Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Krisz79 válasza SeatZola (#2599) üzenetére


Krisz79
őstag

Azt hiszem ,maradok Én is a Space Grey mellett. De igy sem olcsó falat a 12 ára...
Az i12 pro-t merre vetted? 3 év garival vásároltad?
Hol rendelted,vetted a tokokat?
Jelenleg Spiegen tokom van. Mi alapján választottad ezt a stilust,márkát?

#2600 sylex1 Én az ár miatt inkább a 12-t választom... Igaz a 64Gb-lehet nem lesz egy idő után elég... de Hivatalos forgalmazótól szeretném megvásárolni...(3év) Igy ezen ár már a plafon.
De ,szivesen olvasom ,hogy mi alapján választottál feljebb,mint a sima 12?
K.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2602) BéHGT válasza TechN7ne (#2555) üzenetére


BéHGT
senior tag

Mennyien ámulnak és bámulnak az androidos felhasználók? Nekem mate 20x 5g, P30 pro és P40 pro után sem jön át a sima iphone 12. Sem élményre, sem gyorsaságra, sem pedig kamerára. P40 pro meg Google nélkül is abszolút használható számomra. Pedig nagyon szeretnék iphonera váltani, de nem jön át.

[ Szerkesztve ]

(#2603) GreenGoblin válasza BéHGT (#2602) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem mindenkinek adja az iPhone. Én pl. nem tudok dönteni Android és iPhone közt ezért is van mindkettő a zsebemben (nem praktikus és nem is kényelmes) Mind a kettő mellett szól valami vagy ellene.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2604) SeatZola válasza Krisz79 (#2601) üzenetére


SeatZola
őstag

Az ezüst 128-as Pro-t az EMAg-nál 3 év garral, míg a szürke 256-os Pro-t és a fekete sima 12-t a Telenornál. Ezek is 3 év garral vannak.

A Pitaka meg már volt több telefonomon és imádom. Mindkettő tokot itt a Ph-n vettem.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#2605) BéHGT válasza GreenGoblin (#2603) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én őszintén sajnálom, hogy nem tudom megszeretni, mert más márkánál nem igazán látok olyat, hogy 1-2 évente cserélget. Közvetlen közelemben van olyan, aki 8 plust, x-et és xs-t használ megjelenés óta... Én meg szinte rohanok másikért, ha kicsivel jobb a kamerája, vagy 8 helyett több rám van, pedig nem fagy, nem akad és jó még a mate 20 x kamerája is. :W :W
Amúgy nincs arra lehetőség, hogy a felhőre nem havonta fizetsz, hanem évente egy összegben?

[ Szerkesztve ]

(#2606) joey04 válasza BéHGT (#2602) üzenetére


joey04
titán

akkor azt kell használni. sokaknak fekszik jobban a droid, nincs azzal baj.

(#2607) SamiCsillag válasza BéHGT (#2605) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Mennyibe kerül a felhős tárhely?

(#2608) -secret- válasza SamiCsillag (#2607) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

300 ft 50 GB iCloud

(#2609) SamiCsillag válasza -secret- (#2608) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Ha ez 1 hónapra van, akkor nem is sok.

(#2610) Norbi. válasza SamiCsillag (#2609) üzenetére


Norbi.
őstag

1 honap igen.
vagy 200gb 900 ft, azt szetoszthatod a csaladba.

(#2611) BéHGT válasza Norbi. (#2610) üzenetére


BéHGT
senior tag

Igen, én minimum a 200 gb-osat néztem magamnak, főleg, ha 64-ea 12 lesz a befuto...

(#2612) baloo79 válasza Krisz79 (#2598) üzenetére


baloo79
tag

Nekem képek alapján a kék és a grafit 12 Pro tetszett, de végül élőben a kék mégsem jött be annyira, így aztán sylex1-hez hasonlóan grafit lett.
Eddig nagyon bejön az iOS, ez az első almás készülékem.

