Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) syIex válasza dawez (#2749) üzenetére


syIex
veterán

Pitaka az nagyon jó, de én a belső bélelés miatt csak az eredeti tokokat venném és abból is inkább a bőrt! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2752) dawez válasza syIex (#2751) üzenetére


dawez
tag

Nezegettem azokat is egy keket ki is neztem kekhez kek szerintem jo parositas

(#2753) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Hol nézitek ezeket a bőr tokokat? Engem is érdekelne. Esetleg egy link?

(#2754) atirag válasza TechN7ne (#2746) üzenetére


atirag
őstag

Ezt a jobb hangzást kifejtenéd? Mert én (biztos süket vagyhok :) ) de nem veszek észre igazán különbséget. x xs 11 pro 12 . És autóban használom sztem egész jó rendszerben. És bluetooth kapcsolaton.
Ezt csak azért kérdem mert értem,hogy lehet olxan rendszer ahol ez kijön ,de ahhoz nagyon jól kell hallani és nagyon jónak kell lennie a hangrendszernek is.

(#2755) domerator válasza PrometheusX (#2750) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem nagyyon jól döntöttél!!! :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2756) domerator válasza atirag (#2754) üzenetére


domerator
veterán

Én is hallottam hogy jobban szól, ugyanúgy autóban, ezerszer hallgatott zenékkel, részletesebb és dinamikusabb, mint az Xr (vagy a droidos Note8, ami előtte volt)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2757) atirag válasza domerator (#2756) üzenetére


atirag
őstag

Nekem nem igazán változott. Ugyan azokat a zenéket hallgatom nagyjából és egy egész jó rendszeren (német gépjármű rendszer) Régen mikor kábelen is hallgattam ott hallatszott.
Itt nem igazán. Hasonló minőség, hasonló hangerőnél kezd torzítani.

(#2758) amstaffer86 válasza PrometheusX (#2750) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Gratula! Nem fogod megbánni. :)

(#2759) Rob700


Rob700
senior tag

Sziasztok! Én is csatlakozom egy fekete 128GB-ossal Pitaka MagEz tokkal... 6S-ről váltottam... Brutálisan szép, űrhajó feeling... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 128GB Black 

(#2761) Rob700 válasza #40993792 (#2760) üzenetére


Rob700
senior tag

5évig használtam a 6S-em... Már 2 éve is megfordult a fejemben a váltás, de csak a 12-es szériával jöttek el
azok a dolgok amiket elvártam egy “elfogadható” árú iPhone-tól. :)

iPhone 12 128GB Black 

(#2762) natë válasza Rob700 (#2761) üzenetére


natë
nagyúr

A 6s még mindig gond nélkül használható

(#2764) Rob700 válasza natë (#2762) üzenetére


Rob700
senior tag

Persze, de látványos a sebesség növekedés az új A14 Bionic javára, plusz a 2GB RAM is kevésnek bizonyul (nagyon sokszor újra tölti az alkalmazásokat) a bajt pedig tetézi, hogy még a 16GB-os verzió volt... 😅

iPhone 12 128GB Black 

(#2765) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Szerintetek érdemes az iPhone tévére beregisztrálni? 1 évig ingyenes. Egyáltalán magyar film van?

(#2767) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Ez eredeti lehet? [link]
Annak írják....csak túl olcsó.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#2768) Tibee86 válasza SeatZola (#2767) üzenetére


Tibee86
veterán

Nyilván. :D

(#2769) Norbi. válasza SeatZola (#2767) üzenetére


Norbi.
őstag

Aminek az eredeti ára ennek az ötszöröse, az mennyire eredeti szerinted? :D

(#2770) Gubu0101


Gubu0101
veterán

És még mindig van 31% (Pro) :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2771) Rob700


Rob700
senior tag

Ti mennyire figyeltek oda a töltésre? Én igyekszem 90-20% közt tartani és éjjel nem hagyom töltőn... 🤷🏻‍♂️😁

iPhone 12 128GB Black 

(#2772) natë válasza Rob700 (#2771) üzenetére


natë
nagyúr

40-80 wireless

[ Szerkesztve ]

(#2773) nikilauda válasza Rob700 (#2771) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én csak a gyorstöltést kerülöm. Többire nem figyelek.
Más:
Magsafe autós tartót használ valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2774) Rob700 válasza nikilauda (#2773) üzenetére


Rob700
senior tag

A gyári 20W töltő már gyorsnak számít ? Én még a régi 5W-ossal töltöm, pedig a fiókban ott figyel a gyári 20W is... :DDD

iPhone 12 128GB Black 

(#2775) nikilauda válasza Rob700 (#2774) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nálam főleg egy Ikeás Qi töltőn van töltve.
Igazából addig úgysem lesz meg, hogy észrevehető legyen az akku romlása. Max 1,5-2 évre tervezek.

