Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Hege1234


Hege1234
addikt

nahh ezzel a desert ship-el sikerült nagyon mellényúlnom :((( borzasztó íze van + meg is fájdult tőle a fejem aki tudja kerülje (eo ról van)

(#2452) turho válasza Hege1234 (#2451) üzenetére


turho
addikt

Én keverem USA Mixhez. 20%-ban.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2453) turho válasza Wendelke (#2447) üzenetére


turho
addikt

Nagyot őrlődtem, de egy eladásból (hw) lett pénzmag, és megléptem a Tancaféle TUti KAzánt EGO-ra, azaz a STUKA-t. Elvileg 4-5 hónapig elég a hozzáadott anyag a felújításhoz. A többit meglássuk, ha nem válik be akkor kis áreséssel tuti megveszik, ezek egyedi darabok.
Más: NGP Mini (vicces név) van eladó az ecigiforum.com -on. 15 a full szett töltővel felújítószettel. Simán megvenném ha nem lenne EGO szettem. Aprók közt van.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2454) Kergeboci válasza Hege1234 (#2451) üzenetére


Kergeboci
tag

Nem mondunk ilyent hogy kerülje aki tudja lötyire!! Az végképp az, ami mindenkinél más.

Nekem pl a Desert Ship a nagy kedvencem, T2-be!

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2455) turho válasza Kergeboci (#2454) üzenetére


turho
addikt

<zlések és pofonok...én keverem egyéb dohánylöttyökhöz. De lehet egy nagyobb kazánban nem is keverném. TH-ja elég jó, íze is, magában sem olyan rossz.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2456) Hege1234 válasza Kergeboci (#2454) üzenetére


Hege1234
addikt

johh akk itt is igaz hogy ízlések és ......
esetleg 600 ért átveszed ? 12mg pg-s
illata alapján már éreztem hogy ez nem lesz jó nekem így csak egy kóstolónyi hiányzik belőle
t2 negyedébe tettem tehát 0,1 ha hiányozhat belőle
csak mégse érezzem úgy hogy kidobtam 900 ft ot :(((

(#2457) Kergeboci válasza Hege1234 (#2456) üzenetére


Kergeboci
tag

Hát nekem ma jött meg a berendelt adag :) így is tele van a hütőm, félek rám romlik a fele cucc.

EO-n van egy apróhirdetések topic, ott rendesen megy a csere-bere.

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#2458) Hege1234 válasza Kergeboci (#2457) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi meglesem!

(#2459) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Na sikerült szét ..nom az első BUD-om. :O
Tekerném szét és elengedte a ragasztás kazán az aksin többi szanaszét(de legalább láttam mitől megy). Nagy nehezen sikerült visszaraknom az üvegszálat meg az őt tartó dugót és láss csodát jobb mint újkorában.
De viszont azonnal egy másik gond:Kipróbálásra vettem egy T2 Tank LR porlasztót.
A gondom vele hogy kb. 2 kellemes slukk után hirtelen rossz íze lesz.Gondolom kevés naftát kap,de mivel most jött meg nem szeretném azonnal szétkapni.Üvegszálat meg nem látok a tüskénél.PG-VG 50-50% E-liquidel próbálkozom.Ötletek?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#2460) fer


fer
őstag

A videóban szereplő üvegszálharisnyát kéne beszerezni! Az lenne a tuti nyerő! [link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2461) turho válasza fer (#2460) üzenetére


turho
addikt

Varniscső, írták fórumon.....engem az érdekelne az milyen kazán a videon. Mert legalább rögzíthető bele a cucc rendesen.
Varniscső:
[link]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2462) DaviD202 válasza fer (#2460) üzenetére


DaviD202
aktív tag

3:05-nél szépen meggyulladt :D

(#2463) Wendelke válasza bluyoo (#2459) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én is így jártam a Bud-dal , de én azon filóztam ,hogy veszek hozzá üvegszálat, mert ez a VG verziós, és nálam folyatja a PG-s lötyit.

Egyébként a Bud-nak szerintem határozottan jó a füstje és az íze, a TH-ja nem annyira nagy durranás. Még azon gondolkodtam, hogy kicsit meg kéne bővítenem a palástján lévő kis furatot, amin a levegő megy be a kazánba, mert kicsit nehezebb szívni mint az NG tankomat.

