Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7492) SonyNex7 válasza tylerddd (#7488) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Meg mindig az az érzésem hogy nem olvastad el a hszemet?!

Tok:nyilván egyedi megítélés kérdése,de nem értem mi az ami nem tetszik rajta.
Konkrétan csak egy bumper mert a szilikon hátlap nem látszódik,nem érződik,nem tud karcolódni.
A gombokon rajta van jel,nagyon jó a nyomás pontjuk (jobb mint a rock volt)
Kellemesen vékony,nem csúszik mert olyan az anyaga,enyhe mattos.
Mivel a hátlapja átlátszó így a telefon nem lesz egy bazi nagy fekete tégla ,mint amikor egy gyári fekete tokot raksz rá.
5$...

Ezzel szemben a gyári azon kívül ha valakinek tényleg hiányzik a bőr érzés mindenben rosszab.
Vastag,kopik,talán a fekte nem de az meg nem kellene mert egy nagy fekte téglával nem mászkálok,az árától meg agyvérzést kapni.
Azt mondod fasza most néztem bőr tok + nuglas=18-19000Ft de alsó hangon is 15-16000
Mifelénk Pécs környéke azt mondjak erre ,hülye vagy gyerek csak nem forogsz. Nem te,csak mondják.

Üveg:ajánlottam, 20$, azt azt mondod meg mindig hogy Nillkin meg nuglas meg nincs csak a cinder.
Képeket is küldtem és most nehogy azon 0,2 mm akadjunk fent mert most direkt levettem a tokot róla.
Szemből nem látszik egyáltalán hogy rajta van oldalról is 15-20 cm közelről csak. Érzésre hibátlan,még a selymes tapintása is a legjobb eddig.

Nem megy győzni akarok senkit.
Amit ajánlottam 7500Ft is brutális egy tetves üvegért meg egy darab szilikonért.
Na mindketten leírtuk,ne kontrazz,vagy ha mégis privátban. Ne untassuk a többieket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.