Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) biker válasza Digital (#800) üzenetére


biker
nagyúr

velem? szar... :(
Holnap megyek MRI-re, majd kiderül, de sírás közeli fájdalmaim vannak a jobb lábamban és a fenekemben, zoknit Erika adja rám, stb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#802) Digital válasza biker (#801) üzenetére


Digital
addikt

Jáááj!
Nekem kerek egy éve voltak ilyen fájdalmaim szintén a jobb lábamban, meg a fenekemben, a zoknit én sem tudtam felvenni! Remélem nem kell megint "bicskázni"!
Jobbulást!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#803) lenczybaba válasza enerdzsájzer (#798) üzenetére


lenczybaba
újonc

Köszönöm a gyors reagálásokat. Nos 1,5 hónapos orbitális fájdalmam miatt/ezidő alatt a hagyományos kezeléseket megkaptam,ennek ellenére a fájdalmak szuicidközeli méretűre nőttek. Sem feküdni, sem ülni nem tudtam, mint a ló csak le-föl a lakásban, mert akkor az elviselhetőség határán volt.Sajnos SEMMI csillapító nem használt. A fájdalom helye j.comb hátsó középszakasza, majd kiterjedt a fenékre,önjáró ostorcsapásokban jelentkezett a nap bármelyik szakaszában, de éjjel non-stop./végül megműtöttek elsején, ami gyors ,üdítő megoldást hozott. 3-4 nap után az alapfájdalom itt van, elviselhető, élhető, de félek.Ezért kerestelek meg Benneteket, mert a tapasztaltaknak jobban hiszek.
Egyébként porckorong sérv L.V-S.1
Akkor türelmes leszek, tornázom ill. most finoman erősítem a gerincizmaimat.
Minden életmódbeli ötletet szívesen veszek.Aktív sportoló nagyi voltam!!!!, most meg egy kriplinek érzem magam. De! Nem adom fel! :K

(#804) biker válasza lenczybaba (#803) üzenetére


biker
nagyúr

az alapfájdalom nekem úgy 10 napig volt meg, azért vagdostak ezerrel, szalagot, izmokat, csontot faragtak
de utána jobb lett

én ma megyek mr-re, de szívem szerint holnap vállalnék műtétet, annyira fáj. kezd a lábamból és a fenekemből a derekamba menni, lassan állni sem tudok, csak bal lábon, emiatt menni sem :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#805) Digital válasza biker (#804) üzenetére


Digital
addikt

Várjuk a fejleményeket!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#806) enerdzsájzer válasza lenczybaba (#803) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Aktív sportoló nagyi?! Elnézést hogy rögtön letegeztem! :B Feladni bizony nem szabad, kriplinek meg pláne ne érezze magát. 32 évesen nem tudok dolgozni és úgy néz ki leszázalékolnak, teher vagyok a családomnak, amikor az én kötelességem lenne eltartani őket. Mindig örökmozgó voltam, két munkahely, sportok. Most meg 24 órából 23-at fekszek, amikor jön a tavasz, ezer tennivaló a kertben a ház körül is. Ez egy ilyen betegség sajnos. Felér egy börtön büntetéssel.

Egyenlőre tényleg csak nagyon finoman! Ahogy a fájdalom engedi, kis séta, kis torna és sok sok pihenés. Az orvos utasításait szigorúan betartva! Lesznek olyan napok amikor nem megy majd annyira, időjárásra érzékeny lesz, akkor sem szabad keseredni. Ne próbáljon felemelni semmit sem ami nehezebb egy bögre víznél. Se a lehajolást, se a guggolást ne erőltesse! De úgy is érkezik a jelzés a gerinctől, rögtön fáj ha nem jó a mozdulat, vagy sok volt a mozgás. Akkor rögtön pihenés!

Ha kérdése van nyugodtan írjon ide, ha tudunk segítünk! :K

Jobbulást és kitartást!!!

