Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) kabóca8804


kabóca8804
csendes tag

Azóta nem voltam MR-en, tehát nem látom a területet.Eredetileg még ezenkívül 2 helyen volt kimutatható a porckorongsérv.Szerintem visszahúzódott annyira,hogy nem az idegpályát nyomja.Nem nagyon tudom magyarázni, de tény, hogy megúsztam a műtétet. A korlátaim közé az azért beletartozik, hogy kizárólag labdán ülök, deréktámasz a kocsiban, MBT cipő, és minden körülmények között arra törekszem, hogy fekvő helyzetben lehessek, ha csak lehet.

(#752) enerdzsájzer válasza kabóca8804 (#751) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Ez jó! Reméljük ez így is marad és nem kell megműteni. Jó egészséget! :)

(#753) derzo válasza enerdzsájzer (#752) üzenetére


derzo
csendes tag

mi újság,mit mondtak 20-án.neked milyen tipusú a merevítésed?hogy vagy?

(#754) enerdzsájzer válasza derzo (#753) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Köszi a kérdést,meg vagyok.Kicsit erősödtem, könnyebben kelek fel az ágyból és nagyjából ennyiben ki is merül a javulás.A többi ugyanolyan.20.-án annyit mondott a neurológus,pihenjek még itthon és ha úgy érzem be tudok járni kezelésekre,akkor menjek vissza és beutal de szerinte inkább be kellene feküdnöm valahova rehabra.Azt mondta ahhoz képest min mentem át,nem is rossz annyira az állapotom.Viszont a nyakam meg a hátam csak fáj,úgyhogy tegnap visszamentem hozzá hogy utaljon be ct-re.Természetesen nem utalt be,elintézett egy teljes gerinc röntgennel.Hétfőn megyek vissza hozzá,akkor nézi meg az rtg-ét.Tegnap megvizsgált,azt mondta nincs olyan gyöki tünet ami porckorong sérvre utalna.Mondom neki naponta többször elzsibbad a karom meg fájni is szokott meg begörcsöl a nyakam,meg a derekamnál is így kezdődött sőt ott még a lábam se fájt eleinte csak a derekam csípődött be és akkor is egy rtg-ből megállapították hogy semmi baja a gerincemnek aztán két év múlva már a műtőbe voltam.Erre nem mondott semmit,mintha nem is hozzá beszéltem volna.Hétfőn viszek neki pénzt ha nem tudom rávenni máshogy egy ct-re,odaadom neki hátha akkor beutal.Akkor nyugszok meg ha látom a ct-ét,mutasson az bármit is.
És te?Hogy vagy?

(#755) biker válasza enerdzsájzer (#754) üzenetére


biker
nagyúr

En elmentem reumatologushoz, irjon fel furdojegyet meg jo lenne derekamrol par kep, erre felirt egyetlen bemer terapiat, meg nyaki rtg, b+ nyaki. Derekam le van ejtve

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#756) enerdzsájzer válasza biker (#755) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Azigen.Akkor te is ki vagy segítve.Ennyire figyelnek az emberre.Sokszor mintha nem is magyarul beszélnék.Csak néz mint a redőnyös,látszik rajta hogy úgy tesz mint aki érti,aztán mehetsz amerre látsz a nagy semmivel a zsebedben.

(#757) biker válasza enerdzsájzer (#756) üzenetére


biker
nagyúr

abban igaza volt, hogy a nyaki rtg leletem kb a lumbális másolata, csak kicserélték a lumbális szót cervicalis szóra, de a derekam??????
ma reggel pl úgy keltem, merev és fáj, majd rámjött egy tüsszögő sorozat, és úgy beállt mint a szög :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#758) enerdzsájzer válasza biker (#757) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Na ki vagyok a sz.rból megint. Megmondta a röntgenből hogy nincs porckorong sérvem sehol. Kényszertartásos a nyakam és azért fáj. Mondtam neki hogy ezt mondták a derekamra is, aztán meg össze kellett vasalni a "kényszertartás" miatt. Akkor most hogyan tovább? Izomlazító, reuma gyógyszer, fájdalomcsillapító, aztán ha tudok menjek kezelésre. Hát ennyi a szakvélemény.
Majd Áprilisban megyek a dokihoz aki műtött, vele lehet beszélni. Csak addig nehogy úgy járjak a nyakammal is mint ahogy derekammal jártam.
CT-re nem küld el, mert a nyaki gerincet nem lehet CT-zni. Ez igaz? Miért nem lehet?

