Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) atees válasza Rage47 (#6547) üzenetére


atees
őstag

Nekem a 42es S3 elmegy siman ket napot, tegnap reggel vettem le, most 54 %on van, persze nem beta

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6552) Rage47 válasza hszilard666 (#6550) üzenetére


Rage47
veterán

Nálam a 11.4 bontotta meg a felh. élményt.

(#6553) hszilard666 válasza Rage47 (#6552) üzenetére


hszilard666
veterán

:DDD hát igen, szomorú amikor egy teljes release szemét real world :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#6554) pusihusi válasza Rage47 (#6549) üzenetére


pusihusi
addikt

Az órán semmi változas! 2 nap.

Üdv. Feri!!

(#6555) Romvr válasza atees (#6551) üzenetére


Romvr
őstag

Nekem is 42-es S3 van. Tegnap este 7-kor vettem le töltőről most 12:30 -kor van 80%-on. Tehát durván 17 óra alatt merült 20%-ot. Ebből kiindulva simán kibírja a 2 napot. Igaz csak mérsékelten volt nyomkodva.

Mondjuk azt vettem észre hogy néha jobban merül, máskor meg kevésbé. Van hogy reggelre 4%-ot csak, de nem ritka a 10% sem. Nem tudom mitől függ mert kb ugyanúgy használom és ráadásul este alvás közben meg sehogy (csak az ébresztő miatt van rajtam).

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#6556) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Az lehet,hogy simes órát kaptam médiában? Ha leveszem a szíjat akkor ott egy kis ablakocska lyukkal,mint szifonon.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6557) aujjobba válasza FIREBLADE78 (#6556) üzenetére


aujjobba
addikt

SIM-es Apple Watch nem létezik.

(#6558) FIREBLADE78 válasza aujjobba (#6557) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor az mi?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6559) aujjobba válasza FIREBLADE78 (#6558) üzenetére


aujjobba
addikt

(#6560) kispéé


kispéé
aktív tag

Az tök jó, hogy mindenki írja, hogy hány napig bírja a watch, hogy hadd irigykedjenek a többiek. Azt viszont nem írja senki, hogy hány órakor veszed le a töltőről reggel és milyen forgalmat bonyolítasz az órával/telefonnal.
Nálam perpill soha nem bírt egy napnál többet a watch és az iphone X sem, (kivéve hétvégén), mivel napi kb. 50 email, egy rakás üzenet és 10-20 hívás mindig van, ezek miatt este 10-re kb. 10 és 20 százalék között van mindkettő, úgy, hogy reggel 5-kor veszem le őket a töltőről.

Na most, ha valaki mondjuk 8-9 kor kell és lebonyolít napi 3 hívást , meg mondjuk jön neki 5 email és lefekszik 9-kor ,így persze, hogy bírja két napig.
Jó lenne ha mindenki úgy írná le a tapasztalatait, hogy az a két nap egy töltéssel milyen használattal telik el, mert ha gyakorlatilag semmit sem csinál az óra és a telefon ,akkor jó hogy bírja, a többiek meg hadd keressék magukban a hibát! :W

(#6561) Rage47 válasza kispéé (#6560) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem is.
Alapvetően az Apple úgy optimalizálja a készülékeit, hogy 1 normális napot kibírjanak, ennyi. Lehet itt 2-3 napozni, de az nem normális sztem.

(#6562) hszilard666 válasza kispéé (#6560) üzenetére


hszilard666
veterán

De jó neked, nekem 13:00 ra az X kidobta hogy 20% alatt, pedig csak zenéthallgattam és fórumoztam 6:30 tól. 3/4-ed fényerőn. :W Mondjuk a watchomat minden nap töltöm, de 40% alá nem szokott beesni az akksi töltöttsége soha. :N

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#6563) FIREBLADE78 válasza kispéé (#6560) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

