Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) cila1


cila1
aktív tag

2X ment

[ Szerkesztve ]

(#2352) Kafa. válasza cila1 (#2350) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Hali.Van az "A" és "B" típusú kazán és az NG.Az A-B közötti különbség az alakja és a térfogata:A-kúp alakú 1,2 ml-B hengeres,2ml ezek tank kazánok vatelinmentes-szilikon sapkás patronnal,tüskés kazánnal,az NG,vatelinsapkával,fémhidas kazán.Az Lr=alacsony ellenállás,jobb füst,íz,th,de hamarabb kinyírja az aksit....én rendeltem innen "A" normál ellenállású kazánt 2-2,2 ohm,1 darabot,nem működött,mosás után sem 1 percet nem üzemelt kukába végezt,de lehet csak kifogtam 1 selejtet,ezzel nem minősíteni akarom a helyet...Szerintem Ego "A"Lr kazán...

(#2353) Kafa. válasza cila1 (#2350) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Szükséged lesz még a kazán mellé patronra is,mert nem adnak hozzá,értelem szerűen A típusú kazánhoz A típusú patron-ez esetben 1,2ml..elég 1db,könnyű tisztítani és után tölteni jó választás ha sűrűn ízeket cserélsz...

(#2354) Kafa. válasza cila1 (#2350) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Szükséged lesz még a kazán mellé patronra is,mert nem adnak hozzá,értelem szerűen A típusú kazánhoz A típusú patron-ez esetben 1,2-1,5ml.elég 1db,könnyű tisztítani és után tölteni jó választás ha sűrűn ízeket cserélsz...

(#2355) proly01


proly01
őstag

Most káros akkor az elektromos cigi vagy sem?
Mert én már nem tudom miben higgyek.Én 3 hete nem szívom az analógot csak ezt.12 évig dohányoztam napi 1-1,5-2 doboz ha buli volt. Eddig többnyire 18 as PG-t most egy hete 70>30 ban PG VG -t és folyamatosan kezdek felköhögni kb napi 3 szor ilyen fekete de olyan mint a szúrok nem tudom miket.....
Többnyire azután mikor abbahagyom az e-cigit.

....Pr:)ly....

(#2356) Kafa. válasza proly01 (#2355) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Szerintem: senki nem tudja-káros-e az e-cigi,még inkább az e-liquid,de ha csak simán le szoktál volna az analógról,akkor is ezek a tüneteid lennének,tisztul a tüdődből a lerakódott kátrány-ez normális...

(#2357) Kafa. válasza proly01 (#2355) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Az analóg cigarettánál kevesen tudják,hogy igazából a szénmonoxid 60x jobban kötődik a hemoglobinhoz mint az oxigén,a hemoglobin feladata,eljuttatni az oxigént a sejtekhez a vér útján,így jön létre az oxigén hiányos közeg ami kedvez a rákos sejtek elburjánzásához+a savas közeg,de ez más tészta...Az egyéni ízlések alapján ,mindenkinek más-más e-liquid íz jön be,de a legfinomabb nem egyenlő a legegészségesebbel,Pl a gyúrósok kajája egyszerűen le van korlátozva:rizs+csirkemell,hagyjuk a kokszot és a kiegészítőket,nekik is ízlene a sok finom kaja,de a cél miatt csak azt eszik ami optimális a fejlődéshez,ezt kell tenni az e-ciginél is,el kell felejteni az analóg ízeket,cigizz egészségesen,olcsón, ha nem akarja az ember büdöset szívni vagy nem tud leszokni-ez 1 alternatív megoldás1 kompromisszum,van mit szívni,nem az íz és a forma a lényeg...

(#2358) fer válasza Kafa. (#2352) üzenetére


fer
őstag

Azt elfelejtetted írni, hogy csak az eGo-T kazánok (A-B) tankosak, a sima eGo A, és eGo B az vatelines!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2359) Kafa. válasza fer (#2358) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Hali:nem elfelejtettem-nem is tudtam,köszi.....

(#2360) Kafa.


Kafa.
csendes tag

Vélemény-nem reklám:Vettem 1 My-stick nevű e-cigi komplett szettet,alakra olyan mint egy régi kagyló formájú mobil tel,kis antennával.Bőrtokban,nyakba akasztóval.Előnyei:550mah aksi,állítható fesz:3,4-3,7-4V,töltés közben is használható,510-es csati,Vision 2.0 kerámiával 2db,slukk számlálós,utolsó e-cigi óta eltelt időt,pontos időt és dátumot is mutat,nagyon jó,akit zavar a szivar méret és nem ragaszkodik a cigi formához,csak ajánlani tudom,szinte mindent tud amit a "nagyok"-csak ez méretre kicsi...

