Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Kergeboci


Kergeboci
tag

A napi rutinomat tönkretették.. EO oldalán csak a fehérség. Remélem szimplán kis design cseréről van szó, és most bütykölik életre az új oldalt.

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2552) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Csak halkan megjegyezném, talaltam halmizerféleséget, 2,5$-ert adjak nagytetelben rendelesnel... kicsit pofatlannak erzem megint a helyi 2000ft-os árat... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2553) turho válasza wwenigma (#2552) üzenetére


turho
addikt

Az "eredeti" 6.5 USD volt 100-500 darabig, amit elvileg árulnak. Persze 1 db beszerzése meg drága, nem arányos.
Remélem jót kapok. Mert van már "klónja" tudtommal, csak nem egészen olyan....hanem xar.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2554) wwenigma válasza turho (#2553) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most spec 5öt tudnék venni 10 nap ems postaval es darabja 1600ft lenne igy (postaval egyutt).... mind1. Inkabb helyi Joyetech disztribhez erkezzen meg uj szallitmany, meg HC-s rendelesemmel verje a postas az ajtot. :)

mod: elmeletileg ez az eredeti. A news részben vannak a hivatalos disztribek.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2555) bluyoo válasza Kergeboci (#2551) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A healthcabin-en is!Úgy latszik ez egy ilyen nap. :W

Bazinga!

(#2556) turho


turho
addikt

Mi a retek lehet az EO-val is? Vártam fontos privit, kifutok az időből....

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2557) Kergeboci


Kergeboci
tag

Vám- és Pénzügyőrség lecsapott az ecigi webshopokra, mivel amíg a lötyiket nem tudja az állam cigi szintjén megadóztatni (ne adj isten, állami monopóliummá tenni azok árusítását), addig illegális szernek minősíti.

A HC-ra pedig az FBI-t küldték ki!

Csak egy tipp ;) de nem lepődnék meg :)

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2558) turho válasza Kergeboci (#2557) üzenetére


turho
addikt

Szerverük szart be...de jól.
Ezzel ne is viccelj, nem akarok 2500 ft-ért 10 ml löttyöt venni. Nem is fogok. Menjenek a ***ba.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2559) Senator válasza wwenigma (#2552) üzenetére


Senator
aktív tag

Halkan megkérdezném, az egyéb behozatali költségeket rászámoltad a 2.5 USD-re ha 150 EUR felett rendelsz, mint 27% áfa, 3-5% vám, postaköltség +10000 Ft ha a posta vámkezel? Aztán számold újra. Frankó halmizert 6.5 USD-ért láttam viszonteladónál / db, és azon még nincs posta, meg egyébként is ahol eddig leltem, nevezzük a nevén Vision eGo Clearomizer-t, ott out of stock, már ahol lehetne darabra is venni.

Esetleg valakinek van linkje ahol nem out of stock és adnak 5 db-ot is?

Amúgy mi ez a baromság, hogy halmizer meg helix? Miért kell vminek új nevet adni? :C :R

[ Szerkesztve ]

(#2560) Senator


Senator
aktív tag

A beszerzési árát ezek után pedig jobb ha nem is tudod mennyi a "Halmizernek", mert lehet gutaütést kapnál.... ja csak éppen 500 db alatti rendelés esetén szóba sem állnak veled? :Y Nem véletlenül nem lehet itthon egyelőre kapni... (vagy lehet?)

[ Szerkesztve ]

(#2561) Wendelke


Wendelke
senior tag

Az e-c.hu-n is van egy utánérzése a Halmizernek, éppen most szívogatom, elsőre nem nyűgözött le. Délelőtt szétkaptam egy tisztításra, azóta kicsit jobb a helyzet.
Kialakítását tekintve hasonló a Halmizerhez csak műanyagosabb kivitel. Én is berendeltem egy Halmizert, ha jól megy hétfőn érkezik. Kíváncsian várom.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2562) fer


