Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Malacka válasza biker (#1550) üzenetére


Malacka
csendes tag

Hát remélem, hogy nekem is lehet...
Holnap reggel 8:45re megyek dokihoz.Akkor minden ki fog derülni.

passz...

(#1552) Malacka


Malacka
csendes tag

Ismét nem fogtak bent., bár most igyekeztem a dokira bízni magam.
Pozitivum, hogy a doki szerint "jelentősen nőt az izomerő"
Sőt olyant csináltam ami ithon nem ment se előtte, se azóta sem. Lábujjhegyen jártam!Vagy 2-3 fordulót mentem a rendelőbe.Szerintem a félelem miatt sikerült... de végül is én csináltam,Magam és a Doki is nagyon meglepődött, hogy ekkora sérvvel ezt meg tudtam csinálni.(gondolom be voltam kakilva)
Negatívum, hogy nővekedet a fájdalom,(éjjel nem sokat aludtam 2 tramadol kellett) viszont az feljebb húzódott, ami egy gyógytornász néni szerint azt jelenti, hogy gyógyult, mert minél lentebb megy a lábba annál nagyobb a gond, aztán meg jön a zsibbadás és a bénulás.
Mondjuk azt hozzáteszem, hogy egész nap úton voltam Szombathelyről kocsival Szfvár, majd orvos, majd vissza Szombathely este pedig a gyógytornász jött házhoz.
A TB-s gyógytornász hétfőn vár.
Még egy negatívum, hogy egy idő után szédülni kezdek.Kénytelen vagyok vizszintesbe kerülni.Ennek hétfőig el kellene múlni, különben fucs a gyógytornának, és mehet a műtét.Ezt orvos mondta, ha nem tudok eljárni pontot teszünk a végére.

passz...

(#1553) Malacka


Malacka
csendes tag

Természetesen vittek, nem Én vezettem, hanem feküdtem hátul!
Hajnalba 3 körül vettem be a Tramadolt, reggel óta még (kopp-kopp) nem vettem.

A gyógytorna alatt nektek szokott fájni?Ha igen akkor azt a gyakorlatot kihagytátok, kevésbé mozdultatok rajta, vagy inkább azért is erőltessem?

passz...

(#1554) kirkri válasza Malacka (#1553) üzenetére


kirkri
addikt

Voltak olyan gyógytorna gyakorlatok, amiket egyszerűen nem bírtam megcsinálni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1555) biker válasza Malacka (#1552) üzenetére


biker
nagyúr

a tramadol miatt szédülsz, no para :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1556) Eastman válasza Malacka (#1546) üzenetére


Eastman
őstag

Harmadik hét után asszem feladom a saját találgatàsimat a témában.

Ez az egyik legbölcsebb dolog amit tehetsz. Vigyázz magadra, jobbulást!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1557) Malacka válasza biker (#1555) üzenetére


Malacka
csendes tag

Igen, valóban igazad volt!Ma is reggel bevettem 1et és fekve rám jött a szédülés.
Legalább már ezt is tudom.Ha valahová menni kell, nem szabad bevennem.

passz...

(#1558) Malacka


Malacka
csendes tag

Helyzetem annyit változott, hogy privát gyógytornász járt (3e) és a gyakorlatokat ugyan csináltam, de kitartó ideig pl tegnap egész nap fájógatot utána.Egyértelműen idegi fájdalommal.
Így ma lemondtam.Megvárom a hétfői TB-st.Addigra ezt kipihenem talán.
A fájdalmat jobban figyelem és most már "csak" a comb hátsó-oldalsó része illetve a fenék rész fáj.A lentebbi valóban megszűnt, ennek lehet örülni, de a fenti még mindig "kárpótol".
Mivel szállítható, járogató lettem, gondolkodtam még 2-3 dolgon amit eddig nem tudtam kipróbálni.
1, Siófoki gerinc-csontkovács féle masszőr.
2, Pesti porckorong.hu tanácsadás, kezelés, Eastman meglátogatása szintén Pest.
3, Mckenzi- ez házhoz is kijön talán.
Eddig próbáltam: házi gyógytorna,függőpad,talpmasszás,akupunktúra.Felemás sikerekkel.Jobb lenne vmi még hatékonyabb... Szerintem a pihenés használt a legtöbbet.Sokszor jobban megviselt az út mint amit használt a kezelés.
Valószínűleg az 1,2 kimarad, mert nehezen szerzek sofőrt így is. :(
Örülök, ha jövőhéten elvisz vki tornára, 11:00 szinte senki nem ér rá és ezt gondolom egész héten kellene...