(#807) lenczybaba válasza enerdzsájzer (#806) üzenetére


lenczybaba
újonc

Köszönöm a buzdítást!
A tegezés nem probléma, hiszen itt "testvérek" vagyunk. Nagyon sajnálom, hogy Te és még ahogy látom sok fiatal küszködik hasonló állapottal, így Neked és mindenki másnak én is a türelmes gyógyulást kívánom.
Jó érzéssel tölt el, hogy van egy hely, ahol kipanaszkodhatom magam,s nem a családomat terhelem ezzel.Szeretettel üdvözöllek!

(#808) biker válasza Digital (#805) üzenetére


biker
nagyúr

képek később, addig ez is elég :(:(:(:(:( :O :O :O :O

ugye a kezelők látják a képet menet közben, ugyen nem orvosok, de kérdezik hol volt a sérv? mondom LV-S1, csak annyit mondott: most nem ott van, csak óvatosan keljen fel.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#809) enerdzsájzer válasza biker (#808) üzenetére


enerdzsájzer
tag

PFFF :( :( hát ez elég rosszul hangzik. Látja a radiológus rögtön a felvételt, meg hát tudnia is kell hogy mit lát szerintem. Az odab.sz. L4 sérv, de ha jól értem az L5-ön is van boltozódás. Hajaj. :( Mikor mész a dokihoz?

Én már holnap reggel megyek, soron kívül fogad megint. Remélem intézi az mr-t rögtön.

(#810) Digital válasza biker (#808) üzenetére


Digital
addikt

Elég? Még sok is! pfffff
De jó lenne gerinctelennek lenni! :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#811) biker válasza enerdzsájzer (#809) üzenetére


biker
nagyúr

szerdán 9:00, de ez "csak" reumatológus
Pár horrorkép

Az L4-L5 protrusio az b 2006 óta ott van, a 2008-as leleten is megemlítették, ebből lett mára a brutál sérv
Az L5-S1 protrusio szinte semmi a képeken
a csigolya peremek még rosszak, túl nagyok, és továbbra is szárazak a csigolyák

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#812) Digital válasza biker (#811) üzenetére


Digital
addikt

Bakker szép nagy sérved van! :Y

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#813) enerdzsájzer válasza biker (#811) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Hát nekem ugyanilyen volt az L4-esem, a doki azt mondta rá hogy műtét de gyorsan, már csak a szomszédos csavarozás miatt is.
Rosszul néz ki. :( Vigyázz minden mozdulatra, nehogy szétszakadjon! Fűződ van? Széles deréköv vagy bármi? Viseld éjjel-nappal!

(#814) enerdzsájzer válasza lenczybaba (#807) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Az jó ha az ember ki tudja írni magából, én nem is mondok el mindent itthon a családnak. Úgy is csak aggódnának meg idegeskednének, azzal meg semmi sem változik csak a légkör lesz nyomott a családban a stressztől. Elég a baj anélkül is hogy mindent tudnának. Még én tartom bennük a lelket, meg én nyugtatom őket. :)

(#815) biker válasza enerdzsájzer (#813) üzenetére


biker
nagyúr

hát ja, csak ugye az L5-S1 is jobb oldali sérv volt, most az L4-L5 is jobb oldali, mindkettőt megfaragják ott, lehet ebből is csavar lesz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#816) enerdzsájzer válasza biker (#815) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Ha lehet a fix csavarozást kerüld el! Az végleg odavág a gerincednek. Esetleg a rugalmas csavarozásra kérdezz rá ha netán fixálni akarnak. De reméljük nem kell fixálni!!
Ha van hozzá idegzeted: [link] pörgess bele, a közepén mutatja a doki hogy rugózik.

