Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) fer válasza BandiHUN (#3599) üzenetére


fer
őstag

Ez überf...a, agyon röhögtem magam!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3602) Xero válasza BandiHUN (#3599) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezen még barátnőm is sírva röhögött, pedig ő aztán nem nagy e bagós (havonta 1x egy töltet 0mg-os epres vattacukor tőlem :P ). :C

(#3603) turho


turho
addikt

[link]

Laca barátom akciót tart, éljetek vele. Holnap National World Vaping Day!

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3604) fl1pside


fl1pside
csendes tag

Sziasztok

Van 7 db stingray 360 szettem eladó, akit érdekel, keressen meg.

[link]

(#3605) wwenigma válasza turho (#3603) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hát igen, segély 2.-án, fizu 5.-én, hülyébben nem is lehetne ez a nap. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3606) turho válasza wwenigma (#3605) üzenetére


turho
addikt

Én is vásároltam, erőmön felül :D

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3607) turho


turho
addikt

Boldog Vapernapot!

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3608) nagynorbi válasza turho (#3607) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Kedves Barátaim! Éljenek a Vaperek (is), éljünk mi (is) :DDD

(#3609) turho válasza nagynorbi (#3608) üzenetére


turho
addikt

És ne havi 47 ezerből!
Vivát :D
Minden honi cigishop 10% akciózik, jelzem.....mármint azok akiket "jegyzünk" az anyafórumon.

Norbi: Vapernap alkalmából eltörhetnél 2 Helixet, kell alkatrész :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3610) nagynorbi válasza turho (#3609) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ha valahogy el tudsz jönni érte, akkor kapsz egy újat mondjuk vargabélesért cserébe :B
Több vargabélesért két Helix is járhat :DDD

(#3611) turho válasza nagynorbi (#3610) üzenetére


turho
addikt

Rendbejövök végre, és egyszer ütközünk :)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3612) BandiHUN válasza turho (#3609) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az a baj,hogy "nyugatabbra" nincs shop szinte,ahol ne lenne -10% kód ALAPBÓL is...
Bár meg is látszik,a HELM bedobta a 30%-ot is,máshol a 10-esre egy kommentet nem láttam odaát a fórumban.Szóval azért lenne hová fejlődni,mert Laca azért letett valamit az asztalra,etalon itthon és -30%,de amúgyis teli megrendeléssel,a többieket meg lelépik az angolok,ráadásul 300ft-os postákkal...amúgy meg olymindegy,hogy 3 napig várok csomagot vagy 5-ig.
Szóval annyira nem vagyok elégedett a "vapernappal" globálisan,Lacát leszámítva a feledés homályába fog merülni az egész,több vaper se lesz,ilyesmi.Ennyiből többet ért volna pl.egy akció,hogy például alapkészlet töltő-akksi-valamilyen értelmesebb patron olcsón,vagy a szettek mellé ajándék folyadék,ilyesmi,mert aki vaper,amúgyis megveszi,ami kell,a 10% nudli,főleg ha ígyis olcsóbb külföld,és tényleg,ennyi "reklámmal" és csábító akció híján ennek semmi értelme.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3613) nagynorbi válasza BandiHUN (#3612) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Szerintem ott kezdődik a probléma, hogy "nyugatabbra" kicsit másképpen állnak a dolgok ami az életszínvonalat (is) illeti. Az emberek többet költenek bármire, ergo nagyobb a forgalom. Kiszámíthatóan nagyobb forgalomnál lehet nagyobb készleteket tartani, és ebből a nagyobb készletből könnyebb akciózgatni. Ennyire egyszerű a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3614) sakto válasza nagynorbi (#3613) üzenetére


