Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Tangerine válasza Wendelke (#3090) üzenetére


Tangerine
senior tag

[link]

[link]

Leírás a szétszedésről (ahogy én csináltam): [link]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3102) tomy_cz válasza Kígyó (#3100) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Nyugi nálam is előfordult, a miértjét nem tudom, de vissza fog jönni nyugi. :) Legalábbis nálam "visszajött". :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3103) Kígyó válasza tomy_cz (#3102) üzenetére


Kígyó
senior tag

Ugy legyen. Piszkalas nem hasznalt sokat.

(#3104) Wendelke válasza Tangerine (#3101) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi!

Megint okosabb lettem. :) Látom, hogy a fórumon azért volt akinek kicsit hosszú volt az írásod. :D

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3105) turho válasza Kígyó (#3096) üzenetére


turho
addikt

Fejlődnek a felvételek is azért...ezek amatőr segítő videok. A "csóka" a top tenben van a Magyar Vapertársadalomban. Illetve az alakuló egyesület alapító tagja.

Más: itt is megkérdem, 18650-es zseblámpa testből készített már valaki akku mod-ot?
810-ego átalakítót vagy xy-EGO átalakítót is átveszek, ha van fölös valakinek.

Még más: valakinek bejön a HELM T. Ultimate és T. Royal leves? Nos, az azokban megbújó vaníliás íz melyik vanília-aromának felel meg?

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3106) Kígyó válasza turho (#3105) üzenetére


Kígyó
senior tag

Jah, biztos hatalmas arc a csoka, de ez nem valtoztat azon, amit irtam. Ettol persze ertekelem az erofesziteseit, es a segito szandekat. 2 kv felvetel elott, plusz odafigyel, hogy mit vesz a kamera, es jo lesz ez. :)
Az izzoszal behelyezesenel pl foglalmam nincs mit mokol. Csak siman ranyomja azt a femdugot es valahogy megszorul? Na mindegy, majd remelem okosabb leszek, ha szetszedtem.

(#3107) berbatov2


berbatov2
senior tag

2 hónapja nem nézem a shopokat és teljesen más a kínálat beszarok.

Ce2-es patront keresnék ill. Budot, de a két kedvenc boltomban (ecigionline, evapor) nincs.
Linkelnétek egy shopot ahol lehet kapni és megbízhatóak?

Nézegettem a duplafűtőszálas cuccokat, esetleg aki használt már ezt is azt is egy két mondatos véleményt írna nekem a különbségről(ce2 vs duplafűtőszál)?

Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#3108) Kígyó válasza Kígyó (#3092) üzenetére


Kígyó
senior tag

Na, helix darabokban. A gond csak az, hogy ez nem olyan, mint amit a videoban latunk. Mindegy, hasonlo az a lenyeg. Megprobalom osszehozni 2 ohm-osra. Hozzateszem, amikor szet akartam huzni, akkor elobb esett szet az akksim. :W

(#3109) szjoci válasza Kígyó (#3108) üzenetére


szjoci
őstag

A 900-as ego plus akksim nekem is eltört az illesztésnél (zsebben hordtam és egy lehajláskor történt a baleset, azóta óvatosabb vagyok :) ) de a pillanatragasztó csodákra képes. Mellesleg pár videóban ki is van emelve hogy bontáskor ne az akksi részt fogd hanem - az illesztés fölött - a nyomógombosat. ;)

(#3110) Kígyó válasza szjoci (#3109) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nekem is ilyen akksi jott szet. De en csak siman visszatoltam, stabilnak tunik. Helix 1.6 ohm-os lett, furtam ra akkora lelegeztetoket, amekkorat nem szegyelltem. :D Sajnos igy mar kicsit too much lett, meg a patron is meleg lesz! :D De legalabb szelel, es latom, hogy jo iranyba haladok. Most keresnem kell neki egy jofajta setupot.

(#3111) Wendelke válasza turho (#3105) üzenetére


Wendelke
senior tag

Szia Turho!