(#2613) Krisz79 válasza baloo79 (#2612) üzenetére


Krisz79
őstag

Tesco Value :
Ma meglett , i12...
Space Grey-t választottam...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2614) syIex válasza Krisz79 (#2601) üzenetére


syIex
veterán

Minden évben cserélem az iPhone-t amikor kijön az új és mióta van Max azóta mindig azt veszem. Most tettem egy kisérletet a sima Pro-val is, mivel az hamarabb jött, de 2 év Max után túl kicsi lett pedig azt hittem az az én méretem, de mégsem. Egyekezesre jobb és kényelmesebb is ez biztos, de sajna (vagy nem sajna) nekem kell a Max méret.. :DDD
Szóval a sima modellek nálam sosem játszanak bár azt meg kell hagyni, hogy most nagyon jól sikerültek.
Nekem a tárhely miatt alapból felejtős lett volna a 64 is, mert 256-ot használok jó ideje és kell is az iCloud mellett is. :K
Színekben meg amint említettem, mindegyik volt, de az idei felhozatalból a Grafit lett a nyerő. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2615) akosxyz


akosxyz
senior tag

Hogy lehet a kamera rögzítő hangját kikapcsolni? Nem találom sehol :F

(#2616) SonyNex7 válasza BéHGT (#2605) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Kb 5 év android után jöttem (régebben volt 6s és iPad air 2 de akkor egyáltalán nem jött be), sima iPhone 12-vel(azért nem pro mert ez feleségem lesz nekem meg jön kifutóba a pro vagy a következő széria)
Kétszer voltam S21-et nézni,2x1 óra,de nem éreztem hogy 330eFt-érne...és ehhez hozzá adod amit a topikjában írnak akkor nagyon kiábrándító.
Az iPhonenak vannak fura dolgai,van amit nem tud,de van amit jobban.Arra juttotam hogy inkább legyen műszaki dologban,pl 120hz, gyengébb,és szoftveresen lemondok dolgokról pl főmenü appok nem tudnak landscape módot,de legyen stabil,ha leteszem ne merüljön,ne akadjon, fagyjon,laggoljon, hosszú évekig működjön., frissítsék.
Amúgy ezen is mindent meg lehet oldani csak van amit körülményesebb pl csengőhang gép nélkül csak garagebandel megy.
Brutál stabil a 4g,wifin 900mb mérek itthon,a telefon hívás felépítése és megszüntetése szinte azonnali, döbbentes.
Az akksi is meglepő olyan 6 óra sotok vannak.
Önmagában az iPhone nekem sem adja de itt jön az amit mindenhol mondanak az ökoszisztéma.
Alig várom hogy meglegyen az iPad air 4 és airpods pro (kb 1 hónap), nyáron meg egy watch, és szerintem úgy egy nagyon kényelmes bármire kiterjedő, használható rendszer lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2617) SeatZola válasza SonyNex7 (#2616) üzenetére


SeatZola
őstag

+1 Én eddig csak Samsung flagshipben utaztam mind telefonban, mind tabletben. Most január 4-től váltottam 12 Pro-ra, majd jött egy Ipad Pro 2020 11" egy AirPods Pro és előbb egy Apple Watch 5, majd egy 6. Mindent meg tudok csinálni, amit eddig androidon csináltam, de a minden gyorsabb, simább, stabilabb. Mondjuk az Ipad-en 1-2 programot remélem még kipofoznak kicsit, hogy jobb legyen.... pl. Insta és FB.

Rappi

(#2618) Krisz79 válasza SeatZola (#2617) üzenetére


Krisz79
őstag

Lenne 1 szakmai kérdésem, ugye android után .
itt nincs írás közbeni több opció ,amit felajánl , és rábökéssel választhatok az adott szavak közül .
talán T9?
annyit gépeken az amúgy se megszokott billenyűzeten, hogy inhüvely gyulladásom lesz, mire végzek 1 üzenet megírásával .

