Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) turho


turho
addikt

Cuban Supreme, és Shade FA-aromákat szív itt valaki? Vélemény kellene....illetve még az érdekelne, adalékoljátok-e valamivel ezeket pluszban?
Köszönöm!

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3202) Kígyó válasza turho (#3201) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hali! Cuban supreme-em van, nem szivhatatlan, de a mogyoro es a malna mellett nem rug labdaba. 10ml-es meg felig van, pedig az elso lotyiadagommal rendeltem. Nagy joindulattal bele lehet magyarazni valami szivar izt, de en inkabb ilyen parfum, vagy vegyszerizunek mondanam. Vesztartaleknak jo.

(#3203) turho


turho
addikt

És az FA Camtel és Desert ship?

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3204) Kígyó válasza turho (#3203) üzenetére


Kígyó
senior tag

Azokat nem probaltam. Dohanya izek kozul eddig a "desert sand"-et es a "pall mall"-t probaltam. Nekem nem jottek be, szerintem kozuk nincs se a dohany izhez, se a cigihez. Teljesen feleslegesnek tartom ezeket eroltetni. Persze ha neked ezek jonnek be, akkor hajra. :) En csak azt sajnalom, hogy nem arulnak rendes kostolo pakkokat. Pl ha engem erdekel mondjuk 10 iz, akkor ne kelljen mar kiadnom minimum 7000Ft-ot minimum 50ml folyadekra, amikor abbol jo esellyel csak kb 3 fog bejonni. Eleg lenne mondjuk 10x1ml, mondjuk 1500-2000Ft-ert. A masik problema meg, hogy ha egyszer egy kazanban hasznalok valamit, akkor annak mar annyi, sose mosom ki belole. Bar ez mar nem a webshopok hibaja.

(#3205) atiss78 válasza Kígyó (#3200) üzenetére


atiss78
csendes tag

Szia!
Az NGP-t az e-smook zone-rol rendeltem,igaz árakat ott is csak privátba adja meg Zsolt.
Nekem az ngp 4.1 genesis+aksi+tőltő házhoz szállítással együtt nem egész 20k.

(#3206) daru


daru
tag

Ezt olvastátok már? :(((

06 30/366-57 90

(#3207) Xero válasza daru (#3206) üzenetére


Xero
nagyúr

(#3208) disy68 válasza daru (#3206) üzenetére


disy68
aktív tag

Tehát még mindig nem az e-cigi illegális (bár ugye ha ezt írják az jobban hangzik), hanem a nikotin tartalmú lötty bele. Az azért jó, hogy a cikk is írja, hogy a többség illegális, ergó van ami nem illegális?

(#3207) Xero

Újabb remek, informatív cikk :)

"A szakminisztérium szerint a nikotintartalmú e-cigaretta legfőbb veszélye, hogy már egy patronja is halálos mennyiségű nikotint tartalmazhat."

Ne szívjunk tömény nikotint tehát..

"A jelenleg boltokban, aluljárókban kapható termékek minőségére, megbízhatóságára az esetek többségében nincs garancia."

És ne az aluljáróban vegyük meg a Jolántól..

[ Szerkesztve ]

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#3209) turho


turho
addikt

100 mg-os NIC-et nem rendel valaki a napokban? Bevenne?

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3210) turho


turho
addikt

2x7 ml aroma.

1 db FA Tobacco Camtel 7 ml hiánytalan, bontott (csak megszagoltam)
1 db kézileg kimért 7 ml-es (20 ml-es FA aromából) Black Fire aroma

cserélhető más, dohányízre hajazó aromákra. (Davidoff, Ry4, Desert Ship, Vanília, Turkish Blend, Dark Vaper, Melon (nem Cantaloupe!) ilyesmi aromák érdekelnek). Valamint beszámítok minőségi üvegszálat is 1 méter körülig.
(Van másik Camtel-em is, és Black Fire-m is de ez nekem sok).

Budapesti vagy postás csere érdekel.
(Budapest XVII. ker vagy munkaidőben Keleti pu.).

Érdekelhet kész lötty is, értékben.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3211) Kígyó válasza atiss78 (#3205) üzenetére


Kígyó
senior tag

Koszi a tajekoztatast! Azt egyebkent lehet tudni, hogy ezt miert nem aruljak webshopokban?

