Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) Süvi válasza Maxximus (#7750) üzenetére


Süvi
őstag

igen, hálás is vagyok neki minden alkalommal amikor használom :)

(#7752) vadászcsiga válasza Maxximus (#7748) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Átlag ember nem gondolkodik?

(#7753) Maxximus válasza vadászcsiga (#7752) üzenetére


Maxximus
őstag

Kint az USA-ban ,hogy androidot bütyköljön, ilyeneken nem. Megveszi az iphone-t max 1 heti keresetéből.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7754) Maxximus válasza Süvi (#7751) üzenetére


Maxximus
őstag

Lehetsz is ,azóta sem sikerült hasonlót levadászni ilyen jó áron. Senki nem árulja.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7755) vadászcsiga válasza Maxximus (#7753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem kell bütykölni, adják a készülékhez csak meg kell keresni melyik vége hová passzol. Ha nem adják? A gyártó beletolja az arcodba.

[ Szerkesztve ]

(#7756) Süvi válasza vadászcsiga (#7755) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem az egész "Apple Ökoszisztémára" értette a kolléga. Zárt, korlátos az apple, de a "vedd meg, kapcsold be és használd" elv bevált és tényleg jól működik.
Akiknek nincs ideje, vagy kedve mélyebben foglalkozni ezzel, csak könnyen és jól használható dolgot akar az veszi és fizet :) (legalábbis, aki nem csak divatból teszi)
(Ismerősi körben vettünk 2014 dec. több mint 20 db Op3ndott Tescos tabletet, ami ár-érték bajnok még most is. Mivel segítettem a vásárlásban mindenki hozzám fordul, ha kínja van. Szívesen segítek, mert rokonok barátok, de néha :W . Ellenben akinek Apple cucca van.... :C )

[ Szerkesztve ]

(#7757) Maxximus válasza Süvi (#7756) üzenetére


Maxximus
őstag

Pontosan...
Én a családomnak (húgomnak,szüleimnek,feleségemnek,stb) androidos telefonokat ajánlottam (mégiscsak az S1-től androidos lennék) ,de beláttam, ha nem akarok mindig rendszergazdaként pepecselni,ezt állítsam be az nem működik, akkor ezt be kell fejezni. Mi lett a megoldás? Szüleim : 4s,i5c,húgom i5. Azóta évente egyszer rendbe teszem a telefonjaikat és ennyi (az is rendszer frissítés,kép mentésben kimerül),nyugodt az életem. Nekem is számtalanszor eszembe jutott a váltás, de van pár dolog még ami fontos és nem tudom megoldani ios-al.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7758) vadászcsiga válasza Süvi (#7756) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Op3ndott? Meg is érdemled. Bizonyos szint alatt bottal sem nyúlnék androidos készülékhez.
Az egész szisztema hozzáállásáról beszelek, nem akarom leszűkíteni bizonyos keszulekekre.

(#7759) Süvi válasza vadászcsiga (#7758) üzenetére


Süvi
őstag

Igen, értem.
Nem olyan rossz az a tabi.
4,93 GB belső memória, 1 GB Ram, 4:3-as kijelző, 40 EFt-os Samukat veri.
Olyan mint a 13-as Nexus 7, csak jobb arányban és nagyobban.
15 eFt-ért, akinek sose volt tabija megéri.
Én csak azért vettem egyet magamnak, hogy tudjak segíteni a többieknek :)

Maxximus: Akit tudok hozok át IOS-re hasonló okokból. Apukám már alig várja, hogy megkapja az AIR készülékemet :)

[ Szerkesztve ]

(#7760) vadászcsiga válasza Maxximus (#7757) üzenetére


vadászcsiga
félisten

2-3 keszuleken kívül én sem ajánlok senkinek droidos telefont. Azon kívül én is minden csaladtagoknak csak iphone-t. Felségemet, nővéremet, sógoromat át is állítottam azóta boldog iphone felhasznalok.

(#7761) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

sziasztok

olyan problémám van, hogy hiába van csatlakozva a tabletem wi-fi-hez, egyszerűen nem megy rajta a net. Viszont a telefonomon simán megy ugyanazzal a wifivel. Mi lehet a baj, mit kellene állítani a wifin?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#7762) univerzita válasza RocknRoller (#7761) üzenetére


univerzita
addikt

A Hálózati beállítások visszaálítása -t próbáltad?

