Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Kígyó


Kígyó
senior tag

Nah, berendeltem a helixet, kivancsi leszek.
Hetvegen meg a buli heveben csontszarazra szivtam az uj t2 tankom. Ilyenkor segit a kifozes, vagy ez mar kuka?
Bud nagyon kafa, egyetlen bajom vele, ami viszont nagyon zavar, hogy nagyon nehez szivni. Ezt nem hallottam meg sehol, most nem tudom, hogy ez csak engem zavar, vagy 2db hibasat fogtam ki. Velemeny?

(#2852) nagynorbi válasza Kígyó (#2851) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Mindenképpen érdemes a tisztítással megpróbálkozni, aztán ha az nem jön be még mindig ráérsz kidobni :)

(#2853) Kígyó válasza nagynorbi (#2852) üzenetére


Kígyó
senior tag

Ez igy van, de csak holnap esek neki, es remeltem hogy addig valaki megnyugtat, hogy jo lesz az, nem lett semmi baja! :D

(#2854) BandiHUN válasza Kígyó (#2851) üzenetére


BandiHUN
veterán

Kifőzöd,kiégeted,mint az új.Max pepecselsz vele,de nem veszett ügy.
BUD-nál vigyázni kell,mert ha használsz az akksin palástot,akkor szeret nemszelelni!Énnekem is ki kellett fúrnom a palástomat,mert az első 2 bud jól megy(matrica nélkül),a második 2 egy picit nagyobb,és az ok homlokhorpadósak voltak.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2855) Kígyó válasza BandiHUN (#2854) üzenetére


Kígyó
senior tag

A palast akkor a matrica? Egyebkent egyiken rajta van, a masikon nincs. Nem szelel rendesen egyik sem.

(#2856) BandiHUN válasza Kígyó (#2855) üzenetére


BandiHUN
veterán

A palást az az,amit a nagyobb akksikra lehet tekerni(eGo),hogy a vékony patront védjék,megtartsák,és kúposak,hogy áthidalják a vastagságkülömbséget.
például ez,nekem ilyen van,fekete,ezt kellett kifúrnom

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2857) Kígyó válasza BandiHUN (#2856) üzenetére


Kígyó
senior tag

Aha! Nekem ilyen nincs, naturban nem szelel rendesen.

(#2858) fer válasza Kígyó (#2857) üzenetére


fer
őstag

Ki kell szedni a cseppfogó szövetet! Alulról benyúlsz a lyukon egy vastagabb tűvel vagy dróttal, és felfelé kitolod a kazán belsejét, majd a gumitömítésről letéped a szövetet, összerakod, és örülsz, hogy már szelel rendesen! Én is így használom, bár nekem nem lett volna okom kiszedni, csak a kíváncsiság vezérelt, de legalább már tudom, hogy néz ki belülről!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2859) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Van ellenálláshuzalom is.
Kanthal FeCrAl
0,2mm ~44Ω/m
10m
Priviben érdeklődjetek légyszi!

[ Szerkesztve ]

(#2860) Kígyó válasza fer (#2858) üzenetére


Kígyó
senior tag

Kosz a tippet, kiprobalom mindenkepp. Csak ugy alakult, hogy ma sem erek ra. Igy tolodik minden holnapra.

(#2861) fer


fer
őstag

Már én is bizakodom benne, lehet rendelek belőle, ha elvileg a jövő hétfőre megérkezik nekik! [link]
Ez is kedvezőnek néz ki, ráadásul B kazános! Ha végre minden boltba megérkeznek a hiányzó áruk, még a végén megérjük, hogy előáll a bőség zavara!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2862) Pocok256 válasza fer (#2861) üzenetére


Pocok256
veterán

Hiu abrand mar 2hete vadaszok a helixhez egy normalis akksit ami valtoztathato feszkoval bot es 900mha min de lehetetlen beszerezni.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2863) e.vid válasza fer (#2861) üzenetére


e.vid
senior tag

Jövőhéten érkeznek az evapor-hoz az új ego és joye szettek, aksik, állítólag 1 év garanciával.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2864) Kígyó


Kígyó
senior tag

Uhh, tegnap erkezett Helix egyik webshopba, rendeltem is 2-t nekem, 2-ot havernak. Ma rendelnek masik havernak. Nincs raktaron..

