Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2652) Rob700


Rob700
senior tag

Lehet nem a legjobb helyen kérdezem meg, de nem találtam aktív Airpods fórumot (lehet csak, mert madár vagyok). Szóval lenne egy második generációs Airpods-om és azt figyeltem meg, hogy a jobbos füles 15-20%-al kevesebbet bír mint a bal füles. Ez mennyire “normális”?

iPhone 12 128GB Black 

(#2653) telefonmágus válasza SamiCsillag (#2647) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Csak a DUAL SIMes-re magyarban nincs Apple gari,arra figyelj

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2654) SamiCsillag válasza telefonmágus (#2653) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Kárpátalján élek, itt is vettem.
Sajnos úgy látom kell pár nap mire megszokom a számomra új rendszert. Sokszor sok mindent nem találok a keresőben sem. De aztán véletlenül ráakadok.
De. Nem találok olyat, hogy képernyőkép, egyszerűen nem tudom hogy kell csinálni, pedig már sok mindent kipróbáltam. Aztán az éjszaka nem babráltam a telefont, de reggelre mégis merült 7%-ot. Ez normális? Amúgy ezen kívül kellemes meglepetés az akksi. A tegnap esti töltés óta 68%-on vagyok most, pedig nyomkodom rendesen.
A fotókra nem lehet tenni vízjelet? Szeretem, ha rajta van a dátum, de ilyen beállítást se találok.
Ami a legjobban zavar, hogy az outlook fiókomat sehogy nem tudom rátenni. Folyamatosan a google fiókommal azonosítja...

(#2655) GreenGoblin válasza SamiCsillag (#2654) üzenetére


GreenGoblin
tag

Akkor merül csak kevesebbet éjszaka ha akkuszévinget benyomod vagy repülőbe teszed éjjelre.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2656) #86564352 válasza SamiCsillag (#2654) üzenetére


#86564352
törölt tag

Képernyőfotó készítése az iPhone-on - Apple Támogatás
(akár hátlap dupla vagy tripla koppra is be lehet állítani)

How To Add Date/Time Stamps to Photos on the iPhone

[ Szerkesztve ]

(#2657) Godfather válasza GreenGoblin (#2655) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nem Neked. 😎Képernyőkép: hangerő fel + bekapcsológomb.

[ Szerkesztve ]

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2658) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Köszi srácok!
Szerintetek az összes 5G-és? Nyomokban sem hever errefelé az 5G, csak az az érdekes, hogy ott, ahol beállíthatom a hálózatokat az 5G-t nem lelet választani, mert nincs a listában. Csak akkor választható, ha 5G alatt vagyok?

(#2659) telefonmágus válasza SamiCsillag (#2658) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Mi a modellszámkódod ?

M....../A

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2660) Godfather válasza SamiCsillag (#2658) üzenetére


Godfather
aktív tag

Az elofizud 5g-s?

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2663) Godfather válasza #40993792 (#2662) üzenetére


Godfather
aktív tag


Nekem se szerepel meg az 5g, mert az elofizum meg nem 5g. A hálózat pedig elvileg elérhető. Hétfőn kiderül, mert akkor aktívalodik az új előfizetésem.
A duálsim 5g pedig ha minden igaz, a 14.5-el érkezik.

[ Szerkesztve ]

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2665) Godfather válasza #40993792 (#2664) üzenetére


Godfather
aktív tag

Valoban. Akkor viszont nem tudom, mi mivel fugg ossze. A telekomos esimnel mutatja nekem is. Viszont itt nincs volte. igaz, orange halozaton roamingol. A fokartya meg nrj, annak meg sztem meg nincs 5g halozata.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2667) Godfather válasza #40993792 (#2666) üzenetére


Godfather
aktív tag

Az elobb raktam fel kepet, azon ott a kapcsolo.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2669) Godfather válasza #40993792 (#2668) üzenetére


Godfather
aktív tag

Pedig az elso kep is egy 12-rol van. 🙂 valoszinuleg hetfotol mas lesz a kep, mert a mostani szolgaltatom igaz, hogy olcsobb, mint az sfr, es orange, de nincs sajat halozata. Gondolom az olcsosag miatt nem berel minden szolgaltatast.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2670) atirag


atirag
őstag

Használ valaki pitaka autós tartót magsafe tokkal esetleg?
Vettem egy magsafe power bank-ot és a pitaka tokkal pont semmire sem jó.

