Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) silentkiller válasza SeatZola (#2850) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ah, OK, az már jóval kedvezőbb ár egy ilyen eszközre!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2852) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nem tudom, hogy honnan, miért és hogyan került ez az összeg ide… Ezt mire és hogy lehet elverni? :F :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2853) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Lehet tölteni a 14.4.1-et :B :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2854) Krisz79


Krisz79
őstag

Az lenne a kérdésem,hogy ki milyen headsetet választott a készülékhez.?
Alapszinten sportoláshoz hanganyag hallgatásra gondoltam.
Ehhez vennék egy olcsóbb kategóriát.
Ki hol szerezte be és milyen árban?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2855) Syd69 válasza Krisz79 (#2854) üzenetére


Syd69
aktív tag

Sokat keresgéltem alis és társai cuccokkal (szeélyes kedvenc a blitzwolt bw-fye5 -ös volt), de a vége mégis egy Airpods Pro lett...

Alma

(#2856) SeatZola válasza Syd69 (#2855) üzenetére


SeatZola
őstag

+1 AirPods Pro-ra

Rappi

(#2857) CrAzY88 válasza Krisz79 (#2854) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Olcsó húsnak híg a leve. Saját tapasztalatból beszélek. A végén nekem is AirPods lett, pedig sokmindent kipróbáltam, szidtam is magam emiatt...
Mindenhez is a legideálisabb, kábel nélkül, egyáltalán nem rossz üzemidővel, jó hangzással.
Nekem 2. generációs AirPods van, az én igényeimnek majdnem teljesen megfelel. Azért egy Pro jobb lenne :DDD (Csak hát addigra ezt már megvettem, mire az megjelent).

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#2858) Rob700 válasza Krisz79 (#2854) üzenetére


Rob700
senior tag

Nekem 2.gen Airpods-om van, nagyon szeretem... Sok ismerősöm próbálkozott olcsóbb megoldással de mindig Airpods lett a vége...

iPhone 12 128GB Black 

(#2859) CrAzY88 válasza kakuk.tamas (#2852) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Nekem is megjelent. Szerintem az Apple One-nal kapcsolatos.

Szerk: alkalmazásra, egynéhány csengőhangra és/vagy dalra az iTunes alkalmazáson belül (nem csak pc-s iTunes-on), alkalmazás előfizetésre verheted el :DDD

[ Szerkesztve ]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#2860) Krisz79 válasza CrAzY88 (#2857) üzenetére


Krisz79
őstag

Összességében , bitang drága! (70e)
Mivel kapnál többet ha pro lenne? :Y
Nekem arra kell,hogy sportolás közben néha hallgassam.
Nem vagyok headsett-függö, se zene függő.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2861) CrAzY88 válasza Krisz79 (#2860) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Ne érts félre kérlek, úgy kezdtem hogy: nekem. :DD
De ha megkérdeznél hogy megfelel-e a mindennapi használatnak NEKEM a sima, az lenne a válaszom hogy: IGEN.
Amiket a Pro tud (amivel jobb a simánál): agybadugós, teltebb basszus (ami az agybadugósságának(is?) a hozománya, zajkioltás (szoftveres), és alapjában véve jobb a zajszűrése (hardveres), nyílván a kialakítása miatt is (ami egy folyamatosan zajos helyen eléggé előnyös tud lenni).
Messzemenő következtetéseket ne vonj le a kommentemből, ezek inkább logikai alapon nyugszanak, mint tapasztalati alapon.
Még nem próbáltam a Pro-t, de volt már nem egy agybadugós fülesem, +olvastam a Pro tudásáról, nagyjából ezek egyvelegét olvastad most. :DDD

Viszont: én inkább itthon hallgatok zenét az időm többségében, ami megint nem egy nagy cucc (SoundStick 3), de annakidején eléggé eltorzult az elvárt zenei hangkép a b!szottnagy hangfalaimnak köszönhetően, túltolt basszussal, stb...
De most egyensúly van. Az AirPods nem tolja túl, de a SS3 sem, viszont annak sokkal szebb, teltebb, tisztább hangja van (nekem). Így aztán egyensúlyban van az edzés közben kicsit sem szar hangzás, meg az itthon szép tiszta, de nem túlerőltetett EQ között.

