Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) Laca1212 válasza B-L-A-C-K (#6750) üzenetére


Laca1212
őstag

Szerintem szolgáltatónál is csak az ott vásároltra lehet kötni...Max a vásárlás után 60 napon belül, ha jól tudom.

(#6752) Lefty válasza B-L-A-C-K (#6747) üzenetére


Lefty
addikt

Vodanal 2 ezer nekem.

(#6753) B-L-A-C-K válasza Laca1212 (#6751) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én vodás vagyok ott 2-3 ezer között van (van 2 fajta ha jól tudom), és 3 hónapig megkötheted ha bemutatod a készüléket és nincs baja.

(#6754) Laca1212 válasza B-L-A-C-K (#6753) üzenetére


Laca1212
őstag

Jah.. valahogy T-nél is így van. Szvsz elég drága.

(#6755) d@minator válasza 19_OsY_81 (#6739) üzenetére


d@minator
addikt

Én is Android és Win alkalmazásokat használok.
Most egy hónapig droidom volt. A google jegyzeteket meg tudtam nyitni de szerkeszteni és szinkronizálni nem. Nem volt egy google program sem erre.
Érted. Google telefonon egy google szolgáltatáshoz nem volt google app. :D Találtam egy külső appot az meg mindenemhez hozzá akart férni. A Gmail is érdekes volt szép színes Lollipop pöttyös. Mint az óvodában. :D

(#6756) #35104512


#35104512
törölt tag

Tok, tok, üveg, tok, fólia, üveg, üveg, tok, mindig csak ezek....

Ilyen tokot használ valaki? :D

(#6757) tylerddd válasza Laca1212 (#6754) üzenetére


tylerddd
veterán

T-nél valóban drága a havidíj és az önerő is 33k az én készülékem esetében.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6758) Tibee86 válasza lugosi (#6743) üzenetére


Tibee86
veterán

Elég régóta nem tiltott téma már:
"A Jailbreak maga nem illegális, ezért 2011. január 27-től nem tilos erről a topikban beszélgetni, azonban ha azt tapasztaljuk, hogy mindezt arra használjátok, hogy utat nyissatok a Warezhez, azt a Prohardver! lapcsalád csapata már nem támogathatja." (iphone topik)

(#6759) Ed Parker válasza Tibee86 (#6758) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A jb egyenes út a warez felé, más miatt nem is érdemes kinyitni.

(#6760) tylerddd válasza Ed Parker (#6759) üzenetére


tylerddd
veterán

Nincs jb a telómon, iPad2-t mókoltam anno kíváncsiságból (számomra nem volt értelme), de ezzel nem értek egyet. A legtöbben rendszer szinten akarnak változtatni, ha jb-et használnak és ezután jön az, h rákapnak-e az ingyen appra vagy nem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6761) Tibee86 válasza Ed Parker (#6759) üzenetére


Tibee86
veterán

Butaság. Évek óta használom a JB-t és még a cydia-ban is fizetek a tweakekért. ;)
Persze jb kell a warezhez, de nem arról szól. Én már szerintem rég lecseréltem volna az ios-t, ha nem lenne a jb.

(#6762) Ed Parker válasza tylerddd (#6760) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem sincs mivel nem érdekel, 2-3x volt nyitva még a 3GS,4, talán a 4S is de azóta nem.
Kevés olyan embert ismerek, aki nem emiatt nyitja ki a telefonját.

(#6763) Blyan válasza Ed Parker (#6759) üzenetére


Blyan
félisten

Marhaság. 7.x alatt végig JB-t használtam, soha egyetlen sideload app nem került a telefonomra.
A Jb nagyon jo dolog es pont nem a warez miatt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6764) madgie válasza Blyan (#6763) üzenetére


madgie
titán

Troll ON: a JB elsődleges funkciója az, hogy instabillá tehetjük vele a telefonunkat :DDD

(#6765) Blyan válasza madgie (#6764) üzenetére


Blyan
félisten

Legalabb is igyekezzünk :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6766) lugosi válasza Tibee86 (#6758) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, közben ugyanezt a választ kaptam.