(#817) Digital válasza enerdzsájzer (#816) üzenetére


Digital
addikt

Komoly a cucc!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#818) pikopeti


pikopeti
csendes tag

Sziasztok!
lenczybaba: engem 2 hete műtöttek L5-S1 kiszakadt sérvvel. A komolyabb lesugárzó fájdalmaim rögtön elmúltak, fájdalomcsillapítót 1db-ot nem szedtem (mondjuk én műtét előtt sem). A gyógytornát műtét után 6 héttel kezdhetem. Addig gyaloglás fokozatosan növelve a távot és úszás. Amire vigyázni kell: előrehajlás, gerinc csavarása, emelések (gondolom ez inkább a földről felvételre vonatkozik, nem arra hogy ne fogjunk meg egy vizespalackot...). Ja és ülni pár hétig egyáltalán nem ajánlott, aztán is fokozatosan. És persze vigyázni a hirtelen mozdulatokkal. Hosszútávon pedig nagyon fontos, hogy ülésnél használj ékpárnát, kocsiban derékpárnát, ezekről itt találsz sok hasznos infót: www.porckorong.hu. Sajnos én ezeket az életmódbeli változtatásokat későn tanultam meg, de ha nem akarunk újra ilyen problémát szerintem ezek a legfontosabbak.
Egyébként bikerhez hasonló helyzetben vagyok, nekem is van még L4-L5 protrusiom, amihez most még nem nyúltak (bár a durazsákot már eléri), bízom benne hogy tornával karban fogom tudni tartani, ha nem akkor követem biker útját én is...
Biker neked pedig sok sikert, legalább a műtött nem újult ki durván, az is valami. Ha jól tudom te sokat ülsz a munkád miatt, használsz ékpárnát vagy milyen módon ülsz?

(#819) biker válasza pikopeti (#818) üzenetére


biker
nagyúr

ékpárna, térdeplőszék, fitlabda, hátpárna a kocsiban

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#820) pikopeti válasza biker (#819) üzenetére


pikopeti
csendes tag

Szívás hogy ezek mind rendben vannak mégis így romlik. Azt tudod, hogy először mekkora volt az L4-L5 sérved és mennyi idő alatt nőtt ekkorára?
Enyém ilyen most. Kb. 4-5mm. Kíváncsi vagyok mikor fog tüneteket okozni, vagy már okoz, csak még nem feltűnő, mert a műtét a maradványának gondolom, illetve eddig eltörpült a nagy mellett.:)

(#821) biker válasza pikopeti (#820) üzenetére


biker
nagyúr

2008-ban még csak jelentéktelen kitüremkedés volt
szóval mondjuk 4-5 év...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#822) neduddki válasza biker (#811) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hinnye a kutja midneit kitartast hozza:- (

udv

neduddki

mod: pikopeti: engem az uszas mindig "behuz" megjobban, amiellnebn segit az a viztetei lebeges, huuuu de hianyzik a foldkozi tenger sos vize, az mar kihuzott parszor a gebaszbolt

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#823) pikopeti válasza neduddki (#822) üzenetére


pikopeti
csendes tag

Még a műtétem előtt mentem el egyszer úszni, utána elkezdett fájni a bal lábam is enyhén. Most így 2 héttel a műtét után megint érzek valami mocorgást a bal talpamban (ilyen eddig nem volt), plusz sétánál tegnap fájt is az elején a bal fenék. A sérv jobb oldali volt + nagyon kicsit bal, elvileg mostmár nem nyomhatná semmi az ideget, remélem elmúlik.
Szóval így én is félek az úszástól, de megpróbálom, ha úgyérzem nem tesz jót abbahagyom. És akkor egy kicsit buta kérdés: szerintetek műtét után 2 héttel már nyugodtan zuhanyozhatok ill. hagyhatom kötés nélkül a sebet? (doki pénteki varratszedésen azt mondta hétfőn már úszhatok is, de én ezzel még várok)

[ Szerkesztve ]

(#824) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Dokim MR-re küldött, azt mondta ha a jövő héten kész lesz, hívjam időpontért. Na elmentem az MR rendelőbe, papírt odaadom, kérdezi a nő Június 20.-án délelőtt vagy délután jó nekem? Miaf.sz? Június 20??? Mondom neki a főorvos úr egy hetet mondott. Háátazkizárt. Nincs korábban időpont. Nagy nehezen sikerült kikönyörögni egy Május 30.-át, de felhívom majd a dokit hogy akkor most mi van.
Megáll az ész hogy múmiát meg kutyát macskát ct-éznek meg mr-eznek, a beteg emberekre nem "pocsékolják" a drága gépidőt. Persze ha fizetek, mehetek már holnap....kösz.

