Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) spider80 válasza Inczke (#2749) üzenetére


spider80
őstag

Lassításnál másodpercenként 240 képkockát rögzít. Ehhez sok fény kell.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2752) lugosi válasza spider80 (#2751) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne keverd össze az fps-t a záridővel.

[ Szerkesztve ]

(#2753) csabiks válasza lugosi (#2752) üzenetére


csabiks
senior tag

lassitott videonal kevesbe fenyesebb a kep, van abba is igazsag amit o ir.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2754) iSonic


iSonic
addikt

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogyha a wifi és BT bevan kapcsolva, akkor a net olyan bűn lassú, mintha betárcsázós netet használnék. Megértem, hogy mindkettő 2.4Ghz-es tartományba kommunikál, de ha 5Ghz-es Wifi spot-ra csatlakozok, akkor is ugyanez a jelenség van és valami iszonyat idegesítő.

(#2755) Dzsuri89 válasza iSonic (#2754) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem állandóan be van mind a kettő kapcsolva, Apple Watch lóg a bluetooth-on napközben, otthon és cégnél is wifin vagyok, de semmi ilyet nem tapasztaltam még.

(#2756) hemaka válasza iSonic (#2754) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nalam nem fogrdult meg elo ez a jelenseg. Bar ahogy nezem a forumokat ez nem csak nalad van, masoknal is.
Esetleg egy halozati resetet megprobalhatsz a beallitasokban (Settings » Reset » Reset network settings), hatha csak osszeakadt valami.

[ Szerkesztve ]

(#2757) lugosi válasza csabiks (#2753) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekesség, összehasonlítás: [link]

(#2758) h1mpi válasza Dzsuri89 (#2755) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem sincs ilyen problémám, otthon wifi+JBL-re megy ki a YT bbluetoothon és atom stabil.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#2759) Inczke válasza csabiks (#2753) üzenetére


Inczke
tag

Teszteltem kicsit a lassitott videozast.

Normal korulmenyek kozott okes, viszont pl. reggel hajnal 7-8kor meg hasznalhatatlan, ahigy bent a hazba is.

Az lepett meg engem hogy ha atrakom ezekbe a rosszabb korulmenyekbe a lassitottrol videozasra vagy kamerara akkor nagyon sokat javul a helyzet, szoval nem tudom igazabol miert olyan harmatgyenge a lassitottnal, mig mas modba elfogadhato a minoseg rossz fenyviszonyok mellett is.

(#2760) hemaka válasza Inczke (#2759) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csodak nincsenek, a 240fps nyilvan jobban igenybe veszi a szenzort ezert a minosegen vissza kell venni, hogy ne melegedjen fel es kapcsoljon ki 10 sec mulva, egy mobil szenzor ennyire kepes jelenleg.

(#2761) Amarton válasza Inczke (#2759) üzenetére


Amarton
tag

240 FPS miatt minimum 1/240-es zársebességgel kell a képet rögzíteni a telefonnak.
30 FPS-nél pedig elég neki az 1/30 (jó lenne, ha be lehetne állítani a kétszeres tulminta vételezést, azaz 1/60-at, de külső programmal ez is megoldható)
Ez 4 fényértékkel több, mint normál körülmények között. Ilyenkor, hogy jól legyen a videó exponálva felemeli az ISO értéket 4 fényértékkel nagyobbra, ami egy sokkal zajosabb és rosszabb minőségű képet eredményez.
240FPS-hez, már elég jó megvilágítás szükséges, hogy az ISO érték alacsonyan tudjon maradni.

[ Szerkesztve ]

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#2762) Amarton válasza hemaka (#2760) üzenetére


Amarton
tag

Nem vesz vissza szándékosan semmit a telefon a szenzor kímélése miatt. Verőfényes napsütésben remek minőségű képet ad.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#2763) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok!
Kollégám vett IPhone 8-at. Az lenne a kérdésem, hogy nem gyári de jó minőségű vezeték nélküli töltőt használ-e esetleg valaki. Volt-e gondja vele? Én még múlt évben rendeltem egyet S7-hez, mire megjött váltottam I7-re. Áll otthon , neki adnám , de nem szeretném ha el romlana az akkumulátor miatta. Köszi a véleményeket.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#2764) TheMarci válasza vilmose33 (#2763) üzenetére


TheMarci
addikt

Ankert hasznalok, tokeletes immar tobb honapja.

