek igénybe veszem a segítségeteket.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#34095) Samus válasza nrg_52 (#34091) üzenetére


Samus
addikt

Ha lenne cégesem, tuti nem hordanék kettőt magamnál :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34096) bohoc71 válasza fant0mi (#34092) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Tudtok egyáltalán még dual aktív telót? Elsősorban szolgáltatói kínálatban( voda,telekom)?

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#34097) nrg_52 válasza Samus (#34095) üzenetére


nrg_52
addikt

Ez a biztos, igy tuti meg tudom kulonboztetni melyiken hivnak. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#34098) grafnet válasza Samus (#34095) üzenetére


grafnet
veterán

Majd, ha a 2019-ben cégesnek egy Nokia C2-t adnak lehet ezt a mondatod újra értékeld...

bohoc71: az LG-k nem tudják? Régen ők kezdték a DA lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#34099) #81733120 válasza grafnet (#34098) üzenetére


#81733120
törölt tag

Pedig nem rossz a C2. :N;]
Megy rajta a Fácsé', mi kell még?

Tudtommal az LG-k már nem tudják. A Honor utolsó mohikán volt e téren.

(#34100) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok,
Tegnap megfürdettem a telót... egyelőre annyit tapasztalok, hogy ha bedugom a fülhallgatót, nem érzékeli higy kihúzom. Kint marad a fülhallgató ikon az állaposávon, és nem műkodik a hangszóró. Szerintetek kiszárad ez? Vagy lehet esetleg segíteni rajta valahogy házilag? Mittudomén, sűrített levegő, alkoholos fülpiszka. Vagy csak rontok a helyzeten?

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.