Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) TechN7ne válasza Pucu1989 (#2550) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

12pro vs 12pro max között nem olyan nagy az árkülönbség ,ilyen fekvésben a pro max jobban megéri.

(#2552) delta1017 válasza TechN7ne (#2551) üzenetére


delta1017
aktív tag

Pro max méretben kezelhetetlen.
Nem tudod zsebre rakni, majd leülni.
Pro sokkal kompakt a mérete miatt, úgy mondom, hogy nekem nagy tenyerem van.

(#2553) syIex válasza delta1017 (#2552) üzenetére


syIex
veterán

Simán zsebre rakom és leülök vele. :D
Nagy telefon ez kétségtelen, de a sima 12 és 12 Pro is szükségeltetik két kézzel használni néha. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2554) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Senkit nem allt szendekomban megbantani. Szimplan leirtam a tapasztalatokat xs max majd 11 pro max utan. Viszont semmi penzert nem mennek vissza, annyira feludules a merete ennek. Sebaj, majd a 13... se :D

(#2555) TechN7ne válasza Thewent12 (#2554) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Kisebb kijelzőre?
Ez olyan ,mint mikor az droidosok jönnek IOS ra ,és ámulnak ,bámulnak az felhasználó élmény miatt.

Első körben mindenkinél úgy kezdődik ,hogy “fuj ezek a tepsi telefonok” (nálam is ez volt) ,aztán mikor jön a kipróbálás ,hozzászokás ,nem igen lesz visszalépés semmi esetben sem... :)

12 pro max esetében ami a sima 12 pro árához képest +40k csak ,még jobb és nagyobb kijelzőt ,nagyobb akkumulátort ,még jobb kamera rendszert ,és látványosabb tartalomfogyasztást kapunk.

sylex1

Ez a két kezes használat téma is ,én minden telefont ,a legkisebbeket is két kézzel pötyögöm ,akár becsukott szemmel ha írni kell ,egy újas pötyögés olyan ,mint mikor nagy anyám a számítógép előtt email ezik szemüvegben.

[ Szerkesztve ]

(#2556) GreenGoblin válasza delta1017 (#2552) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nekem is voltak nagy iPhone-jaim pont az akku miatt de soha többet tepsit. A mostani 11-em meg akartam tartani mert semmi bajom vele de filózok, hogy egy 12 Pro-ra beruházok pont a mérete miatt. Van 12 a családban és sokkal kényelmesebb a kézben zsebben.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2557) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Jön a DUAL-SIM 5G

https://utdetailing.hu/

(#2558) hkari válasza tibcsi0407 (#2557) üzenetére


hkari
őstag

Plusz a Watchal feloldás maszk használattal. Na ennek már ideje volt....

Ezt a Developer betat, dev reg nélkül nem lehet valahogy felrakni? :D

(#2559) koxkids válasza hkari (#2558) üzenetére


koxkids
őstag

Arra figyelj, hogy az órára is kell Beta profil, na ha ott valami félre megy telepítéskor, csak a szervíz tud segíteni, otthon nem tudsz vele mit kezdeni. :K

(#2560) hkari válasza koxkids (#2559) üzenetére


hkari
őstag

Köszi. Akkor inkább megvárom a public bétát. Most is azon voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#2561) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Ez a töltő alkalmas lenne nekem a 12 Pro és a IPad Pro 2020 valamint a Watch 6 töltését is? [link] [link] Nem tenne ugye bennük kárt?

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#2562) silvergod válasza SeatZola (#2561) üzenetére


silvergod
őstag

A BS EU905 nagyon jó töltő. Kintről kb 5000ft lenne alirol,ha tudsz várni

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2563) SeatZola válasza silvergod (#2562) üzenetére


SeatZola
őstag

Már megvettem barátom boltjában, Type-c kábelek gyári szettben 5000ért. Akkor megnyugodtam!

Rappi

(#2564) silvergod válasza SeatZola (#2563) üzenetére


silvergod
őstag

Annyiért megérte. én is azután rendeltem, miután a tesztben megbízhatónak mondták.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2565) SeatZola válasza silvergod (#2564) üzenetére


SeatZola
őstag

Ki is próbáltam és tényleg jó cucc. Részemről is ajánlott! Köszi a megerősítést!