Végszó: SZERINTEM neked elég lesz a válaszod alapján a 2. generációs AirPods, és kb 98% hogy meg leszel vele elégedve, ha esetleg ráveszed magad a vásárlásra.

Ui: a 2. generáció 70, vagy a pro? :Y

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#2862) Krisz79 válasza CrAzY88 (#2861) üzenetére


Krisz79
őstag

Beütöttem a google -n.
[link]
Ez a pro.
Nekem semmi tapasztalatom nincs vezeték nélküli fronton...
Jött 1 gondolat,hogy kerékpározáshoz ( bicikli úton) hallgatnék motivációs anyagokat, olykor zenét.
De semmi képen nem terveztem az árat olyan magasra emelni.
Még zénét sem tettem fel az i12-re. Ezt ki,hogy oldja meg?
(illetve ,lehet butaság lesz amit kérdezek, de nem lehet mint anno az S10-en átalakitót csatlakoztatni a telefonhoz és ebbe helyezni 1 pen drive-ot? Mint 1 plusz meghajtót?
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2863) Fradipuma


Fradipuma
tag

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a fentebb említett Dbrand márka mennyire védi a telefont az ütésektől, véletlen leejtésektől? Felér egy sima tokkal, vagy azèrt a tok jobban ütésállò tapasztalataitok szerint?

(#2865) Norbi. válasza Fradipuma (#2863) üzenetére


Norbi.
őstag

Kisebb eséstől megvédi, ha szerencséd van, de csodàkat nem szabad tőle várni, inkább karcok ellen jó. Én mondjuk nem ejtem le, meg a tokokat is utálom, ezt elviselem rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2866) btudos válasza Fradipuma (#2863) üzenetére


btudos
veterán

A skin semmiképp nem helyettesíti a tokot, csak karcoktól véd és díszít. Ami valóban véd, az a Grip tok, jó forgása van és nagyon szépen védi mindenhol a telefont, de egy UAG tokhoz képest azért visszafogottabb.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2867) natë


natë
nagyúr

Ajánlom mindenkinek a Nillkin Super Frosted tokot, ráadásul kék 12-re van kék színben is, ami nagyon jól néz ki.

(#2868) GreenGoblin válasza natë (#2867) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ezt eddig hogy nem vett észre. Brutál jól néz ki.
Köszi!
:R

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2869) natë válasza GreenGoblin (#2868) üzenetére


natë
nagyúr

Nagyon, s a fogása is patent plusz jól véd, de nem lesz tőle nagy a mobil.
Bónusz, hogy a kékje is fényfüggő, milyen árnyalatú, mint az iPhone-é.

(#2870) Ganzer válasza btudos (#2866) üzenetére


Ganzer
aktív tag

+1 a Grip tokra, minin azt használok, illetve xs maxon is az volt, kedvelem. :K

(#2871) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
Van egy bosszantó gondom. Az ébresztésnél még anno beállítottam, hogy hétfőtől szombatig 6.35-kor keltsen, az ébr. hangon nem állítottam. De ugye nem kel az ember mindig fel 6.35-kor, ilyenkor kikapcsolom. De ekkor is ébreszt, hiába ki van kapcsolva. Próbáltam ezt a kalapáló ébresztési hangot átállítani valami kellemesebbre, ha már mindenképp ébreszt. De hiába állítom át ezt is, kalapálva ébreszt. Mint akinél megakadt a lemez, bármit állítok, makacsul ragaszkodik a legelső beállításhoz. Ha akarom, ha nem ébreszt minden reggel KALAPÁLVA hétfőtől szombatig. Mi a frász baja lehet?
Az Órába belépve próbálom állítgatni. Lehet máshol is?

[ Szerkesztve ]

(#2872) kakuk.tamas válasza SamiCsillag (#2871) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egészség App—>Alvás résznél ki van kapcsolva az ébresztés? Az óra alkalmazásban?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2873) SamiCsillag válasza kakuk.tamas (#2872) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Próbáltam ezt is, de ma reggel kikapcsoltam még az alvás ütemezését is.
Kikapcsoltam az ébresztést most megint itt.

