Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) tylerddd


tylerddd
veterán

Nekem üveg, gyári bőrtok és biztosítás is van rajta. :)

Most írja meg mindenki, h mi van a készülékén + milyen kiegészítői vannak hozzá!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6552) kali válasza tylerddd (#6551) üzenetére


kali
legenda

:DD
nekem csupasz a 6s plus, semmi fólia meg tok, nem rontom a használati élményt! :)
akkor kap egy mobilos zoknit, ha megy a zsebbe, illetve arra szoktam letenni.
ja, és biztosítás sincs, egy telefont sem törtem még össze, vagy ejtettem le problémásan a közel 19 év mobilozás alatt.
minden kiegészítőt muszáj leírni, legyen az külső akkumulátor, nem a telefonhoz adott fülhallgató...stb?

[ Szerkesztve ]

(#6553) B-L-A-C-K válasza kali (#6552) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a zoknból ki be tenni lenne elviselhetetlen...:D

(#6554) kali válasza B-L-A-C-K (#6553) üzenetére


kali
legenda

neamegmánmééé?!?!
szinte becsúsztatós, méretre készült, nem szoros, könnyű betenni és kivenni a telefont, meg aztán nem kell naponta százszor elvégeznem a műveletet.

(#6555) tylerddd


tylerddd
veterán

Van itt egyébként olyan, aki csupán odafigyeléssel (nem raksz mellé mást a zsebben, finoman, a megfelelő felületre teszed le stb.) használja a telefont és nem tesz rá semmit, még belebújtatós tokot sem használ hozzá? Kíváncsi lennék, h úgy mennyire gyűjti a karcokat! Pl. gondolom kijelző karcos lesz, de csak esztétikai szinten vagy a használati élményt is rontja?! Láttam már más készülékben olyat, h lezárt kijelzőn látszottak a karcok, de használatkor nem, nem zavartak a használatban, tapintani sem lehetett őket.

A biztosítással kapcsolatban: unokahúgom 14 évesen, semmi védelem nélkül gyönyörűen megőrizte az i6 állapotát kb. fél évig. Erre a mamája a szemem láttára addig kavillált a kis csaj körül, h kiverte a kezéből és az egyik felső sarokból kitört az üveg egy darabja. Működött meg minden, de pl. én nem bírnám elviselni a tényt, h ott nincs egy helyen üveg :) Szerencsére volt biztosítás rajta! Szóval nem sok kell a bajnak. Én sem törtem össze telót 2001 óta, eladni is pöpec állapotban szoktam őket (már amelyiket eladtam), mégis bennem van a félsz. Illetve tudom ezt sokan helytelenítik, de az 1 év jótállás lejárta után is ad egy kis biztonságot a biztosítás. Egyre jobban piszkál az ördög ;] a natúr készülékhasználat miatt. Lehet kipróbálom és majd jövök a tapasztalatokkal!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6556) h1mpi válasza tylerddd (#6555) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy ismerősöm nem kíméli tok nélkül és meglepődtem, hogy mennyire nem lett lelakva az 1 éves i6. Persze nem dobálja, de zsebben és asztalon van a kicsike.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6557) tylerddd válasza h1mpi (#6556) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem tudom a kijelzővédő üveg állapotára mennyire lehet alapozni? Nálam azok is szinte makulátlanok, karcmentesek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6558) TechN7ne válasza h1mpi (#6556) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nagyon könnyen karcolodik a készülék hátulja és az oldala, elég neki egy asztal csusztatás is már ott lesznek a hajszálkarcok, én nem vállalnám be.

Következő tulaj tőlem mindig makulátlanul kapja, persze én is jól megvagyok fizetve, nem szeretek rajta sokat bukni, hála Apple nek meg sokáig tartják az árukat általában.

