Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) HellAbove


HellAbove
tag

Ti honnan szoktatok lötyit venni (ahol paypallal is lehet fizetni)?

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3502) turho válasza pirosvilamos (#3500) üzenetére


turho
addikt

Ment válasz ott. Várom a privátot (oda) :R

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3503) fer válasza HellAbove (#3501) üzenetére


fer
őstag

Azzal többnyire külföldön szoktak fizetni, de az EO-n is elfogadják! www.ecigionline.com

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3504) atiss78


atiss78
csendes tag

Hali!
Lacánál 22.-én 30%kedvezmény mindenre,kuponkód...."vapernap"
Rohamozzátok ;)!!!!!!

(#3505) greenface válasza bluyoo (#3498) üzenetére


greenface
aktív tag

[Ilyen kazán]

Kettő is van, de majdnem egyszerre romlottak el, kb. egy hetet bírtak.
Az egyik füstöl, de nincs ereje, a másik nem is nagyon füstöl.

Sima vízzel átmostam, majd száírtottam, égettem őket, erre ez egyik megjavult, de csak pár alkalomra, most megint rossz.
Izzás van, tehát az érintkezés az akksival rendben.

[ Szerkesztve ]

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#3506) fer válasza greenface (#3505) üzenetére


fer
őstag

Hát a sima víz nem éppen jó ötlet volt, a vízkő rárakódhat a fűtőszálra (kellemetlen ízt is tud adni néha) ioncserélt, vagy desztillált vizet szokás használni! Szerintem próbáld meg alkoholba, áztatni pár órára, vagy főzd ki citrompótlós vízben (nem csapvízben) majd égesd ki!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3507) bluyoo válasza greenface (#3505) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem simán lehet alkalmazni ezt a videót.Legalábbis egy próbát megér.
Én a T2-őt takarítottam elsőnek citrompótlós vízzel (mondjuk én nem főztem csak a forró vizet használtam) fecskendővel pumpálva.Azóta az alkohol ki sem került a hűtőből sokkal tisztább lett a citromsavtól és egyszerűbb beszerezni,ráadásul sokkal olcsóbb.

Bazinga!

(#3508) greenface


greenface
aktív tag

Köszi, akkor megpróbálom majd citromsavval átmosni.

Meg rendelek másfajta kazánt is. :)

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#3509) turho


turho
addikt

Még néhány leves és aroma:
[link]

Használ már itt valaki MOD Helix-et? :) keresek olyat ami masszív, szétszedhető, 2.5 ml legalább, és nem törik/reped. Hell-X van már valakinek?

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3510) bluyoo válasza turho (#3509) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Kíváncsiságból ránéztem HELL-X 6ML V2 2800ft,van ára az már biztos.
Hát nekem ez a ló túloldala,egy ekkora tartállyal elmehetnék nyaralni :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3511) turho válasza bluyoo (#3510) üzenetére


turho
addikt

Na ez fasza lenne, 2 ml-esben. A 6 erős túlzás. És benne marad vagy 2-3 ml amit fel se szed.
Nem egy ízcsere-patron az tuti.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3512) bluyoo válasza turho (#3511) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Érlelődj rá.Volt ennek elődje is.Hátha tudnak beszerezni és nem ekkora nagyágyú.
(#3508) greenface
510-esre nekem a Bud jött be leginkább egy próbát mindenképpen megér ha meg tudsz barátkozni a lapos szipkával.

Bazinga!

