Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Xero válasza Xero (#2898) üzenetére


Xero
nagyúr

Auto válasz:

Kedves x y!

Köszönjük levelét. Ügyfélszolgálatunk munkatársa hamarosan
válaszol Önnek. Kérjük, hogy az Ügyfélszolgálattal folytatott
levelezés során ne változtassa meg a Tárgyban szereplő azonosítót.

Üdvözlettel,
HáziPatika.com csoport Ügyfélszolgálat

Kíváncsi leszek... :U

(#2902) turho válasza Xero (#2901) üzenetére


turho
addikt

Na erre én is.....írnak-e egy újabb cikket például? Vagy csak törlik emezt is.....vagy csak átírják az osztályzatukat 4.2-re :D

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2903) Kígyó válasza fer (#2858) üzenetére


Kígyó
senior tag

Na nekiestem tegnap 3 db t2 lr tankkazannak (egyik ugye szenne volt egetve), az egyik Budnak, es egy helixnek. El voltam veluk par orat :D
A tankokat kifoztem, uvegszal es femszovet csere volt. Mind3 mukodik rendesen. Ezuton is koszonom nagynorbinak az uvegszalat es a femszovetet! Orbitalis fust es th, az iz nem az igazi, Bud agyonveri. Kicsit femesnek erzem.
Budbol eltavolitottam a szovetet, csereltem az uvegszalat, es fel oran keresztul probaltam belole kifozni a kv izt. Jelentem, ez nem sikerult. :( Viszont most jobban szelel, a gond az, hogy fust es th csokkent jelentosen. Eredetileg nem volt benne femszovet, csak 3 vekony szal. En raktam bele egy vastagot femszovettel. Gondolom itt a problema, szoval szet kell megen szedni. :(((
Helixet rogton mostam, osszeraktam. Nehez szivni, se fust se th. Akkor nekiestem a szellozolyukaknak, de sokat nem segitett. Kicsit jobb. de nem hozta azt a szintet, amit a tesztekben mutattak/mondtak. Th, fust messze elmarad a t2 lr-tol, iz pedig a bud-tol. Valami tipp esetleg? Jo lenne megcsinalni f@szara, mert az a patron olyan, mint egy ekszer. Iszonyat jol nez ki az ezust ego plus-on. :)

(#2904) bigapu válasza Kígyó (#2903) üzenetére


bigapu
tag

mivel "fűtöd"a Helix-et?

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#2905) Kígyó válasza bigapu (#2904) üzenetére


Kígyó
senior tag

900-as ego plus.

(#2906) nagynorbi válasza Kígyó (#2905) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Na az valószínűleg kevés neki, mert az eGo Plus aksi szabályozott (3,4-3,6V). Próbáld szabályozatlan aksival, azzal jó lesz ;)

Üdv.:

(#2907) Kígyó válasza nagynorbi (#2906) üzenetére


Kígyó
senior tag

Okay, varom Kinabol a vv akksit, talan jovoheten itt lesz. A pluson kivul most csak joye 510-em van sajnos.

(#2908) nagynorbi válasza Kígyó (#2907) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Akkor próbáld azzal teljesen feltöltött állapotban ha az szabályozatlan.

(#2909) bigapu válasza Kígyó (#2907) üzenetére


bigapu
tag

Lavatube,nekem ez van,előbb vagy utóbb,mindenki odajut hozzá,csak kár addíg kidobálni a zs-t

[ Szerkesztve ]

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#2910) bigapu


bigapu
tag

és

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#2911) Pocok256


Pocok256
veterán

Szerintetek ez Helixhez megteszi ? (nem találok infot, hogy mekkora feszültsége van ennek na meg, hogy kompatibilis e vele)
Lavatube meg picit még drága nekem :/

Amúgy lavatube nem is olyan nagy élőben :D Nagyobbra számítottam :D Így már lehet bevállalom :) amúgy átalakító nélkül simán menne a helixhez a lavatube?

