Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) Lacopapi válasza Bóti (#29600) üzenetére


Lacopapi
addikt

A goodix-et nem tudom,nekem fpc van,de a zseb mód a nugátos epic romban működik. Egy próbát megér,jó kis rom,nem volt vele gondom. Bár nem a legfrissebb . EZ
Most nézem,goodix nem megy ebben sem....

[ Szerkesztve ]

(#29602) zeno79 válasza AeSDé Team (#29598) üzenetére


zeno79
őstag

Nem eskuszom meg ra, de mintha xda-n lattam volna, hogy masnak is kikapcsolt ~30% korul. Azt irtak ez egy bug, es agnival orvosolhato.
Nem is jelentkezik mindenkinel, nalam sincs ilyen, itt sem irtak ilyen bugrol, de hatha nem hw problema.

(#29603) Lacopapi válasza zeno79 (#29602) üzenetére


Lacopapi
addikt

Agni van neki....lehet akksi gond,nem mai már a készülék :)...Bár az enyémnek semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#29604) AeSDé Team válasza ktommy91 (#29599) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Eddig soha semmi baja nem volt, az AccuBattery szerint is jó egészségnek örvend, 90% körüli.
Remélem csak a rom váltás zavart be a telefonnak.

(#29605) pataig válasza AeSDé Team (#29604) üzenetére


pataig
tag

Nekem bő 1 hete van fent a Los 14.1, s néhány napja felraktam az utolsó frissítést és hozzá az AGNi_pureLOS-N_v12.6_kenzo.zip kernelt is.... már többször lemerült a telefonom 10% alá, de nem volt ilyen problémám!
Egyébként jónak tűnik a rendszer!, bár az elején küszködtem térerő problémákkal, viszont most az is javulz!

(#29606) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok

Fastboot rom kellene a telohoz mert nem jön be a twrp.

Hová tüntették el a kínaiak ?

Kérlek segítsetek. Nem találom .

Köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#29607) Savageboy válasza jimmy5 (#29606) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Keress linket a MIUI fórumbejegyzésekben, a letöltések élnek, csak a MIUI letöltőoldalról tűntették el a linkeket...

(#29608) Bóti válasza Lacopapi (#29601) üzenetére


Bóti
senior tag

Igen, ez a bajom, hogy nekem goodix van, és egyik custom nougat miuiban sem megy, amivel én találkoztam. Zseb mód meg azért kéne, mert agnival a dt2w-et be szoktam kapcsolni, mert kényelmes, és emiatt zseb mód nélkül rendszeresen bekapcsol a zsebemben a kijelző..
Egy rom volt anno, a darkness féle RR, amiben ez meg volt oldva, nem tudtok esetleg olyan romot (mindegy hogy milyen), amiben van zseb mód?
Köszi

(#29609) Lacopapi válasza Bóti (#29608) üzenetére


Lacopapi
addikt

Zseb mód az összes MIUI-ban van tudtommal....de az említett Epic-ben is,az meg nougat,a simák még MM-ek.

(#29610) martin555 válasza Lacopapi (#29609) üzenetére


martin555
aktív tag

tisztelt Urak

aláírásomban levő eszközzel kapcsolatban van kérdésem:

ritkán, de használom 3.5mm jack headsettel.

nem tűnik el a "HEADSET" ikon jobb oldalt fenn, hiába van kihúzva a headset.

= nem hallani a telefont (kihangosítva működik vészmegoldásként)

mit tehetnék? cserélhető a headset jack dugalj modul, vagy nem olyan egyszerű?

belül el görbülhetett valami kis rugó, érintkező lemez így azt érzékeli hogy be van dugva?

:-(

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#29611) Lacopapi válasza martin555 (#29610) üzenetére


Lacopapi
addikt

Újraindítás után sem tűnik el? Mert ha igen,akkor nem hardveres a gond sztem...

(#29612) martin555 válasza Lacopapi (#29611) üzenetére


martin555
aktív tag

ujrainditás után SEM tunt el… beledugdostam a jack dugot, csavargattam oldalra feszegettem, most eltunt, sztem igy hardveres.. kicsit csalodott vagyok ez van.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#29613) ktommy91 válasza martin555 (#29610) üzenetére


ktommy91
addikt

Telepíts AGNi kernelt, az megoldja a beragadt jack problémáját.