passz...

(#1559) Malacka


Malacka
csendes tag

Mondok még valamit... kíváncsi vagyok a véleményre.
Fel kellet hívnom a háziorvost (Miután kikönyörögtem neki, hogy nézzen már rám, mert mégiscsak a háziorvosom) tudjátok Ő vitetett be anno mikor kijött SOS, de akkor -is- kiengedtek feltételesen, hétfői kontrollal.
Ismeritek a helyzetet, és hogy aztán hétfőn mint mondott az idegsebész-konzervatív kezelést javasol, hátha tovább javul a szerinte biztató jelek miatt.
Ezért odaszóltam az háziorvosnak újra,mondom neki hogy milyen híreket kaptam.
Részletesen elmondtam neki a jó hírt.

Erre kb így szólt vissza indulatosan:
-A műtétet úgysem ússza meg.
-De, de... hát Dr úr, Én direkt rábíztam most magam az idegsebészre, és Ő mondta, hogy jelentősen javult az izomerő ez önmagában is azt mondatja vele, hogy ne műtsön meg.
-Direkt mondtam magának, hogy ne féljen a műtéttől és azt válassza- ezt már kicsit visszavett hangon, de mérgesen.
-Hát, de most nem javasolták, persze kérhettem volna, de javasolták, hogy gyógytorna legyen inkább.
-Akkor is műtét lesz!
-De... nem én mondtam a gyógytornát
-Majd jöjjön be ha tud.

Ennyi.Enyhén szólva elvette a jókedvem, egész héten ezen gondolkodtam.

passz...

(#1560) biker válasza Malacka (#1558) üzenetére


biker
nagyúr

porckorong.hu helyett Eastman.
az első cégnél már az ár dominál, mert végre sokan ismerik, és szépen emeli az árakat

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1561) Malacka válasza biker (#1560) üzenetére


Malacka
csendes tag

Lehet benne valami...

Azt szeretném megkérdezni, hogy ülés, autóvezetés mikortól lehet? Pl műtét után mit mond az orvos?
Beszéltem vkivel, neki komoly sérve volt, de meggyógyult 2 éve. Pedig már járni sem tudott.
Neki 5 akupunktúra után már autóvezetés is ment.Amit Ő is megerősített: hogy ahogyan gyógyult úgy ment vissza felfelé a fájdalom a lábába. A végén már csak a dereka és feneke fájt.
Mivel már második embertől hallom kezdem elhinni. Valaki hallott már hasonlót?

passz...

(#1562) kirkri válasza Malacka (#1561) üzenetére


kirkri
addikt

Én műtét után 6 héttel jöttem dolgozni és autóval járok be a munkahelyemre.
Megkérdeztem az orvost és azt mondta nyugodtan vezethetek.

