Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Btw agyaltam lehet áttérek a régi P8 szimpla töltőjére, volt olyan aki cseréltetett akkut és előtte / utána gyors - szimpla töltővel töltötte? Érzett változást? Tippre szimplán kaksik a gyári akkuk és kimúlnak akár, hogy is töltsük... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33202) rosejbli válasza antal750 (#33199) üzenetére


rosejbli
senior tag

A cikk és a forrás szerint is érintett a telefon, viszont 2017 májusban szoftveresen javították. 1,45 w/kg azóta, a határértéke meg 2. Egyébként előtte is 2,11 volt, szóval valszeg attól sem kapott senki agyrákot.
Kérdés, hogy ez miért 2018 decemberben hírérték...

(#33203) rosejbli válasza rosejbli (#33202) üzenetére


rosejbli
senior tag

Kicsit jobban beleolvasva a jegyzőkönyvekbe, még kevésbé vészesnek tűnik a helyzet, a szoftverfrissítés utáni értékek az 1-et sem érik el, csak 1-2 frekvencia tartományban. Az egy 1,45-ön kívül pedig minden érték az átlag alatt van.

(#33204) Micsurin válasza rosejbli (#33202) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Napidroid - Huawei.

És ismét, Napidroid. Blikk. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33205) kiralytom válasza antal750 (#33199) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Jópofa , hogy az nincs ott melyik frissítéssel oldották ezt meg. Tényleg, melyikkel?

(#33206) rosejbli válasza kiralytom (#33205) üzenetére


rosejbli
senior tag

Csak kettővel vagy hárommal olvass feljebb a hozzászólásodnál.

(#33207) kiralytom válasza rosejbli (#33206) üzenetére


kiralytom
aktív tag

köszönöm , "2017 májusban szoftveresen javították" , konkrétan a frissítés számát kerestem, de ez is valami, köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem.

(#33208) PietPunto


PietPunto
tag

Sziasztok!

Egy kis műszaki segítségre lenne szükségem. Pár hónapja vásároltam egy BlitzWolf gyorstöltő fejet és kábelt a Honor 8-hoz. :K Pár napja vettem észre hogy nem "kapcsol" be a gyorstöltés funkció. :(( Kollégám is Honor 8-at használ, nála tökéletesen működik. :W Az én készülékemben van a hiba? :F

(#33209) fant0mi válasza PietPunto (#33208) üzenetére


fant0mi
addikt

Eredetivel megy? Ha mar a kollegad, probald ki az o toltojevel, kabeljevel. Biztos hogy ugyanolyan tipusu a toltoje, kabelje?
Az, hogy Blitzwolf gyorstolto, meg nem biztos, hogy a Huawei altal hasznalt gyorstoltesi modszert tudja. Van egy csomo fele szabvany. Szurd ki, hogy melyik eszkoz miatt nem megy.

(#33210) StaChys


StaChys
tag

Szervizes kérdésem lenne: Huawei postás megoldással múlt hét csütörtökön küldtem garanciális javításra a telefonom. Nekem furcsa, hogy nem kaptam azóta se semmilyen visszajelzést, vagy nyugtázást a szerviztől. Mi ilyenkor az eljárás? Fel szoktak hívni, email-t küldenek, vagy egyszerűen csak valamikor visszaküldik? :F

(#33211) PietPunto válasza fant0mi (#33209) üzenetére


PietPunto
tag

Eddig a BlitzWolf gyortsöltőfejjel és kábellel működött, ki is írta a telefon hogy gyorstöltés. Pár napja nem látom hogy kiírná töltés közben ezt. A gyári töltőfejjel és kábellel nem írta ki eddig sem. A BW-S9 fejet használom hozzá (ez szerepel a leírásban is itt a fórum elején).

(#33212) rosejbli válasza StaChys (#33210) üzenetére


rosejbli
senior tag

Emailt szokott küldeni a szervíz, ha ma nem jelentkeznek szerintem hívd fel őket.
Viszont ha garis, akkor csak akkor jelentkezik a posta, ha kész.

[ Szerkesztve ]

(#33213) rosejbli válasza PietPunto (#33211) üzenetére


rosejbli
senior tag

Tisztítsd ki az usb portot, a kosz szokott ilyet okozni.

(#33214) Fecogame


Fecogame
veterán

Oreo frissítés után már PC nélkül is meg fogja OTA-n keresztül találni a telefon a frissítéseket?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#33215) StaChys válasza rosejbli (#33212) üzenetére


StaChys
tag

Garis, szóval akkor várok. Kb. mennyi szokott lenni az átfutási idő 2 hét, 3 hét? Akkor lehet elég mondjuk jövő héten érdeklődni, hogy hogy állnak vele.

