Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) GreenGoblin válasza natë (#2700) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nálunk van a családban mind a kettő amit mondasz és itt pont hogy fordított az eset. 11 sokkal jobban bírja.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2702) natë válasza GreenGoblin (#2701) üzenetére


natë
nagyúr

App és felhasználás függő is, illetve, hogy mik futnak a háttérben. Én mindenesetre örülök ennek a helyzetnek :)

(#2703) Norbi. válasza Pucu1989 (#2699) üzenetére


Norbi.
őstag

Semmi, bár azzal 1-2 meccsnél nem játszok egyszerre többet, de addig bírja

(#2704) amstaffer86 válasza Pucu1989 (#2697) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Én pl. a Tennis Clash nevű játékkal szoktam játszani, de csak úgy veszem észre hogy melegszik ha tokban van és fel van dugva töltőre.

(#2705) GreenGoblin válasza amstaffer86 (#2704) üzenetére


GreenGoblin
tag

Játszani úgy hogy töltőn is van ill. tokban is van a legnagyobb akksi gyilkos.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2706) amstaffer86 válasza GreenGoblin (#2705) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Igen, valóban. :)
ilyenkor én is ha pár perc után észreveszem magam, akkor vagy abbahagyom a játékot, vagy lehúzom a töltőről.

(#2707) SamiCsillag válasza SamiCsillag (#2694) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Erre esetleg valaki?
Azóta hiába álltam vissza magyar régióra bármit letöltök, akkor az ciril betűs... Hagytam volna a fenébe azt a vodafone alkalmazást... :(((

(#2708) Godfather válasza SamiCsillag (#2707) üzenetére


Godfather
aktív tag

Beallitasokban az alkalmazast kikeresve jo esetben lehet valtoztatni az alkalmazas nyelvet.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2709) Godfather válasza #40993792 (#2676) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nos, aktivalodott az uj elofizetes, es mar csak 4g, es 5g maradt. Az 5g dualsimnel meg ugye szurke, de ott van. Volte eltunt. Velhetoen aktivan benne van a szolgaltatasban.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2710) telefonmágus válasza Godfather (#2709) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Fent a jobb sarokban mutatja ha 5G-n vagy,nyilván falun nincs

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2712) silentkiller válasza natë (#2700) üzenetére


silentkiller
senior tag

Nocsak, OP8P-ról ilyen gyorsan vissza? Üdv. újra itt és jobbulást!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2713) natë válasza silentkiller (#2712) üzenetére


natë
nagyúr

:R

(#2714) Godfather válasza telefonmágus (#2710) üzenetére


Godfather
aktív tag

Igen, nekem legkozelebb Lyon-ban van 5g.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2715) natë


natë
nagyúr

Az miért van, hogy lenémított telefonnál néha hallani a lezárási klikket vagy a billentyűzet hangját?

(#2716) natë


natë
nagyúr

Használtok a készülék hátán üveget vagy fóliát? Vettem rá egyet, de nem ok, mert a tokban így feszül.

(#2717) Norbi. válasza natë (#2716) üzenetére


Norbi.
őstag

Fóliát használok hátul, meg a napokban megjön a Dbrand skin is.
Tokot nem használok, de felpróbáltam párat, több félét és mindnek gondja van a fóliával valóban.

(#2718) mateban7


mateban7
csendes újonc

A fotózásnál kilehet kapcsolni a live videózást és ha igen hogy? Köszönöm a választ.

(#2719) Adams15


Adams15
aktív tag

Sziasztok!
Van valakinek X level tokja iphone 12-re? Jónak tűnik? [link] :R

(#2720) Tibee86 válasza Adams15 (#2719) üzenetére


Tibee86
veterán

Ránézésre pár száz forintos tok 10-20x-os áron.

(#2721) hkari válasza Adams15 (#2719) üzenetére


hkari
őstag

Alin ugyan ez 7 dollár.

Én most ezzel a woolnut tokkal szemezek. Nincs valakinek tapasztalata vele véletlen?

[ Szerkesztve ]

(#2722) Adams15 válasza hkari (#2721) üzenetére


Adams15
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek! :R

(#2723) sethi válasza Adams15 (#2719) üzenetére


sethi
senior tag

Nézd meg a Nillkin Flex Pure tokját. Olyan mint a gyári, de sokkal jobb minőségű.

(#2724) lugosi válasza mateban7 (#2718) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, a kamera appban a sarokban lévő live fotó ikonnal (koncentrikus körök). Ha sárga, be van kapcsolva, ha fehér akkor ki. A beállítások megőrzése pedig a kamera beállításaiban (Beállítások / Kamera / Beállítások megőrzése / Live Fotó) abban segít, hogy a kamera appból való kilépés után úgy is maradjon, ahogy utoljára beállítottad.