Egyébként a Bud számomra is szimpatikus, valószínűleg Lousha sem véletlenül kedveli.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2464) bluyoo válasza Wendelke (#2463) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem is kedvenc. :K BUD Sapphire VG van nekem is de egyáltalán nem folyat egyik sem.Pedig a szétesettnek nem bírtam az összes üvegszálát visszadugni a helyére.Én egyelőre 50-50 arányban keverem a liquidet.Bár töltés után ki kell fújnom egy kis adagot,de utána száraz.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#2465) BandiHUN válasza Wendelke (#2463) üzenetére


BandiHUN
veterán

Kíváncsi leszek a BUD-ra,nekem kezdőként az lesz az első 2 BUD Sapphire lesz+egy az eGo szetthez kapott integrált patron...
Mondjuk cucc nem tudom,mikor lesz,előre fizettem a hétvégén a lötyiket+apatronokat,és a Bagószettet is,bár 2 külömböző helyen(ecigionline.com lötty+BUD,e-c.hu eGo szett),az ecigionline már vissza is igazolta,hogy fent a csomag,viszont az eGo szett még semmi bíztatót(pending) nem mutat odaát...szóval a fene tudja,másnak milyenek a tapasztalatai,mennyire gyors az e-c.hu?
Bár ha itt lesznek a löttyök,a gagyicigimmel végülis ki tudom próbálni :) egy üres patron,vatta...és jobb lesz,mint bármelyik gyári "patron"...

Egyébként eszerint vigyázni kell a BUD-ra?Mit ne kövessek el vele,hogy ne essen szét,stb?
És mennyire tolerálja a Sapphire a PG használatot?Látom,jobbára VG-hez van írva,DE továbbfejlesztett folyásvédelem,stb,mivel a PG amúgyis sűrűbb,gondolom nem az matt csinálták...esetleg ha mást nem,50/50 lötty bele?Rendeltem mindkét félét kezdésnek...de tócsát se akarok a zsebembe.PG-re elvileg nem vagyok allergiás,de szárítja a szám eléggé,kíváncsi vagyok,ez milyen lesz,nem akarok a gagyi cigi alapján ítélni,mert végülis 1 korty víz megoldja....

Mondjuk látom,mire megírtam a posztot,alattam benne is van egy részére a válasz :R

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2466) kew


kew
senior tag

Az mit jelent egy EO-s 1100-as eGo akksinál, ha kb 7mp-ig villog a ledje ha megnyomom a gombját, és nem müxik? :)
Tegnap egész éjjel töltőn volt, kora este vettem le a polcról és kb 1 órát pöfögtem vele. ~20 perc LR tank kazán használat után produkálja ezt. Létezik, hogy lemerült, ennyire húzna az lr kazán?
(még sose merítettem le teljesen, nem láttam még villogni:)

(#2467) turho válasza kew (#2466) üzenetére


turho
addikt

Talán túlterhelés? Megszűnt pihentetéssel? Elvetemült LR kazánok egy idő után le tudják ültetni...

Emberek! Natúr nikotinmentes PG alap hol a legolcsóbb itthon?

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2468) Wendelke válasza BandiHUN (#2465) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én amit rendeltem az E-C.hu-ról - átutalási bizonylat e-mail-ben- másnapra itt volt.

A Bud-omat én eddig csak Pg-vel és Pg 70-Vg 30-as aránnyal próbáltam.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2469) bluyoo válasza BandiHUN (#2465) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem túlságosan rászorítottam az aksira a patront és pöfékelés után közvetlenül akartam széttekerni (gondolom az a ragasztó direkt nem betonkemény ami alatta van hogy szét tudd szedni). Mindenesetre én azóta sokkal lazábban tekerem fel és csak hideg kazánnál állok neki szétszedni.Ha folyat próbáld meg töltés után kifújni,mint a vatelines patronnál a felesleget.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#2470) wwenigma válasza turho (#2467) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pont tegnap néztem, 1liter PG külföldön 4500ft :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2471) turho válasza wwenigma (#2470) üzenetére


turho
addikt

alap vagy nic-es?

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2472) BossBoss


BossBoss
őstag

Üdv!