(#6559) h1mpi válasza tylerddd (#6557) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem spigen neohybrid tokban van, de a fóliát utálom. Most 3 hónapos a 6S és igen vannak rajta hajszálkarcok, de 5000 Ft értékcsökkenésért vagy annyiért se, nem fogok szenvedni a fóliával egy percet sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6560) Ed Parker válasza tylerddd (#6555) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én így használom és mikor jön az új simán el tudom adni kiváló állapotban.
Nyilván használati nyomok vannak rajta, DE, és ez a lényeg, ha én használtan áron alul adom el, akkor ne legyen elvárás a gyári állapot. Tapasztalataim alapján kb félár, picivel felette megy el a készülék, ha termékváltás előtt adom el, ha utána, ott már az Apple tovább csökkenti általában 30k-val az eredeti árat.
Pont ezért nem használok semmi védelmet, ugyanis senki nem ad érte bolti árat mégha null perces is, hiszen annyiért más is meg tudná venni a boltból.

A biztosítós példád meg pont helytálló, nekem az asszony ejtette le az 5S-t mikor a gyerekről akart készíteni képet a fürdőben, szóval én hiába vigyáztam rá, megesik hogy máshogy alakulnak a dolgok.
A másik meg hogy murvás, kavicsos területen az üveg sem véd, sem a tok, ha a telefon pofára esik és hát murphy óta tudjuk hogy erre van is esély:)

[ Szerkesztve ]

(#6561) Ed Parker válasza h1mpi (#6559) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Lol te csak 5000Ft értékcsökkenéssel el tudod adni a használt telefonokat? Ha már felbontod az ÁFA mértéke ugrik legtöbb helyen:)
Erre épiteni kellene egy vállalkozást, hozok neked egy tucattal ;]
Itt egy link ami kb reális irányárat ad egy készülékről.
Link

(#6562) h1mpi válasza Ed Parker (#6561) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A normál használt árához képest...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6563) Ed Parker válasza h1mpi (#6562) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tehát akkor az mennyi?
248k ugye a hivatalos istyle ár.
Fél év használat után kb mennyi az értéke? Amennyiért nyilván el is viszik.

(#6564) h1mpi válasza Ed Parker (#6563) üzenetére


h1mpi
nagyúr

2 évente cserélem és szerintem 90-et fogok érte kapni. 120-ért vettem.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6565) #27813376 válasza TechN7ne (#6544) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez szerintem igényesség kérdése. Nekem ez ugyanolyan mintha a ruhámra nem vigyáznék. Nem függ a telefon értékétől. Nálam legalábbis. A régi értéktelen ZTE Blade készülékem is karcmentes. Pedig én is telefonáltam rajta, használtam ahogy kell.

A krcokra annyit, hogy 4S-el jártam már úgy, h megvettem, volt rajta fólia. Használtan vettem. Örültem a fóliának, de mikor leszedtem, alatta jó karcos volt. A fóliánál meg nem lehetett látni....

[ Szerkesztve ]

(#6566) TechN7ne válasza #27813376 (#6565) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

+1

:R

(#6567) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kicsit akkor a tok/fólia, és a tok/fólia nélküli témára...

Olyan nincs hogy te sosem fogod megkarcolni, meg leejteni mert tudod 20 év alatt nem ejtettél le semmit, és most se fogod a telefont se. Ilyen nincs! Egy hiba leesik, betörik, megkarcolódik stb. Na és most lehet mérlegelni, most ne is a törésről, hanem csak a karcokról beszéljünk. Aki megkarcolja a kijelzőt, vagy az oldalát, úgyse fog teljes burkolatot, illetve kijelzőt cserélni nem kevés összegért, így elviseli hogy karcos lett. Na most engem ez jobban idegesítene hogy ott van, mint az hogy rajta van egy vékony tok, meg egy üvegfólia. Oké nem kapsz így prémium "fogási" minőséget, de engem ez abszolút nem érdekel.

Viszont aki leszarja hogy betörik, vagy megkarcolja annak tényleg nem kell rá semmi, én nem ebbe a táborba tartozom.

