Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) bluyoo válasza wwenigma (#3347) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem ez sem jött be:
2012 departure from outward office of exchange HUNGARY 2012-02-25
Magyar posta oldalán:
2012.02.25 10:46 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.02.25 17:29 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.02.25 23:30 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.02.26 23:30 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
(#3350) Kígyó
Úgy látom egy cipőben vagyunk!Majdnem :(((

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3352) Xero válasza Kígyó (#3350) üzenetére


Xero
nagyúr

Magyar posta tracking oldalán nézz rá. Az már bőven itthon lesz.

szerk: Az én csomagjaim így néznek most ki:
2012.02.27 09:42 361009(CHINA) Küldemény felvéve / Item accepted
2012.03.02 13:43 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.03.02 23:30 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.03.03 23:30 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.03.07 10:25 Budapest 1005 Célországba megérkezett
2012.03.07 10:50 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva
2012.03.07 11:14 Budapest 1005 Bejövő küldemény vámkezelve

2012.02.27 09:49 361009(CHINA) Küldemény felvéve / Item accepted
2012.03.02 13:43 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.03.02 23:30 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.03.03 23:30 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.03.07 10:26 Budapest 1005 Célországba megérkezett
2012.03.07 10:50 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva
2012.03.07 11:15 Budapest 1005 Bejövő küldemény vámkezelve

szerk2: Az hétfőre ott lesz nálad.

[ Szerkesztve ]

(#3353) wwenigma válasza Kígyó (#3350) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor átjött a vámon is, ma vagy hétfőn hozzák ki.

bluyoo: nőnap miatt volt most késés a csomagokba, sok aprosagot rendelgettek az emberek szvsz. Hamarosan neked is be kell érkezzen az országba.

Első csomagom HC-ről:
2012.02.06 10:44 361008(CHINA) Küldemény felvéve / Item accepted
2012.02.10 13:43 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.02.15 09:41 Budapest 1005 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2012.02.15 09:43 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2012.02.15 12:20 Budapest 1005 Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
2012.02.16 09:49 XXXXXX 1 posta Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3354) Kígyó válasza wwenigma (#3353) üzenetére


Kígyó
senior tag

Ma nem jott, talan hetfo. Koszi a segitseget!

Xero: siker, csak kicsit lassabb vagyok pdarol. :-)

(#3355) bluyoo válasza wwenigma (#3353) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát remélem úgy lesz.

Bazinga!

(#3356) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Csináltam egy kis hétvégi leárazást Helix ügyben (is) :B

[ Szerkesztve ]

(#3357) turho válasza nagynorbi (#3356) üzenetére


turho
addikt

Egyet beszósz' kettőt kapsz? :DDD

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#3358) nagynorbi válasza turho (#3357) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Te egyet se szótá, oszt mégis mozog a főd ;)

[ Szerkesztve ]

(#3359) turho válasza nagynorbi (#3358) üzenetére


turho
addikt

Mégis Rozoga Föld :D

Norbi-tól bátran vegyetek, a jófajtát árulja. (X).

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#3360) esmooking


esmooking
újonc

Kedves Mindenki!

Mivel állampapa szép lassan ráteszi csöpp kis mancsát erre is, a mi e-cigi boltunk bezár. Ami van, azt 'occsóba' kiárusítjuk, a maradékot meg átveszi egy harcképesebb cég.

Árak:

KR808D-1 e-cigi szett - 7000 Ft / db

Patron - 3000 Ft / 5 db

E-liquidek - 900 Ft / db (/ 10 ml):
GW Dohányízűek / 10 ml / 12 mg / PG
∙ Duhill
∙ Mboro
∙ Pallall
GW Dohányízűek / 10 ml / 6 mg / PG
∙ Pallall
∙ Golden Virginia
∙ Mboro
∙ Davdoff
GW Gyümölcsízűek / 10 ml / 6 mg / PG
∙ Apple
∙ Cherry
GW Édesség ízét idéző / 10 ml / 6 mg / PG
∙ Csokis kókusz
GW Egészség és e-liquid / 10 ml / 6 mg / PG
∙ Menta
∙ Multivitamin + Q10
GW Dohányízűek / 10 ml / 0 mg / PG
∙ Pallall

Kiszállítás 1000 Ft országszerte, vagy esetleg Budapest XX. kerületben személyesen átvehető.
info@elektromoscigishop.hu / www.elektromoscigishop.hu/webshop

(#3361) Hege1234


Hege1234
addikt

eo nál is van ilyen veszély ? (pontok miatt)

