Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) mike710 válasza TechN7ne (#6099) üzenetére


mike710
aktív tag

Nekem nagyon tetszik a telefon, jobban mint az iPhone 5 de ez csak egy magán vélemény. (Gray space) A 2gb meg nagyon érződik a telefonon az aksi elég jó eddig a 3D touchot meg szoktam használni,de ez még alakul úgy is nálam.

Köszi Black az üdvözlést :)

[ Szerkesztve ]

(#6102) anderledani válasza TechN7ne (#6099) üzenetére


anderledani
őstag

Nekem is sokkal jobban tetszik a 6/6S kinézete, mint a 4-5S-é. Ha olyan lenne, nem is biztos, hogy vennék...
Időközben gagyivá vált az üveg.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#6103) Rage47


Rage47
veterán

en most mar minden eszközön keresem a 3D touchot ugy megszoktam :D

(#6104) Blyan válasza TechN7ne (#6099) üzenetére


Blyan
félisten

Minél újabb egy iPhone széria,annál gagyibb a tapintása és csúnyább a kinézete.

Mondjuk a 1st gen szifon - > 3g/S -> i4 viszonylatban pont nem állja meg a helyét. A 1st gen egy full alu házas készülék volt, a 3G/S meg szappantartó műanyag lett, aztán az i4-et meg nem kell bemutatni, gyakorlatilag az 5S-ig lefektette a teljes formát.
Az i6 és S az olyan amilyen, a 7-es meg megint egy újabb kinézet lesz, ha marad a sorminta (bár 4S-t követő i5/s kb semmiben nem különbözött a nagyobb méretet kivéve és hogy nem full üveg hátlapja volt).
Szóval én magam nagy formai újítást nem igazán várok, azt pl nem hiszem, hogy újra a szögletesebb forma felé mennek.

Kinézetre az i5/S nekem ami a legjobban tetszik, de fogásra i6/S pl teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6105) kali válasza TechN7ne (#6099) üzenetére


kali
legenda

nekem jobban bejön a 6s kinézete és tapintása, mint anno az 5s-é - igaz, nekem 6s plus van, de arra is igaz.
más kérdés, hogy szerintem sok más tulajdonságban is ég és föld az 5-ös és a 6s széria, de nem muszáj mindenkinek kihasználni minden előnyét és többletét az új típusoknak.

(#6106) TechN7ne válasza kali (#6105) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Izlések és pofonok, erre csak azt tudom mondani.

(#6107) buvartacsko válasza TechN7ne (#6099) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ezek szerint az első iPhone a legszebb iPhone a világon és az ötös széria is elég ronda mar hozza képest, te megis azt mondod hogy milyen szép. :C

Szerintem szebb a hatos széria és 10000000x jobb a fogása mint az ötösnek, arról nem is beszélve hogy fele annyira sem féltem mint az ötöst, simán lerakom az asztalra tok nélkül is, és mióta megvan egy karc sincs rajta. Ellenben az 5/5s-re szerintem úgy kellett vigyázni mint valami himes tojásra. (Főleg i5re a kopás miatt.) Minden szerianal van amúgy ilyen ember aki szerint az előző széria mindenben sokkal jobb.

A 3D touch meg rengeteg helyzetben nagyon hasznos tud lenni. Nem hiszem hogy felesleges lenne. :)

(#6108) mike710


mike710
aktív tag

Ezt a telefont "simán odaveri a boomsound"? Éppen ed sheeran-tól hallgatom rajta az i see fire-t és iszonyat szépen szól. Milyen lehet egy boomsound akkor?! :Y

(#6109) Lizardman


Lizardman
tag

Sziasztok!

