Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) BreakerGoldn válasza Naya (#2350) üzenetére


BreakerGoldn
csendes újonc

A telefon sorozatszámát megtalálod a Beállítások » Általános » Infó alatt. Ezt kell beilleszteni bármelyik sorozatszám ellenőrző oldalra, és dekódolja belőle a modellre vonatkozó információkat, illetve a gyártás helyét és idejét. Én az SNDeepInfo-t szoktam használni.

(#2352) telefonmágus válasza BreakerGoldn (#2351) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ez jó gyenge kereső

:((

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2353) TechN7ne válasza telefonmágus (#2352) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Semmit sem mutat ,csak Foxonn + China 😂

(#2354) BreakerGoldn válasza TechN7ne (#2353) üzenetére


BreakerGoldn
csendes újonc

Ahh, bocsi... 😅 Én régebbi telefonnal próbáltam, azzal hibátlan, de esélyes, hogy a 12 széria még korlátozottan elérhető. Akkor viszont a sorozatszám 5. betűjét érdemes nézni, ez jelöli a gyártás hetét: a fórumozók szerint a "Q" (46. hét) és az annál magasabbak a kevésbé érintettek a kijelző problémákban.

(#2355) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

37. heti az enyém és semmi baja. Imádom. 10év android után.

(#2356) amstaffer86 válasza BreakerGoldn (#2351) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Sziasztok!

Az enyém az oldal alapján 47. heti gyártás (16.11 - 22.11)
Nincs hibája a kijelzőnek. Sem minimum, sem max fényerőn nem jelentkezik az OLED flickering.

(#2357) Ganzer válasza amstaffer86 (#2356) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Szintén zenész, hibátlan.
Week: 46 (09.11 - 15.11)

(#2358) amstaffer86


amstaffer86
kezdő

Azt be lehet valahogy állítani, hogy beszélgetés közben a főgomb megnyomásával ne megszakítsa a hívást, hanem csak a képernyő aludjon el?

(#2359) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

DeÚgy döntöttem holnap veszek egy iPhone 12-öt.
Eddig vártam a 3 év garanciára,az új S21-re de az óriási csalódás lett és az S8 sem bírja tovább. Más alternatíva 6" körüli méretben csúcskategóriában nem nagyon van.
Szerintem nem éri meg különbözetet a pro,főleg úgy hogy ha kijön majd a 13 akkor úgyis a feleségem iPhone 7-esét fogja váltani,én meg vagy kihozom olcsóbban a kifutó 12 prot vagy az új 13-at.
Online rendelem így lesz 2 hét teszt időszak.
Az lenne a kérdésem hogy van valami típus hiba amit tesztelni vagy figyelni kell?Van aki esetleg megbánta a vételt?64gb tárhely mennyire elég?
Akksi üzemidő hogy alakul?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2360) domos válasza SonyNex7 (#2359) üzenetére


domos
senior tag

A kijelzővel vannak gondok elvileg, azt nézd meg. Nekem a minim 64GB-os, és van rajta 27GB üres hely, úgy, hogy van fent elég sok app + 5000 feletti kép. Elvagyok ennyin, de ez amúgy is csak 3. telefon, a sima és a Pro Max (itt 128 az alap) 128GB-osak, ha van rá lehetőséged, én javaslom a plusz tárhelyet, annyival nem kerül többe.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2361) TechN7ne válasza SonyNex7 (#2359) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Minden lényeges dolgot megkapott a sima i12 ,pro széria a levegőben lóg az egész felhozatal közt ,én is azt vettem volna ha lenne értelme (nekem a i12 széria színei is jobban bejönnek).
12 pro max. ra szintén van igény a nagyobb kijelző miatt ,és a mini kiadás is egyedi mert sokan vártak egy kis iPhone t.

(#2362) amstaffer86 válasza TechN7ne (#2361) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Én is pont így látom, a pro verzió nem ad annyival többet idén mint pl a 11-11 pro esetében volt.

(#2363) BreakerGoldn válasza amstaffer86 (#2362) üzenetére


BreakerGoldn
csendes újonc

Ez attól is függ, hogy miként tervez az ember vele. Ha 2-3 évig akarja tartani – vagy eleve 2. telefonnak szánja –, akkor valóban nem. De 4-5 évnél már jövőállóbb lehet a 6GB RAM és az eleve magasabb tárhely a Pro-ban, így megérheti ráfizetni.

(#2364) bigsee


bigsee
addikt

Kapcsolóval lenémított állapotban, ha bejövő hívás van, akkor halkan kattog a telefon. Mint a tárcsás készülékek, régen, ha mondjuk a 0-t végigtekerted, akkor így, kattogva pörgött vissza. Ilyen hangja van, halkan, nehéz észrevenni. Tapasztaltátok már ti is?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2365) nikilauda válasza SonyNex7 (#2359) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én is a három év gari miatt vártam januárig. 128-as 12-es. Eddig hibátlan, nem lősz vele mellé.

