Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) atirag


atirag
őstag

Köszönöm így értem :)

(#2302) Ron Swanson válasza atirag (#2297) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Jár hozzá ilyen Netfone-os SIM (promóciós csomag), de nem hiszem hogy létrejön előfizetés a vásárlással. Gondolom be kell regisztrálni aztán aktiválni a SIM-et, de ezt skippelni fogom.
Kedden megyek majd az EMAG üzletbe átvenni, aztán majd megírom. :)

[ Szerkesztve ]

(#2303) atirag válasza Ron Swanson (#2302) üzenetére


atirag
őstag

Gondolom írták volna feltételként mikor megvetted. kíváncsi leszek.

(#2304) hkari válasza TechN7ne (#2293) üzenetére


hkari
őstag

Én meg apple.com ról és szar ;] Ez egy típushiba amit még nem ismertek el. Vagy szoftveres hiba, mert hasonló volt nekem régen a Lumia 930-on, és azt megoldották. Nagyon alacsony fényerőn nem kapcsolnak ki a panelben a ledek fekete tartalom esetén sem.

Biztos, hogy ez nem függ attol hogy honnan veszed...

(#2305) Fradipuma


Fradipuma
tag

Otp-s Visa kártyát nem lehet hozzáadni az apple pay-hez? Csak mert nekem azt írja, hogy nem támogatott a tavaly kiadott otp kártyám.

(#2306) domos válasza Fradipuma (#2305) üzenetére


domos
senior tag

Nem, mert egy gagyi sz*r. Revolut megoldja, vagy kérni kell az OTP-nél dombornyomott kártyát.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2307) Tiger. válasza ShadowLac (#2287) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Samsunget, és az iphonet is lehet tanítani, pl nekem az iPhone teljesen leveszi a fenyerot sötétben, de akkor alig látok valamit, ezért egy picit raktam rá, és megtanulta, és nem veszi teljesen le.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2308) akosxyz


akosxyz
senior tag

Sziasztok, lehet valahogy IOS-ben alkalmazást zárolni? Úgy értem, hogy hiába van feloldva a telefon, ha az alkalmazásra megyek, akkor újra kér FaceID-t? :R

(#2309) -secret- válasza akosxyz (#2308) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#2310) sethi válasza akosxyz (#2308) üzenetére


sethi
senior tag

Egy pár alkalmazást lehet: messenger, whatsapp, otp bank alkalmazásai, a jegyzeteken belül lehet jelszavazni, van olyan alkalmazás amiben külön fotóalbumot lehet létrehozni és azt lezárni

(#2311) Naya


Naya
csendes tag

Sziasztok! Csütörtökön vittem be a 12 pro-t a szervizbe, mert sötétben, emelt fényerő mellett, teljes kijelzőn nézve egy sötét videót erősen villog a kép. Mintha folyamatosan ki-be kapcsolódna a háttérvilágítás. Tegnap hoztam el az újat, de egy az egyben ugyanolyan. Ilyenkor mi van?

(#2312) Juhaszatti válasza Naya (#2311) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Alacsony fényerőn is csinálja, vagy csak emelt fényerőn?
Csak azért kérdezem, mert ha alacsonyon is, akkor ez a PWM, és az egész széria ilyen, ha bántja a szemed, akkor ezzel nem lehet mit kezdeni.
Viszont ha csak emelt fényerőn, akkor nem a PWM-ről van szó, akkor valóban lehet garanciális probléma.

(#2313) Naya válasza Juhaszatti (#2312) üzenetére


Naya
csendes tag

Alacsony fényerőn nem csinálja. Van ilyen, hogy a sz.r helyett adnak egy ugyanolyan sz.r-t??? Hosszan taglalják a papíron, hogy az új készüléken minden létező tesztet lefuttattak. Legalább ha egy másik sz.rt adnak, arra figyelnének, hogy valami más baja legyen.
Most vigyem vissza megint?
Úgy villog mint a karácsonyfa, de már elmúltak az ünnepek…

[ Szerkesztve ]