(#3362) Wendelke válasza Hege1234 (#3361) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ez egy érdekes kérdés, jó lenne, ha valaki, valamilyen "feltételezésekbe" bocsátkozna. Bár nem konkrétan a 66 pontom miatt, hanem azért, mert nagyon nem szeretem, hogy ez a kutyaütő banda megint a pórnépet szívatja. :(( :W

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3363) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

2008-as cikk is van erről hogy "Betiltják az elektromos cigaretták forgalmazását". Pl.: itt is. És azóta is forgalmazták, és fogják is szerényvéleményem szerint.
Ez csak egy újabb közlemény a sokadig után.
Nem sok konkrétumot találtam eddig.

Egyesek nagyon megijedtek...szerintem túlzásba viszik. Remélem...

Az viszont engem is érdekelne, milyen álláspontot foglalnak, egyéb komolyabb webshopok.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3364) turho válasza tomy_cz (#3363) üzenetére


turho
addikt

Ecigiforum-on lenyilatkozta 1-2 webshopos, hogy amíg nincs törvény, no para. Tényleg nem kéne önpánikkelteni....ennyire. :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#3365) tomy_cz válasza turho (#3364) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Jah végülis ennyi. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3366) BandiHUN


BandiHUN
veterán

És akkoris marad külföld,max írnak rá fake tartalmat vagy akármit,EU-n belül ugye nincs vám meg ilyenek,nincs joga senkinek felbontani semmit,amit eladnak legálisan,azt meg is lehet venni.
A futárcégeknek meg nem érdekük vergődni,hisz pont ez a lényeg,a posta tetű,a futárok meg korrektek és diszkrétek.
Arról nem is beszélve,hogy pl.Angliában már kifejezetten odáig van jutva ez az egész,hogy a trafikban pl.veszel cigimérteű dobozba csomagolt eldobhatós,kábé 5x használatos készletet próbának,leveszed a polcról,van hozzá olyan 5-6 doboz ciginek megfelelő patron,kábé ennyit bír az akksi is,olyan 1500ft,510 kompatibils,ha vennél komolyabb akksit és kész.Rajta az íz,a nikotin,megveszed,mint egy szofi lightot és kész.És persze nincs rajta semmi jövedéki címke.
Nem véletlenül mozdultak rá a kis sárgák,a különféle eldobható kiszerelésekre...és már nem e-health szinten,a hozzá kapott kazán és patronok ugyanaz,mint egy 510-es kezdőkészlet esetén...
Szerintem kár befosni.Meg kell várni,mire csillapodnak a kedélyek,ha van eszük,a dohánygyártók is beszállnak a liquidkérdésbe is,még az is lehet,hogy ez jól is üt vissza,tippem szerint a dohánylaborjaikban már lázasan kevergetik a Szofi,stb...ízeket,ha van eszük.
Ha meg jó terméket csinálnak,és Állambácsi esze is megjön,hogy nem kell ezt "egészségügyileg" agyonadóztatni,akkor ki lehet ezt a mostani liquidek árában hozni hivatalosan is.
Pont ebben kéne elöl járni...mint minden egyéb témában az "alternatív" megoldások terén.
Végülis nem értem,hisz néhány vegyszerfigyelmetetés és kész is az egész,be kell sorolni a nikotint is,mint a többi más anyagot besorolták,és ennyi.Lásd hígító és egyéb vegyszerek.
Azon kéne túllépni,hogy ez úgymond "örömöt" okozó anyag,de ezt is meg lehet oldani 18+ korosztállyal,ráírva,hogy mire is szolgál és kész.A rágónál,tapasznál is meg tudták oldani...nay tételben előállítva ráadásul pénzénél lehetne a dohányos cég is,hisz úgy jóval olcsóbb,az összetevők megvehetők és megtalálhatók iparszerű méretben jelenleg is.A nikotint kell venni ellenőrzötten és az előállításhoz kell vegyész és kész,mint minden vegyszernél.Egy flakon hígítóban se lehet akármi...
A nikotinkoncentrátumot meg szolgáltathatná a gyógyszerlobbi,mint illetékes.
Meg is lenne oldva,a dohánylobbi megkapja a lötyigyártási jogot,a gyógyszerészek a nikotinkoncentrátum előállítás hasznát,a vaper meg megkapja a hivatalos lötyit.Még az ízzel sem lenne fontos vergődni,hisz az aroma élelmiszeriparban használatos,jelenleg is vesszük,semmi nem fenyegeti.
Bemegy az ember a boltba,vesz hivatalos pl.18milis kész alapot,megveszi az aromát,és kész is a legális e-cigi.
Csak túl kell lépni a szűk látókörön.Plusz a dohánycégek előtt ott a nagy lehetőség,hogy "tuti" ízeket kísérletezzenek ki...A hardver meg szerintem simán átmehetne a bevizsgáláson,pl.az eGo cuccos.Na jó,egy normális USB töltő nem ártana,mert az tényleg a horror kategória belülről.Érdemesebb is venni inkább egy "márkásabb" USB aljzatost,pl.HTC-t,az biztonságos,nekem szerencsére a telefonomhoz eleve van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3367) Wendelke