(#2865) daru


daru
tag

Sziasztok!
Bedöglött a régi porlasztóm, és ezt néztem ki helyette. Valaki meg tudná mondani nekem, hogy érdemes-e beruházni rá, vagy esetleg tudnátok ajánlani valamit jobbat.
Elöre is köszi :R

06 30/366-57 90

(#2866) nagynorbi válasza daru (#2865) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nekem ugyan nincs személyes tapasztalatom ezzel a kazánnal, de jókat írnak róla az oldalon. Mihez használnád?

(#2867) Xero válasza daru (#2865) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem csak kóstolni volt driptippel, de arra kiváló volt. Minden ízt jól kihozott a TH és a füst is jó volt. Ha valóban Joyetech, akkor még talán húzza is 3-5 hétig mindenféle matatás és főzőcskézés nélkül. :K

Mindennapokra hagyományos patronnal szerintem nem nagy durranás, de otthonra vagy tényleg csak kóstolni hibátlan.

Mászkálni egy tank/c-tank vagy kanger integrált jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#2868) wwenigma válasza Xero (#2867) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valoban Joyetech csak ecigi.shop.hu-n lesz, vagy HC-rol. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2869) turho


turho
addikt

Remek eredményeket értem el STUKA-val, mostmár még bátrabban ajánlom mindenkinek. Még az én speciálisan TH-t és ízt nem érző torkozatomat is legyintgeti. Sima natúr EGO akkuval.

Indultube 18650 méretű testet vagy klónt keresnék olcsón. Elfogyott a Webshopos 6500 forintos. vagy vennék át ha valakinek nem jött be. 18650 akkutöltő is érdekelne ez mellé.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2870) kew


kew
senior tag

Az evaporos Mystic Juice-okat próbálta már valaki? Érdemes rendelni belőle, vagy nem éri utol a Laca féléket?

Btw, tegnap éjjel arra riadtam fel, hogy eldurrant az eGo hálózati töltője. Elég nagyot szólt, le is csapta a biztosítékot, még a villanyórát is, és baromi égett szaga volt. Szerencsére nem gyulladt itt ki nekem, és a rajta lévő akksinak sem lett baja (legalább is eddig úgy tűnik).
Úgyhogy csak óvatosan..:) Remélem az EO cseréli, még nincs egy hónapos sem.

(#2871) lanw


lanw
aktív tag

Sajnos nekem nem segített ! Próbáltam a nikotin tapaszt ami potom 5k volt,és semmi!

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#2872) turho válasza kew (#2870) üzenetére


turho
addikt

Biztos cserélik simán :) néha nagyritkán előfordul kapcsolóüzemű töltőkkel. Ritkán sérül meg a rákötött fogyasztó. Biztosíték-tesztnek is jó volt :)
Ha mailezel az EO-nak vagy privátozol, és esetleg egy kis fotot is mellékelsz a maradványról, tuti azonnal küldenek másikat, nem is kell elküldened a rosszat.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2873) wwenigma válasza kew (#2870) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Éljen a minőség.... utangyartott = eredeti ....

turho: Te is csak ovatosan ezekkel az akkukkal, védelem nélkülivel ne kísérletezz mert ha ez eldurran az gyk. mintha csőbomba lenne a szádban.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2874) Black&White


Black&White
addikt

Nem érdekel vkit Joye 510 LR porlasztó (bontatlan)?
Egy rendelési hiba miatt van 5db pluszban... :(

(#2875) turho


turho
addikt

Értékeljétek pls. a cikket. Tőlem megkapta a karót. (bal oldalon). De unom már ezt az elterelő hazug sok mocskot.....
[link]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2876) Pocok256 válasza turho (#2875) üzenetére


Pocok256
veterán

Jahogy azért rossz az e-cigi mert volt egy retardált ember aki képtelen volt normálisan utánna olvasni :DDD Ez aztán a valami ! :DDD Szóval a termék hibás ha a user retardált és a macska a sz*r mert nem tud repülni :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2877) nagynorbi válasza Pocok256 (#2876) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Egyre több hasonló cikkel fogunk találkozni. Nem érdemes szót se fecsérelni rájuk, különben még agyvérzést fogunk kapni :)

(#2878) turho válasza nagynorbi (#2877) üzenetére


turho
addikt

Nem szabad hagyni terjedni a f*szságot, szerintem.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2879) bluyoo válasza turho (#2875) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Kapta az egyest ;] Jól tájékozott műszaki beállítottságú az író hölgy. :DDD
De viszont hamarosan nem ez lesz a legnagyobb gondunk.Nem hiszem hogy ÁLLAM bácsi sokáig hagyni fog minket szabadon "majdnem ingyen" pöfékelni.