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2619) mateban7


mateban7
csendes újonc

Sziasztok.
Iphone 12 proban gondolkodom. Nagyrészt videózásra használnám. Az a kérdésem, hogy tényleg olyan jó a kamerája? Lehet érezhetően látni a dolby vision előnyeit? Köszönöm a választ.

(#2620) -secret- válasza mateban7 (#2619) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Youtube videókban meggyőződhetsz a tudására. Nem rémlik, hogy itt lenne nagy videós user.

(#2621) mateban7 válasza -secret- (#2620) üzenetére


mateban7
csendes újonc

Köszi, néztem jó párat, és persze az is egy irányvonal, de az is érdekelne, hogy aki használja, mit nyilatkozik róla.

(#2623) Krisz79 válasza #40993792 (#2622) üzenetére


Krisz79
őstag

Ez, ebben a formában elég kevéske sajnos...
Egy üzenet megírása elég lassú és időigényes .
😞

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2624) GreenGoblin válasza #40993792 (#2622) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mi az az ikon az "emailos" ikon mellett balra?
Illetve H1, H2 micsoda?

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2625) tibcsi0407 válasza Krisz79 (#2623) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Használj Gboard-ot. :)

https://utdetailing.hu/

(#2628) SonyNex7 válasza SeatZola (#2617) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Airpods pro helyett más alternatívában nem gondolkodtál?

(#2629) SeatZola válasza SonyNex7 (#2628) üzenetére


SeatZola
őstag

Igazából nem. Pont az egységes ökoszisztéma vonzott az Apple termékekhez.

Rappi

(#2630) Pucu1989


Pucu1989
csendes tag

Sziasztok, galaxy buds+al használja valaki a telefont?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 PM

(#2631) -secret- válasza Pucu1989 (#2630) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mi a kérdés?

(#2632) SeatZola válasza Pucu1989 (#2630) üzenetére


SeatZola
őstag

Én amikor áttérten január 4-én Apple-re, akkor először a Buds+-om megtartottam. Igazából jobban szólt a 12 Pro-val, mint az S20-al. Ment minden funkció ugyan úgy. Csak le kell tölteni az Apple Store-ból a Galaxy Buds appot. De! Azután kipróbáltam egy AirPods Pro-t és nem volt megállás. A Buds+-ban csak azt nem szerettem, hogy olyan macerás berakni jól a fülbe. Meg én rendszerben gondolkodtam eleve.

Rappi

(#2633) Pucu1989 válasza -secret- (#2631) üzenetére


Pucu1989
csendes tag

Nem cserélném le ha nem muszáj. Olvastam egy két helyen hogy zenehallgatással nem volt gond, csak amikor telefonálni akart vele, nem a buds-ra csatlakozott. De közben meglett a 12 pro, úgyhogy hamarosan kiderül.

 iPhone 15 PM

(#2634) Krisz79 válasza SeatZola (#2632) üzenetére


Krisz79
őstag

Milyen áron vetted?
mikor megláttam az arukeresőn, majd seggreültem.
mut tud ez enyiért?
szisztéma ide v oda

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2635) hkari válasza Krisz79 (#2634) üzenetére


hkari
őstag

Semmit, a szisztémát :) Plusz esetleg azt hogy egész kényelmes. Hangminőségre 30-40.000 Ft-os kategória kb. Én is szemeztem vele nagyon, de sajnos a hangminőségét nem tudom megbocsátani neki. Viszont tény, hogy sok fülesem volt, és eléggé maximalista vagyok a hangminőségre.

(#2636) SeatZola válasza Krisz79 (#2634) üzenetére


SeatZola
őstag

Én 1 hónaposak vettem meg 50e-ért. Azért tudtam ennyiért, mert az IPad Pro-val és a Magic Keyboard-al együtt vettem meg az uriembertől. Amúgy tényleg baromi kényelmes, nekem tökéletesen megfelel a hangja is. Beszélgetésre jobb a hangja, mint a Buds-nak, Zenére legalább olyan, de van ahol jobb. Összességében nekemjobban tetszik, mint a Buds+.