[ Szerkesztve ]

(#2725) YoSzabee válasza hkari (#2721) üzenetére


YoSzabee
tag

Ha csak a bőr a kikötés, akkor érdemes ránézni a Nomad tokokra is szvsz

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#2726) Polir7510


Polir7510
csendes tag

Sziasztok. Páromnak sima 12 készüléke van.
Ha hívják sokszor van hogy nem hall semmit. Vissza kell hívnia az illetőt hogy halljon valamit. Hálózati beállításokat visszaállítottam már de ugyanaz. Valakinek van hasonló tapasztalata? Szoftveres vagy inkább hardveres gond lesz?

(#2727) Sloth34


Sloth34
újonc

Sziasztok!

Fontolgatom P30-ról a váltást 12 pro-ra. Azonban nem tudom, hogy megéri-e váltanom. Főleg az ujjlenyomat olvasó hiánya a visszatartó erő.

(#2728) natë válasza Sloth34 (#2727) üzenetére


natë
nagyúr

Huaweiről bármire megéri váltani.

(#2729) SamiCsillag válasza Sloth34 (#2727) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Nincs egy hete, hogy megvettem a 12 Pro-t. Kicsit én is aggóttam, hogy csak face id van, de most már annyira megszoktam, hogy mivel az előző telefont is használom, sokszor azt is tartom az arcom felé...
Ez ne tartson vissza.

(#2730) SeatZola válasza Sloth34 (#2727) üzenetére


SeatZola
őstag

Én is ujjlenyomat olvasós telefonról váltottam 12 Pro-ra. Könnyen megszokható. Ez ne tartson vissza. Illetve ez se :) tartson vissza!

Rappi

(#2731) mateban7 válasza Sloth34 (#2727) üzenetére


mateban7
csendes újonc

Szia, én Huawei p30-ról váltottam Iphone 11 prora. Jelenleg csak az utcán érezni az ujjlenyomat olvasó hiányát. A rendszer bitang jó, fotók terén a Huawei a nyerő, videózásban az Iphone.

(#2732) nikilauda válasza mateban7 (#2731) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ennyire jó lenne a P30 fotós képessége?

(#2733) titi1990 válasza hkari (#2721) üzenetére


titi1990
tag

Nekem van itthon egy fekete woolnut, kellemes minőségű tok. Igaz kb. 2 napig használtam azóta a fiókban pihen a tok mert hiába slim design (bőr tokhoz képest tényleg vékony) nekem így is túlságosan nagy lett tőle a telefon. Hozzáteszem mindegyik tokkal így jártam ezért inkább maradt a tok nélkül való használat.

(#2734) GreenGoblin válasza nikilauda (#2732) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2735) mateban7 válasza nikilauda (#2732) üzenetére


mateban7
csendes újonc

Igen és mondom ezt úgy, hogy mindkettőt használtam, facebookon fotós oldalam is van és akkor kezdett el felkapott lenni, mikor átváltottam Huawei készülékre. P10, P20, Mate 20 pro, P30 pro... Az Iphone sem rossz, főleg nappal, de este nem tudja még azt a szintet. Ráadásul amiért csak 12 megapixelen fotózunk vele, a belenagyításnál szétesik a kép, így nehezebb a szerkesztés is. Ez saját tapasztalat alapján van így...

(#2736) natë válasza mateban7 (#2735) üzenetére


natë
nagyúr

Este már a 11 is sokkal jobb, mint a p30. Nem egy liga.
A vége pedig amit írtál...nehezen tudom értelmezni, minek nagyítgatsz a fotóba?
Ha a teljes, valós méretre gondolsz, ami nem nagyítás, ott pont, hogy jobb az alacsonyabb megapixel szám. Nézz meg egy 48/64-es fotót.

(#2737) GreenGoblin válasza natë (#2736) üzenetére


GreenGoblin
tag

+1

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2738) amstaffer86


amstaffer86
kezdő

Van akinek a telefonja már nem 100%-os aksi kapacitást mutat?
Ha van, ő hogyan szokta tölteni?

Köszi!

(#2739) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt vagyok, kinéztem magamnak az iPhone 11-et és 12-őt (rendes változatok, 128 GB-os háttértárral). A két modell között ~70.000 forint árkülönbség van, és nem tudok dönteni hogy megéri-e a 12-őt venni a 11 helyett. Főként átlagfelhasználásra használnám (hírek olvasgatása, Youtube, Telegram/Messenger), néha fotózásra.

Szerintetek a jövő szempontjából megéri befektetni a 12-be a pénzt, vagy pedig 11 is elég lehet? Tapasztaltatok lényeges előrelépést a 11-hez képest, ami miatt megéri a felárat az iPhone 12?

Köszönöm a segítséget előre is! :R

(#2740) syIex válasza PrometheusX (#2739) üzenetére


syIex
veterán

Mindenképp a 12-t venném.
OLED panel magában megéri a 70e felárat főleg olyan használatra! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2741) amstaffer86 válasza PrometheusX (#2739) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Szerintem is a 12 lenne a jobb választás, már csak az időtállóság miatt is.

