Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) ZoliBen


ZoliBen
tag

Aki MCtube appot használ(t) annak még mindig nem engedik az app használatát? Van valami mőd a felugró üzenet letiltására?

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#7102) focvis válasza spawn21 (#7096) üzenetére


focvis
veterán

Igen, asszem máshol 15-ért adják.

Más. Öcsém egyszer-kétszer megnyomkodta a szüleink iPadjét, tegnap mondja, neki is kell egy a netbook helyett.

(#7103) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Droidra van egy app amivel tükrözni lehet az iOS-t. Fogalmam sincs mire jo de vicces

(#7104) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#7103) üzenetére


Szabikaa20
őstag

A téma nem zabálja nagyon a RAM-ot?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#7105) vadászcsiga válasza Szabikaa20 (#7104) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Téma? Ez egy app droidra ami becsapja az iOS-t es tükrözi AirPlay-en keresztül az iPhone/iPad képét. Eredetileg Apple tv-re van kitalálva.
Telefonon elinditom az appot, iPaden meg airplayben bekapcsolom a tukrozest.

[ Szerkesztve ]

(#7106) focvis válasza vadászcsiga (#7105) üzenetére


focvis
veterán

És mi lenne ez az App, mert kipróbálnám én is (viccből)? Köszi! :)

Szerk. nem lévén csak 1 Apple eszközöm, így még sosem használtam az AirPlay-t/airdropot.

[ Szerkesztve ]

(#7107) vadászcsiga válasza focvis (#7106) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most ingyenes az amazon appstore-ban: Mirroring360 - AirPlay Receiver

(#7108) barky


barky
tag

Hogyan lehet filmet felrakni a készülékre? :)
Akármit teszek rá semmit se akar támogatni :( itunssal próbálkoztam de nem engediba dolgokat zene az össze jött :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7109) focvis válasza barky (#7108) üzenetére


focvis
veterán

Próbáld meg ezt. Magam még nem teszteltem - a laptopomat sem kapcsoltam be itthon hetek óta.

(#7110) univerzita válasza barky (#7108) üzenetére


univerzita
addikt

Telepítesz egy média playert és abba rakod a filmeket iTunes-al vagy wifin. Ingyenes a Dragon Video Player( mkv,dts)

(#7111) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#7105) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Jah,akkor semmi! :DDD Azt hittem valami téma,mert olyat is láttam már...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#7112) Vasinger! válasza focvis (#7109) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

De ez csak MAC-re van sajna..

(#7113) barky válasza univerzita (#7110) üzenetére


barky
tag

Szia :)

Van telepítve nem is egy méida player az ipaden a fent említett programot is rá rakam az itunsba hiába húzom a filmet nem másolja át mert hgoy ez nem kompatibilis az eszkőzzel szedtem le konvertert hogy majd én átkonvertálom mp4-be de úgy meg az lett az eredmény tegyük fel mondok egy példát galaxis örzői 40 perces lett a 2 órás filmből konkrétan tehát ez sem oldotta meg a gondomat :(

Full hülye vagyok az eszkőzhőz most kaptam kb 2 napja használom eddig csak androidos telefonjaim voltak használtam már tabot de csak iylen androidos szarokat...lényeg ami a lényeg hogy teljesen kezdő vagyok amit innen onna öszse szedtem ebból gazdálkodok a zenéket tök jól feltudtam másolni de ez a film téma nem megy :((

ha tudtok mondhatnátok egy két jó (érdemes feltelepíteni programot játékot) köszönöm :D

[ Szerkesztve ]

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7114) univerzita válasza barky (#7113) üzenetére


univerzita
addikt

Ha csatlakozva van a Air a iTunes- al akkor megnitod a Aplikáciok bal oldalon. Előjönnek a aplikációk amik telepítve vannak a Airen. Legörgetsz legalúra és ott lesznek a mediaplayerek. Pl.ha megnitod a Dragon Video playert ( vagy másikat) akkor jobb oldalon lesz a Document rész és ide kel bemásolni a filmet ( alul van hogy Hozzáadni)

(#7115) focvis válasza Vasinger! (#7112) üzenetére


focvis
veterán

Valóban - elolvastam alaposabban - egyelőre csak Mac verziója van, a Windows az "coming soon". Bocs!

