Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Xero válasza BandiHUN (#3450) üzenetére


Xero
nagyúr

Roncsolás nélkül első ránézésre nem hiszem, bár a levezető szálat ebben gyerekjáték cserélni.

Mondjuk egy darab betét még most a bevezető időszakban minden kedvezmény nélkül is 900-1000Ft. Ez jó eséllyel bírja 3-5 hétig. Ez így ebben a formában már most is megéri szerintem. ;)

(#3452) BandiHUN válasza Xero (#3451) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,de ennél kevesebbért kapok egy egész komplett BUD-ot...Rádobok egy 500-ast,és Helix.Szóval nem tudom,mi ebben a csoda.Mindenesetre a T3 kazán most ez alapján szimpibb...és az az 510-esemre is jó.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3453) Xero válasza BandiHUN (#3452) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy eGo-T-hez képest azért jelentős a különbség. Míg egy eGo-T kazánt megkapok 11.4$-ért, addig egy eGo-C betét darabját 3.99$-ért. Mivel elviekben ugyan annyi ideig bírják nagyjából, azért ez elég jelentős árelőnynek tekinthető. :K

szerk: Mivel én tank párti vagyok elég régóta, így nekem nagyon is pozitív ez az előre lépés.

[ Szerkesztve ]

(#3454) HellAbove


HellAbove
tag

Szerintem a következő liqiud-jeim már nikotin mentesek lesznek, olyan "hátha" alapon. Tegnap kb fél napi ecigizés után mamám cigijét megkóstoltam, olyan keserű volt, hogy 3 slukk után odaadtam neki, hogy szívja el :D

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3455) nagynorbi válasza HellAbove (#3454) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Üdvözlünk a villanycigisek táborában :)

(#3456) turho


turho
addikt

STUKA
Nem szívesen válok meg tőle, de kapacitásbeli problémák miatt eladó egy 1 hónapos, keveset használt
Sanca Féle Tutikazán, azaz STUKA. Fekete színben. Hardcore ex-dohányosként és munkahelyen kicsi nekem az 1 ml.
A Fórumban minden info megtalálható róla.
Szoknyás, tehát EGO fejjel rendelkező Akkukra passzol és esztétikus is.
Posta is mehet igény szerint, a vevő költségére.
Átvehető jövő héten személyesen is, a Keleti pu-nál, munkaidőben.
Kívánságra egyelkészített, átlagos tekeréssel adom át/el.
Használatáról Sanca72 videoiban és a topicjában mindenki megtalálja az infokat.

Ára 8000 HUF. (Felújítóanyagot mellékelek, ami megmaradt - fémszövet, 0.15, 0.20 Kanthalok).
Adok ajándékba 2 db eredeti Joye "A" tankot, az egyik origi.

Beszámítás/csere nincs most Sorry.

Kellő gondossággal használva ez a felújítható kazán évekig biztonsággal üzemeltethető, Helix-árban számolva 5 hónap alatt behozhatja az árát...

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3457) turho válasza turho (#3456) üzenetére


turho
addikt

[link]
[link]
Kedvcsinálónak....illetve hogy felmérjétek kinek fekszik az ilyen felújítós móka. Multiméter és alap-elektronikai hozzáértés azért nem árt.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3458) turho válasza turho (#3457) üzenetére


turho
addikt

Elkelt úgy tűnik, köszi a türelmet.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3459) Kígyó


