Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) fer válasza turho (#2700) üzenetére


fer
őstag

Mivel én főleg mentolt szívok, ezért hosszabb izzításnál a Bud is ad azért TH-t! Nekem talán be fog válni, bár most kísérletezem rajta, hogy megpróbáljam kisebb ellenállásúra megoldani! Az elgondolás már meg van, de most a saját felújítható kazánomon dolgozgatok, (ha az időm engedi), ezért a Bud kicsit háttérbe szorult, használom úgy amilyen! Amúgy a T2 után szerintem neked csalódás lesz a Bud, de nem szeretnélek elriasztani tőle, az ízeket valóban kihozza, de a mentolon kívül más löttyel nálam nem ad kielégítő TH-t, bár én most a 11-es löttynél tartok, erősebbel lehet emelkedne a Th is, de nem akarok "visszafejlődni", 18-al kezdtem, ezért inkább most a 6-os lötty a célom, bár szerintem az nekem már nem fog bejönni! Az igazi Th-t nekem most a másodszor rendelt eGo-T LR kazán adja, eleinte nem akart szuperálni, de amióta saját gyártású üvegszál kanóccal használom (3X1mm+sörös doboz), mintha megtáltosodott volna, 11-as löttyel is úgy torkon rúg, mintha 18-as folyna le neki! De hozzáteszem mindezt szabályozott aksikkal teszi, most készülök rendelni standard aksit, kíváncsi leszek azzal hogy "muzsikál" majd teljes töltésen!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2702) Kergeboci válasza turho (#2700) üzenetére


Kergeboci
tag

Ha a T2-vel nyüglödés nélkül megvagy (nem folyat, nem zavar ha sokat iszik, nem ég gyorsan meg stb) akkor nem lesz érdekedben BUD-ozni. Én csak azért használom, mert fakezüségem révén, a zárójelbe felsoroltak mindegyike nyüglödést okozott T2-nél.

Budot tovább és keményebben birtam nyüstölni anélkül, hogy elkezdene égett gumi szagot árasztani :) Természetesen 1-1,5 hét után, már ezt is puccolhatom :)

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2703) BandiHUN válasza turho (#2700) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tes,a BUD téged a kazán után nem fog lenyűgözni...a legnagyobb hátránya a kevés TH...sajnos normál ellenállású,pedig nagyon kéne az LR-csakhát ahhoz meg a szál nem jó,nagyon könnyű megégetni,már attól is megég,ha a gomb elengedésekor abbahagyod a szívását...
Szóval igazi lágy,talán ízlelő patron inkább,ami nyom megfelelő mennyiségű füstöt,de az anyagot alulhevíti,szerintem azért is olyan tartós.
Erős anyagokhoz viszont pont emiatt kiváló,akinek nem tetszenek a harsány ízek,a krákogás,hanem csak élvezni akarja az e-cigit,lehetőleg különöseb tökölések nélkül,arra ideális.Napi robotra is,HA egyébként az ember sűrűn tud "rágyújtani.
Viszont bár még csak úton van a kazános cuccom és a HALmizerem,de aki ritkábban tud csak pippantani,annak kifejezetten nem ajánlott a lágysága miatt!
NEKED sem.Hacsak nem "ínyencpatronként",vagy erős ízű anyaggal.
Tipikusan az a patron,amit az ember szinte egész nap szopogathat,és cserébe ehhez mérten a karbantartásigénye is kevés.Amolyan "napi melós cucc" talán,az ember stabilan,tuti folyásmentesen viheti benne a kedvenc anyagát,feltekerve tuti hozzájut átlagos formában.DE ínyenceknek,kóstolgatni,vagy ízben,th-ban,füstben extrát várni tőle NEM szabad.Arra ott a kazánok,pillanatnyi ingerre meg a drip-tipelés,esetleg pumpcart,bár az hosszantartó élvezetre inkább.
A BUD arra lesz jó neked,ha rendeltél,hogy a kedvenc ízed mindig kéznél legyen,és erre tökéletes,nem igényel nagy elő és utómunkát,DE th-ban pl.egy integrált patron(nekem XL van) simán meg tudja verni.DE mégegy előnye,hogy az integráltakkal szemben remekül mutatja,hol is tart az ember,és a cuccos által szolgáltatott füst tök ugyanaz lesz tele tartály és pár mili anyag esetén is,egyenletesen ürül,max ha már kevés van benne,akkor lefelé álló akksival kell szívni,vagy ha nem,akkor a normál slukkok közé iktatni kell "fals",lefelé fordított szívást,mert a fémszövete max ha 1-2 slukknyi plusz anyagot tárol,és marha könnyű megégetni.
Ami ráadásul remek mellékhatásként az üvegszálon keresztül felmegy a patronba.Úgyhogy "baj" esetén jobb félretenni,tapasztalat.Nem bonyolult kiizzítani.de ha elmarad,elcseszi az egész tartálynyi anyagot,sajnos én is jártam így.
Főleg palásttal érdemes odafigyelni,hogy lehetőleg minden slukk után szálljon fel légbuborék,ha 2 slukk után is semmi,mindenképp "fals" szívás,mert beég!És egyébként nem kényes a szívás idejére,az izzításra,jó szál esetén nem kell "túlszívni" a gomb után,sem előfűteni,DE figyelni kell,hogy rendben dolgozik,mert ha egyszer ráég,utána már vége,takarítás,ha erőlködik az ember,annyit ér,hogy belemegy a tartályba z égett anyag,jól láthatóan a tüske körül.
Szóval eddig ennyi a BUD tapasztalatom.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2704) BandiHUN válasza Kergeboci (#2694) üzenetére