sakto
őstag

Ment pü

(#3615) BandiHUN válasza nagynorbi (#3613) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ha nálunk is pénzt tennének végre bele,és nem 100 sufnishop 50 Helix-el a polcán(bár sok helyen még az sincs,nem konkrét,csak példa),állandó készlethiánnyal küszködve árulná a portékát,talán lehetne is valami.DE jelenleg ez nem így van,és azt kell mondjam,aki kicsit jobban beleugrik az ecigibe,lényegében el is felejtheti az itteni shopokat,Lacát kiéve,persze.
5 csomagomból 1 jött itthonról...
Az álandó készlethiány ráadásul azt igazolja,hogy VAN kereslet.Csakhát januárban kínai újév-hivatkozás,aztán február végigvárása,mert a kínai 1 hónapos szállítás,aztán mégegy hónap sok helyen,mert ami jött pár cucc,azt is elvitték napok alatt,itt tartunk mi.
Bezzeg készletek vannak tizenezrekért,mert az biznisz.Mert irtó nagy haszonnal jön kínából...Én nem is veszek itthon semmit többet,minek lennék a magam ellensége,angol hardveren angol löttyöt szívok jelenleg is,némi Lacást mellé csemegének...
Majd egyszer talán lesz felnövés is a feladathoz.Messze van még,hogy legyen valami fellépés amúgyis,hisz a sufniboltok nem képviselnek számottevő "erőt" a legalizálás kapcsán sem,kimennek kábé 5 helyre kobozni,és lényegében megszűnt a magyar ecigaretta forgalmazás.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3616) wwenigma válasza BandiHUN (#3615) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Helix kinti shopból 1000ft, akkor nagytételbe gyártótól kijön-e max. 600-ból? .... :U

Van még sok más ilyen dolog, lenne pénzem shopot nyitnék, nem kell hinni a sok síró boltosnak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3617) BandiHUN válasza wwenigma (#3616) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D na ez az.Meg egy akksi is 12$ Kínából...Annyiért jön nekem is,1100-as,töltésjelzős,stb,itthon már az 5-6 rongy kategória LENNE,ha itt már lenne ilyen.
Jaés mostmár beszélnek a kínaiak angolul,kedvesek,előzékenyek,gyorsak.A múltkori rendelésemkor pl.elnézést kért az ipse,hogy sajnálja,de nem tud hajnali 2-kor elmenni feladni,mert zárva a posta...reggel várt is a tracking info,stb.
És már nem az a kor,hogy sok a vacak,sőt.Azt meg inkább nem mondanám el,miket hallottam bizonyos bolt vevőitől az akkuminőségről például...
Angol csomagolásról,gyorsaságról meg megintcsak ne beszéljünk...úgy jön a cosmag,hogy egy gyűrés nincs rajta,belül zsugorozott lötyi,fóliatasakba heggesztve,stb,SEMMIFÉLE szivárgás,minőségi gond,még a legkisebb illat sem szabadul ki.A flakonból magából sem,de inkább még védik 2x-esen.
Patronok EGYESÉVEL finom bubifóliába csavarva a gyári zacsin kívül,még a 300ft-os fém vatelines is.BUD doboz olyan sarkos,gyűrésmentes,hogy esküszöm transzporterrel tették bele a patront...:DDD de sorolhanám még.Egyébként a kedves itthoni shopoknál nincs paypal,utalgatni kell,ha megérkezik,akkoris csúsznak,itthonról is jött 5 napos csomagom is,amit feadni nem adtak fel,nem posta...mérgelődtem is miatta.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3618) Tangerine válasza BandiHUN (#3617) üzenetére


Tangerine
senior tag

hol van 12 dodoért akku?

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3619) wwenigma válasza Tangerine (#3618) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eleg sok kinti shopban, de pl. dx-en is 2x650es szett 25$ es mellette van tolto, kazan, etc.

Origi Joyetech eGo-c 1000mAh akku 20$, usb-s Pt meg 25$ HC-n. Masikon 280as Joyetech 510 gombos akku 5db-os kiszerelesben asszem 35$ volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3620) turho


turho
addikt

[link]
Itt is köszönjük Blackie áldozatos munkáját :)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3621) fer válasza turho (#3620) üzenetére


fer
őstag

Frankó az a zseblámpa mod, de egy fontos dolgot elfelejtett közölni, mivel elektronika nélküli, csak védett akkut ajánlatos beletenni!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3622) Tangerine válasza wwenigma (#3619) üzenetére


Tangerine
senior tag

Köszi!