Bazinga!

(#2880) turho válasza bluyoo (#2879) üzenetére


turho
addikt

Ok, de
1: anyira nincs ez sem ingyen
2: szeretném elérni igen sokadmagammal az ecigiforum-on hogy egyesületbe tömörülve megpróbáljunk fellépni. (Nem az én gondolatom volt de erősen támogatom és igen sokan még).
3: Nem vagyok benne biztos hogy ebben az élhetetlen rabló kizsigerelő "válsággal küszködő" országban papírforma szerint az adó adójának adóját is meg kellene adóztatni, és minden maradék jót elvenni az egyszeri emberektől, mert ők tarthatóak kézben.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2881) Xero válasza turho (#2880) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha valamiért szórakoznának a közeljövőben én egyszerűen Németországba fogom rendelni Kínából nagyobb tételben és onnan hazahozom/hazaküldetem. Ezzel az állambácsi nem tud mit kezdeni.

Még szerencse, hogy fél éven belül költözöm ki. :P

(#2882) turho válasza Xero (#2881) üzenetére


turho
addikt

Niylván, marad ez az okosság is :) de mostanság az a hülye helyzet van hogy a kedvenc honi 3-4 shop is beszállítási nehézségekkel küzd.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2883) bluyoo válasza turho (#2880) üzenetére


bluyoo
nagyúr

1. Ahhoz képest hogy mennyit pénzt "szívtam" el ahhoz képest ......
2. Én is támogatom a dolgot. :K
3. Pedig nagyon úgy tűnik(párttól függetlenül).
(#2881) Xero
Ez jó gondolat szinte az egész rokonság kint él úgyhogy nálam is megoldható lesz.Bár kicsit körülményes.
(#2882) turho
Eddig ennyi hátrányát látom az e-ciginek.Elég körülményes a beszerzés.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#2884) Xero válasza turho (#2882) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezért nem erőltetem az itthoni beszerzést. Amikor tavaly májusban elkezdtem az e bagózást, már akkor tiszta volt a kép, hogy az itthoni beszerzés minősége és elérhetősége esetleges, így nem szabad arra alapozni.

Alap tétel a tartalék képzés.
Nekem is most van még egy bontatlan eGo-T kazánom, 5db bontatlan Kangerem egy működő eGo-T, 510-T LR és legalább 3 Kanger.
Ennek ellenére jövő héten vagy rákövetkező héten rendelek egy újabb adagot HC-tól. Ha van rá lehetőség akkor már eGo-C-t.

(#2885) fer


fer
őstag

Pár napja volt egy kis afférom, mindkét Bud-al, pontosabban folyadékellátási gondok voltak (kellemetlen, talán égett íz)! Most lazábbra vettem a levezetőszálat, hogy többet kapjanak, így most nagyon jól működnek (emiatt az eGo-T LR kazán a háttérbe is szorult)! Kíváncsi leszek, ha jön majd a nyári 30-35 fok, milyen beállításokkal lesz jó, nem csak a Bud, hanem minden más tankkazán! Mivel szerintem a dög melegben aligha kell majd folyadékbesűrűsödéssel küszködni, inkább majd a gyakori megfolyások fognak gondot okozni!
Van köztetek olyan, aki már az elmúlt nyáron is használ e-bagót?

Xero, akkor te vagy az én emberem! Tudnál választ adni?

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2886) turho válasza Xero (#2884) üzenetére


turho
addikt

Én is igyekszem tartalékolni, bár nehézkesebb....van pár dolog eltéve a "nehezebb idők" áthidalására. És a saját keveréshez is (elvileg) úton vannak a hiányzó aromák.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2887) Xero válasza fer (#2885) üzenetére


Xero
nagyúr

Tank kazánt nyáron csakis szilikon kupakkal. Azzal semmilyen problémám nem volt. Hideg időben pedig a hagyományos műanyag kupakot használom és szintén semmi gond. ;)

(#2888) turho válasza Xero (#2887) üzenetére


turho
addikt

Mijjen jó mán hogy fagyállót inhalálunk :D tisztelt "újságírók" erről a mondatomról nem hülye cikket írni senkinek!

