Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) kali válasza TechN7ne (#6396) üzenetére


kali
legenda

semmi hibát nem vettem észre, hogy nekem (a 6s plus) bárhol is problémás(abb) lenne a korábbi firmware verzióhoz képest, gyors és gördülékeny most is.

[ Szerkesztve ]

(#6402) Blyan válasza kali (#6401) üzenetére


Blyan
félisten

Szintén.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6403) NavySeal válasza kali (#6401) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én sem tapasztaltam semmi negatív változást.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#6404) leslieke válasza kali (#6401) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6405) XFishboneHUN válasza Z0mbi (#6368) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Szia!

Én ilyen tokot használok

Spigen Air Skin Szerintem nagyon patentül néz ki. :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6406) XFishboneHUN válasza TechN7ne (#6396) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Semmilyen negatív változást nem vettem észre a telefonon, az új verzió óta, főleg, hogy lassabb lenne! :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6407) Treff válasza XFishboneHUN (#6405) üzenetére


Treff
aktív tag

Szia!

Ez miben/mitől másabb a többi noname átlátszó toktól?

(#6408) madgie válasza Treff (#6407) üzenetére


madgie
titán

Olyan vékony, mint azok a noname tokok, amelyek a telefon aljánál semmit nem védenek?

(#6409) XFishboneHUN válasza Treff (#6407) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A funkcióját tekintve semmitől! :) Alapvetően nekem az volt a fontos, hogy a tok teljesen körül vegye a telefont, illetve sokan ajánlották ezt a márkát, mert minőségi kiegészítőket gyártanak.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6410) Treff válasza XFishboneHUN (#6409) üzenetére


Treff
aktív tag

Úgy néz ki, most lesz ilyen telóm.

A kollégámnak már jó ideje van I6 és neki ilyen jellegű tokja van, nem átlátszó kivitelben. Múltkor levette róla és megmutatta: úgy néz ki a telefon alatta, mint a világháború. Tele van a körbefutó keret rész kráterekkel, karcokkal, amiket a teló és a tok közé kerülő dzsuva okozott. Ha nem tett volna rá tokot, ma egy nem 5 éves használat után kinéző készüléke lenne.

Mi erről a kérdésről tapasztalat kedves fórum társak? :F

(#6411) XFishboneHUN válasza Treff (#6410) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Lehet, hogy most nem fogok nagy meglepetést leírni, de 1-2 hetente leszeved a tokot, a port, vagy szöszt kitörlöd a tokból és a telefont is áthúzod egy mikroszálás kendővel és ennyi! :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6412) nitro16 válasza Treff (#6410) üzenetére


nitro16
senior tag

Nekem ugyan ilyen spigen air skin van rajta, csak 6s pluson. Elején átlátszó és vékony tokot akartam, hogy ne legyen ilyen ormótlan vastag tőle a telefon. Én jobbra számítottam, alatta nem karcolódott nekem illetve az ilyen tokokat 2 hetente le kell szedni és ami alá ment kosz azt eltakarítani onnan így nem lesz karcos.
Tervezek venni most másik fajtát szerintem az apple gyári szilikon vagy bőrtokját fogom választani.

Ennél a toknál többszöri levétel után már jack csatlakozónál a műanyag megrepedt ahogy kifeszült a teló a fel lerakás során.

[ Szerkesztve ]

(#6413) galaxys80 válasza Treff (#6410) üzenetére


galaxys80
veterán

Az, hogy ezért nem érdemes 200 ft-os tokokat venni a telefonra. 1 mm-t nem passzol tökéletesen a készülékre és már bejut a por. És mivel nem passzol teljesen, ezért picit mozog is benne a telefon. Így meg szépen megkarcolja.
Ez a takarításos dolog is érdekes. Én valamikor augusztusban tettem fel az ozaki tokomat az I6-ra és december elején vettem le következőre mikor gariztatni vittem.
Kíváncsiságból töviről-hegyire átvizsgáltam a készüléket és egyetlen apró karc vagy sérülés nem volt rajta.
Azzal, hogy hetente leveszi valaki a tokot szerintem csak azt lehet elérni, hogy szépen kinyúlik előbb-utóbb. Aztán jön a fent említett probléma.
Persze tudom, hogy ezzel itt sokan nem fognak egyetérteni. Ettől viszont még nekem ez a tapasztalatom.

