Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Digital válasza biker (#1000) üzenetére


Digital
addikt

És a doki mit mondott? Mik a távolabbi kilátások?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1002) enerdzsájzer válasza biker (#1000) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Na az szuper! Könnyen megfeledkezik magáról az ember ha már könnyebben mozog, meg nem fáj már annyira. :) Csak így tovább! Gyógyulj!!! :)

(#1003) Eastman válasza biker (#1000) üzenetére


Eastman
őstag

Tök jó egy ilyen hír #1000-re. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1004) biker válasza Digital (#1001) üzenetére


biker
nagyúr

Távolabb a búzaföldön túl a 31-es út, még távolabb a Gödöllői dombság látható :)
na oda fogok túrázni!
---------
Doki szerint símán felépülhető, de azért ésszel.
Nem mondta, hogy mindenképpen szakítani kellene a régi melóval, de alaposan meggondolni, mit vállalok. És én is így vagyok vele, nincs az a pénz, hogy megint ezt kelljen átélni.
de semmire sincs garancia, se arra, hogy itt nem lesz új, se arra, hogy máshol nem lesz új.
ez most ki van takarítva amennyire csak tudta, azt mondta, belül is a korong, a régi operált se hízott vissza, maradt olyan amilyen lett, gondolom ebbe se megy vissza a kocsonyás közepe az életben sem.
-------
és tényleg, enyém lett az ezredik :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1005) Digital válasza biker (#1004) üzenetére


Digital
addikt

Itt a vége fuss el véle!
Akkor zárhatjuk a topikot?
:DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1006) biker válasza Digital (#1005) üzenetére


biker
nagyúr

Nem kéne

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1007) Digital válasza biker (#1006) üzenetére


Digital
addikt

Vicceltem!
Remélem ezek után csak csodálatos felépülésekről olvashatunk.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1008) Digital válasza biker (#1006) üzenetére


Digital
addikt

Hogy szolgál az egészséged?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1009) biker válasza Digital (#1008) üzenetére


biker
nagyúr

egyre jobb, egyre jobb (még csak 11:10 van :) )
de tényleg, hétvégén megyünk futni!
Nálad minden ok? egyszer olyan képet lássak már, amin biciklizel, futsz, akármi, mindig olyat látok, Digital laptopon játszik, Digital munkában ül a gép előtt, Digital otthon ül a kanapén :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1010) Digital válasza biker (#1009) üzenetére


Digital
addikt

:DDD
Van réig bicajos kép, de azon még 130 kg körül vagyok! :B
Ha még megy le egy picike, akkor lesz bicajos kép!
A futással én is kacérkodom, a gyógytornász szerint meg lehet próbálni, de ajánlatos puha sarkú cipőt használni!
És mi bicajos, kocogós biker-es képet mikor látunk?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1011) Digital válasza biker (#1009) üzenetére


Digital
addikt

Én kérek elnézést, elfelejtettem válaszolni!
Köszönöm én jól vagyok, szombaton reggel 9- délután 4-ig Anitával meg a barátnőjével jártuk a várost! Elhiheted hogy minden üzletbe be kellett menni! Még leülni sem lehetett nagyon sehol! A derekam hősiesen bírta a megpróbáltatásokat!
Reggel is valahogy könnyebb felkelni,egyedül hosszú ülés után van robotzsaru hatás.
A meleg idő különösen jól esik, nincsenek annyira letapadva az izmok.
Kb ennyi, nem panaszkodhatom. Bicajozom, sétálgatok, és még élvezem is!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1012) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Elkezdtem szerdán kezelésekre járni. Vízi torna, tangentor meg masszázs, csak óvatosba. Nagyon kifáraszt, meg piszkosul fáj. A lábamat úgy törlöm meg, a zoknit is úgy húzom fel, hogy lefekszek hanyatt az öltözőbe a padra. Tegnap egy 70 körüli öregúr húzta fel a zoknimat mert megunta nézni hogy kínlódok.
Látta a leletemet az üzemorvos, a háziorvos, meg a reumatológus, ráncolták a homlokukat. Azt mondták olyan mintha egy 65 éves hátfájós öregember leletét olvasnák. A reumatológus kétszer olvasta el, aztán nagy sóhajjal nyújtja vissza a papírokat: hát igen van eltérés de annak örüljünk hogy még nem nagy. Oké, de attól még fáj. Próbáljuk a kezeléseket óvatosan, fokozatosan és majd meglátjuk.