(#3212) turho válasza Kígyó (#3211) üzenetére


turho
addikt

Egyedi gyártású, kisszériás kézi készítésű termék, egy szűkebb, tapasztaltabb körnek. :)
Eddig többnyire gyakorlott fórumozók fedezték fel a készüléket, illetve szájról szájra terjed a létezése. Kisszériás gyártás tehát esetenként 1-2 hetet is kell rá várni. Weblapjuk megújult:
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3213) Kígyó válasza turho (#3212) üzenetére


Kígyó
senior tag

Vegre kicsit kepbe kerultem! :)
Koszonom turho!

(#3214) Tangerine válasza disy68 (#3208) üzenetére


Tangerine
senior tag

Elektromos cigaretta? Mérgező dinamit? Tények és a tévhitek.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3215) bojtos.arpad válasza Tangerine (#3214) üzenetére


bojtos.arpad
csendes tag

Kellett már ez!
Haj rendben, szakáll rendben :D

(#3216) turho


turho
addikt

Osszátok meg, terjesszétek, mert a többi hülyeség is terjed!

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3217) Wendelke


Wendelke
senior tag

Turho!

Hogy állsz a zseblámpa projekttel? :D

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3218) Wendelke


Wendelke
senior tag

Az e-Vaportól rendeltem egy T3-s kazánt, amit nem rég hozott a futár. Most éppen azt szívogatom, az első töltetet, Laca féle 18-s egyensúly RY4.

Sajnos a T2-vel nincs összehasonlítási alapom, így egyenlőre amit el tudok mondani, hogy méretre ugyanolyannak tűnik, csak a patron két oldalán van kialakítva a "füstjárat" a T2-n a kép alapján csak az egyik oldalon van.

Az ízét és a TH-t még nem igazán tudnám meghatározni, mert jó eséllyel ebben is valami aroma nélküli PG vagy VG folyadék lehetett. Könnyű szívni, a füst az valóban nagy, és eszi rendesen a lötyit.

Az ellenállása valószínűleg a megadott 1.9 ohm körüli (szar a muliméterem).

A szipkája viszont annyira nem tetszik, bár lehet, hogy azért mert a Bud szipkáját szoktam meg, ez jön be a legjobban.

Na így elsőre ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3219) bojtos.arpad válasza Wendelke (#3218) üzenetére


bojtos.arpad
csendes tag

Akkor az hamarosan kiürül és jó lesz de az se kizárt, hogy Laca cuccnak még érnie kell.
Nekem is jött most royal de a fránya ízlelőim miatt én kiérzek belőle ízt ami nem oda való, szóval megy pihibe és majd később elővesszük.

T2 is korrekt én szeretem, néha használom mikor rám jön, T3 még nem fordult meg nálam, de majd kipróbálom.

(#3220) Wendelke válasza bojtos.arpad (#3219) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ez az RY4 már majdnem egy hónapos, ami meg tegnap jött a Lacától meg sem kóstoltam, ment egyből a hűtőbe érni :) . Én is okultam az első rendelés után.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3221) bojtos.arpad válasza Wendelke (#3218) üzenetére


bojtos.arpad
csendes tag

Meg akartam nézni de kolléganőnek oda adtam a T2-t viszont emlékezetből én azt mondom a t2-nél egy helyen van a levegő közlekedésére kialakított járat.

(#3222) bojtos.arpad válasza Wendelke (#3220) üzenetére


bojtos.arpad
csendes tag

Good :)

(#3223) Wendelke válasza Wendelke (#3220) üzenetére


Wendelke
senior tag

Most kaptam egy infót egy nagyra becsült fórumtárstól, hogy ne a hűtőben érleljem a lötyit, így ki is veszem. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3224) bojtos.arpad válasza Wendelke (#3223) üzenetére


bojtos.arpad
csendes tag

Azt hiszem erről is megoszlanak a vélemények.

u.i.: hallottam már ezt is meg azt is, kinek mi szimpatikusabb :)

[ Szerkesztve ]

(#3225) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Megjött EO-rol a 2 BUD és a Helix - 10ml/24es RY4-gyel együtt. Baakkker. Ez nagyon durva. Desert shipet elajandekoztam.

BUD VG verzió, ezt töltöttem az RY4-gyel ami PG alap. Extrém jó, ez tényleg cigi feeling. Alapszaga a lötyinek: kellemes és nem büdös.... :Y :R

HC-s rendelésem is amit tegnap adtam fel, ma postára került, remelem 1 hét mulva érkezik.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3226) Xero válasza Wendelke (#3223) üzenetére


Xero
nagyúr

Laca instrukciói szerint langyos környezetben kell érlelni, lehetőleg úgy hogy mozgásban legyen. Ő azt javasolta, hogy rakjuk be táskába vagy zsebbe és "sétáltassuk" pár napot.