(#6767) Ed Parker válasza Blyan (#6763) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nektek minden marhaság b+ ami nem egyezik a ti nézőpontotokkal vagy felhasználási szokásaitokkal, akiket én ismerek egytől egyig az ingyen letölthető appok miatt csinálta meg és vannak a mókerek, akiknek semmi nem elég, mert kell minden a telefonra.
Ne csak magadból indulj ki.

(#6768) Blyan válasza Ed Parker (#6767) üzenetére


Blyan
félisten

Figyelj b+ Te kijelentetted hogy "A jb egyenes út a warez felé, más miatt nem is érdemes kinyitni."

EZ pedig egy marhaság. Ez nem felhasználási szokás, vagy nézőpont. Te kinyilatkoztattad a fenti állítást, de csak mert Te ezt állítod, ettől még ez egy marhaság lesz.
Nem magamból indulok ki, hanem abból a több 100.000 JB használóból aki nem warez miatt nyitják a telefonjaikat. Már csak azért is marhaság, mert ha a warez lenne a fő indok, akkor nem lennének (mi értelme lenne) fizetős cydias lehetőségek. Már pedig bőven van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6769) Tibee86 válasza Ed Parker (#6767) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem kell ennyi marhaságot írni, és akkor nem fogják ennyien megcáfolni.
Az utolsó mondat meg tőled pont viccesen hangzik. :D

(#6770) Ed Parker válasza Blyan (#6768) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Te konkrétan 100.000 felhasználót ismersz akik, tök becsületes mókerek és semmit nem töltöttek le illegálisan?
Ne nevettess már :DDD
Fizetős a cydia? És?
Vannak fizetős torrent oldalak, ez változtat valamit a lényegen?
Engem nem érdekel a jb, minden szoftverem legális, ez azoknak a srácoknak a véleménye akik ma is használják.
Tehát akkor módosítom a megfogalmazást: a jb egy jó lehetőség a warezra is.

Tibee86: neked is köszönöm a helyesbítést.

[ Szerkesztve ]

(#6771) TechN7ne válasza Ed Parker (#6759) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

ahha , és ha vlki azért rakja fel a jb-t hogy jobban pörögjön a telefonja mert pl. egy 4s készülék szinte már kezd elviselhetetlen lenni az IOS 9 alatt, akkor sem érdemes kinyitni?

Néha akkora zagyvaságokat beszélsz, hogy siralmas. :O

[ Szerkesztve ]

(#6772) Lizardman


Lizardman
tag

Én a dupla koppos feloldásért/lezárásért AZONNAL JB-elném a telefonom... :C

(#6773) Tibee86 válasza Lizardman (#6772) üzenetére


Tibee86
veterán

VirtualHome. Csak nem a kijelzőt kell tapicskolni, hanem a touchID-t.

(#6774) Gsx-rr válasza TechN7ne (#6771) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es a Jb-tol gyorsabb lesz? Ketelkedek benne.

(#6775) TechN7ne válasza Gsx-rr (#6774) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Pl. 8.3-as Jb-t raksz fel nem lesz gyorsabb? :N

(#6776) Tibee86 válasza Gsx-rr (#6774) üzenetére


Tibee86
veterán

Animációkat teljesen el lehet tüntetni, szóval igen, gyorsabb is lehet ezáltal mondjuk egy 6S.
Vagy 4S-re vissza lehet tenni az ios6-ot, ami meg nem kérdés, hogy jobban és gyorsabban fut, mint az iOS9.

[ Szerkesztve ]

(#6777) Gsx-rr válasza Tibee86 (#6776) üzenetére


Gsx-rr
veterán

4s-rol irt! Az nem fog elobb megnyitni egy alkalmazast Jb miatt!
Jb-rol volt szo nem downgraderol!
Tehat akkor miben gyorsit egy 4s-t a Jailbreak?

[ Szerkesztve ]

(#6778) TechN7ne válasza Gsx-rr (#6777) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Állandóan jön egy okoskodó és megmond mindent.......
Talán mert a 8.3 IOS rendszerrel sokkal jobban megy a 4s hardvere.mindenben gyorsabb.