(#6414) FIREBLADE78 válasza XFishboneHUN (#6411) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Így van. Én naponta kitörlöm a mocskot ha van. Előző sima 6 karcos lett mert homok jutott be mivel hajókázni voltam vele,strand stb. és jó pár napig le sem vettem a tokot. Most is egy ezer Ft-os tokom van és dobtam is el párszor a telefont,semmi baja. Nem a tok számít. Ki kell takarítani sűrűn és nem lesz minek gyilkolnia a felületet

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6415) Z0mbi válasza Ateszpapa (#6393) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Megneztem az oldalon es sokan panaszkodnak hogy hol mukodik hol nem... valakinek megy valakinek nem. Meg hogy az ios verziotol is fugg...

[ Szerkesztve ]

(#6416) unyadavid


unyadavid
senior tag

Mivel még milyen tokot vegyek iPhone 6S-re topik nincs, így ide ;]



2 részes (műanyag/kemény gumi) tok

(#6417) Pxs


Pxs
aktív tag

iOS 9.2-re várható a közeljövőben működő jailbreak?

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#6418) B-L-A-C-K válasza unyadavid (#6416) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ízlések is pofon tudom, de nekem nagyon nem az esetem...:)

(#6419) Viktor0610 válasza Pxs (#6417) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem azért nem, mert "mindjárt" itt a 9.3...

Samsung Galaxy A54

(#6420) unyadavid válasza B-L-A-C-K (#6418) üzenetére


unyadavid
senior tag

Pontosan, még szerencse, hogy ezer féle tok létezik.
Amugy jó a fogása, véd és nem jön szembe az utcán.

(#6421) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#6418) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem tudom ki hogy van vele, utoljára az N95-re volt öv tokom :)

(#6422) Szellem. válasza unyadavid (#6416) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én a gyári bőrt használom. Nekem az illetve a szilikon verziója jön be. A Spigen termékek még, amik nagyon minőségi és megbízható tokokat gyárt. Ezt nem ismerem. Nem vastagítja meg nagyon a telefont?

(#6423) unyadavid válasza Szellem. (#6422) üzenetére


unyadavid
senior tag

Annyira nem, hátul talán 2mm, elöl pedig 0,5mm max.

(#6424) zonusz


zonusz
tag

A prediktív szövegbevitelt hol lehet kikapcsolni?
Én nem találok a beállítás, általánosban olyan kapcsolót. Az is jó lenne, ha megmondanád ok, hogy miként lehet ignorálod az ajánlatát. Állandóan beütött a saját hülyeségeit én meg javíthatók. Eddig minden gépeken sikerült kikapcsolni, de IOS nem volt köztük. Köszi!

(#6425) #51177472 válasza zonusz (#6424) üzenetére


#51177472
törölt tag

Beállítások > Általános > Billentyűzet > Prediktív

(#6426) zonusz válasza #51177472 (#6425) üzenetére


zonusz
tag

Köszönöm, de írtam, hogy nálam nincs ilyen opció. Esetleg az automata javítás lenne?

[ Szerkesztve ]

(#6427) #51177472 válasza zonusz (#6426) üzenetére


#51177472
törölt tag

A billentyuzeten tappolj hosszan a foldgombre, ott ki tudod kapcsolni.
Nalam jo.