fer
őstag

Ma jött meg a Bud-om, kazánborítással, ezen kívül, üvegszál, fémszövet, meg még egy pár apróság az EO-tól! Barátkozom a Bud-al, nekem kicsit gyengécske, de tetszik a stabilitása, majd megpróbálom erősebb löttyel, (18-as) mivel most 11-est szívok! Lehet kéne mellé stabilizálatlan (Standard) akkut rendelnem, mivel kicsit nagy az ellenállása!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2563) wwenigma válasza Senator (#2560) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

az tiszta hogy 5db-os rendelesnel 1600/db postaval, ha 30at rendelek pedig 950ft postaval egyutt es még boven a vámlimit alatt vagyok es 10 napon belul ittvan? :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2564) Senator válasza wwenigma (#2563) üzenetére


Senator
aktív tag

Tiszta :) És ha kereskedő lennél tudnál róla számlát adni így? De itt rekesszük is ezt be, mert nem veszekedni járok ide, és béke :R
Inkább adj légyszives egy linket hol lehet venni 5db-ot, mert én is szeretnék venni :)

(#2565) turho válasza wwenigma (#2563) üzenetére


turho
addikt

Én 2 k-ért vettem, 1 db-ot. De posta benne volt :R nem egyszerűberendelni 500 db-ot, én félnék hogy rajtam marad.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2566) BandiHUN válasza fer (#2562) üzenetére


BandiHUN
veterán

Biztosan kell a standard akksi,én is arról használom,és úgysem az az ordenáré füst,stb...
DE lehet ennek is köszönheti a stabilitását is.Lényegében "kezdőként" annyit tudok felróni neki,hogy az egyik a kettőből eresztett a szívór ész felé a gumitömítésnél(bár ez úgyis elmúlik szétszedés után,mert a tüskét a kazán tolja be a gyárban addig,amíg tudja,szétszedéskor meg külön tolja be az ember,kábé fél milivel bentebb is kerül,DE tuti nem fog szivárogni),a másik az,hogy a kazánrész nélkül érdemes feltölteni és a dugót betenni,ugyanis a dugó miatt elég sok lötyit kinyom a szálon át,telicsapja a kazánt,és már szörcsög is...
Vagyis jobb úgy,hogy feltölt,gumidugó,és a felsleg felitat a kazán visszatolása előtt,és még PG-vel sem fog engedni semmit.BÁR én szálat is cserélni fogok,mert még ígyis sok anyagot pazarol.És lehet,hogy ezért is erőtlen,mert nem tudja a folyadékot rendesen párologtatni.
Viszont ebből jön,hogy nem ég meg,nyilván emiatt bírja sokáig,és lágy,kellemes íze van,bár torokhatás is kevés,de aki nem erős cigit szív,annak nem is hiányzik,én light bagó előélettel teljesen jónak találom.
fontosabb,hogy könnyen kezelhető,tisztítható,"egyben van" a cucc.
Ami még számomra blama,az a matrica...nincs is tökéletesen feltéve,nem is méltó hozzá,én szerintem szépen megfújom festékkel inkább majd ugyanolyanra.Plusz hiába óvatoskodik az ember,egyszerűen nem lehet úgy visszatenni,hogy aztán ne szoruljon rajta,a gyári állapotában jó eGo kazánborítás.

Tes,adtam volna fel a palackokat,de sajna csak hétfő...most értem haza,közbejött némi gépjavítás :( Így sajna csak sétáltak egyet.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2567) turho válasza BandiHUN (#2566) üzenetére


turho
addikt

Szia!
No prob, és köszi :R
Hát, én meg vettem egy sárgadinnye 18 mg-ost :d kurvajó csak gyenge, semmi TH.
De kiderült hogy van egy folytonos enyhe náthás állapotom, főleg télen, majd ha megjavul OK lesz a TH meg az íz.
Tehát jó a BUD?
Én az 510 tank patron+kazánt tesztelgettem, kazánborítással, LR. Nem tudok linkelni mert nem megy az EO. De nem rossz cucc, bár ahhoz képest hogy igencsak melegszik, nem füstöl.