(#2671) GreenGoblin válasza atirag (#2670) üzenetére


GreenGoblin
tag

Milyen power bankot vettél?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2672) Wito


Wito
csendes újonc

Sziasztok
Mitől függ hogy éppen teljes képernyős hívó képet mutat a telefon vagye csak a pici bélyeg képet?

(#2673) kakuk.tamas válasza Godfather (#2663) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Benne van a dual 5G az új szoftban, direkt rálestem, és működik is.
Ahogy működik az órával való feloldás is, szóval ki is kapcsoltam, mert asszony is feloldotta… (direkt húzott maszkot. :DDD )

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2674) nikilauda válasza atirag (#2670) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nem működik a Pitaka autóstartó a Magsafe gyári bőrtokkal.
A magez case-zel viszont tökéletes.

(#2675) atirag válasza GreenGoblin (#2671) üzenetére


atirag
őstag

Nem tudom :) Valami magnetic power bank. Még decemberben rendeltem az aliról.

Nikilauda: Igen olyanom van azt ismerem. De vettem egy magsafe power bank-ot és azzal nem tudom használni vele.
Hihetetlenek ezek a dolgok. Ha ezt akarom használni akkor a pitaka előnye nincs ha a másikat akkor meg a magsafe előnye. :W

[ Szerkesztve ]

(#2677) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok!

Páromnak heteken belül cserés lesz az iPhone 7 készüléke és két készülék között megy a hezitálás. Egyik a 12, másik a 11 Pro.
Én egy 11 Pro Maxot használok több, mint egy éve a legnagyobb megelégedéssel, a 11 Pro felé terelem, valahogy minőségibb érzetet kelt számomra, nem titok, de a szögletes forma se nyerte el a tetszésemet a 12-nél. Páromnak kimondottan a kamera fontos, hogy jó legyen.
Van olyan köztetek aki 11 Pro-ról 12-re váltott és tud elvakultság nélkül egy őszinte véleményt írni, hogy a 12 kamerája fotókban és videókban sokkal jobb-e a 11 Pro-nál? Pontosítva milyen a kettő egymáshoz képest? Nézegettem YouTubon teszteket, de számomra hangyafasznyi a difi.
Érdekelne egy összességében pro és kontra vélemény is a két telóról.

Köszönöm :R

(#2678) TechN7ne válasza Dzsuri89 (#2677) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szia

11 pro max - al tudtam összehasonlítani ,

ITT és ITT egy hozzászólás a témában.

(#2679) atirag válasza Dzsuri89 (#2677) üzenetére


atirag
őstag

Sztem abszolút nem éri meg a 12. Azon kívül ,jogy az éjszakai felvétel van széles módban is. Annak szabad sztem 12 felé mennie akit érdekel a forma . Fényképezésnél nekem hiányzik a nagyítás . Az akku idő kicsit rosszabb a két kártyás használat is kicsit rosszabb . A 11 pro sztem átlagolva egy jobb készülék ! Árban meg főleg :)
Viszont ha számít a súlya lényegesen könnyebb a 12-nek. Határozottan észrevehető . Néha kézbe veszem a 11 pro-t és durva milyen nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#2680) TechN7ne válasza atirag (#2679) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sima 11 pro t nézve az acél kereten kívül mindenben visszalépés a i12 hez képest.
Nyilván ezen nincs is semmi érdekes ,mivel egy újabb készülékről beszélünk ami tovább lesz támogatva.

(#2681) atirag válasza TechN7ne (#2680) üzenetére


atirag
őstag

Nekem 3 hónap használat után minden általam fontosnak vélt dologban( telefonálás hosszú üzemidő fénylépező használat) visszalépés a 11 pro-hoz képest.