(#3513) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Helix + 1100mAh szabályozatlan aksi együtt 4.990.- :)

(#3514) turho válasza nagynorbi (#3513) üzenetére


turho
addikt

:R :R :R

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3515) BandiHUN válasza nagynorbi (#3513) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C
Dobj mellé olcsó USB töltőt is,és akkor egy kezdő szettenk remek is.
Igaz nem kezdőknek meg ígyis. :R

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3516) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

(lusta vagyok vissza olvasni :B )

Szeretnék beszerezni egy elektromos cigit.
Teszt képen már egy olcsó izét már vettem... csak hogy tudjam is miről van szó... 3-4ezer volt összesen (e-healt - alapkészlet+patronok+porlasztók). Bírta 2hétig. (így nem igazán gazdaságos - töltöm a cigimet így 5-6ezerből vagyok meg egy hónapban)
Viszont tetszett... nem volt olyan nagyon rossz. :DDD

Melyik csomagot ajánljanátok úgy 8-10ezer értékben. Ami legalább 1hónapig biztosítaná a napi 1- 1,5 doboz cigi szükségletemet? :))

Szóval az 1hónap alatt még kiélvezem, kitapasztalom, hozzászokok addig ne nagyon kelljen hozzányúlni az után töltésen kívül.
Illetve ha már megvan az alapkészlet... akkor mennyi a havi ráfordítása és mi az amit vennem kellhet hónapról hónapra?
Utántöltő folyadék mennyire kell kalkulálni havonta, ha napi 1doboz normál cigit pusztítok?

Illetve hol lehet beszerezni jó áron, kedvezményekkel, ajándékokkal... stb. :B

Előre is köszönök mindenkinek, mindent... :)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3517) bluyoo válasza cashback (#3516) üzenetére


bluyoo
nagyúr

3 hozzászólással előtted ....
[link] +egy töltőt kell még venned és likvidet (nekem elég napi 1-2ml) vagy 2db,töltővel. Nagyobb mint a cigi de cserébe egész nap nem kell pepecselned csak szívni.Mióta megjött nagynorbitól ezt a szettet használom.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3518) BandiHUN válasza cashback (#3516) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://ecigiforum.com/index.php
Itt minden kérdésre lesz válasz,az alapok gomb alatt felül rengeteg infót,videót is találsz,és persze segítség is akad bőven.
Egyébként jó kérdés,hogy akarsz komolyabban beleugrani,mert ugye láthatóan észrevetted,hogy a füstképző rész fogyóeszköz,az akksit pedig tölteni kell,1-1db-al elég nehéz komolyabban belevágni,lemerülsz,és nem lesz cigi 3 óráig,a patron meg megintcsak tönkremehet váratlanul is,rendes kezeléssel 1 hónap kábé az élettartam,igz jópár darabot használok én is 2 hónapja,ha nem törik el vagy ilyesmi,ritkán megy valakinek tönkre.de azért kell a 2 db,ha nem csak kísérletezni akarsz,hanem a cigit kiváltani.
És arról nem is beszélve,hogy ezt egyelőre csak rendelni lehet...
Egyébként az élmény klasszisokkal jobb,mint az e-health-é,valóban képes pótolni a bagót.
Viszont utántöltő folyadékról sem árt gondoskodnod...ott gond lehet a megfelelő íz megtalálása.És szintén a rendelős kategória.Ideig-óráig ellehetsz az e-health maradék patronokból fecskendővel kiszívott folyadékkal is,ha maradt patronod,azt is bele lehet ezekbe tölteni,viszont eléggé gyenge minőségű,meghatározhatatlan ízű lötyi van ezekben...
Remek folyadékforrás a eliquid.hu oldal például.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3519) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Köszönöm nektek :R
USB töltő folyamatban, de sajnos nem olcsó. Kb egy ezres környékén lesz, talán picit kevesebb.

Üdv.:
Norbi

(#3520) Wendelke válasza nagynorbi (#3519) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ha ugyanaz az USB-s töltő, mint az általam nagyra becsült EO-n is kapható, akkor viszont egyáltalán nem drága. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3521) nagynorbi válasza Wendelke (#3520) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ha a 420mA-es töltőről beszélünk, akkor igen :)

(#3522) Wendelke válasza nagynorbi (#3521) üzenetére


Wendelke
senior tag

:K Igen.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3523) cashback válasza BandiHUN (#3518) üzenetére


cashback
őstag

bluyoo - Lorenzo9

Köszönöm. :R

Olvasok... és érdeklődöm tovább is még. :)

Szerintem egy Helix/Halmizer-re fogok befizetni. (aksi kapacitás még nem eldöntött)

Lehetőség és pénztárcától függően vásárolok hozzá kiegészítőket.