(#2314) Fradipuma


Fradipuma
tag

Sziasztok! A kérsésem most azokhoz szòpna, akik òrával használják a telòt. Tavaly , mikot mèg a gondolataimban sem volt az iphone, vettem egy galaxy watch active 2-t, amivel meg is vagyok elègesve, viszont az iphone-al mem nagyon jön ki, ezèrt ha sikerülne eladnom elgondolkoztam wgy apple watchon is. A 4 vagy az 5 jöhet szóba. Szerintetek hétköznapi használazra elèg a 4 is, vagy az 5 tud annyival többet, hogy az ember többet fizetve azt vegye? Illetve az üzem idő milyen? A watch active 2-m lazán elmegy 3 napot, ezt ezek az órák is tudják, ha az alapvető funkciòk be vannak kapcsolva (pulzus mérés,pépés azámláló stb)?

(#2315) -secret- válasza Fradipuma (#2314) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hétköznapi használatra még a 3 is bőven jó. Azt mérlegeld, hogy az AoD kell-e.

(#2316) domos válasza Fradipuma (#2314) üzenetére


domos
senior tag

Nekem 4-es van, az 5-ös szinte semmivel nem tud többet. 3 napot viszont nem fog elmenni, nálam volt hogy egy nap alatt lemerült, igaz elég mostoha körülmények között/rögzített edzéssel.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2317) silvergod válasza Juhaszatti (#2312) üzenetére


silvergod
őstag

Ez a pwm mennyire látható/zavaró a valosagban ? Mert videón elég rosszul néz ki... mind ilyen? Akik 12 pro-t használnak tőlük kérdezném elsősorban,mert ilyet vennék..
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2318) sethi válasza silvergod (#2317) üzenetére


sethi
senior tag

Van aki érzékeny rá van aki nem. Semennyire nem látható 12pron közepes fényerőn.

(#2319) Juhaszatti válasza silvergod (#2317) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az S20 Plusod is pwm-es. Ha azon nem zavar, a 12Pro-n sem fog. :)

(#2320) SeatZola válasza silvergod (#2317) üzenetére


SeatZola
őstag

Én S20-ról és S20Plusról jöttem. Egyáltalán nem zavaró, mert én pl. nem is látom. Pedig szemüveges vagyok. Ne vacillálj, sokkal jobb telefon a 12 Pro. Mondom ezt sorsok évnyi Samsung flagshippelés után.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#2321) silvergod válasza SeatZola (#2320) üzenetére


silvergod
őstag

Akkor jó,hiszek nektek :) eldöntöttem ez lesz,csak még nincs meg a teljes ára.. addig követem a topikot.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2322) hkari válasza silvergod (#2321) üzenetére


hkari
őstag

Azert én ennyire nem tenném egyértelművé :) Jó telefon én is szeretem, de baj is van vele, nem csak szép és jó meg happy az élet ;] Android után h nincs értesítési led azt borzalmasan nehéz megszokni. Nekem ez a fekete kijelző bajom is előjött, plusz a kamera rohadt jó, de közelre kb semennyire sem lehet fókuszálni, ami S10 után nagyon sokszor megszivat. Itt is kell kompromisszumot kötni, pedig ezért az árért már nem igazán akarnék :((( Ettol még marad, mert tényleg jó, de ha nem céges lenne, és nekem kellett volna ráfizetnem az S10-re azt a kb 300 ezer forintot, akkor bosszús lennék nagyon.

(#2323) Naya válasza hkari (#2322) üzenetére


Naya
csendes tag

Nálad a fekete kijelző probléma hogy jelentkezett? Mi lett a megoldása, már ha lett?

(#2324) hkari válasza Naya (#2323) üzenetére


hkari
őstag

Éjszaka látszik, ha nagyon alacsony fényerőn használom. Olyankor nem kapcsolnak ki a ledek fekete tartalomnál, szóval nem is teljesen fekete a kép. Ennyire alacsony fényerőn ritkán használja az ember, szóval túlélhető, de azért nyilván idegesít. Én inkább szoftveres bajnak gondolom, de béta alatt is maradt még a hiba.