Kígyó
senior tag

Hali!
Nektek nem szokott kulonbseg lenni a lotyik erossegeben szallitmanyonkent? Az elozo adagot pl gyengebbnek ereztem, mint az az elottit. A mostani meg ugy torkon vagott, hogy csak lestem. Vissza is toltottem, felraztam, de igy is eleg bika. Nem mondom, elvezem, hogy van th a helix-szel is. Csak azert aggodom, hogy ez most miert lehet. Ebben van tul sok nikotin, vagy az elozoben volt keves.
A joyetech b tankkazanom azott egesz ejjel citrompotlos vizben, aztan par orat tisztaban, kifujtam, es meg mindig full alkohol ize van. Mogyorot nem is erzem. Az mar csak hab a tortan, hogy nem szelel egyaltalan.
A VV akksin is csak a t2 kazanok szelelnek rendesen, tehat valoszinuleg a palastmenetbol kellene csiszolni. Ezzel csak az a gond, hogy eddig csak a t2 kazanok szuperalnak rendesen, igy lehet azokra fogok raallni. Ugy viszont ha szetbarmolom a menetet, akkor az latszodni fog.
A HC-vel mar a harmadik levelvaltason vagyok tul. Azon porognek, hogy mit milyen feszultsegen hasznalok, es mi milyen ellenallasu. Nem teljesen ertem, hogy ezeknek mi koze van ahhoz, hogy nem szelelnek a cuccok, illetve hogy serult a festes. Meglatjuk mi lesz belole. Nagyon mondjuk nem idegesitem magam rajta. Csak azert irtam nekik, mert erdekelt, hogy milyen a ceg supportja, illetve garancia-ugyintezese.
Tegnap fedeztem fel, hogy nyilt egy ecigibolt Szegeden. Skajpoltam is a tulajjal, ma megyek megnezni. Allitolag ki is lehet probalni a cuccok egy reszet. Azert ennek orulok, hogy igy nem kell megvennem, hogy megnezzem es kiprobaljam. :) Meg talan a sok bug-os cuccomrol is tudok kerni velemenyt! :) Hatha szeret a tulaj is moddolgatni..

(#3460) HellAbove


HellAbove
tag

Nállatok mennyi liquid szokott fogyni 1 nap? Én elég erős dohányos vagyok, kb 1-1,5 doboz cigit ellőttem 1 nap, de az Ego-C patronját kb félig, 3/4ig feltöltöm, az csak olyan 5-6 órát (vagy még annyit se) tart ki, pedig nem szívok annyit slukkban mint cigiből, kb olyan 30-40 (nagyon szűkösen 45) slukk jön ki 1 patronból.

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3461) Wendelke válasza turho (#3456) üzenetére


Wendelke
senior tag

"Nem szívesen válok meg tőle, de kapacitásbeli problémák miatt eladó egy 1 hónapos, keveset használt"

Ha nem titok, mi lészen az, ami a kapacitásodat kazánügyileg kiszolgálja? :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3462) Xero válasza HellAbove (#3460) üzenetére


Xero
nagyúr

1 dobozt szívtam (Marlboro Gold/Silver) most pedig napi 2-3 töltet A tank patron 6mg-os Laca lötyiből.

(#3463) Wendelke válasza HellAbove (#3460) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én ahogy most számolgattam, 2-2.5 ml/nap az átlagom, idén január 18. óta. Előtte 1.5 doboz/ nap átlagban.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3464) turho válasza Wendelke (#3461) üzenetére


turho
addikt

Nekem durván 4-5 ml a napi fogyasztásom, de van amikor "csak" 3.
Első időkben 24 mg-os anyagokkal, mostmár csak 12 vagy 18.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3465) HellAbove


HellAbove
tag

rendben, azt hittem, hogy velem van baj.

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3466) Wendelke válasza turho (#3464) üzenetére


Wendelke
senior tag

Kazán ügyben: Jól láttam a másik fórumon, hogy marad a T2, csak "sivatagi" tankkal. :D

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3467) turho válasza Wendelke (#3466) üzenetére


turho
addikt

Jah készült egy T2 tank mod :D már a napi fogyasztásom fele belefér.
Igen, T2 és BUD és rokkant Halmizer család (képek lásd Halmizer topic:D)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3468) e.vid válasza turho (#3467) üzenetére


e.vid
senior tag

Ki kellene próbálnod a Genesist. 4ml és van TH is, ha akarod.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#3469) turho válasza e.vid (#3468) üzenetére


turho
addikt

Még az sem kizárt....később.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3470) nagynorbi válasza turho (#3469) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

A Genesis neked nem való kolléga, nehogy kipróbáld! Még a végén megszereted :DDD

(#3471) atiss78


atiss78
csendes tag

Sziasztok!
Miért van az,hogy az 510-es tank kazán már az első slukknál a lötyi a számba megy?
A tüske a szilikon dugót kilukasztotta....
Más..
Már lassan 1 hete nyúzom az NGP-t,túlvagyok pár tekerésen,voltak számomra érdekes dolgok,de nem lehetetlen a testreszabása (még nekem se)
Szóval nagyon tettszik ;)

(#3472) nagynorbi válasza atiss78 (#3471) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Sok lötyit kap. Nézd meg a levezető szálat, vagy a patron dugóját, hogy nem gyűrte-e be a tüske.