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2889) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Van egy pár darab Helix vagy Halmizer (ki hogyan ismeri) amitől megválnék. :)

Priviben érdeklődjetek!

[ Szerkesztve ]

(#2890) sakto


sakto
őstag

Sziasztok!
Hátha valakit érdekel, és talán tudok segíteni.
Nézz körül nálam. Bármi kérdésed van, írj, akár priviben.
PH-soknak kedvezmény. ;)

(#2891) Wendelke válasza sakto (#2890) üzenetére


Wendelke
senior tag

Úgy megörültem, hogy végre egy új, f@sza kis webáruház, ahol talán van valami, ami minket érdekelhetne. :)

Nem kötekedésképpen írok, de ezeket az árakat te komolyan gondolod? :(

Jól láttam, hogy csak utánvétes kiszállítás van 2.100 Ft-ért? :(

Szerintem ezen mi már túlléptünk. :D

Ettől függetlenül sok sikert kívánok neked!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2892) fer válasza sakto (#2890) üzenetére


fer
őstag

Ezt most viccnek szántad? Ne haragudj, de szerintem itt senkinek nem lesz kedve ilyen játék akármivel szórakozni! És amit te megpróbálsz itt reklámozni, az messze a kerülendő kategória! Mindenkit csak lebeszélni tudok ilyen játékszerekről! Javítson ki bárki aki szerint tévednék, na persze rajtad kívül!

Wendelke korai volt az örömöd! Van ahol még ár sincs, talán ingyéé van? Nekem akkor sem kéne!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2893) sakto válasza Wendelke (#2891) üzenetére


sakto
őstag

Rendben.

[ Szerkesztve ]

(#2894) atiss78


atiss78
csendes tag

Megjött a BUD! :)
Nagyon tettszik,azthiszem a helix megy a dobozba pihenni 1 darabig.
Könnyű szívni,hatalmas füst,jó th ,szeretni fogom.
Egyelőre nem tapasztalok égett ízt,így nem cserélek benne még üvegszálat.
Azt szeretném kérdezni,hogy hogy kell majd tisztítani,és hogy van e valami trükk a hosszas élettartamra?

(#2895) BandiHUN válasza sakto (#2890) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nézz szét az ecigionline.com -on, e-vapor.hu -n ,e-c.hu -n eliquid.hu -n, jokersmoker.hu -n,no azok boltok,nem ezt a lehúzós s@rt árulják,amit egyébként az EREDETI nevén olcsón meg lehet venni!
Sajnállak,de jó eséllyel pályázo a "nem ajánlott" kategóriára...örülök,hogy mégegy hazánkfia ezen akarja megszedni magát.Jó,hogy nem e-health -ot árulsz... :(((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2896) BandiHUN válasza atiss78 (#2894) üzenetére


BandiHUN
veterán

tisztítani szerintem olyan 2-3 töltés után érdemes+persze kiáztatás,a szál kiégetése...
trükközni nem tudsz az élettartammal,annyi,hogy ne égesd,de azt meg úgyis érzed rajta :)
Használd,élvezd,néha mosd ki,ami márcsak a páralecsapódás és a higiénia miatt sem árt.Nekem 4 van,az első is 3 hete dolgozik,eddig semmi anomália.Tuti patron,mellé felesleges szerintem még normál kazán is...ami jó még,az a Helix/Halmizer,egyet abból is érdemes tartani,mást nem is nagyon.Hacsak esetleg nem veszel valami LR vagy dual coil cuccot,mert az más dolog még(brutálisabb TH,erősebb íz kicsit),a többi kütyü nem ad pluszt különösebben,rosszabb esetben még folyós,karbantartásigényes,stb.is lehet.Jelenleg általánosan a BUD a legkiforrottabb és legjbb cucc úgy általánosságban,napi használatra.brutálisabb igényre/élvezkedni pedig Helix/Halmizer.ennyi is kábé.Esetleg a T2 kazán ajánlott még,de inkább azoknak,akik szeretnek ízt cserélgetni,vagy egyszerűen tölteni,mert sokat fogyasztanak.Mondjuk erre a Helix/Halmizer is jó,tölthető pillanatok alatt és nagyobb tartály,BÁR azonos körülmények között több anyagot is fogyaszt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2897) 3x3y válasza turho (#2875) üzenetére


3x3y
aktív tag

A cikk aktuális értékelése: 1,35
:C

PF

(#2898) Xero válasza 3x3y (#2897) üzenetére


Xero
nagyúr

Kaptak tőlem egy e-mailt:

Tisztelt Cím!