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2912) Kígyó válasza bigapu (#2909) üzenetére


Kígyó
senior tag

Ezt azert te sem gondolod komolyan. En inkabb ugy gondolom, hogy 10-bol 9 ecigis sose venne ilyet. Nem mondom, hogy nem jo, biztos az. Csak az arabol kijon kb 5db vv ego akksi, aminak azert mar elegnek kell lennie. Ha megsem, ott mar a porlasztoval van a gaz.
Azt meg tudom, hogy izlesek es pofonok(vagy ficamok ;]), de szerintem ez olyan csunya, hogy meg otthonra se.. :N
Ez persze csak az en velemenyem, lehet vele nem egyeterteni. :)

(#2913) nagynorbi válasza Pocok256 (#2911) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Meg, persze. Szabályozatlan akksi, tehát elviekben 4,2V-ról indul.

(#2914) nagynorbi válasza Kígyó (#2912) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Már miért ne gondolná komolyan ha neki ez tetszik és ki is tudja használni.
Mindettől függetlenül az eGo VV aksikat max 4,2V-ig lehet "felszabályozni", de ezt nem tudja tartani, mert ezeknél az akksiknál a max állás azt jelenti, hogy leadja amit tud, tehát a max állásban úgy működik, mint egy szabályozatlan eGo akksi. A Lava pedig 6V-ig állítható, és lehet kapni HV kazánt is. Akinek ez jön be, az miért ne tenné?

[ Szerkesztve ]

(#2915) Pocok256 válasza nagynorbi (#2913) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi a választ :) :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2916) Kígyó válasza nagynorbi (#2914) üzenetére


Kígyó
senior tag

"előbb vagy utóbb,mindenki odajut hozzá"
Erre reagaltam, bocs ha felreertheto voltam.

Edit:

"az eGo VV aksikat max 4,2V-ig lehet "felszabályozni", de ezt nem tudja tartani, mert ezeknél az akksiknál a max állás azt jelenti, hogy leadja amit tud, tehát a max állásban úgy működik, mint egy szabályozatlan eGo akksi"

A leirasban nem ez szerepel. Ebben mennyire vagy biztos?

[ Szerkesztve ]

(#2917) Hege1234


Hege1234
addikt

eo-n nem terveznek 1m es üvegszálat berendelni ?
még van egy csomó pontom
nem akarok csak ezért az e liquidről rendelni

szerk:

ilyet használt már valaki ?

4mm est néztem ki egy ilyen ego val használnám jól működne vele ?

[ Szerkesztve ]

(#2918) nagynorbi válasza Kígyó (#2916) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Én kérek elnézést, hogy félreértettem :R

"Ebben mennyire vagy biztos?"
Olyan kis helyre nem férne be egy olyan elektronika, ami erre képes lenne. Na meg nem ennyibe kerülne, hanem közelítené a Lava árát :)
Viszont megvan az az előnye, hogy ha akarod, akkor alacsonyabb tartományokban is működtetheted, ezzel hosszabbítva a működését két töltés között.

(#2919) 3x3y válasza Xero (#2898) üzenetére


3x3y
aktív tag

Zseniálisan fogalmaztad meg a dolgokat ehhhh....
:C

PF

(#2920) Kígyó válasza nagynorbi (#2918) üzenetére


Kígyó
senior tag

Na akkor jol megvezettek. :(((
Na mindegy, megyek szetszedem a budot megen, hatha most jo lesz.

(#2921) BandiHUN válasza Hege1234 (#2917) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://www.youtube.com/watch?v=fulePIWDB_8&feature=player_embedded
Bár egyszer lehet én is veszek egyet moddolni.Másra nemigen.Ezek sima vatelines patronok,csak egy pici lyuk van rajtuk,amin át a külső házból pótlódik a lötyi.De ennyi...
Vatelines integrált fanatikusoknak,vagy akinek tetszik a dual coil LR patron,de nem akar 5slukkonként csepegtetni,hogy oda ne kozmáljon,annak jó.Utcára,melóba ormótlan és instabil,de otthon a kedvenc ízt töményen nyomatni jó lehet,bár akkor már ezért a pénzért Helix/Halmizer,és azzal nyűg sincs,és vállalhatóbb,mint ez.