(#6779) Gsx-rr válasza TechN7ne (#6778) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Erdekes! Te azt irtad a gyorsasag miatt erdemes "kinyitni" a telefont!
Most teljesen masrol beszelsz!
Az Ios Downgradeleserol ami nem ketseges lehet gyorsitja!
De a Jailbreak az nem fogja!

[ Szerkesztve ]

(#6780) TechN7ne válasza Gsx-rr (#6779) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Iggenn,meg a 6s is lassabb az i5-nél mert az a nyavalyás Harry Potter rá dobott egy Vingardium leviosa -t.

(#6781) Ed Parker válasza TechN7ne (#6778) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hisz itt vagy te is aki megmondja hogy rakéta lesz egy 5 éves hardver, ugye?
Mikor már az 5S-t nyomott áron adják, nem tudom kinek lenne érdeke szívni egy minden szempontból elavult telefonra friss ios-t rakni?
De nem baj a jb után szárnyalni fog.

(#6782) esfrost


esfrost
tag

Itt a fórumon ilyet már többen vásároltak, és egész jókat olvastam róla, így én is behúztam egyet két héttel ezelőtt. Ma meg is érkezett. Tök jó hungarocell doboz csomagolás, a tok is bezacskózva. Kellemes csalódás.
Ennyi pénzért csak ajánlani tudom. A tok egyszerű, teljes védelmet nyújt, az alja is zárt, egész jól illeszkedik, talán csak a telefon bal szélén érezni némi mozgást, de nem vészes. Az alján a portok, illetve a hangszóró rácsai is szinte teljesen tökéletesen illeszkednek.
Én fehérben rendeltem az ezüst telefonomhoz, nagyon jól passzol hozzá. Illetve a tokhoz jár még egy üveg védő is. Nem teljes keretes, és nem is szuper vékony, tehát nem 0,15mm, vagy 0,2mm, szerintem inkább valami 0,3mm kb. Egész jó. Könnyű felrakni. Szóval 750 forintért ez egy patent kis kombó. :C

(#6783) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Srácok, látom egy kis zavart kavart az erőben a jailbreak téma.
Jelenleg arra gondolok, hogy JB nem lesz az összefoglalóban, egyrészt ne generáljuk a vitát meg a problémát, másrészt pedig az új OS-re egyébként sincs, szóval kisebb is az aktualitása a kérdésnek.
Harmadik oka hogy még az életben nem jb-eltem szifont így a fentiek után nem vetném bele magam a megírásába :B

(#6784) madgie válasza esfrost (#6782) üzenetére


madgie
titán

Az üvegfólia azért elég gagyi, a home gombot nem éri körbe. Végül is "ingyen" nem rossz, de inkább a lecsorbult Nillkin maradt fent, annyira tré ez.

A tok amúgy jó, csak csúszós kicsit az anyaga, a hasonló, de alul "lyukas" vékonytokoké általában durvább anyagú picit, jobban megmarad a tenyérben. Ezzel meg még jobban csúszik, mintha a pucér fémet fognám.

(#6785) h1mpi válasza esfrost (#6782) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is tegnap jött meg egy fehér és egy gold, de nekem nem tetszik. Marad inkább a jól megszokott Spigen Neohybrid ez meg megy fel a polcra :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6786) esfrost válasza madgie (#6784) üzenetére


esfrost
tag

Nem azért gagyi, mert nem éri körbe a home gombot, hanem mert nem elég vékony, és mert kb. nincs rajta semmilyen oleophobic bevonat. Még a legdrágább ilyen védők sem érik körbe a home gombot. Ahogy írtam, ez nem teljes keretes védő. Az árához képest viszont akkor is nagyon nagyon jó. Valóban vannak olyan tokok, amiknek kicsit érdesebb a felülete, egyet értek. Picit valóban csúszós. De érdemes az árat előtérben tartani, 750 forintról beszélünk, ami, ha még csak felezzük is, azt jelenti, hogy 375 forintért veszel egy tokot, és még 375 forintért egy üveg védőt. Ez, bárhogy is nézzük, még ha gagyi is a cucc, de működik, már pedig ez működik, akkor talán verhetetlen ár/érték kategóriában.