A műtétet közvetlenül követő időszak az igazán érdekes, amikor ülni nem lehet, csak állni, vagy feküdni. Egész jól megszoktam az állva evést, és a WC-n sem ücsörögtem 30mp-től többet. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1563) Eastman válasza Malacka (#1561) üzenetére


Eastman
őstag

Az tény, hogy akkor „jó” egy porckorongsérv, ha mennek fel a tünetek a derék felé és aztán a végén onnan oldja a terapeuta. Minél lejjebb vannak a periférián (karokban-lábakban), annál rosszabb a sérült porckorong elhelyezkedése.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1564) truebaba8


truebaba8
tag

Hello,

köszönöm mindenkinek a segitő hozzászólását a (#1498) commentemhez.
a BHC a kiralyhagon nem segitett, az emlitett orvossal.

remelem MAST egy penteki napon a 10 ora kodolas utan nem basz hatba egy kamion es tori el ket csigolyajat.

udv

[ Szerkesztve ]

-

(#1565) kirkri válasza truebaba8 (#1564) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt nem értem miért kellett...

Ez egy gerincsérves topik, ami nem azt jelenti, hogy ne tehetnéd fel a kérdésed, hanem azt, hogy a topikot olvasó fórumtársaknak gerincsérvvel kapcsolatban van tapasztalata.
Biztos lehetsz benne, hogy amennyiben tudott volna bárki érdemben hozzászólni a kérdésedhez, akkor megtette volna. Ez nem az a topik és nem azok a kommentelők, akik csak azért írnak, hogy a hozzászólások számát növeljék merőben felesleges beírásokkal. (Főleg mivel a porckorongsérv jellemzően nem a 15-25 éves korosztály problémája, akik a Prohardver fórumozóinak nagy részét teszi ki).

Személy szerint sajnálom, hogy ilyen baleset ért, és kívánom, hogy sikeresen meg tudjanak gyógyítani!

21 éve a Prohardveren! ™

(#1566) gocsejny válasza Malacka (#1559) üzenetére


gocsejny
csendes tag

Üdv. Malacka és többiek!

Már jó ideje olvasom a fórumot, és persze azt, hogy mi van veled.
Én is hasonló cipőben járok/tam, mint te. Én 42 éves vagyok. Nálam egy éve kezdődött jobb lábszári fájdalommal, izomláz félének tűnt akkor, nem foglalkoztam vele. Aztán idén januárban „belobbant” rendesen fájt, megismertem mi az a fájdalom. Háziorvoshoz, majd reumatológushoz, gerinc röntgen, a felírt nidol, mydeton semmit nem ért, a kiírt fizioterápiás kezelés után szintén nulla javulás. Január utolsó hetében már járni alig bírtam, csak kicsit és azt is görnyedten, zsibbadt stb. csak feküdtem (még az volt a legnyugisabb, Z pózban). Akkor megkaptam a beutalót MR-re. Szerencsém volt, ismerős által gyorsan, 1 hét alatt bekerültem 02.10. Az eredmény kiszakadt gerinc sérv. (L.V.-S.I. gyök jobb oldali, kezdeti szakaszát nyomja). :W
A zalaegerszegi neurológiara kerültem az oszt.vez.főorvos keményen közölte a tényeket. Ekkora sérvet már műteni kell. De, azért kb. 50% esély is van, hogy ezt elkerülhetem. (a műtét ellen csak egy érv volt már, hogy nem volt még bénaság, a ”balettozás” sikerült , bár bizonyos reflexek már nem működtek megfelelően). Abban maradtunk feküdjek be konzervatív kezelésre, aztán meglátjuk. 02.17-én vettek fel, akkor már tényleg csak feküdni tudtam, de az alvás se ment már napok óta.
Neodolpasse infúziót (minden nap) és egyszer diprophos injekciót kaptam, valamint apranax tablettát és mydetont. Mellette elkezdődött a gyógytorna (mckenzie, stb). Harmadik napi torna után, ami alig sikerült és fájdalmak miatt párperc után vége is lett, történt az „áttörés” az állapotomban. Úgy estem be a kórházi ágyamba, szinte üvölteni tudtam volna két órán keresztül, ha valaki a műtétről beszél azt mondtam volna, legyen: azonnal. Aztán utána lecsendesedett, és mintha elvágták volna a lábfájást. Ismét tudtam – majd 2 hónap után - felegyenesedetten járni. :R Másnap a gyógytornász és a dokim csak nézett miket tudok csinálni. 02.24-én jöttem ki.
Gyógytornára jártam még, 12 alkalom volt utána, de azóta is csinálom napi szinten. És a lényeg a gyógyszer nélkül (B vitamin Milgamma maradt csak). Azt nem mondom, hogy 100%-osan megszűntek a panaszaim. De a fájdalom skálán 10-ből 2-3 és csak időnként. A jobb lábfej külső éle zsibbadt valamennyire folyamatosan, lehet ez már így is marad, de azt mondom ez a legkevesebb. Ékpárnát használok, már megszoktam, mert a munkám főleg ülő, számítógépen dolgozom.
Nem tudom, hogy a sebészszike mennyire van még a hátamon, de most nagyon reménykedek, hogy nem csak időt nyertem. És nem csak a gyógyszertől, infúziótól van ideiglenesen a javulásom.
Ezt a sokat csak azért írtam, mert amikor bajban voltam (de még most is), nagyon sokat olvastam különböző fórumokat, műtöttől és nem műtöttől, mindenbe kapaszkodtam, főleg ha pozitív javulásról számolt be valaki…. Mindenesetre nagyon szurkolok, hogy gyógyulj meg lehetőleg műtét nélkül, vagy ha elkerülhetetlen akkor az sikerüljön tökéletesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#1567) truebaba8 válasza kirkri (#1565) üzenetére