Visszaolvastam a de azért kérdeznék , ha nem gond. Szóval napi egy doboz marlboro light-t szívok. Szeretném kiváltani e-cigivel. Kérdésem az lenne, hogy milyet ajánlotok illetve milyen dolgokra kell figyelnem vásárlásnál. Pénz "nem" számít, de tényleg minőségi cuccot szeretnék. Előre is Köszönöm!

(#2473) turho válasza BossBoss (#2472) üzenetére


turho
addikt

A méretet döntsd el először. Illetve hogy akarsz-e sz*pni pótakkukkal. Az EGO 14 mm vastag, és 13-17 cm, erősségtől függően. Viszont téged 1.5 napig kiszolgál 1 töltéssel, 1 integrált patronnal.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2474) BandiHUN válasza Wendelke (#2468) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez igaz is lehet,ugyanis ma megjött az Ego szettem is az e-c.hu -ról és a löttyök,BUD is az ecigionline.com -ról :C Szóval első osztályú kiszolgálás mindkettő,ajánlott ELSŐBBSÉGI küldemények,reggel itt is volt a postás.
Egyébként a kezdő eGo szettel egy Camel 18mg-os integrált patront kaptam töltve,úgyhogy rá is pippantottam bent a cégnél,hát az e-health emellett vicces valami.És az alapszett akksija is záras,ezt más helyen nézegetve nem láttam egyébként,mindenképp jó pont,szépen becsomagolva,bár buis borítékban jött mindkét csomag,egy jó pont a Magyar Postának,hogy úgy néztek alapból ki,mint amit épp frissem becsomagoltak EGY GYŰRÉS nem volt egyiken se sehol. :C
Szóval én is csatlakozom a klubhoz egy alap 900-as eGo szettel+BUD patronnal...arra még rá kell jönnöm,hogy az integrált patront,amit a szetthez adtak,hogy a búbánatba kell tölteni...nyílás külön nincs rajta,az egész be van tekerve egy ilyen fekete szalaggal,ami olyasmi fogást ad,mint az akksi,annyit látok,hogy szipka nincs,sima kerek vég,amin a levegőcsatorna nem ér végig a szívó részig,hanem bent egy cső látszik,a nyílástól lejjebb...
Gondolom logikusan tölteni is itt lehet a cuccost,végülis ez extra,mert ott a BUD.
Egyébként szernecsére rutinos voltam,és rendeltem palástot az akksira,tényleg ég és föld kinézetben vele a holmi.
Amúgy rémesebbre számítottam,nem nehéz,e-cigót úgysem pofával kell tartani,és még a 900-as akksi sem olyan vészesen hosszú,a vastagság sem horror.
Én simán rápippantottam vele kocsmában,legalább kipróbáltam sörrel milyen...bár tapasztalat,hogy amellé analóg dukál.
Egyébként nem igazán tetszik a Camel aroma,még jó,hogy kivettem a rendelésből,bár más cégtől jött a lötyi,de nem értem,miért Camel,amikor egy az egyben BARACK ízű a cuccos....cigihez köze nuku :) Íze viszont a viccrudinak erősebb van alapból...DE torokhatás no az megvan :) a Játékcigi(e-health) ehhez képest...
Bár azt mondom,hogy az sem rossz,az enyém 2hetesen is kifogástalan,betoltam 1 doboz patront,ha hozzám hasonlóan valaki megveszi 1350-ért+250 az erős patron,igenis azt mondom,hogy 2 doboz cigi árából azért ezt az egészet kipróbálni tökéletes.
Persze aki x ezerért és régi,ótvar változatot vesz,azt megértem,ha megundorodik,én az e-health-ra sem tudok kezdésnek a gyenge akksinál többet felróni,de 1 napot jellemzően elment...ÉS mellette az analóg harmadára-negyedére esett vissza,heti átlagban kábé harmadannyi fogyott(olyan 8 doboz helyett 3 sem egészen),úgyhogy 1 hét alatt visszahozta az árát az is.