Az biztos, hogy éhenhalnának az itthoni boltosok, ha az ebayen lehetne e-cigis cuccot árulni/venni.
Én is 100e feletti lóvét nyomtam bele 1 hó alatt, de bízom benne, hogy hosszú távon jó járok.
Na meg a tegnap megrendelt ipari mennyiségű löttyel már azt sem kell venni az idén. :DDD
Még egy NGP-re beruházok, és akkor kazán se nagyon kell.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3623) turho válasza Tangerine (#3622) üzenetére


turho
addikt

Télen az is kevés :DDD :DDD

Igen fer, igazad van, az akkunál nem mindegy. Vagy biztosíték vagy védett akku.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3624) Tangerine válasza turho (#3623) üzenetére


Tangerine
senior tag

Télen házipálesszal ráfűtök. :DDD

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3625) turho válasza Tangerine (#3624) üzenetére


turho
addikt

Nincs több kérdésem :DDD

Emberek: akinek van törött de hiánytalan HELIX patronja, és nem akar vele semmit kezdeni, ki ne dobja? gyűjtenék be párat, kísérletekhez. :R

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3626) fer válasza turho (#3625) üzenetére


fer
őstag

Én is!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3627) nagynorbi válasza BandiHUN (#3615) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Amelyik bolt nálunk pénzt tett bele, na annak meg is lehet nézni az árait. Ott pl egy F1 készlet 20K! Gyerekcipőben van ez még nálunk. Ne felejtsd el, hogy nem mindenki mer külföldről rendelgetni, kínából meg pláne nem mernek. Akadhatnak garanciális problémák is, ez is szempont lehet az embereknél.
Az állandó készlethiány pedig nem feltétlenül a kereslet óriási mivoltát igazolja (persze kereslet az van), hanem, hogy azok a shopok ahol normális árakkal lehet találkozni egyszerűen nem mernek vagy nem is tudnak sokmilliós készleteket felhalmozni, mert még csak nemrégen indultak.
Abban egyet értünk, hogy a "felnövés a feladathoz" bizony még hátra van, de aller Anfang ist schwer :)

[ Szerkesztve ]

(#3628) BandiHUN válasza turho (#3620) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ebben poén,hogy meg vagy említve te is,tes :DDD

Én egyébként átgondoltam,milyen modot fogok csinálni...ego-c alap lesz,tuti.Ha kedvem lesz,még csinálhatok a kazán helyére 510 csatis adaptert,de egy kifejezetten utcai,stb.modot fogok faragni,ami nem lesz nagyobb,mintha ego akksi lenne.
Viszont az ego-c kazán nagy előnye,hogy olcsó,könnyen cserélhető,a modból meg lehet spórolni vele a nyűgös részeket,ami eddig mindegyiken megvan ugye,az 510-es kiálló csati...
Én viszont egy kész cigitestet fogok csinálni,aminek a része lesz minden,és alapból nem széttekerhető,stb,viszont az ego-c+a patronja használatával lényegében el is lehet kerülni a "kritikus" részeket,lehet koncentrálni a kialakításra,külsőre,ilyenek.És persze kicsi akksival...nem 18650,1 mili fogyasztáshoz felesleges is.A 900-as akksim 3 naponta! kell tölteni úgy,hogy nem is merül le jelzésig.
Az is lehet,hogy nem is hengeres akksit,hanem valami kaphatóbb tasakost nézek ki,viszonylag fixen beszerelve,és mini USB-s töltéssel.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3629) turho válasza BandiHUN (#3628) üzenetére


turho
addikt

:DDD igen, mint rossz példa :D Mert én értek hozzá.
Ego C? És van is olyanod?
Felújítható B tankoson gondolkodtam, de nem lehet megfelelő szerszám nélkül nagyot alkotni.
Helix nekem bejön, az is kvázi-felújítható.
Nagynorbi barátunk árul Tankrendszer cuccokat szemtelenül olcsón, nála van EGo-C is. Annak a kazánkáját talán tudnám én is moddolni. Csak nekem az 1 ml az kicsike :)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3630) BandiHUN válasza turho (#3629) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja,pont nála nézegettem..nyilván be is nevezek egyre.
Viszont valahonnan szerválni kéne hozzá majd kazánbeleket is olcsón.Nem tudom,miért,de az ego-c annyira nem akar terjedni,pedig ha tudja azt,mint az a-b,viszont ott az olcsóbb fenntartás,mert ház+alap marad,logikus lenne a népszerűsége.Sok helyen nincs is,még külföldön sem,nem tudom,miért.
Azért tetszik,mert nem kéne p...ölni a szokásos 510-es csatival,hanem lehetne egy egyedi házba csak bepattintani és kész,olyan kazánrészen gondolkodom,ami nem ilyen széttekerős,hanem egy levehető oldallapos dolog.Mondom,valami olyan modot akarok,ami 1 komplett cigitest :)Viszont nem érzem magam profinak kazánt tervezni,ezt megoldjaa kicsi méretben az ego-c,és elvileg jó.Plusz ugye az 510-es csati mérete megspórolható,lehet bepattintani.Másik alapnak egy T3 kazánt gondoltam hasonló bepattintós módszerrel,viszont nekem nem tetszik a patronos technikája,szivárog a kondenz miatt a pereménél,stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3631) turho válasza BandiHUN (#3630) üzenetére