Én egyébként nem értem a tervezőt.Ha úgy csinálja meg,mint a halmizer,egy kereszt üvegszál,normális helyzetű izzószállal,mint ott,akkor frankó lenne,vennék,mint a Halmit,mert végülis nagyobb tartály,ilyesmi.De igazából egy 300ft-os integrált patron mindössze,amit nem kell töltögetni folyton.Viszont azt meg nem is azért találták ki,hogy az olyan jó,hanem mert egyszerű,olcsó(!),és mire ki kéne takarítani,kidobható szívfájdalom nélkül,nem is ámít sem a ára,semmi,hogy tartós lenne.
De itt ugyanezt megkapjuk egy hülye bazi tartállyal,amitöbb problémát okoz,mint megold,és az alap vatelinességen nem tud változtatni.Plusz itt se lehet mit tenni,odaégett,veheted a következő 600ft-os belet.
Véleményem szerint akkor már inkább a 300ft-os integrált...élmény ugyanaz,otthon nem gond cseppentgetni,az integráltak amúgysem voltak sose híresek arról,hogy sok anyagot leadnának,hiába van x ml-es,veszély nélkül a negyede üríthető max.DE az ember olcsón belekóstolhat az LR-be,Dual coil...egy próbát ilyen előtt én mindenképp javasolnék sima 3-400ft-os integrált dual coil LR-el.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2922) Hege1234 válasza BandiHUN (#2921) üzenetére


Hege1234
addikt

oks kössz

am ezt direkt otthonra vettem volna t2 nél nagyobbal nem rohangálok utcán :)

akk ezt sem nekem tervezték

helix/halmizert nemvágom majd rákeresek talán van eo-n de nemhinném

de am elvagyok a t2 vel is ink csak érdekességként lépnék tovább mik vannak még

kerámiával egyszer már próbálkoztam ott a gumi ízt nem tudtam sehogy se eltüntetni
hiába állítottam a gumin
nahh meg a meleg gőz sem jött be

(#2923) BandiHUN válasza Hege1234 (#2922) üzenetére


BandiHUN
veterán

Helix/Halmizer/Stardust ugyanaz,most hirdetnek az ecigiforum.com-on is, 1650ft-ért.
Teljesen megéri az árát.
Másik jó integrált patron a BUD Sapphire,ezen kívül szerintem tök felesleges akármit venni,a kazánokból a T2 tényleg jó,ahogy mondják(egyszer majd benevezek egyre),nekem sima kazánom van,az se rossz,csak nonpluszultra igazán.
Persze aki akar,próbálkozhat...de én is visszajutok a 4 BUD-omhoz meg a Halmizerhez,a kazánom most van mosóban,mert málna volt benne,de abbólmost elég volt,van eper is betöltve,valami markánsabbal is ki akarom próbálni...
Kerámiát én most szerzek olcsón ,mert felsőkazános cuccom még nincs,érdekel,milyen,eGo Vision lesz,állítólag kellemes darab annak,aki azt a fajtát szereti.
A BUD Sapphire-nél is talán ez az egyetlen igazi gondom,amúgy REMEK patron,DE a füstcsatorna így,hogy teljesen az alján van a kazán egy kerámiában,irtó hosszú,és 1.kicsapódik egy csomó gőz,ami csúnya,sokat használva szörcsög,stb,a másik az,hogy a BUD füstje emiatt teljesen a HIDEG kategória.
A Halmizerben például a patronnak a fele távján van a szál,az már egész jó ilyen téren,de kíváncsi vagyok,milyen egy igazi felsőkazános megoldás,állítólag jót tesz a th-nak és az ízeknek is...igaz hallottam olyat is,hogy a meleg gőz azért annyira nem egészséges...de konkrétumot nem,lehet valaki enyhén volt PG allergiás,és pont a melegebb gőzzel jött ki erősebben.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2924) kew válasza turho (#2872) üzenetére