(#2682) Dzsuri89 válasza atirag (#2681) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszönöm a választ neked és TechN7ne-nek is. :)

(#2683) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Milyen vékony tokot tudtok ajánlani 12 pro max-hoz? Eddig Pitaka volt, de a franc se tudja hogy elrepedt, és mivel le sem tojnak, többet nem veszek Pitakát. Hasonló minőségő, és viszonylag vékony tokból melyik ami ajánlott?

Köszi a segítséget! :R

(#2684) nikilauda válasza hkari (#2683) üzenetére


nikilauda
senior tag

Spigen thin fit.
nem olyan minőség , mint a Pitaka, de nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#2685) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

végülis megléptem, ami régóta ért már, leváltottam a jó öreg Huawei P20-at, és egy zöld i12-vel csatlakoztam a klubhoz pár napja
a képernyő egy pormágnes, azt nem nagyon tudtam hova tenni :D viszont meglepően jó az aksi. legalábbis az én felhasználási szokásaimmal, ami leginkább social media, chrome-on olvasgatás, kis fotózgatás és pár óra szpoti hol a telefon hangszórójáról, hol bt-n. most például 53%-on van, 6 óra sot, és alvás előtt dugom fel tölteni. tény, hogy vannak furcsaságok, érthetetlen korlátozások, de érdekes mód semmi nem zavar igazán, mert jó használni a telót. még az sem zavar, hogy fogalmam sincs, jött-e értesítésem, ha nem figyelem a képernyőt árgus szemekkel 0-24. pedig ettől nagyon tartottam. az mondjuk már kicsit erős, hogy a kamera shutter hangját csak némítással lehet kioffolni, de annyi baj legyen.. :D a maszkos face id-zás cseppet sem zavar, szerintem indokolatlan a panaszkodás, semmibe nem telik lehúzni az orromról a maszkot fél másodpercre, ha meg minden kötél szakad, ott a kód. nyilván jó lenne egy touch id, de nincs, szóval :D már elejtenem is sikerült kétszer, egyszer egy ijesztőt zúgott pofára a parkettára kb egy méterről. kicsit megállt bennem az ütő, de jó ez a Mous Clarity :K és külön jó, hogy látszik benne a szép zöld hátlapja. érdekes, mert egész egy héttel ezelőttig fehérben vagy pirosban gondolkodtam, nagyon tetszenek úgy, és pont a zöld volt az, ami legkevésbé jött be videók és képek alapján, olyan semmilyen lett az i11 királysága után. de aztán megláttam múltkor egy iCentre-ben, és hát ja. élőben nagyon szép, jól döntöttem.
ami azért sokszor jól jönne a P20-ból, az az ujjperc-koppintásos-kijelölős-körberajzolós screenshot. és a wifi qr-kódos megosztását is újrafeltalálhatnák apple-ék, extra praktikus funkció, ha épp nincs felírva valakinek a wifi jelszó, és kedveskedne a vendégeinek(vagy tud ilyet, csak béna vagyok és nem találtam hogy kell)
a lényeg, hogy cseppet sem bántam meg a váltást, és kíváncsian várom, beszippant-e végleg az almás világ. lehet egy ipad-del rásegítek a közeljövőben haha

Sony A6000 | iPhone 12

(#2686) SamiCsillag válasza gyonyoruwok (#2685) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Be lehet állítani dupla vagy triplakopp a hátlapra és ott a képernyőkép.
Beállítás - kisegítő lehetőségek - érintés- a legalján KOPPINTAS HÁTUL

[ Szerkesztve ]

(#2687) atirag válasza gyonyoruwok (#2685) üzenetére


atirag
őstag

(vagy tud ilyet, csak béna vagyok és nem találtam hogy kell) Iphone-ra ipad-ra meg tudja osztani. :)

(#2688) domerator


domerator
veterán

Párom lecserélte az Xs-t egy 12 pro-ra, szóval néha itt is fel fogok bukkanni :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2689) gyonyoruwok válasza SamiCsillag (#2686) üzenetére


gyonyoruwok
tag

Igen azt bekapcsoltam, en masrol beszelek. A kepernyo tetszoleges reszet korberajzolva csak arrol keszul kep, nem kell utolag vagdosni.

