Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) _adaml21_ válasza Süvi (#6900) üzenetére


_adaml21_
őstag

Most érdemes lehet levadászni egy jó áron eladó S3-at, ilyenkor sokan pánikszerűen eladják, hogy jön az új generáció.
Amíg nincs hivatalos statement, hogy hogyan és miként lehet majd az EKG-t használni, szerintem nem éri meg az S4-et megvenni.

(#6902) Süvi válasza _adaml21_ (#6901) üzenetére


Süvi
őstag

Ezt fontolgatom én is.
Kb. fele annyi mint az S4, azért az nagy különbség.

(#6903) _adaml21_ válasza Süvi (#6902) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hogy egy kicsit hozzájáruljak még a döntéshez: Nálam is döntő faktor volt, hogy szerintem egy ilyen gyorsan elavuló, kvázi sportóráért nem szabad 70-80 ezernél többet adni - 150 ezerért inkább már veszek egy szép mechanikus órát, meg egy mi Band 3-at, vagy esetleg egy Polar órát.
Én a hetekben fogtam ki egy 2-3x használt Series 3-at, 70 ezerért, nekem maximum ez ennyit ér meg (sőt, ha igazán őszinte vagyok magamhoz még ennyit se, a lélektani határomhoz ez a plusz 5-10 ezret az Apple ökoszisztéma tette hozzá).

[ Szerkesztve ]

(#6904) Gáben81


Gáben81
senior tag

Hali.Az előző build-nél volt nekem ez a gördülő km sebesség ...aztán felraktam a GM-et,ami ugye a végleges is lett ,és ebben már eltűnt ,ugyanolyan mint régen ,pedig tök jó volt.. másnál is eltűnt vagy a hiba csak az én készülékemben van😂🤷🏻‍♂️?

(#6905) tomi5244 válasza _adaml21_ (#6903) üzenetére


tomi5244
őstag

"Én a hetekben fogtam ki egy 2-3x használt Series 3-at, 70 ezerért"

Ne egy ilyet én is szívesen kifognék, főleg, hogy a 38-asok kicsit még olcsóbbak is, bár abból meg kevesebb van a piacon. Erre jön még rá, hogy én csak a feketét venném.

(#6906) oszy válasza Süvi (#6900) üzenetére


oszy
veterán

Vedd meg az enyémet! ;) :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#6907) Süvi válasza _adaml21_ (#6903) üzenetére


Süvi
őstag

Hasonló a véleményem: rettentő gyorsan elavul (ami pénzt az ember ide betesz, az olyan mintha kidobná - bár az S1 esetében 0 bukóval szálltam ki). Telefonnál már megszoktuk, hogy 2-5 évente cserélni kell, de most már egy óránál is ... 10 éve vásároltam 100.000 Ft környékén egy Seiko kinetic perpetual és fájó szívvel adtam ki annyi pénzt, pedig az még most is óra, és 50 év múlva is az lesz.

Viszont az Apple Watch-ot is nagyon megszeretettem, jól kiegészíti a telefont. Egyébként ha lenne hasonló tudású (ide értem a rengeteg szíjat is) órája a Samsungnak, már lehet váltottam volna. Jelenleg az óra (ami most pont nincs :) ) köt az Iphone-hoz.

Oszy: nem találtam a hirdetések között.

[ Szerkesztve ]

(#6908) kchris78 válasza Süvi (#6907) üzenetére


kchris78
veterán

az s3 ora szerintem jo lehet... meglassuk mit hoz az ekg...

(#6909) atees


atees
őstag

Én tegnap adtam el az S3-at 85ért, 120ba vettem, fél évet használtam😬
De most 150es ar miatt elgondolkodtam egy masik okos sport oran 😬

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6910) pusihusi


pusihusi
addikt

Béta 5.1 kijött!

Üdv. Feri!!

(#6911) Süvi válasza atees (#6909) üzenetére


Süvi
őstag

Mennyiért hirdetted, milyen állapotban volt?

(#6912) Nasuto válasza Gáben81 (#6904) üzenetére


Nasuto
tag

Nézd meg, hogy a telefonon a Watch alkalmazáson belül az Edzés>Edzési nézet>Több mérőszám> Kültéri futásnál ott van-e a mérőszámoknál a gördülő tempó.

