Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) biker válasza Eastman (#1449) üzenetére


biker
nagyúr

Lehet hogy igazad van
Ma mar kicsit jobban voltam, logtam egyet
Logas kozben elobb sajgott, majd ereztem, hogy egyre jobb, szinte ereztem hogy sramlik vissza valami
Majd visszafordulva szarabb lett, es most rosszabb mint volt
Most leteszem a logast egy ideig, mert ez nem jo
Marad a Z polifoamon, csak tudjak foldrol felkelni :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1452) Eastman válasza biker (#1451) üzenetére


Eastman
őstag

A csigolyacsúszás és a gerincnyújtás nem haverok. A „sima”, hétköznapi gerincsérvet okosan lehet nyújtogatni denevérpaddal.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1453) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Szerdán futottam egy kört. Mivel én magamtól nem intézek már semmit, mert belefáradtam, a család kezdeményez helyettem. Szóltak Orbay dokinak az ismerősünkön keresztül, hogy ezek itt nem fogadják el a papírt. Orbay nagyon jó fej volt felhívta telefonon ezeket hogy ugyan, adjanak már időpontot. Végül is rábeszélte őket, én meg akkor üsse kavics, hát bementem Debrecenbe. Odaadom a papírt, erre elkezdik a dumát hogy ezt nem fogadja el. Mondom most beszéltek az imént az orvossal Pestről hogy kapok időpontot. Tudja, de akkor se. Na hát nem lettem ideges egy kicsit se és ott vagy 30 ember előtt ordítoztam velük, nem emlékszem hogy miket vágtam a fejükhöz és ki is jöttem onnan mielőtt még az anyázást elkezdtem volna. Felhívtam a dokit hogy jó, én itt befejeztem. Még ő tartotta bennem a lelket hogy ne vesszünk már el a bürokrácia tengerében, beszéljük már meg hogy milyen papírt méltóztatnak ezek itt elfogadni. Végül is visszamentem, odaadtam nekik a telefont és megbeszélték a dokival hogy faxol nekik egy másik beutalót. Elkérték a számomat meg a doki számát hogy lepapírozzák az ügyet én meg nyugodtan hazajöhetek és majd hívnak az időponttal. Na, nem gondoltam volna, de hívtak ma és egy hónap múlva mehetek vizsgálatra. Csak majd az eredeti beutalót azért legyek szíves magammal vinni. Ez hihetetlen, de negyedjére jó sok szaladgálással, telefonálgatással, meg idegeskedéssel csak sikerült kiharcolni.

Nem vagyok egyedül az ilyen jellegű problémával, mert amíg ott vártam csak két embert zavartak el mert az orvosa nem jó papírral küldte vizsgálatra.

(#1454) biker válasza enerdzsájzer (#1453) üzenetére


biker
nagyúr

hát igen, zsír ez az EÜ ellátás.
Be van csípődve megint a derekam. Ma kaptam időpontot a reumára.
8-ára.
Nem, nem holnap.
Nem, nem március 8, az szombat
Nem, nem április...
Májusra...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1455) kirkri válasza enerdzsájzer (#1453) üzenetére


kirkri
addikt

Hát ez nagyon durva...
Egy komolyabb gerincsérvvel azt is nehéz kivárni amíg egy időpontra berendelt vizsgálaton sor kerül az emberre, nem hogy a te kálváriád végigállni. És akkor még nem beszéltünk az idegességről.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1456) Eastman


Eastman
őstag

Nyugdíjas taxisofőr gerinc. No swimming, no sport, no comment.


+


+

...főleg az L4 durva. Ami fehér a CT-n az csont (oder mész). Alsó porckorongok kicsit eltűntek a több évtizedes ki nem kezelt gyulladástól. „Mindig derékfájós voltam, de menni kellett...”

Csak az összehasonlítás miatt, a „gyári” közel ilyen:

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1457) biker válasza Eastman (#1456) üzenetére


biker
nagyúr

LIKE :U

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1458) enerdzsájzer válasza biker (#1454) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Jessszuss :( Akkor neked is bejött amerika már megint. :(

Ez abszurdisztán.

Na a sofőr meló is kifejezetten gerinckímélő. Még az egészséges embert is kikészíti, nem hogy a derékfájósat. Szerencsétlen is "élvezheti" akkor a nyugdíjas éveit.