(#825) biker válasza enerdzsájzer (#824) üzenetére


biker
nagyúr

tartós táppénz esetén a doki kéri sürgősséggel, és lesz időpont! ezt tudhatná a doki
Kistarcsán nekem július lett volna, de a táppénzre hivatkova egy hétre kaptam, és meg is van
ne hagyd, hülyék!
vinni kell majd a táppénzes papírt is bemutatni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#826) luci71 válasza enerdzsájzer (#824) üzenetére


luci71
csendes tag

Bocsi Pesten laksz?Probáld meg a Fiumei úti baleseti sebészet melletti EUROMEDIC DIAGNOSZTIKAI központot.Február 22.én márc.24.ére kaptamidőpontot,hogy most véletlen vagy tényleg csak ennyit kell várni nem tudom.De a neten van több helyen elérhetőségük.

Üdv.

(#827) enerdzsájzer válasza luci71 (#826) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Szia!
Köszi, de ez is Euromedic Debrecenben.
Egész délelőtt telefonálgattam a semmiért, végül is ugyan ott tartok, ha fizetek napokon belül mehetek.
Ha egész nap fekszek tűrhető. HA így marad kibírom addig, csak hát legutóbb is szinte napokon belül kerültem nagyon szar állapotba. Ezt akartam megelőzni.

Úgy látom te még nem jártál itt. Szintén gerincbaj?

(#828) enerdzsájzer válasza biker (#825) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Na voltál dokinál? Mit mondott? Hogy vagy?

(#829) biker válasza enerdzsájzer (#828) üzenetére


biker
nagyúr

Megyek 30-an az oiti-be ertekezni a dokival
Csak kibirjam, mert elobb tusszentettem, na most mar a derekam is faj nem csak a labam baffameg

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#830) biker válasza biker (#829) üzenetére


biker
nagyúr

sőt, a lábamból minden fájás átment a ferekamba
ezt nem kívánom senkinek :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#831) luci71 válasza enerdzsájzer (#827) üzenetére


luci71
csendes tag

Szia!
Gondolom Pestre meg nehéz is lenne feljönni,ha lenne is időpont elöbb.
Hát itt igen.Csak olvasgatni szoktam,én egy másik fórumon voltam eddig.
Igen,már elég rég óta.Nálam is igen öszetett a probléma.Gerinccsúszás,csigolyaív megszakadás,porckorongsérv.2 éve már ajánlották a műtétet nekem kéne elfogadni,de valahogy nem szerettem volna.Inkább a konzervatív kezeléseket választottam,meg gerinc helyretétel,szteroid injekció gerincbe.
De most már egyre nehezebb elviselni a fájdalmat,a januári injekció és helyretétel után majdnem 2 hónapot kibirt.Viszont újra jön a zsibbadás fájdalom.Akkor kértem még időpontot az idegsebészhez akihez járok,febr.22.én voltam,RTG-n kontrol megvolt a csúszás kb.mint volt 13mm.De az MR.most 24.én lesz.Ez után állítják fel a műtéti tervet ami kb.megegyezik a 2 évvel ezelöttivel LV-SI decompressio rögzités.Mert a régi Mr alapján mindjárt mondta a doki. :((

(#832) enerdzsájzer válasza luci71 (#831) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Akkor neked se egyszerű a helyzet. Ha jól értem akkor az LV-SI van elcsúszva és ott van a sérv is? Feljebb nincs baj? Hallottál már a rugalmas csavarozásról? Ha műtétről lesz szó kérdezz rá te is arra a lehetőségre!
Ha tudtam volna hogy ez lesz belőle én se műttetem meg magam. De hát azt reméltem megoldódik a helyzet. Csak aztán egyik szarság jött a másik után.
Majd azért írd meg ide is hogy mi a helyzet.
Jobbulást!!!