(#3473) atiss78 válasza nagynorbi (#3472) üzenetére


atiss78
csendes tag

OK köszi!

(#3474) turho válasza nagynorbi (#3470) üzenetére


turho
addikt

Nem a felújíthatóságot adtam fel a STUKA eladásával, a 0.8 ml A tankot untam meg.
Ő az utód ha igaz:

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3475) Wendelke válasza turho (#3474) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ez milyen kazán, és milyen tank?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3476) e.vid válasza Wendelke (#3475) üzenetére


e.vid
senior tag

Ha jól gondolom, akkor egy My-T kazán.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#3477) Kígyó


Kígyó
senior tag

Tesztelem a cuccokat az uj lotyikkel. Hirtelen az osszes cuccomnak, barmelyik feszultsegen akkora th-ja lett, hogy a fal a masikat. Irtam is az eliquidnek, hogy mit varial a folyadekokkal. Minden szallitmanynal mas az erosseg, pedig ugyanazokat rendelem.

Kiprobaltam az evaporos cuccokat az ecigiboltban. Helix kicsit gyengen szelel, de nem veszes. Raven ugy szelel, hogy az mar sok. A t3 az tokeletes, vettem is egyet tesztelni. Volt meg nala valami ego kazan, kb t3 szintu mukodes, szelel rendesen. Az persze nem elado. Csak tesztelni van ott, lehet nem is lesz. Probaltam levadaszni neten, de nem talaltam sehol.
Th-rol nem tudok nyilatkozni egyik cuccnal sem, mert 12-es volt a tesztlotyi. :((( De az most ugyis mindegy, mert az uj lotyijeim akarmibe toltom, csak fel slukkot merek szivni. Tegnap egesz nap ha 1ml elfogyott, elotte meg minimum 2, inkabb tobb.

(#3478) wwenigma válasza Kígyó (#3477) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

TH az a PG/VG aránytól is függ, nem csak a nictől szvsz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3479) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Áhh, agylövést kapok. Megrendeltem fehér USB-s ego-t akkut 2 napja, mert nem volt csak az helyben. Mondom hátha áttudom venni tegnap, de nem - csak papiron lett zárva a rendelés.... erre ma -5% (nem sok de akkor is) a shopban, meg van fekete akku is.

Mingyá rápippantok egy analógra. :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3480) Kígyó válasza wwenigma (#3478) üzenetére


Kígyó
senior tag

Fugg, de nem ennyit, es mind a 3 egyensuly volt. A malnasbol mind3 tok egyforma kellett volna, hogy legyen. A mogyorosbol az elozo 2x iz, ezen kivul szinten mind3 ua. Jah, meg annyi, hogy ez elso 2 10ml-es kiszereles volt, a mostani 30. De ez szinten nem gondolom, hogy szamit! :D

wwenigma: kozben kivagtak?
Szerk: jah, az csak a varos :D

[ Szerkesztve ]

(#3481) greenface


greenface
aktív tag

Sziasztok,

kb. egy hete érkezett meg az ecigi online-ról az első szettem: 2 db Joye 510 akksi+ normál kazán.

A probléma az, hogy szinte egyszerre meghalt (?) mindkét kazán: nem, vagy alig adnak gőzt.
Onnan tudom, hogy a kazánnnal van baj, hogy ez egyik egy nappal hamarabb krepált be, így a részek cserélgetésésvel ki tudtam szűrni, hogy azzal van gond.

A patront lecsavarva egyébként látható, hogy izzik a kazán, tehát az érintekezés jó.

Mit tehetnék, meg lehet javítani?
Hogyan kell egyébként tisztítani, katbantartani?

Normál kazán, nem tank. (csak tankosról találtam leírást)

[ Szerkesztve ]

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#3482) nagynorbi válasza turho (#3474) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Szóval te oroztad el a My-T kazánt :) Majd csinálhatnál egy rövidke tapasztalatos leírásos bármit.

(#3483) Wendelke válasza nagynorbi (#3482) üzenetére


Wendelke
senior tag

Kevés infó van róla fent, majd ezek szerint Turho leteszteli.

Ahogy elnéztem, a fő előnye hogy nagyobb tankkal megy, a leírás szerint B tank 1.8 ml, illetve hogy ez is felújítható.

Ha jól láttam 40 Euro az ára, akkor már tényleg megfontolandó egy 510-s csatlakozású Genesis kazán az ilyen "szomjas" lötyifogyasztóknak :D .