(#759) biker válasza enerdzsájzer (#758) üzenetére


biker
nagyúr

nem tudom, de ha CT-zni nem lehet, akkor legyen MR, basszus, azt lehet :(
Látom, mindenhol ki vagyunk segítve :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#760) enerdzsájzer válasza biker (#759) üzenetére


enerdzsájzer
tag

MR meg a csavarok miatt nem lehet.....felmágneseződök aztán meg ráragadok a hűtőre....Tényleg, mi történik ha így feküdnék be az MR-be? A doktor hauszba egyszer mutattak egy olyat, a fickónak a bordái voltak vasalva és jéggel hűtötték amíg vizsgálták. :U De így is felforrósodott a pasasba a vas. Egyszer meg egy lövedék darabjait rántotta ki a gép egy másik páciensből. :) Hát nem szeretném kipróbálni. :N

Ilyen a vidéki esztéká színvonal. Van a közelben egy kisebb kórház, ajánlotta hogy feküdjek be oda rehabra. A baj az hogy pont oda nem akarok, elég rossz híre van a kórháznak. Ismerek pár embert is, akit ott intéztek el. Hát majd Áprilisban. :(

[ Szerkesztve ]

(#761) enerdzsájzer válasza biker (#759) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Na utána olvastam ennek az mr vizsgálatnak. Állítólag nem gond a csavar meg a protézis, csak ne lágy szövetben legyen. Meg többnyire mr kompatibilis ötvözetekből készülnek már ezek is. Úgyhogy ha megyek vissza egy mr-t megbeszélek a dokival, ha tényleg lehet, akkor jó lenne tudni van-e még gond máshol is. A sok röntgentől meg cététől már világítok. :U

(#762) kabóca8804


kabóca8804
csendes tag

Ne hagyjátok magatokat lerázni! A dokik hajlamosak elintézni ezzel-azzal: menj röntgenre/nem is értem, az mit tudna megmutatni egy porckorongsérvvel kapcsolatban...Felháborító, hogy kezelnek betegeket időnként. Nekem augusztus 10-én azt mondták, hogy novemberben lesz időpont MR-re: ekkor már sem ülni, sem állni nem tudtam, érzéketlen volt a bal oldalam csípőtől lefelé. Hazaérve Internet, kigyűjtöttem, hol van MR, és hívtam őket sorba. Kistarcsán fogadtak is vasárnap,hétfőn vittem a leletet a dokimnak, csütörtökön várólistát átugorva műtött, mivel már olyan eredményt mutatott az MR, hogy semeddig nem bírtam volna tovább.Na de ha rajtuk múlik, meg is pusztulhatsz????

(#763) biker válasza kabóca8804 (#762) üzenetére


biker
nagyúr

így van, sajnos, ki kell perkálni a maszek MR árát.
Nekem októberben november végi időpontot adtak, fizetősre AZNAP 2 óra múlva megvolt az MR

most elmentem, fáj a derekam, nyaki röntgen lett is, szerintem átmegyek másik dokihoz.
most épp olyan ülőideg fájdalmaim vannak, hogy időnként úgy érzem, ég az egész, jobb farpofámban úgy húzódik, mint a gitárhúr

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#764) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Végre sikerült elérnem a dokimat, azt mondta nyugodtan lehet mr-ezni, mert titán csavarok vannak bent, gerinchez csak ezt használnak. De a fixálás típusa benne van a zárójelentésbe is. Ezt egy orvosnak tudnia kellene, ha meg nem tudja csak felüti a könyvet és utánanéz. Ennyit a szakértelemről meg a segítőkészségről. Felhívtam egy mr magánrendelőt, egy teljes gerinc mr közel 300 ezer ha kontrasztosat is kell csinálni. Ha elég a natív, az is 120. De ez meg csak vizsgálat közben derül ki hogy melyik kell. Úgyhogy marad a kilincselés hátha tudok valahonnan beutalót szerezni, meg kivárom a soromat.