[ Szerkesztve ]

(#6568) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#6567) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tényleg tudsz valami jó fóliát vagy tokot i6S-re? ;]

(#6569) idntknow666 válasza h1mpi (#6562) üzenetére


idntknow666
tag

Mondjuk ez egy érdekes téma,hogy mennyivel is kapsz többet eladásnál egy "babusgatott",és egy mindenféle védelem nélkül használt telefonert.Persze valami féle igényesség szempontjából én is szeretem a tok+fólia kombót,de nem azért hogy az esetleges következő tulajnak patika állapotban őrizzem meg.

(#6570) #27813376 válasza idntknow666 (#6569) üzenetére


#27813376
törölt tag

iPhone 6s eladó, 175.000ft, makulátlan
iPhone 6s eladó, 160.000ft, kijelzőn hajszálkarcok, sarka kopottas

Az ár most lényegtelen, hasból írtam.
De. Ha veszek egy ilyen telefont használtan, nem fogom sajnálni a felárat.

(#6571) Ed Parker válasza idntknow666 (#6569) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na látod pont erről beszélek, ha a telefon új ára 248ezer, egy év múlva reálisan kb 50-55%-át éri nagyjából.
Na most ha én egy vitrinben tartom egy évig, akkor sem kapok érte az új árhoz hasonló árat, mivel kint az új így a régebbi készülékre értelemszerűen kisebb a kereslet, pláne magas áron.
De ezek csak az én tapasztalataim, én évente cserélek, mindig az aktuális modelre

Dension: minden hátsó szándék nélkül kérdem.
Neked veszít egy készülék élvezeti értékéből, ha picit kopott a sarka vagy van rajta némi apró karc?
Megér neked plusz 15000Ft-ot hogy makulátlan vagy lenyeled ezeket az apró hibákat és elmész a csajoddal ezen a pénzen 3x moziba vagy vacsorázni a karcos telefonoddal:)

[ Szerkesztve ]

(#6572) #27813376 válasza #27813376 (#6570) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ja, a legfontosabb, szerintem nincs aki azért félti a karcoktól, hogy később majd drágábban tudja eladni, hanem azért mert zavarja ha le van lakva.

(#6573) TechN7ne válasza Ed Parker (#6571) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sokat számít a készülék állapota,magamból kiindulva is jobban megveszem a makulátlan készüléket,míg a leharcolt darabjait az ember után dobálják.

Igaza volt az előttem szólónak,igényesség kérdése,pl. én a cipőmet is súrolom hogy tiszta legyen,másnak meg csupa retek gondolva minek súrolja úgy is koszos lesz.

Nem csak a következő tulajnak ápolom (amiből hasznos is van,hanem saját magam lelki nyugalmáért,és ez nem státusz szimbólum vigyázása.

"Az ember cipője sok mindent elárul róla."

(#6574) VViktor1990 válasza Ed Parker (#6571) üzenetére


VViktor1990
csendes tag

Azért az 50% vàltás előtt elég erős, ha a 16ost nézzük pl. Szerintem 150-160 at simán kapsz egy szép állapotúért. Még az új megjelenése után is el lehet adni egy szép kártyafüggetlent 130-140 ért . Én 202- ért vettem újonnan az első 6s-emet, ez nekem inkább 75%. Szerintem a felére csökkent ár egy szép állapotú független iphonenál inkább a 2. Váltásnál (7s) realizálódik, akkor lesz 100k körül a piaci ára.

[ Szerkesztve ]

(#6575) zistvan


zistvan
tag

Sziasztok.

Szerintetek egy iPhone 6s-el ki lehet húzni 2-3 évet úgy, hogy ne kelljen cserélni újra?

Azért kérdezem mert már számtalan android telefonom volt és hiába vettem már drágább(150eft) androidot tök mindegy. Sok appot szoktam feltenni egy telefonra, az elején még okés, de 1-1.5 év után mind be lassult, jött rájuk egy rendszer frissítés pl. 4esről 5ös androidra és kvázi "használhatatlan" lett.
Ki mit javasol? Eddig nagyon soknak tartottam egy iPhone ért kiadni 250eft vagy többet, de ha 2-3 évig nem kellene cserélni lehet rászánnám.

Köszönöm.

(#6576) Lizardman


Lizardman
tag

Sziasztok!