kew
senior tag

Már meg is jött a csere adapter :) Semmi választ nem írtak, csak küldték :K

(#2925) fer válasza BandiHUN (#2923) üzenetére


fer
őstag

Arra, hogy a felső kazános megoldás jót tenne az íznek, arra a Bud a jó ellenpélda! Legalábbis nálam!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2926) BandiHUN válasza fer (#2925) üzenetére


BandiHUN
veterán

Fene tudja,ez is ízlés dolga,mint a lötyi.Persze,a BUD sem rossz,magasan veri az átlagot,de én úgy vagyok vele,hogy amíg nem próbálom a felső kazánt is,olymindegy,ki mit mond...macimum mennek a dobozba a patronok,ha nem jó,jók lesznek tartalékba,ritkábban használt ízekhez,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2927) turho válasza BandiHUN (#2923) üzenetére


turho
addikt

A STUKA gőze a relatíve alsó kazán ellenére langyos :) a T2 meg egy kis "szuperrvulkán"...csak a T2 patronok oly picik azzal a 0.8 ml hasznos térfogattal.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2928) wwenigma válasza BandiHUN (#2923) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

kanger horizontal, szetszedtem az egettet, baromi jo megoldasa van. de inkabb 3ohmosat javaslom, tul eros a 2ohmos.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2929) turho válasza wwenigma (#2928) üzenetére


turho
addikt

Van erről képed? :)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2930) csabili74 válasza turho (#2929) üzenetére


csabili74
aktív tag

Budsaphire rol tud valaki valami hasznosat?

Nyüttem én mindent, azt még nem:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#2931) nagynorbi válasza Hege1234 (#2917) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Működne vele, de hamar megenné az akksit a 1,5 Ohm-os patron. Nem erre vannak tervezve az Ego dolgok, hiába kompatibilis vele. Egy ilyen DCT patront inkább egy cső modra tekernék, amiben van egy 18650-es akksi (persze az sem a sz@rabbik fajtából).

(#2932) Hege1234 válasza BandiHUN (#2923) üzenetére


Hege1234
addikt

ego ból 650 es aksim van ezek (Helix/Halmizer/Stardust) hiphopp leszipkázzák az aksit
bár sztem bud-ra majd benevezek

nagynorbi: jahh ez nem az én kategóriám lesz

van a t2 nél egyszerübb patron ? egy ismerősömnek kéne
ő nem igazán szeretne ezekkel az üvegszálcserével, állítgatással takarítgatással xarakodni
melyik lenne a neki megfelelő ? (joye 510)

én mondjuk egyből t2 vel kezdtem
de haver vett eo ról készletet és abba más a kazán
még tüskés rész sem volt benne gondolom tisztítani sem lehet
tudja valaki esetleg hogy ez melyik patron ?

+ ismét lecsupaszították az eo-t se t2 patron se aksiuk nincs (280) :(((

(#2933) Xero válasza Hege1234 (#2932) üzenetére


Xero
nagyúr

Sima eredeti Joyetech 510-T vagy Kanger horizontal coil integrált (kezdőnek inkább ezt ajánlom) a nyerő 510 mellé.

(#2934) Hege1234 válasza Xero (#2933) üzenetére


Hege1234
addikt

magyar oldalról tudom valamelyiket rendelni ?

(#2935) Xero válasza Hege1234 (#2934) üzenetére


Xero
nagyúr

Sima Joye 510-T nem lesz szerintem talán LR, de az nem feltétlenül kezdő kézbe való. A Kanger meg szinte biztos, hogy itthon nem kapható sajnos.

Mint már annyiszor mondtam: Szerintem kintről a választék és az árak miatt is jobban megéri rendelni.