(#2361) CzDani


CzDani
csendes tag

Hello!

Úristen, elég bonyolult téma ez az e-cigi, át se látom rendesen.

Édesanyámnak szeretnék venni ilyen e-cigit, mert állítólag egészségesebb és hajlandó lenne kipróbálni, plusz én is örülnék ha tovább élne. Én viszont még soha nem dohányoztam, de szeretnék segíteni neki a választásban és megérdeklődni hogy melyik lenne számára a legmegfelelőbb.

Ő most naponta kb 15 szálat szív szerinte a gyengébb "0.3" -mas cigiből és lehetőleg valami olyat szeretne ami "nőies" és vékony, és könnyen kezelhető, azaz nem kell tisztogatni szétszedni és nem áll sok részből. Ha tudnátok ajánlani valamit akkor nagyon hálás lennék, ha időm engedi és nem tudtok így semmit mondani rá akkor elolvasom ezt a 300 ezer hozzászólást is, de ha ajánlotok valamit akkor azt elfogadom, mert nyilván jobban értetek ehhez.

előre is kösz!

(#2362) fer válasza Kafa. (#2360) üzenetére


fer
őstag

Jó lehet, én is gondolkodtam rajta, de aztán maradtam az eGo aksi+T2-nél! Itt egy táblázat, ajánlom figyelmedbe! [link]

CzDani, akkor neked is segíthet a táblázat!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2363) Kafa. válasza CzDani (#2361) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Szia,véleményem szerint :Édesanyádnak megfelelő készülék lenne Joye 510,280mah nyomógombos aksi töltővel,kazánnak pedig a tank kazánt ajánlanám,normál ellenállással:2-2,2 ohm,kis kapacitású akura nem ajánlatos Lr-alacsony ellenállású kazánt,feltétnek rátekerni.Ez ki fogja bírni a napi 15 szál ciginek megfelelő gőzölést..Vékony és színválasztékot is variálhatod.Szerintem olcsóbb darabokban megvenni,mint szettben...A liquid nikotin tartalma 6mg/ml legyen,ízt,összetevőt nektek kell választani:Pg-Vg vagy keverve---

(#2364) Kafa. válasza fer (#2362) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Köszi,jól összeállított táblázat.Tényleg remek készülék a My-stick,kellemeset csalódtam benne,a Visionnal 4V-on nagyon jó a Th...

(#2365) dudasj


dudasj
tag

Sziaztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.
Szeretném kipróbálni az e-cigit, és ezt a 2 szette néztem ki.
http://e-c.hu/ego_nagy_e-cigi_keszlet
Ez teljesen jónak tűnik nekem, de csúnya :)
http://ecigi.shop.hu/spd/SZETT-ELIPS-FEHER/FEHER_ELIPS_SZETT
Ez nagyon tetszik viszont nem tudom hogy nem túl "gagyi"-e. Pár videót láttam róla ott dícsérték.
Darabonként egyelőre amíg még csak nem is láttam élőben ilyet nem merném összeválogatni.
Nemrég leszoktam a cigiről kb. 1 hónapra majd visszaszoktam...
Bár leszokás előtt kb. másfél doboz 6-8mg.-osat szívtam, most napi 1 doboz körül 1-3 mg.-os cigit már csak... Legalább ennyit elértem vele ha nem is sikerült teljesen leszoknom. Amennyire észrevettem nikotin hiányom már nem nagyon van, viszont maga a "rágyújtás" élménye hiányzik, ezért úgy gondolom ezzel át tudnák állni a nikotin mentesre idővel.
Köszi szépen előre is a segítséget.

(#2366) fer válasza dudasj (#2365) üzenetére


fer
őstag

Ha tetszik akkor vedd meg, de szerintem ronda, és ennyi pénzér már eGo készletet is kaphatnál! [link] [link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2367) dudasj válasza fer (#2366) üzenetére


dudasj
tag

Köszi, ezt az ego-t is írtam/linkeltem elsőnek, ezek szerint jól gondolom hogy többet ér mint az elips. Napi egy doboz igénybevétel mellett egy kezdőnek amúgy melyik eGo készletet ajánlanád? Én a "legbrutálabbat" néztem biztos ami biztos alapon de nem valószínű hogy szükségem is van ennyi mindenre.
Bár később ha már belejöttem jól jöhetnek, szeretek kísérletezgetni...

[ Szerkesztve ]

(#2368) Kafa.


