Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) mkRoland válasza nonolada1 (#2500) üzenetére


mkRoland
senior tag

GPS Test nevű programmal mennyi idő alatt talál jelet?
Ha az hamar belövi a pozíciódat, akkor ne a GPS-vevő érzékenységében keresd a hibát!

[ Szerkesztve ]

(#2502) nonolada1 válasza mkRoland (#2501) üzenetére


nonolada1
senior tag

Avval nem néztem.Ez egy letölthető app,vagy rajta van a vason?

(#2503) mjocika válasza nonolada1 (#2500) üzenetére


mjocika
aktív tag

No most volt egy köröm.

A tapasztalatom a következő (az újabbik build van a telón):
- Wazze tiszta terepen, 3g mellett kb. 15-20 mp alatt talált jelet, gyors az app, nem szaggat, de a funkció része mint írtam eléggé hiányos, főleg kisebb településeken.
- IGO elég sokáig kapirgált a GPS jelre várva, kb. 4-5 percet, bekapcsolt 3G mellett. Viszont utána stabilan fogta a jelet, elég szépen mutatta az utat. A hazanavigálásnál, pedig tettem 1-2 általa be nem tervezett kitérőt, 8 egész métert tévedett :)
- A Sygic Aurát most még nem teszteltem, erre már nem volt időm, majd este vagy holnap azt is megnézem.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2504) istvan47


istvan47
senior tag

Turbó símEz egy próba! :R

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2505) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Üdv.

Frissítettem én is a telefont. Indulás után letöltötte az alkalmazásokhoz a frissítéseket így a kezdeti 106 megából maradt 83 mega szabad helyem. Miért foglalnak ennyit? :F Meg RootUninstallerrel letöröltem egy csomó, számomra felesleges alkalmazást és így sem lett több hely...

Egyébként a rootolás is ugyan úgy ment, mint a frissítés előtt. Link2SD-hez a particionálás is sikerült.
Akinek viszont mac szűréssel van védve a wifi hálózata, annak jelezném, hogy az eszköznek megváltozik a mac címe! Mielőtt más is ezzel szivatná magát. :DDD

(#2506) nonolada1 válasza mjocika (#2503) üzenetére


nonolada1
senior tag

Ha letöltöm valamelyik navi app-ot a marketről,gondolom az csak maga a naviprogi és térképet honnan lehet lőni rájuk,mert azt gondolom nem tartalmazza a letöltés?

(#2507) mjocika válasza nonolada1 (#2506) üzenetére


mjocika
aktív tag

Melyik naviprogiról van szó?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2508) nonolada1 válasza mjocika (#2507) üzenetére


nonolada1
senior tag

Pl. Sygic

(#2509) mjocika válasza nonolada1 (#2508) üzenetére


mjocika
aktív tag

A Sygic automatán letölt majd neked mindent, miután az apk-t telepítetted, utána lehuz majd vagy 600 mega anyagot, térkép stb..:)
Úgyhogy óvatosan vele!

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2510) nonolada1 válasza mjocika (#2509) üzenetére


nonolada1
senior tag

Húúúha,akkor annak aztán kell hely rendesen.És az műkszik net nélkül is,mármint a letöltés után a progi sima GPS-sel?

(#2511) mjocika válasza nonolada1 (#2510) üzenetére


mjocika
aktív tag

Igen, de aszem az csak demo verza :)

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2512) nonolada1 válasza mjocika (#2511) üzenetére


nonolada1
senior tag

Értem:) Nem semmi:)

(#2513) mjocika válasza nonolada1 (#2512) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ment PM olvasd el lécci!

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2514) jopont válasza Szokenesz (#2505) üzenetére


jopont
senior tag

Én úgy vettem észre, hogy ha beépített gyári fölösleges dolgokat kitörlöm, akkor nem változik semmi. Viszont ha a DroidTweaker progival törlöm a Dalvik cache-t, akkor felszabadul a hely.

(#2515) mjocika válasza jopont (#2514) üzenetére


mjocika
aktív tag

Így igaz, mivel az eltávolított appok összes nyomát kitakarítja. Viszont a cache folyamatosan telítődni fog a használat során ismét.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2516) Storms


Storms
őstag

Hogy lehet kikapcsolni hogy böngészés közbe ne villogjon a kijelző? Folyton felvillan ( hol erősebb a fény hol gyengébb)
Nektek milyen programok vannak feltelepitve? Mik a fontosak( rendszertisztító, stb..)?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2517) mjocika válasza Storms (#2516) üzenetére


mjocika
aktív tag

Beállítások/Kijelző/Fényerő s ki kell venni a pipát az automata érzékeléstől.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2518) Szokenesz válasza jopont (#2514) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Köszi! Így már mindjárt más. :) 83 helyett, 97 mega hely.