(#2366) TechN7ne válasza BreakerGoldn (#2363) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hamarabb hal meg az akkumulátor ,ég ki az oled kijelző ,mint hogy elfogyna a ram.
2-3 évig meg még mindig bőven elég lesz 4gb.

[ Szerkesztve ]

(#2367) BreakerGoldn válasza TechN7ne (#2366) üzenetére


BreakerGoldn
csendes újonc

Az 5 éves 6S-t elnézve – amit még mindig használok – a kijelző hibátlan (ok, persze ez még IPS), a sebesség és a reszponzivitás teljesen jó, viszont 2-3 alkalmazásnál többet már nem bír a memóriában tárolni és állandóan eldobálja őket. (Aksit 2,5 évesen cseréltettem, az új még mindig 90%-os.)

Az A14 most is bika, így azzal nem lesz gond, akkut pedig lehet cserélni — ezért írtam, hogy aki hosszú távra tervez, annak legnagyobb eséllyel a RAM lehet a deal-breaker 4 év múlva ismét.

[ Szerkesztve ]

(#2368) TechN7ne válasza BreakerGoldn (#2367) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

5 éves kiadás az iPhone 6s 2gb ram al (idén lesz 6 éves) ,és még mindig használható kategória ,az első 2-3 évben meg hasított minden fajta weboldal újratöltés nélkül is,
LCD kijelzőt meg teljesen értelmetlen összehasonlítani egy oled kijelzővel ,semmi esetben sem bírják addig mint egy lcd ,aminek a tartóssága akár 10 év is lehet rendszeres használat mellett is.

[ Szerkesztve ]

(#2369) baloo79 válasza BreakerGoldn (#2363) üzenetére


baloo79
tag

6GB RAM és az eleve magasabb tárhely a Pro-ban

Ez miatt lett végül Pro, plusz a fotózás. :K
Jól fog jönni a harmadik lencse.

(#2370) amstaffer86 válasza BreakerGoldn (#2363) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Tegyük hozzá elég fura az Apple-től, hogy egy 350ezer ft-os áron nyitott telefonba csak 4Gb RAM-ot tesznek... szerecséjükre (és a mi szerencsénkre is :D ) az iOS olyan mértékben jobban bánik a memóriával, hogy ezt a 4-et úgy érezni a telefonnál, mint Android esetén a 8Gb-ot...

(#2371) domos válasza amstaffer86 (#2370) üzenetére


domos
senior tag

Ez az Apple-től egyáltalán nem fura :)

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2372) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Hét végülis a sima 12 64gb lett.
Nem ér 100.000eFt-al többet a pro, főleg úgy hogy átbeszéltük feleségemmel és úgy a legjobb hogy az Ő iPhone 7 telefonját váltja majd ha jön az új széria,nekem meg lesz kifutóba a 12 pro vagy a 13.Neki még ez is sok lesz,az iPhone 7 is tökéletesen elég neki :)
Lesz mellé egy iPad Air 4 is úgyhogy szerintem elég lesz a tárhely.
De végülis lesz 2 hét tesztelni.
Kellene egy tok+üveg fólia.
Gyári szilikon tok vélemény?Fekete teló, fekete szilikon tokkal eléggé tetszik. Teljes keretes fóliával használható?Koszt,port, ujjlenyomatot mennyire gyűjti?
Van esetleg más ajánlás?Olyam ami 2-3 napon belül megjön mert addigra lesz meg a telefon.

(#2373) amstaffer86 válasza SonyNex7 (#2372) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Gratula!
én egy Spigen tokot kaptam rá. [link]
Nagyon szeretem, tökéletesen védi a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#2374) Norbi. válasza SonyNex7 (#2372) üzenetére


Norbi.
őstag

Tokot nem használok, így azt passz. Fóliából nem kell keretes, sík a kijelző, így a sima üveg is kimegy a széléig, inkább azt vegyél, kevésbé törik és a kijelző széléből sem takar ki, mint a keretes.

(#2375) SonyNex7 válasza amstaffer86 (#2373) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Pont ez a másik amit kinéztem.
Nem vastagitja nagyon telefont?Mennyire takar rá a kijelzőre?Milyen üvegfóliát használsz mellé?

[ Szerkesztve ]

(#2376) SonyNex7 válasza Norbi. (#2374) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Hogy tud kimenni a széléig?Pont ez a különbség,vagy nem?