Alapból egy dupla készletre gondoltam - ezzel kiküszöbölve ha lemerül, ha tönkre megy dolog (majd ha találok valahol és lehet is rendelni).

2db akkumulátor
2db Helix / Halmizer porlasztó
1db mini USB töltő
1db hálózati adapter

Azért esett erre a választás, mert ahogy olvastam, láttam ez egyszerűen felújítható, tisztítható (ellenállás huzal + üvegszál= 1060Ft)
Negatívuma hogy a tank repedhet...

Folyadék... hát ez kemény dió... van nem kevés fajta... sztem kezdésnek 2 valami normál dohány és szintén 2 extrém ízesítés (csakhogy élvezkedjek :) )

Most találtam egy ilyet is: 12 ízű kóstoló csomag (12) dohányos
Sztem ez lesz az igazi kezdésnek. :DDD

Szóval a "kezdő pack" ára úgy 16ezer lenne. (az lenne a legjobb ha mindezt egy helyen meg lehetne venni, mert így a posta kb 2*1000Ft :( )

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3524) bluyoo válasza cashback (#3523) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:K Nem fogod megbánni.Állítólag a Helix az alkoholtól,és a főzéstől repedhet szóval a tisztításnál ezeket nem árt kerülni.Nálam az 1100mah akku 1,5-2 napot is kibír.
Hát igen a posta az a negatív velejárója az e-cigizésnek.
A megfelelő likvid megtalálása az biztos emberpróbáló lesz.A kóstoló pack jó döntés.
Ha nem ízlik egy likvid alaposan mosd el a patront.Mivel egy két íz nagyon ragaszkodik az üvegszálhoz és átérzik a következő próbánál is.
De honnan rendelsz 16e-ért?Az azért elég drága ...
Ráadásul a posta sem szokott olyan drága lenni még a szettet is 800ft-ért hozták a súlya miatt.A likvidet meg 400ft-ért.

Bazinga!

(#3525) cashback válasza bluyoo (#3524) üzenetére


cashback
őstag

Összesen számoltam a 16ezret... illetve tippeltem egy postai árat. :B

Helix dupla szett ~12ezer +posta 800 (3-4webshop kínálatából)

Folyadék és felújítási cumo eliquid.hu-tól
690Ft /5ml (ebből 4ízt számoltam) 2760Ft Viszont megtaláltam közben a 12ízes dolgot ami 2990Ft.
Ellenálláshuzal 460Ft/10m + üvegszál 600Ft/1m
Össz.: 4050Ft +posta, legyen itt is 800

Teljes össz.: 17650

Szóval még keveset is számoltam.

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3526) e.vid


e.vid
senior tag

Ízeket kóstolni jobb egy LR kazán + drip tip, mint a Helix. Meg egyébként is jó dolog az otthoni csepegtetés. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#3527) bluyoo válasza cashback (#3525) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ok!Csak azért írtam mert egy két vebshop elég elszállt árakkal dolgozik ....
A különböző likvid gyártók/keverők azonos nevű termékei is különböznek egy kicsit ízben de csak azért hogy neked ne legyen könnyű dolgod :DDD
Ráadásul a friss keverésűeket nem árt egy kicsit pihentetni (változik az íz úgymond összeérik). Én ezeket használom (EO) kedv szerint:dohány íz RY4,Desert Ship ,D'off és Deluxe Menthol.
Sok sikert az ízkereséshez.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3528) BandiHUN válasza cashback (#3525) üzenetére


BandiHUN
veterán

A kóstolópakk nem biztos,hogy jó ötlet..legalábbis úgy,ha ínyenc leszel,mert rossz esetben lesz 10 ízed,ami épp nem jó semmire,a maradék 2,amit tetszik,az 2ml,2 töltés se.
Próbálj szerintem már most valamiből megtippelve rendelni egy 10 miliset is legalább,ami tutira jó lesz valamire.