Rappi

(#2566) Krisz79 válasza SeatZola (#2563) üzenetére


Krisz79
őstag

Beavatnátok,hogy mit is jelent, hol vetted?
Kábel és töltő egybe?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2567) silvergod válasza Krisz79 (#2566) üzenetére


silvergod
őstag

semmi extrát, baseus 30w töltő, sima usb + type c kimenet,és vett hozzá külön kábelt is. Teszten megbízhatónak szerepelt, jó minőségű töltő.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#2568) SeatZola


SeatZola
őstag

Ez egy Type-C kábelt is tartalmazó szett:

Rappi

(#2569) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Valakinek akadt mar be a Siri a háttérben?
Ki volt kapcsolva amúgy mert sosem használom erre reggelre lerántotta az akkut 100-ról 18-ra.
Legújabb update van fent. Régen ilyen nem fordult elő.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2570) syIex válasza GreenGoblin (#2569) üzenetére


syIex
veterán

Az valamilyen szép bug lehetett.. :Y
Évek óta használom napi szinten és sosem fordult elő ilyesmi... :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2571) TechN7ne válasza GreenGoblin (#2569) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

A Covid os iPhone ok ,be vannak kattanva ;]

(#2572) domerator válasza GreenGoblin (#2569) üzenetére


domerator
veterán

Nekem volt ilyen valamikor talán a múlt héten.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2573) GreenGoblin válasza domerator (#2572) üzenetére


GreenGoblin
tag

Na akkor nem egyedi.
:)

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2574) Naya


Naya
csendes tag

Sziasztok! Tapasztalja valaki a több külföldi fórumon említett zöld / villogó kijelző problémát sötétben videó nézésnél, mikor a fényerő nem 0 %-on és nem 100 %-on van? Lesz ennek szoftveres megoldása vagy a dolog valójában hardveres? Esetleg valaki akinél fennállt a probléma de már megoldódott?

[ Szerkesztve ]

(#2575) Tond


Tond
tag

Sziasztok
Érdemes várni, hogy belátható időn belül essen a 12 Pro ára, vagy még jó ideig tartja a jelenlegit?
Köszi

(#2576) Norbi. válasza Tond (#2575) üzenetére


Norbi.
őstag

Hivatalos helyen nem nagyon szoktak akciók lenni, (max a 13 megjelenés előtt valamennyi)
Szürke vásárlás esetén sem hiszem, hogy nagyon tovább fog esni a közeljövőben. (10-20e maximum)

(#2577) Tond válasza Norbi. (#2576) üzenetére


Tond
tag

13 megjelenés még messze van. MM áfa mentes napok vagy ilyesmire gondoltam...

(#2578) Norbi. válasza Tond (#2577) üzenetére


Norbi.
őstag

Az nem vonatkozik minden termékre.
iPhone-t nem nagyon akcióznak, ha igen, akkor max olyanra számítsz, hogy 440 helyett 420-430, mint pl. most is akciós, de 400 alá ne reméld, hogy bemegy.

telefonmágus: Áfa mentes napok szoktak lenni, valóságban úgy néz ki, hogy bizonyos termékeket akcióznak egy áfányival.

[ Szerkesztve ]

(#2579) telefonmágus válasza Tond (#2577) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Az szimpi lenne áfa nélkül iPhone ár :) MM-ban

:DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2580) telefonmágus válasza Norbi. (#2578) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Na ez iPhonenál nem lesz megsúgom.

Demo készülékekkel szoktak akciózgatni,de semmi extra

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2581) Norbi. válasza telefonmágus (#2580) üzenetére


Norbi.
őstag

Nem kell megsúgd, kétszer írtam le ugyan ezt. :)

Sima 12 meg Mini akciókra nagyobb esély van.

[ Szerkesztve ]

(#2582) Tond


Tond
tag

Megvettem a MM-ban, a kiírt árnál olcsóbban, fóliát milyet érdemes rá tenni?

(#2583) SeatZola válasza Tond (#2582) üzenetére


SeatZola
őstag

Nekem az Shield One Black Edition üvegfólia jött be eddig legjobban. Ez van most már a 12-n és a 12 Pro-n is.

Rappi

(#2584) Krisz79 válasza Tond (#2582) üzenetére


Krisz79
őstag

Hogy hoztad el a MM-ból olcsóbban?
Hagy tanuljunk Mi is.
:)
Holnap tervezem megvenni a 12-t Black-et.
Most meginogtam,hogy érdemes e lesz lecserélni a Samsung S10em...?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2585) Tond válasza Krisz79 (#2584) üzenetére


Tond
tag

A kiírt ár a boltban 10ezerrel több volt,nem volt feltüntetve az akciós ára.

(#2586) lugosi válasza Tond (#2582) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a pitaka üvegfólia vált be.

(#2587) YoSzabee válasza Krisz79 (#2584) üzenetére


YoSzabee
tag

Magam is S10-ről jöttem (12Pro), üzemidőben talán minimálisan gyengébb az almás bár nekem így is 1,5 napot eldöcög, videóban jobb, szerintem a képekben is, stabilitás is finomabb, pörgősebb (iOS miatt), illetve a lapos kijelző praktikusabb számomra. Kijelzőben talán jobb volt a samu, bár valószínűleg csak megszoktam az agyon szaturált megjelenítést. Egyedül ami hiányzik talán az az ujjlenyomatos feloldás.
Remélem tudtam segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#2588) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Vett már valaki kamatmentes részletre telefont, hogy 14 napon belül el állt a vásárlástól és Telekom volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2589) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
Valamikor régen már volt iPhone-om (4S) és akkor volt egy fiókom is. Hogyan tudom azt kideríteni, hogy milyem email címmel és jelszóval regisztráltam? Vagy engedjem el és csináljak egy újat?
Egyre inkább úgy tűnik, hogy beruházok egy sima 12-esre.

