Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Nemrég 6S tulaj lettem... SE-t szerettem volna, de már nem volt türelmem várni rá több hetet, így hirtelen felindulásból ez lett belőle (elég volt az egy éves android kiruccanás)
Tokokról még nem sok szó esett :DDD rendeltem Nillkin-t rá, ma jött meg és ami nagyon tetszik benne: alul a csatlakozókat is védi, ki lehet hajtani kis ablakszerűen :C sokkal jobb lett a fogása is a telefonnak, nekem nem csúszik annyira így

(#9852) B-L-A-C-K válasza ggyula (#9851) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat, meg minden, de ez a Nillkin tok itt már lejárt lemez, vagyis nem kell bemutatni :)

(#9853) ggyula válasza B-L-A-C-K (#9852) üzenetére


ggyula
tag

tudom... csak sehol nem láttam hogy ilyen kis ablakocskák vannak rajta... azt hittem az üresen marad... így kellemes meglepetés volt

(#9854) d@minator válasza ToniSoprano (#9838) üzenetére


d@minator
addikt

Szerintem a válaszadók zömének 1Tera is kevés, mert tojnak a telefonra és őrizgetik a szemetet.
Ez olyan, mint amikor betelt az 500-as vinyóm vettem 1TB majd 2TB-ost. Ha megkérdeztek volna én is azt mondtam volna, hogy rendszeresen kifogyok a tárhelyből. Aztán meguntam a vinyó vásárlást, rájöttem, hogy 90%-a szemét ami rajta van.
Vagy a nők szekrénye amiből bármennyi sem elég, mert bent figyel a 10 éve fel nem vett 100 ruha. :D

De ejtsük a témát, mert sokat offolunk és adjuk át a terepet a tokoknak, fóliáknak. ;]

(#9855) motoflug válasza ggyula (#9851) üzenetére


motoflug
őstag

Grat hozza! Szinten igy leptem be a taborba, de nagyon nem banom, hogy nem SE lett. Nekem meg semmilyen rendeles nem jott meg sajna, de remelem hamarosan beesnek.

(#9856) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Na milyen az új frissités? Ájpadot szétdugta,de szifont is?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#9857) Lizardman válasza FIREBLADE78 (#9856) üzenetére


Lizardman
tag

Frissítettem én is, de nem vettem észre változást semmiben. Milyen Update (mit tartalmazott) is volt ez? :)

(#9858) Lefty válasza Lizardman (#9857) üzenetére


Lefty
addikt

Kisebb hibajavitasok, de amikor letoltod a frissitest mindig kiirja, hogy mit tartalmaz. Egyebkent semmi kulonbseg az elozohoz kepest lenyegeben.

(#9859) kali válasza Lizardman (#9857) üzenetére


kali
legenda

leírás itt például; link
az se tulajoknak volt igazán fontos és sürgős, ott sok panasz volt a bluetooth hibára.

(#9860) Lall válasza kali (#9859) üzenetére


Lall
veterán

Kár, hogy nincs benne a "kijavít egy hibát, ami a kamera indításakor a kamera pár másodperces fagyását okozza" ;]

Múltkori frissítésnél azt hittem javították, de nálam újra előjött.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9861) ToniSoprano válasza d@minator (#9854) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azért a vinyódon szerintem neked a to.rr. ent. miatt telt be a háttértár, de a mobilon nem jellemző. Aki mobilon rendszeresen zenét hallgat és videóra is használja pl. gyermekét videózza, annak elég szűkös a 16 GB már, de pl. 32 GB simán elég már erre is. Nekem igazán a filozófia váltással van bajom. Olvastam a Steve Jobs életéről szóló könyvet, összességében megértettem és tetszett a filozófiája. Akár milyen megosztó személyiség volt, végig azt hangoztatta, hogy az a alapelv, hogy vásárlók mindenből a kell hogy legjobbat kapják, ne kelljen kompromisszumokat kötni a termék használata során. A 32 GB-os verzió elhagyásával, pedig direkt ennek ellentéte volt a cél, ahogy B-L-A-C-K frappánsan megfogalmazta: [link] (Ok, tényleg hagyom a témát, jöjjenek a tokok és a fóliák.)