Na amiben én kérek segítséget: Szerváltam nem túl olcsón ugye egy STUKA-t alias SANCOMIZERT, Alias EGO csatlakozású felújítható kazánt. Fémszövet 15-20 javításhoz, üvegszál 1 méter, és ellenálláshuzal 0.2 és 0.15 ohmos 60-60 cm.
"A" TANK megy bele. A legjobb "A" patront keresem ami elérhető. Az eredeti Joye xar, mert kemény műanyag a talpa, kicsit szivárog. AZ e-c.hu-s szilikonos, de kékonyka a szilikon, és a tank teste is vékonyabb 0.5 mm-rel, tehát kotyog picit.
Vagy szilikonsapi kell, vagy a legjobb TANK A PATRON-ra link.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2568) Xero válasza turho (#2567) üzenetére


Xero
nagyúr

Joye tank és hozzá szilikon sapi. A HC-s elég vastag.

(#2569) turho válasza Xero (#2568) üzenetére


turho
addikt

HC? Az ki, honnan, miért? :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2570) Xero válasza turho (#2569) üzenetére


Xero
nagyúr

(#2571) turho válasza Xero (#2570) üzenetére


turho
addikt

Ha kéne nekem 10 A és 10 B, tud valaki segíteni? :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2572) Xero válasza turho (#2571) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha ráér még 1-2 hónapot akkor a következő csomaghoz hozzá csaphatom. Még van 2 új A kazánom, egy félig használt 510-T és 5db bontatlan, valamint 3db bontott de működő kanger. Ezeknek kell némi idő, hogy kifogyjanak. :)

(#2573) xlife11


xlife11
senior tag

3 hete ügyködöm a leszokáson, egyenlőre tiszta vagyok, viszont az elmúlt 3-4 napban megint elkezdett hiányozni :F Gondolkodtam egy ilyen kütyü vételén, nem tudom, hogy segítene-e a leszokásban.Segítene? :)

(#2574) Xero válasza xlife11 (#2573) üzenetére


Xero
nagyúr

Leszokásban nem. Átszokásban igen. Bár ez is kissé visszás, mert mióta e cigizek azóta az utcán egyáltalán nem gyújtok rá. Csak gép előtt, iddogálás közben és autóban.

Egy szó mint száz, a normál cigiről pillanatok alatt át lehet szoktatni magadat, majd fél év alatt meglátásom szerint teljesen le lehet szoktatni a szervezetedet.

Én május elején szoktam át. Azóta max 2 doboz cigit fogyasztottam, ebből egy teljes dobozt amikor kiürültek több napra a készleteim és már kellett. Az is csak fehér volt, szemben az az előtt szívott ezüst/arany marbival.

Most ott tartok, hogy 6-3mg-os folyadékokat fogyasztok amik a lehető legkevesebb nikotint tartalmazzák, de még nem 0-ásak és elégnek bizonyulnak.

Szóval hajrá.

(#2575) xlife11 válasza Xero (#2574) üzenetére


xlife11
senior tag

Akkor marad a jó öreg önuralom.Bár lehet hétvégén rágyújtok, nagy buli lesz, ilyenkor nehéz magadat visszafogni.

(#2576) dudasj válasza xlife11 (#2573) üzenetére


dudasj
tag

Szerintem ha nikotinmentest veszel akkor igen. Nekem tavaly jól jött volna amikor visszaszoktam 3 hét után... Nikotinhiányom már nem nagyon volt (nem is a 6-8 mg.-ra szoktam vissza hanem 1mg.-ra) de hiányzott maga az a fajta "kikapcsolódás" ami vele járt. Én most kezdtem el kipróbálni, úgy tervezem eleinte a leggyengébbet veszem majd és későb nikotinmentessel nyomom. - Bár a cigitől se volt sose bajom, lehet ha továbbra sem érzem a szervezetemen akkor megmaradok 6 milisnél :) Nekem ma jött meg a készletem, valószínűleg sikerült is összehoznom már egy kisebb nikotinmérgezést :O A likvidek majd csak hétfőn jönnek mert máshonnan rendeltem, a hozzáadott meg büdösebb is és erősebb is mint az igazi cigi...