Nincs kerítés.

(#29614) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Látom érkezett megint frissítés a Lineage os 14.1.hez!
Valaki felrakta már?? Valami változott az előzőhöz képest??
Mehet ez a frissítés is szokásosan az előzőre twrpből dirty flashel?
Köszönöm előre is!

(#29615) zeno79 válasza pataig (#29614) üzenetére


zeno79
őstag

Changelog.
Igen, mehet az előzőre twrp-ből.

(#29616) pataig válasza zeno79 (#29615) üzenetére


pataig
tag

Köszönöm! :R
Fel is raktam! Változást néhány perc után nem vettem észre, azaz minden működik ugyanúgy, mint idáig! :)

(#29617) zeno79 válasza pataig (#29616) üzenetére


zeno79
őstag

mivel már eléggé kiforrott, stabil rendszer, inkább csak a motorháztető alatt vannak foltozgatások-fejlesztések

(#29618) Bóti válasza Lacopapi (#29609) üzenetére


Bóti
senior tag

Viszont nem megy az ujjlenyomat. :( Plusz raktam már fel nougat alapú miui-t (igaz, nem az epicet), és botrányosan rossz a wifi jelerősség. :/
Officialt meg nem akarom visszatenni, pedig a xiaominál nagyon eltaláltak valamit, nagyon gyors, és kényelmes a 9.5-ös miui, de nem birok meglenni root nélkül, meg adnék egy nougat romot.. :|

[ Szerkesztve ]

(#29619) Lacopapi válasza Bóti (#29618) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igen,a Goodix majd mindegyik romnál probléma...Epic jól vette a wifit,nem volt gondom.

(#29620) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Az akku még pár nap után is fura legújabb LOS 14.1 alatt, 50% alatt bármikor random leáll, közölve velem hogy nem maradt töltés...
Főleg akkor, ha valami erőforrás-intenzívet használok, például kamerát.

Most feltettem egy 12.9-es Agni-t, kíváncsi leszek megoldja-e.

Látom korábban összezavartalak titeket az aláírásommal, szóval most aktualizáltam :)

[ Szerkesztve ]

(#29621) zeno79 válasza AeSDé Team (#29620) üzenetére


zeno79
őstag

Nálam nem csinál ilyet, sőt, semmi más furcsát sem. Ma direkt hagytam 35%ig merülni. Gyári kernel.

[ Szerkesztve ]

(#29622) baitsee23


baitsee23
őstag

Srácok!
A Note 3 Pro-ra ugyanaz a screen protector való, mint az MTK-sra?

小米 12 - 8/256GB

(#29623) Lacopapi válasza baitsee23 (#29622) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én védőüveget vettem,sima Note3 -ra az jó a Pro-ra is. Egyébként valószínűleg igen,méretkülönbség csak a B20-as verziónál van.

(#29624) baitsee23 válasza Lacopapi (#29623) üzenetére


baitsee23
őstag

Azt tudom, nekem is Special Edition-öm van, de ahhoz nincs sima film. Note 3-hoz viszont találtam. Legfeljebb kicsit rövidebb lesz.
Köszi! :R

小米 12 - 8/256GB

(#29625) ux1 válasza AeSDé Team (#29620) üzenetére


ux1
addikt

Szvsz cellazárlatos az aksi. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#29626) tonyrulez válasza baitsee23 (#29624) üzenetére


tonyrulez
őstag

Sima/Pro Note3 150mm, Special Edition pedig 152mm magas, ennyi a méretbeli különbség. Vagyis rámegy a fólia, csak alul kimarad 2mm (már ha a hangszóró/kamera azonos távolságra van a tetejétől, nem tudom ezt a két millit hol adják hozzá :) ).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#29627) pataig válasza AeSDé Team (#29620) üzenetére


pataig
tag

Szerencsére nálam sincs ilyen gond, pedig én szinte mindig 10% alá merítem...
Én próbáltam Agni-val is, s nélküle is... különbséget nem vettem észre! Jó így is úgy is!
Nálam a térerő volt a gond, de az enyém "Kate".... firmware-val ez is javult...