Egyébként érdekes,a BUD elvileg VG akarna lenni...szóval jó pont,ha te ilyen cuccokkal sem panaszkodsz.Én konkrétan nem tudom,az eGo hozzáadott patronja milyen(szerintem majd rákérdezek a cégnél,jobb tudni,lötyit mindkétfélét vettem,sőt 1 ízből is van 2 tökugyanolyan,csap PG-VG,legalább összehasonlítom),az e-health minden tudomás szerint PG.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2475) BandiHUN válasza BossBoss (#2472) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://e-c.hu/bizonytalanok_keszlete_900
Énnekem ma jött meg ez,egy töltött integrált patron+1 900-as akksi,minőségi cucc,ami később is bővíthető,a patron tölthető.USB töltő jár hozzá,amivel pc-ről,stb.tölthető,230v-os adapter nincs az árban,de azt mindenhol lehet venni.
Hátránya:a cucc 14mm átmérőjű,kábé olyan,mint a vastag szövegkiemelő filc testrésze vastagságra,kicsit hosszabb.Szóval nem éppen cigi,hanem mint egy fél kubai szivar.
Előnye:nagy kapacitású az akksi,márkás holmi,és rögtön egy teletőltött nikotinos(18mg-osat kaptam én is,ez erősnek minősül) patront kapsz,kibontás után rögtön lehet pippantani.
És az ára is baráti,mert ez a cuccos a te igényeddel elvileg egy 10ml-es,690ft-ba kerülő folyadékkal le van tudva az első hónapod,ameddig kábé a patron is kibírja,ha néha-néha azért megmarad az analóg is,mondjuk az én példámmal nagyobb pihenőkkor,kávé,ilyenek.
Viszont pénzben 1-2 hét múlva már pluszos leszel...vagyis ha sz...t érne az egész neked,de elhasználod ezt a szettet a patron erejéig(mondjuk 1 hónap),akkoris hasznot termel,és az akksit meg eladhatod a töltővel párszáz ft-al olcsóbban,mondjuk arányában buksz rajta egy ezrest+a postaköltség.
Vagyis még próbafaktorra is NAGYON meggondolandó valami gagyi helyett.Ha meg bejön,remek készletalap.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2476) fer


fer
őstag

EGo-T B kazánt keresek, de sehol nem találok!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2477) proly01


proly01
őstag

Hát én már tényleg nem tudom gáz e de én 3-4 integrált patronnyi cuccot simán elszívok 50% PG 50%VG 24mg os vegyítésből és eddig semmi bajom.... :U

....Pr:)ly....

(#2478) BandiHUN válasza proly01 (#2477) üzenetére


BandiHUN
veterán

Részvétem....hát én most próbáltam még ki a BUD-dal az Usa Mix VG-t,hát mintha megpenészedett volna a bláz a dobozban,olyan+jó kiszáradt,karcos,mint a talpas Munkás ;]
Méghogy nincs cigiízű lötty...Menti a helyzetet,hogy csak alig tettem a patronba,így gyorsan megoldhattam a dolgot némi Cherry Cigar hozzáadásával...de kizártnak tartom,hogy ebből képes leszek elpöffenteni 1 tartállyal 1 nap...
Lehet,hogy túlbecsültem a dohányzás szükségletem vagy nem tudom,de bement 3 slukk ebből a cuccból,de mintha egy Prilukin lennék túl legalább :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2479) turho válasza BandiHUN (#2478) üzenetére


turho
addikt

Az első órában voltam így de sajna megszoktam az ízt, azóta sokkal kevésbé üt :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2480) bluyoo válasza turho (#2479) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Én örülök hogy megszoktam a Davidoff likvidet elsőre mogyoró ízű volt :DDD
Most meg tökre ízlik,ki érti ezt. Mondjuk kényszerből pöfékeltem tovább mert múlthéten szabin volt az eliquid.hu és csak holnap jön a postás a 4 új ízzel.

Bazinga!

(#2481) Wendelke


Wendelke
senior tag

Bud-dal kapcsolatban csak annyit, hogy a tiszta PG azért kicsit folyós neki, nem véletlenül titulálják VG-s verziónak.
Mivel nekem is szétugrott, akarok majd rendelni hozzá üvegszálat, aztán cserélem, kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba változik.

De így szerintem majd a PG-VG arányt majd 50-50 %-ra lövöm be.