Wendelke
senior tag

Hello Turho!

Zseblámpa projekt alakul? :) Ha még esetleg aktuális, akkor elvileg az ecigi.shop-hoz kedd-szerda körül érkezik az Indu, legalább is nagyon remélem. :))

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3368) szjoci válasza BandiHUN (#3366) üzenetére


szjoci
őstag

Ez mind szép és jó lenne, ha nem magyarországról lenne szó. Itt majd szépen rárakják az ilyen-olyan adókat, na meg a yény hogy az ecigi mennyivel "egészségesebb" ugye mint az analóg, és fizetsz majd egy doboz ciginyi lötyiért két doboznyi árat... De ne így legyen. Ha meg így lesz, rendelem külföldről.

(#3369) BandiHUN válasza szjoci (#3368) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ennyi.Ezértis vagyok optimista...eu-n kívüli rendeléseken vergődhetnek,azon belülin nem.
Vannak nagyon jó kis külföldi webshopok...és akkorsem félek,hogy ha betiltják is,hogy valami szankció lenne...cigire volt ilyen próbálkozás,hogy ha zárjegy nélküli van nálad,stb...és lett belőle valami?Nagy hang volt,fosás,de senkit nem ellenőriztek,hogy milyen bagó van a zsebében,pedig a külföldi zárjegyes és zárjegynélküli cigi világa él és virul.Max néha elkapnak pár "importőrt",de azt is ritkán,és userszinten semmi.
Ez sose lesz kábszer...kishalakat meg megintcsak kár lenne piszkálni.Esetleg a nagy tételben Kínából importáló shopokat csesztethetik a liquid miatt.Elképzelésem sincs,miféle visszaélést követhetne el egy ember liquid vásárlás vagy birtoklás címén,hisz a nikotin hivatalosan méreg és kész.Az aceton,meg a hígító is az.A cigaretta jövedéki termék,de nem az összetevői...
Persze hogy csökkentsük a vergődést,az kell,hogy az itthoni shopok találjanak legális megoldást az előállításra és a kivitelre valamilyen szinten,és számlaképes legyen az egész biznis...mert jó magyarként én ezt is kétségbevonom,főleg amikor látom,hogy a számlán "e-cigaretta alkatrész" a folyadék,és jó eséllyel még forrásszinten sem követhető le,hogy egy vállalkozás miként is vette meg azt,fizet-e adót,ilyenek.Sőt ottvannak az áfás számlát végképp mellőző shopocskák,meg a végképp semmiféle vállalkozóival sem rendelkező" dealerek" .Kicsi rendrakás tényleg nem ártana az egészben.No meg persze a Clever Smoke,Oxy Gain,stb.TÉVÉBEN reklámozott cuccoknál sem ártana kicsit piszkálódni,mert hogy is van ez akkor,van erre tök hivatalos mód is jelenleg is?Pesten BOLTBAN kapható az e-cigi(szomszéd kisvárosban meg 3000ft egy e-health...),persze jellemzően horror áron hulladék,de vagy eleve nem legális az egész,vagy valamit még nagyon nem tudnak a forgalmazás mikéntjéről a "normális" shopok.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3370) turho válasza Wendelke (#3367) üzenetére


turho
addikt

Ecigiforum MOD topic :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#3371) Kafa.


Kafa.
csendes tag

Sziasztok:Jó magam Hélixet használok vari Volt-tal,de ismerősömnek keresek ajándékban ,kizárólag cigi méretű és kinézetű e-cigit:Fehér automata aksi,barna vatelines integrált patron...tippeket kérnék!!!köszi...