Kafa.
csendes tag

Próbálta már valaki a:Pro lung-e liquidet?dohány ízben?És az Eco pure-t?

(#2369) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mi zsír hogy betolok egy 12ezres megrendelést az ecigi.shop.hu-ba ami itt van helyben, erre a visszaigazolo levelben nagybetukkel: SZEMELYES ATVETEL NICS. Há b+. :W Mindjart fogom, visszamondom a g*****e és akkor megrendelem mashonnan, olcsobban bazz. :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2370) bluyoo válasza wwenigma (#2369) üzenetére


bluyoo
nagyúr

[link]
Érdeklődj és nem ér meglepi. :N
Én sem hívnék vásárlókat a lakásomba( gondolom nincs külön boltja).

Bazinga!

(#2371) wwenigma válasza bluyoo (#2370) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem bemutato kell... gyk. itt van 15km2 ahol szabadon átadhatja..

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2372) wwenigma válasza wwenigma (#2369) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jolvan, sztornó, mégse kell postásra várnom. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2373) fer válasza dudasj (#2367) üzenetére


fer
őstag

De abból most nincs nekik raktáron, viszont ebből még van! A 2db 900-as aksi is elég brutális!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2374) fer válasza dudasj (#2367) üzenetére


fer
őstag

Vagy esetleg ez, ha kevesled a hozzávalókat, akkor még rendelhetsz mellé mást is!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2375) turho


turho
addikt

Megkérdezném a t. kollégákat, ilyennel érdemes foglalkozni?:
http://www.ecigitrafik.hu/index.php?route=product/product&product_id=119

illetve:
http://www.ecigitrafik.hu/index.php?route=product/product&product_id=93

Nem értem,szipka ezekre nem kell? Illetve kazánborítás szükséges, vagy ízlés dolga? :)
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2376) turho válasza turho (#2375) üzenetére


turho
addikt

Árakat és kiviteleket nézek, egy bolt felé sem vagyok elkötelezett, 3 boltnak vagyok máris regisztrált vásárlója :R de független piackutatás a kérdés célja. :R

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2377) fer


fer
őstag

Ezeket az árakat nézzétek! [link] :Y

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2378) bluyoo válasza fer (#2377) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Valamiből meg kell gazdagodni! ;]
Tiszta tv shop. :))
(#2371) wwenigma
Nem értelek én téged .... Neked az egész világgal bajod van :F

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#2379) dudasj válasza fer (#2374) üzenetére


dudasj
tag

Nem is figyeltem hogy nincs már a választottból, köszi szépen az alternatívákat.

(#2380) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Nincs valakinek eladó usb töltője-a kábelre gondolok- Joye 510-hez?
használt is jó lenne...vég szükség esetén link ahol olcsó!!!
akkut ,kazánt is vennék,ha valakinek nem jött be..vagy nagyobbat vesz helyette.

Üdv!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2381) turho válasza 206 cc (#2380) üzenetére


turho
addikt

e-c.hu, ajánlom, olcsó 510-es töltő ügyben. :R
Más helyeken 2-2.5 k ugyanez. És kevés helyen kapni.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2382) 206 cc válasza turho (#2381) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszi ..onnon szoktam rendelni,de most nincs nekik csak kb. két hét múlva!! :O :O

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2383) turho válasza 206 cc (#2382) üzenetére


turho
addikt

USB töltő EGO akkumulátorhoz - bekerült a kosárba.
Nekem beteszi, nálam úgy mutatja hogy van. Már ha ezt keresed:
[link]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2384) 206 cc válasza turho (#2383) üzenetére


206 cc
senior tag

Ezt keresném igen...vagy is ilyet,de a Joye 280mAh-es aksihoz kellene..ha jól tudom annak sokkal kisebb a töltő árama (180mA csak)...ez meg 420-as!
Nem tudom nem tenné e tönkre!!?? :F :F

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2385) Hege1234 válasza 206 cc (#2384) üzenetére


Hege1234
addikt

280 as akksihoz max 200-ast használj !!
a többi már felejtős

[ Szerkesztve ]

(#2386) 206 cc válasza Hege1234 (#2385) üzenetére


206 cc
senior tag

Ok..OK..én is így gondoltam..
Vennék ha volna valakinek?...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2387) fer válasza 206 cc (#2382) üzenetére


fer
őstag

[link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2388) BandiHUN


BandiHUN
veterán

eGo szetthez kérnék segítséget,tervezek egy ilyet venni,de lehetőleg részenként....mi az,amit érdemes összeválogatni?Lehetőség szerint valami tölthető patronos érdekel,nem ilyen direktben csepegtetős,nem vagyok nagy dohányos,a kicsi cigi alakúm is bírja 1 napot,szóval nem ultra igénybevétel.
Ami fixnek tűnik,az [ez] az akkumulátor.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2389) 206 cc válasza fer (#2387) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszi..ezt már drágának tartom.....hát ha lesz vkinek elfekvőben.. :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2390) fer válasza 206 cc (#2389) üzenetére


fer
őstag

Már miért lenne drága? Ennél olcsóbbat nem sok helyen találsz, ha találsz is, akkor valszeg nincs raktáron!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2391) Kergeboci


