Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) lugosi válasza #40993792 (#2950) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mobilneten nem tud OTA frissíteni sajnos valóban. Esetleg megkerülni lehet, mobilnet tethering laptopra, ahol iTunes letölti és telepíti a frissítést.

(#2952) musicryder válasza #40993792 (#2948) üzenetére


musicryder
tag

Ezt a részét még valahol meg is értem, de igen... korlátlan net esetén ha jobban belegondolunk akár nem is lenne szüksége az embernek rendes netre otthon...
És azért elég cink lenne átcsöngetni a szomszédhoz, hogy barátom adj már egy kis netet mert a 400e ft-os telefonom baszik mobilnettel frissíteni... : D

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#2953) Thewent12 válasza musicryder (#2952) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Évek óta korlátlan netem van, de hetek óta epekedve várom, hogy holnap végre bekössék a netet az új kecóban, mert agyrém a folyamatos net megosztás Iphone-ról. Nem hinném, hogy sok felhasználó a korlátlan mobilnete miatt ne kötne be otthonra internetet. Persze a gondolatmenetet értem.

(#2954) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
iPhone 12, 2 napos. Nappal nem vettem észre, de este, sötétben mindig van 1-2 fényes pont/folt a képeken. Nem poros a kamera és nem is karcos. Mitől lehet ez?
[kép] , [kép]

:R

(#2955) -secret- válasza #04441088 (#2954) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fény tükröződése a lencsén.

(#2956) Fradipuma


Fradipuma
tag

Sziasztok. Nagyon tetszik a telefon külsőre és fogásra is, ezért sajnálnám tokba rejteni. Létezi valami fólia az oldalára vagy megbízható üveg a hátuljára? Sajnos nekem a Dbrand nem jött be, pár hét használat után a saroknál folyton feljött a fólia. ( Hasitasiban hordom, egy nap sokszor előveszem, ez is közre játszhat! Javaslatokat előre is köszi!

(#2957) jenco73


jenco73
csendes tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Iphone 12 akkumulátor üzemidőben az Xs-hez képest?
Jelenleg Xs-t használok de sokszor zavar hogy néha nem bírja ki az egész napot töltés nélkül.
A méret miatt inkább maradnék a 12 vagy 11 pro mellett.

(#2958) TechN7ne válasza jenco73 (#2957) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Egy napot kibír a sima 12 ,

(#2959) MADcat válasza TechN7ne (#2958) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Alátámasztom. Ha sokat nyomkodom, akkor 9 óra körül kb 25%, de akkor tényleg nyúzom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2960) natë válasza TechN7ne (#2958) üzenetére


natë
nagyúr

Simán.

(#2961) atirag válasza jenco73 (#2957) üzenetére


atirag
őstag

A 11 pro többet bír. Attól függ mennyit bír neked az xs. Ha néha van csak ,hogy nem bírja akkor elég lesz a 12 is. Nekem fél éves a 12 és egyre inkább veszem észre,hogy mennyivel gyengébb mint a 11 pro. Egy nyúzósabb nap este 7kor már 5 százalék környékén van.

(#2962) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Sziasztok,

van-e esetleg olyan alkamazás, amivel automatizálni lehetne a mobilhotspot be/kikapcsolását? Egy androidos fejegység miatt kérdezném. Androidos telefonra a macrodroid alkalmazással meg tudtam oldani, hogy amint csatlakozik ahhoz a bizonyos bluetooth eszközhöz, akkor kapcsoljon be, és ha lecsatlakozik, akkor kapcsoljon ki a hotspot.

Köszi előre is!