truebaba8
tag

ezért: mert ugyanazok az orvosok csinálják.
csak info kellett volna, orvosokrol, hol erdemes kezdeni vele valamit, de mint kiderult ebben az orszagban sehol eddig, csak ezt nem hittem el eddig

" és kívánom, hogy sikeresen meg tudjanak gyógyítani!"
megmarad halalomig

igy mar nem is kell hozzaszolni

[ Szerkesztve ]

-

(#1568) Malacka válasza gocsejny (#1566) üzenetére


Malacka
csendes tag

Köszönöm, hogy leírtad a történeted!
Kívánom, hogy soha többé ne legyél ebbe a sérves fájdalom okozta helyzetbe!
Esetleg egy másik MR felvételen nem gondolkodtál?Csak hogy lásd mi történt odabent.
Engem már most érdekelne,hogy esetleg ment-e össze csak 1 mm-tert is.

passz...

(#1569) Malacka


Malacka
csendes tag

Nem tudom, lehet-e köze a sérvemnek ahhoz, hogy csípőlapátom éle/vége felé fáj most nagyon.Vagy ez meg egy másik betegség lehet?
Tegnap 2szer sétáltam ki a közeli temetöig és vissza.Körönként 1km.
Ez a teljesítmény egy masszírozás miatt sikerült.Nagyon be voltak állva az izmaim a sok fájdalom miatt.Miután át lett mozgatva nagyobb lett a mozgástartományom.A fájdalom is csökkent,de természetesen csak az izom, az idegi az nem.A masszirozós ember hívta fel a figyelmem, hogy nem érti miért fáj annyira nekem a medencelapátom...

passz...

(#1570) biker válasza Malacka (#1569) üzenetére


biker
nagyúr

ugyanaz, odáig felhúzódott, ezek szerint. az L4 kilépő idegek kvázi megkerülik a csípőlapátot, és korben a comb külső élén jön ki
ajánlom: google body ideg térkép :)
Nekem is ott fájt műtét után, csak az a baj, a bal oldalon, és jobb oldalon volt műtét, ergó ez új dolog

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1571) Gerinctelen válasza Malacka (#1569) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Kedves Malacka , én páros sérv műtétre várok , és nekem is a csípőlapátomba , izületbe is sugárzik a fájdalom.Majdnem biztosra veszem , hogy ez nem egy új betegség,a sérv tüneteinek egyike.