Dühítő hogy nekem kell tudni, nekem kell utánakérdezni, könyörögni kell egy rohadt vizsgálatért. Még azt a k.va zárójelentést sem képes elolvasni rendesen.

(#765) biker válasza enerdzsájzer (#764) üzenetére


biker
nagyúr

jah dühítő.
Én visszamentem ma egy másik reuma dokihoz, mert kisírtam, hogy ha egyszer maglódon lakom, miért kell monorra menjek, ha gyömrőn is van rendelés, és eleve a másik doki szerintem hülyeségeket nézett és írt.

Megnézett, mert be is jutottam ma, semmi 2 hét vrólista, közölte hogy vagy a seggemen maradok vagy ebből 2. műtét lesz, beadott (hiánycikk, nem tudom hol veszek újat) szteroidos injekciót+lidocaint, 4 helyre, átnézte leleteimet, és kérte az azonnali MR-t, amit ha 2 hét múlva kérek időpontot, lehet, hogy 1-2 hét és meglesz.
Tök rendes volt, persze neki is volt már ilyen :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#766) enerdzsájzer válasza biker (#765) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Második műtét?? Hajaj. Mégis mire gyanakszik? Kiújult? Vagy másik sérv?

Nem értem miért nem honosítják azokat a hiperszuper nyugati eljárásokat. Láttam olyat is hogy négy kis lyukon keresztül csavaroznak például. Videómegosztón vannak fent ilyenek, meg műtött betegek vezetnek naplót. Fixált pali két héttel műtét után úgy sétálgatott, mint ahogy én soha nem fogok. Olcsóbb a tébének hónapokig fizetni a táppénzt, visszaeső betegeket újra vizsgálni, kezelni, újra műteni, megint táppénz, meg leszázalékolás, munkaképtelenség, megnyomorodás? Ezek szerint olcsóbb mint időben kivizsgálni meg időben egy jó eljárással tutira rendbe hozni, hogy utána az ember még hosszú évekig dolgozhasson.

(#767) biker válasza enerdzsájzer (#766) üzenetére


biker
nagyúr

ez felette van szerinte, volt L5-s1, ez L4-L5
mert a farizom-comb-lábfej vonalon megy le a fájás

Hát igen, nyugat az más.

Pl itthon hamarabb kapsz MR időpontot ha táppénzen vagy, mert "beteg vagy", kérdem én, ha én vállalom, hogy betegen is dolgozok, mert kell a pénz és nem akarok vérszívó lenni, akkor az miért baj?

ilyen videó linkeket küldj már át, nem hallottam még ilyet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#768) enerdzsájzer válasza biker (#767) üzenetére


enerdzsájzer
tag

[link] Csavarozás lyukakon át.
[link] Nekem ilyen PLIF-em van.
[link] Ez meg sima sérvműtét.
A sétálós palit nem találom most hirtelen.
Van még olyan is hogy befoltozzák a kiszakadt porckorongot, háló szerű valamivel védik a gyököket meg a gerincvelőt. Ha megtalálom berakom.

[ Szerkesztve ]

(#769) Eastman válasza enerdzsájzer (#768) üzenetére


Eastman
őstag

Huhh, ipari.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#770) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

[link]Endoszkópos. Egy kollégát így műtöttek nemrég, három hónap múlva már vonult.

