Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Gubu0101 válasza S@c@ (#2045) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem simán a sima pro-val :K

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2052) S@c@ válasza Gubu0101 (#2051) üzenetére


S@c@
őstag

De nekem a 12 es 12 mini van belove. Ott meg van a SOT 5 ora plussz?

(#2053) hkari válasza kakuk.tamas (#2050) üzenetére


hkari
őstag

Azért elötte érdemes kipróbálni vagy neten venni. Nekem a Watch és az Airpods is hatalmas csalódás volt.

(#2054) S@c@ válasza hkari (#2053) üzenetére


S@c@
őstag

Mi okozott bennük csalódást?

(#2055) hkari válasza S@c@ (#2054) üzenetére


hkari
őstag

A Watch akksi ideje számomra elfogadhatatlan volt. Ha munka közben egész nap a kezemen volt, akkor már éjszakára tölteni kellett és nem tudtam alvás monitorozásra használni. Ez szerintem ciki, és a többi gyártó ezen már túlhaladt.

Az AirPods kényelmes és praktikus, de nem tudtam neki elnézni azt, hogy egy 15-20 ezer forintos füles tönkreveri hangban. Nyilán ez ízlés kérdése, de számomra lapos, dinamikátlan volt a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#2056) atirag válasza hkari (#2055) üzenetére


atirag
őstag

Az óra sztem is vállalhatatlan ilyen üzemidővel. Az airpods pro jobb hangzásban. A sima airpods nem zenére való igazából,de használható. Viszont a használati praktikuma zseniális. Szinte tökéletes :)

(#2057) hkari válasza atirag (#2056) üzenetére


hkari
őstag

Remélem a következő jobb lesz, mert egyébként rohadtul tetszik. :(

(#2058) icecave válasza hkari (#2055) üzenetére


icecave
nagyúr

Alapból tényleg nem nagy kunszt, szerencsére Spotify alatt van EQ és találtam is hozzá normális beállítást. Így tuti a cucc az általam kedvelt trance és egyéb műfajokhoz.

(#2059) delta1017 válasza S@c@ (#2045) üzenetére


delta1017
aktív tag


Nekem ennyi.

(#2060) S@c@ válasza delta1017 (#2059) üzenetére


S@c@
őstag

Köszi, na ilyesmire gondoltam. Sajnos ez nem acélos :( , pedig ez tart vissza csak nagyon.

(#2061) atirag válasza delta1017 (#2059) üzenetére


atirag
őstag

Ez nem maxrol indult jól értelmezem? melyik készülék ez?

[ Szerkesztve ]

(#2062) delta1017 válasza atirag (#2061) üzenetére


delta1017
aktív tag

De, 100% ról indult. Két naponta töltöm.
Nekem ez az üzemidő teljesen jó.

(#2063) sethi válasza S@c@ (#2060) üzenetére


sethi
senior tag

12pro mai használat. Most 51%-nál vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2064) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Nem értem nektek hogy van 4 és ennél több képernyő idő. Hogy vannak beállítva az alkalmazás frissítés valamint az adatvédelemben a helymeghatározás. Számomra ennyi idő kivitelezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#2065) emvy válasza mr.tamasbiro (#2064) üzenetére


emvy
nagyúr

while (!sleep) sheep++;

(#2066) ateszapa748 válasza S@c@ (#2052) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Nekem volt 12 minim. 7 óra feletti kijelzőidőm is volt nem.1x. Az én felhasználási szokásommal annyit birt az aksi, mint a sima 11. Az is lehet, hogy szerencsés voltam, jó szériát fogtam.ki :) Egyetlen bajom az volt, hogy nekem túl kicsi volt a készülék. Most Note 20 Ultra 5g van, ez nem kicsi :D

(#2067) S@c@ válasza ateszapa748 (#2066) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem az mar hatalmas...az iphone 12 es mini a meg okes meret. Az aksinal viszont jo lenne ha egy napot lazan birna.

