Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) narobik


narobik
tag

Sziasztok!
Valaki esetleg használ iGlass fóliát az óráján ?
Mik a tapasztalatok vele?

(#6102) Dzsuri89 válasza domerator (#6100) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Urvoi szíjak tényleg jók, pedig nem nagyon rajongok ezekért az utángyártott csodákért. Van egy Woven Nylon eredeti szíjam, e mellé rendeltem egy urvoi woven nylont más színben és annyi a difi közöttük, hogy az utángyártott picit vékonyabb anyagra illetve a fém részek világosabbak. Egyébként nem rossz rényleg, nem esik ki, nem szorul az órába.
Noname szarokkal megszívtam anno, bele se mentek az órába. :DDD

(#6103) domerator válasza Dzsuri89 (#6102) üzenetére


domerator
veterán

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6104) JrCsG válasza domerator (#6103) üzenetére


JrCsG
tag

Mind Urvoi? :Y :)

[ Szerkesztve ]

(#6105) domerator válasza JrCsG (#6104) üzenetére


domerator
veterán

Nem... asszem kb. a fele, a tobbi az noname, de egyelore birjak.

Most nagyon jo lenne egy nagyon sotet lila, padlizsan szinu, vagy egy halvany kekes lila. Egy alkalomra kellene passzolnia inghez. Ha pentekig nem lesz akkor marad a fekete gyari, vagy a fekete utangyartott milanoi.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6106) nickedez89 válasza domerator (#6105) üzenetére


nickedez89
senior tag

Egyébként honnan tudni egy szíjról, hogy gyári vagy nem? Én még mindig a gyári fekete szilikon szíjat használom, de én nem látok ezen pl. sehol márkajelzést!?🤔

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#6107) atees


atees
őstag

Ennyit arról h nem karcolódik

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6108) nord_ válasza atees (#6107) üzenetére


nord_
veterán

Senki se mondta, hogy nem lehet megkarcolni.

(#6109) r3dsnake válasza atees (#6107) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Enyém is csupa karc, bár én már így vettem, így viszont nem zavar ha odaverődik valahova.

(#6110) aujjobba válasza r3dsnake (#6109) üzenetére


aujjobba
addikt

Az enyém karcmentes volt, aztán a kölyköm megtalálta és kijelzővel lefelé leseperte vele az asztalt.
Na az a durva hogy így is csak direkt fényben látszanak a karcok.

(#6111) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] eZZEL BIZTOS NEM KARCOLÓDIK!

Üdv. Feri!!

(#6112) galaxys80 válasza pusihusi (#6111) üzenetére


galaxys80
veterán

Megjegyzés: Kérünk téged ne tedd víz alá a készüléked, ugyanis a kijelzővédő víz alatt tönkre mehet. ;)

(#6113) Rage47 válasza atees (#6107) üzenetére


Rage47
veterán

enyém durvább :(

(#6114) nord_ válasza galaxys80 (#6112) üzenetére


nord_
veterán

Ezt viszont sajnálom, mert néha azért nem árt leöblíteni az órát (izzadósabb edzés után, vagy akkor, ha a korona már kissé szorul).

(#6115) pusihusi válasza galaxys80 (#6112) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Itt nincs leírás.

Üdv. Feri!!

(#6116) galaxys80 válasza pusihusi (#6115) üzenetére


galaxys80
veterán

És ez mit bizonyít? Azon kívül, hogy ők ezt az apró dolgot elfelejtették megemlíteni. :U
Mert ahhoz ugye nem kell nagy képzelőerő, hogy a víz és az üvegfólia találkozásából ki kerül ki győztesen.

[ Szerkesztve ]

(#6117) pusihusi válasza galaxys80 (#6116) üzenetére


pusihusi
addikt

A Víz! :D :DD

Üdv. Feri!!

(#6118) domerator válasza nickedez89 (#6106) üzenetére


domerator
veterán

A gyári szíjon a fém tüske ami belepattan a lyukba az a szíj színére van eloxálva, az összes eddig általam látott utángyártotton fémszínű. Most néztem, ez a fotón is jól látszik. Azon kívül az én szíjaimon ha jól emlékszem egyedül a gyárin van hosszra utaló jelölés, a többin semmi felirat nincs.