Más téma:
HealthCabin elkezdte ugyebár forgalmazni a Joyetech eGo-C készleteket és nem olyan régen a kazán betéteket is. Információim szerint egy hét múlva elérhetőek lesznek külön az aksik és a kazán alapok és palástok is külön rendelésre.
Elvileg a héten érkezik két eGo-C 1000-es készlet. Cimborámnak és kollégájának rendeltem. Ha lesz időm vetek rá néhány lopott pillantást.

Utána ha felkerülnek az alkatrészek azt hiszem magamnak is rendelek egy 650-es eGo-C aksit és egy kazánt meg némi betétet. :K

A januárban érkezett eGo-T közül egyet sajnos egy sítúra alkalmával kilapított a csomagom, a másik kettő még jól van, de nem akarom húzni nagyon a lelkivilágukat.
Az ugyan ekkor érkezett Kanger horizontalokból még van 3 bontatlan és 2-3 használható darab, ami tekintve az árukat nagyon kiváló eredmény. Szóval ezekből biztos kerül a csomagba. :C

[ Szerkesztve ]

(#3227) wwenigma válasza Xero (#3226) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kangerből csak egyet öltem meg, az elsőt ami 4 embert ültetett le mert tulizzitottuk. Besirtunk mit dob a kicsi. De most a BUD mutatott olyat hoyg besirtam, nagyon jo cucc. :C

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3228) Xero válasza Xero (#3226) üzenetére


Xero
nagyúr

Javítom magamat. Felkerültek az eGo-C cuccok. Juppí.

(#3229) Wendelke válasza Xero (#3226) üzenetére


Wendelke
senior tag

Laca instrukciói szerint langyos környezetben kell érlelni, lehetőleg úgy hogy mozgásban legyen. Ő azt javasolta, hogy rakjuk be táskába vagy zsebbe és "sétáltassuk" pár napot.

Jogos, én is olvastam, csak valamiért kevertem a hosszabb távú eltarthatóságot, az érleléssel. Úgy hogy most szobahőmérsékleten van, 1-1.5 hónapnál többet úgy sem fog érlelődni :)

bojtos.arpad: Hát most megpróbálom így, szobahőmérsékleten. Múltkor kb. 7-10 nap után kezdtem el a hűtőből kivéve használni, és addigra ment el a kezdeti vegyszer-parfüm szaga.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3230) Bonnie0


Bonnie0
újonc

Sziasztok.
Én még új vagyok itt,ugyanis 12 éve dohányzok és mivel,drága kormányunk kitalálta,hogy bünti jár érte,ha nem itt meg ott szívod a cigit. Szóval a lényeg,hogy vettem múlthéten e-cigit. A neten eléggé megoszlik a vélemény,gondoltam kipróbálom és saját véleményt alkotok.
Kicsit fura még,de határozottan tetszik. :) Az ára sem volt vészes és több ízben kapható a folyadék bele.
:C

[ Szerkesztve ]

(#3231) Bonnie0


Bonnie0
újonc

bestcigi
:DD :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#3232) nyogo83 válasza Bonnie0 (#3231) üzenetére


nyogo83
senior tag

Ugye még véletlenül se a reklám miatt reggeltél? :(((

(#3233) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Ha reklám ha nem azért volt haszna:
Nem is tudtam hogy van Bud likvid.[link]
Jövőhónapban lehet teszek egy próbát.Úgyis a Bud a kedvenc.

Bazinga!

(#3234) wwenigma válasza bluyoo (#3233) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

hja, bar hianyos az oldal, pl. 1,5e a bud patron, de hogy darabja vagy a duplacsomag...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3235) nagynorbi válasza Kígyó (#3213) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Érdemes rá összekaparni egy kis pénzt, teljesen más dimenzió a genesis kazán.