(#2377) amstaffer86 válasza SonyNex7 (#2375) üzenetére


amstaffer86
kezdő

vastagabb érzetet ad így jóval, mint tok nélkül, de körbe védi a telefont. A kijelzőre nem takar rá, viszont eléggé kiáll előre a telefontól. Magyarul a kijelző síkjánál jóval magasabban van a tok pereme, ezért is tűnik jóval vastagabbnak így...
Üvegfólia egyelőre nincs rajta, elvégre azt mondták hogy ez az eddigi legütésállóbb iPhone kijelző.. :D

[ Szerkesztve ]

(#2378) Norbi. válasza SonyNex7 (#2376) üzenetére


Norbi.
őstag

Úgy, tud kimenni, hogy sík a kijelző. Simán kimegy.

A keretes fóliák is ugyan olyanok, csak nem látod a szélén, hogy levegős marad a fekete keret miatt. (Ezt most nem az i12-re értem, hanem az összes többire)

(#2379) pescara válasza amstaffer86 (#2377) üzenetére


pescara
aktív tag

En is pont igy vagyok,l de gondolkozom rajta, hogy hetfon radobatok egy kepernyo vedot. Eleg rendetlen vagyok es nem tudom, hogy apropenz, kulcsok stb tarsasagaban mennyire birja a szuper hiper kepernyo, ha veletlenul osszekerulnek:-))

(#2380) lugosi válasza amstaffer86 (#2358) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem. Hívás közben a főgomb leteszi, kivéve ha kihangosítva (hangszóró) vagy bármely külső eszközön keresztül telefonálsz (fülhallgató, kihangosító).

(#2381) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Sziasztok!

Mint friss almás, úgy érzem szükségem lesz pár kábelre, hogy minden szituban legyen nálam kábel, ha megszorulok, így úgy érzem érdemes lehet beszerezni usb-a és usb-c kábelt is.

Honnan érdemes beszerezni, hogy kompatibilis legyen a i12-vel?

Köszönöm segítségeteket :R

szerk.: ha esetleg az AppleKing-nél tudtok ilyet, az lenne a legjobb, tokot sajnos csak onnan tudok rendelni, így akkor a kábelt is odacsapnám a rendeléshez.

[ Szerkesztve ]

(#2382) baloo79 válasza likeaRAINBOW (#2381) üzenetére


baloo79
tag

Szia!
Én pl. az IKEA-ból szereztem be ilyen kábeleket.
[link] (Lillhult a neve)

(#2383) syIex válasza amstaffer86 (#2377) üzenetére


syIex
veterán

Így van, a legütésállóbb. Viszont mivel minél “felxibilisebb” az üveg annak puhább anyagú is ezáltal annál könnyebben is karcolodik sajnos. Nekem a 12 Pro Max kb másfél hónap után egy jó centis karc volt rajta. Tovább adtam szerencsére rajta, mert engem nagyon zavarna. Az újra már vettem fóliát akármennyire is rühellem. :U
Szerencsere a hátsó részen nem igazán tud látszani karc szóval tokot nem igazán hordok továbbra sem. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2384) pergabb


pergabb
senior tag

olyan szépen le van húzva az üzemidő a tesztben...
szóval valaki meg tudná osztani, hogy a 12, vagy a 12 pro egyetlen egy intenzív napot kibír e? :) (gondolom a sima 12 jobban bírja picit)

(#2385) Fradipuma


Fradipuma
tag

A T-nél most 129.999 az 5-ös apple watch (44mm), szóval egyet be is rendeltem. Esetleg valaki tudna valami fóliárlt vagy üveget ajánlani rá ami pár nap alatt itt van, és könnyű felhelyezni?

(#2386) Fradipuma válasza pergabb (#2384) üzenetére


Fradipuma
tag

Hát sajnos nagy csodát ne várj. Nekem intenzív használat mellett (pro) egy hajszálnyival jobb csak az üzem időm mint, mint a 2 éve nyúzott Mate 20 pro-n...

(#2387) domos válasza pergabb (#2384) üzenetére


domos
senior tag

A Mini is kibír egy intenzív napot :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2388) delta1017 válasza pergabb (#2384) üzenetére


delta1017
aktív tag

i 12 pro, amúgy kibír egy napot

[ Szerkesztve ]

(#2389) SeatZola válasza pergabb (#2384) üzenetére


SeatZola
őstag

A fiam 22 éves és a telefonján "él"! Mindent csinál vele, FB, YT, játék, zene és simán megy 6 órás SOT-okat. Reggel veszi le a vezeték nélküli töltőről és este 11-ig simán megy ezekkel neki. És este még bőven van az akkuban! Ezt én sem hittem volna, de tényleg ennyit tud. Nekem a 12 Pro két napot megy, úgy hogy Deezer, Messenger, Apple Music, email, stb. megy rajta. Reggel 5.20-tól 17-ig mobilneten utána wifin van. Simán hozza az egy napot mindkettőt tapasztalatom szerint.