(#1459) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Ismerősöm eljuttatta hozzám a beutalót amivel megkaphattam pénteken az időpontot. Egymás mellé kellett tenni azzal amit nem fogadtak el hogy megtaláljam a különbségeket, mert nem sok van. Beírták még két helyre nekik hogy ez egy vizsgálatkérő lap és ennyi. Minden másban megegyezik az előzővel. Amit ezek itt hiányoltak valami azonosítót, meg a t.k.m tudja milyen számot, na hát egy számmal sincs több rajta mint az előzőn. Tényleg csak annyi hogy még kétszer ráírták hogy ez egy beutaló, így már háromszor szerepel a papíron és így már jó. Na jó, azért még egy pecséttel több van rajta, de abban sincs olyan infó ami ne szerepelt volna a papíron már előtte. nócement.

(#1460) narumon válasza biker (#1454) üzenetére


narumon
őstag

Aztakuuurva ... és még finom voltam és nőies :(((

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#1461) narumon válasza Eastman (#1456) üzenetére


narumon
őstag

Előkeresem már az enyémet is, hogy mit láttok rajta. Doki szerint nem vészes annyira - csak kérdés, hogy akkor miért fáj már 2 tetves éve???

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#1462) woolf07


woolf07
újonc

Sziasztok,
kijöttem csaladdal síelni, és most itt fexem és nem tudok felkelni. A hegyről motorosszán hozott le, egy kis bukkanó után beálló olyan derékfájdalommal, hogy levegőt sem kaptam... Ha nagynehezen kiküzdöm magam wc_re, akkor s betűben áll a gerincem és bármelyik pillanatban összeeshetem. Mi történik itt? Hogy fogok így hazajutni? Van még 2 nap, ki tudom feküdni, hogy legalább a kocsiig elmenjek? Hoztunk némi gyógyszert, de nem tudom mit vegyek be. Amúgy sportos embernek érzem magam, de most teljesen összeroskadtam.

(#1463) Eastman válasza woolf07 (#1462) üzenetére


Eastman
őstag

Én lent a csípő fölött, a gerinc mellett valami korrekt izomlazító krémmel masszíroztatnám a derekam egy lelkes és kitartó családtagommal, és a hátralévő két napban minél többet feküdnék, tehermentesítenék így:

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1464) woolf07 válasza Eastman (#1463) üzenetére


woolf07
újonc

köszönöm, a párom hozott mydetont ha fájna a háta, az jó lehet erre is? algopyrin a legkomolyabb fájdalomcsillapítónk itt, de sz@rt sem ér.

(#1465) Eastman válasza woolf07 (#1464) üzenetére


Eastman
őstag

...kicsit másról beszéltem... ;) Nem rossz a Mydeton, csak ne szaladgálj vele! Ha ráterhelsz nem sokat ér. Tehermentesíts, feküdj Z alakban minél többet! ...szerintem.

Jobbulást, kitartást!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1466) woolf07 válasza Eastman (#1465) üzenetére


woolf07
újonc

ok, vettem! már a széken polcolva fexem, tényleg ez a leg fájdalommentesebb helyzet. De ez mi lehet, becsípődés? ha igen akkor nem kellene vhogy elérni, hogy elengedje az ideget? vmi mozdulatsor vagy mittudomén?

(#1467) Eastman válasza woolf07 (#1466) üzenetére


Eastman
őstag

A becsípődés okozta fájdalomtól túlfeszült izmok által elmozdított csigolya ízületek tartják blokkban az ideget ilyenkor. (...persze nagyon leegyszerűsítve...) Ezért lényeges most az izomlazítás. Mydeton + frankó krém a legközelebbi patikából és a probléma helyének, környékének masszírozása. Míg masszíroznak magzatpózba, az oldaladra kucorodsz* a a földön lévő takarón / pokrócon / polifoamon, míg a kezek pihennek Z alakban** fekszel ugyan ott - mert a kemény alap ebben az esetben jó. Így „távgyógyítás” szinten ezt tudom most javasolni.

Utasbiztosításotok nincs? Orvos nincs ott a közelben? :U Jó lenne, ha látna...