A Samsung ipari celládat az NGP-nél rendelted, vagy máshonnét? Töltőt is onnét szereztél be? Nekem is megtetszett az Indu, bár most nem lehet kapni. Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy elkezdem én is az alkatrészek beszerzését. :D

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3112) BandiHUN válasza berbatov2 (#3107) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://www.ecigwizard.com/shop/en/cartomisers/385-bud-tank-atomizer.html
http://www.ecigwizard.com/shop/en/cartomisers/207-bud-tank-atomizer.html

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3113) fer válasza berbatov2 (#3107) üzenetére


fer
őstag

Az EO-on van Bud, legalább is azt írják: Raktáron!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3114) berbatov2 válasza BandiHUN (#3112) üzenetére


berbatov2
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek!
Közben Lousha kollega kiokosított.

(#3115) Lousha válasza berbatov2 (#3114) üzenetére


Lousha
csendes tag

Kollegina :)

http://olvasoszoba.yolasite.com --- ezen belül kezdő e-cigiseknek segítség: http://olvasoszoba.yolasite.com/resources/Bag%C3%B3%C3%BCgyek.pdf

(#3116) BandiHUN válasza Lousha (#3115) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D Csak sajna nem nagyon hallani Magácska felől sem itt,sem az ECF-en :) Pedig az írásod alapmű :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3117) Lousha válasza BandiHUN (#3116) üzenetére


Lousha
csendes tag

Ennek is megvan a maga oka, drága uram... :)

De aki keres, azért megtalál :)

http://olvasoszoba.yolasite.com --- ezen belül kezdő e-cigiseknek segítség: http://olvasoszoba.yolasite.com/resources/Bag%C3%B3%C3%BCgyek.pdf

(#3118) turho válasza Wendelke (#3111) üzenetére


turho
addikt

Vettem egy fórumtárstól, egyedi eladás volt.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3119) BandiHUN válasza Lousha (#3117) üzenetére


BandiHUN
veterán

De aki nem ismer,nem talál meg :)
Majd egyszer lehet nyaggatlak egy kicsit a lötyikről...olyan kevés nő foglalkozik az e-bagóval,és olyan kevesen "ínyencek",hogy kíváncsi vagyok pár dologra az ízekkel kapcsolatban.Csak jó kérdés,hol,mennyit rordulsz elő,sajna igazából nincs tudomásom az említett "okokról"...majd ha nagy leszek,megkérdezem :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3120) berbatov2 válasza Lousha (#3115) üzenetére


berbatov2
senior tag

Epic fail sorry :R

(#3121) Wendelke válasza turho (#3118) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ok!

Azért még valamit megkérdeznék. Mivel továbbra sem volt szerencsém a T2-s kazánt kipróbálni, így a Bud kontra T2 kazánnal kapcsolatos véleményedre lennék kíváncsi.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3122) fer


fer
őstag

Aki ellenálláshuzalra vadászik, annak elmondanám, hogy most szedtem szét egy régi elromlott hajszárítót, amiben 30ohm/m-es huzal volt (nem kevés, jó pár méter van egy ilyenben)! Próbából csináltam egy 7 menetes hurko, ami 2ohmra jött ki, rászerkesztettem az egyik 900-as akkura, és tökéletesen felizzik!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3123) BandiHUN válasza fer (#3122) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem az 50-70ft-os tételével jobban megéri venni egy életre valót valamelyik rendeléssel és még kínlódni sem kell,plusz az a szál már izzott,így törős,és a fene tudja,mennyire tartós.
500ft 10m huzal,ez kitart a végtelenségig,egy átlagos eszközben megy 1 hónapig egy szál,és kell vagy 5 centi felújításonként.HA nem dobja el az ember eleve.Én már egy BUD-dal se kínlódnék...de abból az elsőm van is 1 hónapos már,szóval megéri a pénzét.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3124) fer válasza BandiHUN (#3123) üzenetére


fer
őstag

Miért érné meg jobban ami pénzbe kerül? Ez ingyé van, ergó ez éri meg jobban! Ha neked az kell, akkor vedd meg azt! Csak külön ezt rendelni nem éri meg, mivel én eddig csak az EO-ról rendeltem, ott meg nincs!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3125) Tangerine válasza fer (#3124) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ki tudja milyen fémekből van a cekasz egy őskori hajszárítóban, és milyen ((nehéz)fém)gőzöket enged ki izzáskor magából. Én nem szipákolnám a tüdőmbe. Inkább vettem 25 méter bevált kantálhuzalt, amit mindenki használ. Nem volt 2000 Ft postával együtt.
De a te dolgod.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3126) Tangerine válasza Kígyó (#3106) üzenetére