Rappi

(#2390) amstaffer86 válasza pergabb (#2384) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Én is csak csatlakozni tudok. Teljesen rendben van az aksi (i12). Sosem kellett még félnem, hogy mire este hazaérek nem marad benne szufla...

[ Szerkesztve ]

(#2391) TechN7ne válasza SeatZola (#2389) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

+ 1

(#2392) atirag válasza pergabb (#2384) üzenetére


atirag
őstag

Ez attól függ mit használsz intenzíven. Mert attól függ mennyit bír. De 1 napnál biztosan nem többet.
Ma 4 óra volt a használatom mire este 7 re 15százalék lett. És ebben csak 40 perc telefon rész. Pedig többnyire 2 óra felett van.Persze változik mikor mit használok többet,de ma már kezdtem mondani a páromnak,hogy ha ez így lesz akkor jön vissza hozzám a 11 pro :)
És azért azt ne felejtsük el,hogy ez új akksival tudja ezt!!

(#2393) TechN7ne válasza atirag (#2392) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Attól függ mióta használod ,van meg neked a telefon ,kell egy kis idő míg beáll a rendszer ,megismeri szokásaid.
Első napokban én is panaszkodtam , 2 hét elteltével már többet is bír mint az előző i11 em visszatekintve ,azóta eltelt 2 hónap és egy rossz szavam nincs ,a készüléknek minden funkciója tökéletesen és hibamentesen működik ,semmivel sem lett rosszabb széria az előző eresztéseknél ,szájról szájra terjednek tapasztalat nélkül a felvetések.
1,5 nap lazán meg van ,intenzív használat mellett max. naponta ugyanabban az időben kell felrakni tölteni.
Mini akkumulátorát nem ismerem ,róla nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#2394) atirag válasza TechN7ne (#2393) üzenetére


atirag
őstag

Kb 2 hónapja van meg. És pont kevesebb dolgom volt eddig. Most kezd beállni a szokásos munkám és ezzel a használat is. 90 százalékban este 10 kor kerül töltőre és 5:50 kor veszem le. 6:20 kor kezdem a napom és változó este ókor erek haza. Ahhoz képest ,hogy kisebb az akku jobb a a kezelés . De azért van bennem izgulas ha olyan autóval megyek amiben nincs töltő . Sajnos simán hajlamos vagyok elfelejteni . A 11 proval nyugodtabb voltam . Nem panaszkodom amúgy csak leírtam mit bír ha használva van.

(#2395) Navaren válasza Fradipuma (#2385) üzenetére


Navaren
aktív tag

Szerintem ne erőltesd az órára a fóliát.
Személyes tapasztalat, hogy a nagyon drága fennmarad, viszont ocsmány lesz tőle az óra, az olcsóbb pedig egyszerűen alul-felül feljön.
Emellett valamit ront az érintésérzékenységen is, az app-bezárás animáció nem mindig működött.

Nekem S5 pár nap múlva lesz épp egy éves, egy karc van rajta, de azt is csak akkor látni, ha ki van kapcsolva az óra (ami AOD miatt nemigen fordul elő), pedig nem dísznek van.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#2396) icecave válasza Navaren (#2395) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig a hydrogel-ek jók nagyon. Pl. Rock hydrogel. Víztiszta, könnyű feltenni, jól a helyén marad. Én egyszer beütöttem egy kiálló valamibe fólia nélkül még az S2-met, azóta minimum egy ilyen mindig van a telefonon.

(#2397) Norbi. válasza icecave (#2396) üzenetére


Norbi.
őstag

+1 :K

(#2398) tomiii007 válasza Fradipuma (#2385) üzenetére


tomiii007
senior tag

Nekem aliexpresses folia van rajta, mar fel eve 3dollar 3db semmi baja 😀 nem is latszik

(#2399) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

MagSafe-es autós tartót / töltőt használ valaki? Mi vált be? Aliexpressen látom van pár.. :D

(#2400) lipothp


lipothp
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm keresett meg a következő problémával:

Van egy Iphone 12 pro-ja, egy Watch S5 ESIM, és egy MacBook.
A probléma pedig a következő:
Ha e-mailja érkezik a telefonján nem ad hangjelzést, csak minden más eszközén.
Az értesítése megérkezik, látszik, hogy jött e-mail, de a készülék nem ad hangot.

Ha kikapcsolja a BT-t és a Wifit, akkor a telefon szól, hogy érkezett mailja...

Minden beállítást átnéztem, de nem jövök rá mit nyomkodhatott el.
Tudnátok ebben segíteni?

Köszönöm!

S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.