(#833) enerdzsájzer válasza biker (#829) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Na a tüsszentés az velem is kib.szott párszor. És persze pont akkor jön rá az emberre, amikor még meg se tud kapaszkodni. Előfordult már hogy térdre rogytam tüsszentés miatt. :(
Azon spekulálok hogy borítékolok egy kis "hálát" mr-re....

(#834) luci71 válasza enerdzsájzer (#832) üzenetére


luci71
csendes tag

Hát valami olyasmi.Eddig még nem tudok róla,majd most a friss MR kitudja mit fog mutatni.Hallani lehet hogy hallottam,de azt is hogy olyat tb alapon nem csinálnak csak magán uton.Na igen ha tudnánk a dolgokat elölről,biztos mindent másképp csinálnánk.Valahogy nálam is ez a helyzet,a műtétet halasztgatom és mindig jön valami más nehogy egyszerű legyen,persze más betegségek.És hozzá hasonló dolgok.Megprobálsz magán uton elmenni MR-re?Az kicsit húzós nem?
Valahogy én még mindig tartok a műtéttől,nem tudom hogy járok jobban,ha húzom vagy sem.Egyenlőre még nekem annyi szerencsém van hogy a fájdalmak bizonyos idő és kezelés után enyhülnek.Nem ugy mint itt néhányatoknak,nagyon sajnálom amin keresztül mentek.Nehéz döntések ezek.
Köszi,JOBBULÁST NEKED IS.

(#835) enerdzsájzer válasza luci71 (#834) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Nem tudnám kifizetni a vizsgálat árát, másfajta fizetős megoldáson gondolkodok. ;)
A tb nem fizeti ezt a rugalmas dolgot? Igaz miért is csodálkozok, azon kellene csodálkoznom ha fizetné...Megint csak az jár jobban aki megfizetheti zsebből. :((

(#836) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

delben voltam a kubai tancoslyanyomnal, szoval most itt-ott jajgatok /buszkeseg tolti el szivem, hogy kicsit en is hozzajarultam ehhez/:- )
farizomozt maszirozza bal oldal, hmm ennel rosszabra szamitottam, atmegy jobbra, ugrok vagy 30cm-et, majd halkan megjegyzem, "aszittem a bal a szarabb" jot rohogtunk:- )
most a legnagyobb gondom, hogy az osszecsomoztt szorok kitepeskor qvara fajnak:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#837) biker


biker
nagyúr

Ma meg is jartuk az oiti ambulanciat
Voltam olyan pofatlan es irtam a nekem kituzott dokinak, miutan az enyem kulfoldon van, hogy 10 sorban ez a helyzet, illetve nezzen ra a mellekelt 3 kepre az mri cdrol
Meg hogy 30-ra van hozza idopontom, de miutan a diprophos csak 3-5 napig elegendo, es tobbet nem kaphatok, es csak annyit kerek, jelezzen barmit, ha azt, hogy sajnos nem, varjon, akkor azt is elfogadom, de egy probat megert
Kb 3 ora mulva felhiv a doki, majd elejtettem a telefont, hogy megkapta, es mivel epp ugyel, ha este be tudok menni, akkor ha mindennel megegyezunk es indokolt keddre kiir anesztes vizsgalatra, es lehet hogy 2 heten belul kesz is leszek
Semmi csavar, csak serveltavolitas, mert szerinte nincs instabilitas
Szoval en egyelore igy vagyok
Semmi eselyt nem adtam magamnak, de sikerult

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#838) Digital válasza biker (#837) üzenetére


Digital
addikt

Na látod! No para, bár a doki is nagyon rendesnek viselkedett!
Várjuk a fejleményeket!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#839) enerdzsájzer válasza biker (#837) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Az jó, így hamar túl leszel rajta. Legalább fixálni nem kell. Az is valami. Kitartást addig is!