(#7763) RocknRoller válasza univerzita (#7762) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

nem, azt hogy kell?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#7764) univerzita válasza RocknRoller (#7763) üzenetére


univerzita
addikt

Beállítások -Általános -Visszaalítás -Hálózati beállítások visszaálitása

(#7765) felsál


felsál
tag

Sziasztok! Szeretnék egy tokot venni. Meghallgatnék egy-két véleményt mit mondtok.

Thule Gauntlet
Laut Revolve
Speck Stylefolio (esetleg)

Igazán vékonyat szeretnék és állványosat.

(#7766) RocknRoller válasza univerzita (#7764) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

megjavult, köszi :)

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#7767) Maxximus válasza felsál (#7765) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem nagyon bejött ez,elég minőségi,tényleg, a hátulján van egy apple logó is,bemarva színtelenül. Magnetic-es,kelti,altatja a kijelzőt.
Vékony.
Egyedüli negatívum, hogy a ki/be kapcsolónál és a hangerőnél nincs kivágva (nem tudom miért?), csak kiemelkedik a borítás (gyárilag,direkt, nem a gomb tartja el)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7768) Süvi válasza felsál (#7765) üzenetére


Süvi
őstag

Nekem is ugyan az van, amit mutattak, most lehet hogy innen rendelnék, mert az Air 2 színeiben is gyártanak az 1-re.

(#7769) felsál válasza Süvi (#7768) üzenetére


felsál
tag

Köszi srácok! Végül Thule Gauntlet lett.

(#7770) Maxximus válasza felsál (#7769) üzenetére


Maxximus
őstag

iPad Air Ozaki tok akció

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7771) barky válasza Maxximus (#7770) üzenetére


barky
tag

Kösziii szépen a tippet :B

Gyorsan le is csaptam egy ilyenre :DD [link]

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#7772) hyperspace válasza barky (#7771) üzenetére


hyperspace
őstag

miért nem tudom betenni kosárba a kiválasztott terméket? nem találom a megoldást.

már nincs az akció. nagy kár.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#7773) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Sziasztok!
Ez miért van?:

Kis Pál vagyok, na hali!

(#7774) Maxximus válasza hj.jani95 (#7773) üzenetére


Maxximus
őstag

Úgy hallottam az apple a hunyó. Próbáld később.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7775) GoneTom


GoneTom
tag

Sziasztok!

Akinek van iOS-es táblagépe akár ilyen Apple iPad Air, akár más Apple táblagép, megtenné nekem, hogy megnézi ezt az oldalt, hogy rendesen betöltődik-e?
Fontos lenne...

Az oldal: https://www.bitstrips.com/create/comic/

Aki megnézte, kérem, írja meg hogy mit tapasztalt...
Előre is köszönöm szépen!

(#7776) univerzita válasza GoneTom (#7775) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam csak egy része jön be, kellene a flash player de aszt nemengedi felrakni.

(#7777) GoneTom válasza univerzita (#7776) üzenetére


GoneTom
tag

Hmmm sajnos akkor jól sejtettem.

Egy kutatásomhoz kellene ez a webes képregénykészítő.... Androidos tablettel szenvedtem, (tudom, hogy az sem támogatja már, de kipróbáltam amit csak tudtam, egy- két böngészőnél betöltött, de használhatatlan volt) Akkor marad a rendes asztali gép a kutatás lefolytatásához...

Köszi, hogy megnézted nekem :)

(#7778) vadászcsiga válasza GoneTom (#7777) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vedd meg a Puffin browsert, az megjeleníti a flash-t

(#7779) univerzita válasza GoneTom (#7777) üzenetére


univerzita
addikt

A Puffin betöltötte, de lehet hogy csak a fizetős verzióban indul el( én csak a free verzióval próbáltam).

(#7780) GoneTom válasza vadászcsiga (#7778) üzenetére


GoneTom
tag

Néztem ezt is, ez volt az egyik, amelyik betöltötte ugyan az oldalt, de kínkeservesen lehetett csak használni - mondjuk inkább, hogy sehogy se...
Az egy dolog, hogy kiakadtam rajta, de hogy ha ezt előadom a középiskolásoknak, úgy fognak szidni, ahogy csak tudnak :DD

(#7781) GoneTom válasza univerzita (#7779) üzenetére


GoneTom
tag

Én is csak a free-t próbáltam, fizetni nem nagyon szeretnék érte...ha nem megy ezzel,, akkor valahogy megoldom mással, de kár, hogy nem működik (és a fene vigye el, hogy se az Android, se az iOs nem támogatja már a Flash-t... Lehet, hogy elavult a flash, meg minden, de akkor is rohadt sok oldal és egyéb alkalmazás vagy videó használja, amik így most már nem használhatóak... :(((

(#7782) vadászcsiga válasza GoneTom (#7781) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Régi történet ez már.

