Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2704) BandiHUN válasza Kergeboci (#2694) üzenetére


BandiHUN
veterán

eredmény hasonló....kell a szál cseréje sűrűn,mert eszi,ha megég,felnyomja a jó anyagba a patronba is.Viszont tényleg SOKKAL jobb,mint az integrált patron...Ma is remekül kiszolgált egész nap melóban,bedobtam egy tartálynyi anyagot,de szó szerinte az utolsó cseppig,amit még bírt levezetni,és SEMMi anomália.
Viszont a szálat én egy égés után vissza is vágtam,a gyári szálja kábé 1 "balesetet" visel el úgy,hogy még marad kilógó része,de utána nincs mese,csere kell.Cserébe tényleg marha egyszerű szétkapni,és még a tartályt sem kell leengedni szálbirizga miatt,átlagos csipesz,üvegszál,és 1 perc alatt fent az új,a kazánt is ki lehet mosni-égetni pár perc alatt.Igazi túlélő patron.Cserébe a stabilitáson és a folyásmentességen(HA töltéskor az ember nem teszi kazánra,hanem a gumidugó miatti pluszt felitatja,és csak utána tolja vissza) kívül nem tud semmi extrát.Átlagos íz,nem túl jó TH(nem izzít úgy,mint egy kazán,nem is szeret megmelegedni több slukk után se.átlagos ellenállású,3 ohm körüli),de amire az e-bláz való a napi robotban,tökéletes.
Otthon meg az ember feltekeri az "ínyencségeket" a nap végén és kész.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.