(#2590) -secret- válasza SamiCsillag (#2589) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Valszeg. sehogy.

Regelj újat!

[ Szerkesztve ]

(#2591) Krisz79 válasza YoSzabee (#2587) üzenetére


Krisz79
őstag

Köszönöm, nagyon is sokat.
Én tartom a szélesebb kávától, mint amit s10-megszoktam.
Illetve a feketébe gondolkodom,a többi annyira nem tetszik.
Kicsit félek,mert még ez is stabilan működik...
Hogy fogom tudni szeretni 2 év s8 után és 4 hónap s10 után...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2592) Gubu0101 válasza Krisz79 (#2591) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én sacc 6 éve csak Samsung-ot használtam,most meg váltottam,már meguntam,hogy évről évre szinte mindig ugyan azt kapom.Most pedig jött az a kinézet és méret amire már vágytam.
Simán át lehet állni iPhone-ra és OS-re. :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2593) Krisz79 válasza Gubu0101 (#2592) üzenetére


Krisz79
őstag

Mit használsz, szin?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2594) hkari válasza Krisz79 (#2591) üzenetére


hkari
őstag

Én is S10 után jöttem. Ugyan az a tapasztalatom mint YoSzabee kollégának. Kijelző szerintem is gyengébb, lehet a szaturáltság miatt, de mindegy igazából. S10 kijelzőre jobb volt ránézni. Feloldás tényleg borzalmas most a maszkos időszakban ezzel, bár ha lesz Watch-od, akkor ez félig meddig megoldódik vele. Nekem az értesítőled teljes hiánya fájdalmas, de az óra ezt is megoldja. Akksiidő nem túl erős, viszont legalább ha nyugton van hagyva akkor nem merül össze vissza mint néha a Droid.

Ettől még szeretem az tény, de a szent Apple fronton is vannak gondok, és hibák, ami megint csak tény.

(#2595) Ganzer válasza hkari (#2594) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Kisegítő lehetőségek - kijelző és szövegméret - színszűrők. Itt lehet állítgatni a színeket hogy kicsit Samsungosabb legyen. Nekem a kék-sárga van kipipálva, kis intenzitással, de próbálgatni kell, kinek mi a szimpatikus. :)

(#2596) Gubu0101 válasza Krisz79 (#2593) üzenetére


Gubu0101
veterán

Grafit

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2597) SeatZola válasza Krisz79 (#2591) üzenetére


SeatZola
őstag

Nyugodtan vágj bele a cserébe! Én Galaxy S3 óta csak Samsung csúcsmodelleket használtam. Most konkrétan S10, S10+, S20 és S20+ után cseréltem 12 Pro-ra a fiam meg S10 és S20 után jött át sima 12-re! Nem bántuk meg. Sőt!
Pár jó tanács: a Samsung kijelzője után kell 2-3 hét mire átáll a szemed, utána viszont jobb az alma, a beállításokat ne az adott app-ban keresd, hanem a központi beállítás menüben! Amúgy minden ugyan úgy meg lehet tenni, mint andoidon, csak meg kell ismerni ennek a rendszernek a logikáját. És akkor már tetszeni fog. Ja és a legjobb ökoszisztémában gondolkodni. Én is lecseréltem, a tabletemet, a bt fülesemet, az okosórámat is. Meg majd jön az asztali gépem cseréje is iMac-ra. Eszméletlen jó ez az egész rendszer.

Rappi

(#2598) Krisz79 válasza SeatZola (#2597) üzenetére


Krisz79
őstag

Én,S7 edge,S8,S10. közbe kicsit volt 1 fehér i12. (1hónap)
Köszönöm összeszedett válaszod...
Szinbe ,tudom ,hogy az Én izlésem, de az éppen fehér volt és nagyon zavart a káva melletti szürke keret. (oké tudom,hogy szinte mindig tokban lesz)
Ezért is gondoltam ,hogy most 1 feketét hoznék el.
Nade ,mikor megvettem az s10em feketébe, azt néztem a hátoldalon,hogy snasz fekete..
Nem jött a fekete s8 után semmi plusz azon kivül,hogy lett 1 új telefonom...
Ti,milyet választottatok?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2599) SeatZola válasza Krisz79 (#2598) üzenetére


SeatZola
őstag

Én először egy ezüst(fehér) 128GB-os 12 Pro-t, de 4 nap után visszavittem és vettem egy Space Gray 256-os 12 Pro-t. A fiamnak meg a sima 12 feketében lett. Mindkettőn Pitaka kevlár tokok vannak.

Rappi

(#2600) syIex válasza Krisz79 (#2598) üzenetére


syIex
veterán

Nekem volt az összes 12 Pro szín, de legjobban az Ezüst és a Grafit jött be viszont végül a grafitnál maradtam. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.