BandiHUN
veterán

eredmény hasonló....kell a szál cseréje sűrűn,mert eszi,ha megég,felnyomja a jó anyagba a patronba is.Viszont tényleg SOKKAL jobb,mint az integrált patron...Ma is remekül kiszolgált egész nap melóban,bedobtam egy tartálynyi anyagot,de szó szerinte az utolsó cseppig,amit még bírt levezetni,és SEMMi anomália.
Viszont a szálat én egy égés után vissza is vágtam,a gyári szálja kábé 1 "balesetet" visel el úgy,hogy még marad kilógó része,de utána nincs mese,csere kell.Cserébe tényleg marha egyszerű szétkapni,és még a tartályt sem kell leengedni szálbirizga miatt,átlagos csipesz,üvegszál,és 1 perc alatt fent az új,a kazánt is ki lehet mosni-égetni pár perc alatt.Igazi túlélő patron.Cserébe a stabilitáson és a folyásmentességen(HA töltéskor az ember nem teszi kazánra,hanem a gumidugó miatti pluszt felitatja,és csak utána tolja vissza) kívül nem tud semmi extrát.Átlagos íz,nem túl jó TH(nem izzít úgy,mint egy kazán,nem is szeret megmelegedni több slukk után se.átlagos ellenállású,3 ohm körüli),de amire az e-bláz való a napi robotban,tökéletes.
Otthon meg az ember feltekeri az "ínyencségeket" a nap végén és kész.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2705) fer


fer
őstag

Még egy fontos momentum, a Bud jobban szereti a stabilizálatlan akkut (így már a TH is emelkedik jócskán), azzal teljes töltésen ad olyan füstöt, mint egy eGo tank, stabilizált akkuval!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2706) BandiHUN válasza fer (#2705) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát jaja,a BUD elgyengül az akksival együtt...legalábbis mondjuk az utolsó 20% már inkább küszködés,mint élvezet,"vizes" és gyenge füst lesz,kevés aromával.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2707) fer válasza BandiHUN (#2706) üzenetére


fer
őstag

Most akarok rendelni aksit, a Normál 650-es is 5 klikkes lehet?