NÁlam watch 2 napot bír. Ha van edzés akkor is,ha telefonálok rajta akkor is. Ja és 7-től este 6-7-ig van használva utána energiatakba rakom.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6564) atees válasza kispéé (#6560) üzenetére


atees
őstag

Nálam úgy néz ki, kb egy nap, hogy 06:20kor rakom fel, sztem 30-50 értesítés simán megjelenik rajta, kb 20 sms is mellé, 10 hívás biztos, egy héten kb 4-5 nap 1-1,5 másfél órás edzés, este kb 10-11 között rakom töltőre. 2 napot simán elmegy, ezek mellett.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6565) leslieke válasza FIREBLADE78 (#6563) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is elmegy 2 napig a Watch S0.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6566) atees


atees
őstag

Most igy all: De az i7 a masodik toltes veget jarja mar😂😂

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6567) nord_ válasza Rage47 (#6561) üzenetére


nord_
veterán

Ez hülyeség... már miért ne lenne normális a két nap?!
Szerintem meg az nem normális, hogy pittyegtetem az órát folyamatosan az emailekkel. :P Amikor dolgozom a gép előtt, akkor a maileket úgyis látom. Ha meg épp autóban vagyok, akkor hiába látom, nem tudok velük mit kezdeni vezetés közben. Amikor kiszállok a kocsiból és ismét dolgozom, akkor meg megint ott van előttem a gép, tehát ismét látom óra nélkül is az összes emailt. Szóval, szerintem az nem normális, ha fölöslegesen dolgoztatom az órát.

(#6568) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] Bét5.5

Üdv. Feri!!

(#6569) Totheground


Totheground
addikt

Már nem azért, de az LTE S3 42 gond nélkül megy el úgy két napot (és marad bőven), hogy abban benne van napi 1 óra futás ahol mind a GPS mind a music stream megy. Sőt, ha zuhany közben rahajitom a töltőre, 3 napot is elvisel. Mondjuk az értesítéseket megrendszabályoztam, mert idegesített az állandó bizgetés.

Most van negyed négy, reggel 9kor 90%-al indultam el, most van 83%-on.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6570) galaxys80 válasza nord_ (#6567) üzenetére


galaxys80
veterán

Mondjuk bennem felmerül a kérdés, hogy akkor minek is az óra? :U

(#6571) leslieke válasza galaxys80 (#6570) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mutatja az időt. :DDD :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6572) nord_ válasza galaxys80 (#6570) üzenetére


nord_
veterán

Megfordítom a kérdést: ha minden másra használom az órát, kivéve az e-mailek jelzésére, akkor már fölösleges? ;)

Egyébként: alvásmonitorozás, edzés, és ami nagyon sokat nyomott a latban: diszkrét hívásjelzés (mindegy, hogy zajos helyen vagy megbeszélésen ülök), meg némi sms (bank, asszony). No meg egy tuti fícsör: bevásárlólista. ;)
E-mail: a munkával kapcsolatos részt kifejtettem, a magán mailek meg nem annyira fontosak, hogy azonnal lássam őket. Főleg nem szeretném, ha pl. hírlevelek miatt rezegne állandóan az óra.

(#6573) Totheground válasza galaxys80 (#6570) üzenetére


Totheground
addikt

Mondjuk a fontosabb értesítésekre, Health trackingre, Apple Payre meg arra, hogy elérhető vágyok ha a teló otthon marad. Kicsit kényelmesebb tárca és telefon nélkül vásárolni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6574) galaxys80 válasza Totheground (#6573) üzenetére


galaxys80
veterán

Próbáld ezt megtenni Magyarországon. :)

(#6575) Arellig


Arellig
tag

Sziasztok,

nekem a kérdésem a következő lenne:

az alábbi képen lévő Watch face ez milyen szoftvertől érhető el? vagy ez csak a Series 3-on van?

köszi

(#6576) Totheground válasza Arellig (#6575) üzenetére


Totheground
addikt

S3 LTE only. Explorer a neve.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6577) Arellig válasza Totheground (#6576) üzenetére


Arellig
tag

És nincs valami trükk hogy a kis szerény S1-es watchomon is lehessen ?:D

(#6578) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Érdeklődni szeretnék, mivel vásárlás előtt állok! Segítségeteket előre is köszönöm!

Van az órába gyári edzőprogram (futó), amihez nem szükségeltetik a telefont magammal vinni (vagy akár le/rátölthető; a lényeg, hogy ne kelljen magammal vinni a mobilt és felkészítsen 5km-es futásra)? Hasonlóra gondolok, mint pl. a Couch to 5k nevezetű program (ami a nulláról felkészít arra, hogy folyamatosan lefussak végül 5km-et), de ugye ezt is hiába tudom telepíteni az órára, mégis kell hozzá a mobil!

Köszönöm!