(#6913) atees válasza Süvi (#6911) üzenetére


atees
őstag

87, feleves patika allapot!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6914) Gáben81 válasza Nasuto (#6912) üzenetére


Gáben81
senior tag

Köszi ,sikerült ...valóban ott volt a bibi...bár a listában volt mégsem ment az órán ...töröltem majd újra odatettem és azóta jó 😊

(#6915) galaxys80


galaxys80
veterán

Órák óta jelen van a helymeghatározás jele az értesítést központban. Ez normális?
watchOS 5

(#6916) norberto_th válasza pusihusi (#6910) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Mik az újdonságok?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#6917) FIREBLADE78 válasza Csabee. (#6886) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Meséld már el,hogy mire mész az ekg-val? Elemzed a qrs-t? Ez csak egy parasztvakítás,semmi több. Minden másra ott a lifepak 12

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6918) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
WatchOs 5
Nállatok jól működik az időjárás kijelzés.?
Nike edition számlap, és nekem az van beállitva amikor a napocskát mutatja stb, és mióta uj os van , van amikor nem mutatja csak csík van ott.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6919) Semin


Semin
senior tag

Nekem a Naptár szinkronom csúszott el, vagy nem történik meg.
(nincs esemény)

S3 OS 5.0

[ Szerkesztve ]

(#6920) IntelKiller7 válasza atees (#6909) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Vedd használtan pár hónap múlva. S3-at is novemberben vettem 100-ért. Bolti ára akkor volt 135. Én ugyan így fogok ismét tenni :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6921) tomi5244 válasza IntelKiller7 (#6920) üzenetére


tomi5244
őstag

Vidékiként nehéz ilyen kütyüket venni használtan, mert bár jó áron adják, de sokan úgy hirdetnek, hogy csak személyes átvétel. Gyakran még az utalás sem opció. Sőt, én a fekete 38-as kivitelt keresem, ami még ritkább. - De legyen ez az én problémám. :)

Régebbi tulajokat kérdezném, hogy veszít e valamit az akku a kondíciójából. S2.

(#6922) atees válasza IntelKiller7 (#6920) üzenetére


atees
őstag

Igen gondolkodkm rajta, lehet h apron lesznek jo aron 😀 csak mar most furcsa h rendes ora van a kezemen 🤣

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6923) oszy


oszy
veterán

Sima SMS-t küld az óra és nem iMessage üzenetet! Telefonról működik rendesen. iOS12, OS5

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#6924) FIREBLADE78 válasza tomi5244 (#6921) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

42 feka nem jó? Enyém vihető.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6925) tomi5244 válasza FIREBLADE78 (#6924) üzenetére


tomi5244
őstag

Sajnos nagyon vékony a kezem, a 38 is határeset lesz. Eddig vártam a dologgal, de most már úgy vagyok vele, ha bénán áll, akkor is ki akarom próbalni ezt az okosóra vonalat. Azért köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#6926) Süvi válasza IntelKiller7 (#6920) üzenetére


Süvi
őstag

Csak sajnos drágábban :(

(#6927) Chal


Chal
addikt

Na, senki nem mer belevágni egy LTE/e-sim tesztbe itthon? Németeknél lehet kapni, az áfa is kevesebb! :P

(#6928) szabogabor10 válasza Chal (#6927) üzenetére


szabogabor10
veterán

Amíg az Apple nem kezdi el árulni Magyarországon is az LTE-s órákat, addig a Telekom hiába tudná támogatni az eSIM-jét, az Apple nem fogja engedni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6929) FIREBLADE78 válasza tomi5244 (#6925) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem sincs bajnok csuklóm. Genetika. Hiába kondizok. Mégis 42-est vettem. Próbáltad már?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6930) Chal válasza szabogabor10 (#6928) üzenetére


Chal
addikt

Ez tuti? Mert akkor nem strapálom magam én sem (a fenti kérdés nyilván vicc volt, én magam gondolkodok egy német beszerzésen/próbán). Viszont arról semmi infót nem találtam, hogy lenne szolgáltató ellenőrzés Apple oldalon. Persze simán lehet, hogy van.

[ Szerkesztve ]

(#6931) szabogabor10 válasza Chal (#6930) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos van ellenőrzés, mert Watch-on is csak akkor működik az eSIM, ha a telóban is kompatibilis szolgáltató SIM-je van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6932) Csabee. válasza FIREBLADE78 (#6917) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Gondolom amiatt kapta meg az új generáció a felárat.. miért fizetnék azért ami itthon nem működik? Néha jól jönne az ekg..főleg aki betegesebb.

Üdv: Csabee.