*Oldalt magzatpózban picit nyílnak a csigolyák kisízületei.


+

(...most csak a kép érdekes, a rajta lévő szöveg nem ide tartozik...)

** Z alakban szinte nulla az ágyéki gerincszakaszra jutó terhelés.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1468) narumon válasza woolf07 (#1462) üzenetére


narumon
őstag

Nem akarlak elkeseríteni de nekem is így kezdődött egy focimeccsen.... aztán pár hét alatt "rendbejött" és 1-2 hónap múlva már fociztam mint ha mi sem történt volna. Aztán előjött másodjára is, és azóta is CSAK kismértékben javult. (A napi első 100-500m gond nélküli, aztán szépen hajlok S alakba - egy hosszab nap után (amit régebben rövidnek hívtam volna) már 45 fokba közlekedve mászok az ágyik vissza) Ha visszaolvasol a forumon akkor az én írásaimat is látod, meg másokét is. Ez bizony itthon szerintem MR-ért kiállt mihamarabb!

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#1469) enerdzsájzer válasza woolf07 (#1466) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Keress itthon egy jó orvost aki rendesen kivizsgálja a bajodat. Amelyik csak röntgenezni akar, már ott is hagyhatod, mert a röntgen lóf.szt se ér. Minimum ct, de a legjobb az mri vizsgálat. Addig is pihenj, ahogy ísztmen tanácsolta.
Én csak lehajoltam egy vödör vízért autómosás közben amikor először beleb.szott. Mivel akkor sem és azelőtt sem meg azután sem vizsgáltak ki rendesen, így nem tudhattam mi bajom van és mindent megtettem azért hogy még tovább rontsam az állapotomat. Amikor kiderült, már késő volt.
Jó orvos, alapos kivizsgálás, megfelelő kezelés és ha szükséges megfelelő változtatások az életviteleden. Nem szabad elhanyagolni, mert ez jelezhet előre komoly gondokat is, amikhez képest ez a mostani lájtos bemelegítés meg gyenge ízelítő. Mindenképp vizsgáltasd ki.
Jobbulást!!!

[ Szerkesztve ]

(#1470) biker válasza woolf07 (#1464) üzenetére


biker
nagyúr

Nos, akkor:

1: hallgass eastmanre :)
2: 1.
3: itthon doki
4: valakitől keríts azonnal a mydeton mellé (amiből legyen napi 2x1 de inkább 3x1-re való adag a hazaútig mennyiségben) contramalt és diklofenakot, mert a hazaút az érdekes lesz kocsiban/busszal órákon át :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1471) woolf07 válasza enerdzsájzer (#1469) üzenetére


woolf07
újonc

Extra köszi a sok okosságért, úgy látom akkor csatlakoztam a klubhoz. Felhívtam egy ismerős gyógytornász lányt, ellátott nyújtási instrukciókkal, egyelőre extra lájtosan, plusz áztatás a langyos kádban. Most egy árnyalattal jobb némi cataflam után, de wcre kimenni semmi esély. Van biztosításunk, de nem lennék képes ebben az állapotban elmenni egy dokihoz és végigcsinálni a röntgen stb procedúrát. Kezem lábam remeg ha fel akarok akár térdelni. Klemencsics dokit javasolták, de beteg és időpontot márc 13ra kaphattam volna. Először fel szeretnék állni és aztán kezeltetni! Mydeton Cataflam kombinációval nyújtok aztán elválik, hogy szombaton haza tudok e utazni, még jó, hogy a párom jól vezet. Légyszíves ajánljatok orvost Pesten, aki kikezel, megműt vagy főbelő! Köszi

(#1472) enerdzsájzer válasza woolf07 (#1471) üzenetére


enerdzsájzer
tag

OITI-ben Orbai dokit tudom ajánlani. Nyugi, nem biztos hogy nagy baj van, ne parázz előre. :)
Nekem izomlazításra a Sirdalud jött be, a Mydeton limonádé. A Contramal az jó fájdalomcsillapításra. Nekem a jó meleg borogatás, meg bemelegítéshez használt jó büdös sportkrémek estek jól, de kinek-hogy, ki kell próbálni aztán amelyik bejön.
Időpontot bizony sokára adnak, ha teheted, menj magánrendelésre ott sokkal hamarabb sorra kerülsz.