(#3236) Kígyó válasza nagynorbi (#3235) üzenetére


Kígyó
senior tag

En most mar csak azert nem akarok venni egyet, mert ha tenyleg olyan jo, akkor mehet kukaba a sok-sok joye 510 es ego cuccom. :D

(#3237) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én nem vennék ilyen brutkóbb modokat....tudom,miért szeretem az integráltat,helixet,bud-ot,stb,nem hinném,hogy egyetlen eszköz egyszerre helyettesíthetné...így ha lenne is,akkoris hamar előkerülne a többi is ugyanúgy megint.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3238) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Üdv!
A kérdésem az lenne hogy a repülőre az e-liquideket engedik a felvinni kézi poggyászban.
Vagy csak akkor ha bontatlan?
Fontos lenne tudnom.
Köszönöm

(#3239) BandiHUN válasza szinesz.bob (#3238) üzenetére


BandiHUN
veterán

No,ez jó kérdés....de az utastérbe tuti nem teheted be,amúgy meg szedd le a nic jelzést,stb,és tedd be a többi kenőcs,fogmosó cucc,stb.közé,a kutya nem nézi.Esetleg keríts egy szájvizes üveget például,vagy valami hasonló,kimosható üveget,raktérben ellesz,megkóstolni meg nem fogják a samponod,a löttyöktől nem azért félnek,mert érdeklik,mivel mosol hajat,hanem nehogy a repcsit robbantsd fel.De a radaron azért látszik,mi bomba.Hivatalosan sehol nincs tiltva az e-bagó,ITTHON SEM.Nem úgy megy,hogy pár majom dumál,és rögtön törvény,vizsgáltatni kell,és hivatalos eredmény kell róla,stb.
Használni meg eszedbe ne jusson nemdohányzó helyen,főleg külföldön,mert lehet kínos perced,mire kidumálod,főleg ha nem beszélsz nyelvet.Szállodában,stb,budiban,ha nincs kamera,tolhatod,nem füst,nem kapcsol be a tűzjelző,persze ne az érzékelőre fújd,mert potikailag füstszerű azért.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3240) Xero válasza szinesz.bob (#3238) üzenetére


Xero
nagyúr

Társaságtól függ sokszor mit szólnak hozzá. Meséltek már (azt hiszem US légtérben közlekedő inter state) járatról, ahol konkrétan osztogattak e bagót. Legjobb lenne őket megkérdezni.

(#3241) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Na megjöttek a Helixek is nagynorbi jóvoltából.Hát csinos darabok de a bud-ot nálam akkor sem körözik le legalábbis füstben.
Csak ne lenne a helixhez képest annyira fröccsöntött a szerencsétlen .Bár Egon Kazánborítással már tetszetősebb.Csak egy bibi van mégpedig hogy behorpad a homlokom annyira nem szelel szerencsétlen.(Ebből megint bütykölés lesz ;] )
(#3234) wwenigma
Most bevásároltam egy időre és őszintén szólva azt nem néztem.Csak a Bud likviden akadt meg a szemem mivel még sehol nem láttam.
.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3242) nagynorbi válasza bluyoo (#3241) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Várj vele egy kicsit. Be fog "járódni" 3-4 töltés után :)

(#3243) bluyoo válasza nagynorbi (#3242) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Akkor mint mindig türelmetlen vagyok.De még így is bekerült a kedvencek közé.
Holnap melóhelyen sokkterápia: Ego + Helix. ;]
Kapni fogom rendesen az analóg bagósoktól az tuti. :DDD

Bazinga!

(#3244) szinesz.bob válasza BandiHUN (#3239) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Köszi majd valamit kitalálok rá... :)

(#3245) turho válasza Wendelke (#3217) üzenetére


turho
addikt

Nuku még a fele hozzávaló+lecsapolták ma a térdem, szerintem hétvége.... :)

Bluyo: dupláját üt a Helix ha jó a leves....

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3246) nagynorbi válasza turho (#3245) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Bizony :)

(#3247) BandiHUN válasza bluyoo (#3241) üzenetére


BandiHUN
veterán

kazánborítással horpadni is fog a homlokod,mert nem szelel a BUD.Énnekem is ki kellett fúrni a palástot...ráadásul igencsak bika anyag,és ugye satuba se lehet fogni,nem volt egyszerű kifúrni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3248) Senator


Senator
aktív tag

Én itt vettem Helix-et. 1490/db és eredeti vision cucc :Y Imádom, VV-vel tolom :)

(#3249) bluyoo válasza turho (#3245) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Te mit használsz vele?Nekem most ugyan az van benne mint a bud-ba 50-50 ecigionlineos D'off.
Bár most kitartóan szipákolom hogy bejáródjon ahogy nagynorbi írta.
(#3247) Lorenzo9
Én is épp arra készülök de én szerintem a kémlelőablakot fúrom meg.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3250) turho válasza bluyoo (#3249) üzenetére


turho
addikt

Mindenféle liquidet próbáltam már velük :)
4-8 mp-es slukk, leránt, örül :D

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.