Egyébként tény,a lötyi nagy harc,főleg ínyencebbeknek...sajna dohányízűből innen pl.én képtelen vagyok akármelyiket szívni,annyira rossz az íze...más meg ódákat zeng .)
Készülj fel,hogy a lötyi nem olyan,mint a bagó,hogy ha nincs szofi lájt pl,akkor veszel egy Viceroyt-vagy akármi kéket és jóvan',elfogy,itt igen nagy külömbségek lehetnek íz és íz között.
Viszont tény,hogy a kóstolót ne hagyd ki.Én nem tettem,rendeltem 5milis lötyiket elsőre,és gazdagabb is lettem jópár flaska számomra emészthetetlen cuccal.Esetleg már most vehetsz is hozzá egy nullás alap folyadékot is,az később is jól jön keveréshez,viszont az elején könnyen lehet,hogy valaminek tetszik az íze,viszont túl erős,vagy a nikotint számolod el,és megdobogtatja a szíved,ilyesmi,és akkor az íztelen alappal hígíthatsz a lötyin.Csak ne nikotinost vegyél,hanem üreset,elég olcsó az is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3529) bluyoo válasza BandiHUN (#3528) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem is volt egy pár úgymond emészthetetlen íz.Mondjuk én a Tobacco Camelo kivételével (tényleg nagyon markáns)elszívtam mindet.Fele arányban mentollal keverve máris élvezhetőbb lett mindegyik sőt ... Többek között ezért is tetszik az e-cigi hogy ízlés és hangulat szerint változtathatóak az ízek és annak az erőssége még a füst mennyisége is.

Bazinga!

(#3530) nagynorbi válasza bluyoo (#3529) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Többek között ezért is tetszik az e-cigi hogy ízlés és hangulat szerint változtathatóak az ízek és annak az erőssége még a füst mennyisége is.

Maximálisan egyet értek :)

(#3531) BandiHUN válasza bluyoo (#3529) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,ez igaz...csak hátránya is egyúttal,mert sok pénz lehet a megfelelő napi használatra is jó íz megtalálása,a "hardverről" nem is beszélve :DDD
De ezt az ember jobbára egyszer áldozza rá,hardverrel azért mostmár nem lehet igazán mellényúlni,a lötyit meg lehet csereberélni,főleg az ecigifórumon,ha nem jönne be.
Egyébként tényleg művészet a dolog,még csak olyan apróságok is befolyásolják,hogy az ember mikor nyomja a gombot,szívja-e tovább,vagy mennyire szívja erőteljesen,talán ezek miatt is remek kiváltani a dohányzást,mert a cigi az van,és kész,kell,mert megszoktuk,kell,mert nikotin,az elektromossal viszont megbonthatja az ember a megszokásokat(akármikor lehet akár egyetlen slukkot is nyomni,vagy akár 3-4 ciginek megfelelő slukkszám a kedvenc ízzel...),a dohányzás élményét nem befolyásolja szinte egyáltalán a nikotin mennyisége sem,emiatt is lehet olyan jól csökkenteni,kiirtani a testi függőséget is.
Hátránya talán csak annyi van,hogy végülis az ember csak szenvedélyt cserél..szóval a kötődés megmarad valami máshoz.Viszont ez,főleg x idő után,nikotinmentesen már szinte semmi káros dologgal nem jár,olcsóbb,és az emberben is beindul ugyanúgy a cigi elhagyásának pozitívuma,a jobb ízlés-szaglás,jobb látszólagos erőnlét a tisztuló tüdő miatt,elmarad a köhögés,nincs rossz lehellet és szájíz,mert az aroma csak addig hat,amíg az ember szívja,de a környezet minimálisan,közelről és rövid ideig érzi,mégha valami extraerős aromát is szív.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3532) wwenigma válasza cashback (#3525) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én inkabb javasolnék szabályozott akkut, Joyetech eGo-T PT 1000mAh [link] (USB-s) változat, fix feszültség fix gőzmennyiség és íz 2 töltés között... ízből vanilia+mentol - az egyik biztos hogy szivhatóvá teszi a lötyit. Most RY4+vanilia megy a kávé mellé, mintha cappuccino-t innék olyan. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3533) fer válasza wwenigma (#3532) üzenetére