A löttyökkel kapcsolatban meg annyit, hogy alig várom már, hogy a Laca féle löttyökből legyen már erősebb verzió, mindenki azt dicséri, szeretném már én is kipróbálni. Állítólag most csütörtök-péntek felé lesz már készlete. Nagyon remélem.

Én még továbbra is keresem az igazi ízt.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2482) turho válasza Wendelke (#2481) üzenetére


turho
addikt

Pár napja én is piszkáltam priviben a Lacát, hogy a 12-es löttyöktől erősebbre vágyna a nép :) azt ígérte, csütörtök.Aromákat is ígért. kíváncsi leszek. EO-tól megrendeltem 60 ml-t február második felére, de attól van pár íz Lacánál ami emitt nincs. Pl. Tobacco Old Joe, Tobacco Ultimate, Ocean Pipe. Ezekről halottam jókat.

bluyoo: uyganez van holnap jön a postás nekem is. Addig is kevergetem a 3 ízemet hogy kicsit feldobjam :D

wendelke: nekem is jön BUD, csak PG-t szívok, remélem nem kell moddolni egyből :D
Én is keresem az ízt, addig is USA Mix+ami van bele-mellé-mögé :)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2483) BandiHUN válasza turho (#2482) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tes,ha tudsz valami édes,kellemes cuccost,javasolj majd...ezek a cigiszerű nevű cuccok túlságosanis sivár poshadt bagóra emlékeztetnek,és hiába rendeltem 3 félét(amiről amúgy jókat olvastam!),nekem eddig az összhatás mintha meghúztam volna a csikkes levét...
Nem tudom,mit csináltam esetleg rosszul...füstöl a cucc szépen(bár fröcsög is a BUD,az első helyből szigetelési gondokkal küzd láthatóan,a légcsatorna és a tartály elválasztása egy berakott műanyag lap...levettem a matricát,hááát ha ez a NAGY BUD,akkor a kövi mozdulat a kazán lesz,mert ez elég vicc.
Bár bezzeg az eGo-val kapott patron tisztán,szépen megy,és még egész finom is a "közkedvelt" cuccokhoz képest.A Cigar Sherry egyedül,ami fel tud mutatni némi kellemes ízt,de az sem valami intenzív,nekem eddig csalódás a löttyök,3 íz,mindkét fajtából,és mintha egyforma lenne.Még direkt kipróbáltam az e-health-on,rácseppentve a szálra,dettó.
Vagy csak nekem nincs szerencsém...egyszerűen nem hiszem el,hogy az e-health patronja mondhatni finom volt,még az eGo-hoz adotthoz képest is...várható volt,hogy nem minden íz jó,de hogy 4 ízből 3 egyforma legyen,és egyforma posvány...és még a nikotin sem egyforma.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2484) turho válasza BandiHUN (#2483) üzenetére


turho
addikt

#2482, én majd azokat akarom kipróbálni. Ízhatásban gyengébbek a löttyök minta rendes cigi. Slukkolj bele embereset, és javulhat az ze, én is tovább perkálom néha.
Tank B kazánt szopogatom most.
Aromát rendeltem még, PG alapot, PG nicotint, majd keverek elvileg holnap.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2485) BandiHUN válasza turho (#2484) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem az a bajom,hogy 4 féle! aromából 1 jó valamennyire,utána jön az eGo-hoz kapott,majd sajnos,de ízben a legjobb az e-health vicc-cigi patronja... :(
És ami fura,hogy 4 palackból 3 lényegében mintha ugyanaz lenne,pöfékelve is,szagra már a tartály is(Desert Ship 18PG,Fortune Strike 24mgPG,USA Mix 18VG),és ez bánt,mert olyan íz amitől a fejem is megfájdult egyszerűen,ahogy mondanák a parasztok,egyszerűen qvasz@r,nem is tudom amúgy mihez hasonlítani,mint valami ismeretlen VEGYSZER.A Cigar Cherry-nek legalább tényleg van kis kellemes aromája..Lehet,hogy valami epret vagy ilyesmit kellett volna,de mivel mondta mindenki,hogy a nevek csak fantázianevek,és végülis a gagyi patron íze is egész jó...
Nomeg ami fura a 3 lötyiben:semmiféle édes íze nincs egyáltalán!Pedig én erről is azt olvastam,és az e-health édes is,hogy ez egyszerűen az elv miatt úgymond kikerülhetetlen,hogy édes legyen.És mégis a 3 fenti egyáltalán semmifle,0! édes ízt nem mutat,tényleg mintha valami rossz vegyszert kaptam volna,vagy nikotinos izé lenne,vagy mittudomén,de nemhogy szárítja a szám,egyenesen olyan,mintha menthol lenne,vagyis mintha a számba ment volna a mentholos tusfürdő...
Szóval tanácstalan vagyok,van 3 lényegében olyan,de tök más nevű lötyim,amitől félek,hogy még az ízétől se fogok szabadulni napokig,olyan rossz egyszerűen.HACSAK nem a BUD hibás eleve,és ég benne valami.Ok,szivárog,de nem nagyon,löttyöt is csak minimálisat tettem bele,hogy tudjak próbálni.Működik is amúgy szépen,füstöl,stb...de az ízétől elfog a hányinger.
Fel is toltam most az e-healthra egy friss patront,az finom,édes.Elnyomja a rossz emlékeket...de próbáltam a löttyöket annak a száljára cseppentve is,semmi előrelépés...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2486) turho válasza BandiHUN (#2485) üzenetére