Tangerine
senior tag

Igen, a szilikongumicső tartja a tekercset. Egyik lába a külső fémcső és a gumicső közé kerül, a másik pedig a középső vékony cső/tengely és a gumicső közé.
Azaz balról jobbra: csőfal - egyik láb - gumi - tengely - másik láb - gumi - csőfal.
Remélem érthető. :DDD

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3127) BandiHUN válasza Tangerine (#3125) üzenetére


BandiHUN
veterán

eliquiden is van szál 3 vastagságban,és üvegszál is) persze most épp ki van fosztva(én időben bevásároltam még),onnan jellemzően nincs vaper,aki ne rendelne legalább próbára pár lötyit is amúgyis.Mogyoróért meg aki megkóstolta kábé,vissza is jár :DDD
Szóval külön nem is kell szálat rendelni.
Egyébként én úgy vagyok vele,hogy mint minden "testközeli" tárgyat,én már csak higiéniai okból is kidobom inkább,ok,lehet kifőzögetni meg ilyesmi,node nem beszél arról se senki,hogy m van,ha pl.a műanyag kezd valami mérget ereszteni 100fokon,vagy csak simán kitágul,folyóssá,repedőssé válik pl.egy BUD.
Jól vannak megcsinálva ezek,DE jobb időnként cserélni le mégiscsak,lehet kínlódni ugyan,de a rátöltött időt ha órabérben nézem,szerintem simán nem éri meg,de ha nem pénzben,hanem hasznosságban nézem,akkoris felsleges a párszáz forinton sóherkodni.
főleg aki amúgysem profi száltekerésben,üvegszálcserében,mert akkor meg már kókányolás,rosszabbul megy,stb,és megintcsak nem éri meg.
Az más,hogy az ember pl.moddol meg ilyenek,de a napi szükségletet egy marék drótra,szálra,meg 1-2,majd hekkelendő patronra,kazánra bízni...én is tartok pl.bontatlan BUD-ot is,a nem használt cuccok is AZONNAL kitakarít-kiszárít,eltesz,mostmár kifelé megyek a kóstolgatós időszakomból,sőt csináltam hozzá egy "tesztpatront",ami könnyen tiztítható,nem 5 patron hányódik mindenféle,x napja betöltött lötyivel...2 Halmizer és 1 BUD van napi használatra betőltve és kész.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3128) fer válasza Tangerine (#3125) üzenetére


fer
őstag

És szerinted a kíniak neked milyen huzalt tesznek bele? A lehető legolcsóbb, legsilányabbat! És az amiért te kiadtál 2ezer pénzt, szerinted milyen anyagból van?, mert biztos, hogy nem ilyen célra lettek gyártva azok a huzalok sem! Fémgőz izzáskor? Ezeket te magadtól írod, vagy segít valaki neked? Fémgőz tudtommal csak a fém olvadáspontja felett keletkezhet!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3129) Tangerine válasza fer (#3128) üzenetére


Tangerine
senior tag

"Fémgőz izzáskor? Ezeket te magadtól írod, vagy segít valaki neked? Fémgőz tudtommal csak a fém olvadáspontja felett keletkezhet!"

Akkor nálad biztosan az izzók sem égnek ki, meg a kazán is örökké tart, de akkor minek drótot cserélni?

"Valamennyi fém közül a wolfrám párolog magas hômérsékleten leglassabban, ezért wolfrámból készíthetôk legelônyösebben magas hômérsékletre hevíthetô, tehát gazdaságos és mégis elég hosszú élettartamú izzószálak." forrás: [link]
Akkor milyen lehet a többi?

Inkább gondold át mégegyszer sértődés helyett.

De mondtam, hogy mindenki azt szív amit akar. ;)

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3130) fer válasza Tangerine (#3129) üzenetére


fer
őstag

Te tényleg ennyire ...vagy! Az izzószál nem egyenlő az ellenálláshuzallal!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3131) Tangerine válasza fer (#3130) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ok, akkor az már nem is tud izzani, csak ellenállni. Gondolom fénykorában a hajszárítóban is csak ellenállt, mikor befogtad a ventijét. :DDD Ugyanígy nem fog izzani, mikor elfogy a lötyi, vagy nem ér hozzá a levezető, és rászippantasz egy "szárazat". :C

Részemről téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3132) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok valaki nem tudja, hogy tudnám elérni a http://e-c.hu tulajdonosát ? Szeretnék vásárolni tőlük csak lenne egy kis plussz kérésem amit meg kéne velük beszélni :/ de mailre eddig nem reagáltak :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3133) nagynorbi válasza Pocok256 (#3132) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Akkor hívd fel őket.