(#2068) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

A vezeték nélküli töltés vonatkozásában a gyári MagSafe fejet használva mennyire melegszik a telefon illetve a hátoldala? Továbbá nem gyári tok hsználata (Spigen) esetén a töltés hatékonysága csökkenhet?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#2069) PeteePeti válasza hkari (#2055) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát ezt nem értem! :))
Nekem a Watch 5 44mm van! Tegnapi nap pl. reggel 4-kor kapcsoltam be (100%)! Egész nap dolgoztam! Fél 6-kor értem haza, és 78%-al dobtam fel töltőre, amíg gyors megfürödtem vacsora előtt! ;) Természetesen a mindig aktív kijelző nálam ki van kapcsolva!
Akkor neked mitől merül le annyira???? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#2070) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Nálam ha megy az aktív kijelző az kb 5-6 órával lesz kevesebb az idő. És így bír nekem 2 napot,hogy délután fel teszem a kezembe 2-kor és este lerak kikapcs állapotban. Így én sem tudom mi lehet a srácnak,hogy merül annyira.

[ Szerkesztve ]

(#2071) atirag válasza mr.tamasbiro (#2064) üzenetére


atirag
őstag

Én elég sokat használom,de 6 óra felett azért bírja. Nálam a fő használat a telefonálás és navigáció. Kicsi közösségi media és üzenet app-ok.

(#2072) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

https://m.youtube.com/watch?v=RGdLbiIhP6U&t=1s

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2073) Navaren válasza PeteePeti (#2069) üzenetére


Navaren
aktív tag

Az LTE-s 5-ös széria tulajok között nem ritka a panasz, hogy gyakorilatilag pár óra alatt lemerül valami miatt, és megoldhatatlan (hard reset, stb. sem segít, cserét kérnek, ha tudnak).
Ellenben nekem is 44 mm-es 5-ös van, de csak Wi-Fi-s, reggel f8-tól este 10-ig hordva bekapcsolt AOD-val úgy, hogy napi 40-60 perc edzés is benne van ebben , amit mérek is órával - miközben Spotify-on meg többnyire zene is megy -, ilyen 50-55%-ra merül le, ebbe kb. bele kellene, hogy férjen egy alvásméréses éjszaka még, bár én nem használom.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#2074) rolandrepasi válasza Navaren (#2073) üzenetére


rolandrepasi
tag

Biztos belefér az éjszaka, csak akkor mikor töltöd az órát?

(#2075) Sn00k


Sn00k
veterán

Kb 1 ora alatt siman feltolt 50 - 60 %rol azt barmikor fel lehet napkozban tolteni. En pl minden nap 7 - 21 kozott szoktam tolteni es siman fullra feltolt. Este mar tudok vele aludni. Nem is ertem sokan miert szenvednek ezzel...

3njoy the Lif3

(#2076) rolandrepasi válasza Sn00k (#2075) üzenetére


rolandrepasi
tag

Mondjuk reggel 6- tol este hatig melozok plusz 1-1 ora út. Na ezt nem bírja. Melo közben pedig nincs lehetőségem tölteni. Ezt hogy hidalnád át? Félreértés ne essék, iphonet használok watchot már nem , nagyon jó termékek, szeretem is őket, de amerikában azt hiszik csak asztal mellet ülő pávák veszik meg diákok meg olyan emberek akik bármikor tudják tölteni a termékeket. Ezzel nem az a baj hogy ilyen hanem hogy ott ők azt gondolják hogy ez így jó nekünk és kész.

(#2077) joey04 válasza rolandrepasi (#2076) üzenetére


joey04
titán

Én korábban pont így dolgoztam, és ennyi volt az út is, és egy edzés is belefért vagy hajnalban, vagy este. Nekem a watch 3 84%-os teleppel is bírta így a napot.

(#2078) delta1017


delta1017
aktív tag

Ma volt időm nyomkodni a telót.
Tegnap vettem le a töltőről, most 8% a töltöttség.

(#2079) PeteePeti válasza delta1017 (#2078) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az mondjuk fontos infó lenne, hogy ez melyik verzió?
mini/12/12Pro/12ProMax?????

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#2081) delta1017 válasza PeteePeti (#2079) üzenetére


delta1017
aktív tag

Bocsánat, 12pro valóban, ahogy Zsolt_72 is írja.

(#2082) Navaren


Navaren
aktív tag

Csak érdekességként:

Ettől függetlenül továbbra sem értek egyet a lépéssel Almáéktól sem.
Bocs, ha vótmá.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#2083) kakuk.tamas válasza Navaren (#2082) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Így legalább eltudtam verni 20ezret kezdőszettre, amitől kémyelmesebb lett az életem. :DDD :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2084) koxx válasza Navaren (#2082) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez is eleg nagy g.ciseg mert itt mar 50+Wattos toltokrol van szo ami nem 4-5ezer ft :(((

(#2085) Ricardo válasza koxx (#2084) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Ez mocsok dolog, fügetlenül attól, melyik gyártó lépi meg.