(#3372) proly01


proly01
őstag

Nem írt még senki esetleg az ecigionline nak vagy az eliquid nek hogy most ebben a nagy kavalkádban mi lesz hogy lesz?Tovább üzemelnek vagy tovább üzemelnek amíg lehet vagy semmi sem fog változni?
Mert akkor úgy rendelne az ember......
Én hiába írok nekik nem válaszolnak szóval :(

....Pr:)ly....

(#3373) HellAbove


HellAbove
tag

Sziasztok. Én is elkezdtem gondolkozni e-cigi vásárlásán, de nem tudok dönteni. A Joye 510 és az eGo Economy készlet között álltam meg. A joye jól néz ki, de a kapcsolós akksi nagyon nem jön be (minden slukknál nyomogatni). Ti melyiket ajánlanátok? Nem szeretnék így kezdésként 10e+ összegeket belefektetni, de nem is 1-2e FT-os valamit megvenni, hogy aztán 2 nap alatt (jó esetben) kidobjam.

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3374) bluyoo válasza HellAbove (#3373) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem maradj a "minden slukknál nyomogatni" verziónál.És Ego készlet.
Én 510-esel kezdtem ~3 hónap már Ego-m van.Egy napig simán kibírja az akku.
Ha nem sajnálod rá a pénzt én ajánlom hogy egy egy Helix-et is szerezz be mellé.
Ha mégis 510 akkor viszont Bud patron.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3375) HellAbove válasza bluyoo (#3374) üzenetére


HellAbove
tag

Én először csak az egyik készletet komplett szeretném megvenni és egyenlőre annyi elég is. Mivel tanuló vagyok még, nekem ez a ~10e befektetés is elég. Szóval akkor vegyem meg az 510-est? Mert szerintem elég lesz megszokni kb. 5év dohányzás után, hogy minden slukknál meg kell nyomni. Vagy tévednék? :F

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3376) bluyoo válasza HellAbove (#3375) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:K Igen tévedsz.Annyira ódzkodtam az Ego-tól és a kapcsolgatástól mint te.
Be is vásároltam egy pár 510-es cuccot.Most meg legfeljebb kocsmába viszem amúgy Ego.
Több mint 10év füstölés után ~3hónapja egy slukk se!! :C
De te tudod ha neked az 510-es szimpatikus...
Sajnos ki kell próbálni hogy neked mi a megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3377) BandiHUN válasza HellAbove (#3373) üzenetére


BandiHUN
veterán

eGót vegyél mindenképp,ha hosszútávra tervezel...
semmi igazi értelme a cigialakot hajtani,de a hossza már annak sem stimmel,emiatt totálisan marhaság,a legkisebb 510-es szívós akksi,a legkisebb gyári kazánkával is egy 100-as cigi+ méret,az értelmesebb 280-as akksi méghosszabb,egy értelmes patron szipkástól 4-5 centi.
Vagyis vagizni,pár slukkra elég a cigiméret,érdemi használatra nem.Maximum ha vesz az ember PCC-t(ez egy "cigisdoboz" műanyagból,amiben egy akksi tölti a tartalék akksit,és plusz patronokat lehet még benne tároni),de az már nagyon drága...
Arról nem is beszélve,hogy a kicsi 510-es akksi már sokmindent meg sem hajt,LR,Dual Coil,stb.felejtős.Megy ugyan...de nem sokat ér,küszködik csak vele,nekem van 510 is,tudom.Lentebb írták a BUD-ot,hát igazán normálisan azt SEM viszi
Vagyis vegyél szépen egy egót,és vállald,a legtöbben így teszünk,nálam is mosolyogtató volt a fekete szivar,minden csoda 2 napig(és első elkunyerálásig) tart :) Simán használom pl.kocsmázni is a 900-as egóm.

A gombtól meg ne foss...ott van,ahol amúgyis fogod a bagót.Arról nem is beszélve,hogy mennyi minden függ attól,mikor nyomod és mikor szívod,ezzel is lehet ám játszani... :DDD
Plusz a fűtőszál takarításhoz sem árt,ha gombos akkud van....