(#1013) biker


biker
nagyúr

jelenleg jól vagyok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1014) Digital válasza biker (#1013) üzenetére


Digital
addikt

:DD
Jobbulást, örülök hogy jobban vagy!
Én ma nyomtam 13 km bicajt, meg 2km sétát.
Van bent egy nagyszájú gyerek, mindig okoskodik,osztja az észt.
Tegnap este dolgoztam, felkeltem a székemből, ugye az első pár 10 méter robotzsaru szindróma. Találkoztam ezzel a tökfejjel, azt mondja milyen sz@rul megyek, és milyen rossz a tartásom (ez már nem az első alkalom volt). Na ekkor elborult az agyam :((( , és elküldtem melegebb éghajlatra.
Mikor kezdem elfelejteni a dolgot mindig belebotlok egy idiótába aki emlékeztet rá! :W
Igen is 1000* jobban vagyok mint egy éve, ma délután anyukámmal sétáltam egy jót. Egy éve ez elképzelhetetlen lett volna!
Te láttál kölök koromban is, tudod hogy soha nem voltam egy peckes járású. :B

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1015) biker válasza Digital (#1014) üzenetére


biker
nagyúr

hát nem voltál az, olyan Jean Reno-s voltál mindig :)
de nem verted le ugye?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1016) pikopeti


pikopeti
csendes tag

Nincs tippetek, hogy a farokcsontom (kb. legutolsó csigolya) mitől fájdulhatott meg? 6 hete műtöttek, sokat gyalogolok, úszok, de pl. nem ültem ami megnyomhatta volna, nem is ütöttem meg... Nem állandó, de ha megnyomom érzékeny, vagy éjszakánként néha belenyillal, akár ágyban forduláskor is meg háton fekvéskor.

(#1017) Digital válasza biker (#1015) üzenetére


Digital
addikt

Munkahelyen nem verekszünk! :D
Amúgy tudom kezelni a srácot, ahogy hozzám szól én is úgy válaszolok neki, nincs vele gondom, csak érzékeny pontomra tapintott rá! :(((
Egészséged?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1018) biker válasza Digital (#1017) üzenetére


biker
nagyúr

egészségedre neked is :)
ja, nem, kérdés volt. :)
Egész jó, most jöttem haza, bent voltunk pesten egy kis gyámügyintézésen, persze nem kocsival! azt leraktuk a vasútállomáson, és mentünk vonat+metró, egész jó volt, kivéve hogy egy helyen fel majd le kellett menni egy szintet lépcsőn, na ott tiltakozott a rendszer, de végülis vállalható volt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1019) biker válasza pikopeti (#1016) üzenetére


biker
nagyúr

sajnos nincs tippem, de lehet akár egy kisebb gyulladás is a műtét után

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1020) luci71


luci71
csendes tag

Sziasztok!
Ma megvolt a kontroll az Mr-eredménnyel.
Vélemény:javasolt lenne L V-S I TLIF műtét,melyet a beteg részére felvetünk, és el is fogadja.De a műtét indikációja nem abszolut,igy jelenleg konzervatív reumatólogiai kezeléseket javasolunk.Folyamatos,rendszeres McKenzie torna,úszás,masszázs.
Agyidegtünetem nincs,nincs vizelési,és érzészavarom.3 hónap múlva kontroll.

(#1021) biker válasza luci71 (#1020) üzenetére


biker
nagyúr

Nem tudok mit mondani, miert nem indokolt meg a mutet?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1022) luci71 válasza biker (#1021) üzenetére


luci71
csendes tag

Az indok gondolom az hogy nincsen vizelet tartási problémám,és bénulási tüneteim,és érzészavar.
Megkell erősíteni a háti izmokat,hogy legyen ami megtartsa a gerincem,és le kell fogynom.
Hiába műtenek meg ha ezek továbbra is fenn állnak.Mert a felette levő csigolyákkal is ez lehet.És kb.1 év a várólista.2 éve nem fogadtam el, még gondolkodtam eddig,mert most érzem ugy hogy ennyi volt,talán ez a "büntetésem".Akkor a tanár úr mondta a műtétet,most nem kerültem hozzá még a friss lelettel sem,nem válaltam be a magánrendelést,és az előorvosnál voltam most is és februárba is.
Folytatom egyenlőre a kezeléseket!
Remélem nálad minden rendbe van,és lesz is.

(#1023) biker válasza luci71 (#1022) üzenetére


biker
nagyúr

Ha 12 hetig nem javul, akkor is felajanljak a mutetet
De ennyi a varolista
Inkabb fogadd el a mutetet, es jarj kezelesekre, es ha javul, lemondod

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1024) luci71 válasza biker (#1023) üzenetére


luci71
csendes tag

Persze beleegyeztem a műtétbe.Lehet már ez az idő is beleszámít.De gondolom ha nem javul vagy rosszabb lesz akkor azonnali műtét vagy kitudja,akkor mennyit kell várni.Ha viszont olyan állapotba leszek akkor megyek magánrendelésre.Sőt lehet hogy 3 hónapmúlva esedékes kontrolt már majd oda kérem.
De a kezeléseket csinálni kell addig is.Már intézem.
Persze,nagyon köszönöm.