(#2086) kakuk.tamas válasza koxx (#2084) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Huawei P40 Pro-ról jöttem át. Ahhoz 40W-os töltő van. De talán egyszer használtam (melegedett is mintállat), egyébként vezeték nélkül (15W) töltöttem a telefont.
Most is kizárólag így töltöm (és a zasszony is a Minit).

Nahjó, hozzá kell tenni, hogy az a telefon kicsit jobban bírta szuflával mint ez... De nekem így is kibírja estéig. Kopp-kopp...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2087) Dany007 válasza Navaren (#2082) üzenetére


Dany007
veterán

Úgy néz ki "egy fecske is csinál nyarat!"
Megmondom őszintén, értem, hogy miért zavar ez pár embert, de azt is értem, hogy a gyártók miért csinálják ezt, és ha még nem, akkor miért fogják ők is ezt csinálni.

Apple elkezdte, mert csak. Ismerjük az indokokat, ami részben jogos, részben nem. De. Aki majd fél milláért, de legyen az 2-300 ezerért vesz magának telefont, annak bele kell, hogy férjen egy 8 ezer forintos töltő.
Ez, nekem most ~ 45 perc alatt 18-ról 95%-ra töltötte az i12pro-t. Kész. Ennyi bőven elég. Kelle a fenének 40-50W-os gyorstöltő. Főleg úgy, hogy melegszik közben a telep, elhasználódik stb.... Mert most az i12 teljesen hűvös.
Szóval részben érthető, mert az USB C / mini USB és a Lightning port is az elmúlt 5-10 évben már annyira elterjedt, hogy kb mindenkinél van otthon legalább 1 vagy 5 db ilyen adapter. Nekem is van USB is, meg 2 Apple töltő, 5W-os sima, meg 10W-os régebbi iPadhez... Tök fölösleges lett volna egy újabb adapter az újabb készülékhez. De, mivel 20W és gyors töltő, hát vettem egyet. De, ha nem lett volna rá pénzem, miután kifizettem a 440-et az i12pro-ért, akkor se lett volna gond, mert bármelyik Lightning töltővel tölthettem volna a telót, csak picit lassabban.
Ez inkább arról szól, hogy az ember nem akar kompromisszumot kötni. Nekem se volt elég a 10W, kellett a 20, de csak mert ki akartam próbálni.... Viszont ha lenne 40W az iPhone-hoz, azt már nem venném meg ezer forintért sem, mert nem ér annyit. Hiszen már van egy 20W-os, az bőven elég.
A másik meg az, hogy mindenki látta, hogy az Apple kiveszi a töltőt és a telefont úgyis veszik, mint a cukrot. Mellette a töltőt is persze pluszba. Ami darabonként x dollár spórolás / nyereség nekik. Akkor miért ne csinálná ezt más gyártó is? Miért ne? Hiszen ha más nem, ők is kereshetnek rajta ugyanennyit...
Szóval innen nézve meg tök érthető a dolog.

És valószínű a köv. iPhone is lightning csatlakozós lesz, vagy ha nem akkor max USB-c-s, ergo a mostani 20W-os adapter jó lesz - kábel az jár hozzá -, a telep meg biztos nem lesz 4-5000mAh-nál több, tehát a töltési idő érdemben nem fog változni, ergo biztos, hogy most sok sok évig nem fogok másik töltőt venni, mert minek? Ergo, jövőre egyáltalán nem fog érdekelni ,hogy adnak-e hozzá töltőt vagy se, mert már van.

(#2088) atirag válasza Dany007 (#2087) üzenetére


atirag
őstag

Szuper. Akkor jövőre kábel sem kell mert már az is lesz otthon. Én most vettem két újat. Itthon 1db használható töltő van, és van 2db ipad töltő amit nem tudok használni. Plusz egy mac töltő aminek mind a két oldala usb c. Tehát tele vagyok toltővel amiből 1 azaz egy darabot tudok használni. És alap áron elvileg elköltöttem 630k-t. Sztem ezt akárhonnan nézem gáz.
És mindig utáltam azt a gondookozást ,hogy mennyit költöttem akkor ennnyit már ne sajnáljak. Miért is? Ezzel a hozzáállással még sok sok pénzt lehet költeni minden tartozékra.
Mintha a tv-hez nem kapnék fali táp kábelt mert úgyis van a réginek :F

És éppen ez volt a gondom,hogy mások nagy valószínűséggel nem kezdték volna el. Tehát köszönhetjük az apple-nek.