(#1572) Gerinctelen


Gerinctelen
csendes tag

Ma írok elöszor, de már kis ideje olvasgatlak bennetek.Nekem a III Lcs. egy nagykiterjedésü kiszakadás és a IV-V cs. közt egy pockorong sérv. Orvos szerint csak műtéttel gyógyítható. olvasom , hogy sok féle orvosságot szedtek , én már nem szedek semmit, mert ha szedem őket sem múlik a fájdalom. Nagyon pozitív vagyok , de ez azért van , mert már nekem más nem segíthet. Túl vagyok a csontkovácson ,gyógytornákon, el is inyjekciózták egyszer.
Várom a telefont és következő nap műtét. Szorítsatok nekem , és igérem mindenről beszámolok.

(#1573) kirkri válasza Gerinctelen (#1572) üzenetére


kirkri
addikt

Ne parázz, az ébredés után már megváltás lesz a fájdalom nélküli élet. És pozitívan álljunk hozzá, hogy szuperül sikerül minden és nem lesz soha szükség újabb műtétre.

Hol fognak műteni?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#1574) Malacka válasza biker (#1570) üzenetére


Malacka
csendes tag

Király ez az alkalmazás!Köszönöm!

passz...

(#1575) Malacka


Malacka
csendes tag

Mindenképpen szorítani fogok,majd jelezz!
Mi a történeted ha szabad érdeklődni?

passz...

(#1576) Malacka válasza Malacka (#1575) üzenetére


Malacka
csendes tag

Ez természetesen "gerinctelen"-nek szólt!

passz...

(#1577) Malacka


Malacka
csendes tag

Nah egyébként ma engem a kórházba "fogtak" egy hétre a gyógyász megbeszélte az orvossal, hogy minden nap legyek kínozva.Állítólag ülőideg zsábám - is- van vagy valami hasonló.Az a fenék részen valami izom rövidülés ezért fáj annyira az ülés.Remélem nem írtam ill. értelmeztem félre ami most történik.Gyógyszeres kezelést nem kapok az tuti.

passz...

(#1578) Gerinctelen válasza Malacka (#1574) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Az Amerikai úton , fognak műteni , és azt hiszem neked is épp az volt az orvosod , aki engem fog műteni... remélem jól olvastam Dr Orbay Péter.
Nem félek, de nagyon jól jön minden pozitív energia! :)

(#1579) Malacka válasza Gerinctelen (#1578) üzenetére


Malacka
csendes tag

Nem,engem most itt egy helyi doki felkarolt és amíg lehet segít elkerülni a mütétet.Addig nem mentem messzebb, minek.Nagyon rendes és amíg nem műt, addig nem is kell ennél több mint, hogy foglalkozzon velem és segítsen a mielöbbi kezelésekben.
Drukkolok neked, és most akkor addig semmilyen negatív dolgot nem fogok írni azokkal kapcsolatban akik most itt fekszenek mellettem műtve.Viszont itt 6. napon kirúgnak és irány haza ;)

passz...