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3378) bluyoo válasza BandiHUN (#3377) üzenetére


bluyoo
nagyúr

+1
"BUD-ot,hát igazán normálisan azt SEM viszi" Ezzel vitatkoznék!Ha nem próbáltam volna Ego-val.De próbáltam és érezhetően jobb vele mint 510-es akkuval. :K
Kár hogy nincs nagyobb tartállyal,Ego-ra.
V4mPiRe
Írtam PM-et ....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3379) logarithm


logarithm
őstag

Tehát jól értem, nekem van egy joye 510, 280mah akkuval, és nem tudná kihajtani a bud patront? :F
Mivel ezt rendelném meg azért is kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#3380) bluyoo válasza logarithm (#3379) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Dehogy nem!510-eshez az egyik ha nem a legjobb patron (szerintem).
Csak a nagyobb akkuval még jobb.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3381) BandiHUN válasza bluyoo (#3378) üzenetére


BandiHUN
veterán

a 3 ohmos varia lehet,hogy jobban megy,annyis a gyári 510-es kazán is...de pl.kishazánkban nem különösebben válogatják szét,milyen,nekem is volt már 4 "sima" bud-om,mire megtudtam,hogy van LR is :DDD egy külföldi shopból...
Az újak dobozán is ottvan már,hogy PG/VG,és LR vagy sima.Csakht itthon jó kamusan a simát árulták BUD 2.0-nak...
Kapacitásra szerintem elég az 1 mili...ennyi a napi fogyasztásom,de seperc alatt fel lehet tölteni,pl.az EO-s flakonból,azon kicsi kiöntőcsőr van alapból,elfér a tatyóban egy 10 milis flakon.Akksi meg úgyis bírja 3 napig is,vagyis olyan 3mili lötyire elég egy 900-as egó,nlam,BUD/Helixből.

Egyébként persze én is beszereztem részenként egy használt 510-es készletet :DD
Alighasznált akksik,hibás(de javítható) PCC,ilyesmik...most van 3 szettnyi cuccom+1pcc ~6000ft-ból,ennyit megért,mert csak 3 db 510-es kazán ennyi,amit "csak úgy" kaptam a 3 akksi mellé,használatlanul,meg olyan 20 patron,stb...PCC-vel jó lesz ez mászkálni,bulizni,stb,így nem is olyan feltűnő,mint a nagy rudi,nyáron könnyebb hurcolni,hisz a doboz az egy az egyben cigisdoboz méretű,könnyű,és a kis szívós cigi sem annyira feltűnő,nem mindig akar az ember bemutatózni,stb,meg félrészeg barmoknak magyarázni,mi is az.Amúgy ez is jó,eGóm épp töltőn,most is az 510-eske lóg ki a fejemből,tolom a jó kis házi keverésű Jamaican Rum-ot :DDD

Ja,hogy még hozzátegyem,a 280-as kis akksi meghajtja a BUD-ot,a normált biztosan...csakhát ezzel már nagyon sérül az,hogy cigiméretű legyen a cucc,mert a 280-as akksi magában cigihosszú,és még arra az 5-6 centis BUD...mintha egy hosszabb tollat szívnál,arról nem is beszélve,hogy mennyire sérülékeny is már a hossza miatt.
Akkor inkább már egy 650-es egó akksi...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3382) bluyoo válasza BandiHUN (#3381) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem csak VG tipus van.De az első felújítási hercehurcán kívül (megszenvedtem vele 50cm üvegszál mire mindenre rájöttem) 5-ös a cucc.
Én egy kicsit többet pöfékelek kb.:1,5-2ml.
Nem is az csak most elég egy ego-val meg az 1,6-os Helixel elindulni melózni(12h).
Ráadásul a helix jól is néz ki az ego-n.A bud meg háát még a borítással talán de úgy meg ormótlanul nagy.
Jó lenne a két típust összegányolni ;]
Az biztos hogy masszívabb az ego mint az 510-es már a vastagsága miatt is.
De viszont meglepően könnyű nehezebbre számítottam.
Más:
Az új likvid rendelésem szerintem sokkal hígabb.Fog az nekem sűrűsödni?Egyáltalán mitől lehet?Talán amiatt van hogy kevesebb nikotinnal rendeletem?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3383) pirosvilamos válasza BandiHUN (#3381) üzenetére


pirosvilamos
tag

Kocsmába, (és mindenhová) 1000-es Ego-T, meg Helix...
Svájcban többen meg akareták venni, mikor kiderült, mi is az :))

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#3384) HellAbove válasza BandiHUN (#3377) üzenetére


HellAbove
tag

Rendben. Akkor megveszem az eGo-t. Köszönöm szépen :R

szerk: Erről az oldalról mit gondoltok? Megbízható? Mert szeretném paypal-ról rendelni (jelenleg az egyetlen lehetőség, készpénzem nincs :B

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3385) bluyoo válasza HellAbove (#3384) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Rendeltem nem is egyszer tőlük (akkut,töltőt,patront és likvidet is). Az egyik aksival volt gondom zokszó bizonygatás nélkül intézték a garit korrektek voltak.