[ Szerkesztve ]

(#2089) Szabi® válasza Dany007 (#2087) üzenetére


Szabi®
addikt

""De. Aki majd fél milláért, de legyen az 2-300 ezerért vesz magának telefont, annak bele kell, hogy férjen egy 8 ezer forintos töltő.""

És aki 600-ért Tag Heuer órát vesz, az meg szíjat ne kapjon mellé ? Mert bele kell hogy férjen ?
Ezt lehet csűrni - csavarni, de a végeredmény mindig ugyan az marad = sz@rrágóság. Az Apple az elkövetkezendő években olyan irányt fog venni, ami nagyon-nagyon visszás lesz.
Kezd beérni a Tim Cook féle "profitorientáltság mindenáron" üzleti modell. :)

[ Szerkesztve ]

(#2090) Dany007 válasza atirag (#2088) üzenetére


Dany007
veterán

+ @ Szabi®:

Azt szerintem mindketten figyelmen kívül hagyjátok, hogy az, amiről beszélünk egy prémium kategória. Legalábbis árban és minőségben biztosan. Ahol a brendet a style-t meg a trendiséget kell megfizetni leginkább és csak huszadrangú maga a nyers teljesítmény vagy a tudás vagy az, amit az egész nyújtani tud. Persze iPhone esetében azért a teljesítmény is mindig ott van a toppon.

Arra célzok, hogy ha veszel egy Ferrari-t, akkor ne várd el, hogy a sarki Pista bácsi, majd 15 ezerért megcsinálja az olajcserét, mint az Opel Astrán is tette...

Eleve ott bukik a felvetés, hogy mac-et nem vennék munkára. Mert ár-teljesítmény arányban könnyen találni bármi mást, sokkal sokkal olcsóbban.
A Tag Heuer és hasonló divatmárkák is ma már csak "ékszergyártók". Eleve nem vennék 600k-ért órát, mert a telefonomon is látom az időt. :U De elfogadom, hogy van, aki kiad fél millát egy hasztalan ékszerért, mert presztizst jelent meg hasonlót.

De pontosan ezt használják ki a gyártók és a vevők tökéletesen bezabálják. Már elnézést, de az a "barom", aki kiad 600k-t egy órára... az pont le fogja sz..rni hogy még 200k egy szíj hozzá. :D Mert azt az embert, akit egy kicsit is érdekli az ár-érték és ár-teljesítmény arány, vagy az, akinek nincs a bőre alatt is pénz, az soha az életbe nem adna ki 600k-t egy órára, vagy fél millát egy macbookra, miközben funkcionálisan jóval olcsóbban is megvehetné azt.

Innentől kezdve pedig teljesen álszentség azt állítani, hogy nem gond a 4-500 ezrest telefon, viszont a plusz 8 ezres töltő már ku...va nagy lehúzás. :D Persze az, de az is, hogy majd fél milláért vesz valaki telefont.

(#2091) Szabi® válasza Dany007 (#2090) üzenetére


Szabi®
addikt

""Azt szerintem mindketten figyelmen kívül hagyjátok, hogy az, amiről beszélünk egy prémium kategória. Legalábbis árban és minőségben biztosan. Ahol a brendet a style-t meg a trendiséget kell megfizetni leginkább ""

Akkor a te értelmezésed szerint, az Apple tévedésből adott eddig is töltőt és fülest immáron 13 éven keresztül....2010-ben is trendi volt.....meg 2008-ban is.......
A magyar emberek 99%-a nem vesz 600 ezerért órát, csak egy példa volt, amiből rosszul ragadtad ki a legfontosabb részt,,,,
Ennyi erőből akkor bármi ami trendi, divatos és prémium, akkor lehagyható valami, mert úgy is olyanok veszik meg, akik eddig is megvették a drága "sz@@unkat" és majd megveszi hozzá külön.......
Szép világ lenne. Egyébként te kiváló politikus lennél (vagy az is vagy :F ) mert nemcsak elhiszel valamit érzelmi alapon, de azt megpróbálod fogyasztható formában emberek elé tárni. :D

[ Szerkesztve ]

(#2092) Dany007 válasza Szabi® (#2091) üzenetére


Dany007
veterán

"Ennyi erőből akkor bármi ami trendi, divatos és prémium, akkor lehagyható valami, mert úgy is olyanok veszik meg, akik eddig is megvették a drága "sz@@unkat" és majd megveszi hozzá külön......."