Sőt.. a páromnak rosegold órája van rosegold szíjjal és azon még az óratesthez rögzítő 3 szem is rosegold vagyis a szíj színével van összehangolva szerintem.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6119) nickedez89 válasza domerator (#6118) üzenetére


nickedez89
senior tag

Értem, köszi! A szövet sportpánttal szemezek nagyon, de 18k egy kicsit húzósnak tűnik a gyáriért!😳

Még egy fém szíj lenne jó, dehát abból a gyári meg még durvább áron van ugyebár!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#6120) domerator válasza nickedez89 (#6119) üzenetére


domerator
veterán

A helyedben mindenképp a kínaiaktól rendelnék próbaképp, az az 1-2 ezer pénz nem fáj annyira mint a tizenezer.
Én valahogy megpróbáltam nem a legfilléresebbet de nem a legdrágábbat kinézni a neten és lekopogom eddig sikerült.
Itthon is van kínai cucc, csak az persze drágább a netes árnál, viszont még mindig fele a gyárinak.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6121) nord_ válasza domerator (#6120) üzenetére


nord_
veterán

És most az ikiegeszitok.hu -n 20%-os akció van.

(#6122) r3dsnake válasza nord_ (#6121) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Úgy is drága. :D

(#6123) Digital válasza r3dsnake (#6122) üzenetére


Digital
addikt

Amazon.de -n 20-30 euro.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#6124) r3dsnake válasza Digital (#6123) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Alihoz képest az is.

(#6125) Ragnar95 válasza r3dsnake (#6124) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Cserébe 1, max 2 héten belül megkapod a terméket, nem kell rá 1hónapot várni :))
Fém/bőr szíjakat mondjuk alin se kapsz $5-8 alatt (bár sose kerestem ott direktbe, nincs kedvem 1hétnél többet várni a rendelésemre, de google amiket kidobott aliról, azok ennyibe kerültek), bár ahhoz képest is többszörös felár a 10-20€, kérdés mennyit hajlandó várni az ember.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6126) atees válasza nord_ (#6108) üzenetére


atees
őstag

Persze persze, de semminek nem vagtam neki, meg semmi olyan nem történt :W

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6127) r3dsnake válasza Ragnar95 (#6125) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

2 hét volt a piros milánói szíjam aliról.

(#6128) nickedez89 válasza atees (#6126) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha visszaolvasgatsz a fórumon, írtuk többen hogy sajnos karcolódik! Asszonynak is van már nem egy karc rajta és nekem is akad már sajnos pedig én nagyon vigyázok rá! Ez a hátránya ha egy óra nem zafír üveges! Elég egy kis homok vagy olyan összetételű por és már benne is van...

Viszont hozzá kell tennem, hogy ezek a karcok használhatóságot nem befolyásoló karcok, legalábbis én úgy veszem észre! Akkor látszanak főleg ha direkt keresi az ember vagy úgy esik rá a fény!
Én különösen háklis vagyok az ilyenekre, de már javulok mert kezdek rájönni, hogy nem kell ezen pörögni. Használati tárgy és kész, 2-3 év és úgyis cserélve lesz.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#6129) narobik


narobik
tag

Sziasztok!
Ki milyen Üveget/Fóliát használ?
iGlass 3D-t valaki próbált már?

(#6130) Ragnar95 válasza narobik (#6129) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Semmilyet, mivel sokkal jobban bírja a Watch üvege, mint bármely más Apple eszközé és mivel nagyon lekerekített a kijelző széle, a legtöbb fólia sokat ront a felhasználói élményen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6131) nord_ válasza narobik (#6129) üzenetére


nord_
veterán

iGlass felhasználói véleményre én is kíváncsi lennék.

(#6132) narobik válasza nord_ (#6131) üzenetére


narobik
tag

Megrendeltem , majd beszámolok róla :))

[ Szerkesztve ]

(#6133) nickedez89


nickedez89
senior tag

WatchOS 4.3.1 elérhető! Elvileg a bootloop hibát javítja.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#6134) leslieke válasza nickedez89 (#6133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam most települ, bár nem érintett a hiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6135) aujjobba válasza leslieke (#6134) üzenetére


aujjobba
addikt

Engem érintett, para volt, egyik reggel láttam hogy virít az alma logó, egész éjjel úgy volt.
Fél órán keresztül látszott is a szellemkép mint amikor beég az amoled, de szerencsére később eltűnt.