(#1580) Gerinctelen válasza Malacka (#1574) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Nagy vonalakban megosztom veletek, a történetét gerinc sérveimnek . :)
kb 30 éve is van , hogy mindenféle deréktáji , és idegi eredetü problémával kezelgettek , kisebb nagyobb kihagyásokkal. általában ez az épp aktuális munkám is nagyban befolyásolta. Volt ülőidegzsábám , isiászom, ideg becsípődés .Gyakran és könnyen elmozdult a lumbálgerincszkaszon a csigolyám . ilyenkor elmentem egy csontkovácshoz , aki nagyon profin helyre tette nekem , és volt hogy utána 2-3 évig sem volt panaszom.
Legutóbb 2006-ban volt egy földön maradásos pillanatom , ...... Időseket ápolok , és a gondozottam kanapéját szerettem volna felnyitni.Akkor el injekciózták. Ezzel kb 6 évig kihúztam panaszmentesen .
Jelenlegi történet lassan egy éve lesz hogy kezdődött a kezdeti tüneteim nem voltak súlyosak,legalább is ennyire nem . Két hónap munka 3 hét fizikóterápia , ebben telt az elmúlt egy évem , decemberben MR kimutatta a L III-as sérvet . Kis pihenő , 3 hónap munka , és kb 1 hónapja a napi rutin sem megy .
Nekem a csigolya sérülés és az oldaliság nem egyezett ezért ortopédia . Csipőprotészis gyanus , de ez nem igazolt, újabb MR. Csigolyák zsírosan degeneráltak, IV.20-10 mm haemangióma, L 3/4 és az L 4/5 hernia.
Persze ezek levannak írva részleteibe , hogy milyen nagyok stb .
Gyakorlatilag vegetálok , várok , de mindennap közelebb visz a megoldáshoz, és már látom , a végét ez megnyugtat. :)

(#1581) Malacka válasza Malacka (#1579) üzenetére


Malacka
csendes tag

Sőt... Mèg egy pozítivum, hogy kiegyenesedni nem tudó ember 3.dik nap a műtét után már nagyon szépen járkál!

[ Szerkesztve ]

passz...

(#1582) Gerinctelen válasza Malacka (#1574) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Kedves Malacka! Hol műtenek, azt tévesen írtam neked ! azt a feletted írónak szerettem volna ! Sori :) :R :R :R

(#1583) biker válasza Malacka (#1581) üzenetére


biker
nagyúr

Micsoda???
ha reggel műtenek, aznao este, ha kora délután, akkor másnap reggel felkelni, és a 3. napon haza :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1584) Gerinctelen válasza Malacka (#1574) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Kedves tőled, hogy pozitív irányba ambicionálsz,...:)
Nem így lenne sem érintene meg , mert énnekem nincs más lehetőségem .Bármit csinálnak is velem , ha csak megállítják a leépülés folyamatát az is nagy dolog lesz.
A jobb lábfejem a kezdeti bénulás tüneteit produkálja , és azt gondolom a műtét ezen csak segíthet .. :)
Az egészségügyben dolgozom ,nem vagyok sem félős, sem ijedős. Bizok az orvosokban , gondolom azért vannak ott ...., ahol..., hogy segítsenek ! :) Hisz én is ezt teszem mikor dolgozok...! :)

(#1585) Gerinctelen válasza biker (#1583) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Tudom, hogy egyszerre futni nem fogok, de az isten szólna ki belőled! :) :C

(#1586) Malacka válasza Gerinctelen (#1582) üzenetére


Malacka
csendes tag

Remélem sehol.Most Szfvaron vagyok.

passz...

(#1587) Malacka válasza biker (#1583) üzenetére


Malacka
csendes tag

Megkérdeztem itt mindenki 6 napig van.

passz...

(#1588) kirkri válasza Malacka (#1587) üzenetére


kirkri
addikt

Én csütörtök délben mentem be, pénteken műtöttek és hétfőn irány haza.
A műtét délutánján már fel lehetett állni és pár lépést tenni. Kicsit a műtét miatt még szédültem, így nehézkesen ment, de másnap már vígan csoszogtam a folyosón. Fájni nem fájt, de kicsit bennem volt a tartás, hogy mikor fog belehasítani a fájdalom, ezért volt a csoszogás.

A műtét előtt a bal vádlim fájt kegyetlenül, a műtétet követően a jobb vádlimat éreztem még kb. két hónapig. Nem is tudom megfogalmazni milyen volt, nem fájt, hanem kicsit olyan volt, mintha izomlázam lenne.
A jobb lábamban a lábujjaimban egyébként a halvány bizsergés azóta is megmaradt, időnként előjön, de ezzel együtt tudok élni. :)

(#1582) Gerinctelen: Igen, engem műtött az Orbay doktor.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#1589) Gerinctelen válasza kirkri (#1588) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

kirkri! Minden pozitív megerősítés , jó szolgálatot tesz.

