Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#595) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Engem meggyőzött az AMD. A mai játékokra szerintem megfelel és SOKKAL olcsóbb az Intelnél. Én váltok Intelről. Mondjuk először lesz AMD processzorom, de úgy tűnik nem is fog csalódást okozni a márka. Most egyébként gépújítás előtt vagyok és már el kezdtem, van egy megfelelő alaplapom Socket 1151-el (ami ezek szerint le lesz váltva) és (egyenlőre) egy Intel Pentium G4400-al, ez mellett van még egy R7 250-es kártyám, ezt ingyen szerváltam tesómtól mert ő meg konzolra váltott :3 Befejezni a fejlesztést nyáron fogom, de már a Ryzennel ugyanis egy Ryzen-el 1 szinten levő Intel proci árából ki tudok hozni egy alaplapot ÉS egy Ryzen procit, persze ez csak saccolás ugyanis nem tudom milyen árakban lesznek az AM4 foglalatú alaplapok, de sokkal drágábbak csak nem lesznek a Socket 1151-es lapoknál. Nekem még jobb, hogy addigra a gyengébb, 6 magos 12 szálas Ryzenek is kijönnek és szerintem én azokra fogok rástartolni, bár nem tudom hogy fogok kijönni, ez attól függ. Szóval tervek vannak, megvalósítás folyamatban. Az AMD ismételt versenybe kerülése pedig nekem csak segített, most végre olcsóbban fogok kihozni egy gépet ami a mai játékokkal is meg fog bírkózni :3

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.