(#2325) akosxyz válasza sethi (#2310) üzenetére


akosxyz
senior tag

Én konkrétan az üzeneteket szerettem volna, de akkor ez nem játszik IOS-en. :F
Azért köszönöm a segítséget! :R

(#2326) Fradipuma válasza hkari (#2322) üzenetére


Fradipuma
tag

Hát igen. Én az AOD nélküliséget tudom nehezen megszokni..... Egyszerű funkciò, nem is értem miért nem teszik bele az egyik frissítésbe.

(#2327) Naya válasza hkari (#2324) üzenetére


Naya
csendes tag

Érdekes. Nálam pont fordítva van gond. Sötétben, sötét tartalmat nézve de magasabb fényerőn. A régi és a cserélt készüléken ugyanúgy.

(#2328) pescara


pescara
aktív tag

Sziasztok! Nektek is eltunt az ebresztes ora jele az uj frissites utan? Ebreszt rendesen, csak nincs fennt az ora jel, amikor beallitom az ebresztest.

(#2329) domos válasza hkari (#2324) üzenetére


domos
senior tag

Ezt nem teljesen értem, ugyanis ha ténylegesen fekete tartalomról van szó, akkor fényerőtől függetlenül kikapcsolnak a pixelek.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2330) silvergod válasza hkari (#2322) üzenetére


silvergod
őstag

tudom vannak hibák ennél is mint minden más típusnál...aod-t nem használtam,ott van az óra az jelez..
van amúgy erre olyan ami hasonló mint a samsungnál a világító élek vagy az aodnotify program?
más:
van egy ilyen töltőm [ng930] ez tölteni fogja az iphone-t? nem zavarnak be a mágnesek?
samsungot max 15w al töltött ha jól tudom,itt is menne vele?
érdemes foglalkozni az alin árult magsafe 15w utánzat töltőkkel?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2331) Speedy7 válasza silvergod (#2330) üzenetére


Speedy7
tag

Valószínűleg 7.5W-tal fogja tudni tölteni. A gyári Magsafe töltőben van valami "okosság", ami engedélyezi a gyorsabb töltést. Szerintem a Magsafe utánzatok csak tapadnak, de nem töltenek gyorsabban, mint bármilyen olcsó 7.5W-os Qi töltő. (pl. Ikea Livboj)
A 15W eléréséhez a gyári 20W-os adapterre is szükség van és ezzel is 50% töltöttség után visszavesz 7.5W-ra, úgyhogy nem akkora a nyereség.

[ Szerkesztve ]

(#2332) silvergod válasza Speedy7 (#2331) üzenetére


silvergod
őstag

ja hát akkor lényegtelen..akkor jó ez is ami most van, meg van egy kerek 10w-os valahol..ezek is hozzák a 7.5w-ot akkor,felesleges vennem..
de szerintem inkább a vezetékes lesz a befutó...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2333) domos válasza silvergod (#2330) üzenetére


domos
senior tag

van amúgy erre olyan ami hasonló mint a samsungnál a világító élek vagy az aodnotify program? Nincs.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2334) pescara


pescara
aktív tag

Az ebreszto ikonja nektek is eltunt? Mint az aksi toltottsegi allapotat jelzo is?

(#2335) mtm800 válasza pescara (#2334) üzenetére


mtm800
senior tag

Nem, minden a helyén van, mint ahogy eddig is.

(#2336) pescara válasza mtm800 (#2335) üzenetére


pescara
aktív tag

Frissitetted az utolso verziora? . Mert egy angol oldalon is irtak, hogy a frissites utan nincs ebreszto ikon. De attol meg ebreszt , csak a fokepernyon nincs ott az ora. Kivancsi voltam, hogy masoknal hogy van. Az aksit nem jol irtam, az ikon ott van, csak nem mutatja a toltottsegi szazalekot, de az elotte is igy volt.

(#2337) mtm800 válasza pescara (#2336) üzenetére


mtm800
senior tag

jobb oldalán felülről ha lehúzod a vezérlőközpontot kicsit is ,ott kell lennie az ébresztő ikonnak az akku százalék mellett.

[ Szerkesztve ]

(#2338) pescara válasza mtm800 (#2337) üzenetére


pescara
aktív tag

Koszi! Tenyleg!