(#3134) turho


turho
addikt

aki üvegszálat keresett....van az EO-n!

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3135) Kafa.


Kafa.
csendes tag

Kicsit gyerekesen kell fogalmaznom,hogy végre 1-értelmű véleményt kapjak:Ha csak 1-et választhatnál,melyik lenne az?Hélix,T2-Lr,Raven extreme,Bud????Nem kell a kitérő válasz,hogy mi a fontos TH,íz,fürt,Kezelhetőség,csak a válasz melyik az az 1!!Ha választanod kéne...Köszi,Lorenzo9,Turho,stb..

(#3136) bluyoo válasza Kafa. (#3135) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Bud.
Bár én a Hélix-t és a Ravent nem próbáltam.

Bazinga!

(#3137) turho válasza bluyoo (#3136) üzenetére


turho
addikt

T2 - mert azzal volt a legkevesebb bajom. Konkrétan semmi.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3138) bluyoo válasza turho (#3137) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az nálam 2. egyszerűen zabálja a likvidet és nem látok a szobában a gőztől ha használom :DDD .Bár hogy kapott új üvegszálat sokkal jobb lett mint előtte.De mivel csak 1-et jelölhettem ....

Bazinga!

(#3139) Kafa.


Kafa.
csendes tag

Köszi,végre ezek határozott válaszok,még 1x-köszi...

(#3140) fer


fer
őstag

Most cseréltem fűtőszálat a Helix-ben szétszedés nélkül, felülről! Egy kicsit alacsonyra sikerült, 1.6 ohmra! Most az igazi a szabályozott akkukhoz!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3141) Kígyó válasza Kafa. (#3135) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hali!

Ha egyet valaszthatnek, akkor az eddigi tapasztalataim alapjan T2. A gond csak az, hogy nincs meg annyi tapasztalatom, hogy ennek a kijelentesemnek legyen sulya.

Adott pl a Raven. Mivel az ha jol tudom keramia, tehat th nem sok van, plusz mar befurodtem a vision-nel, igy valszeg ki sem fogom probalni.

Ott a helix, ami egy egesz jo kis cucc lenne. Csak nekem keves az ego plus-szal, hiaba cserelgettem az izzoszalat, probalgattam kulonbozo ellenallasokon, csak rosszabb lett. Sokkal nehezebb felujitani is, mint a t2-t. Viszont lehet, hogy egy utosebb akksival nagyon jo lenne. Azt ugyan ketlem, hogy th-ban, fustben verne a t2 lr-t, de ha mar hozna egy elfogadhato szintet, plusz az ize jobb, es nagyon jol nez ki. Talan megbizhatobb is, de ezt is meg korai kijelenteni. Nalam a t2 lr nagyon szeszelyes. Tehat most varom a vv akksimat, hogy teszteljem 4.2V-on a Helix-et.

Aztan ott a Bud. Egy pakkot vettem, egyikbe 18mg mogyoro egyensuly ment, masikba 12mg kave fustbajnok. A mogyoros nagyon jol ment 3-4 toltesen keresztul, bar eleg zavaroan nehez volt szivni. Utana egett izt kezdett kiadni, anelkul. hogy leegettem volna. A kv-s lotyi meg annyire gyenge, es rossz izu volt, hogy eleve kuka.
Igy a viszonylag rossz tapasztalatok miatt, plusz mar vallalhatatlanul igenytelen, gagyi patronnak nez ki szamomra, nem is rendelek tobbet. Izre 10/10 volt az elejen, azt meg kell hagyni, magasan verte a t2-t. Kemeny 1 hetig kb.

Aztan ott az Ego-T Lr B kazan, ami gondolom kb ua, mint az Lr t2 , csak 2x akkora kapacitassa, tehat nem fogy ki rohejesen rovid ido alatt. Amig azt nem teszteltem, addig nem teszem le a voksom sehova, az fix.