turho
addikt

A patronban nem maradt mosóanyag? Ezeknem dögerős ízek, a gyümölcsös ökörségek erősebbek.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2487) BandiHUN válasza turho (#2486) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gőzöm sincs...nem mertem még nekiállni szétszedni.
De az a baj,hogy ez az ocsmány vegyszerszag ottvan akkoris,ha a 10milis flakont szagolom meg....és ez nem aroma,ez valami mittudoménmi.Biztos volt neked is olyanod,amikor valami hígítószerű löttynek nem érezted erősnek a szagát,de elfogott a hányinger,és elborzasztott az a minimális szaga is utána,stb,hát ezek pontosan ilyenek!A füst sem erős,nem köhögtet vagy ilyesmi,de az íze mindháromnak egyformán ugyanolyan.És mondom a tartályt megnyomkodva sincs SEMMI külömbség.Remélem nem valami vacak mérget küldtek véletlen.
Lehet bepróbálom az eliquid-et valami gyümölccsel,úgyis akarok üvegszálat+fűtőszálat rendelni,kibírom még 2 napig a gagyi pöffencsen.
Egyszerűen nem hiszem el.Remek a cucc,a hozzá adott Camel egész jó,de nem álmaim netovábbja,olyan mű-barackízű,mint a 79 forintos üdítő.De az legalább használható...végülis 2 napig nálam szerintem még bírja az integrált patron töltése is.
Egyébként még a PG-VG dolog se lehet,hisz mindkettőből van a 3 cuccban,és semmi külömbség.A töltött patronon nem volt rajta,melyik,az e-health elvileg PG,arra lehetne allergiásnak lenni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2488) turho válasza BandiHUN (#2487) üzenetére


turho
addikt

nem tudom, de nálam nem egyformáka löttyök. Az ízerőtől én se estem seggre. 1 patronom volt a gyári öblítőanyag miatt eddig rosszízű (Integrált XL) de kimostam alkoholban és OK.
Ha nagyon gyanús, írj nekik, van fórumuk. Segítőkészek.
Ami biztos: a "dohányaromák" nem olyan ízesek, nyilván nem is teljesen valóságosak. Nekem is jobban izzítva adják ki az ízt. 2, 3 másodperces szopásokkal. :) ne add fel mert a vízpára megcsal, nem mindig egyforma nekem se az érzés. De 3 nap alatt 6 szál cigit szívtam el rendesből, és a mai utolsó szarul is esett....pedig én aztán füstöltem. Remélem megmarad ez az ecigi....mert én már beszívtam a káros mennyiségű simát egész életre.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2489) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Na szétkaptam a BUD-ot.Hát mit mondjak,finom műszerészkézzel nem nagy dolog :)
Ha maga a patron jól szuperál(és megnézem,miért szivárog a füstcatorna felé,a kazánban minden rendben,tiszta szál,semmi égésnyom,semmi folyadékcsepp,csak amennyi kell),akkor még akár szerethetem is,mert egyszerű holmi,irtó könnyű üvegszálat cserélni.
Izzószál passz,de az sem horror,csak azt nem tudom,mi fogja alul,arra majd kitalálok valamit,ha megnyekken és megosztom.Szerencsére a szakmám az ampervadászat és a mütyürözés,lelkileg is közelebb áál az e-bagó,mint az analóg :D
De ha már ilyet szoptam a löttyel,azértis kimegyek egy analógra,pedig 3 óta(sör....) nem voltam.