(#2776) lugosi válasza Rob700 (#2771) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Semennyire. Most arra vagyok kiváncsi, hogy a kb megjelenéskor vett 6s plusom alkuja mikor megy be az alá a határ alá amikor már nem írja ki hogy támogatja a normál csúcsteljesítményt, sose volt odafigyelve semmire a töltésénél és még mindig nem akar leromlani az alá az akksi.

(#2777) GreenGoblin válasza Rob700 (#2771) üzenetére


GreenGoblin
tag

Annyira, hogy 5W-os gyárival töltöm este 100-ra fel miközben repülőben van és hideg felületre rakom. Az optimális töltés be van kapcsolva.
Napközben sosem töltöm, ha játszok, navigálok közben nem töltöm.
Ja általában 20-30 környékén, néha 10 van mikor este felrakom.
Vezetékmentes töltést nem használok a hő miatt. 20-az töltőm is van de nem használom.
Ennyi.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2778) Rob700 válasza GreenGoblin (#2777) üzenetére


Rob700
senior tag

Akkor azért ki lehet jelenteni, hogy te oda teszed magad ebben a témában... 😅
Az időzítő használatakor vettem észre, hogy ha a kijelző zárolása 1percre van állítva és az időzítő is 1perc akkor amikor jeleznie kellene abban a pillanatban lezár a kijelző és nem jelez... :Y Erre van valami tippelek... ? :(

iPhone 12 128GB Black 

(#2779) telefonmágus válasza Rob700 (#2778) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Mit takar ez a Rob700 ?

Olyan ,mint valami kecskeméti rendszám :)

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2780) domerator válasza Rob700 (#2778) üzenetére


domerator
veterán

"Erre van valami tippelek... ?"

Ez olyan Besenyőpistás hangzású elgépelés... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2781) amstaffer86 válasza GreenGoblin (#2777) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Szerintem is inkább arra kell vigyázni, hogy ne melegedjen töltés közben.
A többi tényező nem annyira döntő az aksi élettartam ügyében.

(#2782) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ma végre megjött! Viszlát tok! :DDD
(Alis vétel kb 3 dollár volt :DD )

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2783) amstaffer86 válasza kakuk.tamas (#2782) üzenetére


amstaffer86
kezdő

És ebben hogyan oldod meg, hogy ne a kamera rész szélén vagy a lencséken feküdjön fel a telefon ha leteszed valahova?
A tokban az a jó, hogy azok sem állnak ki belőle... valamint a telefon szélét, a keretet (ami szerintem a legsérülékenyebb része) is védi.

(#2784) kakuk.tamas válasza amstaffer86 (#2783) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Van benne kamera védő is. Majd kiderül mennyire karcolódik. De mivel tetszik a dolog, gyorsan rendeltem belőle még 3 pakkot cserére.
Igazából pont az volt a lényeg nekem, hogy ne legyen tokban. Így jobb a fogása.

(Utálom a tokokat a P40 Pro-t is tok nélkül használtam javarészt. Ha leesik és összetörik így jártam… Eddig csak “direktbe” törtem telefont. A Mate 20 Pro-m hátulját akartam leszedni, és megcsúszott az ESD pálca… Lehet nagyképűségnek hangzik ez egy 360ezres telefonnál, de számomra ez csak egy használati eszköz, nem esek kétségbe ha törik.)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2785) Norbi. válasza amstaffer86 (#2783) üzenetére


Norbi.
őstag

Ott a kameravédő. Nekem is volt rajta, semmi baja nem lett a kamerának.

Egy percig nem volt tokban eddig a telefonom és nem is lesz, nekem pl. karcmentes a az egész keret, eddig 3* ejtettem le, igaz nem magasról, az éjjeliszekrényről esett le, kb 40centi.
Kereten nem volt semmi, csak hátlapi fólia, most lecseréltem egy Dbrand skinre.

De, amúgy van külön a keretre is fólia, ha valaki védeni akarja, de nem akar tokot rakni rá.

[ Szerkesztve ]

(#2786) amstaffer86 válasza kakuk.tamas (#2784) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Tényleg, most nézem hogy az a kicsi hozzá a kameravédő fólia... akkor nem szóltam. :)
Viszont a keret az még így is védtelen marad a véletlen leütődéstől. :((

(#2787) kakuk.tamas válasza Norbi. (#2785) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Pont múltkor néztem a Dbrandet, meló alatt unatkoztam. Lehet rendelek egy pakkot, de kizárólag az oldala miatt.
Sose használtam még a fóliájukat de csupa jót olvasok róluk.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2788) Norbi. válasza kakuk.tamas (#2787) üzenetére


Norbi.
őstag

Jó cucc, nekem már nem az első telefonom, amin van. Viszont elég lassú volt most a szállítás, 3 hét alatt ért ide.

