Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Xero válasza Hege1234 (#2949) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha nagy tételben vásárolsz kedvezménnyel akkor elég kellemes különbségek vannak.
Most rendeltem egy barátomnak és kollégájának eGo-C 1000mAh-s készletet. Szállítással együtt megvolt 17e Ft-ból darabja úgy, hogy külön rendeltem a kettőt így még lehetett volna nyerni a szállításon egy ezrest kb. Ezzel szemben itthon a 650mAh-s készlet kerül 20e Ft-ba. Ez azért szerintem jelentős különbség.

Ha pedig sikerül valamilyen akciót kifogni, amikor 10-30%-os leárazások vannak és erre még rájön az 5%-os ecf kupon, akkor végképp jól lehet járni. Én a Kangert kb 140Ft-os darabáron vettem pl.

[ Szerkesztve ]

(#2952) Xero válasza turho (#2950) üzenetére


Xero
nagyúr

Az eredeti eGo-T folyamatosan 3.3V-ot pumpál elvileg magából. Ez pl engem sok esetben meg is viccelt, mert a villogás előtti pillanatokig nem tűnik föl, hogy merül. Talán ezért is gondolkozom magamnak is egy 650-es eGo-C készleten. Kicsit kopik is már az 1000-es és a visszajelzés sem lenne hátrány. Meg ugyebár két backup aksi nem elég, kell a négy. ;]

Egyébként az ilyen helyzetekre a legjobb a passtrough aksi. Én gép előtt ülök, vagy az autóban napi 14 órát. Szinte soha nem merül le az 1000-es eGo-T ps.

[ Szerkesztve ]

(#2953) turho válasza Xero (#2952) üzenetére


turho
addikt

Én meg nagydarab gyerek vagyok náthás allergiás orral (emiatt kevés th-t és ízt érzek akármit vapelek akármilyen durva izzószállal...). Az én kezembe jól mutatna egy Indultube V3 :)
És, képzelj rá egy T2 tank patront :DDD

Nagynorbi: 2 ipari 18A-es Samsung cella már megvan :DDD
Terhelés alatt 3 volt alá is leesik a stabilizálatlan EGO akku is. LR kazánnal tuti.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2954) nagynorbi válasza Wendelke (#2947) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Igen, jól látod a kérdést, plusz még nagy előnye, hogy nincs bennük elektronika, tehát nem fog tönkre menni :)
Ha jó minőségű aksit veszel bele, ami egy picit drágább csak az átlag aksiknál, akkor a terhelés alatt nem 3,7-3,8V környékére esik vissza a feszültség, hanem mondjuk 4,0-4,1V környékére. Nagy különbség, és szerintem mindenképpen megéri, hiszen nem 1-2 hónapra veszi az ember ezeket a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#2955) atiss78


atiss78
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi,nagyon tettszik az NGP 4.0 GENESIS,de én nem nagyon tudok eligazodni az árakon.
Mennyibe kerül a teljes szett aksival tőltővel,mindennel,
https://sites.google.com/site/ngpecigaretta/home

(#2956) nagynorbi válasza atiss78 (#2955) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Veszed a 4.1 Genesis árát (ez ugye a markolni való készülék), hozzáadod az akkutöltő árát, tetszés szerinti aksi árát (2db-ra vonatkozik), veszel még hozzá hőkezelő készüléket, meg szipkát (egy kis fémszövetet, meg ellenálláshuzalt azt kapsz hozzá), és ennyi. :)
De az a legbiztosabb, ha felveszed a kapcsolatot az oldalon megadott módon a készítővel, és ő el fog mondani mindent.

[ Szerkesztve ]

(#2957) atiss78


atiss78
csendes tag

Ok ,köszi akkor kb 18k (attól függően milyen aksit választok)
Írtam neki már régebben emailt de nem válaszolt.A másik fórumon pont most van róla szó h milyen nehéz elérni.
Asszem ezzel várok még,most ruháztam be kb 15k-t az e-cigizésbe....itthon már leszedik a fejem :DD :)

(#2958) nagynorbi válasza atiss78 (#2957) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Csak az elején drága, utána már megtakarítás van belőle :)

(#2959) fer válasza Hege1234 (#2917) üzenetére


fer
őstag

Nyugodtan megveheted mellé azt az aksit, ne hallgass mindenféle baromságra, nem fog tőle tönkremenni! De azt a patront nem nagyon dicsérik!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2960) fer válasza atiss78 (#2957) üzenetére


fer
őstag

Neked szedik le a fejed, nekem már több mint 90K-ba van! Pedig csak alig több mint 2 hónapja szoktam rá!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2961) nagynorbi válasza fer (#2959) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ki volt az aki azt mondta neki, hogy tönkre teszi az aksiját?