Pedig sarkítva ugyan, de pontosan erről van szó! :) Nem vagyok politikus, csak racionálisan gondolkodom. Legalábbis igyekszem. Csak az igazság és a valóság számít, semmi más.

"az Apple tévedésből adott eddig is töltőt és fülest immáron 13 éven keresztül....2010-ben is trendi volt.....meg 2008-ban is......."

Ahogy mondod, ez így van! Megszokásból, mert akkor még nem volt minimális indok sem az elhagyásukra (na meg a különböző szabályozások, lásd Fr.o.). Azonban most eszükbe jutott, hogy a sok "birka" - magamat is beleértve(!) -, akkor is megveszi a telefont, ha nincs hozzá töltő! Sőt! Nem csak a telefont veszi meg, hanem még a töltőt is külön, mert 20 perccel gyorsabban tölt. Ezt vették észre, ebből csináltak pénzt, mert profitorientáltak, és leginkább csak azért, mert megtehetik!

Megtehetik, mert így is sikertermék az új készülék, így is milliók veszik / vették meg az első héten és még így is hiány volt belőle az első hónapokban. :D Arról nem beszélve, hogy az Apple az egyik legsikeresebb vállalat a világon.
És Tim Cook ezen kb semmit se tudott rontani. Az Apple részvények értéke az elmúlt 4 évben 4x-esére nőttek. Egy vállalkozásnak ez lefordítva nagyjából azt jelenti, hogy "baromi jó amit csinálsz, folytasd így tovább"!

És ez nem egy "fogyasztható forma", nem politikusi szöveg, hanem pont, hogy az igazság! Amit senki nem hajlandó elfogadni, mert annyira nyomasztó és fájdalmas lenne! :D Az az igazság, hogy az emberek 99%-nak semmi szüksége sincs egy i12pro képességeire, tudására. Mind mesterségesen kreált igények, és mivel kiadtunk 400+ ezer forintot egy ilyenért, ezért mindenkiben benne van, hogy most hű meg ha meg jó okkal vette meg... elvégre senki se szívesen mondaná azt, hogy kib...tam fölösbe 400 ezret csak mert alma meg legújabb... De attól még ez az igazságon nem változtat.

(#2093) Szabi® válasza Dany007 (#2092) üzenetére


Szabi®
addikt

"""Megtehetik, mert így is sikertermék az új készülék, így is milliók veszik / vették meg az első héten és még így is hiány volt belőle az első hónapokban. :D Arról nem beszélve, hogy az Apple az egyik legsikeresebb vállalat a világon.""

Ezzel a tendenciával csupán egy gond van, hogy nem tudják a végtelenségig csinálni.Már az iPhone 12-nél is rezgett a léc, hogy alig tud többet, mint az elődje.Ráadásul töltő nélkül, füles nélkül, és még drágább is. Lassan a név és a titulus mögött már nem lesz semmi.
Nekem erről kísértetiesen a Nokia jut eszembe, amikor 2007-ben 250-ért adták a telefonokat,aztán egyszer csak megunták az emberek, és elfordultak a cégtől.....
De bízzunk a legjobbakban, és abban hogy az apple vissza talál arra az ösvényre, amikor még a felhasználók úgy várták a készülékeiket, mint az iPhone 4-et, vagy 5s-t, és az userek tudták hogy ezek mögött még nem csak a pénzhajhászás volt, hanem valamit adni is akartak. :)

(#2094) Sgr_A válasza Szabi® (#2093) üzenetére


Sgr_A
addikt

Csak a nokiától nem az ár hanem a telón lévő oprendszer miatt fordultak el (symbian)
2007-ben jött az iphone az sem volt olcsó mégis fogyott 2008-ban meg az android

[ Szerkesztve ]

(#2095) lugosi válasza Szabi® (#2089) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Kezd beérni a Tim Cook féle "profitorientáltság mindenáron" üzleti modell.”
Figyi, ez nem egy nonprofit alapítvány,, hanem egy profitorientált cég a kapitalizmusban. Akinek ez magyarázatra szorul az az alapokat nem érti. Igen, ezen több lesz a profitjuk. Igen, ezért csinálták. Igen, ez az egész vállalat célja. Igen, ügyes marketinghúzás volt hogy be tudták csomagolni a környezetvédelem sztoriba.