[ Szerkesztve ]

(#1473) woolf07 válasza enerdzsájzer (#1472) üzenetére


woolf07
újonc

ok, köszi, meglátogatom Orbai dokit. Ma már egyedül totyogtam ki a wcre, remélem holnap a kocsiba be tudok ülni, nem lesz piskota. Conramalt szerezni itt nem lehet, úgyhogy marad az 5 órás út végigszenvedése!

(#1474) enerdzsájzer válasza woolf07 (#1473) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Autó ülését jól döntsd hátra, kispárna vagy törölköző kényelmesen a derekadhoz igazítva támasztásnak (kivéve ha az ülés egyébként jól támasztja a derekadat) Sok pihenőt közbeiktatva, kicsit sétálsz, botorkálsz az autó körül, nyújtózkodsz. Esetleg jó széles deréköv, gyógyászati segédeszköz boltokban kapható méretre, sima gumis-szivacsos is jó (az ráadásul jó melegen tart) vagy beépített műanyag merevítős, felpróbálod ott helyben és amelyik kényelmes.
Lábujjhegyre állás, sarokra állás megy? Nem rogy vissza a lábad ha megpróbálod?

(#1475) Eastman válasza woolf07 (#1473) üzenetére


Eastman
őstag

...még talán annyi, hogy ösztönösen jó esne ilyenkor, de a forró fürdőt, zuhanyt azt kihagynám! Egyelőre felejtsd el!

...bár az izmokat lazítaná, de ha porckorong gond van - esetleg az nincs a helyén és „hozzáér” az idegszövethez -, tudd, hogy melegben, forró fürdőben (szaunában) minden képlet duzzad, tágul, a kiboltosulás ilyenkor még inkább kompromitálhatja az idegpályákat. Abból a slamasztikából már nem könnyű kikeveredni. Testünk gyors védekező mechanizmusa a fájdalomérzet, a gyulladás. Ezeket belobbantja a melegítés.

Derekad masszírozza a család?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1476) woolf07 válasza Eastman (#1475) üzenetére


woolf07
újonc

Jelentem, jól állok (fexem), lábujj sarokállás megy, de fölül kérdőjelben. A gyógytornász lány is mondta, hogy tilos a forró fürdő, langyosban lazítok. Soxor nyújtok az ágyban, de csak fájdalomig, ma már volt egy 5 perces sétám a konyháig, utána ágybarogyás. A masszírozás jól halad, esténként mentolos krémmel, de igazábó inkább fáj mint jólesik! holnap hazaút, jól kitámasztom a derekam alatt, majd meglátjuk, hogy viselem!

(#1477) Eastman válasza woolf07 (#1476) üzenetére


Eastman
őstag

...próbáld a hátsó ülésen felhúzott térdekkel. Fékezés, nagy gáz lehet, hogy szr lesz, de talán jobb mint ülve rázkódni. Próbáld ki, váltogasd, ha nem megy a sok ülés.

Kitartást, jobbulást, szerencsés utat!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1478) Eastman válasza Eastman (#1477) üzenetére


Eastman
őstag

Bocsánat, kimaradt egy lényeges szó;

...próbáld a hátsó ülésen fekve felhúzott térdekkel a hazautat.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1479) woolf07 válasza Eastman (#1478) üzenetére


woolf07
újonc

Koszi a sok okossagot, megdontott ulessel es nehany torolkozovel a derekamba valamint 4db cataflammal eleg jol kihuztam az utat. Csak a sok megallas sokba kerult mert a gyerekeim mindig megrohantak a shop-ot. Szoval holnaptol nezek egy dokit, bar mara mar eleg jol vagyok es hajlamos vagyok elodazni a problemat. Most offolok, majd irok ha van vmi mr kepem. Meg 1x koszi, sokat segitettetek!

