Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) hemaka válasza Inczke (#2600) üzenetére


hemaka
nagyúr

Igen, probald meg elobb a teljes visszaallitast, hatha attol meghavul. Ha nem, akkor szerviz.

(#2602) Csekusz


Csekusz
tag

Sziasztok !
Nem tudom mi történhetett, vagy találkozott-e már itt valaki ilyennel, én még nem..., azzal amivel ma reggel szembesültem. Gondoltam, megosztom Veletek !
Tegnap este, 3 nap készenlét és 11,5 órányi használat után (nem semmi...!), 12%-al tettem fel a saját töltőjére a plus-t.
Aztán mint már annyiszor, reggel 8 körül lehúzom a töltőjéről (szabályosan be volt dugva) és rápillantok, hogy jött-e esetleg valami üzenetem. Legnagyobb megdöbbenésemre, 36%-ot mutatott az akkumlátor töltöttsége a telefonnak... :Y
Azóta semmi extra nem történt, használtam normálisan, merült normálisan (kb.), most raktam fel tölteni, 11%-al...., ugyanúgy a saját kábel, saját töltőfej, ugyanabba a konnektorba, felveszi a töltést, elkezd tölteni (ahogy tegnap este is), kiírja.
Mi lehetett vajon ?! Kb. 9 órát volt töltésen. (A konnektor jó, mert napközben a másik telefont onnan, a plus töltőfejével töltöttem, rendben volt, feltöltődött, ahogy korábban mindig is). "Beakadhatott valami", ami ennyire lelassította a feltöltést ?! Passzolom.....

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#2604) MauroN válasza Csekusz (#2602) üzenetére


MauroN
tag

Lehet szöszös a csatlakozó, és nem vette egy idő után a töltést, vagy elmozdult egy picit a kábel és azért nem vette tovább..

(#2605) gergotb


gergotb
tag

Megdöbbenve olvasom ezeket a rekord üzemidőket (8 Plus). 3 nap, 12 óra használat és társai...
Nekem nagyon óvatos használattal jó, ha 1.5 napot kibír, "intenzívebb" használattal meg merül az akkumulátor, mint a Titanic. 5 perc alatt 3% meg ilyenek.
Egyáltalán nem érzem bármelyik eddigi telefonomhoz képest jobbnak az akkumulátort. Most is pl. reggel 75%-on volt, ránéztem kb. 2 percet, 1 óra múlva már 66%-on áll. Ez rekord?!
Csak azért tettem közzé a tényeket, hogy ne tévesszük meg az embereket, hogy ennek a telefonnak annyira jó akkuja lenne...

[ Szerkesztve ]

(#2606) totopad válasza gergotb (#2605) üzenetére


totopad
senior tag

lol :D

(#2607) hemaka válasza gergotb (#2605) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nincs is ertelme beirni ezeket az idoket, mert sok mindennel ki lehet tolni...
Nem mindegy, hogy wifi-n megy foleg 4g helyett, alacsony fenyero, semmi cpu igenyes app, ugy persze, hogy meg van a 10-12 ora, de kb. egy jobb jobb uzemidot produkalo androidos szinten van.
A huawei p9/10 is kb ennyit birt, mint ez.

(#2608) TechN7ne válasza gergotb (#2605) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Akkor egyedül vagy sajnos ,mert kb. nekem is hasonloan teljesít az akkumlátor mint a többieknek...

(#2609) Skorpio.59 válasza hemaka (#2607) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Ez így igaz.Az iphone-ok között ,vagy azokat nézve ,valóban jól teljesít az akku...de Droidos fronton bizony vannak jobbak nála.Viszont csak ezért nem cserélnék rájuk....

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#2610) HarleyCustom válasza gergotb (#2605) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Lehet,hogy Te nem úgy használod a telefont,mint más? :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2611) hemaka válasza Skorpio.59 (#2609) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezzel egyet kell ertsek, nem kell tobbet az android. Csak mukodjon, ennyi az elvaras.

(#2612) #27813376 válasza Skorpio.59 (#2609) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ha fel napot birna, akkor se mennek vissza droidra....

(#2613) ngáborz válasza gergotb (#2605) üzenetére


ngáborz
tag

Droidról jövök galaxy S4, S6, céges A5 és megdöbbenve tapasztalom, hogy a sima i8 kenterbe veri a mezőnyt. Ugyan azon használati feltételek mellett 6 óra üzeidőt hozok ki az i8ból, míg az S6 csak 1.5 2-óra SOT-tal bírt, az A5 pedig maximun 4-5 óra sot mellett elvérzett. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó üzemideje van a telefonnak.

(#2614) spawn21 válasza ngáborz (#2613) üzenetére


spawn21
veterán

Szeretem az 8pluszom, de ekkora butaságot rég olvastam. 2.gennel lemaradt; also közép kategóriás telefont hasonlítható. Sot-val :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#2615) h1mpi válasza gergotb (#2605) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ottvalami csúnyán eszi háttérből az akkut... ha nem nyúlok hozzá szinte nem is merül semmit...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#2616) gergotb válasza h1mpi (#2615) üzenetére


gergotb
tag

Naponta újra van indítva. Mert amúgy elég szépen akadozik, szaggat egész.