És nem, nem kötelező a többi gyártónak utána csinálni. De mivel ők is a profitért léteznek, ezért erősen várható volt.

(#2096) pauliboy23 válasza atirag (#2088) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Lehet nem lesz kábel, mivel megy a pletyka, hogy teljesen vezeték mentes lesz.

A töltő kiszedése mellett szerintem sok cégnél elgondolkodtak már, csak az apple lépte meg először, és látva a reakciókat, akkor meglépi a többi is. A mai gyorstöltők világában 5w-os töltőt szégyen adni, a többin lehet keresni, akkor minek adják a telefonhoz?

Meg ha jól tudom, az EU-ban nem csak egységes csatlakozókat akarnak, hanem csak kábel lesz a telefonokhoz ha elfogadják a javaslatot. De valaki javítson ki a ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#2097) -secret- válasza pauliboy23 (#2096) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Előbb utóbb biztosan.

(#2098) emvy válasza Dany007 (#2092) üzenetére


emvy
nagyúr

"Csak az igazság és a valóság számít, semmi más."

Lol :)

Közben olyasmiket írsz le, hogy

"Mert ár-teljesítmény arányban könnyen találni bármi mást, sokkal sokkal olcsóbban."

.. mert még az se világos, láthatóan, hogy nincs rendes helyettesítő terméke az Apple cuccoknak. Egyébként is például a mostani MBA ár/érték aránya nehezen verhető. Áruld már el légyszi, hogy hol lehet ventilátor nélküli, 15 órás akkidovel rendelkező laptopot venni 1000 dollár alatt, ami erősebb, vagy legalábbis sokkal-sokkal olcsóbb?

Pluszban: azt se érted, hogy az ár/teljesítmény nem mindenkinel ugyanaz egy adott termékkategóriában. Neked egy S Merci ár/teljesítmény aránya valószínűleg nem megfelelő, de lehet, hogy valakinek összességében az a legjobb. Ez sok mindenből adódhat, például másra használja, vagy több pénze van, és kevésbé fáj elkölteni.

Meg azt se látod, hogy az emberek a költéseik 90%-át olyasmikre fordítják, amik nem csak a túlélést szolgálják. Egy jó bor 8000 forintért? Tök felesleges, be lehet baszni koccintosbol is. Szép ház? Hullampala is felfogja az esőt. Fűtött ülés a kocsiban? Majd bemelegiti a seggem. iPhone? Jó a használt Sziamiau is.

No offense, de ez ilyen chemtrail-csoport szintű elemzés.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#2099) emvy válasza Szabi® (#2093) üzenetére


emvy
nagyúr

> az userek tudták hogy ezek mögött még nem csak a pénzhajhászás volt, hanem valamit adni is akartak. :)

Gyakorlatilag soha sem egyik vagy masik. Akkor is akartak pénzt, és a mostani mögött is rengeteg lelkiismeretes meló van (ahogy bármelyik top cégnél, akár Samsung, akár más: ezeken a helyeken tényleg óriási a hajtás, és mindenki próbál ezerrel valamit kitalálni, amivel még jobbak lesznek).

Több 12-t fognak eladni, mint 4-et. Akkor most mit tudnak az userek?

while (!sleep) sheep++;

(#2100) atirag válasza lugosi (#2095) üzenetére


atirag
őstag

Én a céget értem. Azt a sok embert itt nem értem aki még védi is amit csinál. Nem kérdés miért csinálta mert kell neki a pénz. A bajom amit már többször is írtam,hogy a baj azokkal van akik még tapsikolnak is ehhez,hogy hát ,de az apple csinálja és neki lehet.
És az ilyen hozzáállások miatt valóban könnyedén lehet.
És miért ne csinálná? Utálja a pénzt? Pont itt írod,hogy profit orientáltak. Nincs is más lehetőség mint csinálni ha látják,hogy lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.