Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) baloo79 válasza Fradipuma (#2247) üzenetére


baloo79
tag

Hmm.. Ez most azért is fura, mert kíváncsiságból kosárba tettem egy fekete 12-t (sajna grafit 128-as Pro még mindig nincs), és a kosárban feltünteti választhatóan az újgenerációs ütésálló fólia felhelyezését 6999 Ft-ért...

(#2252) Fradipuma válasza baloo79 (#2251) üzenetére


Fradipuma
tag

Lehet, ha a készüléket is ott vásárolod, akkor kapsz kedvezményt.
Pucu1989: Köszi szépen, akkor egy próbát szerintem teszek vele!

(#2253) dorika87 válasza icecave (#2249) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi. Ettől tartottam. Kényelmes volt régebbi iPhone-on, hogy fent mutatta az akku töltöttséget százalékban, de hát akkor ez van. Ezt kell megszoknom.

(#2254) dorika87


dorika87
őstag

Hogyan kapcsolom ki a készüléket?
Az oldalsó gombra a Siri jön be.

(#2255) TODI1111 válasza dorika87 (#2254) üzenetére


TODI1111
addikt

Megnyomod és nyomva tartod a hangerő és az oldalsó gombot, amíg meg nem jelenik a kikapcsolásra szolgáló csúszka.

(#2256) baloo79 válasza dorika87 (#2254) üzenetére


baloo79
tag

Úgy, ahogy TODI1111 írta, vagy pedig:

Beállítások > Általános > Kikapcsolás menüpont

Szerk.:
(#2252) Fradipuma: Az lehet. Majd kiderül, ha meglesz a teló. :)

[ Szerkesztve ]

(#2257) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok! Aki esetleg most keres a 12-re jó üveget, annak tudom ajánlani ezt:

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#2258) silvergod


silvergod
őstag

a másik iphone topikban írtak a kijelzőre egy [ilyen] problémát..van akinél esetleg jelentkezett ez?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2259) Norbi. válasza silvergod (#2258) üzenetére


Norbi.
őstag

nálam nem jelentkezett sima 12-n.

(#2260) mtm800 válasza silvergod (#2258) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam sem jelentkezett i12.

(#2261) SeatZola


SeatZola
őstag

Nálam sem a sima 128-as 12-n sem a 128-as Pro-n nem jelentkezett. Ma jön a 256-os Prom, majd megirom azon esetleg van-e....

Rappi

(#2262) silvergod válasza SeatZola (#2261) üzenetére


silvergod
őstag

ok köszi pro-t tervezek én is venni...nem volt elég a 128gb? :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2263) SeatZola válasza silvergod (#2262) üzenetére


SeatZola
őstag

De, csak kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatot.....Meg eleve a 256 felé húztam....

Rappi

(#2264) TechN7ne válasza silvergod (#2258) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Dehogy jött ,sehol semmi...

(#2265) silvergod válasza SeatZola (#2263) üzenetére


silvergod
őstag

És hogy vagy megelégedve a pro-val? Úgy tudom s20+ ról váltottál te is nem? A SOT nálad kb. Mennyi a pro-val?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2266) SeatZola válasza silvergod (#2265) üzenetére


SeatZola
őstag

Sima S20-ról váltottam, ami előtt volt az S20+. A fiamnak meg a sima S20-ról váltottunk sima 12-re. Nagyon meg vagyunk elégedve mindketten. Ma reggel vettem le 5.30-kor a töltőről, most vagyok 76%-os és 2 óra 51 perc SOT van benne. Amúgy mindenben nagyon bejön a 12-es széria. Eleinte a kijelzőolyan kicsit fura a Samsung S20 után, da 1-2 na után már ez a természetes ezt szeretem.

Rappi

(#2267) domos válasza SeatZola (#2266) üzenetére


domos
senior tag

Azért fura, mert az s20/s20+ nagyon keskeny és magas.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2268) dorika87 válasza baloo79 (#2256) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek!
Azért 7 Plus után még van mit szokni. :)
De egyelőre nagyon bejön!

(#2269) SeatZola válasza domos (#2267) üzenetére


SeatZola
őstag

Nem a méretére gondoltam. A Samsung olyan nagyon fényes, ragyogó színekkel és nagyon nagy fényerővel van, viszont a fehér szín olyan rajta, mintha egy szürke fátyol lenne előtte. A 12 Pro fehérje sokkal fehérebb és hosszabb távon sem fárad vele annyira a szemem. Amúgy meg, amikor nem volt egymás mellett az S20 meg a 12 Pro, akkor nem volt egyiké sem külön külön feltűnően jobb vagy rosszabb, mint a másik. Mondjuk az S20 szürkés fátyolos fehérje már akkor is feltűnt, amikor még eszemben sem volt az Iphone csere. Már az S10 -ról törénő cserekor is zavart ez a szürke fátyol.