(#2577) dudasj válasza Xero (#2574) üzenetére


dudasj
tag

A 3 miliset magadnak kevered ki 6-osból ugye?

(#2578) BandiHUN válasza turho (#2567) üzenetére


BandiHUN
veterán

remek a BUD,össze is szereltem mindkettőt,ma volt az első igazi tesztnapom(azonkívül,hogy este szipákoltam még egy jó adagot...),minden nyűg kiküszöbölve,nem ereszt,szörcsög,füstölög szépen,tökély.Pedig napi túra ugye,direkt,zsebben,szipkával lefelé,felfelé,mindenhogy hurcolászás,szipákolás,kollégáknak mutogatás...
Szóval így,hogy kielemeztem a lélektanát,egyelőre ez lesz a favorit patron.
Egy dolog viszont kellhet még,az a szálcsere.Bár ez PG lötyi...Érezhető,hogy nem futja ki magát a patron,mert a gyári szál "túletet",pazarolja kicsit a lötyit,és ezért van lágy íze,és nem túl sok füst...egyszerűen nem bírja a szál optimálisan melegíteni.
Igaz még ígyis megvan az egy miliből az egyharmadnyi,amit az e-health-ból töltöttem át :)
És másik tapasztalat:tölteni kazán nélkül jó,mert a gumidugó kitol vagy 3 slukknyi anyagot a kazánba bedugáskor...simán bejött annyi,hogy dugó bedug,felesleg kicsöppent pl.pzs-re(én felszívtam az injekciós tűvel,ne menjen kárba :)),majd úgy fel a kazán,és nem lesz semmi szörci vagy eresztés.
Egyébként meg kabbe,bezzeg nekem ugye ma se jött az eliquid lötty,bár némi unszolásra Laca csak kibökte,hogy még a mai áruérkezés is remélős csak(ma még nem jutottam oda ránézni az ecigifórumra,mire alakult),szóval marad az e-health pia.Csak abban meg kevés van,egy 10-es patronban pont 2 mili van,ha a BUD tartálya milis,és eleve keveset rendeltem e-health patront,abból elég volt 1db 1-2 napig a cigijével.Ez meg,a szál miatt zabálja...De a pótszál is az eliquid-től jönne,így marad a "spórolósabb" szívás.Ha eliquid-os a sárgadinnye,olyat én is rendeltem extra íz,egyensúly-ban 10 milit...szeretem a sárgadinnyeillatot :) Aztán ha mást nem,megy ez is neked postán :DDD
De ha beáll a helyzet,és az eliquid működik,csak ízbeli dolgok lesznek,rendelek bemutató készletet...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2579) BandiHUN válasza xlife11 (#2573) üzenetére


BandiHUN
veterán

SegítHET,de ahogy mondták mások,máshol,ez ugyanolyan függővé képes tenni...
Szóval lehet maradnál analógmentes,de ha ezt meg megkedveled...én talán azt mondanám,hogy ha már eddig jutottál,maradj a "hagyományos" úton,próbáld meg megállni mindenféle cigi nélkül,az a legjobb.
Sajnos az e-cigi sem kánaán ennyiből,ráadásul még jön a szabadság is,hogy szinte bárhol pipanthatsz,nem kell 1 ciginyi,hanem akár 10percenként 1-1 slukk,nem lesz büdös lehellet és hasonlók,jó esetben tetsző ízek...és benne van,hogy elkezdesz erre költeni,mégha nikotinmenteset is szívsz.
És azér valljuk be,a legjobb mégis az,ha minden pénz megmarad,és nem kell ilyen pótcselekvés sem.
Inkább próbálj rágóval,kekszekkel,cukorkákkal figyelemelterelni,ennyi idő után már a nikotinhiány sem nagyon dolgozik,csak inkább az agy.Vegyél cigirágót .DDD csak ne gyújtsd meg :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2580) turho válasza Xero (#2572) üzenetére


turho
addikt

Ha senki más nem rendel, akkor marad :R

Lorenzóóó : én EO-tól rendeltem a dinnyét, de fini. Viszont elkélne az extra íz :)
Mosmán nekem március 5-ig kuss van mert a havi normál cigi pénzt elköltöttem az ecigiszettre, a kiegészítőkre, meg löttyre :)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2581) BandiHUN válasza turho (#2580) üzenetére


