Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) kengyel válasza hemaka (#2399) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor a fiók törlése lenne az, és utána használhatom a gmail.-t ?

Köszönöm !

kengyel

(#2402) hemaka válasza kengyel (#2401) üzenetére


hemaka
nagyúr

igen

Egyebkent is a Push(amikor megkapod az emailt egybol jelez) ertesiteseket csak a gyari Gmail tamogatja.

[ Szerkesztve ]

(#2403) kengyel válasza hemaka (#2402) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már töröltem is, mert állandóan frissített, és beakadt. Most használom a Google Gmail.t, remélem ezzel nem lesz ilyen. Már megint, köszönöm !

kengyel

(#2404) eliterob


eliterob
tag

Üdv! Segítsetek legyetek oly kedvesek ☺️
Íme a probléma : drága húgom 6s készüléke a végét járja cserélné akkor már a sima 8-ra. Tudtok olyan helyet mondani ahol olcsón tud venni? A neten pl az sxgsm ami kicsivel 200 fölött adja. Van /lehet valami buktató? Mire figyeljen? Garancia stb.?
Mivel én androidon mozgok sose volt iphonom így nem tudok segíteni neki de nem szeretném ha ennyi pénzt kiad akkor bármi gond legyen.
Tudom a neten biztos sok infó található de itt egyszerűbb és biztosabb ha a hozzaertok nyilatkoznak. Tehát jöhet minden tipp segítség ami van.
Thx 🙄

(#2405) -secret- válasza fpy_ (#2400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Minden ugyanaz és 1 év világgarancia van. Nincs hátránya a töltőfejen kívül.

eliterob: Nincs buktató, veheti nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#2406) kengyel


kengyel
nagyúr

Tudom hogy használattól függ amit kérdezek, de átlagban nálatok meddig bírja az aksi ? Ma volt egy 4.30-telefonbeszélgetésem, egy 1.5-órás Safari böngészésem, egy 30-perces üzenetváltásom, és így van most 40%-az aksim. Ezen adatok időrendileg, 16-óra alatt jöttek össze.
Ez így megfelelő adatnak vehetjük ? Ja igen, a Plusra értendő.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2408) hemaka válasza jilian (#2407) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nalam jart is mar a megjelenes napjan egy feher, 4 napot volt nalam, akkor mar meg volt a 8plus is, igy frankon ossze is tudtam hasonlitani a kettot, de vegulis maradt a plus. Majd talan jovore... :)

(#2409) Sn00k válasza kengyel (#2406) üzenetére


Sn00k
veterán

En meg vagyok vele elegedve. A sima 8hoz kepest dupla annyi ideig birja. Reggel leszoktam venni , majd 2 nap mulva este teszem ujra toltore. Jatszani nem jatszok , ileetve zene hallgatas sincs, minden mas igen...
Nalad is jo lesz ez, amugy is kell par toltesi ciklus mire beall...

3njoy the Lif3

(#2410) kengyel válasza Sn00k (#2409) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így elsőre nekem sincs vele gondom, csak egy kicsit keveslem. De szinte gondoltam, hogy itt is pumpálni kell még az aksiba, hogy elérje a tényleges időt.

kengyel

(#2411) #76385920 válasza kengyel (#2406) üzenetére


#76385920
törölt tag

Az én használatomban sima i8

Használat: 5h 3min
Készenlét: 28h 20min
Ekkor volt 17%-on az akksi.

Alapvetően naponta töltöm 80% körül érek haza. (beszélgetés néhány perc, 4-5 sms, viber, insta, face, twitter, pinterest, gmail. Átlagfelhasználás van nálam erősen! :)
Nekem ez kiváló, eleinte féltem, hogy kevés lesz az akksija.
Az előző telefonomban 2680mah akksi volt, alapvetően két napot az is bírt. Nap végére 60-80%-on értem vele haza. Ez az i8-nál ez 80-90% nálam. Nyáron biztos "rosszabb" lesz. Többet utazunk, több a fotó, videó, stb. :)

De előfordult, hogy a google play services beragadt és már délben 40-50%-on álltam. Sajnos ez eléggé random volt, újraiíndítás után ideig-óráig működött, de aztán ugyanaz. Az elmúlt fél évben nem jött elő ez a gond, de sajnos ez bármikor jelentkezhet.

(#2412) kentucky


kentucky
őstag

Na akkor elvileg 7 év android után a héten megérkezik az elsős almás telefonom egy 8 Plus személyében. Nagyon várom már, a Note 8-as borzalmas kitérő után. :DDD

(#2413) hemaka válasza kentucky (#2412) üzenetére


hemaka
nagyúr

A Note8 pedig igen messze van a borzalmas androidtol. :D Bar nekem abban csak a kijelzo tetszett es a cerka, de meretre mar tul sok volt.