(#1025) Digital


Digital
addikt

Hali!

Hogy vagytok topiklakók?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1026) biker válasza Digital (#1025) üzenetére


biker
nagyúr

én jól, csak más dolgok miatt vagyok magam alatt, de ezt most hagyjuk, itt offtopik lenne

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1027) Digital válasza biker (#1026) üzenetére


Digital
addikt

Olvastam FB-n!
Az egészség az első, a többi nem lényeg! :K

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1028) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Nyakam javult, egész tűrhető. Hátam változatlan, derekam meg a lábaim főleg a jobb lábam meg úgy fáj hogy azt ép ésszel nem bírom. Torna kegyetlen, nem is tudom csinálni a gyakorlatok nagy részét. Masszírozás jólesik. Van még négy nap kezelés.

(#1029) biker


biker
nagyúr

olyan érzéseim vannak, csak, kisebb szúrások, feszülések, mintha a varratok már felszívódtak volna, és egyes feszülésekre kicsit engedne a heg, de lehet hülye érzés :)
de nagy átlagban jó

Holnap megyünk kecskemétre, persze nem kocsival, vonattal, azt jobban preferálom most

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1030) mazsivi


mazsivi
csendes tag

Sziasztok!
Voltam a gyógytornásznál,akit Digital ajánlott! Hát,le a kalappal a tudása előtt. Gyanús volt nekem,hogy fürdőbeli "gyógytornászom" (bocs,de ezek után muszáj idézőjelbe tennem...)-hogy is mondjam...talán nem az igazi...Mert hogy 5 éve járok hozzá és nem hogy javulna a dolog,hanem rosszebb. Persze EZ nem az ő hibája. Szóval,köszi,Digital,új megvilágításba kerültek a dolgok! Ő is azt mondta,hogy ezek a dolgok előbb utóbb kés alá kerülnek,de maradjunk inkább az utóbbnál! :)
Viszont valamelyik nap lazán nekimentem a nyitott konyhaszekrény ajtónak és lett egy kisebb reccs az amúgy is fájós csípőmben. Alig bírtam lábra állni utána,rettenetesen fájt,pedig szinte alig ütöttem meg. Szerencsére épp gyógymasszázsra mentem,úgyhogy picit helyre rakták.
Mindenkinek jobbulást kívánok! :))

Olyan még nem volt,hogy ne lett volna valahogy...

(#1031) mazsivi


mazsivi
csendes tag

Ja és hát amikor egy Dr. Barzó javaslatát,véleményét egy gúnyos szájelhúzással felülbírálja egy nála kb 15 évvel fiatalabb (és akkor a szakmai tapasztalatról NEM is esett szó...) "kollegina". Háááát....

Olyan még nem volt,hogy ne lett volna valahogy...

(#1032) Digital válasza mazsivi (#1031) üzenetére


Digital
addikt

Ki volt az az elvetemült aki Palibá véleményét felülbírálta????
:((( :((

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1033) Digital


Digital
addikt

Holnap Critical mass lesz Szegeden, jó idő esetén megyek! Jó volna picit kimozdulni itthonról!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1034) biker válasza pikopeti (#781) üzenetére


biker
nagyúr

Továbbra is minden ok veled? olvastam a blogodat ismét :)
(érdekes, én egyik alkalommal se kaptam hátamba csövet, pedig sokan kapnak, ennek azért örülök, mert macera)

Én: most vagyok a 4. héten túl, múlt héten füvet nyírtam, locsoltam, dolgozgatok a ház körül, szúnyoghálót raktam össze, padlást rendeztem át, ilyen kisebb dolgok
Egyelőre határozottan jónak tűnik, de gyenge, csak még nem lehet elkezdeni az erősítést.

Voltunk egy vonattal kecskemétre oda vissza túrán is, inkább, mint kocsival, ugyebár.