Szép napot!

(#6579) Totheground válasza kvojnovics (#6578) üzenetére


Totheground
addikt

Ott van a Nike Run Club pl, a Nike verzión alapból, a simára meg feltehető.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6580) kvojnovics válasza Totheground (#6579) üzenetére


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

És az tudja azt, mint a Couch to 5k ("edzőként" felkészít) és a mobilt sem kell magammal vinnem?

(#6581) Totheground válasza kvojnovics (#6580) üzenetére


Totheground
addikt

Elvileg tudja.
[link]
(Ha japánul jön be, valahol alul lehet más nyelven kérni)

A futásokhoz nem kell a telo.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6582) kvojnovics válasza Totheground (#6581) üzenetére


kvojnovics
tag

Értem, rendben!

Nagyon szépen köszönöm! Valószínűleg akkor el is dőlt a dolog! :DD

Szép napot!

(#6583) FIREBLADE78 válasza kvojnovics (#6582) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Persze és még le is futja helyetted. ;]
Ez vmi edzésterv úgy látom. Mi az,hogy nem kell hozzá óra? Az a lényeg,hogy mérje a próbálkozást.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6584) kvojnovics válasza FIREBLADE78 (#6583) üzenetére


kvojnovics
tag

A mobil ne kelljen hozzá... :DD Igazából nekem a Couch to 5k is megfelelne (még androidon nagyon megszerettem), de hiába települ a watch-ra, "kéri" mellé a mobilt! Azt meg nem akarom futáshoz magammal vinni! Utáltam futni, de a Couch to 5k megszerettette velem és újra el szeretném kezdni! Jó volt, hogy mindig "mondta", hogy mit csináljak... De csak az óra, egy bluetooth füles a zenéhez és ennyi... Erre lenne most szükségem...

(#6585) Romvr


Romvr
őstag

Nagyon sérülékeny ez az óra! Három kac is van az üvegen. Ebből 1-et tudok miért (véletlen nekiütöttem egy kerítésnek), viszont van rajta másik kettő amit nem tudom mikor került rá.

Nagyjából 1 hónapja van meg és már három karc van a kijelzőn... pedig nem extrém sportolok és szoktam vigyázni rá. Lehet a következő órámra szerzek valami védőüveget is... :(

Tudunk valami amúgy a következő generációról?

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#6586) aujjobba válasza Romvr (#6585) üzenetére


aujjobba
addikt

Az enyémmel a kisfiam megtörölte az asztalt kijelzővel lefelé.
Lett rajta sok hajszálkarc, erős fényben látszanak, máskülönben nem zavaró.
Ettől olyan patinás, már-már antik hatású! :P

(#6587) Nasuto


Nasuto
tag

Sziasztok! Kb. május óta vagyok boldog tulajdonosa egy 42mm-es S3-nak. Egyedüli problémám, hogy a május havi edzés és havi mozgás badge egyáltalán nem jelent meg a Tevékenység appban (tehát még a szürke jelvény se jelent meg), majd júniusban megjelent és meg is kaptam mindkettőt, de júliusban és most augusztusban csak a havi mozgás badge jelent meg, az aktuális havi edzés kihívás jelvénye nem. Próbáltam már újra párosítani a telefont az órával, régiót is váltottam, hátha, de semmi nem csalogatja elő... Gyári resetet nem nagyon szeretnék csinálni az órán, mert félek hogy elvesznek az eddigiek is. Valami ötlet? Aztán lehet, hogy majd csak a következő frissítés fogja megoldani.

(#6588) FIREBLADE78 válasza Romvr (#6585) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jópárszor bevertem x dologba,de nem látok rajta semmit. :N Igaz még nem viágítottam meg erős fénnyel.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6589) Arellig válasza FIREBLADE78 (#6588) üzenetére


Arellig
tag

nekem inkabb a hátoldalról a felirat kopik vmi miatt, seria szam meg a series felirat...
S1 gold watchról van szó. de a képernyő makulátlan.