(#2414) #76385920


#76385920
törölt tag

Ez engem is érdekelne, hogy mitől volt borzalmas :)

(#2415) kentucky válasza #76385920 (#2414) üzenetére


kentucky
őstag

1 nap után tönkrement, fénybeszivárgás alapból az illesztéseknél meg a garanciális hozzáállás. A minilagoktól eltekintek. Most már csak az i8 Plus-t várom :)

(#2416) hemaka válasza kentucky (#2415) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sajnos mikrolaggok mar itt is vannak, pedig regen nem volt ez jellemzo...
Illetve a kijelzo biztos csalodas lesz, a note8-ban van most az egyik legjobb kijelzo.

De osszessegeben szerintem tetszeni fog, csak majd szokni kell a sok butasagot, amit raeroltetnek az emberre. :)

(#2417) kentucky válasza hemaka (#2416) üzenetére


kentucky
őstag

Nem tudom, annyira nem vagyok über amoled fan. Eddigi telóimból 3 amoledes volt, és nekem tökéletesen bejön az iphone kijelzője is.

(#2418) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Üvegfóliát szeretnék vásárolni az iPhone 8-amra.
Presidio speck tok van rajta.
Ehez fellehet tenni az itt már sokat javasolt nillkin 3D CP+ MAX-ot?
Vagy ha nem, akkor milyen üvegfóliát javasoltok ehez a tokhoz?
Mindenképpen magyar helyről, nillkint pedig hardveraprón láttam i8-ra.
szerk: Sajna nem találok már aprón nillkint
:(

[ Szerkesztve ]

(#2419) spawn21 válasza kentucky (#2415) üzenetére


spawn21
veterán

Na ne aggódj, laggból itt is kapsz majd ;)

iPhone 13p

(#2420) kengyel válasza #76385920 (#2411) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem is biztos jobb lesz, csak még töltögetni kell párszor. Így az eleje már nem rossz, azért sokat beszéltem vele, neteztem is, használtam. Viszont, nagyon gyors a rendszer, és jó a kamerája is. :)
Köszi a választ !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2421) xmblolz94


xmblolz94
csendes újonc

Sziasztok!

Múlt hét hétfő óta én is beszálltam az almások világába egy 64GB-os fekete iPhone 8 Plus készülékkel. :DD

Előző készülékem egy Z3 Compactom volt, amit imádtam, hű kis pajtásom volt, de 2 év után úgy éreztem le kell cseréljem, mert a dolgok nem mentek úgy a készüléken, mint újkorában, gyorsan melegedett stb.. 1 héttel a garancia lejárata után beküldtem szervizbe, ahol egy zsír új készülékre restaurálták. Mikor kézhez kaptam a készüléket, inkább nem csomagoltam ki, úgy döntöttem, hogy eladom. Ezalatt az idő alatt egyre több almás készülékhez volt szerencsém és egyre többet olvastam a rendszerrel kapcsolatban, érdekelt az egész... Majd 7 év kemény android évek után megvettem az első iPhone-omat, amit egyszer úgy gondoltam, hogy sosem fogok megtenni. :)) Nagyon jó döntés volt, bitang jó készülék, a mérethez kicsit hozzá kellett szokni, de 1 hét után már nagyon picinek tűnnek a "sima" telók. Akksiidő, kamera, a sztereo hangszórók meg úgy szinte minden nagyszerű. :)

Külön köszönet a CopyTrans program említéséért.

(#2422) kengyel


kengyel
nagyúr

Egy gyors kérdés !

A vaku erősségén, lehet növelni ? Benti fotózáskor jól jönne egy kis plusz. :)

kengyel

(#2423) hemaka válasza kengyel (#2422) üzenetére


hemaka
nagyúr

:N

(#2424) kengyel válasza hemaka (#2423) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor csinálok itthon, stúdióvilágítást :D Köszi !

kengyel

(#2425) spawn21


spawn21
veterán

Nektek nem tünt fel, hogy az utolsó frissítés óta a hangszórók szebben szólnak?
Mármint a felső nagyobb szerepet játszik mint eddig

iPhone 13p

(#2426) hemaka válasza kengyel (#2424) üzenetére


hemaka
nagyúr

mikrosat Bar egy szifonhoz overkill :DDD

(#2427) mtm800 válasza spawn21 (#2425) üzenetére


mtm800
senior tag

:K nekem is hasonló érzésem van....direkt befogtam az alsót és sztem is erősebben szebben szól, nem hinném hogy bemeséltem magamnak.