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2708) BandiHUN válasza fer (#2707) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem feltétlen...érdemes rákérdezni,ha nincs a leírásában.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2709) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok!

Hol tudok legjobb árfekvésben eGo VV akkut beszerezni? Külföldi shop is lehet, ha van tippetek.
Kívánja a nagyobb feszültséget az újdonsült HALmizer-em. ;]

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#2710) Xero válasza tomy_cz (#2709) üzenetére


Xero
nagyúr

HC - 5500-ból megvan

[ Szerkesztve ]

(#2711) BandiHUN válasza tomy_cz (#2709) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem tudom,de én úgy néztem,hogy az akksi feszénél nem tud magasabbat...vagyis lefelé lehet venni a feszt.Most egyébként erősen ki van fogyva minden,jobb megvárni az új szállítmányt,főleghogy várhatóak elvileg újabbfajta holmik is,pl.láttam olyan akksit is,aminek a gombszínét lehet választani :) De gondolom lesznek hasznosabb érdekességek is.
Esetleg az ecigionline.com fórumán hirdesd meg,hogy keresel,hátha van valakinek fölös,ha mindenképp ilyen akksi kell.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2712) tomy_cz válasza Xero (#2710) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Úgylesz, inkább VV-t vettem volna a Plus helyett.. :N

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#2713) turho


turho
addikt

Halmizer teszt megvolt. Elsőre totál működik :) naggyon jó :)
Remélem sokáig él majd. Mert ez az ami kétes.
TH odavert RY4-gyel :R

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2714) tomy_cz válasza turho (#2713) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Lehet bátran,sokáig izzítani a HALmizert? Elég sokáig kell nekem az eGo Plus-al, amíg megjön a TH... Elvileg nem nagyon tud benne megégni semmi...
T2 után szokatlan, hogy tovább szükséges. ;]

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#2715) turho válasza tomy_cz (#2714) üzenetére


turho
addikt

Nálam jobban megy mint a t2 :)
2-3 mp maximum.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2716) tomy_cz válasza turho (#2715) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Akkor az a kérdésem, hogy milyen akkuval használod? :) 12-es lötyi van benne, úgy mint a T2-ben.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#2717) turho válasza tomy_cz (#2716) üzenetére


turho
addikt

900-as stabilizálatlan,standard.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2718) Senator


Senator
aktív tag

Beszéltem az ecigitrafikos csávóval és azt mondta, kb 1 hét múlva lesz skálázott stardustja. Tegnap érkezett meg a citromos-álom... szerintem messze a legfaszább lötyi eddig, viszont brutál sűrű... :C Ismeritek?

(#2719) Wendelke


Wendelke
senior tag

Sziasztok!

Rendelt valaki az Eliquid-ról RY4-et, én most kaptam meg, de teljesen víztiszta a másik kettőhöz képest és nem igazán érzem az ízét sem. Ráadásul 18-s egyensúlyt rendeltem 2x-s ízzel.
Az EO-s RY4-nek van színe és íze is, lehet hogy belecsúsztam egy kis tévedésbe?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2720) dudasj válasza Wendelke (#2719) üzenetére


dudasj
tag

Innen rendelt már valaki? Tetszik nekem naon hogy a cigiíznél ki van részletezve diagrammal az íz :) Azt viszont nem tudom milyen minőségűt árulnak, érdemes-e kipróbálni.

(#2721) DaviD202


DaviD202
aktív tag

Na megjött a HALmizerem. Ízben és füstben nem sok különbséget látok a Raventől.
A felépítésük is hasonló, annyi hogy a Halmizert könnyebb utántölteni meg kicsit igényesebb a megjelenése. Viszont ez sem üti meg az NG LR szintjét. Szerintem az lenne a legjobb kazán ha nem folyatna néha a fűtőszál felé a vatelin dugó miatt.

(#2722) Xero válasza Wendelke (#2719) üzenetére


Xero
nagyúr

Mivel ez friss lötyi nyilván tisztább mint azok amik több hete állnak. Egy-két hét és szépen besötétedik kicsit.