(#9862) Lefty válasza Lall (#9860) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem erdekes modon meg soha egyszer sem fordult elo ez, de lekopogom.

(#9863) gergotb


gergotb
tag

Amúgy a frissítéssel jött egy hasznos újítás. Energia takarékos módban is működik Night Shift. Eddig ez sajnos nem így volt, de végre megoldották. Stabilabbnak, gyorsabbnak is érzem működést.

(#9864) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Múlt pénteken lementettem az iPhon6S telefonomról a fényképeket a számítógépemre XP SP3 alatt a képolvasó és fényképezőgép varázslóval,majd néhányat ezután töröltem.Voltak közte live fotók is.
Azóta a telefonon maradt képeket a számítógép nem látja, csak egy piros keret van a helyükön benne egy piros "x"-el, a keret alatt pedig a letöltés.. felirat olvasható.Az azóta készített képek láthatóak,de nem tudom letölteni őket sem,mert a "az adott kép másolása sikertelen" hibát dobja fel.Másik gépen is ugyanezt csinálja.
Mi lehet a gond?Valaki találkozott már ezzel a hibával?

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#9865) kali válasza Lall (#9860) üzenetére


kali
legenda

sosem találkoztam még a hibával, pedig nem is csak a saját 6s plus az egyetlen iphone a családban.

mistvan68; szia, lehet, hogy a varázsló nem csak másolja, hanem kivágja, a windows képnézegetők hajlamosak az abban törölt képeket ténylegesen törölni is a rendszerből, az xp pláne problémás lehet adott tekintetben, ha a mappát is megpiszkálta a telefonon, amiatt adódhat a későbbi probléma is.

[ Szerkesztve ]

(#9866) lugosi válasza mistvan68 (#9864) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elsőként a telefon újraindítását próbálnám meg, utána a home+Power gombos újraindítást.

(#9867) Lall válasza kali (#9865) üzenetére


Lall
veterán

Nekem mióta megvan csinálja és a frissítéssekkel sem szűnt meg (pedig volt mikor azt hittem). Annyira nem égbekiáltó, csak mikor hirtelen le akar kapni valamit az ember, akkor sok az a 3-4 mp míg magához tér.

Viszont van egy másik bugom is, az már jobban bosszant. Többször előfordult már, hogy ha 20% alá esik a töltöttségi szint, random kikapcsol. Van, hogy 14 van, hogy 6 van, hogy 10%-nál. Ilyenkor csak az segít, ha töltőre rakom. Akkor visszakapcsol magától és onnan folytatja a töltést, ahol állt. Ez mikor fontos hívást bonyolítanék elég bosszantó tud lenni, ha nincs a közelbe töltő. Havi 1-2 fordul elő.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9868) mistvan68 válasza lugosi (#9866) üzenetére


mistvan68
tag

Sziasztok!

No,meg lett a "ludas"!
A live fotók törlésével adódott a probléma.Ezeket lementés után célszerű csak a teló menüjében törölni,hogy ne maradjon nyoma a live fotónak.Ugyanis, én a varázslónál megadtam,hogy a képek törlődjenek a lementés után,viszont a live fotók több képből és hang fájlból is állnak,ezért maradtak nyomok a telón és elég egy nyom(tehát egy live fotó maradvány),már megbolondul a további lementés.
Kitöröltem a nyomokat és rendben lett minden.
Aztán próba képen csak egy maradványt visszamásoltam a nemrég törölt mappából és máris felborult minden.
Tehát csak óvatosan ezekkel a fotókkal!