(#2617) h1mpi válasza gergotb (#2616) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor kérj cserét az enyém semmit nem szaggat

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#2618) TechN7ne válasza gergotb (#2616) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vidd szervízbe

(#2619) Sn00k


Sn00k
veterán

[link]

Portfolio aku para

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2620) xmblolz94


xmblolz94
csendes újonc

Egyet kell értenem az előző véleményekkel, a telefon akksideje (mind kijelző idő és készenlét) fenomenális. Az előző telefonom (Z3 Compact) is bőven akksibajnok volt a maga kategóriájában és fénykorában, de ez túlmutat azon is.. papíron szinte ugyanakkora a kapacitás és még ha kicsinek is tűnik papíron, a valóság messze nem ezt mutatja és pozitív irányban. Egyáltalán nem szaggat, "szmúsz", jó a mostani szoftver (11.2.1). Nagyon megszerettem, remélem sokáig tenni fogja. :)

U.I.: az Apple már olcsóbban fogja cserélni az elöregedett akksikat (29$)

[ Szerkesztve ]

(#2621) #76385920


#76385920
törölt tag

Megérkezett karácsony előtt az aliról rendelt cafele ultravékony tok. [link]

Nagyon jó! Tényleg nagyon vékony alig változik így a méret. Sokkal kényelmesebb, nem csúszik, méretpontos. Alig tudom leműteni. Le is cseréltem a Spigen Liquid Air Armort. Ami szintén nagyon ajánlott, de ez valahogy kényelmesebb. :) Egy hátránya van, csak karcok ellen véd. Ha leejted tuti nem véd semmit annyira vékony. A Spigen sokkal jobb ilyen szempontból. :)

(#2622) jilian


jilian
addikt

Nálam telepítve van a WhatsApp.

És amikor valakit hívni szeretnék mindig feldobja, hogy akarom e WhatsApp - on hívni.
Rohadt idegesítő. :W
Nem akarom hogy emlegesse, hol lehet ezt kiiktatni / állítani?

(#2623) lugosi válasza jilian (#2622) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú, ezt vajon hogy állítottad be? Én már évek óta használom, és még egyszer se adott fel ilyet.

(#2624) _ak_ válasza #76385920 (#2621) üzenetére


_ak_
addikt

Nekem a szürke Cafele nagyon csúszik, a Baseus egy kicsit érdesebb, jobb fogni, de összességében nem annyira pontosak a kivágások.

Egy közép utas tok is jött [link] Ez pl. tényleg gumis így egy kézzel is jól fogható, de a kidolgozás messze nem "luxury", mondjuk az ára rendben is van. Ennél a gombok már kiállnak nem kivágottak, így a tok vastagsága is félúton a Spiegen és a Cafele között.

Let's begin, de gozaimasu!

(#2625) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Tud valaki olyan alkalmazást ajánlani, amivel a processzor adatait tudom lekérni részletesen és ingyenes is?
Cpu DasherX ilyen csak az meg fizetős lett.

(#2626) hemaka válasza Dzsuri89 (#2625) üzenetére


hemaka
nagyúr

Lirum

[ Szerkesztve ]

(#2627) jilian válasza lugosi (#2623) üzenetére


jilian
addikt

Ha ezt tudnám.
Most a beállítások, WhatsApp - nál kikapcsoltam a kontaktokat.
Lehet ez volt az.

(#2628) Dzsuri89 válasza hemaka (#2626) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszönöm! :W

(#2629) hemaka válasza Dzsuri89 (#2628) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mi az, nem jo? Ettol jobbat ingyenesben meg nem nagyon talaltam. :)

(#2630) talamasca válasza Dzsuri89 (#2625) üzenetére


talamasca
senior tag

Tessék, ez eléggé teljes körű.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2631) Dzsuri89 válasza hemaka (#2629) üzenetére


Dzsuri89
őstag

De jó, csak most láttam rossz smile-t küldtem. 😃

(#2632) josik


josik
aktív tag

Üdv!
Szilveszterkor a gyerek belépett a táborba egy 8plus- al. Droidról jön, aa családban még nem volt almás.. Két nap után van még mit tanulnia, de azt mondja szereti. Én pedig elkezdtem olvasni a topicot, remélem nem lesz sok kérdésem.

Te is fiam Bluetooth...

(#2633) TechN7ne válasza josik (#2632) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Van még mit tanulni?
Én mikor életem első iPhone ját elkezdetm használni ,nem kellett 1 óra sem és már tudtam mindent.
Épp ezért is jo az ios ,mert egyszerű. :)

(#2634) hemaka válasza josik (#2632) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hamar megszokja, mert amcsi modra, nevetsegesen egyszeru a menu felepitese.
Mas kerdes, hogy egyes dolgok pl. sajat csengohang meg eleg szivas tud lenni, nem csak az a rahuzom az mp3 fajt, aztan kesz is kategoria.