(#2723) tactic válasza DaviD202 (#2721) üzenetére


tactic
csendes tag

Honnan rendelted?

(#2724) Wendelke válasza Xero (#2722) üzenetére


Wendelke
senior tag

Hááát!

Passz. Én most rendeltem először az Eliquid-ról, és annyit tudni kell, hogy korábban nem volt a rendelhetők között semelyik 18-s amit most rendeltem. Ehhez képest a T.Royal-nak és a Desert Sand-nek van színe és íze is, viszont az RY4-nek meg színe semmi, ízét meg nem különösebben éreztem.

Az eddig begyűjtött tapasztalatok alapján azt gondolnám, hogy az RY4 egy kicsit ennél karakteresebb, amit az alátámasztani látszik, hogy az EO-s RY4 az.

Azt tudom, hogy sokan írták, hogy érdemes pihentetni, hagyni összeérni az ízeket, mert akkor lesz az igazi.

Írtam az Eliquid-nek, amire válaszoltak is. Kíváncsian várom a fejleményeket. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2725) Wendelke válasza DaviD202 (#2721) üzenetére


Wendelke
senior tag

"Viszont ez sem üti meg az NG LR szintjét. Szerintem az lenne a legjobb kazán ha nem folyatna néha a fűtőszál felé a vatelin dugó miatt."

Egy kis információ csere, ha lehetséges.

Az alapszettemet NG Tank kazánnal rendeltem, ezt ajánlották a kezdőknek.

Tervben van az NG LR kipróbálása is, de sajna nem rendelhető. Eddig próbáltam a Bud-ot, e-c.hu-s Clearomizer-t és a Mega dupla fűtőszálas integrált patront, tegnap óta a Hal-mizert.

Az NG-ben az tetszett, hogy könnyű szívni, most már nem annyira tetszik, a füstje jó, de szerintem az ízeket nem hozza olyan jól ki.

Hal-mizer szerintem minden szempontból jó, az eddigiekhez képest, bár én is a csodát vártam :) A Clearomizer egyébként ugyanilyen működési elvű, csak a belső része műanyag, és a fűtőszál alul helyezkedik el, nem fent mint a Hal-mizerben. Ez sem lenne rossz, csak kicsit műanyagos ízét érzem, ami lehet, hogy a kialakításának köszönhető.

A Bud szerintem jó íz és füst, de kevés TH, bár úgy tűnik, hogy az egyik Bud-ot megsütöttem, mert a tisztítás ellenére is égett ízt ad.

Majd a T2-t is kipróbálnám, mert jókat hallottam róla.

Ennek tükrében a NG LR-t hova sorolnád?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2726) BandiHUN válasza DaviD202 (#2721) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem is itt a HALmájzerem :D
Megjött kazán,patron,minden...CSAK a k...va lötty nem...
Én nem értem,már lassan mindenkinek megérkezik a Laca-csomag,csak az enyém nem akar ideérni,ma+holnap sajna így analógozás marad(ha holnap jön is,sajna temetésen,stb.leszek :()
Remélem jók az eliquides keverések,majd csak ideér egyszer,sajna minden anyagom elfogyott,ami van,az (számomra) szívhatatlan. :( BÁR reménysugár,turho tesóm felesége nemsokára jön,elvileg hoz némi saját keverésű anyagot. ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2727) turho válasza BandiHUN (#2726) üzenetére


turho
addikt

3 dolol lesz az én löttyömmel. (nem a naranccsal, az gyári aroma).
1: utálatos lesz
2: néha használós lesz
3: íz-sötétítőnek használod máshoz keverve, amikor megcsömörlesz az édeskés ízektől.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2728) fer


fer
őstag

Ha vett már valaki patikában deszt. vizet, az elárulhatná mi van írva a címkéjére?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2729) turho válasza fer (#2728) üzenetére