Rappi

(#2637) lugosi válasza akosxyz (#2615) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet. Ha némítva van a telefon akkor nem hallatszik, illetve Live Fotó esetén sem.

(#2638) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Tudtok ajánlani valami jó ár/érték arányú 3:1 vezeték nélküli töltőt? Ami tudja egyszerre tölteni a 12 Pro-t, a Watc-ot és az AirPods Pro-t? Persze mindegyiket vezeték nélkül. A gyorstöltés nem létkérdés, úgyis éjjel vannak fent tölteni.

Rappi

(#2639) Navaren válasza SeatZola (#2638) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nekem ez nagyon tetszik, csak így is elég vaskos ára van és félek, hogy mire ideér, mégkiakasztóbb lesz :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#2640) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Saját zenét hogyan lehet a telefonra tenni? .m4a formátum nem akadály? :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2641) hkari válasza Navaren (#2639) üzenetére


hkari
őstag

Én ennek a kínai verzióját rendeltem még, de még nem tudok beszámolni róla.

(#2642) Navaren válasza Black_Raven (#2640) üzenetére


Navaren
aktív tag

[link]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#2643) Black_Raven válasza Navaren (#2642) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi szépen! Vagyis azt mondod hagyjam a francba és hallgassam a Spotify-t. :D Igazad van, egyébként winem van, és még sosem volt rajta iTunes sem. :K :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2644) SeatZola válasza hkari (#2641) üzenetére


SeatZola
őstag

Ezzel én is szereztem már. Tetszik!

Rappi

(#2645) Homeopatia


Homeopatia
csendes újonc

Sziasztok!

Van itt aki Dual simes változatot használ? Hol tudta beszerezni? Működik neki rendesen?
Én nem az e-simesre gondolok hanem a ténylegesen kettő simesre. Szeretnék csatlakozni a iphone 12 tulajokhoz de amig a két kártyás megoldás nem lesz elérhető nem tudok. Látni a neten mindenféle csoda átalakítót amivel 2 simessé tehető. Használ bárki ilyet?

Üdv, Homepatia.

(#2646) nikilauda válasza Homeopatia (#2645) üzenetére


nikilauda
senior tag

dual Sim-est hivatalosan nem kapsz itthon, szerintem az főleg Kínában van.
Egyébként e-sim(Telekom)+nano sim hibátlanul megy.

(#2647) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
Ma beléptem a klubba. Nagyon sokáig kerestem az új telómat és egy hosszas meggondolás után egy 6/128-as 12 Pro-ra esett a választásom. Egyelőre kicsit szokatlan az iOS, de remélem hamar megszokom. Kár, hogy az áruházak között nincs átjárás, de remélem sok hasonlót vagy jobbat találok az appstore-ban a megszokott play-s alkalmazásoknál. Nem sokára elolvasom mégegyszer alaposabban a cikket, hátha az is segítségemre lesz. Egyelőre, ami feltűnt és nem esik jól, hogy az iCloud és a google fiókok után nem tudok egy harmadikba belépni a telón, az outlook fiókomat kéne valahogy még rátennem az eszközre a naptár miatt, mert enélkül nem tudom szinkronizálni.
Amúgy az enyém fizikai dual simes. Én is meglepődtem.

[ Szerkesztve ]

(#2649) SamiCsillag válasza #40993792 (#2648) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Tényleg, erre nem is gondoltam.

(#2650) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sajnos valamiért nem engedi az outlook-os naptárat szinkronizálni. Vagyis mivel ugyanaz a google fiókom email címe, mint az outlook-é (gmail-es), ezért, amikor az outlook-nál beakarok lépni nem fogadja el az outlook-os jelszavamat, csak a google-t. Olyan, mintha össze lenne akadva valami. Na, ezt most egyelőre hagyom. Lehet átváltok az apple naptárra. Max átírogatok mindent.
Nem tudom itt van olyan lehetőség, hogy lássam számmal kijelezve az akkumlátor ikonján, hogy hány % van hátra? A beállításokban nem találok ilyet.
(Bocs a dupláért)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.