Do You Dream?

(#2765) tboldi válasza vilmose33 (#2763) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem csak hétfő óta van meg, de egyelőre tökéletesen teszi a dolgát a Ugreen töltőm.

(#2766) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
I8-ra milyen magyar webshopból rendelhető üvegfóliát javasoltok?
Ami rajta van tok a telefonon elégé rálóg a kielzőre, emiatt szerintem a nilkin üvegfólia amit szoktatok ajánlani nem lenne jó nekem.

(#2767) vilmose33 válasza TheMarci (#2764) üzenetére


vilmose33
őstag

TheMarci és tboldi Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#2768) hemaka válasza Amarton (#2762) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha meg elfogy a feny es emelnie kell az erzekenyseget mi furcsa benne, hogy rossz lesz a minosege? Nem igazan ertem.

vilmose33
Hasznalhato az iphonehoz is, nem fog elrontani semmit sem.

(#2769) vilmose33 válasza hemaka (#2768) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R ,hétfőn leteszteljük mennyi ideig tart a töltés.

A jövő most van

(#2770) hemaka válasza vilmose33 (#2769) üzenetére


hemaka
nagyúr

3-3,5 ora kb. ha le van merulve teljesen.

Mas...
iOS 11.2.5 b7 most jott ki, 2,1GB pack, tehat hamarosan mindenkinel jelezni fog, hogy frissites erkezett. :)

(#2771) Amarton válasza hemaka (#2768) üzenetére


Amarton
tag

Ezt írtad:
Csodak nincsenek, a 240fps nyilvan jobban igenybe veszi a szenzort ezert a minosegen vissza kell venni, hogy ne melegedjen fel es kapcsoljon ki 10 sec mulva, egy mobil szenzor ennyire kepes jelenleg.
Én csak azt mondtam, hogy nem azért veszi vissza a minőséget, hogy ne melegedjen vagy kapcsoljon ki, hanem azért, mert emelnie kell az ISO-t.
Nem értem mit nem értesz.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#2772) maximuss

i8-at szeretnék venni (független, 64GB). Melyik eladót ajánlanátok a PH-ról, vagy üzletet ahonnan megvehetem? Utóbbi esetén ha neten rendelem, él a 14 napos visszaküldés, igaz?

Köszi

(#2773) hemaka válasza maximuss (#2772) üzenetére


hemaka
nagyúr

Igen, el a 14 napos elallas.
Olyantol vedd innen hardveraprorol, akinek jo sok pozitiv ertekelese van mar. Boltot nem tudok sajnos, szolgaltatotol szoktam venni a mobilokat.

(#2774) tboldi válasza maximuss (#2772) üzenetére


tboldi
nagyúr

mobilcorner.hu-t tudom ajánlani, korrekt banda. :)

(#2775) BossBoss válasza maximuss (#2772) üzenetére


BossBoss
őstag

(#2776) maximuss válasza tboldi (#2774) üzenetére

Köszönöm szépen a segítséget :R

(#2777) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Sziasztok. Doboz kibont sim bele, bekapcs eddig jutottam. Azt irja press home to login. Erintem, de nem old fel. Valaki segitene? Kosz, sajnos csak német leirast kaptam

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#2778) Taktoj


Taktoj
aktív tag

sim nélkül nem működik, nahh meg fizikai gombja van.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#2779) hemaka válasza Taktoj (#2777) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nyomni kell, mint egy rendes gombot, nem eleg erinteni.

(#2780) Inczke


Inczke
tag

Sajnos megint nem ertek valamit, es mar lassan nagyon mergesit a tema.

Be van allitva a telefonomon, hogy nagy hatekonysagu kepeket lojjon a kamera, megis amikor usb-rol csatlakozok a gephez, .jpg-be jelennek meg a kepek.

Komolyan nem ertem!

(#2781) purpledonkey válasza Inczke (#2780) üzenetére


purpledonkey
tag

beállítások/fotók menüpontban, ha alulra görgetsz az átvitelhez, mi van pipálva, automatikus vagy eredeti megtartása?

(#2782) hemaka válasza Inczke (#2780) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amit elottem irtak, azt kell ellenorizni.
Automatikusnal atkonvertalja a HEIC formatumot win altal is emesztheto JPEG formatumura.

Egyebkent nagy kulonbseg nincs a ketto kozott, max. a jpeg nagyobb helyet foglal, de ez sem mindig van igy.