Egy észrevétellel élnék az egyik cikkükkel kapcsolatban.

A tegnapi napon megjelent "Segíthet-e az e-cigi a leszokásban?" cikkük félrevezető és megalapozatlan.
Érdekem nem fűződik a termékekhez, pusztán mint tapasztaltabb felhasználó jelentem ki, hogy a szedett-vedett információk és egy lusta, tájékozatlan vásárló tapasztalatai alapján cikket írni felelőtlenség.
Mind az eszközökről leírtak, mind pedig a folyadékokkal kapcsolatban közöltek is tévesek.

A hitelességemet alátámasztandó leírom, hogy 2011 májusa óta használok kizárólagosan elektromos cigarettát. Természetesen én vettem a fáradtságot, és vásárlás előtt, sőt azóta is folyamatosan, utána olvastam a lehetőségeknek és az ajánlott eszközöknek valamint folyadékoknak. Ezt megelőzően megközelítőleg tíz évig fogyasztottam közepesen erős cigarettákat, napi egy doboz mennyiségben.
Már az első héten teljes mértékben átszoktam. A cigaretta hiányát azóta sem érzem. A tüdő kapacitásom javult és az általános teljesítő képességem is erősödött.

Az átszokásom óta, több közeli dohányzó ismerősöm is kapcsolatba került általam az elektromos cigarettával és jelentős részük hasonló eredményeket ért el vele mint én.

Ezek után úgy gondolom, hogy érdemes lenne felülvizsgálni az említett cikket, és eltávolítani vagy ha a tisztelt szerző veszi a fáradtságot és valóban utána olvas, valamint hiteles forrásokat is megkérdez, akkor újból megírni.

Természetesen az elektromos cigarettázás nem egészséges, de mindenképpen egészségesebb mint a hagyományos cigarettázás. Ennek pedig ez lenne a lényege.

(#2899) turho válasza 3x3y (#2897) üzenetére


turho
addikt

Alakul ez :) mutatni kell hogy mennyire fos cikk.
SZERK2: XERO most olvasom.....nagyon jó! :R

Spec. topic, tehát ide is bedobnám:

Löttyök, aromák!

Eredeti FA aroma, fele hiányzik, azaz 10 ml van - BLACK FIRE - 1200 HUF
Eredeti FA Aroma, 6 csepp hiányzik, 7 ml - Sárgabarack - 800 HUF
HELM azaz LACA levesek, legfőképp egyben adnám/postáznám.:
4.5 ml mind, 12 mg/ml, Egyensúly:
-Banán-csoki
-Mandarin
-Málna
-Bounty (ez 10 ml-es)
-Buddha lehellete
-Ocean pipe
Egyben 3000 HUF

A 2 aroma és a 6 leves egyben 5500 HUF. (szeretném ha valaki egybe kérné).
Beszámolok-cserélek Indultube 18650 testet. Postázom is.
Érdeklődni priviben.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2900) turho válasza turho (#2899) üzenetére


turho
addikt

bocs, ez a helyes szöveg:

Löttyök, aromák!

Eredeti FA aroma, fele hiányzik, azaz 10 ml van - BLACK FIRE - 1200 HUF
Eredeti FA Aroma, 6 csepp hiányzik, 7 ml - Sárgabarack - 800 HUF
HELM azaz eliquid LACA levesek, legfőképp egyben adnám/postáznám.:
4.5 ml majdnem mind, 12 mg/ml, Egyensúly:
-Banán-csoki
-Mandarin
-Málna
-Bounty (ez 10 ml-es)
-Buddha lehellete
-Ocean pipe
Egyben 3000 HUF
Valamint
-10 ml French Pipe EO-s PG 18 mg 700

A 2 aroma és a 7 leves egyben 5000 HUF. (szeretném ha valaki egybe kérné).
Beszámolok-cserélek értékegyeztetéssel Indultube 18650 testet. Illetve 18350-650 töltőt. Postázom is.
Érdeklődni priviben.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.