(#6787) madgie válasza esfrost (#6786) üzenetére


madgie
titán

0.99 USD egy hasonló, de nem csúszós tok, 0.99 USD egy hasonló fólia. Nem olyan bomba ár ez a csomag.

(#6788) #27813376 válasza esfrost (#6786) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ennyi pénzért nincs jobb.

(#6789) esfrost válasza madgie (#6787) üzenetére


esfrost
tag

Arról a tokról dobsz egy linket? Annak is zárt az alsó része?

(#6790) madgie válasza esfrost (#6789) üzenetére


madgie
titán

Van szilikon zárt alsó résszel ennyiért, meg van, ami nem zárt, de nem szappan.

Borítékolom, hogy ezzel a tokkal többet fog a padlón kikötni a telefonom, úgyhogy ne is fáraszd magad azzal, hogy de_ez_véd_alul, mert szükség is lesz rá :P

(#6791) esfrost válasza madgie (#6790) üzenetére


esfrost
tag

Nem akartam én azt mondani, hogy véd alul, egész egyszerűen csak jobban néz ki mint az, aminek nincs alsó része. A szilikon nem tetszik mert viszonylag rugalmas, és kézbe fogva a telefont a széleken mozog a tok pereme, illetve zsebben is tapadósabb a cucc. Mindegy... Ezek a kemény tokok nekem jobban tetszenek. Ilyen keményből is van 0,99 usd-ért olyan, aminek zárt az alsó része is? Találkoztál ilyennel?

(#6792) #35104512 válasza esfrost (#6782) üzenetére


#35104512
törölt tag

nekem is ma érkezett egy ugyanilyen (január 15 -én rendeltem :) ), felesleges ezen vitatkozni, kinek mi jön be, de szerintem ez rohadt jó (az áráért meg főleg). a fólia (vagy üveg, nem tudom) engem nem érdekel, megmondom őszintén rendeléskor nem is figyeltem, hogy azt is adnak hozzá, de a tok nekem nagyon tetszik.
egyetlen "hibája", hogy nagyon vékony, eddig egy - nillkin szilikon tok volt rajta - és így már nem oké a nillkin üveg, ehhez jó lenne valami olyan ami tökéletesen követi a telefon kijelzőjének ívét...

(#6793) tylerddd válasza lugosi (#6783) üzenetére


tylerddd
veterán

Illetve nem i6s/+ specifikus téma. Majd az iOS topikba beteszik, ha akarják.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6794) Rage47


Rage47
veterán

Tudtátok, hogy a Mail appban a 3D touch használata után el lehet húzni jobbra és balra a leveleket?

(#6795) Viktor0610 válasza Rage47 (#6794) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez 3D touch nélkül is megvan.
Mi a különbség, ha használod az "erőt"? :D

Samsung Galaxy A54

(#6796) Blyan válasza Rage47 (#6794) üzenetére


Blyan
félisten

Én igen, 9.1-ben is már így volt, törlés és olvasott kéne való megjelölés.

(#6795) Viktor0610

Persze megvan, de itt a peek alatti esetről van szó, ami csak a 3d touch használatával megy.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6797) Blyan válasza Blyan (#6796) üzenetére


Blyan
félisten

Olvasottnak való megjelölés.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6798) Viktor0610 válasza Blyan (#6797) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most próbáltam ki, nekem az "Értesítések" részen 5c-n olvasottként jelölés és törlés lehetőség van jobbról balra húzásnál.
(Már, ha a peek alatt ezt érted. :) )

Samsung Galaxy A54

(#6799) hoffman_ válasza hoffman_ (#6737) üzenetére


hoffman_
nagyúr

koszi a segitseget.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6800) Rage47 válasza Viktor0610 (#6795) üzenetére


Rage47
veterán

nem
peek állapotban balra húzva gyorsan lehet torolni például

csak mert en most jöttem erre ra. sosem értettem miért nem lehet gyorsan torolni peekbol. most mar ezt is tudom :D viszont pl a képeknél nincs ilyen funkció, nem lehet jobbra balra huzogatni peekben

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.