Tes,ne érts félre,örülök a tippnek,örülök az eGo-nak,a tippjeidnek...de ez a lötty ez halál.Most itt vagyok 3 flakon számomra méreggel(majd megkapod,vagy elküldöm postán,olymindegy,nekem instant fejfájás az íz,akkoris ha "ilyen" kell legyen,de enm logikus a 3 egyforma),a camel integrált szopható,de azt se vennék azért...és most van szerkóm,de nem tudom,mit próbáljak ki.
Én nem vagyok erős bagós,nem keresem feltétlen a cigiízt,teljesen az analógot sem tervezem abbahagyni.Ezértis lenne jó valami kellemes,gyümölcsös,stb.
elkövettem a hibát,hogy ha már fantázianév,hogy cigiízű lötyi,én olyan ízt kerestem,ami jó,de nem konkrétan valami ismert,pl.eper vagy ilyesmi,hanem egy jó,de "megnevezhetetlen".Be is jöt,mégcsak hasonló vegyszert se tudnék mondani....és tényleg az a fura,hogy az e-health íze kezdetektől bejött,rendeltem ahhoz is patront,külömböző erejűt,ott nem volt íz gond.Ugyanolyan volt a veleadott,mint a különvett,csak erő szerint pici külömbség.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2490) turho válasza BandiHUN (#2489) üzenetére


turho
addikt

Nekem meg az e-health nem jött be, nekem ezek a mű-fanyar dohányok jönnek be. El ne dobd, elszívom, egész nap szopom hogy ne kelljen a "rendes" :) az E-liquid.hu-n van az ízeknél jellemzés. Neked elég a 12-18 mg bőven nicotine-ban.
Vettem 120 ml-nyi 100 mg-os nikotin alapot :O 12 k.
Lesz belőle 600 ml lötty majd. 20 mg-os. Vettem 2-3 féle aromát is. Én meg erre leszek kíváncsi. Persze dögóvatos leszek a löttyel. Méreg.
Hihetetlenül nem kívánom a sima cigit, csak ez legyen a kezemben.....vagy a közelben.

Ha bejön az e-health akkor a gyümölcsös meg ilyesmi cuccok is be fognak neked, sárgadinnye meg cherry meg eper.
Óvakodj a tejes dolgoktól, és a csokitól, gyanús az alapanyaguk, és basszák a kazánt (kakaó).

Holnap lesz BUD nekem is, kíváncsi leszek szar-é vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2491) turho válasza fer (#2476) üzenetére


turho
addikt

Ezt?:
[link]
Nekem is 1 van. Az asszonynak vettem A-sat pótot. Nekem is kell szereznememrt bejön, 2-3 mp használat/slukk, és füstöl is ahogy kell.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2492) BandiHUN válasza turho (#2490) üzenetére