BandiHUN
veterán

:) Lötyi tőlem is megy a 40 mili....viszont Laca írt,megjött az eliquid.hu -ra az alapanyag :)
Szóval még lehet válogatok 1-2 ízt,ha már eddig nem jött a cucc,stb...aztán majláttyuk'

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2582) atiss78


atiss78
csendes tag

Hello!
Lehet hülye kérdés,de e-c.hu-n amire nincs kiirva h készlethiány,az tuti van??
Fura hogy sehol nincs semmi de nálluk van szett is aksi is meg elég sok cucc.

(#2583) Xero válasza dudasj (#2577) üzenetére


Xero
nagyúr

Laca-tól jön eliquid.hu-ról. Én nem kevergetek. Így is elég olcsó és megtaláltam az én ízeimet rég. ;)

(#2584) fer válasza BandiHUN (#2566) üzenetére


fer
őstag

Nekem eddig bevált a Bud (a másikat még nem próbáltam), a Joye 280-as aksival már ötödik órája szipákolok folyamatosan! :C Valszeg a 2.8 - 3 ohmnak köszönhetően, sajna az eGo leszabályzott akkuival kicsit gyengébb a th, meg a füst, de majd beújítok 2db standard aksit! A fóliát én 10 perc után eltávolítottam, mivel a borítás nyílása pont nem esett egybe a matrica nyílásával! Amikor először töltöttem kicsit túlfolyt, de nem annyira, hogy eresztett volna alul, csak átfolyt a levegőcsatornába, egy pár slukk erejéig tortyogott, de utána volt th rendesen 3-4 slukkig! Szerintem van ebben a patronban valami, csak még egy kicsit dolgozni kéne vele! Ja és tiszta VG-vel használom! Kíváncsian várom mennyit fog kibírni az első takarításig! A borításra meg lenne egy ötletem, zsugorcső, amit az elektronikában szoktak használni, szerintem azzal még igényesebb borítás készíthető rá, és a többi már lekopott kazánra, pl. T2, vagy akár eGo kazánra is!

Na most kezd merülni a Joye aksi, áttettem az eGo-ra, de ezen más az íze! Lehet nem kap ua. levegőt alul, és ezért?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2585) BandiHUN válasza fer (#2584) üzenetére


BandiHUN
veterán

Inkább más a kapacitása,feszültsége az akksiknak...nem véletlenül van ám piaca az állítható akksinak is,az igazi ínyencek ezzel is játszanak!Lényegében ez is olyan,mint a hifiszerkó,talán még az is változtatná az ízt,hogy van-e rajta a fólia :D ( Igaz,TES? :P)
A zsugorcső nem jó(műszerész vagyok,van mindenféle...),az jóval vastagabb,plusz ha kivágod,ott nem is úgy zsugorodik,de szépen kivágni sem lehet igazán...én szépen vágok maszkokat,és fújós fekete spré :DDD még lehet a bud emblémát is átteszem vagy ilyesmi.
Végülis a tartály maga szerintem nem megy tönkre olyan könnyen,ha besz@rik a kazán,rátolom egy újét,a szálat meg könnyű cserélni,ha van anyag.
Jó cucc ez,egyszerű holmi,mint a bot,de mégis egész jól össze van rakva,eléggé "bolondbiztos"...persze igénytől függ,mert kicsi az 1milis tartály egy kemény füstölőnek,a füst sincs akkora nagy és erős szerintem,mint egy külön kazánnál...de kicsi,kecses,masszív.
Igazi "hordós" patron szerintem,ami mindig bevethető.Persze gondolom,aki ráérez,az meg úgyis vesz különlegesebb holmikat,dipet az otthoni zártkörű "élvezkedéshez",de a napi robotban remek társ,és vállalható társaságban,e-bagósok között is.