Sokszor érzem, hogy "most qrvára le kell dőlnöm egy kicsit", de ennyi kb

Minden nap főzök, szóval jó jeleket látok, sokkal jobbakat, mint az első után!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1035) Digital válasza biker (#1034) üzenetére


Digital
addikt

Ma kint voltam mamámnál Röszkén, besegítettem a kapálásba, pár sort lenyomtam.
Idáig all system ok!
Leszámítva hogy olyan napszúrást kaptam mint állat! :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1036) biker


biker
nagyúr

mindenki jól van? Pikopeti? jól áll a felépülés?
Ugy is mondhatnám, nálam minden ok, de...
Most vagyok 7 héttel a műtet utan. Mar a 2. 3. heten tök jol voltam, mostanra meg mégjobban, de épp tegnap ota izomlazszeru izomfeszules van a combjaimban es a derekamban
Lehet a megkezdett torna es hajtas az oka
Meg ez a hidegfront se oromteli most

De nagy atlagban ok minden
Rosszabb ne legyen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1037) pikopeti


pikopeti
csendes tag

Hát nálam sok változás nincs. Farokcsont probléma még mindig megvan, ha nem pont úgy ülök/fekszek, hogy közvetlen nyomás éri, akkor el tudok vele lenni. Ezenkívül a bal oldali derékfájás is elő szokott jönni, főleg most, hogy már dolgozok és többet ülök. Az eredeti problémám továbbra sem jött vissza.:) Van egy olyan gyanúm, hogy ott a bal oldalamnál nem sikerült minden tökéletesen a műtétnél. Remélem fognak ezek is lassan javulni. Most vagyok 12. hétnél egyébként, kíváncsi vagyok hegesedés-gondom lesz-e, az elvileg ilyenkor tud elkezdődni.

(#1038) Digital válasza biker (#1036) üzenetére


Digital
addikt

Szombaton kapálgattam ismét, most vigyáztam ne kapjak napszúrást :D
Kifejezetten tetszik a derekamnak az efféle terhelés!
A három napos hétvégén tervezek egy bicajos, sétálós kirándulást Mártélyra.
Nem most hegesedik a sebed?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1039) biker válasza Digital (#1038) üzenetére


biker
nagyúr

azért óvatosan :)

Hegek? passz, nem látok a mélyére

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1040) biker válasza pikopeti (#1037) üzenetére


biker
nagyúr

és mit dolgozol?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1041) pikopeti válasza biker (#1040) üzenetére


pikopeti
csendes tag

IT, szóval ülés, meg néha egy kis számítógép cipelés/kábeldugdosás.

(#1042) biker válasza pikopeti (#1041) üzenetére


biker
nagyúr

az kimondottan javallott tevékenység, már csak tudom... :( :N

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1043) biker


biker
nagyúr

nálam ma van a mélypont. kimerült vagyok, fáradt, merev a derekam, és mindenbajomvan
de kimondottan nem fáj, csak kellemetlen, szorul, recseg ropog nyikorog, mint egy zsírzatlan csapágy. ez a doki se akart zsírzógombot bent hagyni :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1044) Eastman válasza biker (#1043) üzenetére


Eastman
őstag

Ja-ja, ki kel beckelni ezt a pár napot. Remélem, hogy azért a nyújtással vársz még.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1045) biker válasza Eastman (#1044) üzenetére


biker
nagyúr

Pont ma gondoltam rá, mi lenne, ha nyújtanék, de akkor még nem :)
torna reggelente, ma votltam fürdőzni is, kicsit lehet az is megterhelte, de már vágytam rá.
úszni nem nagyon, inkább csak döglöttem a vízben no meg tornázgattam, ilyen vizitorna szerűt.
Meg vettem Milgamma N-et, jó kis idegi regenerálódásra. Néha érzek furákat, a BAL combtő-medence csont ELŐL részén, ilyen hirtelen pillanatnyi bizsergés szerű, ami kb 3-4mp-ig tart, mintha megnyomnák.
De a jobb oldalon volt a sérv, most is, az előző is, és a jobb lábam fájt mint állat.
Bal oldalon sosem látnak semmit MRI-n, holott kb 10 éve vannak ilyen bizsergéseim ott. Ki érti ezt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1046) Digital válasza biker (#1043) üzenetére


Digital
addikt

A gerinc műtött barátom sem szereti az ilyen változékony időjárást! Neki is megkövülnek ilyenkor az izmai!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1047) Eastman válasza biker (#1045) üzenetére


Eastman
őstag

Várj még vele.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1048) biker válasza Eastman (#1047) üzenetére


biker
nagyúr

ok!

Digital: hát, én kértem a zsírzógombot, de nem raktak be :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1049) Digital


Digital
addikt

Kinek hogy szolgál az egészsége?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1050) biker válasza Digital (#1049) üzenetére


biker
nagyúr

kicsit vacakul. Remélem csak ez a tetű idő az oka. derekam szorul, merev, sajog.
séta+fekvés jól esik, vezetés nem

és te?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.