(#6428) Ricsxx válasza unyadavid (#6416) üzenetére


Ricsxx
tag

Na nekem ilyen volt még az 5-ön :D :D
Ha olyan helyre mentem,hogy tudtam le eshet akkor ezt raktam rá ;)
http://stylebolt.hu/uag-iphone-6-tok.html

(#6429) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Üdvözletem,

Ma megyek az új masináért (i6S), és szeretném egyből "betakarni" a kicsikét, mert ahogy magamat ismerem, az első 5 percben sikerülne valahogy összekaristolni.
Végigolvastam a fórumot fólia+tok téren, és valszeg ez a tok + fólia páros lesz a végleges, viszont ez gondolom 2-3 hét, mire megjön, és addig tuti összekarcolnám.

A kérdés, hogy tudnátok ajánlani valami ideiglenes megoldást, amit akár ma is megtudnék venni itt Pesten, hogy 0 perctől védve legyen a telefon, amíg az imént említett páros megérkezik?

(#6430) B-L-A-C-K válasza Yiggdrasil (#6429) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nillkin üvegfólia helyett inkább ezt ajánlom már.

Ideiglenesen meg elmész pl a Nyugati aluljáróba és veszel valami tokot rá, meg sima fóliát addig az egyik telefonosnál.

(#6431) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#6430) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én pont a nyugati aluljáróban rakattam rá vlmi üvegfóliát 2000ft.-ért meg vettem rá 500ft.-ért egy teljesen átlátszó szilikontokkot,ennyi kb amit rá költöttem.

Teljesen rendben van,aránylag nem a legvékonyabb a tok,üvegfólia is szépen rajta van és elég vastag,megmaradt az eredeti formája minden passzol és stimmel tökéletess.

Szerk.: Nem minden olcsó húsnak híg a leve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6432) Horovic


Horovic
aktív tag

Xprotector üvegfóliáról van vmi tapasztalat?

(#6433) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#6431) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Nem minden olcsó húsnak híg a leve."

Persze hogy nem, ebay-en is fillérekért lehet venni ilyeneket, és van köztük jó is, pl az a szilikon tok, az 1000Ft-os vékony tok, üvegfóliák, és még sorolhatnám.

(#6434) Yiggdrasil válasza B-L-A-C-K (#6430) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Ok, köszi, rendelem is!

Most hoztam el a telefont az iStyle-ból, épp megy rá vissza az 5S backup-ja. Ott az eladó srác mindenképpen szeretett volna rátenni egy Belkin üvegfóliát 9ért, illetve tokot akart hozzá adni (Apple szilikon / LAUT Fluro 10-12ért), mert hogy jelenleg nincsen biztosításuk, és hogy amíg nem szereznek addig nehogy összetörjem. Hát nemtudom, gondolom azok nem érik meg az árukat.

(#6435) B-L-A-C-K válasza Yiggdrasil (#6434) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Eladó, az a dolga rábeszéljen. De én elvből nem veszek ~20 ezerért tokot meg fóliát rá, nem azért mert nem tehetném meg, hanem tudom hogy ami számomra tökéletes, azt ebay-en megkapom a töredékéért.

Viszont van aki olyan elven van ha már van egy 250-300 ezres telefonod akkor kötelező is megadni neki minden gyári drága dolgot, na én nem ezt a tábort erősítem.

(#6436) Treff válasza B-L-A-C-K (#6435) üzenetére


Treff
aktív tag

Aki ebay-en vett tokot, az milyet vett? Tudna/tudnátok dobni ebay-es linkeket?

(persze, izlések és pofonok, de attól függetlenül jól jön tudni, kinek melyik termék melyik eladótól mennyire vált be)

(#6437) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Na meg is van az új telefon, kaptam egy újat.
2napba tellett. Ezért szeretem én az apple-t.

(#6438) Treff válasza B-L-A-C-K (#6430) üzenetére


Treff
aktív tag

2 gyors kérdés:
- a NILLKIN helyett miért jobb az általad linkelt fólia? (persze azt látom, hogy hajlékony, de pl. 0,3mm vs 0,1mm-es a tiéd esetében a vastagságuk)
/Megjegyzem, itt meg 0,2 mm-et írnak a vastagságára/
- nem is láttam még olyan fóliát, ami nem full átlátszó, hanem leköveti színben és kivitelben a telefon előlapját! :Y Mi a helyzet ezeknél a 2,5D üvegszélekkel, azt hogyan takarják vagy ilyesmi?