Tes,no milyen az RY4?Látom írtad odaát,hogy kóstolás...talán azt láttam még magamnak is,ami nem gyümiízű,rendeltem is,de kérdeztem Lacát,hozzám még nem jutott el,így lemondható/pótolható a rendelés.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2586) turho válasza BandiHUN (#2581) üzenetére


turho
addikt

Remek, mer kojtolok feszt :D ez rosszabb mint az analó basszus. Egy 2 kilós sárgadinnyét mán elszíttam :D
Attis: Írj a Norbinak mailt, és kiderül. Vannak még EGO cuccai.

BUD-ról sokan leszedik a matricát oszt jóvan :) Lehet kapni 1-2 webshopban olyan kazánborítást EGO-ra amin van 2 kivágás löttyszintellenőrző-ablaknak.

RY4 majd később...elszívok még 1 ml dinnyét :DDD Sajna itt nincs ízerő, szóval lehetne erősebb. Ez "csak" 18 mg-os nic-ű. VG, tehát torokhatás 0. Tettem bele kis saját D. Vapest is, azzal is 0. De nem akarom elbaxni a MELON ízt :P

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2587) dudasj válasza Xero (#2583) üzenetére


dudasj
tag

Köszi szépen, - ha lejjebb akarom majd vinni akkor írjak neki én is hogy 6 helyett hármat szeretnék gondolom.

(#2588) Xero válasza dudasj (#2587) üzenetére


Xero
nagyúr

Van 3mg már szinte mindenből ahogy néztem.

(#2589) dudasj válasza Xero (#2588) üzenetére


dudasj
tag

Tényleg, utoljára voltam fent még nem láttam egyet se... Azt hittem ez olyan különleges dolog :D Köcce :R

(#2590) BandiHUN válasza atiss78 (#2582) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lehet betáraztak,én múlt hétvégén utaltam,és keddre ittvolt a 900mAh-s kezdő eGo szett...és ráadásul teljesen baráti ár egy töltött integrált patron+900as akksi+usb töltőért,jellemzően csak az akksi 4 rongy körül van máshol,az usb-s töltő is van vagy 1500,a patron sem annyira olcsó lehet gyárilag töltve.
Bár ez utóbbi elég gonosz húzás,mert én náluk külön töltött patront nem is találtam :Y
Pedig a szett nem gyári összeállítás,nem is jön csak bubis zacsiban,stb...És ráadásul a Camel 18mg,ami a patronon van,náluk ilyen íz nincs is,ráadásul még azt se tudtam meg,hogy PG/Vg az anyag,vagy bármit,csak a zacsijára volt ennyi nyomtatva és kész.
Mondjuk az integrált patron nem tudom,mire jó.egy fekete,fehérvégű henger,semmi szipka,csak a cső vége lyukasan,belelátni nem lehet,mert fémcső,stb...még külön töltőnyílása sincsen.DE arra jó,hogy kezdőként az ember tényleg kipróbálja ezt az egész mizériát,és ne öljön bele sokat,ha meg mégsem tetszene,szerintem elvinnék az akksit mondjuk 3ezerért,a töltőt egy ezresért rögtön minimum,szóval pénz bukta ebben nemigen lenne,max a posta.Nagyon ügyesen csinálják... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2591) atiss78 válasza BandiHUN (#2590) üzenetére


atiss78
csendes tag

És mi a különbség a szabályozatlan aksi és az ego-T aksi között?
Melyik az ajánlott?Kezdőcsomag plusz 1 aksira gondoltam plusz kazánborítás,a Halmizer elvileg már postán..

(#2592) e.vid válasza BandiHUN (#2590) üzenetére


e.vid
senior tag

Mondjuk az integrált patron nem tudom,mire jó.egy fekete,fehérvégű henger,semmi szipka,csak a cső vége lyukasan,belelátni nem lehet,mert fémcső,stb...még külön töltőnyílása sincsen.

A végén egy gumi vagy műanyag dugó szokott lenni (az a lyukas fehér), azt kiemelve tölthető. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2593) Xero válasza atiss78 (#2591) üzenetére


Xero
nagyúr

Kazánja/patronja válogatja. EGo-T-hez és C-hez csak 3.3V-os eGo-T való pl.