(#2962) atiss78 válasza fer (#2960) üzenetére


atiss78
csendes tag

Az szép! :)
Más....tisztítottam a bud-ot,+úvegszálcsere eddig nem volt égett íze,mostmár van.
Mit ronthattam el?

(#2963) Wendelke válasza turho (#2950) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi!

Így már minden érthető. Viszont akkor a Lava lenne az ideális, csak gondolom a Indultube v3 jobb árfekvésben van. :D

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2964) Wendelke válasza nagynorbi (#2954) üzenetére


Wendelke
senior tag

Még néhány kérdés. :)

Az hogy nincs bennük elektronika, nem veszélyes? Nem az ilyenek szoktak felrobbanni?

Mennyibe kerül mondjuk ez az Indultube v3, ha megveszed a töltőt 2 akksival, meg a testet?
Konkrétan melyik az az akksi, ami jobb minőségű és nagyobb a feszültsége?

Most ugyan nem akarok még ilyenbe beruházni, de gyűjtöm az információt.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2965) nagynorbi válasza Wendelke (#2964) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Semmi sem veszélytelen (főleg a dohányzás nem, meg a mobiltelefon :DDD ), de ez inkább előny szerintem, mint hátrány. A MOD dolgok általában nem kezdőknek valók, hanem olyanoknak, akiknek már van némi tapasztalata az e-cigi terén.
Mit értesz az alatt, hogy fel szoktak robbanni? Ha arra az esetre gondolsz, amit a Tisztelt Házban is megemlített egy mélyen tisztelt képviselő, akkor azt nem sorolnám a szokás kategóriába. Részleteket különben sem hoztak napvilágra, vagy csak nem leltem meg. Kíváncsi lennék rá, hogy hogyan sikerült ez a mutatvány a szerencsétlenül járt embernek.
Volt már olyan, hogy egy mobiltelefon aksija megfőtt? Volt. Mégis telefonálunk velük. Csak az USA-ban 2,5 millió ember e-bagózik, a németeknél több mint 1 millió. Miről beszélünk akkor.
Bocsánat a kirohanásomért, nem neked szól, csak nehezen viselem ami a médiában folyik most a téma körül.
Az Indu már 13-14k körül megkapható, és van hozzá töltő, meg aksi is (amiket én személy szerint azonnal lecserélnék, de lehet ez csak az én hülyeségem)
Ami aksit vennék, az mondjuk egy AW 18650-es 2600mAh protected, vagy egy Xtar 18700-as protected aksi, és egy Pila, vagy Xtar töltőt hozzájuk.
Még csak annyit az aksi témához, hogy ha védettet veszel, akkor az gyakorlatilag mentes az olyan afféroktól, amiről említést tettél.

Üdv.:

(#2966) turho válasza nagynorbi (#2965) üzenetére


turho
addikt

De ha nem védett akkor is igen ritkán robbantható fel. Merthogy a net amennyien moddolnak, már tele lenne balesettel, hiénaként vetné rá magát a dohánylobby :)
Amelyikben védelem van, sem mindegy, hogy milyen. (Hány Ampernél korlátoz).
Ha lát valamelyikőtök Indultube V3 testet valahol olcsón, szóljon már rám pls....Ha lenne felszerelésem meg tapasztalatom megcsinálnám magamnak.

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2967) Wendelke válasza nagynorbi (#2965) üzenetére


Wendelke
senior tag

Most hogy olvasgatok ezen a fórumon, - meg a többi e-cigarettás fórumon is,- ami új és érdekes dolgot olvasok, próbálok egyből utána nézni a neten. Az előbbi hsz-ból kimaradt az általad említett védett akksi, amit közben megválaszoltál.

Nem tartom én sem olyan vészesnek ezt az akksi robbanásos dolgot, csak hirtelen ez jutott eszembe az elektronika nélküli akkuról. Valahol ennek a veszélyeit boncolgatták.

Köszi az infókat!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2968) Wendelke válasza turho (#2966) üzenetére


Wendelke
senior tag

Csak nem esztergáltatni akarsz egy kis testet?

Most néztem az egyik fórumot, azon belül is a mod-os topicot, az egyik "elvetemült" egy kisméretű fémtestű ledes elemlámpa fejébe szerelt bele egy kazán menetes csatlakozót, és ha jól láttam talán valamilyen kerámia patron volt rászerelve. :D

Nem semmi!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2969) turho válasza Wendelke (#2968) üzenetére


turho
addikt

Ha lenne okos ismerős már csináltattam volna. De nem ismerek itt senkit.