Norbi, te egyébként melyik fajta Genesist használod?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3484) turho válasza nagynorbi (#3482) üzenetére


turho
addikt

Asszem visszalépek,még csak erősen ráérdeklődtem. :R
Szóval szabad préda, de szaladjatok.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3485) nagynorbi válasza Wendelke (#3483) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Igen, ismerem (mármint látásból) a My-T kazánt. Nézegettem már, meg gondolkodtam is rajta. Összehasonlítási alap a Stuka lesz, nem pedig egy Genesis típusú kazán. A Genesis típusú kazánok működési elve egy kicsit eltér ezektől (Stuka, My-T, Mark-T Infinity, Bulli A2, stb...).

Úgy vélem, hogy van itt némi fogalomzavar. A Genesis kazán, az egy "gyűjtő név", azaz a kazánok egy fajtája. Ezekben a kazánokban kizárólag fémszövetet használnak a folyadékszállításra. Nálunk NGP márkanév alatt fut a Genesis kazán (a gyártó miatt), így lesz belőle NGP Genesis.
Van belőle 510 csatis, eGo csatis, meg a gyártó saját akutestével egybeépített fajta, amit még két felé lehet bontani (az egyik a marokfüstgép, a másik a lézerkard).
Nos, én a marokfüstgépet használom (NGP 4.1), meg van egy eGo csatis NGP Genesis kazánom, amit a Megalodonnal nyüstölök.

Van még két Stukám a szoknyás verzióból, ezen kívül használok még Helixet, eGo-T "B" kazánt, 510 T2 kazánt drippelni (kiszedtem a tüskét belőle).

Üdv.:
Norbi

[ Szerkesztve ]

(#3486) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Na volt egy kicsi gondom a Helixel.A középérintkező nem éri el az akku középérintkezőjét (az egyik aksin igen másikon nem)és így ugye nem működik.Na gondoltam megpróbálom kicsit kitolni.Hát nem sikerült helyette sikerült teljesen szét b... Úgyhogy megvolt az első felújítás is.A szelelőfuratokat kitágítottam 2 üvegszálfonatot raktam vissza és sikerült 2-2.1ohm-ra megtekerni 0,2-es kanthalal.Sokkal jobb lett mint előtte :DD
De a középérintkező sajnos ugyan úgy visszacsúszik így csak az egyik akkuval tudom használni. :(((
(#3481) greenface
Mit értesz normál kazánon? Integrált patron,kerámia patron?

Bazinga!

(#3487) Wendelke válasza nagynorbi (#3485) üzenetére


Wendelke
senior tag

Jól jönnek az infóid, több lépéssel előttem jársz. :) Bár én is olvasgatok folyamatosan.

Az előbbi hsz-ban kicsit pongyolán fogalmaztam, mert a NGP Genesis kazánra gondoltam az ego/510-s csatlakozásúra, amit a honlapjuk szerint 8eFt-ért meg lehet már kapni. Ez is 4 ml-s tankkal rendelkezik egyébként?

Amennyiben egy ilyent vesz az ember, azt egy megfelelő akksival meg lehet gondolom hajtani, és mintha Turho is egy saját készítésű mod irányába haladna. ( Bocs Turho, hogy rólad tárgyalok)

Múltkor érdeklődtem nálad, az Indu miatt. Tudom, hogy problémásnak tartod, de csak nem bírtam ki :D , és ha minden jól megy akkor jövő héten már testközelből is ki tudom próbálni.

Szép gyűjteményed van, a bőség zavara. Ezt mind használod is? Ha nem indiszkrét a kérdés, mikor melyiket használod?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3488) turho válasza Wendelke (#3487) üzenetére


turho
addikt

De ez csak szerszámok nélkül, hozott anyagból van:)
18650 akku.
Mobilos kép bocs.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3489) Wendelke válasza turho (#3488) üzenetére


Wendelke
senior tag

:C Gratula!

Ez 2 db lámpa testből van?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3490) turho válasza Wendelke (#3489) üzenetére


turho
addikt

Igen, 1.35 lámpányi :D így elfér benne a védett kicsit hosszabb 18650 is. Illetve hagytam elvi lehetőséget és helyet egy kis feszcsökkentő ic-nek,és akkor meg 2x18350 akkuval is mehet(ne).