(#1480) biker válasza woolf07 (#1479) üzenetére


biker
nagyúr

"Most offolok, majd irok ha van vmi mr kepem"
Akkor most fél évig nem hallunk felőled? :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1481) kirkri válasza biker (#1480) üzenetére


kirkri
addikt

Hasonlóan mint apósomnál, aki kísértetiesen azokat a tüneteket produkálja, mint én amikor elkezdődött komolyodni a porckorongsérvem (szerencsére a műtét óta csak rossz emlék), nevezetesen, hogy farpofában szúró fájdalom, ami vándorol jobbról balra és viszont, illetve lábujj zsibbadás, megspékelve nem múló derékfájdalommal.
Pár hete nagyon fájt a dereka, akkor mondtam neki, hogy ismerősek a tünetek, nem kellene-e orvoshoz menni, mielőtt súlyosabb lenne a helyzet. Azt mondta, hogy elmegy, majd tegnap ismét rákérdeztem, erre az volt a válasz, hogy most nem fáj annyira, így mégsem megy vele orvoshoz.

Persze az ember a saját hibájából tanul, hiába mondják azt, hogy az okos ember a máséból. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#1482) biker válasza kirkri (#1481) üzenetére


biker
nagyúr

En ugy ertettem, fel ev mire lesz mri-je :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1483) kirkri válasza biker (#1482) üzenetére


kirkri
addikt

Jaa, akkor másra gondoltál, mint én.
Ugyanakkor, mivel a fórumtárs ezt írta "bar mara mar eleg jol vagyok es hajlamos vagyok elodazni a problemat." így talán mindkettőnk hozzászólása beigazolódik. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1484) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Végre kész az MRI. Behegesedtem a két évvel ezelőttihez képest, akkor még nem volt heg sehol. Elhúzza, nyomja a gyököket a hegszövet. Majd megyek a dokihoz Pestre ha lesz aki elvisz meg lesz pénzem. Amit nem értek, mitől lett a fixált L5-ösön 3 milis boltozódás ami pont középen nyomja a durát. Két éve nem volt ott semmi, csak annyi hogy -a szalagot kis mértékben megemeli-. A csavarok közvetlen környezete nem látható, de elvileg minden úgy van bent ahogy otthagyták. L4-L5 csontszerkezete kissé inhomogén, ez mit jelent? Ritkul? Vagy mi a túró?

Már nem részletezem, de megint el akartak zavarni pedig be voltam írva vizsgálatra.... de csak sikerült kidumálni.... hihetetlen.

(#1485) taborosi51


taborosi51
újonc

Hévízi gyógykezelés /iszappakolás,meleg víz,interferenciás kezelés/utóhatása egy jó nagy ülőideg gyulladás!!!!
Két hónap kínlódás után egy rossz mozdulat és derékfájás,lábzsibbadás. 3 hét injekciózás után idegorvoshoz megyek.Remélem nem műtét lesz a vége.

(#1486) biker válasza taborosi51 (#1485) üzenetére


biker
nagyúr

ufff, nem jó....

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1487) biker válasza taborosi51 (#1485) üzenetére


biker
nagyúr

nekem tegnap óta szúr nagyon a derekam, bizonyos mozdulatokra, és csendben görcsöl a hátizmom.
tartok tőle, ez csak előjel valamihez...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1488) Eastman válasza taborosi51 (#1485) üzenetére


Eastman
őstag

...hááát, a meleg az jellemzően belobbantja a mélyen ott sunyító gyulladást. (Bocs, de most már Te is tudod.)

Peace!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1489) biker válasza Eastman (#1488) üzenetére


biker
nagyúr

a meleg az izületi gyulladást belobbantja, az izmot ellazítja
a jegelés az izületet nyugtatja, az izmot elmerevíti

szerintem valahol mindenki találja meg a neki tetszó terápiát :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1490) narumon


narumon
őstag

Hát nálam csak annyi van, hogy csúnya angiás tartásom van (vagy hogy a fenébe mondják). Enyhén jobbra van már "ferdülve" a gerincem. Hosszútávon fokozódik, ha kímélem akkor csak annyira, hogy azért látszik de nem annyira (és mivel a felsőtestem meg ugye függőleges akar lenni így kezd S betűs lenni a dolog). Jajj találjon már ki valaki erre egy gyógymódot. Hihetetlen, hogy süketeknek adják vissza a hallását, agyműtéteket végeznek, focisták szarrá roncsolt térdét rakják úgy össze, hogy élsportra is alkalmas - erre meg nincs megoldás..... tökön szúrom magam komolyan..... :(

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#1491) Eastman válasza narumon (#1490) üzenetére


Eastman
őstag

Antalgiás.