(#2742) GreenGoblin válasza PrometheusX (#2739) üzenetére


GreenGoblin
tag

11 elég. Nem olyan nagy az előrelépés, hogy megérje azt a nagy felárat a 12. Van amiben jobb is a 11, az meg az akku ill. valakinek az is előny hogy nem amoled van benne. Szóval én 11-et venném. Ezt úgy mondom mind a kettő készülék itt van a kezemben.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2743) TechN7ne válasza PrometheusX (#2739) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ahány ember ,annyi válasz... ;]

12 t vedd mert újabb ,kisebb és tovább lesz támogatva.

[ Szerkesztve ]

(#2744) GreenGoblin válasza TechN7ne (#2743) üzenetére


GreenGoblin
tag

Tovább lesz támogatvára nem mondanám előnynek. 11 még kb. 4 évig, 12 ötig. És szerinted hány ember használ addig telefont?
:DDD
A támogatás végére már az akku is kuka lesz, kell cseréltetni ami nem olcsó ráadásul a vízállóságnak is annyi lesz utána az héccenség akkor inkább már újat vesz az ember.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2745) BéHGT válasza natë (#2728) üzenetére


BéHGT
senior tag

Miért érné meg annyira váltani? Nekem P30 pro 8/256 és 12 pro 256-os is van. Az esti képek nekem nagy csalódás a 12 pronál. A p30 pro képei sokkal részletesebbek, ezt valahogy nem tudom feldolgozni. iphone talán a fehérengyensúllyal ügyesebben játszik, de ennyi. Persze kinek mi...

(#2746) TechN7ne válasza GreenGoblin (#2744) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem ne mutasd be légy oly kedves ,hogy meddig lehet használni egy iPhone t ,van 2db 6s plus is a háztartásban 86% os gyári akkumulátorral több mint 5 évesen ,és köszi jól vannak.

Nem csak tovább lesz támogatva ,de sokkal jobb előlapi kamera ,jobb kijelző ,jobb Bluetooth kapcsolat ,minőségibb hangzás ,és még sem az 5g t ,sem a könnyebb és jobb formáját nem is említettem.

Értem ,hogy junior tag vagy és gyűjtöd a hozzászólást ,de egy szakmai topikban hülyeségeket ne beszéljünk már egy szappantartóról.

(#2747) GreenGoblin válasza TechN7ne (#2746) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem kéne személyeskedésbe átmenned azzal hogy a rangom hozod fel ami gyakorlatilag semmit nem jelent!
Az hogy 86%-os annyit jelent hogy odefigyelt az illető hogy használta, töltötte a telefont. Az hogy nálatok ez ilyen nem jelenti azt, hogy mindenkinél!
A tovább támogatottságot megmagyaráztam miért nem előny. Egy év extra nem számít sokat.
Nyilván minden újdonságot felsorolsz amivel jobb a 12, nyilván igaz is ezzel nem tudok vitába szállni. Viszont ez a sok extra nem indokolja azt hogy meg is érné.
Nagyon nerd-nek kell lenni hogy ezek miatt adjon ki az ember sokkal több pénzt.
Szappantartó...mi van?
:)

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2748) mateban7 válasza natë (#2736) üzenetére


mateban7
csendes újonc

Gondolom használtál P30 prot is és van tapasztalatod. Én valamelyik nap elmentem és fotóztam mindkettővel, onnan tudom mit írok. Az Iphone kamerája élethűbb, világosabbak a képek, a Huawei kontrasztosabb, túlszaturált. Videóban nagyon magasan az Iphone nyer.... Ha gondolod hétvégén készítek összehasonlítós képeket, bár sok értelme nem lenne, mert már nem ezek a referencia telefonok.

(#2749) dawez


dawez
tag

Sziasztok S20 ultrarol valtottam eddig nagyon tetszik csak tokot keresek ra nem tudtok valami jo minosegut? Pitakat nezegettem de vacilalok meg.

(#2750) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Köszönöm szépen mindenki tanácsát :R . Végül a 12 mellett döntöttem: kicsivel időtállóbb lesz a 11-nél (már csak az 5G miatt is, ha esetleg eljutunk odáig hogy rendesen ki lesz építve a hálózat országszerte), és szeretném kipróbálni milyen OLED kijelzővel a telefon. :) Tudom hogy nem kevés felár a 70.000 forint ezekért, de mivel 3-4 évre tervezek, így inkább rááldozok kicsit, és az újabbat veszem. (Másik szubjektív dolog: tetszik hogy a 12-nek nem lekerekített a széle, és kék színben jobban bejön számomra a telefon.)

Ettől függetlenül az 11 is szimpatikus telefon amúgy, ha kötöttebb lenne a költségvetésem valószínűleg azt kellett volna választanom. Köszi szépen még egyszer a segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.