fer
őstag

Ezzel az akkuval csak egy baj van (legalább is nekem volt), a 0.2-es huzallal tekert helixet nem volt hajlandó működtetni! Nem árt szem előtt tartani, hátha másnál is jelentkezik a probléma!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3534) wwenigma válasza fer (#3533) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gyári Helixet nagyon szépen viszi, meg minden mast amit eddig kapott, beleértve az LR integrált patron, BUD-ot, etc. Hány ohmosra tekerted?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3535) fer válasza wwenigma (#3534) üzenetére


fer
őstag

A gyárival nekem sem volt bajom, nem is ezt írtam, de ahhoz karcsúnak bizonyult az eGo-T akku! Az ohm nem számít, lehet 1.5-től kezdve 3.5-is, sőt még egy 6ohmos darabbal is kipróbáltam, és azzal sem működött!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3536) wwenigma válasza fer (#3535) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az ohm számít.. <wikipedia - villamos teljesítmény alapok> az átfolyó áram melegíti fel a fűtőszálat. 3,3V-os stabilizált akkunál:

fűtőszál - amper - teljesítmény
1,5ohm - 2,2amper - 7,26watt
3,5ohm - 0,94amper - 3,1watt
6ohm - 0,55amper - 1,82watt

természetesen ahogy nő az ellenállás ugy csökken a teljesítmény, azaz az elpárologtatott folyadék mennyisége/hőmérséklete. Szabályozatlan akkuknál 4,2V-tól indul a fesz, azaz 1,5 ohmos fűtőszálnál teljes töltés esetén 11,7W-rol indul a móka és csökken merülésig 7W környékére. Szoval mivel azt mondod 1,5ohm-mal sem mukodott, igy valami más gebasz volt. Rendes általam linkelt Joyetech akku volt vagy utangyartott valami?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3537) turho


turho
addikt

Senki sincs itt aki szereti a T. Camtel aromát?
3 db van, 2 full teli...cserélem szinte bármilyen aromá(k)ra.

(bármilyen vanília, gyümölcs stb)...

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3538) Wendelke válasza wwenigma (#3536) üzenetére


Wendelke
senior tag

A teljesítmény adataid jók, de csak elméleti síkon. Mert ugye, minél alacsonyabb ellenállású fűtőszálad van, annál nagyobb a feszültség esés is. Ha megnézed Blackiex mester videóját az akksikról, akkor elég látványos, hogy mekkorát esik az akksik feszültsége terhelés alatt.

Egy Ego akksi meg gondolom még durvább feszültség esést produkál.

Kíváncsiságból kipróbáltam a Mester videója alapján az eVaporos IMR 18650-s 1500 mAh-s akksit. Ilyent vettem a leendő Induhoz. Egy 2.2-2.3 ohmos ellenállású eszközt használtam, és ekkor 4.14 voltos terheletlen feszültségnél, ha jól mértem 4.12 voltra ugrott le a feszültség.

Kíváncsi vagyok, hogy ez a gyakorlatban majd mit fog mutatni a jelenlegi kazánkáimmal.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3539) turho válasza Wendelke (#3538) üzenetére


turho
addikt

Ilyen Samsung INR-em van :) tényleg jók.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3540) greenface válasza bluyoo (#3512) üzenetére


greenface
aktív tag

"510-esre nekem a Bud jött be leginkább egy próbát mindenképpen megér ha meg tudsz barátkozni a lapos szipkával".