A mai naptól én is boldog tulajdonosa vagyok egy Iphone 6s Silver 64Gb-os készüléknek. :)

Mivel ez életem első iOS telefonja/terméke, a beállítások végignyálazása után maradt bennem pár kérdés (meg még biztos fog is), remélem tudtok segíteni:

- Dupla koppos felébresztést tud a telefon? Esetleg egy külső appal a koppintásos képernyőlezárást is (pl Windows Phone-nál ugy volt, hogy a telefon alapból tudta a dupla koppos ébresztést, de egy progrmmal pedig megoldhattuk a lezárást is fizikai gombnyomás nélkül).
- Hol tudom levenni/kikapcsolni a képernyő lezárás gombjának a hangját, plusz a gépeléskor a hangokat? (végignéztem az összes hangbeállítást, de ez vhogy elkerülhette a figyelmem)
- A felülről lehúzható értesítési sáv az szerkeszthető valamennyire? Vagy egyáltalán nem? Speciel a telefon "Ma" füle alatt lévő dolgokat szerkeszteném, HA lehetséges. :)
- Vannak a telefonon "módok"? Tudjátok, ez az Általános, Néma, Tárgyalás, stb... Plusz az oldalán lévő némítás gombbal rezegni rezeg, vagy nem rezeg a telefon? Azt esetleg lehet programozni, hogy mit tegyen pontosan, ha abba átkapcsolom a telefont?
- Kell a telefont hosszú ideig tölteni első használat után? Még bőven bírja az aksija, de úgy emlékszem, mintha ezeknél a telefonoknál nem kellene egy egész éjszakát áramra dugni.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is, így az első felvonás kb ennyi volt. :)

(#6110) Blyan válasza Lizardman (#6109) üzenetére


Blyan
félisten

- Nem tud, kétlem, hogy létezne Jailbreak nélkül rá lehetőség
- pedig ott van. Beállítások, hangok és legalul
- Csak widgetek szintjén lehet testreszabani, már amely appnak van egyáltalán ilyen része. A Ma résznél legalul egy szerkesztés gomb, azzal lehet ki be kapcsolni illetve a sorreendet beállítan.
- nincsenek profilok. A beállításokban beállíthatod, hogy a némítógomb használatakor rezeghessen vagy se. Ennyi.
- nem kell, se ezt, se másmilyen telefont az elmúlt 5-8 évből (li-ion és li-polymer aksikról beszélünk). Feltöltöd és kész. Ha akarod rajtahagyhatod a töltőn egy éjszakára, de értelme nem igazán, az elektronika úgyis lekapcsolja a töltést.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6111) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Terveim szerint a következő telefonom egy iPhone 6S, vagy az új 7-es lesz... Androidból jönnék át, no nem azért, mert nem szeretem, hanem mert a kíváncsiság hajt. :) Mindig felső kategóriás telefonjaim voltak (most egy Sony Z2).

Az alábbiban kérném a segítségeteket... Olyan felhasználók írjanak nekem, akik hasonlóan prémium Androidról váltottak iOS-re és iPhone 6/6S-re.

Érdekelnének első tapasztalatok, hosszabb használat utáni tapasztaltok, stb. Jó döntés volt váltani?

Természetesen tisztában vagyok a rendszerek közti különbséggel, tehát inkább a napi használatban az eltérések érdekelnek pro és kontra. Értesítés működése, stb. Én például imádom a telefonom lezárt képernyőjén, hogy meg tudnak jelenni az értesítések ( Facebook, üzenetek, stb.).

Köszönöm előre is a segítségeteket.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#6112) lugosi válasza Ed Parker (#6094) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak tippem van, ha megoldja akkor mondanám igazából mert nem akarok hülyeségeket beszélni. Ritkán vagy WiFi-n amúgy?

(#6113) TechN7ne válasza buvartacsko (#6107) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem lehetunk egyformak, unalmas lenne a vilag.
4/4s, 5/5s gyonyoru telefon, 6,6s rol ezt mar nem mondanam el.

(#6114) Lizardman válasza Blyan (#6110) üzenetére


Lizardman
tag

Köszi a válaszokat, ezekből a "legnehezebb" majd a profilok hiánya az, amit majd meg kell szoknom.