(#1590) kirkri válasza Gerinctelen (#1589) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem csak pozitív tapasztalatom volt.
A kórház is kulturált kinézetű volt, egyedül az ágy volt nagyon kínzó, mert eléggé ki volt feküdve. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1591) Gerinctelen válasza Malacka (#1587) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Annyi jó dolgot írtatok nekem ma , nagyon köszönöm !
Malacka , és ma is nagyon meggyötörtek ?

(#1592) biker válasza Malacka (#1587) üzenetére


biker
nagyúr

első műtétnél hétfőn mentem be, kedd délután jutottam csak sorra, és pénteken délben jöttünk haza
másodiknál csütörtökön mentem be, péntek reggel első voltam, és vasárnap délután haza

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1593) Gerinctelen válasza kirkri (#1590) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Remélem , ez lessz a legnagyobb bajom a műtét után , " az ágy ki van nagyon fekve ,,
Ez tetszik! :DD

(#1594) Gerinctelen válasza biker (#1592) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

...és téged hol műtöttek?

(#1595) kirkri válasza Gerinctelen (#1593) üzenetére


kirkri
addikt

Ne hidd, hogy az annyira kis probléma. :DDD
Egyrészt kegyetlenül töri a hátad, másrészt van egy technika, hogy miként is kell a frissen műtött delikvensnek felkelni az ágyból, amit szinte lehetetlen úgy kivitelezni, hogy az ágy közepén egy gödörben fekszel. De az eredeti problémához képest ez valóban elenyésző.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1596) biker válasza Gerinctelen (#1594) üzenetére


biker
nagyúr

oiti

krkri: így van, gödörből halál kikelni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1597) Malacka válasza Gerinctelen (#1591) üzenetére


Malacka
csendes tag

Hát nagyon nem, mert a kezelés sacc 20-30 perc volt.Azóta megállt az idő.Semennyit nem megy.Megnéztem az órát egy órája,de csak 20perc telt el... harmadával megy az idő...
Kár, hogy nincs több kezelés, pl valami infúziós.Így csak fekszem itt a betegek között... Fél óránként áramszünet... Ennek a hétnek nagyon-nagyon lassan lesz vége.Ja és olyan horkolàs van, hogy itt öröm lesz az alvás.Fenekem és a combom is fáj.Most épp a fenék.Tegnap rosszul álltam fel és kicsit visszaestem még a váldlim is fájt újra.Talán az újra elmúlt.
Éjjelre kell a tramadol.A torna leginkább nyújtásokból állt.Pl comb teljesen hashoz húzása kézzel, háton fekve.Na az tépte rendesen a fenekem.
Remélem megszünik ill csökken a fájdalom 1,2 nap múlva, különben nem látom értelmét itt szenvedni.

[ Szerkesztve ]

passz...

(#1598) biker válasza Malacka (#1597) üzenetére


biker
nagyúr

Szokott lenni torna, infuzio, elektroterapia, masszazs, ritex pakolas

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1599) Malacka válasza biker (#1598) üzenetére


Malacka
csendes tag

Remélem kapok még valamit... De most egy altatót kértem, mert szarul vagyok, hiányzik a nyújtópad és tényleg ritka szutyok az ágy is.Kellemetlen.

passz...

(#1600) Gerinctelen válasza kirkri (#1595) üzenetére


Gerinctelen
csendes tag

Megértettem a problémát.
Van egy ismerősöm , aki azt szokta mondani: akkor kell befordulni, ha oda érek a kanyarba .
Nem szerettem volna elbagatelizálni a dolgot, csak még ez a része nem annyira érint meg....., jobban szeretnék először túl lenni a műtéten , és végre kialudni magam , mert kb. egy hónapja nem aludtam rendesen .... stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.