[ Szerkesztve ]

(#2874) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Az miért lehet, hogy az ébresztő hang mindig vissza állítja magát? Amúgy az Óra/Ébresztésen kívül hol tudom ezt még állítani?
(Bocs a dupláért)

(#2875) a.sebi válasza SamiCsillag (#2821) üzenetére


a.sebi
őstag

minden mobilbolt rendel nap mint nap a gigatelből.
megkéred bármelyiket , megfogják neked másnapra hozni.
legalább én igy csinálom. tehát a tok : [link]

(#2876) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

Sziasztok. Elkezdett mostanában megsülni a sima i12 telóm. Semmin sem változtattam, minden beállítás szinte hónapok óta u.a. Vettem a napokban egy airpods prot és a háttérben futó youtube meg yt music megsüti a telót. Az sem segít ha teljesen bezárom őket csak az újraindítás. Hátul az alma környéke és a kamerával átellenben a teló oldala felforrósodik. Próbáltam azt is hogy kikapcsolom a wifit meg a mobilnetet de továbbra is teker vmiba háttérben. Feltűnt még hogy az akku listában megjelenik a "Nincs lefedetség" ami eddig nem volt sosem.
Más is tapasztalt hasonlót?

(#2877) nikilauda válasza JohnDoe_Hun (#2876) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én is sokat használom a YT Musicot és sok podcastot hallgatok, de semmi hasonlót nem vettem észre. Szerintem szerviz ha egy újratelepítés nem oldja meg.

(#2878) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na lecseréltem a 12 Minin a Pitaka tokot, gyári Apple bőrtokra. Pitaka tokokat használok már évek óta, szerintem az egyik legjobb tok, viszont sajnos egy elég nagyot esett a telefon aszfaltra vele, és ahol nem védte a keretet, ott körbe szépen lejött a festék...Ez persze nem a tok hibája, mert nem ekkora esésekre tervezték, de éreztem itt az ideje lecseréljem.
Évekkel ezelőtt volt pár bőrtokom, azóta az anyaga kicsit megváltozott, keményebb valamivel, más a tapintása, de ugyan olyan minőségi.
Ami pozitívum, említve lett a 12/12Pro szériánál nem fogja jól a Pitaka autós tartóval a bőrtokot, na Mini esetében ez atom stabil. Valamint a MagSafe töltővel sokkal kompatibilisabb, elsőre beveszi a töltést, sajnos Pitaka toknál ez nem volt elmondható, volt hogy harmadjára vette be, meg nagyon pontosan kellett ráhelyezni. Barna és fekete színben gondolkodtam, a barna sajnos világosabb mint a régebbi gyári bőrtokok, és egy youtube videót látva, nem is kopik olyan patinásan, hanem gusztustalan az egész, így feketére esett a választás. Amit hátránynak érzek az az ára, mert 24 ezerért azért vicc, de lenyeltem...

(#2879) Rob700 válasza B-L-A-C-K (#2878) üzenetére


Rob700
senior tag

Nagyon szép!

Nálam is csak gyári szilikon/bőr vagy Pitaka jöhet szóba! Régebbi telefonomon gyári szilikon volt. Most azonban egy minimalista “Full Slim” tokom szerettem volna ezért Pitaka mellett döntöttem. 😍
[kép] [kép] [kép]

iPhone 12 128GB Black 

(#2880) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#2878) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

"nem is kopik olyan patinásan"

Vedd úgy mint egy "drágább" cipőt...
Nem feltétlenül kell mindig csak ebben az egy tokban lennie ,legyen több tokod amiket váltasz és akkor tovább tart mindegyik.

Nekem is van gyári bőr amit nagyon szeretek ,+ sok másik is ,nem kell leragadni egy toknál ,hosszabb távon amúgy is eléggé unalmas.

(#2881) B-L-A-C-K válasza Rob700 (#2879) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is mint írtam évekig használtam, nagyon jó a fogása, és alig lesz tőle vastagabb a telefon, csak nálam az említett ok miatt eljött az idő a cserére.

Amúgy a Pitaka most jött ki egy masszív tokkal, csak ez már nálam túl bumszli kategória.

(#2882) Rob700 válasza B-L-A-C-K (#2881) üzenetére


Rob700
senior tag

Igen igazad van, a gyári biztos jobban védi mivel teljesen körbe “öleli” a telefont.

Nekem is már túl sok ez az “atom biztos” Pitaka. Viszont várom, hogy elérhető legyen itthon, mert faterom telefonjára ilyet akarok venni! 😁👌🏼

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 128GB Black 

(#2883) Ádám16 válasza Rob700 (#2879) üzenetére


Ádám16
addikt

Ennek milyen az anyaga tapintásra, nem csúszik? A bőrt azért szeretem, mert kb. tapad a kezembe.