Viszont itt most akkor rátérnék arra, hogy érdemes Jailbreak-elni a telefont? Mik azok a funkciók, amit nem lehet használni, esetleg egyéb negatívumok? Ugye Androidon ez nem számított, Windows Phone-ra (mondjuk ott nem is kellett) meg nincs, szóval... :)
/Csak azért kérdezem, mert -nekem- például ilyen dupla koppos megoldásért simán megérné a Jailbreak, ha tudom, hogy utána nem lesz hátrányom belőle/

(#6115) lugosi válasza 19_OsY_81 (#6111) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem Z3-om (is) volt, azt is nagyon szerettem. Különbözőek, de mind a kettő nagyon jó. Pont a Z sorozattal amúgy nagyon sok a hasonlóság, anyag, fogás stb. Egyikre se mondanám hogy rosszabb a másiknál.

(#6116) Laca1212 válasza tylerddd (#6092) üzenetére


Laca1212
őstag

Október nem volt olyan rég... Rosszul fogalmaztam. Régebben a jobb szó a nemrég helyett. És nem csak erre a topicra vonatkozóan.. :)

(#6117) 19_OsY_81 válasza lugosi (#6115) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Hát, ez az... Pont így gondolom én is. Ami miatt az Android felé húz a szívem, az az, hogy már millió alkalmazást megvettem ide...

Viszont az iOS esetén vonz az ismeretlen... :)

Nem hiányoznak az Android funkciói?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#6118) tylerddd


tylerddd
veterán

Az utóbbi hétben betankoltam üvegből. Vettem ebből többet és innen az apróról Nuglas-t is. Ami feltűnt az ebay-es esetében, h most más csomagolásút küldött az eladó, mint korábban, pedig elvileg ugyanaz a cucc. De nem. Ez más, mert nem nyúlik túl a széleken, a gyári tokok is rámennek, nem úgy, mint korábban. Nem tudom, h mi alapján működik, de így necces tőle rendelni: az első körben rendelteket nem, de a mostanit ajánlanám bárkinek. :U

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6119) sacaboy válasza tylerddd (#6118) üzenetére


sacaboy
tag

Oppsz elnéztem, ez csak watchlistben van! :)

[ Szerkesztve ]

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#6120) buvartacsko válasza Lizardman (#6114) üzenetére


buvartacsko
addikt

Kérlek mondd mar el mi a szarert (mar bocs de uncsi hogy 2 hetente jon valaki aki dupla koppos ébresztést akar) kell neked ez? Miért nem kényelmes hogy rarakod az ujjad a home gombra és le nyomod azt? Egyből feloldja a telefont ... Nem értem miért lenne gyorsabb (vagy kényelmesebb ) ha elsőnek dupla koppolnal. :W

Nem tudom mar eldönteni hogy komoly a hozzászólásod vagy csak trollkodsz.

[ Szerkesztve ]

(#6121) Blyan válasza buvartacsko (#6120) üzenetére


Blyan
félisten

Ne hisztizz már minden alkalommal, mikor valaki olyan funkciót keres, amit

a: amit már megszokott egy másik terméken
b: Neked speciel nincs rá szükséged

Komolyan mondom, ezekkel a kirohanásokkal úgy csinálsz, mintha Te lennél az Apple és Téged bántana valaki.

Ha nem jön be neki, akkor majd eladja és vesz másikat. És igen, majd lehet, hogy jól lehordja az iOS-t, mert nem tud ilyen funkciót. És? Ettől rosszul kellene aludni bármelyikünknek? Főleg egy olyan platformon, ami a legenyhébb kifejezéssel élve se küzd a felhasználókért, mert minimális részedéssel bír.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6122) Lizardman válasza buvartacsko (#6120) üzenetére


Lizardman
tag

Szimplán megszokás, és úgy érzem, hogy itt inkább te vagy a troll. Számomra olyan kérdéseket teszek fel, amiket nem tudok, ráadásul nincs kedvem végigolvasni ennyi hozzászólást, bocs.

Amúgy Blyan hozzászólásával teljesen egyetértek, köszönöm.

(#6123) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#6124) RufuszX válasza B-L-A-C-K (#6123) üzenetére


RufuszX
senior tag

Ezzel a giffel felvidítottad az estémet :)

(#6125) NavySeal válasza B-L-A-C-K (#6123) üzenetére


NavySeal
senior tag

Az enyémet is. 😀
Gyerekek, ne akadjatok már ki. Aki nem akar az ne válaszoljon a feltett kérdésre és kész.
+1 Blyan

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#6126) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#6123) üzenetére


#27813376
törölt tag

:DD

(#6127) lugosi válasza 19_OsY_81 (#6117) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem igazán. Szerintem a két nagy rendszer közül mind a kettőn meg tudok csinálni mindent, amit telefonnal szoktam.

