Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) rosejbli válasza rosejbli (#26548) üzenetére


rosejbli
senior tag

Mondjuk inkább olyanba érdemes dugni, amiből nem sűrűn kell kiszedni, mert nekem most elsőre csak kombinált fogóval jött ki. :DDD

(#26552) Fecogame válasza gorje (#26463) üzenetére


Fecogame
veterán

+1, szerintem is jobb lett.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26553) sajp63


sajp63
tag

Vegleges?
ITT is errol irnak.
Ha meg nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#26554) sajp63 válasza sajp63 (#26553) üzenetére


sajp63
tag

Lekestem a szerkesztest.
ITT is.

(#26555) TaRka94


TaRka94
senior tag

Szerintem nekem is jobb lett, feltöltöttem 98%ra,utána 3 óra hosszáig nem nyúltan hozzá mert vezettem és ugyanott állt, pedig volt pirosban is a mobilhálózati jel. Nekem pedig merült lezárt képernyőnél is.

(#26556) rosejbli


rosejbli
senior tag

Am meg custom romban nem tudnak oreo-t főzni, mintha nougat lett is volna itt korábban, mikor még marshmallow volt?

(#26557) nrg_52 válasza rosejbli (#26556) üzenetére


nrg_52
addikt

Dehogynem, mar probalkoznak.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#26558) rosejbli válasza nrg_52 (#26557) üzenetére


rosejbli
senior tag

Hát akkor akinek olyan fontos, idővel tudja majd használni oreoval is. Mondjuk úgy tudom, hogy a huawei nem adja ki a quick charge-nak a kódját.

(#26559) nrg_52 válasza rosejbli (#26558) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem mintha azert nagy kar lenne, sosem hasznaltam se h8-nal, se h9-nel. Betyar gyorsan tolt egy mezei 2 amperessel is.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#26560) rosejbli válasza nrg_52 (#26559) üzenetére


rosejbli
senior tag

Én meg szinte egyszer sem töltöttem simán. :DD

(#26561) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na fent nekem is a frissítés. Mintha gyorsabb lenne az ujjlenyomat olvasó(de lehet placebó)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#26562) TaRka94 válasza Quqesz (#26561) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nekem mindig is gyors volt, egyik frissítéssel sem lassult be. Vannak akik arra panaszkodtak. Mondjuk én pár naponta takarítom azért.

(#26563) Quqesz válasza TaRka94 (#26562) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, néha takarítani kell, ezért lehet, hogy csak placebó.....;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#26564) Caranita válasza Quqesz (#26563) üzenetére


Caranita
aktív tag

Most nekem is ez az érzésem, pedig csak kaptam egy A5 2016-ot cégesnek :))

Vannak gondok a telóval, de ujjlenyomat olvasóban nem találkoztam még ilyen jóval.

(#26565) phoenix64 válasza Caranita (#26564) üzenetére


phoenix64
őstag

Mármint az A5 leolvasoja? Haverome jo ha 10bol 6x normalisan olvassa, illetve sokkal lassabb is mint a huawei szenzora. Egyik legmeglepobb dolog nekem az ujjlenyomat olvaso gyorsasaga volt a honor 8-ban. Sima S6 rol valtottam, abban joval lassabb es pontatlanabb volt.

(#26566) Caranita


Caranita
aktív tag

Igen.

Borzalom a Samsungé. Pedig használtam S6, S7-et, nem rémlett hogy ilyen rossz.

De most hogy van összehasonlítási alapom...

A Samuban egy ujj van megadva 3x és elsőre sosem old fel normálisan.

Kell legalább 1,5 másodperc neki...

(#26567) cozmo válasza istnag (#26522) üzenetére


cozmo
őstag

Már leírtam miért nem telepítek b131-nél frissebbet. Mert mind szar akku időben. Talán ez a legújabb hozni fogja a b131-es akkuszintjét de kétlem. Várom a cáfolatokat és akkor talán frissítek.
Na pont ez a gebasz. Addig nincs biztonsági frissítés míg fel nem rakom a legújabb akku zabáló bughalmazt.
Ez így nincs rendjén. Erre meg a belengetett Oreot-kiherélik számunkra. :W

(#26529) rosejbli: Itt fent elmagyaráztam.

(#26544) Klaya1986: Ülj le 1-es! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#26569) atoszmester


atoszmester
tag

Nekem is felajánlotta a 399-es frissítést, de egyelőre nincs kedvem feltenni, főleg az miatt hogy nem akarom 3 naponta bepötyögni a kódot. Mivel nem csináltam meg a frissítést, ezért a Beállítások ikonnál van egy nagy piros 1-es. Ezt nem lehet valahogyan eltüntetni? Persze a frissítés nélkül :)

(#26570) mati12 válasza cozmo (#26567) üzenetére


mati12
senior tag

Én már csak azt nem értem,hogy honnét tudod melyik romnak milyen akkumulátor ideje van ha nem is raktad fel őket..??? És akkor egyáltalán honnét tudod,hogy mi mekkora bughalmaz??? Ja,hogy valaki írta....,akkor már értem.