(#840) biker


biker
nagyúr

megvolt ma a vizsgálat, altatható vagyok, bejelentkeztem, már csak ágy-időpontra várok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#841) Digital válasza biker (#840) üzenetére


Digital
addikt

Ezek szerint kábítható vagy! :DDD
Mit fognak csinálni?
Várjuk a beszámolót!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#842) luci71 válasza biker (#840) üzenetére


luci71
csendes tag

Ez igen.Gyors volt.Reméljük már nem szenvedsz sokáig!
Kihez sikerült menned?
Jelentkezz miujság.

(#843) luci71 válasza enerdzsájzer (#835) üzenetére


luci71
csendes tag

Sikerült már Mr-időpontot kérned valahova?
Ami nem hónapok?
Hogy vagy,birod még?

(#844) biker válasza luci71 (#842) üzenetére


biker
nagyúr

dr. Nagy Gábor fog műteni az OITI-n
én is remélem, hamar meglesz, mert rohadtul unom ezt már

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#845) enerdzsájzer válasza luci71 (#843) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Folyamatban. Ismerőst kerestem, ő telefonált egy ismerősének :U aki azt mondta ma délután meg tudja mondani hogy ebbe a hónapba beleférek-e még a kvótába. Ha nem, akkor is következő hó 1-2.-án meglesz a vizsgálat. :)) Nesze Május 30. Még hogy LEHETETLEN hamarabb vizsgálni :((( pfff....
Köszi, megvagyok ha fekszek. Rendeltem egy gerincfűzőt ami a nyakamtól a fenekemig tart merevítőkkel. Jól leveszi a teher egy részét, de sétálgatni meg mozogni azért így sem kell többet mint eddig. :( Piszkosul tud fájni a csavarok fölött, meg a lábaim is gyengék meg fájnak.
Kíváncsi vagyok mit mutat majd az mr.

(#846) Digital válasza biker (#844) üzenetére


Digital
addikt

Bakker nem olvasom többet a topikot!
Veled álmodtam az éjszaka, arra keltem hogy nem merek megmozdulni, le van totál merevedve a derekam!
Kimentem a konyhába, de nem volt semmi gond! :)
Ez megvolt 2x!
ÁÁÁÁÁ

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#847) biker válasza Digital (#846) üzenetére


biker
nagyúr

Az azert megnyugtato, ha velem almodsz es a csak derekad merevedett le, nem mas :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#848) biker válasza enerdzsájzer (#845) üzenetére


biker
nagyúr

A dokim nem akar csavarozni, a reumasom meg eroltetne
Jo lutri ez, van aki szerint a cssavar az isten, masik szerint a csavar tulterheli a tobbi szakaszt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#849) Digital válasza biker (#847) üzenetére


Digital
addikt

nem vagy az esetem! :B

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#850) enerdzsájzer válasza biker (#848) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Majd utólag derül ki hogy jó döntés volt-e. Ismerek olyan embert, akit 15 éve csavaroztak egy rossz hírű kórházban, azóta is vígan elvan, kertet ás, stb. Én meg nagyjából 3 hónapot bírtam és már jelentkeztek az első tünetek. Nem látnak bele az emberbe hogy mit fognak bírni a szomszédos porcok, ez így tényleg csak lutri. De szerintem ha lehet kerülni kell a fixálást, mert az tényleg odavág az egész gerincnek és ha máshol is van egy-két gyengébb porc, az kibukik egy idő múlva. Rugalmas témára nem kérdeztél rá?

Ha már álmok: én meg hónapokig minden éjjel azt álmodtam hogy a dokim közli velem hogy megműt és ne is ellenkezzek, mert nincs értelme, aztán persze műtenek is. :U Már kezdtem azt hinni hogy megzizzentem, de aztán megszűnt ez a hülye álom. Na meg a hangok is megnyugtattak hogy nincs baj. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.