(#2783) Inczke válasza purpledonkey (#2781) üzenetére


Inczke
tag

Nagyon szepen koszonom mindkettotoknek! Igy mar megoldodott!

Szoknom kell ezt a rendszert meg :)

Mostmar meg egy gond van: kephost pl nem ismeri fel a heic fajlt, igy nem tudom feltolteni, hogy mutassak par kepet :))

[ Szerkesztve ]

(#2785) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sikeresen rendeltem egy rossz méretű Nillkin 9H 3D CP+ MAX Anti-Glare Tempered Glass Screen Protector-t.
A Plus helyett sima 6/6S méretben... A kérdésem az lenne, hogy a 7 Plus-ra hirdetett is jó a 8 Plusra?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#2786) tboldi válasza h1mpi (#2785) üzenetére


tboldi
nagyúr

:K

(#2787) hemaka válasza Inczke (#2783) üzenetére


hemaka
nagyúr

HEIC fajlt meg mac-en kivul szinte semmi sem tamogatja, toljad csak jpeg-be.

(#2788) h1mpi válasza tboldi (#2786) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#2789) Inczke válasza hemaka (#2787) üzenetére


Inczke
tag

Allitolag kicsit rontja a minoseget!

Windowson meg amugy csak felraktam egy programot es nezheto a heic :)

(#2790) hemaka válasza Inczke (#2789) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csialtam teszteket, nagyon minimalis a kulonbseg, ha mindketto 100%-os minosegen van.
Ha keresed, neha akkor sem latod melyik a heic es melyik a jpeg.

Biztos, winen csak jatszok, semmi masra nem hasznalom. :DDD

(#2791) JociMilan


JociMilan
tag

Sziasztok!

November óta van Iphone 8 telefonom, előtte mindig android készülékem volt. A mai napon megjelent egy ikon a beállítások ikonja mellett. Kitörölni nem engedi, mi ez?

Köszönöm!

(#2792) balhmm


balhmm
tag

Sziasztok!

Megint van lehetosegem amerikabol vagy kanadabol iphonet hozni. Ha valakit erdekel a dolog, akkor szoljatok. Valamivel biztosan olcsóbb a telefon, mint itthon. Ha valakinek erdekes lehet, akkor irjon ram. Az ar egyszeru... annyi, amennyit a neten irnak kulfoldon, szoval nem kivanok keresni rajta es nem tudok csak par darabot hozni, szoval dobjatol uzenetet, hogy milyen erdekelne.

(#2793) #76385920 válasza JociMilan (#2791) üzenetére


#76385920
törölt tag

Úgy látom az egy célkereszt. Figyel az fbi! ;] :DDD
Ilyet még nem láttam, hogy csak úgy megjelenik egy ikon...
Újraindítás után is ott van?

[ Szerkesztve ]

(#2794) aTe014 válasza JociMilan (#2791) üzenetére


aTe014
aktív tag

[link]

Elvileg egy újraindítás segít, az egy félig letöltött app ikonja, újraindítás után befejezi a letöltést.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#2795) hemaka válasza JociMilan (#2791) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hard resetet neki, az majd megjavitja. :)

(#2796) JociMilan válasza aTe014 (#2794) üzenetére


JociMilan
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Lehet, hogy egy újraindítás is megoldotta volna, de a tegnapi esti ios frissítés után eltűnt.

(#2797) #76385920 válasza JociMilan (#2796) üzenetére


#76385920
törölt tag

Hogy muzsikál a 11.2.5 ?

(#2798) TechN7ne válasza #76385920 (#2797) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Felesleges az ilyen jellegű kérdés egy új iPhone topikban ,új telefonok mindig jól mennek friss rendszerrel...

(#2799) #76385920 válasza TechN7ne (#2798) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nono! Lehet már ebben is benne van a "lassító"

;] :P

Nekem most 11.2.2 van ami szerintem nagyon ok, főleg üzemidőben. Nem vagyok nagy telefonálós. Twitter, Face, gmail, instagram "push" 4g-n. Értesít, megnézem, bezárom. :) Oda-vissza 3 sms, Fél perces telefonhívás. Fél nyolckor vettem le a töltőről, most 97%-on áll...
Az előző verzió sem volt rossz, nade ez. :)

[ Szerkesztve ]

(#2800) TechN7ne válasza #76385920 (#2799) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na látod ,amiket fel soroltál ,még jobb lett! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.