[ Szerkesztve ]

(#26571) TaRka94 válasza atoszmester (#26569) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nem olyan nehéz ám azt bepötyögni.. :D

(#26572) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, ne haragudjatok már, de olyanok vagytok mint a 2,5 éves lányom amikor rájön a hiszti... Petíció meg ilyen faszságok, ne gyerekeskedjetek már. Szerintetek ennek a topiknak a közössége reálisan hány százaléka a Honor8 felhasználóknak? Tegyük fel hogy 5-10? És ennek az 5-10-nek a fele elégedett, csendes szemlélő, mint én. És akkor bérjóslásokra meg azt ígértékre hivatkozva ejnyebejnyézni akartok, meg sohatöbbet Honor? Ez kurva gáz. OK, adjátok el ne vegyetek többet Honort (vegyetek 1,5-2-szer ennyiért Samsungot, az legalább sok pénzért szar), de ne csináljátok már minden frissítésnél ezt a fesztivált!

Nem tudom ki hogy, mire használja a készüléket. Én azt tudom hogy mióta megvettem, ugyanúgy, ugyanarra. És eddig akárhány frissítés jött rá, vagy 1 napot ment el (reggel 6-tól este 10-ig biztosan bírta) vagy 1,5-et (reggel 6-tól másnap este 10-ig). Aztán hogy este 28 vagy 12%-al tettem fel tölteni az pont mindegy.

Holnap majd jól beletépünk...

(#26573) PpenoO válasza cozmo (#26568) üzenetére


PpenoO
őstag

Nekem jobb lett az üzemidőm, többet van deep sleepbe a telefon frissítés óta (quick update ment fel sajnos). Emiatt viszont a feloldás ujjlenyomattal belassult. Idáig ennyi a tapasztalatom.

U.i.: Szerintem nyugodtan mehet a szidás, én is csendes felhasználó vagyok, de ha kell felemelem a hangom még akkor is ha engem speciel a probléma nem érint. Ha nem ad ki frissítést a Honortól nem szép húzás, pláne hogy siker telefonról beszélünk, amin nem kevés profit realizálódott. Persze érdemes helyén kezelni egy indiai helpdeskes válaszát. Meglátjuk.

(#26574) Sragi


Sragi
őstag

Én nekem is tegnap villant a B399 de még nem dobtam fel.
Nekem az üzem időm B131 után amióta az új droid van nem
az igazi. A telefon tavaly novemberben volt 1 éves. Már tavaly nyáron éreztem az akkun is, hogy gyengébb.
Én úgy vagyok vele ha nem jön Oreo sem érdekel. Valószínűleg idén veszek új telefont. Lehet, hogy Honor lesz mert elégedett vagyok vele.
Így is úgy is tölteni kell naponta. Mindig csak nevetek azokon akiknek ilyen 4-5 óra SOT jön össze.. :D
Nem is értem, hogyan. No offense persze.

[ Szerkesztve ]

(#26575) sooty81


sooty81
csendes tag

Szóval akkor hogy lehet a beállításokról eltüntetni azt a piros 1-est, frissítés elkövetése nélkül?

(#26576) rozsi71 válasza sooty81 (#26575) üzenetére


rozsi71
tag

Két ujj összehúz a főképernyőn, mintha ikont adnál hozzá, majd beállítások, és ikonszámláló. Ott kikapcsolod, és máris nem fogja mutatni.

(#26577) Corsa02 válasza t_a_m_a_s (#26572) üzenetére


Corsa02
őstag

Teljesen egyetértek veled.
Én az elsők között vettem a Honort, azóta igen sok frissítés jött rá, MM-re vagy 3, Nougatra meg már 3 vagy 4 azt hiszem.
Az akkuidőm, ahogy írod Te is szinte semmit nem változott, pedig sokat használom én is. Mindig a hivatalos úton frissítettem és soha nem volt gond, nem lassúlt be stb.
Előtte Samsung Galaxy Alpha-m volt, na az volt az igazi szivatás a Samsungtól, na ott nem volt support, sem frissítés, sem semmi.
Ha ez a telefon Nougat-on marad (persze hivatalos infó nincs még erről, csak egy indiai supportos beleböfögött a levegőbe) az sem lesz gond, majd kap még néhány security frissítést és még jódarabig gyorsan és jól fog üzemelni. Mellesleg az android főverzió váltások az utóbbi időben alig hoznak valami újdonságot, marketing bullshit az egész.
Szerintem….

The Truth Is Out There --->

(#26578) sooty81


sooty81
csendes tag

Köszönöm!

(#26579) athomi válasza cozmo (#26567) üzenetére


athomi
veterán

Ne már, arról papolsz hogy a biztonsági frissítések miatt számodra fontos az oreo, majd kiderül, hogy még mindig a már elég koros B131-et használod. Ez elég ellentmondásos. Most meg bedobod, hogy az akkuidő miatt. Én B131-ről jöttem B399-re, nincs érzékelhető különbség.

Nézd meg a ma estém, 2%-ot merült.