(#2519) csaba7


csaba7
csendes tag

Sziasztok. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.Feltelepitettem a recovery progit, és hozzá a img fájlt is. A programbol be tudom butoltani a rec menüt, de a gomb kombinácioval nem csinál semmit. Csak világítanak a gombok, és csak aksi kiszedésével lehet ujra indítani.Elöre is köszi

(#2520) jopont válasza csaba7 (#2519) üzenetére


jopont
senior tag

A hangerő gombokkal tudsz navigálni és a home gombbal klikkelni.

(#2521) Storms válasza mjocika (#2517) üzenetére


Storms
őstag

köszi. még valami miért nincs egyik virtuális billentyün se kis nyilak? jobbra balra léptetésre gondolok

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2522) csaba7 válasza jopont (#2520) üzenetére


csaba7
csendes tag

Igen megy minden. Csak kikapcsolt álapotbol indulva nem jön elö a menü.

(#2523) xTalentx


xTalentx
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom elindítani az alcatel upgrader progit(win7 64 bit) Azt írja, h nem találtja a telefont:(

[ Szerkesztve ]

(#2524) Storms válasza xTalentx (#2523) üzenetére


Storms
őstag

nem is fog menni...Win 7 32bit-en talán, Xp-n simán ment nekem...Driverek miatt sztem..

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2525) xTalentx válasza Storms (#2524) üzenetére


xTalentx
csendes tag

Xp-n se megy :(

(#2526) kliszi


kliszi
senior tag

Valaki tud valami linket ahonnan le lehet tölteni a PES 11 és az NSF Shift játékot ami el is indul ezen a telefonon . Privátba irjátok he lehet elöre is köszi !

(#2527) Lordus válasza Storms (#2524) üzenetére


Lordus
senior tag

MEGY!!!!

Köszi mindenkinek a segítséget!!!

Win7 32bit alatt:
Megcsináltam mindent, installáltam a drivereket, stb...
A step#4-nél FAILED hibával kilépett.

DE!!! :C Köszönet a fórumtársaknak, ( :R jopont, mjocika :R ) fogtam, és bemásoltam a c/windows/system32-be az összes inf/dll fájlt, így valóban ott voltak a driverek, és így azonnal rootolta a telefont!!!

KÖSZÖNÖM Srácok!!! Ott a superuser! igaz, elég láma vagyok, és azt se tudom mi mindenrere lesz ez jó nekem, de ott van :))

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2528) Kari915 válasza Lordus (#2527) üzenetére


Kari915
tag

pld.: kiirthatod a reklâmokat. :K

(#2529) Lordus válasza Kari915 (#2528) üzenetére


Lordus
senior tag

tényleg, ez jó lesz :)

viszont ki akartam törölni a bootanimation.zip-et (valami commanderrel) és nem engedi :((((

android managerhez sem tudok csatlakozni :(

szóval akkor most hogyan tudom beállítani az eredeti animációt? hogyan írjam felül a gyárit??? :F

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2530) Kari915 válasza Lordus (#2529) üzenetére


Kari915
tag

Root explorer-ben felül váltsd át irás/ olvasásra. Hanem root jogu file kezelõt használsz nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#2531) Lordus válasza Kari915 (#2530) üzenetére


Lordus
senior tag

hát de az fizetős :((((
nincs egy ingyenes linked hozzá?
egyébként köszi :)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2532) Storms válasza xTalentx (#2525) üzenetére


Storms
őstag

Driverek fent vannak? Kézzel kell minden drivert beállítani. ( mind a 4 qualcomm eszközhöz)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2533) xTalentx válasza Storms (#2532) üzenetére


xTalentx
csendes tag

Letöltöttem arról a 2 linkről ami bent van. Kicsomagoltam egy mappába és betallózom, de nem tudja őket telepíteni:(

(#2534) Kari915 válasza Lordus (#2531) üzenetére


Kari915
tag

Most néztem, valóban :Y korábban ingyenes volt. Telorol irok most nem tudok,de valaki linkelt itt total comandert, keres rá.
Az is nagyon klassz.