Kipróbálom, meg az integráltat is.
Meg talán a T kazánt is. :)

De remélem tartósabbak, mint a 'sima', mert az egy hetet bírt ugye...
Egyébként kifőztem, kimostam citromsavas vízzel, füstje visszajött, de ereje nincs.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#3541) Wendelke válasza turho (#3539) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én is a Samsungot akartam venni az NGP-től, de akkor nem volt nekik, így az eVaporost vettem meg. Blacki azt mondta, hogy hasonlóan jó.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3542) fer válasza wwenigma (#3536) üzenetére


fer
őstag

Ilyen akkuról van szó!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3543) nagynorbi válasza wwenigma (#3532) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nagyon alacsony ellenállású kazánokhoz valóban jó a stabilizált 3,3V, de a normál ellenállásúakhoz inkább passzol a 3,7-4,2V. Jobb íz, töményebb füst, nagyobb TH.

(#3544) bluyoo válasza BandiHUN (#3531) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Én a hátrányát személy szerint nem érzek az e.cigizésnek.
Talán az hogy ha elmegyek itthonról kinézik a számból a "hardvet" :DDD
Na meg a "hallottam hogy káros meg felrobban meg törvénytelen meg hülye vagy mert baromság". :(((
De ezekkel együtt is e-cigizni.Amúgy is elég kocka vagyok ahhoz hogy amit a pc-hez lehet csatlakoztatni nekem bejön. :DD
(#3540) greenface
Integrált helyett inkább a 510 T2 Tank porlasztó amire érdemes költeni.
Nálam is van a polcon de nem használom őket.Bár jövőhéten érkezik integrált Kanger Horizontal amit sokan dicsérnek de nem sok esélyt látok hogy a T2,Bud,Helix mellett labdába fog rúgni.

Bazinga!

(#3545) Wendelke válasza Wendelke (#3538) üzenetére


Wendelke
senior tag

Azt kihagytam, hogy a stabilizálatlan akksikra vonatkozik az előbbi hozzászólás.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3546) BandiHUN válasza bluyoo (#3544) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze,jó ez is.Csak tudatában kell lenni,hogy az ember függőséget CSERÉL,nem magától leszokik.Főlegha nem csökkenti a nic-et,és akár még többet is bevisz,mint analóggal,mert tetszenek a jó ízek,a füstölgés,mutogatja,mekkora nagy király...
Önuralom ugyanúgy kell,mint pl.a nikotin csökkentése fokozatosan.Emiatt is vgayok úgy vele,hogy 1milinél többet nem pumpálok el..tényleg lehet a cuccon csüngeni az íz miatt is.Ha beáll a mennyiség,amit az ember kényelmesen elfogyaszt,érdemes a nikotint is igazgatni hozzá,érdekes azt mondják ugye,nagy nikotinos lötyivel érdemes kezdeni,szerintem meg pont nem igazán.Én is vettem a 18,24-es lötyiket,és el is csodálkoztam,hogy finom meg minden,aztán meg jött pár slukk után a szívdobogás,stb...
Főleg annak gáz,aki nem is így kezd,mint én,hogy fél mili-egy mili,hanem pont bekezd valami jó ízzel,és konnyen rosszullét a vége.
Persze jól belőve tényleg nincs mellékhatás.Egyébként erős dohányosnak könnyebb is emiatt kezdeni,ha valaki extra light után 24-es lötyivel indul neki,mert nem volt figyelmes,könnyen akár meg is utálhatja az ebagót,rosszabb esetben még több nikotinhoz is szoktatja magát.
Felelősségteljesnek kell lenni,nem élvezeti cikként kell rá tekinteni,vagyis nem jobban,mint az igazi bagó.Az igazán finom ízeket is érdemes ritkán használni...hogy aztán ne AZ okozzon függőséget.Sok mindentől lehet függeni,kóla,csipsz,sütemény,stb...is.
A legjobb egy átlagos,nem csömör,de nem is kifejezetten finom íz szerintem.Amit lehet kívánni ugyan,de letenni is,egy semleges valami,dohányízből valami semmire sem hasonlító például,vagy semlegesebb íz,pl.mogyoró is jó.Persze ez csak saját vélemény.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3547) bluyoo válasza BandiHUN (#3546) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Végül is igazad van függőségcsere de számomra jó csere volt.
Hát igen de ezek mind az emberi hülyeség káros mellékhatásai. :DDD
Az analógot is túlzásba lehet vinni.Egy kocsmatúra után szó szerint füstmérgezés tüneteit produkáltam másnap,annyi cigit elpörgettünk.
Eszetlenül az abált szalonna is káros. :))
"jól belőve" én nem éltem meg ennyire komolyan,pöfékeltem amikor úgy gondoltam és nem volt szívrohamgyanúm 18-12mg-os likviddel kezdtem most 6-12mg-osakat rendeltem.
A másodlagos célom amúgy is a nikotin elhagyása.
Ha nem éjszakázok 1-1.5ml megy el egy nap ha este is pöfékelek egyértelmű hogy többet.Egyáltalán nem érzem hogy vissza kellene fognom magam hogy ezt a mennyiséget tartsam akár milyen ízt is pöfékelek.Igaz ezt megint csak embere válogatja.
"nem volt figyelmes,könnyen akár meg is utálhatja az e-bagót,rosszabb esetben még több nikotinhoz is szoktatja magát" Teljesen igazad van de ez megint csak nem az e-bagó hibája hanem a felhasználó tudatlansága.