Rappi

(#2270) TechN7ne válasza dorika87 (#2268) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ha lenne olyan széles legalább a kijelző ,mint a 6/6s/7/8 plus sokkal boldogabb lennék ,lassan 2 hónap alatt nem bírtam megszokni ezt a méretet ,pedig már beállítottam a nézetet is nagyítottra ,meg kísérleteztem a szövegmérettel is... :(

Kijelző mérete sokkal közelebb áll az 5.8 col hoz mint a 6.1 hez ,érdekesen idegesítő számomra ,

[ Szerkesztve ]

(#2271) domos válasza SeatZola (#2269) üzenetére


domos
senior tag

Fényerőben rosszabb a Samsung, sokkal. Az színek meg azért élénkek mert alaból a kijelző "élénk" módra van állítva, ha átrakod "természetes"-re, akkor nettó olyan mint az iPhoneon.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2272) SeatZola válasza domos (#2271) üzenetére


SeatZola
őstag

Igen ez igaz, csak én "élénken" használtam ezért volt feltűnő. Amióta az eszemet tudom mindig megvoltak a legújabb Samsung csúcsmodelljeim, Kezdve az első Omniától. Szerettem, de ráuntam. Meg az S20-nál az üzemidő és a SOT is siralmas a 12 és a 12 Pro-hoz képest. Most így 5 nap Iphone-ozás után már nem cserélnék vissza Samsungra sem, de másra sem, részben mert a 12 Pro mérete a felső határ, ami nekem kényelmes és praktikus is. A Samsung S20 kivételével nincs olyan márka, ami kis (max 6.2-6.2") méretben ad csúcs hardvert.

Rappi

(#2273) dawez


dawez
tag

Milyen tokot tudnatok ajanlani ami hasonlo minosegu mint a gyari bor tok de nem horror aron van?

(#2274) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

EMAG-on iPhone 12 Pro 128GB DEMO változat 3 év garival 380 pénz, ha valakit érdekel esetleg..

(#2275) domos válasza dawez (#2273) üzenetére


domos
senior tag

Én UAG tokokat használok, plasma, pathfinder, monarch, de valószínűleg nem ilyenre gondoltál. :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2276) Fradipuma válasza domos (#2275) üzenetére


Fradipuma
tag

Én kíváncsiságból rendeltem egy ilyet: [link] Ennyiért egy próbát megér. Csak azt nem értem, nilkin webshopba 7000Ft lett volna plusz pstaköltség..

(#2277) domos válasza Fradipuma (#2276) üzenetére


domos
senior tag

Én is rendeltem egy UAG Monarch tokot itthon, ~10k volt ami mindenhol máshol 20, remélem nem valami kínai sz*rt küldenek.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2278) Tiger. válasza domos (#2271) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez hülyeség. Anno mikor xs maxom volt, és kénytelen voltam a nappal szemben fotózni, gyakorlatilag semmit sem láttam, elkertem párom Samsung a5 2017-es telefonját, és azt hittem elsirom magam, mert nagyon szépen láttam mindent, az én 400-ezres telommal meg kB semmit. A 11pro és a 12 pro 800nits fenyereje van, tehát nem sokkal több, anno az s9 plussal sem okozott gondot nappal szemben fotózni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2279) SkyNET0


SkyNET0
csendes tag

Sziasztok!

3 napja váltottam Androidról egy 12-es kékre. Eddig minden szép és jó csak egy dologra nem számítottam, hogy neon világításnál vibrál a kép videófelvételnél. Azt tudom, ilyenkor használni kell a 25 fps PAL üzemmódot, de én eddig 60 fps-sel tudtam felvenni vibrálás nélkül. Melyik külső app-al tudok felvenni 50 fps-be, ami minőségben is jó?

(#2280) domos válasza Tiger. (#2278) üzenetére


domos
senior tag

Erre most mit mondjak, ha már azzal nyitsz hogy az én véleményem hülyeség? :DDD De persze, induljunk ki a te XS Maxos meg A5-ös tapasztalatodból... nekem van S20 Plus-om, oda tudom tenni az iPhone 12-m mellé, látom hogy max fényerőn melyik fényesebb, de persze, legyen neked igazad ;)

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2281) Noukoum válasza domos (#2280) üzenetére


Noukoum
veterán

Max fényerőt amúgy tűző napon érdemes vizsgálni, hétköznapi terhelés közben.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#2282) domos válasza Noukoum (#2281) üzenetére


domos
senior tag

Ezzel sajnos nem tudok most szolgálni (amit lesz ilyen, akkor újra megnézem), viszont előkotortam a fiók mélyéről egy XS-t, és még ez is fényesebb mint az S20+.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2283) Tiger. válasza domos (#2280) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én továbbra is azt mondom, hogy ez hülyeség a Samsung mindig is arról volt hires, hogy magas a fenyero a telefonaikban, de egyébként tűző napban nézd meg,.hidd el többet fogsz magadból látni kamerazas közben, pedig nem is szelfit csinálsz :DD

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2284) domos válasza Tiger. (#2283) üzenetére


domos
senior tag

Miért kellene elhinnem azt amit állítasz, azzal szemben ami itt van a kezemben és tapasztalom? :U Na de zárjuk le, nem akarom teleszemetelni a topikot.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2285) Tiger. válasza domos (#2284) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor keress fel egy szemészorvost, amúgy meg napról beszéltem, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2286) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Emagon ismét elérhető az olcsósított 12 pro