turho
addikt

A T2-T3 nem jellemző hogy szivárogna. Szorosak, faszák.
A c rendszer annyit sztem megér - sajna csak 1 milis.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3632) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Úgy érzem, hogy a "C" kazánok méltánytalanul nem terjednek, pedig nagyon jó kis rendszer. Felveszi a versenyt a Helix-el, és egyszerűbb cserélni benne a kis kazánkát is.

(#3633) turho válasza nagynorbi (#3632) üzenetére


turho
addikt

Zúz akkorát mint a Helix? Mennyire hajlamos folyni/kondenzezni, Norbi?

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3634) nagynorbi válasza turho (#3633) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Akkorát talán nem, de nehéz megmondani. Kicsit más, no meg az 1ml tartály kevés lehet egyeseknek (mint te :DDD ) , de a tesódnak ideális lenne szerintem. Éppen most tekertem le a Megalodonról a C-t, amiről lecsiszoltam a fekete gumis réteget (nem volt egyszerű, de kitartó voltam), és meg vagyok vele elégedve. Már két hete használom, és még nem kellett csinálnom vele semmit. Megfolyás... néha, ha már nagyon kevés van a tartályban, de nálam nem volt jellemző. Szokni, tanulni kell a használatát, mert az sem mindegy, hogy hogyan szívod. Ha túl erősen szívod, akkor megfolyhat, ha meg túl gyengén, akkor megégetheted vele az üvegszálat. Ez ugye a pici pufferje miatt van, kis kazán, kis puffer :)
A megfolyást könnyen lehet korrigálni, mert csak szívás nélkül égetsz egy kicsit, és kész. Ha viszont megégetted, akkor mehet a mosóba :DDD
Most, hogy visszaolvastam amit írtam, így rosszabbul hangzik a dolog, mint amilyen valójában :) A lényeg, hogy ha helyesen használod, akkor bizony sokáig jój szolgál.

(#3635) BandiHUN válasza nagynorbi (#3634) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem kábé olyan,mint a BUD.Aki azt megtanulja "középúton" tartani,ez sem lehet gond :)Teljesen hasonló a dolog.Viszont a BUD-ot szét lehet szedni kiganézni,ezt meg tudtommal nem,ha úgy nézem,az olcsó kazánbél lehet sokba is,ha tisztítás helyett új kazán bél kell...
Egyébként külön belet miért nem árulsz?Viszont egy c komplettre beneveznék..
Fekete gumiréteget kis kézi modellező csiszoló bronzkorongjával gyorsan le lehet kapni,vagy akár a cigiakksi fehér festékét is,viszont nem karcolja a fémet...én utána fúróba befogtam egy műanyag csavarhúzóra tekerve pl.a palástot,az akksit meg direktben,utána 1000-es csiszolópapír,sokkal szebb lesz,mint a gyári ezüst cuccok :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3636) nagynorbi válasza BandiHUN (#3635) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Én az asszony körömreszelőjének a finomabb felével csináltam, mert csak ez volt kéznél :B
Igen, meg kell találni az arany középutat. Valaki a C-t is szétszedte már, de én még nem kísérleteztem vele.
Van egy pár kazánbelem is külön, de csak kevés, úgyhogy nem hirdetem. Ha érdekel, akkor megegyezhetünk pár darabra. Meg akkor adok egy égettet is, amit egy vevőm csúnyán megégetett, és kicseréltem neki. Azon mókolhatsz, hátha sikerül felújítanod :DDD