Bazinga!

(#3548) BandiHUN válasza bluyoo (#3547) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,de én úgy érzem,főleg aki nem jár utána,és úgy kezdi,könnyen csapdába is eshet...talán ezért lenne jó szélesebb körű tájékoztatás.
Igaz egyébként,hogy egyre többen használnak ilyet,így mostmár annyira nem nehéz tanácshoz jutni földi halandónak sem.
Ennek ellenére tényleg sok buktatója van elkezdeni...
Én az ellenjavallat ellenére sem tartom pl.rossz ötletnek az e-healthot sem.főleg az 1500-as 2 doboz cigis áron.Én is azzal kezdtem,és még mindig előveszem,persze üres patronba normális anyagot töltv :D
Talán akkor lesz jobb a helyzet,ha itthon is terjedni kezd a nyugaton minden trafikban kapható eldobható elektromos cigi.Ami jobb,mint az e-health,nem drágább,és mondjuk vesz az ember egy ilyen 5x tölthető+5 feltöltött patronos kütyüt,próbának.Cigiméretű doboz,rendes 510-es,később is jó kazán és patronok...vettem én is az angoloktól,kíváncsiságból5 font volt akciósan.Kazánja pöpec,magában az is kerül ennyibe,akksi tényleg jó,bár az 5x-i tölthetőségi garancia jelzi is,mire van,de hozza egy 510es kicsi akksi szintjét 3 töltésig...utána kibeleztem,és remk szétszedő eszköz lett belőle,nem az eGót kell kínozni.És van kismillió variációban ez is,akár 1db cigi és semmi más kivitelben is,csak nem itthon.1db cigi,de az normális,megveszed,bír egy doboznyit,ha jó,akkor akár el is lehet egy ilyesmin élni egy ideig,persze az ára az ottani 1000+ft-os cigihez igazítottan 1 doboznyi.Elem fémcsőben,1db vatelines patron...elég is.
Itthon sajna e-health max a próba,azt is netről érdemes venni.Itt még a piacon is 400 egy csomag patron,meg 3000+ egy e-health,annyi viszont már sok.Ráadásul a hozzáadott patron mentes,és emiatt csalódhat,aki próbálja,de az is,aki meg aztán erőset vesz,mert nincs más.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3549) turho válasza BandiHUN (#3548) üzenetére


turho
addikt

Azért ne szaporodjanak fel az eldobható cigik. Mennyi szemetet termelnének évente :S

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3550) bluyoo válasza BandiHUN (#3548) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát igen itthon a tájékoztatás kifullad abban hogy káros meg egy-két rémhír.
Hát én turhoval értek egyet.Szar lenne látni az utcán a sok szétdobált veszélyes hulladékot.
Még ha nagyon kényelmes és buktatóktól mentes is a használata.

Bazinga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.