Bazinga!

(#3386) HellAbove válasza bluyoo (#3385) üzenetére


HellAbove
tag

Kb mennyi idő alatt jönne meg ha ma vagy esetleg holnap reggel megrendelném? Hétfő vagy Kedd környéke?

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3387) bluyoo válasza HellAbove (#3386) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"Munkanapokon a 12 óráig leadott rendeléseket még aznap postázzuk, amit rendszerint másnap kézbesítenek, minden csomagot elsőbbségi ajánlott küldeményként adunk fel."
És így is van.Egy pakkom késett kemény 2napot.Én átutalással fizettem.
Írtam privátot olvastad?

Bazinga!

(#3388) pirosvilamos válasza HellAbove (#3386) üzenetére


pirosvilamos
tag

Ha munkanapokon délig rendelsz, aznap feladják.
Ha elöre utalsz, még jobban :-)
Tölük rendelek gyakran...biztos hely

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#3389) Wendelke válasza turho (#3370) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ecigiforum MOD topic :)

Én is olvasgatom néha. OK!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3390) turho válasza Wendelke (#3389) üzenetére


turho
addikt

Legjobb rovatok egyike :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#3391) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Van eladó Joey 510 porlasztóm ha valakit esetleg érdekel.
3 bontatlan fehér porlasztó ilyen:[link]
1 egyszer használt bontott szintén fehér fent említett. és
1db tank porlasztó fekete ilyen:[link]
a tank porlasztót is egyszer használtam.

Kihasználatlanság miatt adom el őket mivel integrált patront használok csak egyszer próbáltam ki a 2 porlasztót a rendeléseim után de nem jött be így eladnám.Mindegyik porlasztó (főleg a bontatlanok :D ) kifogástalan állapotú...

A bolti ár ha összeadod: 1800x4=7200.-
Tank porlasztó: 1300.-

Összesen: 8500.-

Az ár amennyiért eladnám őket 5500.- akit érdekel írjon privit és megbeszéljük a részleteket. ;)

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#3392) Hege1234 válasza proly01 (#3372) üzenetére


Hege1234
addikt

most írtak vissza
aggodalomra semmi ok ! :)
(ecigionline)

[ Szerkesztve ]

(#3393) proly01 válasza Hege1234 (#3392) üzenetére


proly01
őstag

:C fasza!!!!Köszi!!! Akkor megnyugodtam. :B

....Pr:)ly....

(#3394) HellAbove


HellAbove
tag

Az miért van, hogy eliquid.hu-ra nem tudok regisztrálni? Azt írja, hogy "ha van már nállunk fiókja, kérjük jelentkezzen be". A poén az, hogy NINCS :(((

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3395) Kígyó válasza HellAbove (#3394) üzenetére


Kígyó
senior tag

Itt probald!

(#3396) HellAbove válasza Kígyó (#3395) üzenetére


HellAbove
tag

Sikerült :R

Köszönöm paypal, costa ricai paypallal nem tudok fizetni egyik oldalon se :(((

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3397) turho


turho
addikt

2 db FA T. Camtel 7 ml hiánytalan, bontott (csak megszagoltam, rendben vannak-e, nekem túl , fűszeres ) - 1000 HUF/db
Egyben 1800 HUF
1 db FA Tobacco Cuban Supreme, 5.5 ml - 800 HUF
1 db Tobacco Burley 5.5 ml - 800 HUF

Egyben 3200 HUF a 4 aroma.

Posta is OK, postakész borítékban +250 HUF.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#3398) turho


turho
addikt

[link]

Kérlek, "lájkoljátok", hogy elindulhasson az oldal.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#3399) Xero válasza Xero (#3352) üzenetére


Xero
nagyúr

Na nekem meg is jött mind a kettő eGo-C.
Díszdobozos Joyetech cucc még nem volt a kezemben. Elég kívánatos így a kicsike. Az eGo-C kidolgozása nagyon komoly. Jó lesz ez a rendszer.

(#3400) bluyoo válasza Xero (#3399) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Most már nekem is a vámon van szerencsére.
Már csak napok kérdése és meglátom mit tud a nagy port kavart Kanger horizontal.
Kíváncsi vagyok hogy a Bud,T2 és a Helix után mit mutat.
Bár hozzá teszem ha most adnám fel a rendelést már nem lenne benne sem az integrált sem a két 510-es akku.Inkább valami Ego cucc .....(Mennyit idomul az ember 4hét alatt e-cigi terén :DDD )

Bazinga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.