(#6933) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Barátot kihívni 7 napos versenyre edzésben. Próbálta mar valaki? Barátommal két napja csináljuk, hát nem sok értelmét látom. A max. 600 pontot mindketten elérjük délig, több nem lehet. Nem túl izgalmas.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6934) FIREBLADE78 válasza Csabee. (#6932) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jogos,de ha fingod sincs hozzá akkor miért fontos? Vagy elemezni tudja a mérést? Nem hinném.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6935) oszy válasza oszy (#6923) üzenetére


oszy
veterán

Erre valaki esetleg? :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#6936) gyuromoj válasza FIREBLADE78 (#6934) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg PDF-be elmenti, aztán megmutatod a dokidnak és megmondja hogy mi a szitu.
USA-ban elég nagy divatja van a rendszeres orvosi kivizsgálásoknak. (teszem azt 3-4 havonta vagy sűrűbben) Itthon nem igazán.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#6937) FIREBLADE78 válasza gyuromoj (#6936) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ennek is van értelme,de az igazi az lenne ha felismerné az alap dolgokat. Infarktus és egyéb betegségek jeleit. Habár egy csukló vénából lehetetlen rendes ekg-t készíteni. :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6938) gyuromoj válasza FIREBLADE78 (#6937) üzenetére


gyuromoj
veterán

Persze ez tény, de kezdetnek nem rossz amit beletettek most ebbe a kis szerkezetbe.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#6939) nickedez89 válasza oszy (#6935) üzenetére


nickedez89
senior tag

Csak egy javaslat, a watch appban kapcsold ki az üzeneteknél az iPhone tükrözése opciót, várj pár percet és kapcsold vissza. Ezután pedig kapcsold ki az órát és vissza, hátha megoldja!?🤔

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#6940) Endless


Endless
aktív tag

Nem úgy volt, hogy az új OS magával hozza az olyan dolgokat, hogy pl. automatikusan elkezdi az edzést és nem kell külön kiválasztani? Vagy én tudom rosszul? :U

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#6941) aujjobba válasza Endless (#6940) üzenetére


aujjobba
addikt

Reggel amikor már legalább tíz perce sétálok, szól hogy “hé úgy tűnik sétálsz, rögzítsük?”.
Megnyomom hogy igen, és elindul a séta edzés.
Ráadásul úgy indul el, mintha tíz perce indítottam volna, nem nulláról.

(#6942) Mela Kehes válasza Endless (#6940) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ha kerékpározol és elinditottad az elején akkor a végén is megáll magától.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6943) Endless válasza aujjobba (#6941) üzenetére


Endless
aktív tag

A sétát még nem próbáltam csak a bringázást de ott nem szólt vagy lehet azért mert nem mentem folyamatosan...

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#6944) tomi5244 válasza FIREBLADE78 (#6929) üzenetére


tomi5244
őstag

Nálam születési rendellenesség. 31 évesen alulról karcolom az 50kg-ot. Volt rajtam 42-es, épphogy olyan széles a karom mint az óra, szóval a 38 is necces lesz, de az valamivel vállalhatóbb. :) Egy szolid szíjjal - amit valószínű csináltatni fogok - remélhetőleg használható is lesz, nem annyira feltűnő.

(#6945) FIREBLADE78 válasza tomi5244 (#6944) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ajaj. Gyere,elviszlek edzeni. :) Szíjat szerintem nem kell csinálni,mert eléggé össze tudod húzni. Csinál vki szíjat hazánkban?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6946) galaxys80 válasza FIREBLADE78 (#6945) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerinted az ő problémáján segít, ha elviszed edzeni?

(#6944) tomi5244

A gyári szilikon egész biztos, hogy nem lesz nagy. Egészen gyerekméretig össze lehet húzni a 38-as szíját.

(#6947) r3dsnake válasza aujjobba (#6941) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk sétánál nem értem minek elindítani, hogy edzel, mert alapból is beleszámít a napi mozgásba.

(#6948) Unatko


Unatko
csendes tag

Sziasztok! Az iPhone topicba írtam le a kérdést, kaptam is a pofámra... :DD
Apple Watch series 1.
Amikor letöltődött az OS5, és az óraszámlapokat próbáltam testreszabni, akkor a számlapon
a jobb alsó sarokba raktam volna a Walkie módot. Elmentettem, de amikor a számlapot használni akartam, már nem volt ott. Sem az appok között... Nem értem.
Van valami ötletetek? köszönöm.

Az elv olyan mint a fing. Tartod amíg tudod.

(#6949) zolee1988


zolee1988
tag

Saját iPhone 8 + Series2 42mm, legújabb sw, nálam van WalkieTalkie, párom iPhone SE + Series1 38mm, meg se jelenik az órán az app.

(#6950) oszy válasza nickedez89 (#6939) üzenetére


oszy
veterán

Elvileg most jó. Ezzel trükköztem tegnap este. Reggelre jó lett. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.