turho
addikt

Miért nem elég az autós víz? Nem tudok olyat ami megkívánna labortiszta deszt. vizet. A löttyök tartalma, a levegő páratartalma, a nyálpáránk....mind-mind sokkal terhesebbek "idegen" anyaggal mint az inoncserélt mezei víz. Ne költsetek erre, felesleges. A kemény csapvíz árthat meg hosszútávon az eszközöknek. Löttybe, ha elfogy, bőven elég forralt, majd lehűtött vízből pár csepp (ha VG-t hígítasz).
ui: tudom hogy ne konkrétan a kérdésedre válaszoltam, sztem patikája válogatja.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2730) DaviD202 válasza Wendelke (#2725) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Már végigpróbáltam a T2, BUD, "A LR" , "B LR" , NG , "NG LR", Raven, Mega Dual coil, Turbo integralt, Halmizer-t és azt kell mondjam, hogy a eliquid.hu-s egyensúly löttyökhöz az NG LR volt a legjobb. Könnyű szívni, a takarítása 5perc. Nem kell szórakozni tüskével/üvegszállal, csak kimosom kiégetem és mintha új lenne. A sima NG-t kicsit gyengébbnek találtam azt nem is nagyon használom már.
A kimenős szettem egy PCC, 2 BUD és egy automata joye akksi. 3 napig elmegy az 1300mah, csak a BUD-okat kell utántölteni. A PCC-böl ki kell törni a kis cseppfogó csövecskét és akkor kényelmesen elfér benne a 2 BUD, a szipkát pedig a 3. helyre rakod. Mivel a kis akksi kb. mindig maximális feszültség közeli állapotban van (4-4,2V) ezért elég jó a TH és az íz is.
Ha érdekel a PCC mod tudok róla küldeni képet.
Ami pedig a legjobban kihozza az ízt szerintem, az a T2 kazán kiszedett tüskével drippelve. Érdemes kipróbálni :)

[ Szerkesztve ]

(#2731) e.vid válasza fer (#2728) üzenetére


e.vid
senior tag

aqua purificata ph.hg. viii

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2732) BandiHUN


BandiHUN
veterán

NNo kezd alakulni a cigiszettem :D
[link]
Bár nincs rajta minden,mert kaptam tesómtól egy clearomizert(fordított Helix),így szinte teljes az eGo készlet :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2733) turho válasza BandiHUN (#2732) üzenetére


turho
addikt

:R
C4 a másik neve a Clearomizernek (tán).
Nekem is van ilyesmi dobozom, meg is lesem. Sose tettem bele SMD alkatrészt :D

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2734) kew


kew
senior tag

Megjött a T2 tank kazánom. Nem nagyon világos, hogy kellene ennek rendesen működnie :F

A patron alján egy kis hártya van, azt nem szúrja át a kazán tüskéje. Erre rásegítettem egy tűvel, viszont mikor így benyomom a patront, akkor sem hiszem, hogy átmegy rajta a tüske, mert alig van füstje, íze is rossz, kazán meg tűzforró. Mikor kiszedem a patront, látszik, hogy a tüske felnyomta a kis szilikon dugót és ott áll a patronban félig benne ferdén.

Hogy kellene ezt beüzemelni? :U

(#2735) Wendelke válasza DaviD202 (#2730) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi a választ!

Alapvetően én is az NG LR-t akartam megvenni, de kifogytak a készletek. Ha lesz, akkor majd ezzel kezdek.

Én csak Ego-zom, vettem neki egy szép tokot, a nagyot, hogy minden beleférjen. :D

Az eliquid-es lötyikkel kapcsolatban egy kérdés. Én most rendeltem először, többen írták, hogy érdemes várni vele - főleg a friss keveréssel -, hogy jobban összeérjen. Ezzel kapcsolatban van tapasztalatod?