De barmilyen kerdes lenne, csak kerdezz batran, megprobalunk segiteni :)

(#2635) josik válasza hemaka (#2634) üzenetére


josik
aktív tag

Köszi! Az egyszerűségre csak annyit mondott a gyerek, mit a faék... Csengőhang igénye nem nagyon van. Remélem a kamera sem lesz neki csalódás. Huawei P9- et váltott, az magsra tette a lécet. Szerette a kameráját, sokat fotózott vele.

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#2636) Rage47 válasza TechN7ne (#2633) üzenetére


Rage47
veterán

azért ezzel lehet vitatkozni. néha elég fura logikát követ az apple :D

(#2637) josik válasza TechN7ne (#2633) üzenetére


josik
aktív tag

Nekem van mit. Én még droidon vagyok(P10). A gyerek gyorsan megszokta, és szereti.

Te is fiam Bluetooth...

(#2638) Inczke


Inczke
tag

Barki barmit mond, ilyen jol meg egy akkumulator se birta nekem az okos telefon eraba.

Jelenleg:

Hasznalat: 6 ora 33 perc
Keszenlet: 55 ora 4 perc

Es meg mindig van 28% az akkubol, csak mostmar rakom oda hogy ne ejjel toltodjon.

(#2639) hemaka válasza josik (#2635) üzenetére


hemaka
nagyúr

P9 raw-ban jobb, de az iphonenak a jpeg jobban megy, legalabbis nekem ugy tunt amikor osszehasonlitottam oket, szoval nem lesz csalodas, max. meg kell venni valami normalis appot, mert a gyari nem egy p9 profi mod sajnos, nagyon fapad. :D

(#2640) spawn21 válasza Inczke (#2638) üzenetére


spawn21
veterán

Nem rossz az aku, de van jobb. Bőven :)

Készenlét az amiben brillírozik.

iPhone 13p

(#2641) kentucky válasza spawn21 (#2640) üzenetére


kentucky
őstag

Hát nemtudom, nekem volt egy pár okostelefonom, de egy sem bírta így, mint a plus, hogy kétnaponta kell tölteni. A csúcstelepes kínai spyware hulladékok szerintem meg nem mérvadóak :D

(#2642) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Üdv! Nem szeretném visszaolvasni a kétezer kommentet, bocs ha már felmerült a dolog. Pár hete, vagy egy hónapja (talán a legutóbbi frissités óta?) gyakran előfordul, hogy beszélgetés közben egyszer csak elmegy a mikrofon hangja, hirtelen semmit nem hall az akivel beszélek miközben én őt hallom rendesen. Ha ki-be kapcsolom a kihangosítást, vagy leteszem a hívást és újrahívom akkor jó megint egy darabig. Ugyan ez air poddal is, kihangosítva vagy hagyományosan beszélve előfordul. Tud valaki segíteni mit lehet tenni? Reset már meg volt, az öszess beállitást ellenőriztem. iPhone 8 Plus

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#2643) TechN7ne válasza Gadgetfan_ (#2642) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nálam még nem fordult elő ilyen...

(#2644) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Van olyan alkalmazás,amivel porté módban lehet fotózni? (i8)
Hiányzik,mert sokat fényképezek. Volt plus-om,meg X-zem is,de az már a múlt. :)
Erre a kis 8-ra lenne jó... :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2645) _ak_ válasza Gadgetfan_ (#2642) üzenetére


_ak_
addikt

Én sem tapasztaltam ilyesmit. Szintén frissített i8p

Let's begin, de gozaimasu!

(#2646) josik válasza hemaka (#2639) üzenetére


josik
aktív tag

Igen, a P9 után kicsit fapad. Már keresi a megfelelő appot.

Te is fiam Bluetooth...

(#2647) #76385920 válasza josik (#2646) üzenetére


#76385920
törölt tag

Pro cam 5

P8 ról jövök. Valóban fapad, de egyelőre nem érzem, hogy rossz lenne. A p8 ban is szinte csak a fehéregyensúlyal babráltam, sajnos azt rosszabb fényviszonyok közt nem mindig találta el. Eddig itt nincs ilyen gondom. Tavasztól sokkal többet használom majd akkor eldöntöm, hogy kell-e nekem procam5. :)

[ Szerkesztve ]

(#2648) akcsy válasza josik (#2646) üzenetére


akcsy
tag

Háát én annyit fűznék hozzá, hogy talán a pro mód ami hiányozhat belőle, viszont színekben, és egyéb módokban én a 8 plust tartanám előnyben. Sajnos nekem még nincs 8 plus csak P9, de volt időm tesztelni a két kamerát egy időben, és ha úgy nézzük, hogy gyors előveszem a kamerát hogy csináljak egy képet, sajnos sokkal szebbet hoz ki a 8 plus, a "portré módot" ne is említsük :D
Szóval én szerintem nem lesz számára csalódás kamera miatt sem, természetesen írd majd meg hogy melyik alkalmazás vált be, ha manuálisan szeretném állítani az értékeket, hogy ez legyen az első amikor nálam a teló :)

(#2649) Rage47 válasza HarleyCustom (#2644) üzenetére


Rage47
veterán

Selfissimo vagy Fabfocus

(#2650) hemaka válasza josik (#2646) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem a ProCamera valt be. bar amennyit fotozok vele... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.