A szokásos tok témához egy szokatlan darab:
https://youtu.be/QmoVuQnvjqQ

(#6128) Ed Parker válasza lugosi (#6112) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

50-50% arányban kb.
Miért?

(#6129) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Beléptem én is közétek a mai napon egy 6S 126 gigás változattal.
S6-ról jöttem. Eddig nagyon tetszik a telefon. Belaktam, beállítottam. A 3d Touch nekem nagyon tetszik.
A váltás oka, meguntam a Samsungot és az Androidot egy időre.

(#6130) Viktor0610 válasza Szellem. (#6129) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"126 gigás"
Ez valami kínai gagyi? ;]

Csak viccelek, használd egészséggel! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6131) csaszi72 válasza Viktor0610 (#6130) üzenetére


csaszi72
aktív tag

128-adó=126 :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#6132) Scholes9 válasza Lizardman (#6114) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Dupla koppos feloldást használtam 1,5 évig Lumian, de ez a Touch id mérföldekkel kényelmesebb, gyorsabb és nem utolsó sorban biztonságosabb is tőle.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6133) hefe77


hefe77
tag

Sziasztok!

Ha volt már rá komment, elnézéseteket kérem.

Mi a tapasztalat a 6S karcolódásával kapcsolatban? Előtte 5S-em volt az szépen bírta, igaz vigyáztam is rá, nem raktam zsebre 35 db érmével együtt.

(#6134) RCTiv válasza 19_OsY_81 (#6117) üzenetére


RCTiv
tag

Szia!

pár hete váltottam z3 compact-ról 6s-re, első körben meg fogsz őrülni szerintem, aztán majd megszokod. Hogy megszereted-e azt nem tudom, nekem még erősen döntetlen, de már legalább nem anyázok folyamatosan, egészen hozzászoktam. :)

Az első és legfontosabb szabály, hogy amit nem találsz meg elsőre az nincs :D Szóval ha nem találod, a szundinál, hogy hány percenként szundizzon na akkor az nincs. Ilyen egyszerű, kicsit úgy éreztem az elején, hogy phone for dummies (meg ne sértődjön itt nekem senki, szerintem értitek :) ) El kell fogadnom, hogy az apple sokkal jobban tudja nálad, hogy mire van szükséged, felejtsd el az androidos szabadságot :)

én egy aprónak tűnő,de számomra nagyon fontos tulajdonság miatt dobtam el az androidot, nevezetesen, hogy a z3c-nél a hangdiktálás nem tudja a mondatvégi karaktereket (értsd, ha kimondod, hogy pont, akkor leírja, hogy pont, nem pedig kiteszi, hogy ".") az apple hangdiktálása meg igen. Cserébe a messenger nem támogatja ezt a funkciót amitől meg agyfaxt kaptam, mert így küldözgetem 40 forintért az sms-eket, mert autóban nem annyira jó gépelgetni.... A becenevekkel vigyázni kell, meg a szóeleji kezdőbetűkkel (kis--nagybetű) is tévedget, de meglepően jól használható (sokkal jobb mint az android) ez nekem mindent visz, szóval ezért megbocsátok minden mást :)