(#2884) evo87


evo87
őstag

Nálam az alábbiak: mindennapokra gyári szilikon vagy Spigen szilikon, elegánsabb viselethez pedig gyári barna bőpr. Imádom. Nálam a gyári mellett a Spigen tud labdába rúgni. Tőlük beszereztem egy Spigen Smart Fold walletet is, ami magsafe megoldással rögzül és a gyári árának töredéke.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#2885) Rob700 válasza Ádám16 (#2883) üzenetére


Rob700
senior tag

Nem csúszik egyáltalán... Kicsit én is tartottam ettől, de szerencsére rendben van! :)

iPhone 12 128GB Black 

(#2886) JohnDoe_Hun válasza nikilauda (#2877) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Teljes delete megoldotta a problémát. Biztonsági mentést sem raktam vissza.

(#2887) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok! Az Apple még mindig csak egy év garanciát ad az iphonera? Csak akkor jár 3 év ha mediaba veszem stb? 12 mini és a sima pro kinek meddig bírja egy feltöltéssel? Volt sima 12-m, de annak nagyon gyér volt az akksija. Ahogy nézem a pronak még rosszabb is pár tesztben, mint a simának. Köszi :R

(#2889) B-L-A-C-K válasza Lazika (#2887) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen csak akkor él ha hivatalos helyen veszed és magánszemélyként.

Ha volt 12-d és annak gyár volt az aksija és ez neked fontos akkor értelemszerűen a mini-nek ennél is kevesebb lesz az üzemideje. Pro-m nem volt még, így nem tudok nyilatkozni, de van egy halom teszt vent youtube-on. Nekem amúgy minim van, 2 sim-mel 1 napot elvagyok vele simán.

(#2891) Fradipuma válasza Lazika (#2887) üzenetére


Fradipuma
tag

Szia. Én nagyon erős napi használattal, 8 óra kijelzőidőt tudok kicsikarni. Reggel 7 körül leveszem a töltőröl este 10 körül 2-3 százalékon van. Egész nap wifin van a teló, òra miatt bluetooth on, és youtube twich chrome meg spotify megy rajta. Szóval 1 napot erős használat mellett ki bír.

(#2892) atirag válasza Lazika (#2887) üzenetére


atirag
őstag

Sztem a pronak nem igazán lehet több az üzemideje. Nekem a sima 12 éppen hozza a napot ami többnyire este 7. Ha tovább tart a nap akkor már tölteni kell. 11 pro nekem kb 2 órával többet bírt.

(#2893) Rob700


Rob700
senior tag

Sziasztok! IOS téma de nem jövök rá hogyan lehetne beállítani, hogy kép megosztásnál feldobja az iMessage “ajánlásokat” és ne kelljen mindig “kiválasztani” az adott személyt a listából.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 128GB Black 

(#2894) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Titeket nem idegesít a face id?
iphone 7-ről jöttem, de valami szörnyű ez a megoldás. Valamikor, mikor olyannya van, akkor baszik felismerni, maszkról nem is beszélve. Katasztrófa ez a megoldás.

(#2895) Norbi. válasza Cseri0058 (#2894) üzenetére


Norbi.
őstag

Ha annyira rossz lenne már kukázta volna az Apple.
Én imádom, használtam 2-3 napig egy Oneplus 8 Pro-t, közelében nincs az ujjlenyomat+ 2D arcfelismerés a Face ID-hez képest.
Az valóban igaz, hogy maszkban nem old fel, meg ha el van fordítva a készülék, ezen kívül bárhol, bármikor, vaksötétben is.

(#2897) Tibee86 válasza Cseri0058 (#2894) üzenetére


Tibee86
veterán

Én olyan fél éve váltottam touchID-ről faceID-re, sokkal jobban szeretem az utóbbit. Nem nagyon fordult még elő, hogy olyanja (olyannya :F ) lett volna, hogy hibázik. Maszkban persze, hogy nem old fel, nem is szabad neki.

(#2899) Akuiwerting


Akuiwerting
csendes tag

Hi. Ugy "hallani", hogy a kovetkezo iphone szeria tudja majd az AOD funkciot, szerintetek hardveresen tudna a 12-es, es a 11-es amoled verziok, megkaphatnak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.