(#2428) kengyel válasza hemaka (#2426) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na ne, nagyon komoly, még jó hogy lehet kapni. :DDD

kengyel

(#2429) davidi


davidi
tag

Nekem is pozitív csalódás a teló, eddig androidos voltam.
Akku: Készenlét: 19h, Használat: 1h32m. (ez a használat egyébként mit jelent?) Most van 93%-on, tegnap este vettem le töltőről, Fb, messenger, snapchat, gmail, folyamatos 4g. Túl sokat nem nyomkodtam, néha 1-1 üzenet. Ez így simán 3-4 napos használatnak néz ki. Mellette egy LG G4-et nyomkodok most, ugyanakkor vettem le a töltőről, ugyanaz a használat, csak ott 48% :D

http://tiszavolgyidavid.com, iPhone 13 Pro, Mac mini, MacBook Air M1

(#2430) Csekusz


Csekusz
tag

Sziasztok !
Beléptem a minap én is a Táborba egy 64GB-os, 8 Plus-al.
I6s után óriási a különbség, mondhatni, ég és föld, most úgy érzem.
Gyorsabb, fürgébb, semmi röccenés, vagy beakadás, ami a 6s-nél, főleg az iOS11.0.0 után, sajnos előfordult.
A kijelző nagy, a ház hatalmas (bár Note 4-em volt korábban), mégis hamar hozzászoktam, nem okoz különösebb gondot a készülék mérete (eddig). A kijelző felbontása észrevehetően jobb, élesebb a kijelzője, szebbek a színek (ezt azért vártam is, ezért lett Plus, nem sima 8). Szépen, tisztán és hangosan szól, a sztereó hangzás sem rossz. A telefon space gray színe nekem nagyon tetszik, azonnal, hogy ilyen szép maradjon kapott is előre-hátra fóliát, illetve átlátszó szilikon tokot.
Döbbenetesen durva az akkuidő eddig...! 61 óra készenlét, majd 6 óra 40 perc használat után 44%-on áll !
Aktiv a bluetooth, be van kapcsolva vagy a wi-fi, vagy az adatforgalom, ma volt bő egy óra Here használat, meg vagy fél óra zenehallgatás is... , fél ór beszélgetés, sms-ezés..., és produkálja mindezt az első feltöltéssel ! Elképesztő !! Tudtam, hogy komoly lesz a változás a bő egy éves 6s után, de hogy ennyire ?! A régi szép időket idézi, még a kilencvenes évek Nokia-it...majdnem :-)
Jó barátok lettek hamar a Gear S3-al, illetve villám gyorsan talált holdat ma, zárt helyen is, meg úgy általában, iszonyat gyors és pöpec. Bitangul tetszik. A "home gomb" megléte miatt eszembe sem jutott, hogy a teen-t válasszam, régi vágású fószer lévén, kell legalább egy "gomb" nekem egy telefonra (aztán lehet lassan majd bajban leszek ezzel a dolgommal, igényemmel pár év múlva...)
Szerettem és kompakt mérete miatt jól tudtam használni a 6s-t minden helyzetben, zsebben is kényelmesen elfért, de a kamerás képességek (brutál jó fotókat lő este, ahhoz képest), a jobb és nagyobb kijelző, az akksi, a nagyobb memória miatt megkockáztattam a Plus-t. Szerencsére...! Így elsőre, kb. ennyi....

Üdv Mindenkinek, szép estét !

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#2431) hemaka válasza Csekusz (#2430) üzenetére


hemaka
nagyúr

Most meg okes a merete nekem is, de majd ha jon a nyar es egy szal rovidgatyaba es poloban leszek, erdekes lesz a mobilt hova fogom rakni, lehet a hardveraprora, lol.

(#2432) Csekusz válasza hemaka (#2431) üzenetére


Csekusz
tag

Nos, az még azért odébb van...(sajnos-szerencsére). A Note 4-nek is a mérete "lett a veszte", részben akkor, azután, azért választottam a kisebb méretű I6S-t. Így most azért gyanús, hogy egy minimális kompromisszummal jár ez a ház méret. Ha ugyanazt a hardvert, kamerát, memóriát megkapta volna a kisebb 8, nem gondolkodtam volna, nem váltottam volna "fel" Plus-ra. De ugye nincs ha.... Az akksi üzemidő majd "kárpótol" talán a méretbeli kellemetlenségek miatt (ha lesznek ilyenek). :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#2433) HarleyCustom válasza hemaka (#2431) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nyakadba egy farmer kis szütyőbe. :D
Vagy hasitasi :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2434) hemaka válasza HarleyCustom (#2433) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ovtaska ja, az lesz, amugyis szoktam hordani forditva, csak epp felteglat azert nem szoktam bele pakolni, most muszaj lesz. :DDD

(#2435) HarleyCustom válasza hemaka (#2434) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DD

Jelen állás szerint nekem is hasitasi lesz nyáron...ehhez...:D
Persze ha megélem... :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2436) jeromosi válasza HarleyCustom (#2433) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Én még erre is gondoltam.
Najó, nem.
:)
Nekem már a plus nagyon nagy volt.
Aku nálam bőven kibír egy elég aktív napot, wifin mobilnet megosztás meg mostanában nagyon sokat youtubeozok és böngészés, estére mindig általában kb 12 13 óra készelét és 5 6 óra használat jön ki, és ekkor kb 30% körül rakom töltőre.