...privi megy...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1492) narumon válasza Eastman (#1491) üzenetére


narumon
őstag

Hali!
köszi megkaptam, igazából rendszeresen járok gyógytornászhoz (most is mindjárt indulok), és denevérpadom is van. Igazából legutolsó MRI alapján (legalábbis a mellé írt jelentésben az áll, mert a képről én nem tudok olvasni), van 2 kiszakadt porckorongom... de nem igazán tudnak vele mit csinálni...

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#1493) Eastman válasza narumon (#1492) üzenetére


Eastman
őstag

Mivel kiszakadt porckorongsérv esetén egyértelműen ellenjavallt a gravitációs pad használata, azonnal hagyd abba! ...ha jót akarsz magadnak.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1494) narumon válasza Eastman (#1493) üzenetére


narumon
őstag

Hmmm nekem azt mondta a doki, hogy ha úgy érzem, hogy jó akkor csináljam. És hát ha nagyon ferdén érek haza és lógok egy kicsit akkor utána sokkal jobb. Most akkor mihogymerre?

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#1495) Eastman válasza narumon (#1494) üzenetére


Eastman
őstag

Ha úgy érzed, hogy jó akkor csináld.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1496) enerdzsájzer válasza Eastman (#1493) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Miért nem szabad? Kampós csizmával lógtam teljes súlyommal amikor még nem tudtam mi bajom van. Alig tudtam felkelni reggel de fél perc lógás után egész nap dolgoztam mint akinek semmi baja. Másnap reggel ugyanez. Átmenetileg jó volt... egy napra. Aztán annyira se.

[ Szerkesztve ]

(#1497) biker válasza enerdzsájzer (#1496) üzenetére


biker
nagyúr

pont ezért: Átmenetileg jó volt... egy napra. Aztán annyira se.

mint a csontkovács. akkor hirtelen jobb, aztán rosszabb mint volt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1498) truebaba8


truebaba8
tag

Sziasztok,

ugyan nem gerincserv, nem tudom mennyire leszek off, de osszetort 2 csigolyam, vetlen balesetben (elutott hatulrol egy 24 tonnas kamion) es most igy 6 honap utan ugyanugy faj a hatam, mint elotte.

Bank Andrasnal rendeltem egy magan kivizsgalast a heten a kiralyhago utcaban, erdemes ide menni?

TB-re hova erdemes menni Budapesten?

A videki korhaz szerint minden rendben van csigolyakkal, mri-t is csinaltak, de persze nyelni, sot meg levegot venni is fajdalommal tudok.

koszi,

-

(#1499) Malacka


Malacka
csendes tag

segítsetek légyszíves!

A képen látható -gerincem- sérv ki van szakadva vagy nem?
Többen mondtak róla ezt is azt is.

Kell-e műteni, vagy valamilyen terápia javasolt?A sebész annyit írt, hogyha nem akarom, nem műti, egyéb terápia javasolt, de semmit nem javasolt!Pedig kérdezgettem is. Annyit mondott feküdjek.
Ez volt szerdán.
Csütörtökön nem tudtam lábra állni, ma már jobban vagyok, nagymértékben csökkentek a fájdalmak, de a járás továbbra sem megy.Gyengének érzem illetve fáj.
Minden érzek,nem béna.
Akupunkutrás doki jár, valamelyest használ.

Kérem, hogy segítsetek!

passz...

(#1500) Malacka válasza Malacka (#1499) üzenetére


Malacka
csendes tag

Senki? :(

Lassan elolvasom az egész fórumot.

Eastman!
Látom, te nagyon benne vagy a témában, szerinted denevérpad óvatos használata segítene?

Ma tudtam 10 lépést menni...
Fájt, nem erőltetem tovább, arra gondoltam várok még 3 napot vele.4 napja nem hittem volna, hogy még állni fogok egyszer.
A fájdalomcsillapítót (Tramadol) a kezdeti 2-3 órás ismétlésről már 5-6 órára sikerült kihúzni. Nagyban csökkentek a fájdalmak.A lüktetés megszűnt. Most, hogy erőltettem kicsit újra zsibbad.Szerintem korai volt...

passz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.