Más!
Ha valaki régóta szeretne tagságot a "mag"-ra, írjon privátot. Önzetlenül szeretnék segíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#7116) barky válasza univerzita (#7114) üzenetére


barky
tag

Csatlakoztatva van a géphez és az itunssal is de ha meg nyitom baloldalon ezeket a dolgokat akkor ott nekem nem igazán van semmi féle telepített aplikációk sőt még ha az airen is meg nyitom a beállításokat ott is csak egy kmplayer nevű alkalmazást láttok ott semmi konkrétumot nem lehet vele kezdeni ami hasznos lenne számomra :( tényleg hülye vagy suta vagyok ehhez azt kell hogy mondjam... mit kell látnom egész pontosan? :(

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7117) univerzita válasza barky (#7116) üzenetére


univerzita
addikt

Akkor megpróbálom máshogy. Ne ragd rá a itunesra.App Store- ból szed le a Dragon Video Player Lite- tot. Ha megnitod Airen a Dragont akkor a bal aldalon a menüben otvan hogy Feltöltés Wi-Fi-n. Eszt bekapcsolod és átvál narancs színre és ad egy http- számot. Számítógép böngészőjébe beírod a egész http számot és megnitod. Így wi-fi -vél csatlakozva vagy és a gépen jobb oldalt lesz egy nagy + amivel kiválasztod a filmet amit akarsz.

(#7118) barky válasza univerzita (#7117) üzenetére


barky
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget igazából totál béna f...vagyok :DD szó szerint mert konkrétan lépésről lépésre végig csináltam amit mondtál az első hszben és tökéletesen működött minden csak ki kellet nyini a szemem :) köszönöm szépen még1xer :R

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7119) univerzita válasza barky (#7118) üzenetére


univerzita
addikt

Nem vagy béna. Áttérni egy más rendszeről iOS-re nem könnyű. Azért van a fórum hogy segítünk egymásnak.

(#7120) barky válasza univerzita (#7119) üzenetére


barky
tag

Milyen programokat illetve játékokat érdemes rá letölteni?

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7121) univerzita válasza barky (#7120) üzenetére


univerzita
addikt

Játékot nemhasználok. File kezelőnek jó a Document 5. De jó a Swype billentyűzet ( magyarul is).

(#7122) barky válasza univerzita (#7121) üzenetére


barky
tag

Köszii :)

Ha valaki tud valami jó játékot vagy hasznos appot akkor ne tartsa magában :D

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7123) univerzita válasza barky (#7122) üzenetére


univerzita
addikt

Vagyis a Real Racing 3 superr!! Csak sok helyet foglal.

(#7124) barky válasza univerzita (#7123) üzenetére


barky
tag

Az nekem annyira nem jött be inkább az Asphalt8 :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7125) legiaap


legiaap
nagyúr

Több mint egy év után ma vettem észre, hogy a home gombban lévő kis négyzet alsó éle nem párhuzamos az iPad élével.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7126) univerzita válasza legiaap (#7125) üzenetére


univerzita
addikt

Eszt nem kellet volna!! :)) Akkor a enyém is ,, hibás" :Y

(#7127) Jeanne d'Arc

Sziasztok.
Tönkrement a töltöm, nem tölti az ipadetet. Ezt cserélik gariba vagy nem?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7128) Vasinger! válasza Jeanne d'Arc (#7127) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ilyet nálam is szokott, próbáld meg kifújni a csatalakozóból a port és esetleg más kábellel is nézd meg.

(#7129) vans? válasza Jeanne d'Arc (#7127) üzenetére


vans?
őstag

Probald meg, amit Vasinger irt, de amugy cserelik (nyilvan ha maga az iPad meg garis).

hábm bábm

(#7130) anddrew


anddrew
tag

Ez velem is elofordult mar... en vettem egy hasznaltat es mar egy jo ideje hasznalom gond nelkul

π

(#7131) anddrew


anddrew
tag

:)

π

(#7132) fmx


fmx
tag

Üdv!Faterom nyert iPadet és elkaptam kicsit tesztelgetni a kérdés,hogy ha YouTube-on elinditok egy zenét akkor miért nem bírok másik ablakban netezni?Megoldható?Amúgy jó kis masina!