(#29628) duo válasza pataig (#29627) üzenetére


duo
őstag

xda-n olvastam, hogy a térerő gondokat megoldhatja (és nekem megoldotta) hogy ha van egy teljes twrp mentés és gyári mondjuk EU romról, (tiszta miui ugye) akkor a belakott romunk (pl NOS) alól rebootolonk a recoverybe (nálam zcx) wipe dalvik és cache, majd miután mindent csatoltunk, restore->kiválasztjuk a miui mentést, kiveszünk minden pipát csak a modem, az efs meg a két firmware elől nem. ez (kb 217mb később látjátok mikor visszaállítja) -> restore. fél percen belül kész. ->reboot ha minden jól megy, onnantól nincs térerő dobálás. LOS13.01-el és NOS oreoval is megcsináltam. működik.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#29629) pataig válasza duo (#29628) üzenetére


pataig
tag

Nekem RedWolf twrp van fent, s a restore alatt a következő menüpontjaim vannak:
-Sístem
-Data
-Boot
Lehet Zcx twrp kellene hozzá???

[ Szerkesztve ]

(#29630) tlala válasza pataig (#29629) üzenetére


tlala
addikt

Redwolf alatt is azokat a mentett partíciókat látod, amik anno bele lettek foglalva a mentésbe.

(#29631) pataig válasza tlala (#29630) üzenetére


pataig
tag

Hmmm.... akkor én vélhetően (vagyis inkább biztosan) kihagytam a pipákat a többi mellől, s csak erről a háromról csináltam mentést..... Azt hiszem hiba volt, mert így most ezt nem tudom visszatenni.... :W
Sőt az is lehet, hogy így a mentésem nem sokat ér.... :W

(#29632) tlala válasza pataig (#29631) üzenetére


tlala
addikt

De az is egy ROM+adat mentés.
Vagy mi lenne a cél?

(#29633) pataig válasza tlala (#29632) üzenetére


pataig
tag

Ebben igazad van, de most pont amit nem mentettem el 3 fájl kellene nagyon!
Amit duo írt a 29628-as hozzászólásában.....
Állítólag tudnám javítani a térerő gondokat, bár most nem panaszkodom, de erre a telefonra csak a gyárilag kitalált firmware a legjobb.....s az most nekem pont nincs...

[ Szerkesztve ]

(#29634) Savageboy válasza pataig (#29633) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Fastboot-ból tudod flashelni azokat a partíciókat is, csak ki kell szedni az image-eket a kívánt ROM-ból.

(#29635) zeno79 válasza duo (#29628) üzenetére


zeno79
őstag

Szia!
Ha jól olvasom, ahhoz hogy megoldójon custom romon a térerő-ugrándozás, telepítsek fel egy miuit, backupoljam, majd telepithetem újra a LOS-t, és visszaállítom ezt a 3 miui partíciót?

Savageboy: Sajnos nem tudom megcsinálni, nincs windows-os gépem jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#29636) zeno79


zeno79
őstag

Valaki nem tud egy ilyen MIUI mentést csinálni és feltenni valahova?

(#29637) pataig válasza zeno79 (#29636) üzenetére


pataig
tag

Na ez nekem is jól jönne!

(#29638) Savageboy válasza zeno79 (#29635) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Szerintem nem csak win alatt elérhető (bár még nem próbáltam én sem UNIX alól...): [link]

(#29639) duo válasza pataig (#29629) üzenetére


duo
őstag

a redwolf amúgy jó, mert azzal lehet eu romot telepíteni (zcx-el is lehet csak nem bootol be.egy ideje. szerintem miui9-óta.) szóval én anno redwolffal feltelepítettem miuit utána, miután belaktam, edl módból visszaflasheltem a zcx-et és azzal mentettem le a romot. redwolfnál gondolom amit lentebb ír zeno kollega modem firmware ems hármas kell. de csak teljes rendszermentés után. fogalmam sincs működik e. (idegen mentéssel pláne.)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#29640) madrac válasza duo (#29628) üzenetére


madrac
őstag

Ez nem tudom miért lenne jobb eljárás mint a kimondottan csak firmware zip-ek telepítése.
Eleve EFS partíciót nem is szokott írni a gyári ROM telepítés sem, ezért nem látom értelmét kimenteni, majd visszaírni...
A modemet meg a firmware-t meg nyilván tartalmazza egyébként is.