BandiHUN
veterán

A patront kimostam,szakmai szemmel tetszik,amit látok,ezt a gumiszivárgást kell ezen megoldani,ami a tüskénél van,de a belseje szép.
Gumi rögzítő-szigetelő tartja a tüskét,az egész egy henger,amiben van,mint kiderült,beleöntve egy levegőcsatorna-rés,a tüske is le van csapva,hogy valahol menjen az anyag,és ott enged.Lehet,hogy kis öntési sorja van csak,az nyomta el a gumit.A kazán elég szép munka,kerámia bél,láthatóan gép tekerte szép szál,stb.
Ha jól látok alá,akkor a szál 2 pontja a kerámiába rögzített 2 csapocskán van.Az üvegszál is szép a tüskében,tényleg sűrűbb,mint amit a videókon láttam,ésgyönyörűen átvészelte a laikus szétszedést,a műanyag érzésre sem törősnek tűnik..
Jó cucc,na.Pár perc alatt mosható kellően finoman,és majd 1 centi hosszban megy bele a kazán,szóval ott engednie kizáárt,hacsak nem nyújtja ki valaki a csövet erős oldalra feszigetéssel.És können szétkapható,akksira felteker,pár mp,és finoman enged.Csavarni persze ellenjavalt,csak finoman billegtetve lehúzni.
Mondjuk ami illúzióromboló volt,hogy a képeken látható ízléses fekete ház ablakkal az egy átlátszó tartály,és csak a matricától fekete,ami rá van ragasztva...DE nem baj,anélkül mégjobban látni,hol tart az ember.És a 900as akksihoz rendelt(jótanácsod....köszönöm :R )elvékonyodó plusz sapkával tényleg nagyon elegáns az eGo vele.Irtó sokat dob az a kúpos fekte fémdarab :) És védi is a patront a letöréstől,mind a gyári integrált,mind a BUD épphogy véknyabb csak,szép,passzos a cuccos összerakva.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2493) proly01 válasza turho (#2490) üzenetére


proly01
őstag

Hát én nem tudom.
Most tényleg vagy én vagyok nagyon hülye és szarrá mérgezem magam vagy már nem értem.Én közelében sem vagyok annak mint te a 2-3 doboz töltöttel (1-1.5 doboz arany marlboro 0.6mg /nap) szívtam el de pont most rendeltem elsején 30ml lötyit az EO-ról kíváncsiságból meddig elég nekem... és kb 15 ml van belőle és mind 24mg os nagyon nagyon sokat szívom ezek szerint,de nekem nem fáj se fejem tőle se semmim de egyszerűen kívánom fél óránként óránként ahogy rám jön szívom amíg nem érzem hogy elég ma például fél 1 től eddig az 15 óra ugye, már elszívtam 4 i-patront az ugye kb 4ml ugye (mert olyan 1-1.5ml megy egy i patronba)akkor azt jelenti hogy:

4mlx24mg/ml=96mg 96mg/19szál/doboz=8.;-^ˇ...stb

Akkor eddig ma elszívtam 8 doboz cigit az lehetetlen :Y

....Pr:)ly....

(#2494) fer válasza turho (#2491) üzenetére


fer
őstag

Jó lenne, ha lenne nekik! Sajna mindenhol ez a helyzet! :(

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2495) turho válasza fer (#2494) üzenetére


turho
addikt

Ki is mosogattam így 6.5 nap után, tegnap őket, alkoholban. Nehogy bedögöljön. Remélem lesz EO-nál vagy az e-c-nél hamarosan. Én is szeretem a B kazánt, nyugis... :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2496) turho válasza turho (#2495) üzenetére


turho
addikt

Javítom, a pontos megnevezés:
B TANK KAZÁN.
Mert sima B kazán van is, de az vatelines patronnal...

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2497) Xero válasza proly01 (#2493) üzenetére


Xero
nagyúr

A 24-esből annyi valóban sok. Én arany Marbi után 6mg-osból szívok heti 15ml-t.

(#2498) proly01 válasza Xero (#2497) üzenetére


proly01
őstag

Rendeltem 11 és 18 mg ost is de ha azt betöltöm szinte folyamatosan szívom még el nem fogy mert semmit sem érzek :(
24mg osnál kb mint a ciginél 10-14 et beleszívok és teljesen jó egy fél óráig óráig de aztán újra kell.....

....Pr:)ly....

(#2499) fer válasza turho (#2496) üzenetére


fer
őstag

Nem kell ezen semmit javítani! Ki beszél itt simáról?, eGo-T-t írtam, nem? A sima meg nem eGo-T!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2500) dudasj válasza proly01 (#2498) üzenetére


dudasj
tag

Ha jól számolom akkor olyan ~0,7mg.-os cigiből gyújtasz rá félóránként ezek szerint. Én ismerek olyat - nem is egyet - aki durvábbat (0,8/1) szív analógból szintén félóránként... Azért hosszú távon nem lenne baj ha lassacskán egyre gyengébbet szívnál :) Itt egy tipp mennyi idő szokott lenni csökkenteni:
http://www.e-smoker.hu/leszokas_es_e-cigaretta.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.