A sima és a 2x-s ízesítésűt próbáltad? Én most egyensúlyban rendeltem 2x ízesítésű 18-s lötyiket.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2736) Wendelke válasza kew (#2734) üzenetére


Wendelke
senior tag

Egy kis segítség

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2737) kew válasza Wendelke (#2736) üzenetére


kew
senior tag

csavargatva beletéve jónak tűnik :)) pedig néztem már ezt a videót, de nem emlékeztem erre a trükkre.
Minden esetre nem győzött meg, ugyan füstöl rendesen, de valahogy továbbra is a BUD a nyerő számomra. Első teszt után legalább is :)

[ Szerkesztve ]

(#2738) DaviD202 válasza Wendelke (#2735) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Kicsit változik az ízük de nem számottevő. Én nem szoktam várni vele.

(#2739) turho válasza kew (#2737) üzenetére


turho
addikt

Pedig jó az! :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2740) balwee


balwee
csendes tag

Énis BUD-ot szívok, a vg-s verziót.. Színtiszta vg-s löttyöt gondolom ez sem kedvel attól független, hogy vg-s. De szerintem király, ma szedtem szét először, kitakarítottam a citrompótlós verzióval, teljesen tiszta lett, viszont égett íze néha, gondolom amiatt, hogy az üvegszálat nem cseréltem benne, mivel nincsen :D Ha valaki debreceni, esetleg miskolci egyetemista ( :D ) írhatna privit, kellne üvegszál, valamint közös rendelésekben is benne lennék..

(#2741) BandiHUN válasza balwee (#2740) üzenetére


BandiHUN
veterán

eliquid.hu-n van szál,1 csomi sokáig elég.
Egyébként égett ízre:mosás után kiöblít sima nem citromos vízzel,majd picit felitat a víz,és az akksival csak a kazánt addig kell hajtani,amíg nem izik szépen vörösen a szál,és már nem jön füst,gő.Persze szakaszos izzítás,ráfúj.Kiégetve megtisztul,kifehéredik az üvegszál és elmúlik az égett íz,vagy markáns folyadékíz,ami benne reked.
A szálat meg 1x kábé vissza lehet vágni,annyit elvisel,ha megégne.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2742) Kígyó


Kígyó
senior tag

Hi! Az letezik, hogy kb 2 het hasznalat utan kinyiffant a 2 T2 lr kazanom? Kimostam mar oket tobbszor, csereltem a futoszalat a vision-ben talaltra, de akarmit csinalok veluk, nem akarnak rendesen mukodni. Van eppen fust, neha meg th is, de nem az igazi, valami nem szaz. Plusz neha egett iz. Egyaltalan miben nyilvanul meg, ha egy kazannak vege?

(#2743) Kergeboci válasza BandiHUN (#2726) üzenetére


Kergeboci
tag

Hétfőn délelőtt 10kor rendeltem eliqiued-ről. Kedd délután megjött postán. Szóval ha már 3 napon túl vagy, hivd fel az webshoppot, és lerendezik a postával. (munkatársam csomaga is így került elő egy hét után, szétbontva, és fele cuccal)

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2744) BandiHUN válasza Kergeboci (#2743) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ma már megérkezett az enyém is.Max a sors bosszúja,hogy most postázhatom majd tesónak a szálakat...
De a lényeg,hogy ittvan :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2745) Wendelke


Wendelke
senior tag

Sziasztok!

Az Eliquid-ról rendelt már valaki közületek RY4-et, tapasztalat? Főleg úgy lenne jó, hogy az EO-s RY4-hez lehetne összehasonlítani.

Én most kaptam meg a RY4-et az Eliquid-től, és elsőre gyengébbnek tűnik mint az EO-s. Színtelen, és kevésbé tűnik ízesnek, mint az EO-s. Mindkettő 18-s, fele-fele PG-VG, és az Eliquid-es még 2x-s ízesítésű.