[ Szerkesztve ]

(#29641) duo válasza madrac (#29640) üzenetére


duo
őstag

fene se tudja. én csak azt tudom, hogy random, de a routertől távolabbi szobában egy alkalommal 2-5X eldobálta a jelet. vagy pl éjjel leraktam reggel ébrszt a teló, veszem fel, nézem nincs kapcsolat. van hogy magától helyreállt, volt hogy kézzel kellett újra csatlakozni. (másnál meg nem is jelentkezett ilyesmi)
de nekem miui romokkal sosem volt ilyen. LOS 14.1-el volt rá példa, oreo alapúakkal meg végkép...
miután a fenti metódust megcsináltam, a probléma megszűnt. mostmár lassan egy hete figyelem, kétfééle rommal is megy.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#29642) baitsee23 válasza tonyrulez (#29626) üzenetére


baitsee23
őstag

:R Azt tudom, hogy rövidebb lesz - a legelején még kénytelen voltam normál Note 3 cuccokat rendelni.

小米 12 - 8/256GB

(#29643) AeSDé Team válasza AeSDé Team (#29620) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Az utóbbi 4 nap tapasztalatai alapján nagyon úgy tűnik, hogy az Agni flashelése megoldotta a gondot, mert azóta egyszer sem állt le a telefon.
A kamera pedig továbbra is stabilabb mint a régebbi (februári) LOS verzióval, már szinte sosem fagy le.
Most végre tényleg úgy érzem, hogy van egy stabil, jól használható rendszerem.

[ Szerkesztve ]

(#29644) zeno79 válasza AeSDé Team (#29643) üzenetére


zeno79
őstag

Számomra is a LOS14.1 a legstabilabb, legmegbízhatóbb, legegyszerűbb, leggyorsabb legtisztább rendszer. :C

(#29645) tlala válasza madrac (#29640) üzenetére


tlala
addikt

Teljesen jól látod, semmi különbség nincs a két módszer között, amikor a MIUI mentésből teszik fel utólag a formware részt a custom rendszerre, vagy a MIUI-ból frissen kiszedett firmware részt TWRP alól telepítik.
Mindkét esetben hajszálpontosan ugyanaz történik.

[ Szerkesztve ]

(#29646) szetib


szetib
tag

Szeretném megkérdezni, hogy honnan lehet eredeti akksit rendelni, mert az Ali/Ebay/Árgép ajánlatok nem túl meggyőzőek.

(#29647) ktommy91 válasza szetib (#29646) üzenetére


ktommy91
addikt

A wayteq-nél érdeklődnék, de én inkább megrendelném nohon-t, az a gyárival megegyező minőségű és nem pofátlan áron adják. [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#29648) baitsee23 válasza szetib (#29646) üzenetére


baitsee23
őstag

Szervizes: Markovics Laci: +36203255413

小米 12 - 8/256GB

(#29649) Lacopapi válasza zeno79 (#29644) üzenetére


Lacopapi
addikt

Régebben szeretted az ABC romot...örömmel jelentem,hogy van új verzió és remekül szalad. Bár az furcsa volt,hogy még levelező program sincs benne alapból,de ott a Play,minden megoldható. Kellemesen testreszabható - jobban ,mint a LOS (próbáltam azt is ,de nekem nem jött be),jó az akkuidő,gyors,pörgős a cucc. Érdemes ránézni. Ne tévesszen meg a kiírás,mert frissítették,androidos hibajavító csomag pl. júni 5.-i.

(#29650) hojos válasza Lacopapi (#29649) üzenetére


hojos
aktív tag

Ha jól látom ez Kate-re is jó.
Magyar nyelv van benne? Ismert bug esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.