Üdv.:
Norbi

(#3637) BandiHUN válasza nagynorbi (#3636) üzenetére


BandiHUN
veterán

:)
Mókolós típus vagyok,jelen pillanatban mindenképp ez lesz a saját cigim alapja :)
Mindenképp egy "komolyabb" kinézetű,futurisztikus bláz fog készülni,viszont úgy vagyok vele,hogy nekem megflel a gyári füstképző,DE ennek ellenére egyedi agyat fog kapni,viszont semmiképp nem óhajtom az 510-es kötöttséget,sem az eGo palástos patronokat,kicsi akkumulátort akarok(6-800mAh),viszont egy kompakt "viselhető",mármár félig divatkategóriás bagót,reményem szerint vagy sárgaréz,vagy krómozás kivitelben.Ha találok megfelelően kicsi LCD-t vagy ilyesmit,akkor "intelligens" kivitelben,mikrokontrollerrel :) De ez a része egyelőre álom még,össze kell szednem a lehetőségeket.Meghajtani könnyű úgymond,hisz van kis 510 cigicucc panelom,alig félkörömnyi,remek alap úgymond az "alapfunkciókra",varivolt szerintem csak csökkentés alapon van tervben,az áramot megszaggatni nem nagy dolog,nekem különösebben nem kell a TH,viszont pár karcolós ízen szívesen "lágyítanék" sokszor,vagy korrigálnék sűrű lötyi esetén vele.Szerencsére mivel nem kell nagy akksi,így több hely marad beépíteni "mást" a cuccba,az 510-es apa-anya csatlakozó mérete is megspórolásra kerül.
Kazánbél meg mondjuk kellene olyan 5db első körben,tesztelés céljára persze egy komplett is.Sok keretem még nincs beruházni,a cigi is a jövő zenéje még,a test még csak a fejemben körvonalazódik,bár anyag van,esztergálni tudok kicsit...marni nem,majd kiötlöm,hogy lenne jó a patronrészt bonthatóvá tenni,szándékaim szerint próbálom a menetes megoldásokat kerülni,és valószínűleg az alak sem köralakú lesz,hanem mint az elips,ovális.
Futurisztikus kivitel,extrém sci-fi kinézet és világítás,hightech megoldások garantált :) Működtetni biztos nem gombbal fogom hagyományosan,de még filózok,milyen szenzorszerű megoldás legyen a kezelőfelülete.Ha lesz bonyolult agy,ahhoz kelleni is fog több gomb is,de semmilyen mozgó alkatrészt nem óhajtok használni alapból,esetleg valamilyen gyűrűs lezárót leszámítva.Magamnak csinálom,van rá idő :)
Gyári modnak meg úgyis úton már a Tox Cannon :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3638) Xero válasza nagynorbi (#3634) üzenetére


Xero
nagyúr

Aki tankhoz szokott annak ez már magától értetődő.
Egyébként a megfolyásra ellenszer a szilikon kupak a tartályon. Hidegben a hagyományos kell, míg kicsit melegebb időben a szilikon.

(#3639) BandiHUN válasza Xero (#3638) üzenetére


BandiHUN
veterán

A legjobb lenne,ha lenne valami mód elkerülni a kondenzet...minden patronnál,kazánnál szerintem a folyás 80%-a legalább maga a kondenz,az szivárog az 510-es kazánoknál is...
Ennyiből előny az integrált patron,mert ott a kondenz belül marad,nincs összedugós elem,aminél szivárogjon,mint az 510-nél,ahol eleve elég rövid is a patron.
Mondjuk én nem értem,miért variálnak ilyen kicsi lyukkal.Sokkal jobb lenne a rendszer,ha minél nagyobb résen távozhatna a gőz,jó példa erre a drippelés,vagy akár csak a kazán "direkt" szívása drip-tip nélkül,ami a lehető legjobb ízt képes adni.És furamód hogy-hogynem,a drippelős kazán falán nincs is kondenz.A patronokban meg mindenféle,KICSI,zegzugos úton jön ki a gőz,persze,hogy kicsapódik a víz belőle,le is hűl.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3640) nagynorbi válasza BandiHUN (#3637) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Lorenzo9:
Hajrá, nagyon kíváncsi lettem az eredményre! :)
A többiért pedig keress meg priviben, és megbeszéljük!