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2970) fer válasza turho (#2966) üzenetére


fer
őstag

Itt van, de csak test, és nem valami olcsó! [link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2971) turho válasza fer (#2970) üzenetére


turho
addikt

Erről maradtam le, a nagyról (1-et lapozz) 6500-ért.
A kicsi azmeg....nekem kicsi :D szemre.
Van máér 2 db nagyhoz való akkum.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2972) fer válasza turho (#2941) üzenetére


fer
őstag

Én szerintem próbáld ki a Bud-ot, én is csak kipróbálásképp rendeltem, most meg "éjjel" nappal csak azt szívom! Már rendeltem belőle utánpótlást is!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2973) turho válasza fer (#2972) üzenetére


turho
addikt

Kipróbálok mostmár egyet, ígérem :)

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2974) BandiHUN


BandiHUN
veterán

No.
Megérkezett a http://www.ecigwizard.com -ról a rendelt,0.98fontos szállítási költséges csomagom!Ennyiért az ember itthonról sem kap csomagot...
Múlt hétvégén adtam le,hétvégén nem dolgoznak,de hétfőn reggel rendben jött a rendelésről a postázási értesítés,PayPallal fizettem.
Szép csomagolás,teljesen guszta,normális flakonos lötyik,semmi szivárgás,bubis boríték,felbontva SEMMIFÉLE lötyiszag nem volt,vagyis már a töltéskor odafigyelnek,stb,minőségi műanyag,gyerekzáras flakonok.
Kóstolni a DesertShipet kóstoltam(szerencsére rendeltem patront is,így volt mibe tölteni),teljesen remek anyag,finom,minden rendben,a lötyin semmiféle gyanús jel,szín,szag nem volt,dual coil LR patront rendeltem,így áradt is a remek gőzfelhő :) És az aromázás is egy kicsit erősebb,itthon most van 3 forrásból Desert Ship lötyim,de ez a legerősebb(mind normál egyébként),első körben nem merem mondani,hogy a legjobb,mert jó tapasztalat,hogy az ember ha Desert Ship-et kér,ugyanazt az általam remeknek vélt ízt kapja,szerencsére Angliában is úgy gondolták,hogy EZ a Desert Ship :)

Tehát javaslom mindenkinek a vásárlást,aki nem viszolyog külföldről rendelni,1 hét alatt ez is ittvan,teljesen minőségi kiszolgálás,eddig jó anyag(rendeltem még más ízt is,próba később),elég sok minden és egész jó áron van a boltban,egy kis most rendelt érdekesség:
Ez egy eGo MEGA Dual Coil cartomizer innen,mindössze 2.98 fontért:
[link]
[link]
BASSZUS...a képen a cuccal egy 900mAh akkumulátor látható,azt hiszem,erre már azt mondják,hogy BRUTÁLIS holmi :Y
Viszont szépen megcsinált valami,tetszik a minta rajta,de ez azért a képen nem nézett ki ekkorának,mint élőben :DDD
Ezután már csak az jön,hogy az ember valami kis merülőforralót direktben keresztüldöf egy 10 milis flakonon,az se sokkal nagyobb már :D Vagy akkora átmérőjű tartály,amibe netolja az ember a kupaknélküli 10milis lötyit,és csak pöfékel,amíg ki nem ürül ;]
A szipka egyébként gumiból van,igen brutkó darab az is,no ha ezen nem jön füst,akkor semin,viszont akkora a beltere,hogy elég látványosan gőzölög majd szerintem,egy LED kellett volna még az aljára,hogy sejtelmes fénnyel megvilágítsa a belül gomolygó füstpamacsot 8)
Viszont egyébként az alapja belülről egy teljesen hagyományosnak tűnő dual coil LR belső,mint akármelyik kisebb testvérénél.
Viszont akkora holmi,hogy ebbe már lehet akár valamilyen modot is kitalálni,ha eredeti funkcióját megunja az ember,mert ebben el fog férni :)
Igaz hogy írjak rossz pontot,az aljánál nincsen sem recézés,sem gumigyűrű,igaz vatelines cucc,DE a kistesókban,amikre ráadásul még gumival rá is ragasztják a fémcsőre a kazánt,bezzeg még jutott hely egy O-gyűrűnek,ház ez itt nincs.
Másik rosszpont,hogy bár könnyű,de mint láthatólag más patronoknál,ennél is átálltak az alu alapanyagra,ez későbbi moddolásnál,nomeg kinézetnél elég hátrány,igaz a nagysága ellenére ez egy teljesen könnyű valami.DE forrasztással tuti nem lehet modot csinálni belőle.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2975) e.vid válasza fer (#2970) üzenetére


e.vid
senior tag

Ennél sajnos a középérintkező hajlamos a beszakadásra.