Ja. Ipari. Nekem is ez jutott eszembe. :U

(#771) biker válasza Eastman (#769) üzenetére


biker
nagyúr

szevasz!
Már akartam kérdezni, te most mivel foglalkozol? máshol hasonlót?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#772) biker válasza enerdzsájzer (#768) üzenetére


biker
nagyúr

áá, azt hittem animáció lesz :)
brrrrrr

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#773) enerdzsájzer válasza biker (#772) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Van animáció is. Az kellett volna? ;)
Megvan a sétálós csóka. [link] Elég lendületesen szedi a lábát. Még mindig nehezen tudom elképzelni hogy én így sétáljak valaha. Jó lenne érteni mit mond. [link] Négy nappal műtét után egy mérföld séta?! Jól értem? :Y

(#774) biker válasza enerdzsájzer (#773) üzenetére


biker
nagyúr

nekem ez eddig símán ment.
4 naposan ő is bottal járt, én bot nélkül fél-egy km-t lesétáltam.
ma is hiába szarul voltam, elmentem a patikába, laza 3km oda vissza

2009-ben műtöttek, 2010-ben lenyomtam a Plitvicei tavakban egy 6 órás gyalogtúrát :) szintemelkedés le 300m majd fel 300m közben

csak most "elromlott"

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#775) Eastman válasza biker (#771) üzenetére


Eastman
őstag

pm.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#776) enerdzsájzer válasza biker (#774) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Azigen. Én még az első után se tudtam annyit sétálni.
Amúgy régebben is volt gond az L4-essel? Vagy ez most jött ki nálad?

(#777) biker válasza enerdzsájzer (#776) üzenetére


biker
nagyúr

Mar az elso mutet elott is irtak kisebb protrusiot, de osszesen a jobb oldalon, de a bal combomban volt par tunet, amit igy nem ertettek
Hat most van jobb oldalon gaz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#778) Digital válasza enerdzsájzer (#776) üzenetére


Digital
addikt

Hali!
Ment privát!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#779) biker válasza enerdzsájzer (#708) üzenetére


biker
nagyúr

S1-L5 csavarozásnál már éreztem mit jelent, már az elég zavaró volt. Guggolás, görnyedés már nem ment úgy mint kellene. Most hogy az L4 is fixálva lett, ami térd alatt van az elérhetetlen. Nem tudok törölközni, vagy zoknit húzni. Ha valamit fel kell venni a földről, nem elég térde ereszkedni, amit az előző műtétek után már ennyi idővel simán megcsináltam. Valamibe erősen kell kapaszkodni és úgy négykézlábra ereszkedni hogy bármit elérjek ami a földön van. De ha lehet inkább szólok valakinek hogy vegye fel mert eléggé fájdalmas procedúra. Hogy ez javulni fog-e még nem tudom.

ezt régen írtad, még mindig ilyen? zoknit se tudsz húzni, mert nem hajlik?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#780) enerdzsájzer válasza biker (#779) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Ez még mindig ilyen. Sőt, romlik a helyzet mert a csavarok fölött is egyre jobban fáj. A hátam meg a nyakam változó intenzitással de fáj. Próbálom mobilizálni, próbálok mozogni, de nem megy mert fáj akármit csinálok. Csavarok fölött tuti most készült ki 1-2 porc, a hátam közepén meg a nyakamba is legalább 2-2 porc van tönkremenve mert elég nagy szakaszon fáj nyomásra. Hogy ezek mitől mennek tönkre csak így nem tudom. Azért egy egészséges porcnak többet kellene kibírnia szerintem. Van olyan betegség vagy fertőzés vagy akármi ami a porckorongokat támadja? Olvastam arról is hogy a gyulladásban lévő mandula olyan anyagokat bocsájt ki, ami a porcokat támadja. Gyerekkoromba sokat betegeskedtem a mandulámmal. Már nem tudom mire gondoljak. Ez így nem normális.
Ja igen a reumatológus itt nem küldhet el mr-re. Meg se lepődtem rajta. Visszamegyek a neurológushoz hogy akkor most már gyorsba utaljon mr-re, ha még mindig értetlenkedni fog, felhívom a dokimat. A végén még tényleg végig kell vasalni a hátamat.