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3491) snak1977 válasza turho (#3490) üzenetére


snak1977
csendes tag

Gratula nagyon pöpec lett :)
A felső 510 csatlakozóban van elektronika?

[ Szerkesztve ]

(#3492) nagynorbi válasza Wendelke (#3487) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

"Jól jönnek az infóid, több lépéssel előttem jársz."
Ez csak egy állapot, bármikor megfordulhat a dolog :)

"Az előbbi hsz-ban kicsit pongyolán fogalmaztam, mert a NGP Genesis kazánra gondoltam az ego/510-s csatlakozásúra, amit a honlapjuk szerint 8eFt-ért meg lehet már kapni. Ez is 4 ml-s tankkal rendelkezik egyébként?"
A tank kapacitása több mint 3ml.

"Amennyiben egy ilyent vesz az ember, azt egy megfelelő akksival meg lehet gondolom hajtani, és mintha Turho is egy saját készítésű mod irányába haladna. ( Bocs Turho, hogy rólad tárgyalok)"
Én Xtar 18700-as 2600mAh aksit használok a Megalodonban (is), ami Sanyo cellás, és védett. Terhelés alatt nem térdel be, mint a Trustfire aksik. Jók még az AW aksik, meg a Redilast-ok is (a teljesség igénye nélkül).

"Múltkor érdeklődtem nálad, az Indu miatt. Tudom, hogy problémásnak tartod, de csak nem bírtam ki :D , és ha minden jól megy akkor jövő héten már testközelből is ki tudom próbálni."
Mindig is azt vallottam, hogy a saját tapasztalás pótolhatatlan ;)

"Szép gyűjteményed van, a bőség zavara. Ezt mind használod is? Ha nem indiszkrét a kérdés, mikor melyiket használod?"
Igen, mindet használom :B Az NGP 4.1 az itthoni élvezkedős készülékem. A Megalodon + NGP Genesis eGo/Helix/eGo-T "B" pedig a rohangálós, a T2 pedig ha éppen valamilyen ízre vágyom pár csepp.

Üdv.:
Norbi

(#3493) Wendelke válasza nagynorbi (#3492) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszönöm a kimerítő választ!

Remélem másnak is hasznos lesz amit leírtál :) és nem csak az én kíváncsiságom lett kielégítve

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3494) nagynorbi válasza Wendelke (#3493) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nincs mit, szívesen :)
Most pedig jöhet egy kis Laca-féle mogyoró a tüskétlenített T2-vel :B

Üdv.:
Norbi

(#3495) turho válasza snak1977 (#3491) üzenetére


turho
addikt

Nem :) a célszerűség jegyében csak egy LED. Mecha MOD egyelőre, csak egy izmos mikrokapcsoló. Pár hét múlva talán tojik a nyuszi egy x-bomb készletet, ezért nem csináltam meg a dupla 18350+Feszstab modot, de elfér az első "tagban".

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3496) turho


turho
addikt

ELADÓ AROMÁK:

2 db FA T. Camtel 7ml hiánytalan, bontott (csak megszagoltam, rendben vannak-e, nekem túl , fűszeres, 3 van ) - 900 HUF/db
Egyben 1600 HUF
1 db Tobacco Burley 5.5 ml - 800 HUF

ELADÓ HELM levesek (sok van és szeretnék másmilyen HELM-et is megkóstolni):

- T. RY4 16 mg 30 ml, egyensúly, extra íz - 2100
- T. Royal 16 mg 30 ml egyensúly, extraíz - 2100

Egyben 4000 HUF.
Posta OK, 140 vagy 200 huf-os postakész borítékban, előreutalás után.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3497) greenface


greenface
aktív tag

3481-re senki?

Tehát 'normál' Joye 510-es kazánba hogyan lehet életet lehelni, mivel egy 7 használat után már nem műxik.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#3498) bluyoo válasza greenface (#3497) üzenetére


bluyoo
nagyúr

(#3486)
"Mit értesz normál kazánon? Integrált patron,kerámia patron?"

Bazinga!

(#3499) fer válasza greenface (#3497) üzenetére


fer
őstag

Ha kicsit konkrétabban fogalmaznál!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3500) pirosvilamos válasza turho (#3496) üzenetére


pirosvilamos
tag

Szia
!
A két leves érdekelne!

Merre vagy 17-ben?

PM

Köszi

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.