turho: lesz az eVaporon Indilgence v3. nemsokára. Én is erre várok :)

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2976) turai_ válasza atiss78 (#2962) üzenetére


turai_
tag

Szerintem nem ér hozzá az üvegszál a fűtőszálhoz :)
Pont most javítok kettőt a helyi e-cigi boltnak :)

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#2977) atiss78 válasza turai_ (#2976) üzenetére


atiss78
csendes tag

Köszi!
Szétszedtem mégegyszer,mostmár jó.
A másik végén ki kell lógnia valamennyire az üvegszálnak?
Most én úgycsináltam,hogy kb 3mm-re van kint a fűtőszál fele és kb 1-2 mm-re a tartály felöli oldalára.

(#2978) turai_ válasza atiss78 (#2977) üzenetére


turai_
tag

Folyadék felőli oldalra én többet szoktam hagyni, viszont ha a fűtőszálnál sokat hagysz, visszanyomja. Én 2 db .5 cm átmérőjű szálat szoktam beletenni, hagyok rá jó .4-5 cm-t és a kazán részét kicsit forgatva teszem rá, így szétszedi az üvegszál sodrását és az izzószál nagyobb része kap folyadékot, ami meg nem kell neki, visszatolja a tartályba :) remélem érted miről beszélek, nem tudom értelmesen megfogalmazni.

Szerk.: és mindig égesd ki a fűtőszálat, mert a koksz miatt nem porlasztja el a folyadékot és a pici szádba belemegy az a finom lötyi (fuuuuj :D). Ha nem tudod hogyan kell, segítek szívesen.

[ Szerkesztve ]

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#2979) fer válasza atiss78 (#2977) üzenetére


fer
őstag

A tartályba nem baj ha minél hosszabban belóg az üvegszál, legalább többször utána tudsz vágni, ha megpörkölődne a vége a fűtőszál felől!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2980) turai_


turai_
tag

Egyébként... Valaki errefelé tud valamit arról, hogy 5 ml-es EGO tankomba (a cumi alakú) hogyan tudok belefabrikálni egy CE2-est?

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#2981) atiss78


atiss78
csendes tag

Ok köszi!
Legközelebb hosszabbra hagyom a tartály felöli végén is az üvegszálat!
A kiégetés megy :)

(#2982) nagynorbi válasza Wendelke (#2967) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ezek a dolgok sem veszélyesebbek, mint élni :DDD

turho: Persze, hogy nem mindegy, de általánosságban elmondhatjuk, hogy a védettek, azok biztonságosabbak

(#2983) ramrit


ramrit
tag

Hello. Segitsetek már légyszi,hogy a jokersmoker.hu-ról milyen jó cuccokat érdemes rendelni, illetve ár/érték arányban náluk mik azok a cuccok,amik megérik. Csak ez az oldal jön számitásba.
Ezer köszi.

felecsd'el

(#2984) fer válasza ramrit (#2983) üzenetére


fer
őstag

1 2, Vagy ha számít a cigis kinézet akkor Joye 510-et válassz, minél nagyobb akkuval, és min 2db-ot! De ajánlott lenne valamiféle tank rendszerű kazán+patron, vétele is, mert itt a készletekben csak integrált van, ami nem túl élménydús füstölgést valósít meg! Biztos meg van az okod, hogy ehhez az oldalhoz ragaszkodsz, de ennél vannak sokkal jobb, és készletben gazdagabb oldalak is!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2985) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

......18650 (4000 mAh) "Standard" csomag..... :DDD Értem én hogy éjjel-nappali, na de mikor nyit?

(#2986) turho válasza nagynorbi (#2985) üzenetére


turho
addikt

http://www.samsungsdi.com/battery/cylindrical-INR18650-15Q.jsp

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2987) nagynorbi válasza turho (#2986) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ezzel most mit is szeretnél mondani?

(#2988) turho válasza nagynorbi (#2987) üzenetére


turho
addikt

Jah, semmi komoly :DDD A leendő Indultube-om (ha kapok) akkuja :) különös tekintettel a határadatokra. Jó lesz az :)

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2989) nagynorbi válasza turho (#2988) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nem pitiáner aksi :)

(#2990) daru válasza nagynorbi (#2866) üzenetére


daru
tag

Bocs a kései válaszért.
Végülis megjött a kicsike, mit mondjak, mellebe vágó volt a külömbség a régihez képest.
Füst mennyiségben,ill. TH-ban is.
a kezdő alap cuchoz képest pfff.eszméletlen a külömbség!!
,,Mihez használnád?":(napi 4-5 pöfékelésre) Pár hónapja döntöttem el, hogy váltok hagyományosról e-cigire.
Nem csalódtam!! Ez jobb mint a hagyományos!!