(#781) pikopeti válasza enerdzsájzer (#758) üzenetére


pikopeti
csendes tag

"Megmondta a röntgenből hogy nincs porckorong sérvem sehol."
Vicc ez amúgy, nekem is megmondta a háziorvos tavaly röntgen alapján, hogy nincs komoly gond (az mr persze kimutatotta sérveket), most meg mikor visszamentem hozzá: "Hát a röntgenből nem gondoltam volna...blabla". Persze, hogy nem, én laikusként tudom, hogy a röntgen semmit nem árul el a lágyszövetekről, ők meg nem? Ezért is kezdtem utána magánúton az egész témát...mert a normál út csak időpocsékolás, látjátok ti is.
Amúgy jövőhéten műtik meg az L5-S1 kiszakadt sérvemet, utána remélem már hamar felépülök.

(#782) biker válasza pikopeti (#781) üzenetére


biker
nagyúr

Csak annyit a doki nemvédelmeben, hogy a servesedes alapfeltetele a beszukult porc res es akar gerincferdulesig fajulo kenyszertartas, ez lathato
Ha tokeletes porcresek vannak, kicsi az esely servre, de serv maga nem lathato

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#783) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Gondolom kötik őket a protokollok. A protokollokat meg üzletemberek írták, biztosan nem orvosok. Meg szerintem ki is van adva az utasítás központilag, hogy ne pocsékolják a tébé pénzét "felesleges" vizsgálatokra. Biztosan jó sokat meg is spórolnak ezzel a módszerrel, ahogy ezt már írtam kicsit visszább. Ez is idegesítő, de az még inkább hogy a legtöbb orvoson látszik hogy nem érdekli a bajod, biztos csak szimulálsz, lusta vagy dolgozni, nem akarsz suliba menni. Nem érdekli, még meg se hallgat, gyorsan firkant valamit, tessék-lássék alapon ír egy sz.r gyógyszert, aztán menjél már-haladjunk már. Nem számítunk...

(#784) biker


biker
nagyúr

Jovo hetfon mri, csak birjam ki addig. Megorulok ugy faj
Ket egymas utani hetfon kaptam 1-1 diprophost, tegnap mar nem adott, azt mondta sok lesz mar

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#785) derzo válasza biker (#784) üzenetére


derzo
csendes tag

Ezek nem jó hírek sajnos! Kérdezném,hogy hol fáj(lábszár melyik részén),csíkszerűen,vagy szétterülöen,és mikor este-nyugalomban,vagy mozgásra.És a derék fenék comb ?

(#786) biker válasza derzo (#785) üzenetére


biker
nagyúr

kezdődőtt januárban a lábujjam fájt, és a fenekem feszült, masszázsra jobb volt
februártól a lábam fájt, néha sántikáltam.
most a lábszár külső fele és a bokacsont, ráállni se tudok néha, mert akkor az egész lábon végig fut, fenék feszül, ha olyat mozdulok,és merev a derekam
eddig a derekam nem fájt, de mostanság (ma óta) képes visszanyillallni lentről felfelé derékba
emiatt olyan oldal gerincferdülésem van mint állat, hasamon a szőr vonalán látszik az S betű :(
most épp a padlón polifoamon fekszem felpolcolt lábbal, már az ágy se jön be, pedig kemény matrac
ilyen és a keményebbik felén fekszem, ami a képan elul van:(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#787) biker válasza derzo (#785) üzenetére


biker
nagyúr

ja és reggel felkelek, akkor járni is alig, mert jobb lábbal előre nem tudok lépni csak csípővonalig, és csak ballal tudok előre lépni, jobbot húzom utána

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#788) neduddki válasza biker (#787) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csemmeg visszaestel?, aszemmondhatom, hogy attudom erezni, pihengessel

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#789) biker válasza neduddki (#788) üzenetére


biker
nagyúr

hát köszi :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#790) derzo válasza biker (#789) üzenetére


derzo
csendes tag

Azt,ezen tünetek alapján be lehet határolni(tipusos gyöki tünetek)mi a gond?vagy l5.l4,l3?Én ráestem a fenekemre (bal-ezen az oldalon volt gond l5-s1)azóta szarakodik a fenék comb.