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#6439) B-L-A-C-K válasza Treff (#6436) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ez a 4 ami eddig bejött:

- nagyon vékony matt műanyag tok, leesés ellen nem véd, de karcok ellen igen.

link

Saját kép róla: 1, 2, 3

- Vékony szilikon tokok, leesés ellen ez sem ajánlatos, de kisebb ütődések, illetve karcok ellen jó.

link / link

Saját kép róla: 1 / 1

- Ez kicsit vastagabb mint a többi, de nagyon jó tapintású anyagból van, hátlapja meg egy vékony átlátszó plexi, ez már leesés ellen is védhet (betonra esett már le ezzel a tokkal, semmi baja nem lett a telefonnak, persze ez nem azt jelenti hogy minden esést túlél).

link

Saját kép róla: 1

[ Szerkesztve ]

(#6440) B-L-A-C-K válasza Treff (#6438) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A 0.1-es sokkal kényelmesebb a home gombnál, a szélei 2.5D-s, de ugye lesz egy kis hézag a kijelző között, mivel ugye a kijelző lekerekített, de ha tokkal használod akkor pont jó. Illetve ami normálisan rámegy a kijelzőre üvegfólia az a 3D-s, de az hogy semmi hézag ne maradjon ~10 ezer körül van a normális.

(#6441) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#6430) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez ujjlenyomattaszítás szempontjából van olyan mint a Nillkin? Mert az kvázi jobb bevonattal van ellátva mint a gyári kijelző, én ezt tapasztaltam.

(#6442) Treff válasza B-L-A-C-K (#6440) üzenetére


Treff
aktív tag

Nagyon korrekt összeállítást készítettél! :C

Viszont ami Nillkint én linkeltem (lásd), az 0,2-es és lekerekített a széle, legalábbis a képek alapján.

[ Szerkesztve ]

(#6443) Treff válasza B-L-A-C-K (#6439) üzenetére


Treff
aktív tag

A "Saját kép róla: 1 / 1" képek nem a vékony szilikon tokra mutatnak, hanem a Nillkin tokra.

[ Szerkesztve ]

(#6444) B-L-A-C-K válasza Treff (#6443) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó helyre mutatnak, az egyik Nillkin szilikon (az is vékony), a másik meg az a ~300Ft-os.

(#6442) Treff: az oké hegy lekerekített szélű, de nem 3D-s, azaz nem követi a kijelző vonalát. De mint írtam ami olyanba normális az ~10 ezer forint.

[ Szerkesztve ]

(#6445) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Nálatok is ennyire meleg van?

(#6446) Blackmirror válasza Ed Parker (#6445) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Na, mostmár tudom hova utazom hétvégén melegedni ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#6447) TheMarci válasza Ed Parker (#6445) üzenetére


TheMarci
addikt

(#6448) Ed Parker válasza TheMarci (#6447) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hehe, köszi a tippet.
A vicc csak az hogy a kölcsön telefonomban is 85F volt és celsiusra váltva volt 27.
De mondok jobbat, a kollégámnak megmutattam és érdekes neki is ugyanezt mutatta, sőt a főnököknek is.
Gondolod hogy mindannyian F-et használunk Európában? :U

(#6449) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#6435) üzenetére


tylerddd
veterán

Én most oda jutottam el, mint az i5s-nél, h vagy gyári bőrtok vagy semmi. Annyi a különbség, h most nem próbáltam ki annyi félét, mint az i5s esetében a bőrtok előtt. Egyetlen hibája van, h drága, de cserébe tökéletes anyagra, minőségre, illeszkedésre :) Mióta megvan, nem nézegetek tokokat a neten.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6450) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#6449) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem az túl vastag, meg az alját nem védi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.