Xero:
Szerintem ebben a témában nincs olyan, hogy magától értetődő. Csak olyan van, hogy valamit megtapasztaltam, avagy sem. :) Adhat meg kaphat az ember jótanácsokat, de azok "csak" iránymutatásra jók.
Szilikonsapi van a patronon, de így is előfordul néha egy kis megfolyás, ha véletlen Helix után túlszívom, és kevés lötyi van a patronban.

[ Szerkesztve ]

(#3641) fer válasza nagynorbi (#3634) üzenetére


fer
őstag

Ezt kell moddolni! Én már dolgozom rajta!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3642) nagynorbi válasza fer (#3641) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ha azt mondom, hogy videót? :DDD

(#3643) Xero válasza nagynorbi (#3640) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván. Aki tankokhoz szokott, az "megtanulta" úgy szívni, hogy jó legyen. Nem szabad erősen és túl gyengén szívni. Meg kell találni az arany középutat.
Egyébként ez a megfolyás dolog érdekes. Jelenleg nincs kéznél saját C-s kazán, de 1-2 hét és alaposabban is letesztelem nem csak egy-két órára. Sőt, egészen konkrétan fél-egy évre csak C kazánnal leszek ellátva. :P

(#3644) nagynorbi válasza Xero (#3643) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Láttam, hogy betankoltál belőle :) Jól tetted, én is nagyon megszerettem.

(#3645) uniqm1


uniqm1
tag

Sikerült leejtenem az egy napja érkezett VV akksim. :W
Szerencsére csak a külseje sérült, de elég ronda lett szegény (lépcsőn lefele menet hajtotta végre az ugrást, úgyhogy még rá is léptem). Vennék rá egy aksivédő fóliát, de csak fényeset találtam (ecigimester.hu). Van tippetek, hogy mattfeketét hol tudok beszerezni?

(#3646) nagynorbi válasza uniqm1 (#3645) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Kérdezz rá brenyóéknál, mintha nekik lett volna ilyen aksimatrica projektjük.

(#3647) fer


fer
őstag

Mi van, csak nem mindenki e-bagózik a szabadban? Úgy kihalt a fórum, (nem csak ez)!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3648) BandiHUN válasza fer (#3647) üzenetére


BandiHUN
veterán

Mit csodálkozol,munkanap volt,aztán hétzáró sörivás a kollégákkal...
Annak könnyű,akinek a mai nap is hagyományos módon telt...engem pl.épp eléggé bosszant,hogy itt a szombat este,most ebédelek,és még alhatok 1 órával kevesebbet is holmi gyökér óraállítás miatt,ami kábé csak arra jó,hogy bosszantson,mert nyáron éjfél van,mire értelmes hőmérséklet lesz,és lehet aludni...
Szóval kábé ennyi.Itt meg ne is várj csodát egy eldugott logout topik kapcsán.
Ecigifórum is pang valamennyire,biztos kint vannak az emberek a jó levegőn :)Amit,hála a vaperkedésnek,sokkal jobban élvezni,mint egy bagós esetén :DD
durva,amikor 20 év bagó után rájön az ember,hogy a tavasznak,vagy csak szimplán a külvilágnak is van "illata" :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3649) turho


turho
addikt

Szereti-e valaki itt a HELM Tobacco In the club-ot? 30 ml, vadiúj lenne - elcserélhető vagy eladó.
Figyelem: duplán extra íz, 24 mg! Tehát gyk. dupla koncentrátum....
Nekem nem ízlik, próbára vettem.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#3650) bluyoo válasza bluyoo (#3400) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát a Kanger horizontal megállta a helyét.Csinál olyan füstöt :DD És az ízek is meglepően jók vele bár a th. az elég sovány de mindent összevetve nagyon jó kis cucc (köszi Xero a tippet). Kár hogy nem tudja az ember épp hogy áll vele likviddel de hát ez a vatelinesek átka.
Na meg hogy csak fehér volt épp amikor rendeltem.Kicsit hülyén néz ki a fekete akkun.
Meglátjuk a kocsmatesztet hogy bírja idáig csak a Helix bírta a többi általam próbált füstképzőt másnap nagy generálozni kellett :B

Bazinga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.