Kergeboci
tag

Na tegnap megjött a BUD és probálnám is ki.. igen ám de az egyik aksim kölcsönben öcsinél távoli városban tőlem, a másikat meg leejtették, és azóta nem akarodzik müködni. Boltot ma már nem találok, ahol valami gagyit kapok a hétvégére.

Így hát szétszedném. Aksira töltve úgyanis felvillan a led, és azt jelzi hogy tölti, szóval gondolom a nyomogombnál lehet a hiba.

Joye 510-em van. De nem találok rajta fogást. Tud valaki valami trükköt, ami nem egy kalapács és egy véső kombinációja?

Nem fogom kibirni nikotin nélkül a hétvégét :D

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2392) Kergeboci válasza Kergeboci (#2391) üzenetére


Kergeboci
tag

Na megoldodott :) egyelőre fogpiszkálóval de müködik, mert a gomb kimütésre került, közben pedig letiltottam valószínüleg az aksit. Sikerült visszakapcsolni. Szétszerelni nem :) Most gombot hegesztek :D

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2393) Kergeboci válasza Kergeboci (#2391) üzenetére


Kergeboci
tag

BUD, 2.0-ás VG-s verzió első teszt. Nagyon jól néz ki a szipkával, alatta egy kis gumidugó ki, és már tölthető is. Mondjuk furcsa, az egyikbe 3 a másikba mintha 4 üvegszáll lenne a tüskébe bele dugva, de szép hosszú, és issza rendesen fel a levet. Csöpögés nincs, az üvegszáll és a szipkás megoldás miatt folyadék még csak minimálisan se került eddig a számba.

Torokhatást most sokat nem éreztem, lehet csak a lötyi miatt, de ízre és füstre kiváló. T2 és BUD, mindkettő elvarázsolt. T2 hosszú távon kicsit számomra macerás volt (főleg mivel sok kézt meg jár ha magammal viszem kocsmába), megláttjuk BUD meddig birja :) Elgépelésekért bocsánat, akkora füstöt csinálok gépelés közben vele, hogy nem látom a monitort :DDD

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2394) turho válasza BandiHUN (#2388) üzenetére


turho
addikt

MSN-re felmentem :)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2395) turho válasza BandiHUN (#2388) üzenetére


turho
addikt

[link]
és
[link]
és hozzá Tank A patron nyomozás.

vagy ilyen patron:
[link]
és hozzá, ha kell kazánburkolat.

De van sok varia lehetőség. Az alap integrált patron is sokáig szolgálhat nálad szerintem, hiszen felét sem szívod normál cigiben az én mennyiségemnek.

(Nekem dupla EGO 900 mAh készletem van, de megfeleztük a Zsókával. Neki elég az A patron+A kazán, nekem van B patron+B kazán, meg 2 Clearomizer, meg 1 integrált patron. Meg Marlboro USA MIX PG alapú, hozzáadagolva T5 és Desert Ship löttyök, mind az EO-ról rendelve.)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2396) fer


fer
őstag

Ezt ki próbálta már valaki? Valójában mi ez! Magic Flight Vaporizer

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2397) fer


fer
őstag

Ez is ígéretesnek tűnik, szerintem az NGP, és az a sok másik is erről lettek koppintva!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2398) turho válasza fer (#2397) üzenetére


turho
addikt

Az alapja mindegyiknek ez :DDD
[link]

Ilyen EGO kompatibilis felújítható kazán, üvegszál+megfelelő drótok - ez az én álmom is. Nem állunk össze páran? Mert 3 hetente 1-2 ezres csak kazánra, az nem bika.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2399) fer


fer
őstag

Hát ez aztán brutális, a felújítható kazánok Rolls-Royce-a! [link]
Az elején az ember nem tudná mi ez, azt hinné, hogy egy bomba készül!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2400) turho válasza fer (#2397) üzenetére


turho
addikt

Ezt a választ kaptam angol levelemre:

Привет!
Может русский язык?
Давай, будем разговаривать....
Будет доступен с 15 февраля.
Игорь

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.