(#33216) fant0mi válasza PietPunto (#33211) üzenetére


fant0mi
addikt

Az aljzatot rendesen pucold ki.
Mondjuk az erdekes, hogy gyari fejjel sosem ment a gyorstoltes...

(#33217) rosejbli válasza StaChys (#33215) üzenetére


rosejbli
senior tag

1-2 hét alatt megjött mindenkinek eddig, attól függ milyen közel vagy Budapesthez.

(#33218) cdl válasza StaChys (#33215) üzenetére


cdl
senior tag

Nekem egy hét alatt megjött Debrecenbe.

(#33219) weiss válasza Fecogame (#33214) üzenetére


weiss
addikt

Nem, sőt kábellel sem.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#33220) StaChys válasza cdl (#33218) üzenetére


StaChys
tag

Köszi a válaszokat! Nekem az ország másik vége (Pécs), de postának/futárnak gondolom ez mindegy. Jó lenne, ha karácsony előtt még visszajönne. :R

(#33221) leslieearth válasza Szita (#33152) üzenetére


leslieearth
tag

hello!

ma délután megjött a fixity-től a teló, és nagyságrendekkel szebb munkát végeztek. na nem lett gyári állapotú, de nem is az volt az elvárás, szép lett, nekem megfelel.
és egy halvány piros pötty nekik a gyors és korrekt intézkedésért, amire persze igazából sornak sem kellett volna kerülni, ha elsőre úgy megcsinálják ahogy most...

(#33222) StaChys válasza Micsurin (#33020) üzenetére


StaChys
tag

Megint egy a korábbi fórum bejegyzések szerint nem szabványos javítás a TMX műhelyéből: most kaptam vissza a telefont, hivatalos Huawei csomagpontos küldéssel intéztem.

Munkalap szerint is és ránézésre is csak a hátlapot cserélték, a kijelzőn rajtamaradt a fólia amivel küldtem, a hátoldal pedig új gyári fóliázott, a keret is maradt, felismerem a tok alá kerül kosz okozta apró karcokat:

Alkatrész lista:
24022157 - Akkumulátor
02350XYX - Akkufedél+ujjlenyomat olvasó
51661CMJ - frd-battery-cover-deco-assy(blue) ... bármit is jelentsen ez.

Ennyi.. A kijelző csere hiányát nem bánom, mert semmi bajom vele, remélem ez így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#33223) Micsurin válasza StaChys (#33222) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Neked is azt tudom mondani ezt ne itt írd le.... Hanem náluk lehet érdeklődni nekem 2 honor volt leadva akkuval, kettőt kaptam vissza tökéletesen. :)

Ez a jelen formában kákán a csomót. Nem a fórumon kell megegyezni hanem panaszt tenni a TMX vagy a HW felé.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33224) StaChys válasza Micsurin (#33223) üzenetére


StaChys
tag

Köszönöm a korrekt választ, eszembe se volt panaszkodni, csak mint tünet jeleztem. Valami miatt a szerviz nem egységesen kezeli a hasonló hibákat minden egyéb információ ellenére. Persze ezt tehettem volna OFF-ba is.
Nem fogok reklamálni, mert valójában a hibát javították, és visszakaptam a korábbi telefonom -
csak ezek szerint vannak szerencsések akiknek gyakorlatilag az alaplapját küldik vissza új csomagolásban.

(#33225) cdl válasza StaChys (#33224) üzenetére


cdl
senior tag

Nekem is maradt a kijelző.
Szerintem ez nem gond, amúgy is hibátlan volt.
Meg is váltam tőle, búcsuzom a topiktól.
Nagyon jó telefon,tudom ajánlani.
Meglátjuk az LG G6 hogy fog szuperálni.

(#33226) Aflamin válasza cdl (#33225) üzenetére


Aflamin
tag

Üdv!
Tegnap vettem át. Ma egy új kártyát kellett vennem (méret), de úgy tűnik megfelelő lesz! Még komolyabb próba nem volt, de eddig nincs panasz!
Köszi cdl!

(#33227) skyrush7


skyrush7
aktív tag

OmniROM Pie verzióját próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#33228) kinkat válasza skyrush7 (#33227) üzenetére


kinkat
csendes tag

igen, én próbáltam 2-3 hétig az alfa 1 illetve 2 napig az alfa 2őt. Mi érdekele?