(#2339) BreakerGoldn


BreakerGoldn
csendes újonc

Azoknál a készülékeknél, ahol a bekapcsolva maradó fekete pixelek jelen vannak, tapasztaltok sárgás-zöldes elszíneződést is? Egy redditor feltett nemrég egy összehasonlítást az eredeti és a cserélt készülékéről – ami nem produkálja már a hibát –, és színhőmérsékletben is látszólag lényeges a különbség a két panel között.

[ Szerkesztve ]

(#2340) kakuk.tamas válasza Fradipuma (#2314) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én 5-öst használok, nem nagyon nyomkodom, vagy nyúzom. Nálam 2 napot elmegy.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2341) Naya válasza BreakerGoldn (#2339) üzenetére


Naya
csendes tag

Elszíneződés egyáltalán nincs, csak folyamatos villogás. Mintha le-föl kapcsolnák a kijelző mögött a háttérvilágítást.
Az eredetin és a cserélt készüléken egyaránt.
Azon vergődők 2 napja, hogy visszavigyem-e egy újabb cserére.

(#2342) domos válasza Naya (#2341) üzenetére


domos
senior tag

Tudsz linkelni egy videót ahol ezt tapasztalod? Ki akarom próbálni én is.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2343) Naya válasza domos (#2342) üzenetére


Naya
csendes tag

Próbáltam már felvenni, de nem sikerült. Csak sötétben produkálja, úgy meg a másik telefon kameráján vaku nélkül nem látszik kb. semmi.
Biztos sokan megköveznek és lehurrognak érte, de szerintem ez a telefon egy kalap sz.r. Ennyi pénzért még én állítgassam a fényerőt úgy, hogy esetleg jó legyen. Szerintem szánalmas. Vergődök, hogy visszavigyem-e újra, de valószínűleg újra egy ilyen sz.r-t kapnék. Nagyon szerettem eddig az iPhoneokat, de ez rendesen elvette a kedvem tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#2344) domos válasza Naya (#2343) üzenetére


domos
senior tag

Nem azt kértem, hogy vedd fel, hanem linkelj egy videót vagy képet amit megnyitok a telefonon hogy lássam az enyém csinálja-e :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2345) Ron Swanson válasza domos (#2344) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

(#2346) Naya válasza domos (#2344) üzenetére


Naya
csendes tag

Bocs, félreértettem. De Ron Swanson megtette helyettem.

(#2347) TechN7ne válasza Ron Swanson (#2345) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Semmit nem látok ,se max. ,se alacsony fényerőn teli kijelző nézetben...
Minden esetben az összes pixelt kikapcsolja a kijelző ,direkt sötét szobában is megnéztem.

(#2348) domos válasza TechN7ne (#2347) üzenetére


domos
senior tag

Minin, simán és pro maxon is megnéztem, minden fényerőszinten kikapcsol az összes pixel. Úgy tűnik az én telefonjaim nem hibásak.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2349) BreakerGoldn válasza Naya (#2341) üzenetére


BreakerGoldn
csendes újonc

Olvasni teóriákat, miszerint az Apple kezdetben lazábbra vette a minőségellenőrzési határértékeket a kijelzőknél, hogy legyen elég készülék az induláshoz, de aztán szigorítottak — így azoknál a daraboknál amik decembert követően kerültek le a gyártósorról már ritkábban jelentkezik mind az OLED flickering, mind a túlzottan meleg színárnyalatú képernyő. A MacRumors-os vonatkozó topicban azoknál akik cseréltek empirikusan nézve legalábbis ez látszik, bár nyilván nem elég nagy a minta ahhoz, hogy ezt biztosan ki lehessen jelenteni.

Nézd esetleg meg sorozatszám alapján, hogy mikori modellt kaptál, és ha Dec. 1. előtti, akkor lehet érdemes még várni kicsit mielőtt újra cseréltetnéd.

(#2350) Naya válasza BreakerGoldn (#2349) üzenetére


Naya
csendes tag

Lehet, hogy buta a kérdés és mindenki másnak egyértelmű, de hol látom, hogy a csere mikori?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.