(#2963) Szabi® válasza Lazika (#2911) üzenetére


Szabi®
addikt

Én nem ajánlom a Nilkin tokot, rég volt az, amikor az jó anyagú/minőségű tokokat gyártott.
Sajnos nagyon elsilányult, én a mag safe csatis apple tokra esküszöm, sajnos drága (19k),de strapabíróságra,fogásra, ver mindent, és évekig lehet nyúzni. :R

(#2964) Lazika válasza Szabi® (#2963) üzenetére


Lazika
senior tag

Tudom en a nilkin uvegfoliaval voltam úgy, hogy ajánlották aztan rá volt ragadva a hungarocel. Nem tudtam semmivel leszedni. Soha többet. :R

(#2965) djoei


djoei
tag

Sziasztok szeretnék segítséget kérni 12 szeretnék venni.Ami nem tiszta android után ill h megy iphone esetében a garancia használtan venném papírok nélkül elvileg van apple garancia ez elég így?köszönöm

(#2966) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Ti milyen appot használtak a plasztik kártyáitok (személyi, lakcím, bank, stb) kártyák digitális másolatának magatoknál tartására?

Rappi

(#2968) MADcat válasza SeatZola (#2966) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mobile pocket. Cross platform, így droidon és almán is tudom egyszerre használni.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2969) SeatZola


SeatZola
őstag

Kipróbáltam őket. Köszi a tippeket!

Rappi

(#2970) Godfather válasza #40993792 (#2967) üzenetére


Godfather
aktív tag

Ikea kartyar is lehet a wallet-hez adni.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2972) Godfather válasza #40993792 (#2971) üzenetére


Godfather
aktív tag

Elvileg ha kapsz ikea family emaileket, akkor annak a vegen van a link a wallethez adashoz.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2973) lugosi válasza #40993792 (#2967) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezeket a kedvezménykártyákat a Stocard appban is lehet tárolni. Ezen kívül amit még tud, hogy a reklámújságokat be tudja gyűjteni egy helyre és folyamatosan frissülnek.

(#2974) JohnDoe_Hun válasza SeatZola (#2966) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Nálam a személyi, lakcím stb. a jegyzetekbe van befotózva.

(#2975) SeatZola válasza MADcat (#2968) üzenetére


SeatZola
őstag

Ez a Mobile pocket tetszik.

Rappi

(#2976) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Ha az egyik simem atalakitom esim-re, akkor tudom dualsimeskent használni a 12-t. Viszont nem lesz ilyen esetben 5G vagy már javítottak? :R

(#2977) lugosi válasza #04441088 (#2976) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

iOS 14.5 esetén már van.

(#2978) #04441088 válasza lugosi (#2977) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszönöm.

(#2979) zunga


zunga
tag

Iphone 12-nél mi a tapasztalat az üzemidőben két kártyával? E-sim, fizikai sim természetesen. Sokkal gyengébb mint egy simmel?

(#2981) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok!
Van köztetek olyan, aki SE2020-ról váltott 12-re?
Más is tapasztalta azt rajtam kívűl, hogy a beszédhangszórója sokkal gyengébb a 12-nek? :U
Tehát ha a fülemhez tartva, hagyományos módon (nem kihangosítva) az SE 2020 sokkal teltebben, erősebben, élethűbben szólt. Most ebből a szempontból kicsit visszalépésnek érzem.
Más is tapasztalta ezt, vagy az én telefonom lenne hibás, és vigyem vissza?
:R

(#2982) zunga válasza #40993792 (#2980) üzenetére


zunga
tag

Köszönöm a választ.

(#2983) dns86 válasza zunga (#2979) üzenetére


dns86
tag

Én jelen pillanatban egy 12 Pro Max-ot (tudom másik topic) használok dual SIM módban mindkettő SIM-nél aktív 5G-vel (UK-ban élek). Sajnos azért lehet tapasztalni gyengébb akkumlátor időt. Persze ez lehet a dual 5G miatt is. Egy SIM-el használva hazaértem pl. 65% akkumlátor töltöttséggel (az 5G minden esetben aktív). Ugyanez dual SIM használata mellett kb. 50% kb ugyanazokkal a használati szokásokkal. Hangsúlyozom ez lehet természetesen a dual 5G miatt is. :R

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#2985) natë válasza TomPack (#2981) üzenetére


natë
nagyúr

Én nem tapasztaltam ilyet. Perfekt a cucc.

(#2986) TomPack válasza natë (#2985) üzenetére


TomPack
őstag

Videó nézés közben is érezhetően gyengébben szól. Mintha kisebb teljesítményű hangszórók lennének benne, kevésbé telt, nincs benne basszus. Se alul, se felül.
Össze tudod hasonlítani 2020 SE-vel?
Esetleg létezik erre valami beállítás? Bár az SE-n sem állítgattam semmit emlékeim szerint.