(#6590) kchris78 válasza galaxys80 (#6570) üzenetére


kchris78
veterán

Azert akarhogy is, azt leszogezhetjuk hogy ilyen szintu instant messaging/email etc ertesites a karon (nem is a telefonon) eleg jo kis fuggoseget okozhat, es semmifelekeppen sem egy normalis allapot... nem veletlen tolja mindegy oprendszer az eltoltott idomennyiseg mereset... de ennel az hogy barmilyen apro vacaksag az epp aktualis teendot felreszakittatja az emberrel az az eltoltott idonel meg rosszabb.

de hogy irjak a temaban is: itthon telekom lassan inditja majd az eSIMet watchra? engem semmilyen ertesites nem erdekelne csak az sms. azt meg tudja kapni vajon az ora is ugyanarra a telefonszamra?

(#6591) Onderon válasza pusihusi (#6542) üzenetére


Onderon
senior tag

Másodszorra ugyan, de felment! Köszi! Mondjuk a legújabb bétát továbbra sem ajánlja fel, pedig 5.0 (16R5283r) van rajta most, vagyis kellene lennie újabb publicnak ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#6592) galaxys80 válasza kchris78 (#6590) üzenetére


galaxys80
veterán

Ész nélküli használat minden terén függőséget okozhat.
Bár nem értem, hogy mi a különbség abban, hogy az órán vagy a telefonon jelez?
Mitől veszélyesebb ha valaki az órán nézi meg, mintha a telefonon ?

(#6593) nickedez89 válasza kchris78 (#6590) üzenetére


nickedez89
senior tag

Én úgy vettem észre, hogy nálam fordítva működik! Sokkal könnyebb így szelektálnom, hogy egy értesítés mennyire fontos illetve mennyire sürgős rá reagálni!?

Éppen ezért a kevésbé fontosakat vagy ráérőket sokkal könnyebben ignorálom és ezáltal a telefont is ritkábban veszem elő!
Plusz válaszolni is sokkal egyszerűbb ha kell mert diktálva gyorsabb az egész és egy pillanat múlva már el is felejtettem, hogy válaszoltam valamire!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#6594) 4264adam


4264adam
veterán

Messenger újra megfelelően üzemel. Ti is ezt tapasztaljátok?

(#6595) galaxys80 válasza 4264adam (#6594) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem a többség már letörölte. :)

(#6596) Nescafé válasza galaxys80 (#6595) üzenetére


Nescafé
őstag

Igen

 iPhone 15 Pro

(#6597) Vasy09


Vasy09
őstag

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, így megkérdezném, hogy mit ajánlanátok pró és kontra. Tervezek én is venni egy watchot, ki is néztem az S3 Nike editiont 42-es méretben. Viszont elgondolkodtam, hogy lehet érdemes lenne megvárnom az új szériát. :U

Eddig nem volt ilyen órám, ez lesz az első. Iphone-t viszont már szinte a kezdetek óta használok (3G)! :)

Szerintetek érdemes lenne várni, vagy jó lehet nekem az S3 is? Egyébként lehet már tudni valamit az új szériáról?

Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm! :R

Gamertag: Vasy09

(#6598) kchris78 válasza Vasy09 (#6597) üzenetére


kchris78
veterán

gondold at mire van szukseged miert akarsz orat es lehet magad is ra tudsz jonni.

(#6599) kchris78 válasza galaxys80 (#6592) üzenetére


kchris78
veterán

En azt olvasom most egy konyvben ami errol szol hogy a fuggoseg egy reszet a reakcio okozza, az ember csinal valamit - es arra jon a reakcio. (emiatt ereznek a kisgyerekek kesztetest arra hogy a liftekben karacsonyfat csinaljanak) Ez ora eseten sokkal kozvetlenebbul mukodik, szerintem emiatt ez rosszabb. Bar igaz ha ebbol a szempontbol nezzuk a telefon is teljesen hasonlo dolog. A szelekcio erzesre jobb lehet, de maga a szelektalas szerintem jobban kirangatja az embert abbol amit csinal. A legjobb az persze ha meg se jelenik az ertesites, nem veletlenul vezettek be vezetes alatti DND modot.

BTW masfel hetig szervizben volt az iPhone-om es egy nokia6310est hasznaltam. Erdekes erzes volt, visszaallt az erzesre is hogy ha nem voltam gep elott nem jott semmi apro hulyeseg, es nem porgott az ember agya azon hogy ha adodott 30mp-1-2perc szunet akkor hogy lehetne a telefonon elutni..

(#6600) FIREBLADE78 válasza Vasy09 (#6597) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem várnék,vennék egy alig használtat. Pl az enyémet ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.