Még új vagyok a telefon (és alapból ios/apple termék) használatában, de én sem használok semmiféle védelmet. Azért vettem a telefont, hogy használjam, és élvezzem a küllemét, fogását, tapintását. :)
Erre az előző telefonomnál eszméltem rá (Lumia 930), ami gyönyörű telefon volt számomra, de végig egy Nilkin keménytokban volt, és az elején is fólia (ráadásul nem hajlított üveg, aminek ugye a szélein durván ott maradt a dzsuva is) volt. Egész egyszerűen csak takarításnál láttam valójában a telefont magát. Szó mi szó, meguntam, mivel váltani akartam mindenképp iOS-re, és ez a telefon lett ugye a választás. Nem tekintem én sem szimbólumnak, csak egy újabb telefonnak, ami VÉGRE azt csinálja, amit én 'mondok' neki, akkor amikor kell.
Biztosítást viszont kötöttem rá, mert 2-3 évig tervezem használni, és évente jó lenne új telefonra cserélni... :DD

Gyönyörű a telefon, így szerintem vétek tokba tenni, de teljes mértékben meg tudom érteni azokat, akik ezt teszik. ÉS egyáltalán nincs ellenemre az sem, csak most élvezni szeretném a telefont teljes valójában. :)

(#6577) idntknow666 válasza zistvan (#6575) üzenetére


idntknow666
tag

2 évet lazán kihúzol vele,ezt minden túlzás nélkül mondom,és még akkor is egy jól használható smooth cuccod lesz😉

(#6578) B-L-A-C-K válasza zistvan (#6575) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Simán ki lehet. Nézd meg ott az 5S, ~2,5 éves széria és még mindig teljesen jó készülék.

(#6579) Ed Parker válasza TechN7ne (#6573) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na most várj, itt nem egy lefingott készülékről beszélünk, hanem ami a normál használat alatt megkopott.
Mint egy cipő is hogy a példáddal éljek, hiába csilli-villi a teteje, a talpa attól még kopik, használódik.
Egyébként én is lemosom havonta a MacBook pró-t meg az összes i cuccomat mert iggényes vagyok ;]

(#6580) lugosi válasza Ed Parker (#6560) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én kötöttem rá biztosítást, de elsősorban a lopás / vízkár miatt. Bosszantana, ha ilyesmi történne, sajnos akármennyire óvatos is vagyok, ha el akarják lopni, az nem rajtam múlik, hogy megakadályozzam.

Én nagyon vigyázok a cuccaimra egyébként (nem csak a telefonra, olcsó pár forintos cuccokra is), egyszerűen akkor is zavar, ha valamim nincs rendben, ha senki sem tudja / látja, csak én.

Eladásnál egyébként pesszimista vagyok, szerintem se jön vissza a telefon ára az állapottól függően, sőt még sok minden más se. Pár év alatt megtanultam, hogy eladásnál a tartozékok ára pontosan nulla, tehát ha odaírom hogy van hozzá tok, azt a vevő elfogadja, hogy jár hozzá, de az árban nem lehet érvényesíteni. Sőt, volt olyan esetem, hogy a 32 gigás telefont árultam, és a vevő(jelölt, mert végül nem adtam el neki) folyamatosan linkelgette, hogy hol mennyiért lát 8 gigásakat. Ilyen vevőknél meg az állapot már totál nem számít semmit, az is "jár" mint a tok. Ha hibátlan, akkor csak a negyedét akarja az árnak lealkudni, ha nem akkor a felét :D A vevőt pont nem érdeklik az ilyenek, ő keres, talál valami széttaposott vackot, onnantól az ő fejében úgyis annyi lesz a szifon ára.

(#6581) Ed Parker válasza lugosi (#6580) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na látod én is pont így látom, vannak dolgok amit a kiegészítők sem tudnak megvédeni.
Én is vigyázok rájuk, de csak a normál szinten, pl a MacBook-hoz nem nyúlok retkes kézzel, a telefont sem veszem fel olajos kézzel, stb.