(#2936) Hege1234 válasza Xero (#2935) üzenetére


Hege1234
addikt

ez nagyon hasonlít a t2-re

méretben is ? csak mer az hogy milyen vastag arról nem írnak
ha igen akk ez tényleg megéri
bár még rájön a postaköltség mire hozzánk ér mennyi ?

ha úgy bírják mint a t2 akk azért 3 (15) csomag nagyon sokáig elég

(#2937) Xero válasza Hege1234 (#2936) üzenetére


Xero
nagyúr

Erről másolták a T2-ket azért hasonlít. :U

Ez a "régebbi" sima 510-T feliratos kiárusítás alatt 6$
Ez pedig az új már Joyetech 510-T feliratos 7.5$

Erre jön még a szállítás, ami minimum 2.8$. Viszont ebbe a 2.8$-ban akár 10 darab is belefér (súly alapján számolnak), úgy pedig akár 6.28$-ért is lehet szerezni Joyetech 510-T kazánt. Ez mai árfolyamot nézve olyan 1350Ft körül alakulna darabonként.

szerk: Vagy itt van a Kanger. 10db rendelése esetén darabja 280Ft. Egy pedig kitart 1-2 hétig.

[ Szerkesztve ]

(#2938) nagynorbi válasza Hege1234 (#2932) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ha fémszövet-híd van benne tüske helyett, akkor az vatelines patronos készlet. Az is jó kezdésnek, ott a vatelint kell ugye átitatgatni lötyivel ha tölteni akarja a patront. A kazánt pedig ki tudja lötybölni ha tisztítani szeretné. Ő akkor valószínűleg sima joye-510 készletet vett, te pedig joye-510-T készletet vettél. Itt a "T" jelölés a "tank", azaz tartályos típusra utal, ahol a szipkában nincs vatelin.

(#2939) turho


turho
addikt

Hát én nem tudom, de ez a T2 egy olyan kellemes kis valami.....majd készítek hozzá MOD tartályt :) a 0.8-as gyáriak helyett. Talán ez az egy hátránya van, kicsike a kapacitás. Főleg ilyen "szívós" embernek :D

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2940) Wendelke válasza turho (#2939) üzenetére


Wendelke
senior tag

Szevasz Turho!

Remélem nem viselt meg nagyon a kórház. :)

Láttam az EO fórumon érdeklődtél a VV akksiról, sikerült valami variálható feszültségű akksit szerezni?
A kazán tapasztalataidat összegezhetnéd, én majd a T2-t akarom kipróbálni. A Sanca félét egyenlőre hanyagolom. Még azon gondolkodom, hogy a NG LR-t kéne kipróbálni, mert azt Blackiex is jónak hozta ki kazán tesztekben, illetve itt is megerősítette egy hozzászóló a dolgot.

Én az NG-vel kezdtem, mert ugye ezt ajánlották, de amióta van Bud és Helix, gyakorlatilag nem használom az NG-t.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2941) turho válasza Wendelke (#2940) üzenetére


turho
addikt

Nem vész, de azért megszenvedem, csak topogok. Ide nem teszek be fotót :D ecigiforum avatarom elárulja :D
Már írtam korábban "patontesztet" itt. STUKA-t meg T2-t szívogatok csak, az nekem most elég. Úgysem érzek se ízt se th-t, legtöbbör :) mert a torkom speciálisan xar.
Bleki indig megmondja a frankót, kedvelem. NG és BUD nálam alapban hátrányos, mert sok szopást olvastam velük kapcsolatban. NG-m sosem volt, 2 bontatlan BUD most is van :D

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2942) Wendelke válasza turho (#2941) üzenetére


Wendelke
senior tag

Szia!

Visszakerestem a kazán tesztedet, tehát azóta nem változott semmi. :)

Akkumlátor ügyben mire jutottál. Ez a VV Ego akksi nekem is megtetszett, de mivel standard Ego akksim van, úgy tűnik, hogy mégsem érdemes rá beruházni.