(#6136) norberto_th válasza nickedez89 (#6133) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Jó tudni hogy volt ilyen bug. A múlt hétvégén nondom megtisztítom már a koronát mert ragadt, meg nehezebben lehetett görgetni. Az Apple oldalán leírtak alapján csináltam mindent, szépen szétszedtem kikapcsoltam szb. A tisztítás után újra szuper volt. Bekapcsolom, alma logó fél óráig, na mondom tuti tönkrement a víztől, méghogy vízálló 50m-ig. Újraindítottam aztán nagyon hamar betöltött, azthittem nem száradt meg vagy valami, vagy rosszul csináltam a folyamatot, de ezek szerint volt ilyen bug.. :C a frász rámjött az biztos :U

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#6137) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Van egy eredeti "szőtt műanyag" szíjam, ami eléggé koszos! Szerintetek kibírja mosógépben a ruhák között? Vagy hogyan tisztítsam?

Köszönöm!

(#6138) Rage47 válasza djstavross (#6137) üzenetére


Rage47
veterán

"Töröljük meg a szíjat egy puha, szöszmentes kendővel. Ha szükséges, enyhén nedvesítsük be a kendőt tiszta vízzel.
Szárítsuk meg a szíjat egy puha, szöszmentes kendővel, mielőtt visszatennénk az órára."

(#6139) FIREBLADE78 válasza Rage47 (#6138) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6140) Csabee. válasza nickedez89 (#6133) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Fel is pattintottam gyorsan :) Nekem picit laggol egyébként az óra amikor megnyitom az edzés appot, ott gondolkodik picit utána már gyorsan halad tovább.

Üdv: Csabee.

(#6141) Ragnar95 válasza Csabee. (#6140) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Edzés app nekem is eszméletlenül lassan indul el, illetve maga az edzés indítása is nagyon lassú, csomószor 3-4x kell rányomnom az edzésre, mert mire elindulna, lezár a kijelző. Bár én még 4.2.3-on vagyok.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6142) Rage47 válasza Ragnar95 (#6141) üzenetére


Rage47
veterán

Az edzés app rosszabb lett, mint volt sajnos. És még azt hittem, hogy az S1 lassú és majd az S3 gyorsítani fog :D A szoftver miatt S3-on most lassabb az app, mint S1-en régen.

(#6143) Kommy


Kommy
veterán

Aki használna a nike+ Runclub appot nektek feltölti a futásokat , mert nekem 24.-e óta bem megy, sem wi-finc sem mobilneten

(#6144) Csabee. válasza Rage47 (#6142) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Remélem a watch os 5 ben ezt kijavítják. Valamint jó lenne egy triatlon mód is.

Üdv: Csabee.

(#6145) Rage47 válasza Kommy (#6143) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem feltölti. Futtasd órán és telefonon is az appot egyszerre, miután futottál.

(#6146) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Olyan jó lenne egy olyan éjjeli óra funkció AW-ba mint amikor töltőre teszem :R

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#6147) Zárzorró válasza djstavross (#6137) üzenetére


Zárzorró
csendes tag

Simán mehet a ruhák közé. Én is így tisztítom.

(#6148) Kommy válasza Rage47 (#6145) üzenetére


Kommy
veterán

Az óra szépen szinkronizál a telefonnal, csak az oldalra nem tölti fel, így Sync Pending... van egy csomó futásnál és nem is összesíti ezeket. Ha lehúzom, hogy frissítsen akkor kiírja, hogy Last update failed.
Így néz ki

(#6149) Rage47 válasza Kommy (#6148) üzenetére


Rage47
veterán

Hm tök fura.
Szerintem írj a supportnak. Mindig válaszolnak. Igaz, néha hetek múlva, de válaszolnak :D Ismerősömnek nemrég írtak hetek múltán, hogy kijött egy patch, ami valszeg megoldja a sync problémáját.

(#6150) Binglof


Binglof
csendes tag

Sziasztok! Két dologban kérném a segítségeteket:
1. Apple Watch-hoz keresek valami tényleg normális üvegfóliát, mert már többet kipróbáltam, és vagy lejött, vagy felhólyagosodott, vagy megmattult....
2. Az óra - szervizelés után, semmit nem csináltak csak frissítettek... - nem kapcsolódik össze a telefonnal.
Azt írja ki, hogy az Apple ID nem használható az órához...
Köszönöm előre is a segítséget!

Soha ne hagyd abba a csüggedést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.