Igen van hogy a tartozékokat valaki nullának veszi, én ilyenkor mondom hogy nem kötelező azzal megvenni, le is vehetem ha ez neked nem oszt nem szoroz. Olyankor külön eladom féláron.
És nem, nem jár hozzá, csak az ami a dobozban volt új korában.
Az ilyen linkelős srácokon meg csak mosolygok, szoktam mondani hogy nem kenyérre kell a pénz, ha ez neked drága, akkor nem ezt kell megvenni.
De nézd meg ezen az áron már 6S plus van.
Ok, akkor vedd meg a péklapátot.
Nem kell mert túl nagy:)
Ugye ugye.
Végül egy ideig lökik a rossz ajánlatokat, aztán elhúznak.
Kb 1hét alatt el szokott menni, akinek olyan kell vagy ilyet keres.
Én kitartom az árat, de igyekszem a piac szerint árazni, ha ott 100 és 150ezer között van, akkor kb 130mondjuk.

(#6582) zistvan válasza B-L-A-C-K (#6578) üzenetére


zistvan
tag

Köszi.
A iphone 6s nagy előre lépés a "sima" 6-hoz képest? A 2 giga ram jelent annyit hogy érdemes 6st venni?

(#6583) idntknow666 válasza zistvan (#6582) üzenetére


idntknow666
tag

Annyira nem fogod nagy előrelépésnek érezni,viszont az időtállóságon sokat dob,illetve itt-ott azért érezhető a különbség.Ja és persze ott a 3d touch stb.

(#6584) Szellem. válasza Ed Parker (#6579) üzenetére


Szellem.
nagyúr

itt nem egy lefingott készülékről

Ezen foshtam a röhögéstől. :C

(#6585) #27813376 válasza Ed Parker (#6571) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hát azt mondom, nem veszem meg. De megéri ráfizetnem. Nemrég huginak meg faternak keresgettem autókat, végére feladtam. Aztán pár hónap után találtam megfelelőt. Ugyanez telefonnal is. Legyen újszerű. De pont ezért nem veszek használtat már egy ideje, mert meguntam keresgetni, meg szerencsére meg tudtam venni az újat.

Amit fentebb írtál, egyetértek, mikor linkel h van olcsóbb meg ez van hozzá, amazt adnak hozzá.... Húzzon el, vegye azt. Ennyi :)

(#6586) Ed Parker válasza zistvan (#6582) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Jóval gyorsabb proci, 2gb ram, ami sok esetben jó, nem tölti újra az oldalakat, játékoknál is előny, 12Mp kamera, 4K felvétel, jobb előlapi kamera, 3D touch, ez utóbbinak látom a legkevesebb értelmét.
Vagány hogy felugrik egy almenü bizonyos appoknál, de számomra egyelőre egy felesleges fícsör.
Mérlegelj hogy ezek az extrák megérik e neked a felárat, ha nem, bátran vedd az i6-ot, az is egy remek telefon.

(#6587) Ed Parker válasza #27813376 (#6585) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na ugye, én sem, szeretem ha valami szép, de nem kell gyári állapotúnak lennie.
Az ár ami dönt, ha találok olyat ami jó azt megveszem általában bármiben.
Telefonokból mindig újat vettem, mivel megjelenéskor nincs használt ;]

Nem is kell az olcsó Jánosokkal foglalkozni, nekik mindegy hogy mit vesznek, csak alkudni lehessen:)

(#6588) zistvan válasza Ed Parker (#6586) üzenetére


zistvan
tag

Köszi, a hosszú távra tervezés miatt valószínű 6s lesz. A 2 giga ram ami leginkább a felé visz.
Ki tudja mire lesz elég az 1 giga 2 év múlva, a 2 giga meg csak most jött ki, egy ideig gondolom nem növelik tovább 😊

(#6589) Ed Parker válasza zistvan (#6588) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nos az 1gb sőt kevesebb is elég volt sokáig, mikor a droidos telefonok már rég 2-3gb rammal laggoltak:)
Az iPad air2-vel jött a 2g ram, ami valóban sokat finomított a működésén.
Az iPad pró most 4g rammal van szerelve, ami viccesen hangzik hogy sok, de 3db 4K sztrimet simán kezel egyidőben úgy hogy nem dob el egy kockát sem.
Szóval minden csak programozás kérdése, de valóban a 2g jobb választás.