hát és az értesítések na igen.... androidos múlttal ez a legnagyobb hiányosság szerintem. Feletsd el, hogy egy koppintással kapsz egy felületet, amin minden rajta van, amire kíváncsi vagy. Ugye lezárt képernyőnél elvileg az értesítések látszanak, csak az a "baj", hogy a touch ID annyira gyors, hogy nem tudsz lezárt képernyőt megnyitni, körömmel más ujjal trükközni meg hát izé, nem elegáns :)
Szóval egyből bekerülsz a kezdőlapra, ahová ugye te nem tudsz pakolgatni semmit, ergo, le kell húznod felülről az értesítések sávot, ott ki kell választanod, hogy a az eseményeket, (widgeteket) vagy az értesítéseket kell megnézned. Ehhez fogást kell váltani a telefonon, vagy két gyors érintéssel (ami jópofa, de nekem még egy fél centi elfért volna lefelé) "lerántod a menüt" hogy ezt megtedd fogásváltás nélkül.
Magyarul körülményes (és igen, tudom, hogy most egykatt-háromkatt különbségről beszélünk de pont ezt jelentené az ergonómia, hogy ilyen ne legyen) Pluszban még ugye nincs értesítőled, tehát fogalmad sincs, éppen lemaradsz valamiről, vagy sem.
Köszönjük apple, hogy teljesen függővé teszed a felhasználóidat, mert szerintem mindannyian kb ötpercenként babráljuk emiatt a telefont :D Mint a viccben, ügyes húzás volt Kohn bácsi :D

Ja és még egy, amit inkább kérdezek én is de ez is milyen már. A főképernyőn (ha már nem tudok oda az ikonokon kívül mást rakni) lekapdosnám (vagy áttenném a következőre) a nekem nem tetsző ikonokat, mert szeretem ha "clean" a képernyő. Igenám, de azt is szeretem, hogy a hüvelykujjam által bezárt félkörben (alul) legyenek a leggyakoribb ikonok, mert azt egyből elérem. Na ilyen nincs, mert ha kiszedsz egy alkalmazást, akkor odahúzza a következőt, magyarul üres képernyő és alul négy alkalmazásikon ezt nem lehet megcsinálni, sírtam amikor ezt megláttam. nem tudom értelmezni, hogyha ideoda huzigálni lehet a kis ikonokat, akkor miért nem lehet fix helyen rögzíteni, ez számomra rejtély.

nah ezek elsőre amit utálok, másik oldal viszont egy nagyon kerek "smooth" rendszer, ami nem fagyogat meg akadozik (bár nekem már egyszer megakadt, valaki hívott, rézgett a telefon, csak a kijelzőn nem volt semmi nyoma, hogy hívnának, nem is értem, ez biztos a google bosszúja :D)

ja és van amikor hív valaki és (párszor) nincs piros gomb, nem lehet lerakni ez miért van? Csak felvesz meg üzenet, kinyom nincs. még nem találtam meg az összefüggést.

szerk: ez a hozzászólás lizadmannak is szólt term.

[ Szerkesztve ]

(#6135) N.otorious válasza hefe77 (#6133) üzenetére


N.otorious
senior tag

Karcolhatatlan mint a többi 1000 telefon......

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#6136) h1mpi válasza RCTiv (#6134) üzenetére


h1mpi
nagyúr

"Cserébe a messenger nem támogatja ezt a funkciót amitől meg agyfaxt kaptam"

Nekem támogatja, mindig diktálok a messengerben. Ha nem aktív az ikon, akkor szedd ki a futó progik közül és nyisd meg újra.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6137) RCTiv válasza h1mpi (#6136) üzenetére


RCTiv
tag

hűűűű köszi, ez nagyon nagyon jó lenne, megnézem :R

és tényleg!! :C

[ Szerkesztve ]

(#6138) Lefty válasza RCTiv (#6134) üzenetére


Lefty
addikt

Annal a kontaktnal, ahol nem tudod kinyomni a hivast, csak felvesz meg uzenet, ott a szam tipusa nem Voice esetleg (kontakt szerkeszteseben)?

[ Szerkesztve ]

(#6139) univerzita válasza RCTiv (#6134) üzenetére


univerzita
addikt

A első és legfontosab szabály amit nem találsz meg elsőre azt megtalálod másodszorra. A notification center-hez ( naptárokhoz) tehetsz értesítést és fogod látni mikor mi lesz és hang figelmesztés is állítható a eseményről. A ikonokat ha nagyon akarod mindet el lehet tüntetni ( nem látom értelmét).