Üdv.István

(#9869) adise válasza Lall (#9867) üzenetére


adise
őstag

ezek mind egyéni problémák

(#9870) Lall válasza adise (#9869) üzenetére


Lall
veterán

[link] csak erre a kifejezésre keresve, de máshogy más is írta. Egyéni. Muhaha. Egyéni! [link]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9871) adise válasza Lall (#9870) üzenetére


adise
őstag

két ember irta és az is hozzád vezet a vége, mert ugyanúgy panaszkodtál, mintha szériahiba lenne.

de igazából miért van még meg a telefonod, ha ennyire rossz?

[ Szerkesztve ]

(#9872) shteer válasza adise (#9871) üzenetére


shteer
titán

Nem írta, hogy rossz, nem kell a flame

..szerintem jónak tűnik

(#9873) Lall válasza adise (#9871) üzenetére


Lall
veterán

Látom rossz oviba szocializálódtál. Ki írta, hogy rossz? Két ismert bugot írtam le, ami nálam előjött. Szövegértelmezés? Te meg jössz itt az egyeni hiba baromsággal. Nálad nincsenek jelen, ennek kiváltképp örülök, ez nem jelenti azt, hogy másnak ne lehetne és ezt ne tehetné a telefon topikjába szóvá.

Minden tőlem indult!!444négy!4!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9874) FIREBLADE78 válasza Lall (#9873) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

;] ;] ;] ;] :DD aszongya négy :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#9875) lugosi válasza Lall (#9867) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pont mint anno a Z10-nél. Ugyanezt csinálta az akkuval, csak durvábban. 😠

(#9876) Blackmirror válasza lugosi (#9875) üzenetére


Blackmirror
senior tag

ja, csak utána az bekapcsolni se akart :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#9877) lugosi válasza Blackmirror (#9876) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De lehetett hűtőbe tenni, meg kivenni az akkut. Emezt csak hűtőbe tudjuk tenni. 😊

(#9878) hann


hann
tag

Ma ismét, a héten másodszor fordul elő, hogy elszáll a mobilnetem (telenor) egyik pillanatról a másikra, hiába jelzi a LTE-t, nincs net. Újraindítás, mobilnet ki-be kapcsolás sem segít.

Jelenleg is csak wifivel jó.. legutóbb magától megjavult.

Valami ötlet?

(#9879) kali válasza hann (#9878) üzenetére


kali
legenda

próba másik sim kártyával, amennyiben független készülék, úgy másmilyen szolgáltatóssal is, mert a szolgáltatói hálózat/cella problémája is lehet.

(#9880) hann válasza kali (#9879) üzenetére


hann
tag

Novemberi sim kártya és azóta semmi gond nem volt. Nem tudom másikkal kipróbálni.

(#9881) #35104512 válasza Lall (#9867) üzenetére


#35104512
törölt tag

Ezt a hozzászólást mint ha én írtam volna, pontosan ugyanez a két hiba jelentkezik nálam is, rohadt idegesítő mindkettő..

(#9882) kali válasza hann (#9880) üzenetére


kali
legenda

akkor nem nagyon tudod jobban leszűkíteni a hiba okát, hogy a telefon a probléma forrása, vagy sem.
nem zárható ki teljesen a készülék hibája, de több esélyt látok rá a szolgáltatói oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#9883) juhaszroli


juhaszroli
tag

Azt be lehet állítani valahol, hogy amikor gépelek, rezegjen érintéskor?

(#9884) B-L-A-C-K válasza juhaszroli (#9883) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem

(#9885) DxxD25


DxxD25
tag

Sziasztok.
Tervben van egy i6s vásárlás,első apple termékem lenne,remélem nem fogok csalódni.
A kérdésem az lenne, esetleg valaki nem tudja,hogy Németországban hol lenne érdemes megvenni? Persze függetlenül,és a lehető legjobb áron.
Köszönöm előre is! :)

(#9886) B-L-A-C-K válasza DxxD25 (#9885) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nézegesd meg neten, hátha van valahol akcióban kint.