Sony Ericsson T630> Sony Ericsson K510i> Sony Ericsson K770i> Sony Xperia U> Sony Xperia M2, Honor 8

(#33229) skyrush7 válasza kinkat (#33228) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Tapasztaltál valamilyen hibát, ami zavaró lehet a mindennapokban? Nekem elsősorban csak a bluetooth lenne fontos, de alapvetően ha jól működik, szívesen használnám napi szinten.

(#33230) skyrush7 válasza skyrush7 (#33229) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Adok neki egy próbát. Ha a SmartBank nem fog menni úgy sem, hogy nincs rootolva, az sajnos deal breaker. :(

(#33231) kinkat válasza skyrush7 (#33230) üzenetére


kinkat
csendes tag

Nekem ami zavaró volt az, hogy a notification led nem működött. A hotspot sem de azt nem is használom. Illetve nem találtam olyan pörgősnek (de mások pont az ellenkezőjét állítják) mint egy Oreo custom vagy Emui romot. Adtam egy esélyt neki hátha csodát művel az akkuval, de csak ki kell cseréltetnem az akkumulátort :/

Sony Ericsson T630> Sony Ericsson K510i> Sony Ericsson K770i> Sony Xperia U> Sony Xperia M2, Honor 8

(#33232) rozsi71


rozsi71
tag

Újfajta jelenséget produkál a telóm, ahogy bejöttek a hidegek. Néha gondol egyet, és kiírja, hogy akku lemerült, és ki fog kapcsolni. Ilyenkor 1% töltöttséget mutat, és valóban ki is kapcsol. Visszakapcsolás után újra az eredeti töltöttséget mutatja, de továbbra is hidegben van, akkor megismétlődik a dolog. Ha magához tér, akkor a megszokott módon merül tovább, semmi rendkívüli nem történik.
Két éves elmúlt a teló, az akku amúgy rendben van, több mint egy napot ki szokott bírni.
Párom honor6-ja ugyanezt csinálja, de az négy éves elmúlt és még a gyári akksi van benne.
Eddig ilyet itt a 8-as topikban nem olvastam. Vajon kezdődő akksi gond ez? Vagy valamiféle védelem lenne?

(#33233) Cunaja válasza rozsi71 (#33232) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Sajnos Huawei sajátosság!
Többször elő fog fordulni. A Huawei nem szereti a hideget.
Ha nagyon kihűl, védelem miatt kikapcsol. Azért nyomja le 1%-ra az akkut, hogy az automatika kikapcsolja a telót.
Már több Huawei(Honor) tulaj panaszkodott Kínában is, ott válaszolták rá.
Valamikor 3-éve olvastam, amikor a P7-em is ezt csinálta mindig. Megjegyzem, azóta is az eredeti akkuval megy.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#33234) fant0mi válasza rozsi71 (#33232) üzenetére


fant0mi
addikt

Az akkunak semmi baja, az elektronikat vedendo a tul nagy hidegtol, a vedelem azt hazudja, hogy lemerult az akku, igy a telefon kikapcsol magatol. Furcsa a mukodese, az egyik vedelem ugy ved, hogy felpiszkalja a masikat. :) Tedd zsebre, vagy vidd be melegre, melegedjenek az az alkatreszek es semmi baja nem lesz.

Szerk.: nem olvastam vegig a topikot, Cunaja mar megvalaszolta.

[ Szerkesztve ]

(#33235) skyrush7 válasza kinkat (#33231) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Nálam működik az értesítő led, a wifi tethering és az nfc azonban valóban nem működik.
Vicces, mert én is hasonlóakat olvastam. Tényleg veszett gyors (tud lenni), de nagyon rondán be tud lassulni.
4 hónapos akksival nem jobb az EMUI 8-nál, de elfogadható. 13 órája volt töltve, közben 2 óra 53 perc SOT, és 26%-on van ebben a pillanatban. Az mbient display hianyozna nagyon, ha vissza kéne állnom.

(#33236) rozsi71 válasza Cunaja (#33233) üzenetére


rozsi71
tag

Köszönöm a választ mindkettőtöknek! Reméltem, hogy valami ilyesmi van a dologban.

(#33237) Sragi


Sragi
őstag

Nem tudom találkozott e valaki ilyennel ,de mostanában random előfordul,hogy "akadnak " az alkalmazások.
Pl messenger,facebook,instagram. Tehát következő a jelenség pörgetem a hírfolyamot és szaggatni kezd valami rettenetes módon. Bezárom megint jó majd újra. Ha alkalmazás választóban rámegyek másra és újra vissza egy rövid ideig megint jó. Ez az insta pl. Van amikor meg abszolút nem jelentkezik. Gondoltam újra indítom a telefont megszűnik ,de nem. Azt hittem egy rossz frissítés okozta ,de azóta már volt több is. (alkalmazás frissítés)
B412 szoftver van fent.