(#7783) focvis válasza GoneTom (#7781) üzenetére


focvis
veterán

Dolphin Browserrel, droidon megy a Flash, le kell tölteni hozzá a megfelelő add-ont.

(#7784) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sziasztok!

Kb. másfél év hibátlan használat után lett a home gombbal egy kis probléma, konkrétan az, hogy a gomb fele be van ragadva, és nem működik - a másik fele szerencsére érzékeli még a nyomást. Ennek a javítása kb. mennyibe kerülne, megoldható egyáltalán? Hol érdemes, ahol jó munkát is végeznek (Budapest)?

Egyébként kalibráltam is már, de semmit nem segített. 2009 óta soha, egyetlenegy iPhone-nál és iPad-nél sem jött elő a probléma, fogalmam sincs ki okozhatta... elutaztunk, minden oké volt, aztán hazafele amikor pakoltam ki, utána már nem működött a gomb fele. Lehet hogy valami megnyomta, vagy pl. párás levegő miatt beszorulhatott? Vagy ez tényleg ennyi idő után törvényszerű?... egyiket sem hinném, de nem tudok rá magyarázatot találni, kérlek segítsetek. :-)

Köszönöm előre is!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#7785) atees válasza HUNPSP (#7784) üzenetére


atees
őstag

Fagyalllo az apron, mindenki dicséri.

Egyébként ez ilyen, beszarik aztán csere.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#7786) HUNPSP válasza atees (#7785) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Rendben, köszönöm a segítséget. Nem teljesen egyértelmű hogy miért romlik el egy ilyen, egyébként nem olcsó gépben, de legalább megtanulom a menetét. Köszönöm mégegyszer. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#7787) HUNPSP válasza atees (#7785) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Megkérdeztem, ezzel nem foglakozik konkrétan, inkább telefonokkal. Bárki másnak bármilyen egyéb tipp? Hol és mennyibe kerülne cseréltetni szerintetek, nagyjából?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#7788) vadászcsiga válasza HUNPSP (#7787) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iSamurai. Home gomb csere 15000 Ft.

(#7789) atees válasza HUNPSP (#7787) üzenetére


atees
őstag

Vagy beallítások-kisegítő lehetőségek-assistiveTouch
Virtuális home gomb

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#7790) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Frissítés után, másnak is előjött az a bug hogy a kontaktok appot nem nyitja meg?

Kis Pál vagyok, na hali!

(#7791) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Hetek óta dobálja a wifit bárhol is vagyok..másnak szokott ilyen problémája lenni? Érdemes ezért szervizbe vinni? Elég idegesítő..

YNWA

(#7792) univerzita válasza BoC1ka (#7791) üzenetére


univerzita
addikt

A Hálózati beállítások visszaálítása -t próbáltad?

(#7793) BoC1ka válasza univerzita (#7792) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Nem, semmit nem próbáltam. Kb 8-10x jött elő, kikapcs és visszakapcs wifi megoldotta.

YNWA

(#7794) Lejszi


Lejszi
senior tag

Hogy tudok ( milyen program segitsegevel) az iPad Air-emre masolni pdf fajlt szamiitogeprol?

(#7795) BoC1ka válasza Lejszi (#7794) üzenetére


BoC1ka
senior tag

outlook.com :)

YNWA

(#7796) Lejszi válasza BoC1ka (#7795) üzenetére


Lejszi
senior tag

Koszi. :R

Vegul is el lett a nyero --> Apowersoft Phone Manager

(#7797) Süvi válasza Lejszi (#7796) üzenetére


Süvi
őstag

Szia!

A legjobb felhőszinkronizáló és .pdf olvasó program. (Egész mappákat tudsz szinkronizálni, amit még a Ondedrive és a Google Drive alkalmazás sem!)

Az extraváltozat is megér minden egyes Ft-ot.

(#7798) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Szerintetek megéri váltani a kisebbik próra?

[ Szerkesztve ]

Kis Pál vagyok, na hali!

(#7799) Süvi válasza hj.jani95 (#7798) üzenetére


Süvi
őstag

Én a tollas írás miatt fogok Air2-ről, egyébként biztosan nem váltanék.
Air-ről az aktív multitasking miatt érdemes még.
Air bőven jó lesz még sokáig.

(#7800) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Az Air-nél is a videóknál ott a fekete csík, mint a mini-nél?
Engem eléggé zavar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.