A lenyeg a lenyeg: nem teljesen ertem mi ertelme van egyszavas valaszokat kieroszakolni ilyen osszetett temaban.. :F Nem leszel tole okosabb, az fix! :(

(#3142) fer válasza Kafa. (#3135) üzenetére


fer
őstag

Most már egyértelmű, hogy a Helix! :C

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3143) Kafa. válasza Kígyó (#3141) üzenetére


Kafa.
csendes tag

Hali,pontosan ezért van értelme az 1 szavas válasznak,hogy az ember fel tudja mérni,hogy pl:10 emberből 6 nak egy bizonyos tipus jött be,az már eredmény,de mindig csak kitérő válaszokat kaptam,hogy mi a fontos,TH,ÍZ,Füst mennyiség,stb,ráadásul sok ember nem is próbálta mind a 4-et,vagy nem is rendeltetés szerűen használja,pl alacsony az aku feszkója,a kazán ellenállásához képest,így a kérdésemre-számomra hasztalan a válasz,,és rengeteg a rossz minőség is,,tehát mikor az ember elolvassa a kérdésem,magában végig gondolja amit tapasztalt ezekkel kapcsolatban,Íz,Th,Füst,selejtek száma,takarítási-ill.töltési macera és kap 1 választ a kérdésre,hogy melyik az az 1-ezek tudatában,és a válasz csak 1 tömör szó:pl-xy.

(#3144) Kígyó válasza Kafa. (#3143) üzenetére


Kígyó
senior tag

Ertem, hogy mire gondolsz, a legtobb esetben lehet jo is ez a megkozeleites. Csak nem ebben. Tulsagosan kulonbozoek az igenyek, tul sok a valtozo. Azzal nincs baj, hogy akarsz egy konkret valaszt. Senki nem szereti, ha mellebeszelnek. Viszont az egyen igenyei, a korulmenyek ismerete nelkul ez x@rt nem er. :)

(#3145) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Bud,T2Lr,és próbaképp Helix mellé eGo aksik közül melyiket ajánljátok?ecigionline-ról rendelném.Valaki próbálta már az Aloe Vera likvidet.Asszonykámnak megakadt rajta a szeme.Szerinte biztos egészségesebb mint a többi.Hiszen majdnem minden kencéjében benne van így biztos jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3146) BandiHUN válasza bluyoo (#3145) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sima 900-as vagy 1100-as akksit vegyél,ha használat a cél,a többi vagy csicsás,vagy stabilizált,stb...
A legtöbb különlegesebb akksi,pl.Spectrum,ilyenek stabil 3.4 voltot adnak,érdemes rá figyelni,meet LR cuccal,Dual coillal,stb.NEM futják azt,amit kell,azokkal lesznek olyanok,mint a sima eGo akksik hagyományos eszközökkel.
http://e-c.hu/elektromos_cigaretta_akkumulatorok itt vannak olcsóbb akksik is,tehát javasoltabb,nekem is innen van az eGo kezdő készletem,USB töltővel egy 900-as akksi 4200..igaz most épp olyan nincs.De csak akksit mindenképpen lehet olcsóbban is venni,mint az EO-n.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3147) fer válasza bluyoo (#3145) üzenetére


fer
őstag

Standard aksi az ajánlott! Ha áttekered kisebb ellenállásúra, akkor már jó mellé a szabályozott, plus, spektrum, eGo-T is! A VV aksi mindkét esetben jó!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3148) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Az 510 T2 LR nagyon jó kis kazán. Igaz, hogy eszi a levest, de nagyon jó ízek jönnek ki belőle. Viszont pici a tartálya.
Az eGo "B" LR tank kazán tökéletes mindennapos hurcolászós kazánka, 2ml űrtartalommal. Jó füst, jó ízek, igénytelen a szó jó értelmében.
Helix szintén jó választás, a legegyszerűbb a kezelése a három közül. Közepes űrtartalom, szintén jó ízek, és kellemes füst.
A végére hagytam a Genesis kazánt. Egy szó: überf@asza :)

(#3149) fer válasza BandiHUN (#3146) üzenetére


fer
őstag

Nem azért olcsóbbak mert nincs rajtuk zsebzár? Telefonáltam nekik pár hete, és azt mondta a csávó, hogy a 650-en nincsen! A tiéden van?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3150) BandiHUN válasza fer (#3149) üzenetére


BandiHUN
veterán

Konkrétan lehet érdemes rákérdezni,én 900-as akksit vettem innen(azóta is ezt használom) Bizonytalanok kezdő eGo készlete címszóval USB töltővel együtt 4200-ért.Tehát az valószínűleg külön is zsebzáras.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.