#2687 : na, de wifi irigy hozzaallas, ejnye

Sony A6000 | iPhone 12

(#2690) lugosi válasza gyonyoruwok (#2685) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"a kamera shutter hangját csak némítással lehet kioffolni"

Live fotó esetén sincs hangja.

(#2691) gyonyoruwok válasza lugosi (#2690) üzenetére


gyonyoruwok
tag

tudom, de nem akarok live fotót lőni. nem akarom visszaküldeni emiatt, de tartom, hogy annyira alapvető opciónak kéne lennie, mint a rácsvonalaknak.

Sony A6000 | iPhone 12

(#2692) Krisz79


Krisz79
őstag

i12-re fóliát ki hol szerezte be és milyet érdemes hozzá keresni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2693) bigsee válasza Krisz79 (#2692) üzenetére


bigsee
addikt

Clearplex MM. Kicsit ragad, legalábbis üveghez képest, de a rajta lett 2-3 karcot szépen kirugózta magáról.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2694) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
A régióval szenvedek rendesen.
Az egyik foglalatban ukrán vodafone kártya van, a másikban magyar telenor. Fontos, hogy mind a kettőn elérhető legyek, de nem is ez a gond. Vannak olyan appok, ami magyar régióval nem mennek. Például a vodafone alkalmazás, ezt konkrétan letölteni se tudom, ha átállok ukrán régióra akkor sem. De ha átállok ukrán régióra, akkor meg az amazfit órámhoz letöltött zepp alkalmazás bolondul meg. Hiába álltam vissza magyar régióra most meg ezt nem engedi letölteni, ugyanis töröltem, mert amikor átálltam ukránra, akkor ez becirillezett...
Van valami megoldás szerintetek?

(#2695) Pucu1989


Pucu1989
csendes tag

Sziasztok, van aki szokott játszani? Nem mondom hogy nagyon sokat játszanék, de előfordul. Csak nekem melegszik ennyire? 12 pro. Pl: a 12 és szériával mutatták be a leauge of legends: wild riftet. Az elején nincs gond, de amint egy 20 perces meccshez érek, meg akar halni a teló. Nagyon felmelegszik, 60fps t visszadobja 25 fps re kb, és akad is. Töltés közben nem játszom. Valaki ötlet?

 iPhone 15 PM

(#2696) kakuk.tamas válasza Pucu1989 (#2695) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ez inkább tűnik játék optimalizálási hibának, mint teló gondnak.
És ritkán szoktam COD-ozni az elérhető legmaxabb grafikán, de sose laggol/droppol és nem is mondanám, hogy melegszik. (i12)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2697) Pucu1989 válasza kakuk.tamas (#2696) üzenetére


Pucu1989
csendes tag

Más játéknál is észrevettem hogy jobban melegszik. Nyílván nem egy candy crush-ra gondolok. Mindegy figyelgetem még, hétfő óta van nálam a telefon, remélhetőleg észhez tér.

 iPhone 15 PM

(#2698) Norbi. válasza Pucu1989 (#2695) üzenetére


Norbi.
őstag

Esténként játszok 1-2 órát. COD, LoL amik mennek, vagy Football Manager, COD-nál néha lejjebb veszi a fényerőt, ha sokat nyomom, de melegedni nem szokott.

(#2699) Pucu1989 válasza Norbi. (#2698) üzenetére


Pucu1989
csendes tag

Hmm, lolnál semmi? Akkor lehet mégis a telóval van valami?

 iPhone 15 PM

(#2700) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, csatlakozom egy 12-es készülékkel. Ami elsőre ledöbbentett, hogy 4G-n, Wifin milyen az üzemideje :Y
A 11-emet veri!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.