(#9887) Tibee86 válasza DxxD25 (#9885) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha a legolcsóbbat keresed akkor kint is valamilyen gsm bolt lesz a nyerő.

(#9888) nbukta77 válasza DxxD25 (#9885) üzenetére


nbukta77
addikt

Saturn, MM. En is kint elek es itt vettem a saturnban.

800€ durvan a 64 gigas.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#9889) Atalata válasza hann (#9880) üzenetére


Atalata
tag

Én is szolgáltatót mondok. Nem csak a telómon hanem a wifis mobilneten is elment a net. Pedig volt térerő, ott mindig van 4G.

Nokia 3210-> 3410-> Siemens M55-> Nokia 6680-> Motorola K1->HTC Touch Diamond CLONE-> Samsung S5230->Sony X10 Mini Pro-> S5830->S5830 Duos-> Prestigio PAP4040-> Samsung Galaxy Alpha-> iPhone 6S 64Gb-> i8 64Gb-> i13 M 128Gb

(#9890) Lefty


Lefty
addikt

Tudtok linkelni egy jo 3D teljes keretes foliat? Most vettem egyet, de ilyen fekete keretes korben, sajnos eleg gagyi az az igazsag, meg vastag is. Egy ilyen 1mm koruli kellene, ami atlatszo mindenhol nem ilyen szines keretes, lehajlik a kerekitett reszekre is. Probalok keresni de nem tudom eldonteni melyik lehet normalis.

[ Szerkesztve ]

(#9891) motoflug


motoflug
őstag

Egy olcso es jominosegu tok, ma jott meg, tetszetos, koszonet erte B-L-A-C-K forumtarsnak: [link]

(#9892) B-L-A-C-K válasza motoflug (#9891) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nm, de ezt nem én ajánlottam...:) Ilyet még nem vettem, ezt szoktam ajánlani, és ahogy nézem az anyaga teljesen eltérő, csak a formája hasonló.

(#9893) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Sziasztok,

Volt i6-om, viszont nem tetszett a kiálló kamera. Most tervezek 6s-t venni, de tudni szeretnlm mi a tapasztalat a 6s-sel kapcsolatban, hogy bár egy picit vastagabb, de a kamera még mindig úgy kiáll? Nagyon felfekszik rá? Vagy elér rá egy tok és máris nem bátja az asztallap a kamerát?
Köszi a válaszokat :R

"Those who want respect, give respect"

(#9894) Rage47 válasza Idiofil (#9893) üzenetére


Rage47
veterán

ugyanúgy kiáll a kamera
nekem gyári Apple tok van, igy belesimul, nem lóg ki

(#9895) B-L-A-C-K válasza Idiofil (#9893) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kinézetre ugyan az, semmit nem veszel észre.

(#9896) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Jaj mifolyik itt :D

Nekem se tok, se folia es eddig hibatlan a keszulekem! Annyira vigyazom ra, hogy semmi mas nincs a zsebemben es nem teszem le kijelzovel lefele sehova. That's all! :))

(#9897) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Használtok biciklis tartót a telefonhoz? 6s+-hoz kellene. Van olyan, ami bevált? Tudnátok ajánlani?

(#9898) Paca2


Paca2
senior tag

A lehúzható "ma" sávba miért nem írja ki a mai emlékeztetőket, úgy tűnik h random kap ehhez kedvet... Egyszer csak kiírja, de pl a mai 1.5 óra múlvait nem... Mi ebben a rendszer, logika?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#9899) Paca2 válasza Paca2 (#9898) üzenetére


Paca2
senior tag

Aha... Ha vmit módosítok az egyiken, akkor kiírja mindet, de addig nem ha tegnap írtam be őket... Logikus, teljesen. -_-

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#9900) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Rendeltem nemregiben egy MFI lightning kabelt. A kerdesem az lenne, hogy lehet barmilyen problema abbol, ha mondjuk LG/Sony/Samsung toltofejjel hasznalom? Mire kell figyelni? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.