(#2789) YoSzabee válasza Norbi. (#2788) üzenetére


YoSzabee
tag

Tekintve, hogy egy kanadai "áruházhátuljából" érkezik, a 3 hét is elfogadható szvsz. Egyébként valóban jó termék, S10-re tettem mikor megvettem, 2 év után is úgy nézett ki mint amikor applikáltam. Ha esetleg valaki megkívánja, van egy szett 1. generációs MKBHD féle fekete Icons 12 Pro-ra nálam

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#2790) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

A Nudient tokokról van valakinek tapasztalata? Elég durva minőségnek tűnik, és egész jó áron van.

(#2791) Norbi. válasza hkari (#2790) üzenetére


Norbi.
őstag

Mitől ilyen durva ez?
Az ilyen alul két csíkban kivágott tokokat én nem ajánlom, a két kivágott részen bemegy a por, kosz, csak szétkarcolja a telefont.

YoSzabee: Eddig másfél-két hét alatt itt voltak, de persze lehet a járvány stb. miatt most lassabb.

(#2792) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

Sziasztok.
Olyan problémàm van hogy amikor nyomkodás közben hívnak és felveszem akkor a képernyő elsötétül ami jó is de mégis feléled miközben az arcomon van és így össze-vissza nyomkodom telefonálás alatt.
A közelség érzékelő jó a telón. Másnàl is gond ez?

[ Szerkesztve ]

(#2793) domerator válasza JohnDoe_Hun (#2792) üzenetére


domerator
veterán

Igen ezt én is észrevettem, ha a hívást csak a felső csíkban levő gombbal veszem fel. Ha rányomok a fekete részre (teljes képernyős lesz a hívás) és úgy veszem fel, akkor rendben működik a közelségérzékelő.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2794) hkari válasza Norbi. (#2791) üzenetére


hkari
őstag

Képről nagyon korrektnek tűnik.

Nekem fóliázva van a telefon körbe, szóval belefér. Mindegyik tokba bemegy a kosz eddig úgy látom.

Lehet inkább rábeszélem magam egy woolnut-ra :U

(#2795) JohnDoe_Hun válasza domerator (#2793) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Köszi. Kipróbálom

(#2796) Rob700 válasza telefonmágus (#2779) üzenetére


Rob700
senior tag

Rob (Róbert a keresztnevem) a 700 pedig az akkori telefonom típusa amikor anno regisztráltam ide. Szóval semmi közöm Kecskeméthez. 😅 A kérdésemre esetleg valami bölcsesség? :)

iPhone 12 128GB Black 

(#2797) Rob700 válasza domerator (#2780) üzenetére


Rob700
senior tag

Köszi az észrevételt! :R

iPhone 12 128GB Black 

(#2798) mtm800


mtm800
senior tag

Erre valakinek tippje? Minden sirivel kapcsolatos lehetőség ki van kapcsolva
I12 készülék.Saját készülékemmel összehasonlítva látszólag minden oké, mégis ezt csinálja / kollégámé a teló/ Őszintén szólva nem láttam még ilyent pedig megvolt minden egyes darabom megjelenés óta.Újra is lett telepítve a teló már / igaz nem új készülékként , hanem bizt mentésből visszaállítva/

(#2799) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Srácok, nem vagyok túl tapasztalt még az ökoszisztémában, így egy kis segítséget kérnék.

adott egy i12 + egy AW5. Ugyebár, ha a kezemen van az óra, akkor csak az óra küld értesítést, a telefon csendben van. Ez így rendben is van, nem kell mindennek csilingelnie.

Viszont ha elmegyek tekerni, akkor BT fülessel hallgatok zenét a telefonról, viszont az értesítések, hívások továbbra is az óra fleé mennek, amiket így nem hallok. Milyen megoldása van erre az apple-nak? Azon kívül, hogy kapcsolódjak a fülessel az órára is, mert nemsok kedvem van szarakodni a fülessel, ha épp a telefonhoz csatlakozik előbb.

Köszönöm segítségetek.

(#2800) amstaffer86 válasza mtm800 (#2798) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Ez jó kérdés... ha tényleg minden Sirivel kapcsolatos ki van kapcsolva a telefonon, akkor lehet hogy megérne egy szervizbe bevinni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.