(#33238) ANDROID??? válasza Sragi (#33237) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nézd meg a "fosbúk"-ot számítógépen, ott is egy rakás sz.r az egész, és nyugodj meg ez csak egyre rosszabb lesz, mert egyre több szemét van feltéve kiírva, rengeteg az adat. :U

[ Szerkesztve ]

(#33239) Sragi válasza ANDROID??? (#33238) üzenetére


Sragi
őstag

Ja abszolút használhatatlan a böngészőben asztali gépen. (Chrome) Pedig a PC-m hardveresen nem éppen gyenge. Elkezdem pörgetni a feed-et is belassul az egész :D

[ Szerkesztve ]

(#33240) fant0mi válasza Sragi (#33239) üzenetére


fant0mi
addikt

Notebookon gorgeteskor beszaggat es felporog a laptop ventije. Opera (chromium alapu) bongeszo, es eros Dell hardver.
Szoval szr az egesz face.

[ Szerkesztve ]

(#33241) Sragi válasza fant0mi (#33240) üzenetére


Sragi
őstag

De konkrétan az instagramnal jelentkezett először. Most annyit próbálok,hogy az alkalmazás gyorsítótárát töröltem. Mondjuk már nagyon régen nem csináltam meg.

(#33242) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!

B394-en vagyok, amin már kinyitottam a bootloadert, twrp-t telepítettem, és rootolva van.
Szeretnék visszarakni egy gyári, szűz romot.
Lehet régi, új..mindegy.
3fájlozni kell; vagy HiSuite system recovery, netán először a gyári recoveryt kell visszaszenvednem? (Ha a harmadik megoldás játszik, nem találok ezen romhoz megfelelőt)

Közben rátaláltam, hogy gyári recoveryt és boot.img-t kell flashelni. Ezt adb-vel feldobom, ha jól sejtem.
Tudtok adni egy forrást, ahol B394-hez megfelelő fájlokat megtalálom? Firmware finder?

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#33243) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem először veszem észre, hogy a telefonom csak úgy hív valakit. Egyszer onnan vettem észre, hogy csönd volt és hallottam hogy kicseng valahol. Semmit sem láttam a telón. így kikacsoltam. Ma meg hívott a kollégám, hogy 2x is hívtam egy picit, miért kerestem.
Van-e valami jó féreg/víruskereső? Mert a gyári avast szerint ami benne van, minden baba.

(#33244) Sanki válasza Zeki (#33243) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Malwarebytes? Az gépen elég jó.

(#33245) Zeki válasza Sanki (#33244) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi, futtatom!

(#33246) trebrona válasza Zeki (#33243) üzenetére


trebrona
nagyúr

Factory reset, ha biztosra akarsz menni. Akár ilyet is benyalhattál, ha optimalizáló, vagy hasonló sz@rokat telepítesz.

[link] és [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#33247) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Voltam szervízben, kicserélték a képernyőt akksit stb. Vettem a telefonra Nillkin Amazing H+ Pro fóliát (régebben is ilyen volt rajta és tökéletesen ráfeküdt a képernyőre) de most marha nagy csíkban nem megy a képernyőre kb 2-3 mm. Hogyan lehetne rávarázsolni? Melegítéssel vagy mit csináljak?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33248) petfoto válasza Zeki (#33243) üzenetére


petfoto
tag

Szia! Én is jártam így párszor, több féle telóval, H8 is. Hangtárcsázás/hangvezérlés. Valamilyen környezeti hangot parancsnak érzékel. Pl ment a tv a telefon mellett, 27-szer hívta fel a kollégámat. Este 10-kor... Azóta, hogy kikapcsoltam ezeket a funkciókat, nem volt újabb ilyen eset.

(#33249) rozsi71


rozsi71
tag

Egy kis közvéleménykutatást kezdeményeznék:-)

Jelenleg még B131-en vagyok, ami tudjuk egy nagyon jól sikerült ROM minden szempontból. A nougat nem tetszett, ezért is van még mindig a 6-os a telón. Ahogy olvasgatom a topikot, az Oreo is elég jó lett.
Tehát azokat kérdezném, akik használták a B131-et is, hogy melyik a jobb, használhatóbb? Érdemes lehet frissíteni?

(#33250) Sanki válasza rozsi71 (#33249) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Simán vállalható az oreo. Akkuban szerintem jobb, mint a nougat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.