(#6590) hj.jani95 válasza Ed Parker (#6520) üzenetére


hj.jani95
aktív tag

Neked és Rage-nak is köszönöm a segítséget!

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6591) kali válasza B-L-A-C-K (#6567) üzenetére


kali
legenda

mérlegeltem; 19 év alatt megspóroltam annyit a meg nem vásárolt tokokon és fóliákon, hogy fedezné a megsérült telefon cseréjét egy újra, de ettől függetlenül sem használnék karcos vagy sérült telefont, hanem gyorsan lecserélném újra.

zistvan; szia, nem tudom, hogy milyen androidos telefonok voltak, amik egy főverziós frissítéstől "használhatatlanok" lettek, de biztos nem a legjobbak...
normális esetben ott sincs komoly gond egy főverziós frissítésnél, sőt, némelyiknek még jót is tesz, nekem is volt már nem egy ilyen androidos telefonom.
erős hardverű a két 6s, simán használható lesz még 1.5 év múlva, de nem lesz már olyan, mint most, hiszen lesz belőle újabb típus.

[ Szerkesztve ]

(#6592) #51177472 válasza Ed Parker (#6586) üzenetére


#51177472
törölt tag

"3D touch, ez utóbbinak látom a legkevesebb értelmét."

fura, én pl. semmiképp nem mondanám feleslegesnek, nem feltétlen az almenük felugrása, de sok esetben kényelmes lehetőségeket nyújt. nem úgy használom, mint egy hú de nagy fícsört, hanem mint egy alap dolgot.
de érdekes, pár ismerősöm egyáltalán nem is használja.

(#6593) lugosi válasza #51177472 (#6592) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én a legtöbbször gyorshívásra használom a 3D touchot a főképernyőn a telefon ikonra nyomva.

(#6594) #51177472 válasza lugosi (#6593) üzenetére


#51177472
törölt tag

Engem Safariban gyozott meg a legjobban.
Gepelesnel is jo a billentyuzeten, illetve sztem. sehol sem folosleges ahol aktiv a 3D touch.

(#6595) Ed Parker válasza #51177472 (#6592) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezek az én szokásaim, sokszor el is felejtem, a régi rutin, hogy érintésre működik, nem erővel kell nyomni, nyilván szokni kell, ezért írtam azt hogy számomra kevés értelme van.
Továbbá ahogy te is írod sok ismerősöd sem használja.
Van ahol lehet értelme, de számomra inkább parasztvakítás, mint instant get fícsör.
Legalábbis a jelenlegi formájában.

(#6596) unyadavid


unyadavid
senior tag

Nekem ma kint kikapcsolt a teló (40%-os akksival), pedig minusz se volt, 1 fok körül. Ha beviszem szervízbe, ezt megtudják valahogy vizsgálni, vagy csere lesz?

(#6597) h1mpi válasza unyadavid (#6596) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdekes hiba, biztos létező jelenség, mert már több fórumtag is panaszkodott erre. Lehet most jön az akkugate :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6598) unyadavid válasza h1mpi (#6597) üzenetére


unyadavid
senior tag

De a védő elektronika kapcsolja le, mert bent megvártam míg felmelegszik, töltőre raktam, es újra 40%-on volt. Csak 1 fokban, 15 perc után, nehogy már.

[ Szerkesztve ]

(#6599) Ed Parker válasza unyadavid (#6596) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Samsung vagy tsmc procis?
Nekem először Samsung volt és az az üzletben is lekapcsolt az eladó előtt.
A
Mostani tsmc, eddig még nem kapcsolt ki egyszer sem.
Amint teszi jelentkezem.

(#6600) h1mpi válasza Ed Parker (#6599) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nekem samu és 3 hónapja hibátlan

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.