(#7133) legiaap válasza fmx (#7132) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nincs sajna osztott képernyőre lehetőség azért.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7134) szabogabor10 válasza fmx (#7132) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha annyira ragaszkodsz a YouTube-os háttérzenéhez (nem erre való), akkor talán van néhany nemhivatalos alkalmazás, amikkel ez korlátozottan megvalósítható.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7135) fmx válasza szabogabor10 (#7134) üzenetére


fmx
tag

Napokig lesz nálam nem pakolom meg a zenéimmel:)

[ Szerkesztve ]

(#7136) bok92 válasza fmx (#7132) üzenetére


bok92
addikt

De a böngészőben megy a YouTube és a netezés egyszerre. De ha másik appot akarsz elindítani, akkor bukta... Bezzeg bb alatt ez úgy megy, mint a karikacsapás. :U

(#7137) erdoke válasza bok92 (#7136) üzenetére


erdoke
titán

Google nem engedi a TeCső háttérben futtatását, ezért került ki szépen sorban a 3rd party kliensekből is. BB-re még a gugli is tojik...
Az ok nyilván a reklámok meg nem jelenítése lehet. Háttérben futó zenelejátszó formájában 0 pénz van a dologban.

A legjobb aláírás a héten

(#7138) HardRic válasza fmx (#7135) üzenetére


HardRic
addikt

Tubex appot tedd fel, kiváló YT kliens, és lejátszik a háttérben is.

(#7139) Jeanne d'Arc

Működik a töltő úgyhogy örülök és köszönöm. Nem semmi milyen praktikák vannak. :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7140) perfecthet válasza fmx (#7135) üzenetére


perfecthet
csendes tag

Üdv,nyisd meg a safariban a youtube-ot,akkor nem lép ki,ha mást csinálsz közben.Létezett egy alkalmazás,az Itube,ott offline le tudtad tölteni,és úgy hallgatni,de már kivették a store-ból.

(#7141) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Olyan yt app kellene ami tudja tartani a HD felbontást es nem lep vissza néha 240p-be mint a gyári. Régebben volt valami mctube de azt is úgy kiszedték a store-ból hogy még a purchased alatt sincs.

[ Szerkesztve ]

(#7142) barky válasza perfecthet (#7140) üzenetére


barky
tag

Ezt az itube appot nem lehet valahogy letölteni megszerezni? (nem akkarom jailbreakelni a tabot,) kerestem én is de ahogy írtad is már leszedték :(

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7143) perfecthet válasza barky (#7142) üzenetére


perfecthet
csendes tag

Már nem sajnos,nekem megvan,mert anno letöltöttem,így le tudom tölteni,de másképp nem megy sajnos.

(#7144) l.sebestyen válasza bok92 (#7136) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

ez így van, sokszor hiányolom a BlackBerry fèle multitasing-ot

(#7145) barky válasza perfecthet (#7143) üzenetére


barky
tag

Kár érte :(

Más: hasznos programokat jó játékokat nem tudtok ajánlani? :))

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7146) Laczik


Laczik
tag

Komoly first world problem előtt állok.

Fekete vagy fehér ipad-et vegyek? Főleg olvasásra és netezésre használnám, úgy gondolom erre ideálisabb lenne a fehér keret. Viszont ahogy utánaolvastam, sokan a fekete keretet jobbnak tartják erre (ami ellentmond az én logikámnak).

Ti hogy vagytok ezzel?

(#7147) vans? válasza Laczik (#7146) üzenetére


vans?
őstag

Feher.

hábm bábm

(#7148) erdoke válasza Laczik (#7146) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem teljesen mindegy.
Az ideálisabb értelmetlen, valami más jelzőt kell ott fokozni. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#7149) spawn21 válasza Laczik (#7146) üzenetére


spawn21
veterán

oh. Ez igen komoly dilemma :DDD

A feketénél jobbik esetben nem látod azt a kis fekete keretet, amit lecsaltak a kijelzőből. Minden más esetben amúgy meg oly mindegy

iPhone 13p

(#7150) tomi5244 válasza Laczik (#7146) üzenetére


tomi5244
őstag

Nekem az előző és a mostani air2 is fehér. A 4-nek mondjuk nagyobb volt a kávája mint ennek, de akkor is szebb, hogy nem látom az ujjlenyomatokat rajta, meg valahogy én elegánsabbnak tartom a fehéret :) viszont telefonból meg feketét szeretnék venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.