[ Szerkesztve ]

(#26580) nrg_52 válasza Corsa02 (#26577) üzenetére


nrg_52
addikt

+1, az orejo meg foleg, inkabb 6.3-nak kellene lenni, de ezekkel a szamozasokkal el vannak szallva, pedig baromsag. De az ios az mar 11, az biztos jobb, mer nagyobb szam. 🤣🤣🤣

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#26581) Sanki válasza sooty81 (#26575) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Töröld a frissítő adatait és net nélkül lépj bele majd tiltsd le az automatikus keresést.

(#26582) Zeki válasza t_a_m_a_s (#26572) üzenetére


Zeki
nagyúr

Korrekt, tele a topik hisztiző 4 éves kislányokkal, kisfiúkkal.
Hihetetlen.

(#26583) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Egyenként aki az aku időre panaszkodik, annak ajánlom nézze meg az aksi jelenlegi kapacitását, mert nem biztos hogy a romok, frissítések miatt csökken az üzemidő. (accubattery). Én időközben több telefonon is letesztelem, 2 db honor 8, honor 4x, samsung J5 2016. A program teljesen jól mér. És sajnos az én aksim is már csak 2450 mah körül van. 11 hónapos készülék. A másik honor 8 2950mah, ami szintén 10 hónapos. Tehát elég változó minőségű aksik kerültek bele.

(#26584) Cunaja válasza t_a_m_a_s (#26572) üzenetére


Cunaja
addikt

:C :R
Kemény vagy mint a vídia!!! Nagyon jó! [Itt írtam valamit!]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#26585) Sragi válasza Klaya1986 (#26583) üzenetére


Sragi
őstag

Teljesen alá tudom támasztani!
Sajnos az enyém sem az igazi már. 2400mAh. Valószínűleg a töltési szokások és a ciklusok is nagyban befolyásolják. Erről is mindig éltero véleményeket hallani.
Pl nem szabad 100%-ra tölteni stb. Vagy éppen a gyorstöltés sem éppen kíméli az akku élettartamat.

(#26586) Klaya1986 válasza Sragi (#26585) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Én naponta töltöm, mindig gyorstöltés. De mivel még van 1 év gari így felőlem tropa is lehet az aksi, majd kicserélik 😄

[ Szerkesztve ]

(#26587) Sragi válasza Klaya1986 (#26586) üzenetére


Sragi
őstag

Ja hat en is. De most ha el is küldöm addig mit csinálok?
Plusz nem hinném, hogy kicserelnek ha nem megy tönkre teljesen.

(#26588) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Engem rohadtul irritál ez a villódzás feloldáskor, valahogy vissza lehet menni 394-re?

The Truth is out there...

(#26589) istnag válasza Lackooo84 (#26588) üzenetére


istnag
addikt

Senki más nem írt ilyen hibát, először egy data/factory reset-et kellene megpróbálni.

(#26590) ANDROID??? válasza t_a_m_a_s (#26572) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C
Végre, valaki! ;]

(#26591) Lackooo84 válasza istnag (#26589) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Biztos nem... Francnak sincs kedve egy napot belakással tölteni.

The Truth is out there...

(#26592) ANDROID??? válasza Lackooo84 (#26591) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez a jó hozzáállás! ;]
Szervizt neki, ha lehet TMX-hez :K

(#26593) istnag válasza Lackooo84 (#26591) üzenetére


istnag
addikt

Gondolom, ha visszamész korábbi romra, ugyanúgy újra be kellene lakni a telefont, de ezt majd megerősítik azok akik csináltak már ilyet.

(#26594) Pjotr


Pjotr
senior tag

https://tech2.hu/nem-lesz-android-oreo-honor-8-ra/

(#26595) nrg_52 válasza istnag (#26593) üzenetére


nrg_52
addikt

Igen, es raadasul sokkal korulmenyesebb, mint az fr. Eloszor egy wipe cache-t javaslok, ha nem volt.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#26596) cozmo


cozmo
őstag

Agymosottaknak biztos tetszik a honor 8 frissítéshez való hozzáállása. De én nem tartozom közétek. Menjetek vásárolni. Megetetett társadalom vagytok itt páran... :(((
Költsetek sok pénzt, vegyetek új telefont havonta. VÁSÁROLJ! Gyermeked meg elektronikai hulladékba fog megfulladni.

Biztonsági frissítés:
Azért is fontos mert benyalhatsz egy wifi férget a mekdöncibe és viheted is haza és tovább fertőzhetsz. Olvass utána. Meg fogsz döbbenni.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#26597) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

FF mutat 401-es frissítést. Tette már fel vki? Full és OTA...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#26598) bibi55 válasza Samanbacsii (#26597) üzenetére


bibi55
tag

XDA-n olvastam, hogy valaki feltette, és elvileg a Januári Security Patch. :)

(#26599) mati12 válasza cozmo (#26596) üzenetére


mati12
senior tag

Ember beteg vagy...,mondom beteg! Keress fel efy orvost...

(#26600) Sragi válasza cozmo (#26596) üzenetére


Sragi
őstag

Kifejtenéd mi a probléma?
Túl sok Mr Robotot néztél szerintem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.