(#2437) Endless


Endless
aktív tag

A Nillkin 3D CP+ MAX üvegfólia most 0,3 vagy 0,1mm vastagságú? Mert Alin nagyon sok 3d meg 4d-s fóliák vannak többségük 0,3mm-es de azt kicsit sokallom jobb lenne ha vékonyabb lenne.
Most is egy hasonló van rajta de a touch ID-t ezzel nagyon rossz nyomogatni...Ha nem is Nillkin akkor még melyik fólia ami ajánlott rá?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#2438) kengyel


kengyel
nagyúr

Most nálam az aksinál, miért nem jelenik meg a készenlét, használatnál semmi ?

kengyel

(#2439) hemaka válasza kengyel (#2438) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ujrainditottad, kikapcsoltad a mobilt vagy megszakitottad a toltest esetleg ujrainditottad a toltest. Ezek kozul volt valmelyik? Ha nem, akkor bug. :D

(#2440) kengyel válasza hemaka (#2439) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor meg is van a bibi, volt egy restart, csomagváltás miatt. Akkor ez csak akkor látszik, ha folyamatosan megy a telefon. Köszi !

kengyel

(#2441) #76385920 válasza Endless (#2437) üzenetére


#76385920
törölt tag

Én egy ilyet rendeltem. Ha megjött majd megírom milyen. Szinte mindenki a 3d cp max-ot ajánlja, de erre kiváncsi vagyok.

Itt 0,23mm vastag a CP MAX. :)
[link]

(#2442) Inczke


Inczke
tag

Kaptam egy kisebb oldalon 80 euroval olcsobban egy 8+-t.

Szerintetek szabad ilyen oldalakrol rendelni? Felek hogy ha bezarna kozbe a ceg, es lenne valami problema a telefonnal, akkor mit tudok csinalni? Garancias ido alatt.

(#2443) hemaka válasza Inczke (#2442) üzenetére


hemaka
nagyúr

A ceg amugy sem csinal vele semmit, minden apple termeket a hivatalos boltok szervizeltetnek min. 1 evig, akarhonnan is rendeled.
Csak arra kell ugyelni, hogy ne legyen letiltva vagy halozatfuggo, mas nagyon nem is erdekes.

(#2444) Inczke válasza hemaka (#2443) üzenetére


Inczke
tag

Es maga a ceg ha megszunik es baj lenne a telefonnal, akkor bemegyek egy hivatalos viszonteladohoz es megoldjak?

(#2445) hemaka válasza Inczke (#2444) üzenetére


hemaka
nagyúr

Igen, a ceghez egyebkent sem vieheted, elhajtanak (senki nem szeret feleslegesen dolgozni).

[ Szerkesztve ]

(#2446) Inczke


Inczke
tag

Nem akartam tobbet ezt osztani a forumon, de ha pl az emagrol rendelek es baj van a telefonnal, akkor nem az emaghoz kell visszakuldjem a telefont hanem vigyem egy hivatalos apple shopba?

Ez furcsa nekem, eddig mindent oda kellett visszavigyek ahonnan vettem ( sosem volt meg almam)

[ Szerkesztve ]

(#2447) ntomi0730 válasza Inczke (#2446) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Így van. Apple Store :K

[ Szerkesztve ]

(#2448) kengyel


kengyel
nagyúr

Átlagosan, hány töltés kell az aksinak, hogy ténylegesen " beálljon " ?

kengyel

(#2449) #27813376 válasza Inczke (#2446) üzenetére


#27813376
törölt tag

Én is az Emag vásárlója vagyok, ultra korrektek. Egy hét után megírtam egy nyomtatóra, hogy bocsánat, nem tetszik, küldték érte a futárt, pár nappal később pedig a másik terméket helyette.

Telefont én amikor baja van, Vodához viszem, ott vettem, ők intéznek mindent.

(#2450) Inczke


Inczke
tag

Mi a kulonbseg a gyorstoltos adapternel az kozott hogy 29/61/87W-s?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.