(#2594) atiss78 válasza Xero (#2593) üzenetére


atiss78
csendes tag

Köszi!
De sajna megjött az email-omra a válasz......szinte semmilye nincs már :( :( :(

(#2595) fer


fer
őstag

Azért ha jó erősen megszívom a Bud-ot, és kicsit tovább izzítom, akkor azért kezd megjönni az ereje! Bízom benne, hogy azért most már megtaláltam, a nekem megfelelő "gőztermelőt"! :C

Már kérdeztem egyik helyen, hogy a standard 900-as akku is 5 klikkes? Az EO-ról még nem jött válasz, mert a honlapon csak az 1100-nél van feltüntetve! Meg írta valaki, hogy a gomb led színe is eltérő lehet, kék, vagy fehér! Jobban örülnék, a kikapcsolhatónak, addig nem merek rendelni, amíg nem biztos a dolog!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2596) turho válasza atiss78 (#2594) üzenetére


turho
addikt

Rendelj EO-tól.

Lorenzo9: megvezettelek, én nem BUD-ot vettem :S de ez se rossz, mondjuk vatelines, de elég jó a TH :DDD
[link]
Na ez akkora int a 900-as akku :D a beceneve "borjú" :D
4 mp-ig izzítom és ütöget RY4-gyel. Ez kedz tetszeni. Benyelt 1.5 ml-t kapcsiból :O

RY4 hasonló erősen (nekem) az USA MIX-hez, kevésbé édes. kellemes, semmi különös. Kicsit bagósabb íz, enyhén szárazabb-füstösebb.

Minden patront helyes technikával szívjatok, a gombnyomás után 0.5-1 mp-cel kezdjétek el, és elengedés után 0.5-1 mp-ig még szívni :)
Vatelines ha megég (bármelyik) akkor az halál, égett íze marad.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2597) Xero válasza turho (#2596) üzenetére


Xero
nagyúr

"Minden patront helyes technikával szívjatok, a gombnyomás után 0.5-1 mp-cel kezdjétek el, és elengedés után 0.5-1 mp-ig még szívni
Vatelines ha megég (bármelyik) akkor az halál, égett íze marad."

Tegyük hozzá, hogy ez a tankoknál és a hasonló rendszerűeknél pont nem jó. Ott nyomás előtt már szívni és nyomás után még szívni.

(#2598) fer válasza turho (#2596) üzenetére


fer
őstag

Ez a szívási technika nem minden patron, de inkább lötty sűrűségre igaz! Mert a hígabbaknál (többnyire PG) nem kell feltétlenül tovább szívni! Meg ez változni fog majd nyáron is a nagy kánikulában, amikor a lötty majdnem olyan folyékony lesz mint a víz! De ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia! Már alig várom, hogy a nagy melegben majd milyen beállításokkal lesz jó az e-bagó, ha még akkor fogom egyáltalán használni, de magamat ismerve biztos vagyok benne, hogy nyáron is lesz kedvem "füstölögni"!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2599) nyogo83 válasza fer (#2584) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nekem is van BUD-om, meg Joye 280as akksi + eGO.
Pontosan ugyanezt vettem észre én is, hogy a Joyeval iszonyatosan jó, az eGO akksin meg kicsit visszafogottabban üzemel. Talán érzésre nehezebb is szívni.
A túltöltésbe én is beleszaladtam, de nekem eléggé sokadik szívásra szűnt meg a szörcsögés.

Kicsit más:
Van egy T2-m, ami most olyan problémákkal küzd, hogy este letettem kb félig volt lötyivel, reggelre alig volt valami benne. Se akksinál, se ahova letettem(tiszta papírra) nem vettem észre lötyi nyomot. :F Hova tűnhet a cucc?

(#2600) fer


fer
őstag

Ezen agyalok már jó ideje, sajna 900-as készlethiányban szenved, azon nem gondolkodnék, egyből megrendelném!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.