[ Szerkesztve ]

(#2535) Lordus válasza Kari915 (#2530) üzenetére


Lordus
senior tag

na, köszi, törölni sikerült, de hogy másoljam át az sd kártyáról az újat?
(...) sikerült :C

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2536) 0xmilan


0xmilan
addikt

Elindítottam a One Touch Upgradet, de kb az ötödénél megáll a csík. Mennyi idő alatt kéne végigmennie? Meg megkérdezte h fullos-e az akksi (de kb 65%on volt), gondoltam úgyis tölti ha usb-n van..az baj, ha előtte csatlakoztattam az SD-karit?

update: lehet, hogy mégiscsak mozog az a csík, de kb. 5 percenként 1 pixelt..jó szerverei lehetnek az alcatelnek...valaki írta, hogy 20-30 kbps-el jön..20megás net jól ki van használva:D

[ Szerkesztve ]

(#2537) Lordus válasza 0xmilan (#2536) üzenetére


Lordus
senior tag

ne aggódj, lassan megy a csík onnan :)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2538) xTalentx válasza xTalentx (#2533) üzenetére


xTalentx
csendes tag

Egyiket valami csoda folytán felrakta de a többivel nem csinál semmit :W

(#2539) Lordus


Lordus
senior tag

droidtweakert nem találom a marketen, csak android tweakert. de ebben nincs az a cache ürítő dolog. nekem is alig van jgy memória... honnan szedjek ilyen tweakert, hogy tudjam üríteni én is a cache-t?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2540) 0xmilan válasza Lordus (#2539) üzenetére


0xmilan
addikt

http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/droidtweaker-root_rdsk.html
marketen elvileg nincs is:(
de ha tudod, hogy melyik app-hoz nem kell már a cache(pl. amit töröltél), akkor azt szerintem manuálisan is lehet törölni dalvik-cache-ből:)

(#2541) Lordus válasza 0xmilan (#2540) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi, épp most jrtam püt :)
na ezta dalvik cache-t nem találtam sehol... akkor ezzel a progival tudom törölni?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2542) 0xmilan válasza Lordus (#2541) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem próbáltam még, de írta valaki korábban, hogy megy.
elvileg data/dalvik-cache de most ugye megy az upgrade, szóval nem tudom lechekkolni
(most meg megállt ~560megánál (8859 file) az upgrade) :(

(#2543) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Képtelen vagyok a készüléket mobilnetre kizavarni, pedig az APN-t a Telenor idevonatkozó oldala alapján beállítottam, és az adatkapcsolatot is engedélyeztem. A gyári alapbeállítás sem üzemképes.. Hogyan tudnám működésre bírni a 3G-t?

:R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#2544) Nara19 válasza mkRoland (#2451) üzenetére


Nara19
aktív tag

Nekünk is 2 van. Kötődés volt a kereskedőhöz, akitől egy kéket és egy nem kéket kértünk. Minden színben volt neki, feltéve ha kéket akarsz. :)
Így meg tudjuk különböztetni őket, a páromé a lányoskék, az enyém pedig a - képzeljétek el- kék!

(#2545) babati


babati
aktív tag

Üdv. Ha le akarok törölni néhány beépített alkalmazást a telefonból ami gyárilag ugye benne van és nem rootolt a teló akkor kell a rootuninstaller? vagy tudtok vmi jó programot erre a célra?

[ Szerkesztve ]

(#2546) jopont válasza babati (#2545) üzenetére


jopont
senior tag

Ha nincs rootolva, nem lehet letörölni.

(#2547) 0xmilan


0xmilan
addikt

Már több, mint egy órája megy az upgrade :(( ~ 4/5-nél tart, még mindig 8859 fájl van a downloads mappában.. elméletileg 0%-on használja a procit de a gép valamiért belassul meg fagyogat..Az ablak ugyanolyan "átlátszó", mint amilyet mjocika töltött fel asszem

(#2548) Lordus válasza 0xmilan (#2547) üzenetére


Lordus
senior tag

picit feljebb a kollega ugyan jgy járt. széthúzta, akku ki-be, összedugta, és ment. (asszem, de kérdezz rá)
de figyelj, hogy NE az ot990M-es válaszd, hanem a one touch 990-et!!!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2549) 0xmilan válasza Lordus (#2548) üzenetére


0xmilan
addikt

most elegem lett. lehúztam a gépről..világítottak a gombok, nem tudtam semmit se csinálni. Akksi ki-be, bekapcs, most telenor logónál áll :F

előről kéne kezdeni az upgrade-t? one touch 990-et választottam elsőre is.

(#2550) mjocika válasza Lordus (#2548) üzenetére


mjocika
aktív tag

Hazaértem. Lordus örülök, hogy sikerült a root. Írd le légyszíves, hogy milyen progi kell, mert van itt vagy 20 hsz, s nem bírok kiigazodni rajta :) Amint leírtad, felrakom.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.