(#2987) natë válasza TomPack (#2986) üzenetére


natë
nagyúr

Igen, össze, mindkettő van. Sokkal jobban szól az én fülem szerint a 12.

(#2988) TomPack válasza natë (#2987) üzenetére


TomPack
őstag

Na majd akkor ma kipróbálok egy másik 12-est, és kiderül nálam van-e a hiba.

(#2989) dns86 válasza #40993792 (#2984) üzenetére


dns86
tag

Ezért választottam a 12 Pro helyett a Pro Max-ot. :)

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#2990) lenovomen


lenovomen
aktív tag

iPhone 12-nek milyen a hívás minősége? Jobb, mint se 2 esetében? (annak eléggé doboz hangja volt a hangszórójának)

(#2993) lenovomen válasza #40993792 (#2992) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Kíváncsi lettem mi van. Valahol ki kéne próbálni. Mivel lehetne teszt hívást indítani? Skype?

(#2994) TomPack válasza lenovomen (#2990) üzenetére


TomPack
őstag

Hát ez tényleg fura! :F
Szerintem a 12-nek van bazári dobozhangja az SE 2020-hoz képest.
Ezekről fellelhető valahol bármilyen műszaki adat?

(#2995) Syd69 válasza zsoltyyy (#2962) üzenetére


Syd69
aktív tag

Automatizálás

Alma

(#2997) zsoltyyy válasza Syd69 (#2995) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Igen, de sajnos wifi hotspot-ot nem tud kezelni. Remélhetőleg egy frissítéssel megkapja.

(#2998) hallador


hallador
addikt

Sziasztok,

Több kérdésem is lenne, úgy döntöttem kipróbálok egy Apple terméket, és egy Iphone-ál kezdeném. Több dolog van ami az androidos világ után zavarónak tűnik, minden tapasztalat nélkül ezért kérdeznék. A kérdéseim a következők lennének:
- A bluetooth-os headsetek, pl egy stereo ~ 10000 Ft-os Sony vagy hasonló mennyire működik ezekkel a telefonokkal nézegettem az Airpods árakat de azért 40 - 50000 Ft egy Bluetooth fülhallgatóért erős/felesleges/pazarló nekem nem ér ennyit. Nem gondolom, hogy nekem szükségem lenne egy ilyen árú fülhallgatóra, a 10000 Ft-os pont jó szolgálatot tesz.
- Gyors töltőm van 18Wattos Xiaomi, ez kompatibilis vajon az Iphone telefonokkal? Lehet kompatibilitási probléma?
- Zenét másolni még mindig csak iTines-al lehet, mert azért ez elég tréé megoldás ahelyett hogy feldugom bármire a telefont linux,windows bármi alól, és egy mappába bemásolom a fileaimat. Ennél egyszerűbb azt hiszem nincs. Illetve még mindig csak Windos/mac alól támogatott Linux support milyen lehet?
- Mennyire vonatkozik az a garanciális szabály az Iphone-ra, ha 250 000 Ft felett van a készülék ára, akkor 3 év garancia/jótállás jár a készülékre. Az Apple ezeket nem szokta figyelembe venni a kereskedőkkel mi a helyzet ezzel kapcsolatban?
- Mennyire vannak olyan alkalmazások IPhone alá melyekkel lehet a zenét egyszerűen kezelni pl beleteszek egy mappába egy zenét és azt abban a mappában ki tudom választani, csak így egyszerűen.
- Illetve mennyire vannak meg azok az ingyenes alkalmazások/funkciók Iphone alá, mint android alá? pl: vlc, blokkoló programok, amik nem engedik ki amit nem akarok, mobil hotspot, a dual sim, esim funkcióját melyik szolgáltató ismerheti. pl a vodafone igen?

Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3000) lugosi válasza hallador (#2998) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A 10 ezres sony füles teljesen jól működik vele, nekem is van egy olyan, bevált, jól használható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.