Illetve van sima 12 is, kék 64gb, 292k

[ Szerkesztve ]

(#2287) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Fényerőhőz szólnák hozzá nem iphonosként(i11em volt).
Samsungnak nagyobb a fényereje adatok szerint, valszeg nagyobb is de!!!(s10plus VS i11vs xiaomi mi 8 kijelzőjét hasonlítgattam úgy hogy mind a 3 egyszerre kézben tartva!!)
Kimenve velük direkt nagy erős napsütésbe , samsungé ment fel a leg nagyobbra.
De amúgy a másik kettő is teljesen jó volt , legszebb ,( árnyékok kezelése pl) I11. De ha nem !! Tűző napon voltam , egyszerüen csak világos helyen a samué volt a leg rosszabb!! Az érzékelője rossz, vagy a szoftvere?? pasz. Csak kimondott nagyon erős fényben veszi fejebb, egyszerüen kevés fényerőt enged neki. Xiaomi mi 8 is és I11 is sokkal szebb, láthatóbbá volt!!
Külföldi teszt oldalakon is találtam erre utalást. Csak a csúszkaval valami 315 mit re lehet felhúzni a samut , a MI8 át 450 körülire , az i11et azt hiszem akár max ig.(az automata fényerő bekapcsolasa nélkül.)Hiába a samunak van a legnagyobb fényereje nem jól van hangolva a környezeti fényekkel. SZERINTEM.
S20 nál is olvastam erre utalást.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#2288) TechN7ne válasza ShadowLac (#2287) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Bocsi ,de az amoled kijelzőknek (s8 ,mi 8) ,mi köze az lcd nek (i11) ? :N
Nem sok ,ráadást ez egy i12/pro topik ami oled kijelzős.

(#2289) baloo79 válasza Ron Swanson (#2286) üzenetére


baloo79
tag

Hááát... én inkább megvárom, míg hivatalos boltokban lesz a nem demo... :)

[ Szerkesztve ]

(#2290) TechN7ne válasza Ron Swanson (#2286) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem te panaszkodtál ,hogy elhoztál három i12 t és rossz a kijelző? 😂
Ilyen olcsósított szürke importos árúnak ,meg Demo telefonoknak nem csodálom.

[ Szerkesztve ]

(#2291) Loretto


Loretto
veterán

Sziasztok!

Galaxy S6, S8, S9 után a forma megfogott, így 1 hete i12 tulaj lettem (első alma). Eddig alapvetően elégedett vagyok, nyilván a rendszert szokni kell, 1-2 dolog olykor "érthetetlen", de nem bántam meg.
Ami érdekelne - hátha van tapasztalat - ilyen tokkal a Magsafe működne?
Illetve tudtok-e esetleg olyan appot, ami az ikonokat tudná dekorálni szürkeárnyalat FF etc..(nem téma, meg parancsikon formában).

Köszi!

Soirée...

(#2292) Ron Swanson válasza TechN7ne (#2290) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Icenterből vettem azt a 12 prot aminek szar volt a kijelzője. :)
Emag hivatalos apple reseller, így 3 év apple gari van a demo készülékre, és ugyanúgy bontatlan ez is.

(#2293) TechN7ne válasza Ron Swanson (#2292) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én is az iCentre ben vettem egy darabot ,még sincs semmi baja.

(#2294) Ron Swanson válasza TechN7ne (#2293) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

hát akkor örülj neki és használd egészséggel

(#2295) dns86 válasza Fradipuma (#2276) üzenetére


dns86
tag

Nekem az XS Max óta mindegyik iPhone-omhoz volt egy ilyen tokom. Miután nagyon poros környezetben dolgozom nem szeretném megkarcolni a kamerát. Egyetlen hátránya a toknak hogy a lightning csatlakozó felett egy nagyon vékony müanyag van így ha sokszor veszed le, teszed fel könnyen eltörik. Illetve megszokást igényel hogy el kell húzni a kis ablakot ha fényképezni akarsz.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#2296) ShadowLac válasza TechN7ne (#2288) üzenetére


ShadowLac
addikt

Tiger , domos kijelző témához írtam.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#2297) atirag válasza TechN7ne (#2290) üzenetére


atirag
őstag

Ezt azért annyira nem értem amit mondasz. Azért mert egy akárki behoz valahonnan akár lopottan egy készüléket annak mi köze a telefon minőségéhez????????
HA valami fóliás aktiválatlan akkor az pont ugyan az a készülék amit te kaphatsz bármelyik boltban.

Ron Swanson: Itt nem kell venni előfizetést is? Vagy az minek van mellette?

[ Szerkesztve ]

(#2298) Norbi. válasza atirag (#2297) üzenetére


Norbi.
őstag

ezt mar eloadta szifon offban is talan. :))

(#2299) joey04 válasza atirag (#2297) üzenetére


joey04
titán

Hagyd. Skippelni kell.

(#2300) Tibee86 válasza atirag (#2297) üzenetére


Tibee86
veterán

Megy a gyártósoron a válogatás, a behozott/lopott/áfacsalt stb telefonok azok leselejtezett fosok. ;] [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.