Lehet, hogy pár nap múlva újra meg kell vizsgálnom, és nálam is akkor lesz jó, ha majd pár napot érik.
Nagyon bízok benne, mert nagy reményekkel rendeltem meg a lötyit. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2746) fer válasza Kígyó (#2742) üzenetére


fer
őstag

Azt azért elárulhatnád, hogyan sikerült fűtőszálat cserélned? Nem inkább üvegszálfonatra gondoltál?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2747) BandiHUN válasza Wendelke (#2745) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én rendeltem eo-ról ezeket,olyan szörnyű,hogy ma ment tesónak,nem tudom,mi lehetett a gond,itt van Laca RY4-e,jó illatú,semmi hasonló effektus.
DE javaslom mindenkinek,aki picit édes,egész nap fogyasztható úgymond dohányszerű,vagy semleges anyagot keres,az Eliquidonline.com-os Desert Ship PG-t.Mondhatni letehetetlen,mintha valami nagyon aromás dohány lenne,picit édes mellékízzel,nagyon finom.Gondolom új keverés van már,mert az előző ugyanilyenem,csak kicsit több nikotinnal bőven a fogyaszthatatlan kategória volt.A mostani viszont kitűnő eresztés,valami nagyobb kiszerelésben be fogom rendelni még ma.
Mai érkezett készlet:
http://noob.hu/2012/02/15/IMAG0208.jpg :DD

Egyébként az eliquidon van frankó üvegszál(jött is 3 csomaggal)plusz 3 féle vastagságú fűtőszálnakvaló,én kábé évekre berendeltem belőle :D
Egy BUD Sapphire-omba bele is húztam az új szálat(béna voltam,mert nem vettem ki a tüskét,felül víz belefolyat,majd erre lent ki is köpte az üvegszálat a tüskéből,ami szépen le is csusszant a lefolyón :C :W ),jó anyag,mondjuk én a videókkal ellentétben kipróbálom úgy,hogy a tartály felől nem vágom el a hurkot,ami a duplán fogott szál áthúzása után marad,ha bejön,amire gondolok,akkor így legalább egyben marad a szál,nem csúszkálnak szét a kis szálacskák.Tenni is többet tettem bele,annyi plusz szálat,hogy kábé 2x 2-3 milit vissza lehessen vágni,ha megégne,a tartály leeresztése nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2748) Wendelke válasza BandiHUN (#2747) üzenetére


Wendelke
senior tag

Próbálom értelmezni amit írtál. :D

Tehát az EO-s RY4 nem jött be, viszont az RY4 Laca lötty viszont igen.

Most rendeltél először Lacától, vagy korábban is? Ezt csak azért kérdezem, hogy te is tapasztaltál már olyant,- amit többen is írnak- , hogy érdemes kicsit érlelni, mert akkor lett jobb az íze?

Köszi!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2749) Wendelke válasza BandiHUN (#2747) üzenetére


Wendelke
senior tag

A Bud-dal kapcsolatban kíváncsi leszek, hogy mire jutsz.

Én az egyik Bud-ot már szétszedtem tisztítottam is kétszer, ma kellett harmadszor. Az első jól sikerült, de a második nem.

Másodjára szétesett az üvegszál, és a darabjait összefogva játszottam vissza a tüskébe. Na ezt követően folyamatosan égett ízt adott, és amikor szétszedtem a fűtőszál felőli vége meg is volt szépen égve.

Na ekkor újra szétszedtem, az üvegszálat megpróbáltam megcsavarni, hogy ne egyenesen álljon a tüskében, és levágtam ollóval az égett részt. Úgy tűnik, hogy most jó, bár nekem is be kell szerezni hozzá üvegszálat, az most kimaradt a rendelésből.

Szóval lehet abban valami, hogy a sodrott üvegszál jobban levezeti a lötyit, mert én másodjára egyenesen tettem bele.

Arra vigyázz, hogy amikor izzítás nélkül megszívod, jönnie kell a buboréknak, mert ha nem, akkor nem vezeti le a folyadékot.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2750) 3x3y


3x3y
aktív tag

Sziasztok!

EGO - T Ravent keresek. Valakinek ötlet?

PF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.