(#6140) h1mpi válasza RCTiv (#6137) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:C szívesen, sajnos ezt a bugot még a mai napig nem javították ki, pedig hetente jön frissítés a progihoz.. szerintem 90% pontossággal lehet neki diktálni nagyon jó és okos.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6141) BeastMode válasza RCTiv (#6134) üzenetére


BeastMode
őstag

Hívásnál ilyenkor power gomb:
- egyszer megnyom = némít
- mégegyszer megnyom = kinyomja a hívást

(#6142) Szellem. válasza Viktor0610 (#6130) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Félreírtam az örömömben, de jogos az észrevétel. :) Mikor már észrevettem, nem tudtam szerkeszteni.:)

(#6143) buvartacsko válasza RCTiv (#6134) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hat szerintem ez egy kicsit durva igy. Rengetegszer előfordult hogy újdonsült iPhone user ismerős nem talált meg valamit, - vagy itt a fórumon is előfordult mar ilyen - elsőre pedig ott volt, csak lusta volt googlezni, vagy jobban megnézni a dolgokat...

(#6144) Szellem. válasza RCTiv (#6134) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Amikor először vettem meg egy sima iPhone 6-ot és nekiláttam belakni a rendszert, akkor én "ideges" lettem, hogy teljesen máshogy vannak bizonyos dolgok, mint az android esetében és főleg nem olyan nyílt a rendszer, mint a droidnál. Aztán amikor túl voltam az első problémákon, meg leveleztem két olyan sráccal, aki szintén androidos és S6 felhasználóból lett iPhone user, akkor megnyugodtam. Sokat segítettek, hogy a szemléltemet átalakítsam és konkrétan kaptam egy ilyen mondatot: Az iPhone és iOS, nem android. Nem lehet a kettőt összehasonlítani. És ez így van. Két különböző rendszer, két külön megoldás és filozófia. Nekem ezt meg kellett értenem és át kellett állítanom a gondolkodásomat. Hiába az android szabadsága, ha ott vannak a nyűgjei is. Kimondtad a lényeget: kaptál egy smooth rendszert. Én ezt kiegészíteném, hogy nem csak smooth, de vannak más előnyei is, amik nálam nyertek. Nekem jobban tetszenek a megoldásai az iOS-nek, mint a droidnak. Lehet, közel sem olyan szabad rendszer, de amit ott megkaptam és itt nem, itt kárpótol érte más, ami a számomra sokkal fontosabb. :R

Ahogy olvasom a topicot, akik több éves androidos múlttal idejönnek, azok a legtöbb esetben itt is maradnak. Talán nem véletlen. :R

Én nem bántam meg, hogy váltottam.

(#6145) lugosi válasza Ed Parker (#6128) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak tapogatózok, de próbáld már ki, hogy letiltod az icloud backupot és nézzük meg. Lehet hogy nagyon mellélövök de szerintem annak a helyi file-jait cacheli. Egy próbát megérne.

(#6146) TechN7ne válasza RCTiv (#6134) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem elsö perctöl kezdve nem kellett semmit sem keresnem, minden ott van ahol kell.
Android tul bonyolult hozza kepest, meg kell meg szoknod az egyszeruseget,letisztulsagot,biztonsagot es a minoseget.

Sony androidos keszulekekrol pont ezt nem lehet elmondani.

(#6147) Lefty


Lefty
addikt

Kicsit off de megkerdezlek Titeket, hirtelen felindulasbol a halozatom a szokasos Vodafone HU-rol VF Mini Bazisra valtott:

[L:/dl/upc/2016-01/16/171124_pecp7dphfkf8w24u_image.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/16/171124_pecp7dphfkf8w24u_image.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Ez tudja valaki micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#6148) Viktor0610 válasza Lefty (#6147) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg erről tudnod kellene. :D

Ha minden igaz, ez egy ilyen "helyi" adótorony, amivel a gyengébb vételt szokás erősíteni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6149) hefe77 válasza N.otorious (#6135) üzenetére


hefe77
tag

Köszi a választ. 😆 Igen, arra voltam kiváncsi hogy flexet bírja-e. A tapasztalat egyáltalán nem érdekel. 😆

(#6150) Lefty válasza Viktor0610 (#6148) üzenetére


Lefty
addikt

Na ujrainditas utan visszallt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.