[ Szerkesztve ]

06 30/366-57 90

(#2991) beksbeer válasza daru (#2990) üzenetére


beksbeer
csendes tag

bocs, csak a felálló szőr miatt külöMbség legyen külöNbség..... mégegyszer bocs..... legyünk már magyarok

#...AC/DC...# eGO-C vv

(#2992) beksbeer


beksbeer
csendes tag

EGO-C..... még remekel és tuttimutti.....csak ez a 12-es tartalom kevés...... durva? :)

#...AC/DC...# eGO-C vv

(#2993) beksbeer válasza turho (#2875) üzenetére


beksbeer
csendes tag

Öregem, Te még nem hallottál arról, hogy a gyógyszergyárak fölényesen verik a piacot?..... a szószólóik meg primitíven verik az átlagpolgár alsó ingerküszöbét?....... árban is:P

#...AC/DC...# eGO-C vv

(#2994) BandiHUN


BandiHUN
veterán

http://www.ecigwizard.com -10%-os kód : FACEBOOK
Jó hely,0.98font(~300ft) a posta,hétvégén rendelve péntekre ittvolt,nekik még van párféle aromájuk is,pár jó cucc,és ami még jó,hogy van BUD Sapphire PG-VG változatban(ez igaz szálcserével is megoldható),de itthoninál egy picit olcsóbban,itt van töltőfej hozzá,aminek járnia kellene,és ami miatt rendeltem is,hogy itt választható LR változat is!Ilyet rendeltem is,néha kellene kis plusz kakaó a BUD-nak.Egyébként a Wizard's Mix standard lötyiből jött tegnap pár flakonnal és pár ízben,mind remek anyag,profi munka,szagtalan kivitel,nem bűzlik a palack,mint itthon szokás,meg megfolyt címke,stb,minőségi palack...igaz a lötyi nem olyan olcsó,de legalább vannak erősek,jó keverés,nincs extra íz ugyan,de PG alap,így nagyon finom,a legkisebb nyoma sincs mellékíznek,ami sajnos az itthoni keverőkről nem mondható el,eddig úgy vagyok,hogy olcsó húsnak-effektus kicsit a honi keverés,nem véletlen 6-700ft.
Nomeg nem megoldás,hogy itthon egyesek tesznek 1-2 csepp plusz aromát...hogy fedje a gyenge alapanyagot,és ócska flakonban,megfolyva jön a cucc.Kinek mi...énnekem pozitív csalódás az itteni lötyi nagyon.Most próbaképp egy flakon Vermillion River Premium E-Juice : Kentucky Premium Blend -et dobtam kosárba,kipróbálni,mit is kevernek a "tenger túloldalán" :DDD meg persze pár aroma,édesítő.Édesítő nincs is itthon,a kedvenc mixelők nem is használják,biztos spórolnak,hála ennek eléggé fanyar,száraz mindenki gyümölcsízű cucca,sajna,még az sem édes,aminek kellene.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2995) fer válasza BandiHUN (#2994) üzenetére


fer
őstag

Egyébként a 2.2 ohm nem éppen LR, nekem ilyen van, az EO-n ilyet adnak, 3 ohmosat nem is láttam itthoni shopokban! Oda is van írva 2.2-2.4 ohm! Az enyém speciel 2.3 ohmos, mind a négy darab! [link], [link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2996) turho válasza BandiHUN (#2994) üzenetére


turho
addikt

Én nem találok aromát...hülye vak vagyok? :DDD
Lehet megkóstolnék valamit.....

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#2997) Hege1234


Hege1234
addikt

nagyon faja :)

bepróbálta már valaki t2 höz?

bár sztem olyan mint az eliquid-en

(#2998) BandiHUN válasza turho (#2996) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://www.ecigwizard.com/shop/en/mixing/102-the-perfumers-apprentice.html
Mixing/DIY szekció,TPA flavours(ez az aroma angolul)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2999) bigapu válasza Hege1234 (#2917) üzenetére


bigapu
tag

ha jól +nézed a lava-n ilyen van

[ Szerkesztve ]

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#3000) bigapu válasza turho (#2996) üzenetére


bigapu
tag

itt

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.