A Lava Tube szimpatikus dolog, de kicsit már nagyobb mint kéne :D , meg elég drágácska. Jó lenne, ha valami Ego méretű akksiban tudnának valami kicsit hasonlót csinálni.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2943) turho válasza Wendelke (#2942) üzenetére


turho
addikt

Indultube v3 nagyméretűt szeretnék - lemaradtam a webshoposról (xy webshopban volt pát napig). Nekem az lesz a nyerő :)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#2944) Wendelke válasza turho (#2943) üzenetére


Wendelke
senior tag

Gondolom már utánanéztél a dolgoknak. Az tiszta, hogy jóval nagyobb az üzemideje, mint az Ego akksiknak.

A méretére utaló adatot nem találtam, de ránézésre kisebb mint egy Lava. A feszültsége mekkora, vagy ez csak szimplán akku függő dolog? Milyen feszültséget céloztál meg?

Gondolom az élvezeti értékek növelése lenne a cél. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2945) nagynorbi válasza Wendelke (#2942) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Vannak olyan MOD-ok, amiknek az akkuhüvelyét szét lehet szedni, és máris kapsz egy kisebbet, amibe pl egy 18350-es aksi megy bele. Ez ugyan szélesebb, mint egy eGo, viszont sokkal rövidebb, eltűnik a tenyeredben.

(#2946) Hege1234 válasza Xero (#2937) üzenetére


Hege1234
addikt

gondolom mivel ez 2.2 ohm os logikusan ez még jobban zabálná csak az aksikat és akk kilőve

+ itt sehol sincs odaírva hogy 5 db lenne egy dobozba

mer engem az fogott meg hogy a joyetech oldalán kb 7 eur és 5 dbot kapsz

nagynorbi:

azért mert az enyémet itt a fórumon levőkkel válogattuk össze

[ Szerkesztve ]

(#2947) Wendelke válasza nagynorbi (#2945) üzenetére


Wendelke
senior tag

Nos ezekkel a MOD-okkal még nem igazán vagyok tisztában. Az akku kapacitását nézve egyértelmű az előrelépés. Bár ha 3.7 V az akksi akkor elvileg ugyanazt a feszültséget tudja mint egy szabályozatlan Ego akksi.

Ami miatt jobb lehet, hogy esetleg tovább tartja a magasabb feszültséget, és a kisebb belső ellenállás miatt terhelés alatt is nagyobb feszültséget szolgáltat, így jobb íz, TH, füst.

Ezt jól gondolom, vagy mi miatt érdemes a MOD akksik irányába elmenni?

Köszi!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2948) Xero válasza Hege1234 (#2946) üzenetére


Xero
nagyúr

2.2ohm-nak nem kellene megzabálnia az aksit. Még az LR-el is elmegy az 510 220mAh-s aksim 1-1.5 órát.

Miért lenne? Egy szóval nem mondtam, hogy az 510-T 5-ös csomagban lenne. Viszont a Joyetech-nél sem látom, hogy azon az áron Te 5db-ot kapnál. Az irreálisan alacsony ár lenne. Ki is számoltam az árakat. Abból azért lehet következtetni. :U

(#2949) Hege1234 válasza Xero (#2948) üzenetére


Hege1234
addikt

johh de mindig azt szoktad mondani mekkora árkülönbségek szoktak lenni
és akk az oldalon a kép is megzavart hogy 5 db van ráírva

így akk félrenéztem

marad a kifőzés :)

de köszi mer ha szétmegy akk onnan fogok majd rendelni

[ Szerkesztve ]

(#2950) turho válasza Wendelke (#2947) üzenetére


turho
addikt

Igen, azért tetszenek a nagy akku-s megoldások mert sokkal kisebbet esik a feszültség, és tovább is bírják. Én a 900-as EGO-t "leszopom" 16 óra alatt simán. :D és az üzemidő utolsó harmadában már nem olyan bika.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.