(#791) biker válasza derzo (#790) üzenetére


biker
nagyúr

MR-t L3-L4-L5-S1-re kértek, de elvileg ez az L4-L5 lesz, vagy az L5 amit az L5-S1-nél műtöttek, lehet megcsúszott (kicsit kézzel ott lyuk érződik) és akkor nyomja az L4 kilépő gyököt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#792) enerdzsájzer válasza biker (#791) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Hát ez nagyon nem jó. :( Nagylábujjad fáj? Akkor az L4-es porc. Nézd. Van egy kép ami mutatja mitől-hol. Reméljük nincs nagy baj! Addig is nagyon vigyázz magadra.
Pár napja jelentkeztek az L3-2 gyöki tüneteim.Plusz más meglepetés...

(#793) biker válasza enerdzsájzer (#792) üzenetére


biker
nagyúr

ezzel az a baj, hogy 98% L4-L5, esetleg S1 mellé, de pl a sarokjárás, lábujjhegy még 2 hete ment, míg más teszt nem.
össze vissza jelez nekem itt az ideg, pl majd behalok úg yfáj, zsibbad a lábujjam, mármint bizsereg, de érzek vele, és van benne reflex.
persze, megzavarodik a doki tőle :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#794) enerdzsájzer válasza biker (#793) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Igen ez nálam is így van. Például érzéketlen még mindig a jobb lábam de a lábfejemen olyan intenzívnek érzem az érintést hogy visítok amíg a feleségem törli. Mintha drótkefével súrolná. A hideget hidegebbnek, a meleget melegebbnek érzem. Sétálni viszonylag jól tudok, lábujjon-sarkon tudok állni de a lábaim megrogynak néha.
Hétfőn megyek megint a neurológushoz, megmondom hogy k..vajó volt a reumagyógyszer amit adott. Mostanra már ott is fáj ahol eddig nem fájt, meg olyan tünet is van ami eddig nem volt.

(#795) biker válasza enerdzsájzer (#794) üzenetére


biker
nagyúr

na, akkor neked is jól telik az év

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#796) enerdzsájzer válasza biker (#795) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Jól. :( Belegondolni se merek mi jöhet most. A baj hogy eddig ráhibáztam, ha most is jól látom a dolgot, akkor.... :O baj van.

[ Szerkesztve ]

(#797) lenczybaba


lenczybaba
újonc

Üdv kedves sorstársaim!
Egy hete műtöttek ágyéki porckorongsérvvel,ám még jelentős fájdalmaim vannak időnként.Mire számíthatok? Gyógytornát elkezdtem.Köszönettel várom a tapasztalatból eredő válaszokat!

(#798) enerdzsájzer válasza lenczybaba (#797) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Szia!
Először is szigorúan tartsd be az orvos és a gyógytornász utasításait!! Légy türelemmel, kitartással, idő előtt ne erőltesd, csak szépen fokozatosan! Hogy fájni meddig fog, meg hogy mire számíthatsz azt nem lehet tudni előre, mindenkinél más és más. Általában az első három-négy hét a húzósabb, aztán majd meglátod jobb lesz.
Mi történ egyébként? Miért kellett műteni?

(#799) biker válasza lenczybaba (#797) üzenetére


biker
nagyúr

Jobbulast, es mozogni amennyit jolesik, de ovatosan!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#800) Digital válasza biker (#799) üzenetére


Digital
addikt

Csövi!
Veled mi újság?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.